Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.02. 14:51:22

Ez megfelelt akkor egy hitelnek minimális kamattal. Gondolom valamire kellett a cash, az egyedüli amit nem értettem az a 28 milliós vásárlási opció. Azzal szerintem mindenki tisztában volt, hogy ennyiért nem fog elkelni még egy újgazdag klub esetében sem, nemhogy egy Romanak. Valami oka biztos volt, de akkor sem értem.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.07.02. 14:35:38

Subinho írta:na, ez a legjobb igazolásunk... :? el kellett volna engedni ingyen 2 éve, nem ilyen 12 kapunk, 13-at fizetünk 2 év múlva, mert ezzel csak azt értük el, hogy a Villáért kapott pénz fele erre "megy" el...
ha hozzávesszük, hogy Thiago 18-ért megy, Bojan 13-ért jönn....
Nagyszerű!!! :evil:
Ha anno elkülönítették a költségvetésben és lekötötték 2 évre, akkor nincs gond. Ha viszont egyből másra nyomták el, ahelyett, hogy megőrizték volna, akkor van gáz.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.02. 14:34:53

Subinho írta:
visca el barca írta:chino,

bojan ujra mi jatekosunk 13 millio eurot fizettunk érte. az h meddig szol a szerzodese, az rejtély...
na, ez a legjobb igazolásunk... :? el kellett volna engedni ingyen 2 éve, nem ilyen 12 kapunk, 13-at fizetünk 2 év múlva, mert ezzel csak azt értük el, hogy a Villáért kapott pénz fele erre "megy" el...
ha hozzávesszük, hogy Thiago 18-ért megy, Bojan 13-ért jönn....
Nagyszerű!!! :evil:
Anno meg ez tűnt a legjobb megoldásnak, tapsolt neki az egész fórum.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.02. 14:23:09

visca el barca írta:chino,

bojan ujra mi jatekosunk 13 millio eurot fizettunk érte. az h meddig szol a szerzodese, az rejtély...
na, ez a legjobb igazolásunk... :? el kellett volna engedni ingyen 2 éve, nem ilyen 12 kapunk, 13-at fizetünk 2 év múlva, mert ezzel csak azt értük el, hogy a Villáért kapott pénz fele erre "megy" el...
ha hozzávesszük, hogy Thiago 18-ért megy, Bojan 13-ért jönn....
Nagyszerű!!! :evil:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.02. 13:52:03

PesFan2 írta:
shutterisland írta: akkor meg hozzák eriksent :D
Én nekem valamiért az rémlik, hogy Eriksen megy Dortmundba :)
Lehet, hogy okoskodásnak vagy közhelynek fog hangzani, de lehet dobálózni a nevekkel, és lehet, hogy közüttük sok tehetséges és nagy potenciállal rendelkező játékos van, de sajnos nem ettől függ, ki lehetne erősítés. Azt kellene belátni (habár nem tudom mi folyik a színfalak mögött), hogy Titotól függ majd' minden. Ha idehozunk egy nagy tehetséget, de Tito nem játszatja rendesen, akkor lőttek az egésznek. Afellay is kis játékos volt (rendben sérült is volt, de nem végig), azonban Pep nem számolt vele, vagy ott van Keirrison, de szerintem mindenki tudna említeni párat. Hozhatjuk pl. ezt az Eriksent (nem tudom, hogy volt-e pletyka, de most tegyük fel), sok csapat kinézte már , biztos nem érdemtelenül, de ha Tito úgy dönt nem kell a csapatba és csak a padot vagy a lelátót koptatja felesleges.

Ha jönne ez a Marquinhos gyerek, de nem vele képzelné el az edző a szezont és Bartrat is elé helyezné, akkor adtunk a sz@rnak egy pofont. Pepnek is sokan felrótták a csökönyösségét, Tito is kapta, hogy miért Adriano játszik középen, miért nem XY valami oka biztos volt. Persze egy Neymar esetében nem teheti meg, de kisebb igazolásoknál igen.
Egy szó, mint száz csak azt akarom mondani, hogy azt lenne jó látni, ha olyan emberek érkeznének akiket látni is fogunk a pályán.
Ennyiből "örülök" Abidal távozásának (már, ha nem Rosell áll a háttérben), az EDZŐ nem számolt vele, nem tartottuk itt szimpátiából, hogy utána azon legyen mindenki felháborodva, miért a lelátón van. Sportszakmai döntés. Most pedig Silva-t szeretné mindenképp a csapatba és ragaszkodik hozzá. (akkor is ez lenne a véleményem, ha mondjuk Agger lenne az)
Forca Barca!!!!
PesFan2
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.08.11. 15:37:17

