Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.09. 17:41:51

DavidBarca írta:Nézegettem fiatal jobb szélsőket Alves helyett, mit szóltok hozzá?
https://www.youtube.com/watch?v=CLU18UaJiIA" target="_blank

Toulouse-ban játszik 21 éves 6,5 millia idén 6 gólt szerzett és 7 gólpasszt adott, 1,75 magas ami egy szélsőnek pont jó, válogatott, és szerintem VB-re ki is viszik, én örülnék ha nem csak nagy nevekben gondolkodna a vezetőség, hanem ismeretlen de nagyon jó játékosokba, ti mit gondoltok?
Már vagy 2 hónapja "kinéztem" ezt a gyereket :D Szerintem nagyon jó, Wenger is vinni akarja.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
DavidBarca
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.08.10. 11:45:22
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2014.05.09. 17:29:04

Nézegettem fiatal jobb szélsőket Alves helyett, mit szóltok hozzá?
https://www.youtube.com/watch?v=CLU18UaJiIA" target="_blank

Toulouse-ban játszik 21 éves 6,5 millia idén 6 gólt szerzett és 7 gólpasszt adott, 1,75 magas ami egy szélsőnek pont jó, válogatott, és szerintem VB-re ki is viszik, én örülnék ha nem csak nagy nevekben gondolkodna a vezetőség, hanem ismeretlen de nagyon jó játékosokba, ti mit gondoltok?
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.05.09. 17:14:34

1 fiatal játékosnak a bizalom nem azt jelenti, hogy eszetlenül adjuk neki a játéklehetőséget. Bartra és Laporte a védelemben, amikor van egy Piqué-nk?
És most nem ellenünk szólok, hisz Laporte érkezésnek nagyon örülnék, Bartra is nagy kedvenc, de azért ne helyezzük már őket Piqué elé.
ÁNIMO TITO!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 17:03:20

Devid16 írta:Nem értem mit hőzöng mindenki. Ugyan olyan lett ez a brigád is mint a Madrid szurkolók többsége. Ha valami nem sikerült az adott évben azonnal mindenkit kirúgni és váltani. Senki nem kaphat második esélyt, mindenki elé hozni egy top játékost és minden poszton a világlegjobbja legyen. Ez egy hatalmas baromság.

Itt van Bartra kivárta a sorát, az öregtől tanulhatott, magas, jó képességű védő. A saját kölykünk, szerintem a jövő barcájának alapja lehet, 23 éves, de természetesen igazoljunk elé egy Thiago Silvat aki idén már 30 éves lesz és bele is kell nyúlni a tárcába érte rendesen, vagy David Luiz aki szintén nem egy olcsó mulatság, vagy akárki aki idejönne egy idegen bajnokságból nem erre a játékra képezve... nagy ötlet.

A középpályán visszajöhet Rafinha aki a Celtában jól játszik. Fabregast is eladná a többség csak nem értem miért? Vagy, hogy ki jönne helyette? Az egy éve sérült Gündogan vagy Vidal milliókért vagy kicsoda... Azt persze mindenki elfelejti, hogy Xavi ennyi idősen kb ugyan így játszott, nem volt extra klasszis csupán egy jó képességű játékos.

Előre meg már alap, hogy érkezzen Reus vagy valaki aki biztosan jobb képességű mint az itt levők. Deu ne is jöjjön vissza maradjon az Evertonban aztán kész... Szerintem meg jöjjön vissza és kapja meg a lehetőséget. Ha nem él vele akkor el lehet küldeni... Az meg, hogy esetleg az utánpótlásból jöjjön fel valaki előre meg sem fordul a fejekben, pedig van pár tehetséges játékosunk Dongou, El-Haddadi, Traore, Espinosa személyében.

