Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.07. 16:01:33

kindeR írta:
nem tudom pontosan mit értesz kommunikáció alatt de szerintem olyan szavakon kívül hogy "jövök" "hadjad" vagy XY ra figyelj nem nagyon kell kommunikálniuk.
Azért picit többet kell beszélni a pályán :D
Amit kiemeltem meg olyan "szakszó" (amúgy hagyjad de mindegy) amit SOHA NEM SZABAD mondani.Alapszabály, hogy olyat hogy hagyjad nem mondunk a pályán. :D Hagyjadból van mindig a baj.

Az a Marquinhos gyerek nekem szimpatikus lenne, Hummels-szel sincs bajom, de egy latint jobban tudnánk beépíteni, mint egy németet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.03.07. 16:02:42-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.07. 15:59:42

Íme a legújabb nyilatkozat egyenesen Neymar szájából(elképzelése értelmében még 2013-ban aláír az FC Barcelonához) :

"- Ha már Lionel Messi nem hajlandó átjönni Dél-Amerikába és futballozni az FC Santosnál, hát rám vár a váltás feladata – nyilatkozta Neymar nevetve. – A katalánok régóta hívnak, és most már úgy érzem, lenne is kedvem ehhez a klubcseréhez. "

(én már azt se bánnám a holnap érkezne :D )
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
kindeR
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.01.21. 19:21:17

2013.03.07. 15:54:23

barca0417 írta:Stegen: nem ismerem, mármint nem láttam még, elhiszem hogy jó kapus, pláne fiatal is. DE, lehet hogy az, hogy német nyelvi nehézségeket okozna, ami a védőkkel való kommunikációt megnehezítené, és ez azért veszélyes lehet. Valami hasonlóért törhetett meg Hildebrand karrierje is, pedig nagy reményekkel érkezett a Valenciához anno.
nem tudom pontosan mit értesz kommunikáció alatt de szerintem olyan szavakon kívül hogy "jövök" "hadjad" vagy XY ra figyelj nem nagyon kell kommunikálniuk.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.07. 15:14:22

csababarca írta:A Piqué-Puyol kettős helyére/mellé nagyjából mindegy kit hozunk, bárki erősítést jelenthet. Nekem Hummels a favoritom természetesen, meg kell próbálni elhozni
Most írták az "új fecskét", na neki egyáltalán nem örülnék :D Azt írja a mundodeportivo, hogy 17 millió euróért adná oda az Arsenal Vermaelen-t... Véleményem szerint Hummels-el járnánk a legjobban, de már írtam, hogy lehet nem lesz rá pénzünk Neymar mellett (ha jön).

Aprópó a kis Mohikán :D Braziliában folyamatosan csinálják róla a fotómontázsokat :lol:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.07. 14:33:56

A Piqué-Puyol kettős helyére/mellé nagyjából mindegy kit hozunk, bárki erősítést jelenthet.
Nekem Hummels a favoritom természetesen, meg kell próbálni elhozni.

Bali, ebben igazad van, 2 szűrős felállás jó lehet. Viszont azért egy Song-Busi kp-val nem vagyunk kisegítve, mert lomha mindkettő. Ezért volt jó,amikor Keita volt fent a pályán, Busi mellett,ő kb lefedte az egész baloldalt, hátra is besegített,előre is.
Valami ilyen típusú belső kp kéne,akinek azért sebessége is van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.03.07. 14:09:09

A Real Madrid Manchester United elleni meccsén láthattuk azt, hogy mi a Madridnak a gyenge pontja: 2 szűró középpályással egészen jól fel lehet tartani a kontratámadásaikat.

Nagyon sokszor leírtam már ezt, de leírom még egyszer:
Szerintem lassan már nem engedhető meg az, hogy 2 kreatív középpályással aljunk ki mert hát lássuk be: a taktikánk ellenszerét már az egész világ ismeri, bár mondjuk kevés csapat tudja megvalósítani ezt, de akkor is mindig a legfontosabb meccseken jön elő mindig.

Az utóbbi időkben a kreatív középpályásaink közül csak Iniesta képes színvonalas teljesítményt nyújtani, Xavi már nagyon lassítja a játékunkat, nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nemegyszer vertem már a fejemet a falhoz, hogy sokszor volt olyan szituáció amikor indíthattunk volna egy jó gyors letámadást, és amikor Xavin keresztül kellett volna továbbmennie a labdának ő mindig visszapasszolta, ezzel időt adott az ellenfélnek a visszazárásra és kezdődött elölről a kilátástalan tili-toli.

