Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.26. 15:30:28

Komoly fogás lenne Kroos, ha összejön, nagyot erősödne a kp. Sokkal nagyobb spíler mint Koke (komolyan nem értem mit látnak sokan benne, szerintem középkategóriánál jobb, de semmi extra).
A Suarez bizniszről már más a véleményem, nem értem minek ide egy ilyen figura. Reus 35-ért ajándék, még úgy is, ha egy évet dortmundban akarna maradni mondjuk kölcsönben...
Nekünk szuárez kell ki tudja mennyiért...?
Védő meg még mindig sehol.
Rivaldo-A Legnagyobb.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.26. 15:26:06

Neeeee. Ha megvesszük Suarezt, én tényleg, de tényleg ***n szúrom magam. Ha még Sanchezt vesszük bele cserealapként és Pedro a nyakunkon marad akkor 2-szer.

Akkor úgy fog majd kinézni, hogy Messi és Neymar mellett Suarez is csilliárdokat fog keresni. A támadók így hárman, - mondjuk még belevéve Iniestát -, teszik majd ki a fizetések felét. Biztos jó lesz az öltözői hangulat. Pffffff.

Összefoglalva ezzel a transzferrel csak ennyi bajom lenne:
- drága
- drága
- drága
- ALexis elmenne
- Pedro valszínű maradna
- nagy fizu (bizonyítás nélkül, bár ez - még - Neymarnál is bajom)
- mégis így milyen forrás marad 2 védőre és egy középpályásra?
- nem sok garancia van rá hogy be is válik, mert eddig egy kiemelkedő éve volt, de más bajnokságban

Hihetetlen hogy az egész ***va csapatból 1 poszton vagyunk jók, ezek a támadóink. És eladjuk, elengedjük a többi poszton lévőket, és a pótlásukról hallani? Neeeeem, még egy támadó, és ennyiért?

Ez olyan mint amikor a Real elengedte Makelelét és évekig nem pótolta, de helyette vett egy csatárt....
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.26. 15:15:51

MQuC írta: Viccet félretéve, nem láttam sajnos a német bajnokságból egy meccset sem, így Kroost nem tudom milyen játékos. Azt tudom, hogy volt pár nagy bombája. Ha elhozzuk, az akkor lenne jó, ha már van legalább egy védő igazolásunk. Én azt már nagyon várom.
Én folyamatosan néztem a Bayern meccseit, főleg a Pep-féle mentalitás miatt, pár meccset élőben is. Kroos kiváló játékos, van olyan jó, mint Fabregás. Cesc talán egy hajszállal jobban cselez, Kroos viszont jobban lő. Fizikálisan és mentálist illetően is a német a jobb jelen pillanatban.
Szerintem nagyon jó igazolás lenne, megérné.
Az egyetlen kérdés vele kapcsolatban, hogy ha Suárez-ért adunk 60-70 milliót, érte adunk 20-30 milliót, akkor miből fogunk középhátvédet venni... Ha viszont a vezetőség két nyári átigazolási összeggel "játszik", akkor a távozókat is beleértve egy középhátvédre még kijöhet 30-40 millió. A baj viszont akkor Alves-sel és az ő posztjával lesz. Mascherano elmegy 4. számú középhátvédnek és Busquets első számú helyettesének, azzal, hogy Busquets helyett Rakitic is "beugorhat" ha Masch hátvédként játszik. Szűkös lenne a keret, de legalább minőségi.

Én pedig nem fanyalognék amiatt, ha igazolunk egy klasszis csatárt Suárez személyében.
Érdekes módon Pep alatt is évente jöttek a klasszis támadók, mint Ibra, Villa(, Sánchez), de akkor mégsem rinyált senki sem a "madridi" út miatt. :roll:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.26. 15:07:12

Tavaly Neymar! idén Suarez? Ez a Madridi út, a régi Madridi ami kifejezetten nem válik be. Hátvédünk még mindig nincs...
94:39 6 - 1
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.26. 14:27:45

Én pedig azt, hogy Odin jött hozzánk, de vele sem tudtunk előrébb lépni sajnos, mert mindig kiállították túlzott agresszióért. :twisted:

Viccet félretéve, nem láttam sajnos a német bajnokságból egy meccset sem, így Kroost ne mtudom milyen játékos. Azt tudom, hogy volt pár nagy bombája. Ha elhozzuk, az akkor lenne jó, ha már van legalább egy védő igazolásunk. Én azt már nagyon várom.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.26. 14:16:13

Song az Interben köthet ki. Elméletileg Song ügynöke és az Inter vezetői tegnap tárgyaltak a játékos helyzetéről.