Én személy szerint nem szeretném, hogy mi is 100 milliókat dobáljunk ki az ablakon nyáron. Az maradjon meg más klubok szokása. Attól, hogy Reus van Messi mellett, sztem nem fog többet futni. Attól mert Reus jó játékos még nem lesz más a taktikánk, azaz Messi alá dolgozzon az egész csapat... Attól lesz egy klub sikeres, ha a játékosok egymásért és a klubért harcolnak nem attól mert egy sereg jó képességű focista összejött... Remélem amennyit romlott a klub nívója az utolsó dologban a fiatalok beépítésében még helyt állunk és jövőre egy CSAPAT futhat ki a pályára.
abszolut egyetértek!!!
és valószínüleg ez is lesz és ez lenne a legjobb!
hozzátenném azt hogy ugy voltunk a csúcson,hogy felhoztunk egy Messi-t Iniestát,Xavi-t,Busquetset,stb... és idővel(!!!)beéredt.
egyértelmű hogy nem lesz minden évben történelmi játékosaink az ifiből. De anno se gondoltuk volna hogy ilyen karakterek lesznek az ifiből.
a barcelona mindig is hires volt az utánpótlásról,és kitünő játékosok kerültek ki az akadémiáról.
na már most,azt gondolom egy laporte semmivel nem jobb játékos mnt Bartra csak(!) végig nyomott 19évesen egy kitűnő szezont egy olyan csapat alapembereként ami jelenleg bl helyezés egy spanyol bajnokságban.
de mi lett volna ha bartra is végig nyom egy ilyen szezont a barcelonába mondjuk montoyával karöltve?!
biztos hogy dani alves is észhezkapna.
én egy montoya-bartra-laporte-alba- védősorra elégedet lennék ugy hogy van egy piqé,alves a padon és mondjuk bagnack adriao remek versenyhelyzet lenne és lelkes,bizonyítani akaró tüzes jó képességű játékosok alkotnák a védelmet (is)

fabregast alapemberré kell tenni,egy ilyen játékos is ugy gondolom ingadózó játékpercek = ingadozó teljesítmény
Songgal is ez a helyzet... sokkal jobb játékos mint mascherano szerintem,de még mindig megszeppenve érzem a játékát.

alexis pedro kapcsán nem gondolom hogy az lenne a legmegfelelőbb ha eladjuk,őket.
jobb játékosokat nem fogunk találni,ez a reus-agüero stb már vicc komolyan. messinek is ez hogy kithozzunk ide meg kit nem nevetséges. először bizonyítság be az argentin válogatottban hogy ők remek párost alkotnak...de egyenlőre csőd!

eddig sem kellett vásárolnunk hogy top csapat legyünk. vérfrissítés kell? akkor jöljjenek a fiatalok adjuk meg a lehetőséget rendesen és ha nem jön be legalább jó áron eladhatjuk.

egy terstegen laporte igazolással elégedet lennék akkor ha(!) Luis Enrique oda csap és Ő lesz a vezér nem messi meg stb!

a vezetőség intézze a papírt az edző meg a játékosokat.

nem kell tuúl bonyolítani semmit. nézzünk már meg liverpool,egy dortmund,egy atletico madrid,egy juventus,benfica keretet... és egy olyan játékost mondjatok aki húzó ember lehetne itt! és ne gyertek egy reusal vagy a többi egyszezonos játékossal mert kiégek! ezek a csapatok
csapatként műkdnek,és nem kiemelnek egy játékost. persze vannak akik jobban teljesítenek abban a taktikai formában de nem biztos nálunk is az lenne.

vannak utánpotlás válogatott barca játékosok akik ebben nőttek fel fel kell venni a tempót és kész! nem kell minden évben agyonverni mindenkit és ráadásul sokkal szebb mikor a saját játékosaink emelik a trófeát. persze nem azt mondom félreértés ne essék hogy csak és csak ifi játékosok legyenek. mert igazolás kell de most ugye az vicc hogy pl csatár posztra igazolni kell vagy középpályára?!
és egy védő kell legyen az laporte,jölljön bagnack és akkor ha nagyon "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" egy i.martinez és luis majd helyre rakja a fejeket ...ennyi kell nem több! ébredjünk már kicsit.
hozzá teszem hogy ha L.E. jön akkor számítsatok a fiatalokra! ( ha persze nem marionett bábú lesz hanem vezetőedző)
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 17:02:46

Devid16 írta:Nem értem mit hőzöng mindenki. Ugyan olyan lett ez a brigád is mint a Madrid szurkolók többsége. Ha valami nem sikerült az adott évben azonnal mindenkit kirúgni és váltani. Senki nem kaphat második esélyt, mindenki elé hozni egy top játékost és minden poszton a világlegjobbja legyen. Ez egy hatalmas baromság.