Tudom, hogy Tito úgysem olvassa e sorokat, meg azt is, hogy nem vagyok edző, de én szívesen megnézném a csapatot a 4-2-3-1-es rendszerben. Az embereink szerintem megvannak hozzá.

Mert lassan én úgy látom, hogy olyan felfogásban megyünk fel a pályára, hogy majd úgyis többet lövünk mint a másik. Ilyen felfogást pedig csak az aranycsapat engedhetett meg magának 60 évvel ezelőtt.
Nem azt mondom, hogy a mostani labdabirtokló szisztémánkat dobjuk el, de nem ártana egy kicsit több stabilitást meg dinamizmust vinni.

Neymar nagyon kell, a védelembe meg Hummelst vagy David Luizt.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.07. 13:39:53

socio66 írta:hummels egyébként nem ilyen lassabb, statikusabb védő? mert piqué mellé akkor nem biztos hogy jó megoldás a feltolt védelmünkbe.
Nem egy gyalogkakukk de Piquénél valamivel gyorsabb.
Kép
socio66

2013.03.07. 13:09:15

hummels egyébként nem ilyen lassabb, statikusabb védő?
mert piqué mellé akkor nem biztos hogy jó megoldás a feltolt védelmünkbe.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.07. 13:00:31

Még viccnek is rossz ez a dán gyerek. 84-es születésű!!!

Hummels!!!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.07. 12:08:42

A klubnál ismét felmerült a Liverpool védőjének Daniel Agger-nek a neve. A hírt a sport.es és a mundodeportivo is lehozta. A játékos szerződése 2016-ban jár le jelenlegi klubjában.

Én nem tudom... 19 millióra taksálják, ha el lehetne hozni akkor szerintem olyan 15 körül lehetséges. Még mindig Hummels "fóbiában" szenvedek, inkább őt látnám de tudom, hogy ő nagyon drága... :( Vélhetően azért fordulna a vezetőség az olcsóbb megoldáshoz, mert ha jön Neymar akkor nem maradna sok pénz a védelem megerősítésére.
Kép
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2013.03.06. 10:48:41

"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2013.03.06. 07:29:01

Hívjuk vissza Kahn-t a nyugdíjból, biztosan nem mernének szórakozni a bírók :D
Ter Stegen szerintem is jó megoldás lenne,és Courtois is hétről hétre bizonyít egy La Liga 2. helyezett,2-szeres El győztes csapatban...Persze ahogy Courtoist előhalászta a Chelsea a "teljes ismeretlenségből" a belga ligából, ki tudja,lehet,hogy a koreai másodosztályban van egy 18 éves gyerek aki isteni tehetséggel van megáldva...Nyárig még sok minden megtörténhet,hogy marad-e Valdes,szerintem kizárt,hiszen már rég eldöntötte hogy távozni szeretne.Középhátvéd?Nekem egyértelműen Hummels a favoritom,aki az én szememben jobb mint Thiago Silva,akit mostanában mindenki a legjobb hátvédnek nevez...Nemrég valaki írt egy statot róla,hogy a csapatában a legtöbbet szerel és legkevesebbet szabálytalankodik,hát,ez sok mindent elmond róla szerintem annak is nem ismeri.
Neymar: egy nagy kérdőjel. Benne van az, hogy olyan magasságokba emelkedik európában,amit el sem tudunk képzelni ( ugye a kis Leoból se nézte volna ki senki,hogy az lesz aki lett,főleg nem a magasságával középcsatár....)Lehet nagy beégés is, amikor a válogatottal európai csapat ellen meccsel annyira nem villog,ami aggasztó lehet, de persze ez is lehet csak az "európahiány" miatt, hiszen nem is nagyon találkozik európai csapattal.
Persze amit sokan írnak is,marketingfogás.Az árát nem tudom hogy vissza-e hozná,de valószínűleg igen, a sok kis brazil meg kínai kisírná anyucinál a Neymar mezt.Aztán ha nem válna be a csapatánál, valamelyik arab sejk biztosan szép kis összeget lerakna érte.
Deulofeu: Hiába írják sokan hogy nem is akkora tehetség,nem is olyan ügyes,nem tudnak semmivel sem meggyőzni,egyedül az a szépséghibája,hogy néha elfelejt passzolni...Hát, erre CR is kapott egy aranylasztit,és a világ egyik legjobb focistája hosszú évek óta. Azt érzem vele kapcsolatban,hogy direkt nem akarják felhozni 1-1 meccsre sem, nehogy elhamarkodják, de inkább azt látom hogy kikönyörögné magának a helyet, jobban mondva kizsarolná. Sokan írják hogy nem való a Barcába , ha nem is fogja itt megvetni lábait , egy pár év tapasztalattal a lábában eurótízmilliókat fogunk érte kapni.
Bírók: nem is tudom már mit gondoljak a bírókról....Már csak abban reménykedek hogy lesz valami bíró robot,ami sosem téved,vagy ha téved is ennyit nem fog főleg nem ennyire feltűnően egyoldalúan....Ez lenne a FOCI és a BARCELONA igazi nagy fogása.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.05. 23:47:18