Kroosért elvileg tettünk már hivatalos ajánlatot. Mivel nem fogadta el a München szerződéshosszabbítási ajánlatát a vezetők jelezték Krooséknak, hogy akkor hamar le akarják rendezni ezt az ügyet.. Rajtunk kívül a Real, az Arsenal és a Chelsea a kérők - az Arsenalnak nem kellett Cesc, mert ott van Özil, a Chelsea meg most vette meg Fabregast.. -, és olyan 20-30 millió lenne az ára. A MU úgy tűnik kiszáll a versenyből, mert ők Ander Herrera felé kacsintgatnak nagyon erősen.
vadaszita10 írta: De mindenképpen hoznék, csak azt mondtam, hogy nincs könnyű helyzetben a vezetőség. Ha meg már annyi pénzt kiadunk, akkor vegyünk normálisat szerintem úgy vannak vele. Vagy vegyék meg Besicet 3millióért és kész :DDD

Egyébként Godinnak örülnék a legjobban csak tudom, hogy lehetetlen.
Áááh, értelek. Hát az biztos, hogy nincsenek könnyű helyzetben, bár a hülye átigazolási politikával a saját dolgukat nehezítik meg Zubiék..
Alfa írta:Azt álmodtam , hogy leigazoljuk Valbuenat :mrgreen:
Én azt, hogy Godin jött hozzánk.. :D
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2014.06.26. 13:27:16

Kash írta: örülök hogy Xavi elment
Pffff! No comment...
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.26. 12:57:47

Azt álmodtam , hogy leigazoljuk Valbuenat :mrgreen: lehet , hogy igazam lesz és a vezetőség növelni akarja a csapat átlagmagasságát :lol:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.06.26. 12:36:39

Kezd az átigazolási filozófiánk kicsit a Real vagy az Arsenal-Chelsea kettősére hasonlítani, remélem nem neveket akarnak venni hanem tehetséget vagy tudást. Suarez nem felesleges de ha Alexis marad akkor könnyen az lehet, ki fog padozni? Neymar?
Hátvéd még mindig nincs ami kicsit meglepő, tekintve hogy Piquén és Mascheranon kivül van egy Bartrank meg egy Adrianonk aki általában nem tud úgy teljesíeni ahogy kellene, függetlenül ettől jó játékos, de inkább szélső mint khv. Középpálya az most cudarul erős, örülök hogy Xavi elment, valamiért a játéka nem lendít a csapaton, az, hogy a Spanyolok kiestek nem feltétlen az ő sara (sőt...) de ha úgy teljesített volna mint 2010-ben vagy 2009-ben (Amikor a Barca midnent megnyert) akkor ha nem is csoport elsőként de másodikként továbjutthattak volna. (Valljuk be, Chile nem olyan nagy falat egy Spanyol válogatottnak)
Ha nem jön khv kicsit ideges leszek.
Kép
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.26. 12:16:28

vadaszita10 írta:...
Most akkor nem hoznál védőt? Vagy Benatiat hoznád? Mert neki a Roma 60 milliós árat szabott ki..[/quote]

De mindenképpen hoznék, csak azt mondtam, hogy nincs könnyű helyzetben a vezetőség. Ha meg már annyi pénzt kiadunk, akkor vegyünk normálisat szerintem úgy vannak vele. Vagy vegyék meg Besicet 3millióért és kész :DDD

Egyébként Godinnak örülnék a legjobban csak tudom, hogy lehetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vadaszita10 2014.06.26. 12:46:49-kor.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.26. 12:10:13