Itt van Bartra kivárta a sorát, az öregtől tanulhatott, magas, jó képességű védő. A saját kölykünk, szerintem a jövő barcájának alapja lehet, 23 éves, de természetesen igazoljunk elé egy Thiago Silvat aki idén már 30 éves lesz és bele is kell nyúlni a tárcába érte rendesen, vagy David Luiz aki szintén nem egy olcsó mulatság, vagy akárki aki idejönne egy idegen bajnokságból nem erre a játékra képezve... nagy ötlet.

A középpályán visszajöhet Rafinha aki a Celtában jól játszik. Fabregast is eladná a többség csak nem értem miért? Vagy, hogy ki jönne helyette? Az egy éve sérült Gündogan vagy Vidal milliókért vagy kicsoda... Azt persze mindenki elfelejti, hogy Xavi ennyi idősen kb ugyan így játszott, nem volt extra klasszis csupán egy jó képességű játékos.

Előre meg már alap, hogy érkezzen Reus vagy valaki aki biztosan jobb képességű mint az itt levők. Deu ne is jöjjön vissza maradjon az Evertonban aztán kész... Szerintem meg jöjjön vissza és kapja meg a lehetőséget. Ha nem él vele akkor el lehet küldeni... Az meg, hogy esetleg az utánpótlásból jöjjön fel valaki előre meg sem fordul a fejekben, pedig van pár tehetséges játékosunk Dongou, El-Haddadi, Traore, Espinosa személyében.

Én személy szerint nem szeretném, hogy mi is 100 milliókat dobáljunk ki az ablakon nyáron. Az maradjon meg más klubok szokása. Attól, hogy Reus van Messi mellett, sztem nem fog többet futni. Attól mert Reus jó játékos még nem lesz más a taktikánk, azaz Messi alá dolgozzon az egész csapat... Attól lesz egy klub sikeres, ha a játékosok egymásért és a klubért harcolnak nem attól mert egy sereg jó képességű focista összejött... Remélem amennyit romlott a klub nívója az utolsó dologban a fiatalok beépítésében még helyt állunk és jövőre egy CSAPAT futhat ki a pályára.
abszolut egyetértek!!!
és valószínüleg ez is lesz és ez lenne a legjobb!
hozzátenném azt hogy ugy voltunk a csúcson,hogy felhoztunk egy Messi-t Iniestát,Xavi-t,Busquetset,stb... és idővel(!!!)beéredt.
egyértelmű hogy nem lesz minden évben történelmi játékosaink az ifiből. De anno se gondoltuk volna hogy ilyen karakterek lesznek az ifiből.
a barcelona mindig is hires volt az utánpótlásról,és kitünő játékosok kerültek ki az akadémiáról.
na már most,azt gondolom egy laporte semmivel nem jobb játékos mnt Bartra csak(!) végig nyomott 19évesen egy kitűnő szezont egy olyan csapat alapembereként ami jelenleg bl helyezés egy spanyol bajnokságban.
de mi lett volna ha bartra is végig nyom egy ilyen szezont a barcelonába mondjuk montoyával karöltve?!
biztos hogy dani alves is észhezkapna.
én egy montoya-bartra-laporte-alba- védősorra elégedet lennék ugy hogy van egy piqé,alves a padon és mondjuk bagnack adriao remek versenyhelyzet lenne és lelkes,bizonyítani akaró tüzes jó képességű játékosok alkotnák a védelmet (is)

fabregast alapemberré kell tenni,egy ilyen játékos is ugy gondolom ingadózó játékpercek = ingadozó teljesítmény
Songgal is ez a helyzet... sokkal jobb játékos mint mascherano szerintem,de még mindig megszeppenve érzem a játékát.