sjd írta:
Amúgy ter Stegen most honnan került elő hirtelen újra? Volt valami hír, amiről lemaradtam?
Szerintem csak szimplán valaki felhozta most.
De pár hete cikkeztek róla is. De ugye minden értelmes kapusról cikkeznek mostanában, szóval realitás alapja... hát...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.05. 23:29:06

MichaaBee írta: Ter Stegenhez: nem hiszem, hogy a nyelv gondot jelentene. Azért nem olyan bő az a szókincs, amit fociban használni kell, ha nem IQ-zéró az emberfia, akkor néhány hét alatt meg lehet tanulni.
Tipikus példa :D :
http://www.youtube.com/watch?v=RvPZBRXWu7k

Amúgy ter Stegen most honnan került elő hirtelen újra? Volt valami hír, amiről lemaradtam?
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2013.03.05. 23:19:18

bence-barca írta:Amúgy Ter Stegennel kapcsolatban, aki látta játszani:
Mennyire van benne a hiba? Lábbal milyen? Vagy a lábmunkája a Gladbach taktikájában nem tűnik ki annyira? :)
Messzemenő következtetést nem tudok levonni,ugyan is csak néhány alkalommal láttam,bár olyankor mindig kielemeztem a mozzanatait (kapusbetegség :D ).Azokon a meccseken nem tudtam meg sokat mennyire van otthon a gyors,rövid passzos játékban,viszont a hosszú labdái nagyon jók,kézből-földről egyaránt.Ezen felül kiváló reflexekkel rendelkezik és nem mellesleg "van töke" a beadásoknál.Lábon közepesen gyors..Több dolgot momentán nem tudok róla mondani,véleményem szerint jó fogás lenne,én őt és Courtois-t favorizálom,bár gyermeteg lelkem még mindig bízik abban,hogy heves vérmérsékletű,kopasz barátunk marad.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.05. 21:07:23

Ter Stegenről nem tudok sokat,de a tavalyi 'Gldabachot a "német barcelonának" nevezték.Sok passzos tiki taka szerű játékok volt,és ebben szerintem elengedhetetlen az, hogy a kapus tudjon bánni a labdával.Keressetek rá a jútúbon:Borussia Barcelona.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.03.05. 21:01:01

barca0417 írta:Stegen: nem ismerem, mármint nem láttam még, elhiszem hogy jó kapus, pláne fiatal is. DE, lehet hogy az, hogy német nyelvi nehézségeket okozna, ami a védőkkel való kommunikációt megnehezítené, és ez azért veszélyes lehet. Valami hasonlóért törhetett meg Hildebrand karrierje is, pedig nagy reményekkel érkezett a Valenciához anno.
Neymar: eleinte ellene voltam, de mostanra kíváncsian várom mit tudna itt. Amúgy aki a gyenge brazil bajnokság gyenge védőivel példálózik, az elfelejti, hogy Neymar stabil válogatott, és azokon a meccseken válogatott védőkkel találkozik. Úgyhogy azért látott ő már közelről jó védőt. Meg különben sem azt várnánk tőle amit a Santosban művel. Illetve nem teljesen. Én legalábbis nem arra számítok tőle hogy majd ő lesz itt az új Ronaldinho, nekem elég lesz ha visz egy kis színt a támadójátékba. És segíti Messit érdemben, nemcsak "alá" játszik.
Neymarhoz: azért azokon a válogatott meccseken eddig nem is villantott sokat a gyerek. :) Én továbbra is úgy gondolom, hogy inkább befürdünk vele, de már megbarátkoztam a gondolattal, hogy úgyis leigazoljuk és inkább bízom benne, hogy jól fogunk járni a sráccal. A bizalmat minden új érkező megérdemli.