2013.07.02. 12:06:42

shutterisland írta: akkor meg hozzák eriksent :D
Én nekem valamiért az rémlik, hogy Eriksen megy Dortmundba :)
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.02. 10:09:32

Szerintem Silva nem lesz idén a miénk.
A másik meg: lehet, hogy Titoék úgy gondolkodnak, hogy ha már a védelmet nem tudjuk normálisan megerősíteni, akkor úgy felturbózzuk a támadószekciót, hogy ne merjenek majd ellenünk támadni.
Valahol Pep taktikája is ez volt. A támadó szekció rögtön visszatámadott, a védelemre nagyon kevés feladat hárult, általában csak az előrevágott labdákat kellett begyűjteni.
Valószínűleg ez is a védelmünk veszte, alapvetően erre lett összerakva ez a védelem. Alba-Alves állandóan fent kolbászolnak, marad hátul Piqué, és a párja. Sajnos, amióta nincs Puyol, azóta káosz a védelmünk.
Ráadásul a letámadás sem működik már úgy, ahogy kéne, az előrevágott labdák már sokkal pontosabbak ezáltal, és ezért életveszélyesek ezek.

Át kell gondolni a felállásunkat.

Ha ezek a játékosok maradnak, akkor nem lesz értelme sok a négy védős rendszernek.
egy 3-2-3-2 vagy egy 3-2-4-1 sokkal megfelelőbb lenne.

Egy ilyen felállással sokkal jobban meg lehetne szűrni a középpályát.
De hát én csak egy hülye okoskodó vagyok.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2013.07.01. 15:36:55

Ez nem más, mint egy okos, diplomatikus nyilatkozat. Az van benne, hogy tiszteletben tartom a Párizst, de mennék a Barcelonába. Ugyanis, ha nem lenne miről beszélni, akkor azt mondta volna, hogy köszönöm az érdeklődést, de nem szerződök el. Valamint a Klub se lenne ennyire kitartó, ha nem lenne rá oka. A háttérben mehet az egyezkedés a PSG-vel, megértem, ha nem akarnak megválni tőle, kicsit fura is, hogy egy év után már bontana is.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.07.01. 15:19:19

Ezt a Silva nyilatkozatot nem értem annyira. Először mondja, hogy se a PSG nem akarja elengedni és ő is jól el van Párizsban, majd reméli, hogy a bizonytalanság gyorsan véget ér. Miféle bizonytalanság? :D
94:39 6 - 1
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.01. 14:53:59

honda jó kis játékos, de mivel a pontrúgások az erősségei, így az egyik legnagyobb erénye kapásból elveszne, nem hiszem, hogy messi elől erúgdosná a szabikat.

HA (de ne legyen ilyen) távozik thiago, és valamilyen okból kifolyólag nem a rafinha-roberto lesz a megoldás, akkor meg hozzák eriksent :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.01. 14:39:15

salas9 írta:Egy két reggeli friss:

Amennyiben Thiago eligazol, a vezetőség áttanulmányozza Honda lehetőségét. A japán válogatott szerződése decemberben jár le a CSKA Moszkvánál, és 2-3 millió euróért mozdítható lenne.
Na, azért mindennek van határa. Rendben van, hogy Masit és Depayt beajánlották a fórumon keresztül a vezetőségnek, na de egy Honda!! :lol:

Viszont, ha az ázsiai marketingértéket nézem, akár igaz is lehetne.
Na, ettől mentsen meg minket szurkolókat a jó isten! :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.01. 13:46:48

chino,

bojan ujra mi jatekosunk 13 millio eurot fizettunk érte. az h meddig szol a szerzodese, az rejtély...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.01. 13:26:30

salas9 írta:Egy két reggeli friss:

A spanyol lapok szerint jól haladnak a tárgyalások a Betis és a Barcelona között Bojan sorsáról. A zöld-fehérek szeretnék elérni, hogy a csatár csökkentse a fizetését.