A legnagyobb vicc az átigazolási politikánkban az, hogy utoljára 2009 nyarán igazoltunk középhátvédet (szerintem mindenki tudja, hogy kit...), akkor 25 millióért, ami nem kevés pénz egy egy szezonos "senkiért" (ezt azóta bizonyította azzal, hogy nem lett belőle klasszis). Mascherano-t alapvetően vkp-nak hoztuk, őt nem számítom ide. Hogy lehet az, hogy 5 év alatt nem tudtunk egy újabb középhátvédet igazolni, amikor állandóan probléma volt a poszttal, mert elmentek egy csomóan, köztük a 2009-ben igazolt "csodagyerek" is, ráadásul Puyol is rendre sérülésekkel bajlódott, alig játszott. Érdekes módon jött azóta a csatársorba Villa, Sánchez és Neymar is nem kevés pénzekért, de hátvéd nem. És most csodálkozik rajta mindenki, hogy nem tudunk igazolni normális összegért, amikor mindenki tudja, hogy égető szükségünk van legalább egy középhátvédre.
Nem tudom, hogy pontosan hogy működik egy átigazolás, de először az tűnne logikusnak, hogy megkörnyékeznek xy kiválasztott embert, hogy nem akarnak-e esetleg klubot váltani. Persze vezért nehéz lenne hátra igazolni, de jó játékosok vannak bőven. De érdekes pl. hogy a Valencia-ból fel sem merült annak a Rami-nak a neve, aki már télen eldöntötte, hogy lelép. Akár hozzánk is jöhetett volna kölcsönbe, most pedig megvehetnénk aprópénzért. Persze nekünk onnan is egy kényszermegoldás kell. Ahogy ott lett volna 4. számú opciónak Vidic vagy Ferdinand a MU-ből. Nem hiszem, hogy pl. a 32 éves Vidic ne tudott volna nálunk eljátszani 1-2 évet magasabb szinten. És ő nem 15-20 millióért jött volna, hanem ingyen. Ahogy kapust is lehetett volna ingyen szerezni. Mennyivel más lenne a gazdasági helyzetünk, ha idehozzuk Vidic-et és Ochoa-t. Tudom, hogy ez nem FIFA manager, de nem hiszem el, hogy egy Mathieu-Bravo kettős jobb, mint az előző kettő. :roll:
A Suárez-transferrel egyébként egyetértek, nagy pluszt adna a csapatnak. Azonban ha nem igazolunk hátvédet, akkor hiába elöl a nagy plusz...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.26. 12:08:17

a zenit 15 millióért vette meg garayt. 27 éves és bár nem világklassz, de nagyon jó védő. mi 20-ért akarjuk a 31 éves matyiőt.

feel the difference.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.06.26. 11:59:20

Bravo topic?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.26. 11:51:57

Dos Santos a Villarrealba menne a tesó után, habár még ajánlat nem érkezett érte..

Xavi elment nyaralni, úgyhogy a hivatalos bejelentés a jövőjével kapcsolatban még mindig várat magára.

Van még hír Suárezről is, de azt írták lejjebb.. Kroosról meg érdeklődünk, de azt már tegnap linkeltem. Más meg nincs a mai napon egyelőre.
Léfe írta:Nekem 2 védő kellene, mert Pique nálam nulla, de Montoya és Sergio R. és Pedró is mehet, ja és Alves is aki a Brazil válogatott réme.
Hát ha Montoya meg Dani is röpülne, akkor kéne 3 védő is, mert jobbhátvéd nélkül maradnánk..
MQuC írta:LG, Piqué úgyis marad elsőszámú védő, ő elég tecnikás szerintem, akkor nem érdemes egy őt kiegészítő, erősebb védőt hozni? Szerintem Sakho gyorsaságával sincs kifejezett probléma.
Nem az erejével meg a gyorsaságával van gond, fejben kevés a srác. A Poolban rendre hibázik, ha kicsit is letámadják.. Őnála tényleg nem túlzás azt mondani, hogy nem passzol ide - legalábbis szerintem. Pedig a fizikális adottságai nagyon rendben lennének tényleg.
vadaszita10 írta:...
Most akkor nem hoznál védőt? Vagy Benatiat hoznád? Mert neki a Roma 60 milliós árat szabott ki..
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.26. 11:40:44

Egyébként a vezetőség dolga abszolút nem egyszerű, ha azt nézzük, hogy milyen védők vannak a piacon és mennyiért.

Mangala--> A B csapatba se fér be a Francia válogatottban, de 45 millió az ára és ráadásul
Angliába szeretne igazolni.

Marquinhos--> Sokat ő sem bizonyított még, a P$G meg amúgy se akar tőle megválni.

Verthongen--> Sokan szeretnék itt látni. Szerintem egyáltalán nem meggyőző a játéka.

Godin--> Sajna marad az Atleticonal, pedig 30 millát simán megérne szerintem, és én amikor láttam játszani, abszolút vezére volt a védelmeknek.

Marad az a Benatia akivel kapcsolatban már jó ideje nem cikkeznek az újságok és a Róma csak egy nagyon jó ajánlat esetén engedi el, ami mondjuk érthető.
A vezetőség ott hibázott, hogy a védő kérdést legalább két éve meg kellett volna oldani.