Ter Stegenhez: nem hiszem, hogy a nyelv gondot jelentene. Azért nem olyan bő az a szókincs, amit fociban használni kell, ha nem IQ-zéró az emberfia, akkor néhány hét alatt meg lehet tanulni. Fociztam annak idején mexikói srácokkal, (akkor még) nulla spanyoltudással egy meccs alatt nagyjából rájöttem, hogy melyik vezényszóra hova kell helyezkedni. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.05. 20:43:49

Amúgy Ter Stegennel kapcsolatban, aki látta játszani:
Mennyire van benne a hiba? Lábbal milyen? Vagy a lábmunkája a Gladbach taktikájában nem tűnik ki annyira? :)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.03.05. 20:08:04

Stegen: nem ismerem, mármint nem láttam még, elhiszem hogy jó kapus, pláne fiatal is. DE, lehet hogy az, hogy német nyelvi nehézségeket okozna, ami a védőkkel való kommunikációt megnehezítené, és ez azért veszélyes lehet. Valami hasonlóért törhetett meg Hildebrand karrierje is, pedig nagy reményekkel érkezett a Valenciához anno.
Neymar: eleinte ellene voltam, de mostanra kíváncsian várom mit tudna itt. Amúgy aki a gyenge brazil bajnokság gyenge védőivel példálózik, az elfelejti, hogy Neymar stabil válogatott, és azokon a meccseken válogatott védőkkel találkozik. Úgyhogy azért látott ő már közelről jó védőt. Meg különben sem azt várnánk tőle amit a Santosban művel. Illetve nem teljesen. Én legalábbis nem arra számítok tőle hogy majd ő lesz itt az új Ronaldinho, nekem elég lesz ha visz egy kis színt a támadójátékba. És segíti Messit érdemben, nemcsak "alá" játszik.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.05. 19:53:33

Deus írta:Istenem... Fohaszkodok, hogy Ter Stegen jojjon a Valdes helyere, senki mas!

Ot akarom a csapatunkba, de nagyon. Ha megse igazoljak le, akkor depresszios leszek.
Én is így vagyok vele,már ősszel,sőt tavasszal is beírtam a nevét, persze,jött egyből a támadás,hogy ez egy senki, potyakapus,noname,stb..

Kérdés az,hogy a klubnál felmerül e a neve? szerintem sajnos nem, pedig nagy húzás lehetne, hosszú távon is megérné,bőven.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.03.05. 19:49:07

Istenem... Fohaszkodok, hogy Ter Stegen jojjon a Valdes helyere, senki mas!

Ot akarom a csapatunkba, de nagyon. Ha megse igazoljak le, akkor depresszios leszek.
KépKép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.05. 18:59:02

Ter Stegen meg egyszerűen zseniális. :D Láttam mostanában védegetni, és meg kell hagyni, tud a gyerek. Én speciel De Gea-t nagyon nem szeretném.





Végre van itt valaki, aki nézi is ezt a gyereket rajtam kívül, nem mellesleg el is ismeri, hogy jó kapus. NAGYON JÓ! Én csak őt favorizálnám az igazolás terén.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.05. 15:37:17

"és ha Bartomeu azt mondta, amit mondott, akkor jól mondta.”

(Neymar)

Ezekszerint Rosell is megerősíti. Miszerint az egész ügyből már csak az aláírás hiányzik. Nem kell levágni a szokásos közhelyparádét, nyilván az a legfontosabb. Meg csak akkor lesz biztos ha Barca mezben lesz. Ezektől függetlenül árulkodó kis fél mondat. Egyre biztosabnnak érzem ezt a dolgot.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.03. 20:58:19