Amennyiben Thiago eligazol, a vezetőség áttanulmányozza Honda lehetőségét. A japán válogatott szerződése decemberben jár le a CSKA Moszkvánál, és 2-3 millió euróért mozdítható lenne.

Ezen felül Villas-Boas már a héten szeretné lezárni David Villa ügyét.
A Betis szerintem tökéletes lenne Krkicnek. Nem tudom mennyi lehet a fizuja, de nem hiszem, hogy az egeket verdesné. Ez amúgy végleges lenne vagy újabb kölcsön, esetleg hivatalosan a Romaból menne újra kölcsönbe, erről nem számoltak be a lapok? Amúgy most hogy áll az ügy? Idén kell pengetni az olaszoknak?

Ez a Honda ügy remélem kamu. Bevallom nem sokat láttam játszani, csupán néhány válogatott meccsen ezért erről nem tudok egyértelmű véleményt mondani. Ennek ellenére nem hiszem hogy nagy spíler lenne. Akkor már inkább a Sergi Roberto-Rafinha párost kellene játszatni és nem töltelékembereket hozatni. Totál deja vúm van. Ugyanez volt Afellay-nál is. Olcsó akkor hozzuk. Mondjuk ő nem volt rossz játékos de szerintem egyértelműen az ára miatt hoztuk.
Forca Barca!!!!
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.07.01. 12:19:19

Nagyon szomorú leszek ha Thiago távozik. Ismét egy elpocsékolt tehetség. :(
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.01. 11:27:37

salas9 írta: Amennyiben Thiago eligazol, a vezetőség áttanulmányozza Honda lehetőségét. A japán válogatott szerződése decemberben jár le a CSKA Moszkvánál, és 2-3 millió euróért mozdítható lenne.
Gondolom ennek nem sok igazságtartalma van. Legalábbis merem remélni. Ha Thiago tényleg elmegy, akkor fölösleges a helyére igazolni bárkit is(pláne nem ilyen töltelékembereket), adjuk meg a lehetőséget Sergi Robertonak pl.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.01. 10:27:20

Egy két reggeli friss:

A spanyol lapok szerint jól haladnak a tárgyalások a Betis és a Barcelona között Bojan sorsáról. A zöld-fehérek szeretnék elérni, hogy a csatár csökkentse a fizetését.

Amennyiben Thiago eligazol, a vezetőség áttanulmányozza Honda lehetőségét. A japán válogatott szerződése decemberben jár le a CSKA Moszkvánál, és 2-3 millió euróért mozdítható lenne.

Ezen felül Villas-Boas már a héten szeretné lezárni David Villa ügyét.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.30. 20:28:58

barcapowa írta:David Villaert is nagyon sokalltam a 40 millat. 28 eves jatekos jatszhat barmilyen poszton,lehet jobb 100x Messinel es mindezt a holdon csinalja akkor is sok szerintem. Fiatal es teheteges jatekos kell. Ha veszunk egy fiatalt es tehetsegest s 3-5ev alatt megunja a Barcat akkor meg mindig jo penzert el tudjuk adni amibol megint vehetunk egy fiatalt es jot. (Habar a Barca sajnos eladni nem tud.)
Az ilyenbe szoktunk belebukni. Nem akarom magam egy futballzseninek beállítani, de aki már egy ideje követi a nemzetközi futballéletet láthatná, hogy egy minőségi középső védőnek általában a 27-32(33) éves kor ami a fénykorát jelenti. Nem kezdem el sorolni a példákat aki akarja tudni az tudja, aki nem azt úgyse fogom tudni meggyőzni. Villa az teljesen más tészta. Egy olyan poszton kellett volna nagyot alkotnia, ahol a sebesség az egyik legfontosabb dolog. Jelenleg egy hely van amit be kell tölteni, nem kell toldozgatni-foldozgatni a csapatot így a rendelkezésre álló teljes összeget erre fordíthatjuk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy most Rosellék az eladásokat akarják nyélbe ütni, mert még tapogatózásokról sem nagyon hallani. Egy olyan ember kellene oda akinek van tekintélye, össze tudja kapni a hátsó alakzatot, nem felelőtlen. Silva pedig ilyen, a képességeiről, fizikai tulajdonságairól pedig még nem is beszéltem. Egy Marquinhos nem ilyen. Ilyen játékosunk van Bartra személyében.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.30. 19:59:18