alexis pedro kapcsán nem gondolom hogy az lenne a legmegfelelőbb ha eladjuk,őket.
jobb játékosokat nem fogunk találni,ez a reus-agüero stb már vicc komolyan. messinek is ez hogy kithozzunk ide meg kit nem nevetséges. először bizonyítság be az argentin válogatottban hogy ők remek párost alkotnak...de egyenlőre csőd!

eddig sem kellett vásárolnunk hogy top csapat legyünk. vérfrissítés kell? akkor jöljjenek a fiatalok adjuk meg a lehetőséget rendesen és ha nem jön be legalább jó áron eladhatjuk.

egy terstegen laporte igazolással elégedet lennék akkor ha(!) Luis Enrique oda csap és Ő lesz a vezér nem messi meg stb!

a vezetőség intézze a papírt az edző meg a játékosokat.

nem kell tuúl bonyolítani semmit. nézzünk már meg liverpool,egy dortmund,egy atletico madrid,egy juventus,benfica keretet... és egy olyan játékost mondjatok aki húzó ember lehetne itt! és ne gyertek egy reusal vagy a többi egyszezonos játékossal mert kiégek! ezek a csapatok
csapatként műkdnek,és nem kiemelnek egy játékost. persze vannak akik jobban teljesítenek abban a taktikai formában de nem biztos nálunk is az lenne.

vannak utánpotlás válogatott barca játékosok akik ebben nőttek fel fel kell venni a tempót és kész! nem kell minden évben agyonverni mindenkit és ráadásul sokkal szebb mikor a saját játékosaink emelik a trófeát. persze nem azt mondom félreértés ne essék hogy csak és csak ifi játékosok legyenek. mert igazolás kell de most ugye az vicc hogy pl csatár posztra igazolni kell vagy középpályára?!
és egy védő kell legyen az laporte,jölljön bagnack és akkor ha nagyon "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" egy i.martinez és luis majd helyre rakja a fejeket ...ennyi kell nem több! ébredjünk már kicsit.
hozzá teszem hogy ha L.E. jön akkor számítsatok a fiatalokra! ( ha persze nem marionett bábú lesz hanem vezetőedző)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.09. 16:59:05

Barcaman1993 írta:Nagyon jó kis védőről van szó. Én nem lepődnék meg azon sem, ha egyből kezdő lenne. Lehet, hogy 20 éves, de nagyon ott van a srác. Illetve azt se felejtsük el, hogy a BL-be bejutó Bilbao alapemberéről van szó, ami azért nem egy kutyaütő csapat. Ő kéne ide (legalábbis sztem) ill. a Hummels-David Luiz pakk egyike. Az nagyot ütne.
és akkor lenne 4 védőnk, akik elvileg mind érettek a kezdőtagságra. tök felesleges. 3 jó védő, meg egy masch féle töltelék bőven elég.

főleg ugy hogy laporte gyerekért kérnek 30+ milliót. ennyiből lehet venni világklasszist is nem csak tehetséget.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.09. 16:10:58

Nagyon jó kis védőről van szó. Én nem lepődnék meg azon sem, ha egyből kezdő lenne. Lehet, hogy 20 éves, de nagyon ott van a srác. Illetve azt se felejtsük el, hogy a BL-be bejutó Bilbao alapemberéről van szó, ami azért nem egy kutyaütő csapat. Ő kéne ide (legalábbis sztem) ill. a Hummels-David Luiz pakk egyike. Az nagyot ütne.[/quote]

Teljesen igazad van. Az utóbbi megszerzésére tippelek.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.09. 15:52:49

visca el barca írta:jelenlegi helyzetben teljesen felesleges lenne ez a laporte gyerek. nekünk egy azonnal bevethető, minden hájjal megkent, kiforrott védő kell, nem egy tehetség. nem lennék nyugodt ha neki mennénk a szezonnak egy piquével meg két 20 éves tinivel.
Nagyon jó kis védőről van szó. Én nem lepődnék meg azon sem, ha egyből kezdő lenne. Lehet, hogy 20 éves, de nagyon ott van a srác. Illetve azt se felejtsük el, hogy a BL-be bejutó Bilbao alapemberéről van szó, ami azért nem egy kutyaütő csapat. Ő kéne ide (legalábbis sztem) ill. a Hummels-David Luiz pakk egyike. Az nagyot ütne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.09. 15:08:40

Devid16 írta:...
Alapvetően rossz ez a vélemény sok dolog miatt.