Középpályán: csak Kroos jöhet már szóba, mivel Koke hosszabított, remélem Kroost nem happolja el előlünk a Real. Szeretem Kroost, mert ő legalább biztos lőne távolról.

Csatársor: Ha elmegy Alexis akkor nagyon bosszús leszek. Hiába csetlik-botlik az akarással nincs baj és még védekezni is tud. Tőle nem válnék meg, csak kérdés hogyha mondjuk jön Suarez akkor, hogy viselné, hogy csak 4. számú csatár. Felőlem Pedrot meg Tellot bevonhatják a Suarez üzletbe.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.26. 11:20:29

MQuC írta:Laza, kérlek tanulj meg írni, mert így olyan, mintha fogyatékos lennél, már bocsánat. [-X A felénél abbahagytam, s csodálom, hogy eddig bírtam.
:D :D
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.06.26. 11:16:11

Hogy lehet Iniestát megint csatárként számolni. Főleg ha Xavi megy, kell egy kreativ ember a pálya közepén. Soha nem irtam nevet, hogy ki kellene de ez a középső védővel valo toszakodás idegesiető. Nekem 2 védő kellene, mert Pique nálam nulla, de Montoya és Sergio R. és Pedró is mehet, ja és Alves is aki a Brazil válogatott réme.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.26. 11:02:35

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... as-3331070" target="_blank Ha már annyira akarja LE akkor ne Sanchezt vonjuk bele az üzletbe. Vigyék Tellot vagy Pedrot,vagy mindkettőt csak ne a Chileit.Nem értem miért görcsölünk érte annyira,a védelmünk meg mint a sajt olyan lyukas.Feltétlenül kell nekünk a reállal versenyezni a paliért? Kell nekik ?Akkor vigyék ők ,egy vagyont kell érte fizetni,az árából legalább két hátvédet vehetnénk az biztos,de azt valahogy nem forszírozza a vezetőség.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.26. 10:51:23

Komolyan, én ezt a Suarez transzfert egyáltalán nem értem. Túl drága, bajkeverő, ill. más posztok megerősítésének sokkal nagyobb a prioritása. Most őszintén, ebből a nagyjából 80 millió euróból simán elhozhatnánk a Marquinhos-Mangala duót... A problémánk nagy része ezzel meg is oldódna... Elvileg a transzferbe be akarjuk vonni Alexis Sanchezt, ezt továbbra sem értem. Taktikailag a legmegfelelőbb emberünket vesztenénk a csatársorból. Küzd, hajt védekezik, emellett sok gólt lő és a gólpasszokat is osztja. Kérdem én: a Neymar-Suarez-Messi 3-asból ki védekezne? Messi sétálgat, Suarez sosem védekezik, Neymar még csak-csak, de felejthetően... 3 ember kiválását a védekezésben meg nem tudom, hogy melyik csapat viselné el?

Egyetlen egy esetben tudnám elfogadni, hogy jöjjön (sőt ebben sem, így vmivel elviselhetőbb lenne), ha Pedro és Alexis karöltve távoznának és a csatársort a Messi-Neymar-Suarez-Iniesta-Deulofeu 5-ös adná, ill. érkezne a középpályára Toni Kroos. Taktikailag ez talán a legkivitelezhetőbb lenne, ugyanis a 3 szupersztár nem hinném, hogy sokat lenne pihentetve. Egy ilyen kezdő nagyot ütne:
Ter Stegen-xy, Piqué, xy, Alba-Kroos, Sergio, Iniesta-Messi-Suarez, Neymar

Mondjuk a mutatványa az elképzelésemnek ott bukik, hogy Pedro innen soha nem fog elmenni... De leginkább az a kezdő tetszene, ha Alexis maradna a helyén (ahogy Suarez is), továbbá a 2 xy-os ember az említett Marquinhos és Mangala lennének. Egy ilyen csapattal neki lehetne indulni a szezonnak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.26. 10:50:03

LG, Piqué úgyis marad elsőszámú védő, ő elég tecnikás szerintem, akkor nem érdemes egy őt kiegészítő, erősebb védőt hozni? Szerintem Sakho gyorsaságával sincs kifejezett probléma.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.26. 09:48:05

MQuC írta: ON: Sakhot simán elhoznám. Sérülten is elég jól játszott most is. Iszonyat agilis és erős fizikumú srác.
Szerintem nem illene ide, legalábbis én inkább technikásabb védőre szavaznék.
EZ AZ EGY POSZT MINŐSÉG_VESZTÉSE lenne a Barca védekezés valódi gondja???!!
A gond inkább, hogy Puyollal elvesztettük a csapat, és a védelem vezérét, statisztikák igazolják, hogy vele sokkal jobb volt csapat, mint nélküle, nemcsak a játékával, hanem puszta jelenlétével is sokat nagyon sokat segített. Olyan játékos nincs, akit egy az egyben pótolni tudná, de akkor is, olyan vki kéne, aki nem csupán jó védő, hanem klasszis, és a védelem vezére tud lenni. Ha ilyen ember sincs, akkor pedig a piacon lévő legjobb opciót kéne elhozni, nem szabad a pénzt sajnálni. Középszerű védőt tök felesleges hozni, akkor inkább játsszon Bartra.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.26. 08:44:15

egy kis eszmefuttatás a védelemről: kit kell valójában pótolni? Pulyolt és Valdest. Valdes kipipálva, marad Pulyol. most ha eltekintek attól hogy Mascherano és Bartra szinte egy egész idényben őt pótolta alkalmasint nem is olyan rosszul, akkor talán jogos a felvetés, hogy EZ AZ EGY POSZT MINŐSÉG_VESZTÉSE lenne a Barca védekezés valódi gondja???!! aligha!!akkor? nálam elsősorban EDZŐ és TAKTIKAI melléfogások.másodsorban a középpálya ebben is elsősorban Busquets és Xavi. Xavi itt is kipipálva,(elmegy és a helye a Rafinha, Rakitic kettőssel biztosított)Busquets esete nehezebb, egyrészt mert rajtam kívül aligha látja úgy más is hogy nem való a Barcába másrészt valóban tévedhetek de a játékának és a teljesítményének alapjaiban változnia kell ebben nincs kétségem.
mi van még? : az hogy sem Pique, sem Alves, sem Alba NEM IGAZÁN OK: ! mindegyik sántít valahol.....(ezek gondolom evidens dolgok nem ismételgetném)
valóban kell tehát EGY JÓ KÖZÉPSŐ VÉDŐ, de még jobban kell egy jó edző, egy friss a jelenlegi trendeket lefedő taktika-játékfilozófia.
én nem vagyok szakember de csak egy példa: amíg mondjuk egy Hollandia ellen felállva nem része a taktikának, hogy Robbent és a colost semlegesíteni kell!! hanem helyette az érinthetetlen "barcastílus" jegyében félpályát hagyunk nekik üresen nos addig : nincs a világon olyan védő aki egyedül megoldhatja nekünk.....
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.26. 08:29:50

Laza, kérlek tanulj meg írni, mert így olyan, mintha fogyatékos lennél, már bocsánat. [-X A felénél abbahagytam, s csodálom, hogy eddig bírtam.


ON: Sakhot simán elhoznám. Sérülten is elég jól játszott most is. Iszonyat agilis és erős fizikumú srác.
Kép
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2014.06.26. 07:26:37

DaVeR írta:Vagy a támadósor lehet ilyen is egy esetleges 4 - 2 - 3 -1 es felállásnál:
- - - - - - Suarez - - - - - -
Neymar - Messi - Sanchez
- - - - Ini - - Rakitic - - - - ( vagy Ini mellé Busi )
[/quote]
még Ronaldot meg Higuaint is szúrd be valahova, meg Rooneyt és nyílván Reus meg Kroos a padon...:/:/:/
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.26. 05:40:14

S.Agüero írta:
dévid villa írta:Na akkor fifa on, egy ilyen kezdőt szívesen néznék jövőre:
4-4-2-es felállással:
Ter Stegen - Piszczek, Vertonghen, Piqué, Alba - Alexis, Busquets, Vidal, Reus - Messi, Neymar
4-4-2 már lejárt felállás. Vertonghen nem fog jönni. KI fog irányítani? Iniesta?
=D>
:lol: Vertonghen? ez most komoly:D és a Totthenham-ot sajnálom hogy ott van,barta tavaly jobb volt mint most ő,Alexis nem hülyeség jobb középpályán, ne de 4-4-2 be?:D
már a magyarok se játszanak 4-4-2be :D
ezzel az a baj hogy szerkezetileg nem tudod levédkezni mondjuk a 4-5-1 et... vagy legjobb esetben csinálhatunk ezzel egy olyan játékot mint a görögök,szóval felejtős, én nem vagyok híve a 3 védős rendszernek de sztm jó esély van rá hogy az( az is) lesz,

és ha bele gondolunk, egy jól megszervezet taktika mellett bőven elég a 3védő,mikor van szélen egy Jordi alba,meg ahogy ismerjük Alexis-t ha nem mondják neki is vissza megy védekezni...(zavarni,ha más nem is)persze Cuadrado is valószínű ezért merült fel, de az bizos 1 védő minimum kell és xavi helyett is..

ez a Reus,Vidal,meg ilyenek ezeket felejtsük már el...egy csöves játékos kell aki ugyan ugy mint rakitic tudnia kell hogy Iniesta a tanár,de egy Mangalat nem tudunk megszerezi,gondolom azért menne a PL-be mert ott már mindenki francia :lol: azt a hülye dumát nem veszem be hogy nincs pénz rá,mert 2 kapusért kidobtuk a 20milliót,fabregast meg csak ugy elengetük,és nem érdekel hogy elakart menni meg ilyenek,kamu duma az egész,ha alexis-t elengednénk 25millióért akkor nagyon is azt látom hogy van pénz, Alexis-t akármilyen csapatban játszana még pletyka szinten is 40mila, már csak ha viszonyítás képpen nézem Marqunhos,Banaita,kroos,is Hasonló minőséget képviselnek,ráadásul a támadók mindig többet érnek, :lol: egy Mangala 45 milla ami tükrözi azt hogy egy Sakho-t sem vagy egy Koscienly-t nem tudott kiszorítani egy tét nélküli meccsen a válogatottban!! mind e mellett nem sokkalom az árát,tudván hogy Mangala/Marquinhos ból kell választanunk a piacon,és és a Benaita,stb hasonló ár,és nem fital már, ha már ugye maradunk a realitásoknál és valóban nincs pénz már fazio-is itt lehetne,meg Ingo martinez,és akkor most senki nem szólna szerintem egy szót sem...és a 2játékos mondjuk nem tudom milyen árba mozog,mot nem fogok utánna nézni de 45millából biztos kijön,és van még egy féltucat játékosunk akiket bevihetünk az üzletbe.
hát töketlenkedés megy,ennyi....
egyébként csak egy kérdés,ha nem pletyka,hogy Mangala-t kinézték maguknak akkor van ember a földön aki nem tudja hogy a porto horribilis áron ad el játékost??ők a Ghilast is eltudnák adni 20milláért biztos vagyok...meg a Helton-t 8ért szóval nem tudom elkézelni hogy oda mentek Zubiék Mangalért és 20milla volt náluk,ennyire csak nincsenek eltévedve...

Kroos még talán eltudom képzelni itt de Reus,Suarez,Agüeró,meg Higuain lassan vicc kategória,nem kell csatár,még sok is van belőlük,nincs értelme ennek a rotációnak mert nem képesek a mostani játékosok játékpercek nélkül teljesítményt hozni,régen jó volt mert le jött Henry jött egy lelkes Pedro,vagy csereként állt be egy lelkes Messi,vagy egy megalkuvást nem tűrő Busi,ott mehetett a rotálás, de most ha megveszünk egy Higuain-t 70millóért...azzal sokra megyünk... minden meccsen játszott a válogatottban de szerintem ő az egyedüli játékos a Vb-n aki csak akkor ért labdába mikor elpattant tőle..
ha már mindenképp kell egy csatár,talán Forlan-t venném,1-2évet elbohóckodna,és pár milláért el is miénk lehet,de ha tudásba nem is jobb árban bőven megéri az árát szerintem, de tartom hogy nem szükséges a csatár,van Tello,Pedró,Bojan,Deloufelu stb,3 kell cserébe és kész,ha ég a ház láttam már Iniestát a szélen játszani,Rafinha is eljátsza a messi posztot,meg Bojan is,persze ez gyenge alternatíva egy hosszab estlegesen egy többszörös sérüléseknél,de azt azért lássuk be hogy mi most ilyen játékost keresünk: Minimum,Alexis szintű,csere szerepkört elfogadó,a taktikába beleillő,gyors labda ügyes játékos akit elenged a klubja max 20milláért, na
ha eladjuk Alexis-t és megvesszünk valaki mást kezdőbe akkor is ugyan ez a probléma,szóval, Llorente,forma játékosokban kell gondolkodni,
hozzáteszem anno ugyan ezt mondtam, Villát hogy eladtuk a fizetése miatt sporultuk pár milliót,most meg annyi 5x annyit ölünk bele másba,értelmetlen,inkább várjuk ki mi lesz,bár én már nem reménykedek...
Válasz küldése