Talán ide:

Barcelona's scout at the U20 World Cup in Turkey has in the past two weeks travelled 5000 km and watched 18 of the 36 group stage games [as]

Egy-két ügyes gyereket el lehetne hozni a B csapatba és az ificsapatokhoz :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.30. 19:23:35

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
A kép aláírása: I <3 Barcelona!
Ez lehet jó hír???
Tudom hogy az SH tiltott, de ez a Twitterről van állítólag...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
BrO
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.06.18. 13:11:39
Kapcsolat:

2013.06.30. 18:55:43

:) Hozzuk el PSG-től Sakhot, vagy a Bayern Badstuberét akkor már, ha TS nem akar jönni:D Semmi garancia rájuk, de tehetségeseknek tűnnek:D Nem? Sztem simán érnek és tudnak annyit, mint Agger, és főleg Marquinhos...
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2013.06.30. 16:23:21

David Villaert is nagyon sokalltam a 40 millat. 28 eves jatekos jatszhat barmilyen poszton,lehet jobb 100x Messinel es mindezt a holdon csinalja akkor is sok szerintem. Fiatal es teheteges jatekos kell. Ha veszunk egy fiatalt es tehetsegest s 3-5ev alatt megunja a Barcat akkor meg mindig jo penzert el tudjuk adni amibol megint vehetunk egy fiatalt es jot. (Habar a Barca sajnos eladni nem tud.)
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.30. 14:04:00

Tarsi88 írta: Szerintem meg felesleges 2-3 évnél előrébb tervezni, ilyen időközönként minden csapatrészre rá szokott férni a vérfrissítés.
Valdes-Alves-Puyol-Pique-Alba-Busquets-Xavi-Iniesta-Sanchez-Messi-Pedro.

Ebből az alapcsapatból Alba, Sanchez és Pedro az, aki max 2-3 éve van az első keretnél. A többiek mind 5-6-10-15 éve játszanak már itt, Puyol és Xavi posztján gyakorlatilag 15 év után akarunk vérfrissíteni. A cseréknél persze már más lenne a helyzet, de 1. most nem csere kell, 2. cseréért meg végképp ne fizessünk már 20 milliókat.

Az meg egy dolog, hogy a védekezés úgy rossz, ahogy van, de ebből nem következik egyenesen, hogy a következő szezonnak is az Adriano-Song párossal vágjunk neki, mert úgy is mindegy. Puyol pótlását meg kell valahogy oldani, mert ez sokkal komolyabb és előrébb mutató probléma, mint a meccsenként kapott 1 gól.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.06.30. 13:52:51

sjd írta:Annyit tennék hozzá a dologhoz, hogy ha ugyanazért a pénzért kaphatunk egy játékost 10 évre vagy 5 évre, akkor előbbire szavazok (de nem ilyen Marquinhosokra), viszont az Aggerhez hasonló nevek szerintem még 5 évet sem húznának itt ki, szóval akkor már tényleg nem sajnálnám a pénzt Thiago Silvára, mint hogy hozzunk egy új Csigrinszkijt. Egész egyszerűen, mert nincs épkézláb alternatíva. (A Song-Adriano belső védő kettőst leszámítva :roll: )
Szerintem meg felesleges 2-3 évnél előrébb tervezni, ilyen időközönként minden csapatrészre rá szokott férni a vérfrissítés. Ha megszervezzük a csapatvédekezést, ami idénre eltűnt, akkor Agger is tökéletesen elég, aki kb. 20 millióból hozható lenne. Ha úgy védekezünk mint idén, akkor meg jöhetne akár két T. S. az is kevés lenne.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.30. 13:39:59

Annyit tennék hozzá a dologhoz, hogy ha ugyanazért a pénzért kaphatunk egy játékost 10 évre vagy 5 évre, akkor előbbire szavazok (de nem ilyen Marquinhosokra), viszont az Aggerhez hasonló nevek szerintem még 5 évet sem húznának itt ki, szóval akkor már tényleg nem sajnálnám a pénzt Thiago Silvára, mint hogy hozzunk egy új Csigrinszkijt. Egész egyszerűen, mert nincs épkézláb alternatíva. (A Song-Adriano belső védő kettőst leszámítva :roll: )
Válasz küldése