Egyrészt a mai futballban elkerülhetetlenek az igazolások, a nagy kluboknál a sztárigazolások. A Barcelona alapvetően egy utánpótlásra építő csapat, de ez nem jelent kizárólagosságot. Nem fog minden évben 2-3 Iniesta vagy Messi kiesni az utánpótláscsapatból. Ha már csak a Puyol-Xavi-Messi-Iniesta-Valdes-Piqué(-Fabregás) sort nézzük, akkor is szembetűnő, hogy ezek a játékosok nem igazán egy korosztály, inkább 2-3. Mellettük pedig tucatjával jöttek ki az Arteta,Crosas,Sergio Garcia, Jeffren, Gai Assulin, stb. féle játékosok, akik nem elég jók ahhoz, hogy a nagy csapatban huzamosabb ideig elférjenek. Pláne nem a kezdőben. Ez most sincs máshogy.

Másrészt. Egyedül Martino az, aki nem kaphat második esélyt, a kérdéses játékosok közül mindenki már a sokadik szezonját fejezi be nálunk. Itt jóllakottságról, fásultságról van szó. Lehet bevédeni akármelyik személyes kedvencet, de attól még az ugyanolyan egykedvűen fog sétálni a pályán. Sokaknál már az életkor is meghatározó tényező a rosszabb teljesítményt illetően. Ezen játékosok nagy részétől pedig igenis búcsút kell venni, mert hanem, akkor nem sok esélyünk marad a továbbiakban bajnoki címeket nyerni. Ugyanis a spanyol bajnokságban az a tendencia, hogy a két(három) nagy közül az nyer, aki a legtöbb kicsit meg tudja verni és sokszor a 90 pont feletti teljesítmény sem volt elég a bajnoki címhez. A csapatok közötti egyre nagyobb pénzügyi és játékoskeretbeli különbség miatt pedig 1-2 szerencsétlen meccset leszámítva csakis akarat és koncentráció kérdése az, hogy a nagyon közül ki tud több pontot szerezni. Ahhoz pedig, hogy újra motivált csapatunk legyen, jobban bele kell nyúlni a mostani keretbe.

Fabregás már a 3. szezonját zárja itt és az sem véletlen, hogy a 3. edzőnél esik vissza látványosan tavaszra, illetve nem tud az idősödő Xavi elé kerülni a rangsorban. Most pedig jó áron el lehetne adni, a helyére hozni valakit, akár Vidal-t (az érte kapott pénzből plusz esetleg még valamennyiből, de ha a MU adna érte 50 körül, akkor ahhoz sokat nem kellene hozzátenni Vidal-ért - vagy Kroos-ért). Xavi-val kapcsolatban sem igaz, hogy Rijkaard alatt ne nyújtott volna klasszis teljesítményt. Akkor is ugyanazt csinálta, mint később, ugyanolyan jól, csak épp más volt kissé a taktika, az ő feladata is kissé védekezőbb volt, mint később. Nem mellesleg egyedül nem volt képes áthidalni Deco formahanyatlását sem.

Deulofeu-val kapcsolatban egyetértek, neki kellene lehetőséget adni, a kérdés csupán az, hogy 2014/15-ben vagy 15/16-ban.

Nincs szó a taktikai reformokról, közben pedig olyan fiatalok beépítését szeretnéd, akik klasszikus középcsatárként játszanak (Dongou, Haddadi). Ehhez előbb az első keretben is kellene egy kis változtatás. És az sem lenne jó, ha egyből a kezdőbe jönnének a "kicsik". A bizalom nem egyenlő az egyből mély vízbe dobással.

Tehát igenis igazolni szükséges, egy sikerkorszakot követő hanyatláskor, visszaeséskor pedig "kötelező" - már amennyiben továbbra is sikeres akar lenni egy csapat. A fiatalokat emellett kell kiszűrni és csakis azokat, akik érdemesek rá, nem pedig Oleguer-eket vagy Xavi Torres-eket. :roll:
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2014.05.09. 14:04:34

Nem értem mit hőzöng mindenki. Ugyan olyan lett ez a brigád is mint a Madrid szurkolók többsége. Ha valami nem sikerült az adott évben azonnal mindenkit kirúgni és váltani. Senki nem kaphat második esélyt, mindenki elé hozni egy top játékost és minden poszton a világlegjobbja legyen. Ez egy hatalmas baromság.

Itt van Bartra kivárta a sorát, az öregtől tanulhatott, magas, jó képességű védő. A saját kölykünk, szerintem a jövő barcájának alapja lehet, 23 éves, de természetesen igazoljunk elé egy Thiago Silvat aki idén már 30 éves lesz és bele is kell nyúlni a tárcába érte rendesen, vagy David Luiz aki szintén nem egy olcsó mulatság, vagy akárki aki idejönne egy idegen bajnokságból nem erre a játékra képezve... nagy ötlet.

A középpályán visszajöhet Rafinha aki a Celtában jól játszik. Fabregast is eladná a többség csak nem értem miért? Vagy, hogy ki jönne helyette? Az egy éve sérült Gündogan vagy Vidal milliókért vagy kicsoda... Azt persze mindenki elfelejti, hogy Xavi ennyi idősen kb ugyan így játszott, nem volt extra klasszis csupán egy jó képességű játékos.

Előre meg már alap, hogy érkezzen Reus vagy valaki aki biztosan jobb képességű mint az itt levők. Deu ne is jöjjön vissza maradjon az Evertonban aztán kész... Szerintem meg jöjjön vissza és kapja meg a lehetőséget. Ha nem él vele akkor el lehet küldeni... Az meg, hogy esetleg az utánpótlásból jöjjön fel valaki előre meg sem fordul a fejekben, pedig van pár tehetséges játékosunk Dongou, El-Haddadi, Traore, Espinosa személyében.

Én személy szerint nem szeretném, hogy mi is 100 milliókat dobáljunk ki az ablakon nyáron. Az maradjon meg más klubok szokása. Attól, hogy Reus van Messi mellett, sztem nem fog többet futni. Attól mert Reus jó játékos még nem lesz más a taktikánk, azaz Messi alá dolgozzon az egész csapat... Attól lesz egy klub sikeres, ha a játékosok egymásért és a klubért harcolnak nem attól mert egy sereg jó képességű focista összejött... Remélem amennyit romlott a klub nívója az utolsó dologban a fiatalok beépítésében még helyt állunk és jövőre egy CSAPAT futhat ki a pályára.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.09. 13:06:59

laporte vs barcelona

https://www.youtube.com/watch?v=Zoy2hBXdgEI" target="_blank

többször is lazán szerelte messit, ez mint tudjuk aranylabdát ér.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.09. 12:16:01

crixus írta:Én abban az esetben örülnék Laporte érkezésének, ha Mascherano (vagy Piqué, de erre semmi esély) menne és még mondjuk Thiago Silva érkezne. Laporte és Bartra tökéletesek lennének cserének, egy Silva-Piqué kettős mellé, Senor Shakira meg pár meccs után ki is szorulhatna valamelyik tini javára, ha nem játszana megfelelő koncentrációval.
A mozgása alapján mostanában már Senior Shakira.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.09. 11:37:10

Én abban az esetben örülnék Laporte érkezésének, ha Mascherano (vagy Piqué, de erre semmi esély) menne és még mondjuk Thiago Silva érkezne. Laporte és Bartra tökéletesek lennének cserének, egy Silva-Piqué kettős mellé, Senor Shakira meg pár meccs után ki is szorulhatna valamelyik tini javára, ha nem játszana megfelelő koncentrációval.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.09. 11:14:08

visca el barca írta:jelenlegi helyzetben teljesen felesleges lenne ez a laporte gyerek. nekünk egy azonnal bevethető, minden hájjal megkent, kiforrott védő kell, nem egy tehetség. nem lennék nyugodt ha neki mennénk a szezonnak egy piquével meg két 20 éves tinivel.
Erre azt tudom irni hogy Mou-nak is bejött a Varane igazolása rögtön a mély vizbe dobta be.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.09. 11:11:19

jelenlegi helyzetben teljesen felesleges lenne ez a laporte gyerek. nekünk egy azonnal bevethető, minden hájjal megkent, kiforrott védő kell, nem egy tehetség. nem lennék nyugodt ha neki mennénk a szezonnak egy piquével meg két 20 éves tinivel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.09. 10:48:31

kadarzsolt85 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ca-3268605 Na na ez jo igazolas lenne de meg kene legalabb egy jo kozephatved.
Ma mar tobb oldalon is olvastam ezt a hirt, nagyon remelem, hogy nem kacsa. A kivasarlasi ara 36M, de azt irtak, hogy ilyen 15-25M-ert eltudnank hozni.
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.09. 09:25:41

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ca-3268605" target="_blank Na na ez jo igazolas lenne de meg kene legalabb egy jo kozephatved.
Barca Barca Baaarca
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.08. 23:52:58

Amúgy amíg a Hummels David Luis vonalon maradunk középső védőnek addig nincs gáz. De most már tényleg az a kérdés a középpályát és a támadósort hogyan erősítjük. Függetlenül attól, hogy Fabregas marad vagy sem Xavi-t padra kell most már tenni. És ha Alexis elmegy a támadó sorba új ember kell szélre. Akárhogy is de a 4-5 minőségi kezdőbe igazolás kell!
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.08. 23:26:36

Nem tök mindegy,csak Maschernao ne legyen ott!Legyen valami colos robot oszt jónapot! :mrgreen:
Persze ha lehetne akárkit akkor a Hummels+Kompany kettőst raknám be, a mostanában magától kicsit elszállt Mr. Shakirát meg tenném le padozni hátha elgondolkodik...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2014.05.08. 23:24:29

Valahogy nem lennék meglepve, ha jövőre visszamászna Fontàs. Bar nem lattam sok Celta meccset idén, elvileg nagyon is jó mutatókkal rendelkezik a srác, és van elvileg egy olyan záradék a szerzodeseben hogy 1 milláert visszajohet. 24 eves, vágná a dolgokat. Így már őt el is nézném 4. számúnak!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.08. 23:22:49

Ja, valahogy nekem eddig ő Masip volt, megvilágosodtam. :mrgreen:
Vagy hozzuk el Henriquét, úgyis megy a VB-re. :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.08. 23:18:36

S.Agüero írta:
bence-barca írta:
Masi nem kh? :mrgreen:
Masip? Ő nem az a fiatal kapusunk? :mrgreen:
Masip igen, a fiatal kapus.
De én most Masira gondoltam, aki tavalyi szezon sztárja volt itt, a Depay generációban. Nem emlékszel? :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.08. 23:17:42

S.Agüero írta: Szerintem legyen 4 világklasszis középső védőnk, úgy lenne csak a korrekt, nem?! :)
Ennyi erővel adjuk el Adrianot is, nem elég jó cserének ő sem. :)
madridban van 3, vagy 2,5, egész jó, de még így is van,mikor elfogynak.
Először vegyünk 1 darab világklasszis védőt, aztán a többiről ráérünk diskurálni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.08. 23:15:14

bence-barca írta:
S.Agüero írta: És kit hoznál 4. számú védőnek? Komolyan érdekel. :)
Masi nem kh? :mrgreen:
Masip? Ő nem az a fiatal kapusunk? :mrgreen:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.08. 23:13:18

S.Agüero írta: És kit hoznál 4. számú védőnek? Komolyan érdekel. :)
Masi nem kh? :mrgreen:
Válasz küldése