Chino írta:
Subinho írta: nem Neymar kell ide, hanem Agüero és/vagy Falcao Villa és Pedro, vagy Alexis helyett. elől Falcao, mögötte Messi Iniékkel és lenne elől kit megjátszani, Messi meg tudna - mint ahogy most is - második vonalból indulni!
Az frankó lenne idehozni Falcaot és őt is kirakni szélre hadd szenvedjen, ráadásul még Neymar-nál is többe fájna. A brazil legalább tényleg szélső és tudja amit mindenki annyira szeret Telloban, csak klasszisokkal jobban.
lehet fantáziálgatni, hogy ha idejön összevesznek messivel, meg egy cselt sem fog tudni megcsinálni, mert itt keményebbek a védők vagy ő is folyamatosan vissza fogja passzolni a labdákat, de mig mondjuk Falcao esetében szinte bizonyosan Villa2-őt látnánk addig a brazilban több a lehetőség. Persze lehet, hogy befürdünk vele, de inkább ő, minthogy egy klasszis csatárt elhozzunk piszok drágán és kidobjuk a vonal mellé szenvedni, mert nagyon úgy látszik Messit az istennek se húzzák ki a jobbosra.

...
ha olvastad, nem szélső játékost kell venni, hanem csatárt, aki elől harcolna a védőkkel, leköti őket és Messi a jelenlegi pozíciójából indulhatna. így játszott pl. a Real ellen tavaly Pep, amikor Alexis volt elől csatárban, mögötte árny-ékként Messi és mellette Iniék. Messi semmivel nem játszott hátrébb, vagy jobbon, csak épp volt még előtte vki! most a Real ellen pont az történt, hogy Messi szinte a kp-n kapta a lasztit, elindult, de nem volt kinek adnia, mert előtte a nagy üres tér... ahol pl. Falcao érkezhetne! azzal semmivel nem lennénk előrébb, ha pl. Alexis helyett Neymar játszana... azt Alexis is tudná, ő is tud biciklizni és villám gyorsan elfutni, csak épp a mi játékunkban és az ellenünk felálló csapatok ellen ez nem lehetséges!!! épp ezért Alexisnem jobban feküdne elől őrlődni a védőkkel és szükség esetén egy kiugratással kamatoztatni villámgyorsaságát, mint ahogy tette is tavaly a Real ellen, ahol 2 gólt vert be és nagyon jól játszott!!!
a jelenlegi felállás nem 4-3-3, hanem 4-6-0, mert Messi nem ék, a két szélső meg inkább vonalszélső, aki többet védekezik, letámad, mint kapura lő... lásd: milyen mezőnymunkát végez Alexis, vagy Pedro szélen!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.03. 19:39:08

Subinho írta: nem Neymar kell ide, hanem Agüero és/vagy Falcao Villa és Pedro, vagy Alexis helyett. elől Falcao, mögötte Messi Iniékkel és lenne elől kit megjátszani, Messi meg tudna - mint ahogy most is - második vonalból indulni!
Az frankó lenne idehozni Falcaot és őt is kirakni szélre hadd szenvedjen, ráadásul még Neymar-nál is többe fájna. A brazil legalább tényleg szélső és tudja amit mindenki annyira szeret Telloban, csak klasszisokkal jobban.
lehet fantáziálgatni, hogy ha idejön összevesznek messivel, meg egy cselt sem fog tudni megcsinálni, mert itt keményebbek a védők vagy ő is folyamatosan vissza fogja passzolni a labdákat, de mig mondjuk Falcao esetében szinte bizonyosan Villa2-őt látnánk addig a brazilban több a lehetőség. Persze lehet, hogy befürdünk vele, de inkább ő, minthogy egy klasszis csatárt elhozzunk piszok drágán és kidobjuk a vonal mellé szenvedni, mert nagyon úgy látszik Messit az istennek se húzzák ki a jobbosra.

Hátvédnek én is Hummelst választanám, David Luizt nem nagyon láttam mostanában játszani, úgyhogy róla nem nyilatkoznék. Ez a kis brazil srác lehet, hogy ügyes és hosszútávon megoldás lenne, de sajna nem vagyunk abban a helyzetben, hogy azon a poszton beépítgessünk embereket. Ezt már Bartrával kellett volna elkezdeni.

Kp-n megvagyunk, sőt talán túl sokan is, ha Rafinha tényleg feljön. Nagyon ügyes a srác és pont emiatt hagynám még egy-két évig a másodosztályban, kellenek neki a játékpercek. Nehogy úgy járjon mint JDS.

Szerintem három igazolással meg is lennénk. Kell egy kapus (Ter Stegen) egy középső védő és egy támadó, aki több mint valószínű Neymar lesz.
Cuenca-val én már nem számolok a mi kölcsönadási politikánkat figyelembe véve, reméljük 6-8 milliót ki tudunk csikarni az Ajaxból.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése