Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.26. 10:21:26

Megfogalmozódott bennem egy kérdés, főleg a tegnap esti Uefa közlemény olvasása után jutott eszembe.

Ugye tegnap este hivatalosan is bejelentette az UEFA, hogy fegyelmi eljárást indítottak a Real, Barca, Juve trió ellen a Szuperliga miatt. És ugye már be is lengették (nem Lenglet-ték :D ), hogy ezt a 3 csapatot szigorúan fogják büntetni és benne van hogy kizárják őket a jövő évi BL-ből. Javítson ki aki jobban tudja, de nekem június 16 rémlik az UEFA ülés időpontjára, ekkor fogják vizsgálni az ügyet, döntést is hoznak.

Na most...mi van ha pl. edző kérdéssel is eddig várnak Laportáék? Mert mi van ha tényleg kizárnak minket, melyik edző ülne úgy le a kispadra? És ide veszem Messi hosszabbítását is, tegnap el is utazott Argentínába, mi van ha ő is addig kivár hogy mi lesz az UEFA döntése. 35!!! nap múlva lejár a szerződése és elutazott a Copára.

Ugye a hírek szerint 3 vagy 4 játékos szerződtetését be akarja jelenteni a klub az EB-ig. Az két hét kb.

Még ez is eszembe jutott, hogy a Depay, Aguero, EG, Wijnaldum pakk tervben van ugye, ebből 2 tutinak is néz ki. Tényleg ennyire vonzó csapat még a Barca, hogy kisebb fizuval is akár de idejönnének? Aguero a hírek szerint (az utóbbi napokban már mindenki megerősítette) 2 éves szerződést fog kapni, évi 5 millás fizuval. 15-öt keresett a Cityben. Nálunk ez kb most a rangsor alja, még Lenglet is többet keres. Depay szintén jönne kevesebb fizuért is, persze csak ha a Koeman marad, pedig több fizetéssel hívja a Bayern, Inter, Ateltico hármas. Wijnaldum szintén. EG-t még meg is értem, nem volt hajlandó más csapatokat még csak meghallgatni sem, katalán gyerek oké, a szíve húzza vissza.

Szóval a lényeg. Tényleg ennyire vonzó csapat vagyunk még mindig, vagy Alemany rohadt nagy mágus, aki a tárgyalásokat intézte.

Mert benne van, hogy az UEFA most példát statuál és kizárnak mondjuk minket, de közben már aláír 3-4 szabadon igazolható játékos. Vagy hogy az EB előtt kinevezünk egy másik edzőt, és jön a hideg zuhany.

Ez most csak ilyen elmélkedés tőlem, de meg is történhet. Játékosokat tuti kell eladni ez nem is kérdés, de pl. edző kérdés már bonyolultabb innentől kezdve.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2021.05.26. 10:02:09

[quote=messideco post_id=1180844 time=1622014483 user_id=9373]
Kíváncsi leszek erre az idei ''nagy'' takarításra. Tavaly is be volt ígérve, aztán majdnem minden maradt a régiben.

Agüero talán 2009-ben Eto helyére kellett volna, szerintem egy Suarez-pótlékot, egy Messi öribarit hoznak a személyében. :oops: Aztán ne legyen igazam, és kiegészítő emberként segítsen a csapaton.
Depay leigazolásában van ráció, ahogy a Wijnalduméban is, érzésem szerint. Eric Garciát nem láttam soha játszani, de nem sok jót ígér, ha egyáltalán a City ingyen elengedi.

Reméljük a legjobbakat, meg kell szabadulni a sok túlfizetett játékostól. Lehet ebből jó (jobb) csapat.
[/quote]

A City nem akarta elengedni meg tavaly se akartak eladni hatha meggyozik a maradasrol. Guardiola is tobbszor nyilatkozott rola pozitivan.

A tobbivel egyetertek
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.26. 09:37:59

Lesz itt mèg Piquè,Lenglet,Umtiti sor is,nyugi. El lesz küldve Brait,Coutinho,Firpo meg a Dembelè/Griezman duóból egy ès kèsz az új csapat. Messit mèg csak kitennèm ne akadályozza a csapatot tovább,mèg is csak a legnagyobb kerèkkötő. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.05.26. 09:34:43

Kíváncsi leszek erre az idei ''nagy'' takarításra. Tavaly is be volt ígérve, aztán majdnem minden maradt a régiben.

Agüero talán 2009-ben Eto helyére kellett volna, szerintem egy Suarez-pótlékot, egy Messi öribarit hoznak a személyében. :oops: Aztán ne legyen igazam, és kiegészítő emberként segítsen a csapaton.
Depay leigazolásában van ráció, ahogy a Wijnalduméban is, érzésem szerint. Eric Garciát nem láttam soha játszani, de nem sok jót ígér, ha egyáltalán a City ingyen elengedi.

Reméljük a legjobbakat, meg kell szabadulni a sok túlfizetett játékostól. Lehet ebből jó (jobb) csapat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2021.05.26. 09:45:20-kor.
"And my heart will leave you never."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.26. 01:34:20

A klub jelenleg nem ideális körülmények között működik. Aki bármilyen hasznára lehet a csapatnak és ingyen igazolható, arra kénytelen lecsapni Laporta. Értelmes szerződést kell velük kötni.
Eric Garcia innen ment a Cityhez, nincs benne kockázat.
Wijnaldum féle középpályás hiánycikk nálunk. Ha tele lenne a kassza, nyilván lehetne találni jobb megoldást edzői kívánság szerint.
Depay és Agüero....megtudjuk mi a cél velük, amikor lesznek távozók.
Amíg fordítva működünk, mint ahogy kellene, addig olyan edzőt kell alkalmazni, aki a fiatalokkal képes lehet tudásuk és képességeik szerint megfelelő játékrendszert kialakítani, építgetni. Ugyanakkor képes tudomásul venni, felfogni, hogy adott egy keret, amit össze kell rakjon. Nem finnyáskodó, válogatós, ilyen olyan igazolásokat elváró edzőre van jelenleg szükség, hanem aki a fejekben és fizikumban rendet tesz.
A gombokhoz kell keresni a kabátot, de megtalálása esetén ugyanolyan lesz az összkép, mintha a kabáthoz keresnénk a gombokat. Megfelelő személyiség a kulcsa mindennek.
Ezért gondolom azt, hogy a legfontosabb igazolás az edzői posztra szükséges.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.26. 00:01:45

fanbarca írta:
2021.05.25. 22:51:40
Sajnos valószínűsíthető, hogy Koeman marad. Wijnaldum leigazolása ennek lenne a jele.

Szerk: Koeman ügynöke nyilatkozott, miszerint annyira jó volt a beszélgetés, hogy lehet, hogy az eredeti szerződést is meghosszabbítják.
Az jó,meg is érdemli,sokkal jobb lett a csapat:)))) Legalább az esélytelenek nyugalmával indulunk hosszú évekig a bl-ben, és a ligában is a mágussal.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.25. 23:57:26

Peter írta:
2021.05.25. 22:20:07
Semmi jelentősége elkapkodott bejelentéseknek, nyilván nincs értelme és a nyári szünet valamint az EB előtt teljesen felesleges ajtóstul bemenni a házba. Csendben és békében lesz elköszönve Koemantól.
Számunkra sokkal izgalmasabb lenne belelátni Laporta gondolataiba a jövőt illetően.
Létezik vajon több opció? Kik, miért és hogyan lehetnek a jelöltek? Jelöltek közül ki, hogyan vállalná ..... stb stb
Ez az izgalmas.
Egyfelől nincs értelme az elkapkodott bejelentéseknek, de mindenek előtte az edző személyében kellene dönteni és annak fényében hozzálátni a játékoskeret változtatásához. Szóval ezt elhúzni sincs idő.
Feast4 írta:
2021.05.25. 19:28:06
Chino írta:
2021.05.25. 16:54:29
...érkezne egy De Ligt más lehetne a leányzó fekvése.
Ezt engedjétek is el sajna.A Juve ugyanolyan pácban van mint mi.Ha meghatározó játékost akarsz onnan elhozni azért vastagon fizetni kell majd.

Laporta egy komoly igazolást tervez és az csatár lesz.
Csatárposzton olyan sztárigazolás nem tudom ki lehetne. Rashfordról pletykálgatnak, aki szívesen jönne, de szélsőkkel már így is dugig vagyunk, centerposzton nem tudom ki lehet a piacon. A Juveból meg elmegy CR, Morata is csak kölcsönben van, gyakorlatilag nincs támadójuk. Egy Griezmann plusz cash-ért el tudom képzelni, hogy bevállalják, főleg ha De Ligt is ennyire lépni akar.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.05.25. 22:51:40

Sajnos valószínűsíthető, hogy Koeman marad. Wijnaldum leigazolása ennek lenne a jele.

Szerk: Koeman ügynöke nyilatkozott, miszerint annyira jó volt a beszélgetés, hogy lehet, hogy az eredeti szerződést is meghosszabbítják.
més que un club
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.25. 22:20:07

Semmi jelentősége elkapkodott bejelentéseknek, nyilván nincs értelme és a nyári szünet valamint az EB előtt teljesen felesleges ajtóstul bemenni a házba. Csendben és békében lesz elköszönve Koemantól.
Számunkra sokkal izgalmasabb lenne belelátni Laporta gondolataiba a jövőt illetően.
Létezik vajon több opció? Kik, miért és hogyan lehetnek a jelöltek? Jelöltek közül ki, hogyan vállalná ..... stb stb
Ez az izgalmas.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.05.25. 21:46:41

bunga írta:
2021.05.25. 20:49:07
Nem akarom megelőlegezni a döntést, csak megjegyzem, hogy a mi szavazásunkon is pozitívabb értékelést kapott Koeman, mint a csapat teljesítménye.
Nyugodtan kijelenthetjük, hogy csodát nem lett. És ez a keret, márcsak Messi miatt se mondható éppen gyengének, illet vele megszerezni a harmadik helyet. Amire büszke lehet a tavaszi veretlen sorozat és a spanyol kupa, azt gondolom Valverde is tudta volna ezt hozni. Játék talán kicsit jobb lett vele. Mindenesetre én nem ragaszkodnék hozzá, engem nem győzött meg. Pedig nem vártam nagy dolgokat erre az idényre.

Sajnos kevés lesz ide Koeman, pedig jó lenne, mert akkor legalább az edző megvan...
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.25. 21:26:27

A mai ötszemélyes találkozás volt. Holnap a fülesek szerint négyszemközti megbeszélés lesz. Értelmezze mindenki, ahogy ő olvassa a nyomokat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.25. 21:01:49

Vége a kupaktanácsnak (nem is volt hosszú, ilyen 30 perceket olvasok), nincs még döntés. Se arról, hogy megy, se arról, hogy marad Koeman.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.25. 20:49:07

Nem akarom megelőlegezni a döntést, csak megjegyzem, hogy a mi szavazásunkon is pozitívabb értékelést kapott Koeman, mint a csapat teljesítménye.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.25. 20:07:39

❗️📷 Arrenca la reunió a les oficines del Camp Nou. Ronald Koeman ha arribat acompanyat del seu representant, Rob Jansen. #frac1 https://t.co/Znl8mf3bgE


Na közben Koeman és az ügynöke is megérkezett a Camp Nou-ba.

A Laporta-Alemany-Yuste trió már 2,5 fél órája ott van, a mai nap már másodszor.

Egy bő két óra kb. és kiderül, hogy megy vagy marad a Miszter. Egyébként 8 millát kell fizetnünk ha felbontjuk a szerződését.

De érdekes, hogy az ügynökével érkezett...

Szerk:
Okkk...a meetingnek vége is, még fél órát sem tartott. :shock:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.05.25. 19:28:06

Chino írta:
2021.05.25. 16:54:29
...érkezne egy De Ligt más lehetne a leányzó fekvése.
Ezt engedjétek is el sajna.A Juve ugyanolyan pácban van mint mi.Ha meghatározó játékost akarsz onnan elhozni azért vastagon fizetni kell majd.

Laporta egy komoly igazolást tervez és az csatár lesz.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.05.25. 19:18:21

Vakmacska írta:
2021.05.24. 16:19:06
Megfelelő ajánlat esetén megválnának 29 éves német kapusuktól, Marc-Andre ter Stegentől, akit a Milan hét évvel fiatalabb olasz hálóőrére, Gianluigi Donnarummára cserélnének le

Ez most komoly??? 😲
Ingyen igazolható egyébként.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.25. 19:12:42

davi10 írta:
2021.05.25. 19:05:29
Közben a PSG 18 éves középpályása, Kays Ruiz Atil-t is szóbahozták velünk, nem hosszabbít, ingyen igazolható már most és 1 évet volt anno a La Masia-n.

Milyen kiárusítás van itt :D
Ha Emerson-ért még nem fizetünk akkor komoly lenne, ha hoznánk 6 játékost "ingyen". És azért az baromi szimpatikus, hogy mindenki belemegy a fizucsökkentésbe. Igaz, még egyik se írt alá, de a hírek bíztatóak.
Laporta rákapott a "túrkálóra" :P
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.25. 19:05:29

Közben a PSG 18 éves középpályása, Kays Ruiz Atil-t is szóbahozták velünk, nem hosszabbít, ingyen igazolható már most és 1 évet volt anno a La Masia-n.

Milyen kiárusítás van itt :D
Ha Emerson-ért még nem fizetünk akkor komoly lenne, ha hoznánk 6 játékost "ingyen". És azért az baromi szimpatikus, hogy mindenki belemegy a fizucsökkentésbe. Igaz, még egyik se írt alá, de a hírek bíztatóak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.05.25. 17:48:20

davi10 írta:
2021.05.25. 17:07:51
Chino írta:
2021.05.25. 16:54:29
Nagyon kíváncsi leszek mik lesznek az esti hírek. Lassan kezdődik a találkozó Laporta és Koeman között, ami a következő évről fog dönteni.
Az érdekes lesz, elvileg Depay akkor jönne, ha Koeman lenne az edző. Ha nem, akkor Olaszország.

Azt olvastam, hogy 4 igazolást már a héten be akar jelenteni a klub: Aguero, Garcia, Emerson, Wijnaldum.
Szerintem is nagyobb a valószínűsége annak hogy marad főleg annak fényében hogy nem nagyon van a piacon elérhető és és főleg számunkra megfizethető edző.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.25. 17:07:51

Chino írta:
2021.05.25. 16:54:29
Nagyon kíváncsi leszek mik lesznek az esti hírek. Lassan kezdődik a találkozó Laporta és Koeman között, ami a következő évről fog dönteni.
Az érdekes lesz, elvileg Depay akkor jönne, ha Koeman lenne az edző. Ha nem, akkor Olaszország.

Azt olvastam, hogy 4 igazolást már a héten be akar jelenteni a klub: Aguero, Garcia, Emerson, Wijnaldum.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.25. 16:54:29

csababarca írta:
2021.05.25. 15:16:02
Chino írta:
2021.05.25. 14:58:07

Egy EG nem fog kirántani minket a bajból az biztos. De ez a
Váljon be, azt kívánom ha ide jön.
De ahogy írtam, és te is írtad, a lényeg, hogy egyedül nem fog sokat érni, ezért írtam hogy kellene mellé egy klasszis védő. Ez a nehezebb, ilyet hozni.
Igen, itt a lényeg sajnos. Illetve azt se tudjuk mennyi játékpercet kapna, ki helyett játszhatna. Valljuk be egy Araujo-EG belső védő páros legyenek bármilyen tehetségesek nem életbiztosítás, és akkor finom voltam. Ha melléjük érkezne egy De Ligt más lehetne a leányzó fekvése. Ahogy pl. Garcia esetében is történt, hogy amikor egy Dias vagy Laporte volt mellette gól nélkül hozták le a meccseket Portok meg Marseillek ellen a Bl-ben és nagyon jól is játszott a spanyol. Akével párban viszont sok hiba előjött.

Wijnaldum viszont egyre közelebb a Barcahoz.

Nagyon kíváncsi leszek mik lesznek az esti hírek. Lassan kezdődik a találkozó Laporta és Koeman között, ami a következő évről fog dönteni.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.25. 16:01:46

Én hoznék egy idősebb, rutinos védőt is ha van válogatni, jót tenne az Araujo-Mingu-Garcia mellé.

Tavaly pl Thiago Silvát elhoztam volna egy 8-2 után úgy hogy a BL döntőbe jutó PSG alapembereként ingyen igazolható volt(Chelsea-nek most jó választásnak bizonyult), jó lenne egy hasonló rutinost megcsípni ingyen/nagyon olcsón.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.25. 15:16:02

Chino írta:
2021.05.25. 14:58:07

Egy EG nem fog kirántani minket a bajból az biztos. De ez a "nem játszik a Cityben" meg "peremember" szlogent hagyjuk már. Nem hiszem, hogy sok 19/20 éves (lejáró szerződésű) védő lenne kezdő, olyan játékosok mögött, mint Ruben Dias, Stones, Laporte. A 45 milliós Akét például "megelőzte" a sorban. Megnézném mondjuk a nála idősebb Araujo hol lenne ott. De az se rossz ajánlólevél, amiket Pep mondott róla, szóval könnyen lehet, hogy igen komoly játékos lesz belőle.
Plusz legalább annyira, ha nem jobban kapták Akéról a gólokat, mint róla. Amikor például a BL-ben egy Laporte vagy Dias volt mellette, le is hozták a meccseket gól nélkül.
A 19 éves válogatottság sem rossz ajánlólevél.
Váljon be, azt kívánom ha ide jön.
De ahogy írtam, és te is írtad, a lényeg, hogy egyedül nem fog sokat érni, ezért írtam hogy kellene mellé egy klasszis védő. Ez a nehezebb, ilyet hozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.05.25. 15:15:10

bíztató amit Guardiola mondott róla, ő mindig kipróbált minden fiatalt akiben látott valamit-ez alól roberto a kivétel, nem véletlenül. Annyi lenne a kérdésem hogy milyen szerződésbeli okok miatt nem játszatta? Nem akartak többet utalni ahonnan hozták? :D arrafelé ez nem igazán számít. Egyszer nem láttam játszani, ha jön kapja meg az esélyt az üzletember helyén, rosszabb nem igazán lehet.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.25. 14:58:07

csababarca írta:
2021.05.25. 14:54:43
Nocturn4L írta:
2021.05.25. 14:49:42

Tudtommal a jövő egyik legjobb védőjének tartja EG-t Guardiola, de a szerződés és stb dolgok miatt nem játszathatta. Viszont mikor muszáj volt játszania szerintem nem volt rossz. Van még mit tanulni, de ha Guardiola ezt mondta róla többször is és nem véletlenül akarta őt ennyire akkor csak van benne valami nem ?
Jövő egyik legjobb védőjének tartja....mégsem játszatta, mik ezek a szerződés és stb dolgok?
Amikor játszott iszonyat bizonytalan volt, róla kapta a city a gólokat.
van összesen kb 20 felnőtt meccse, se nem magas, se nem gyors, én nem esek hanyatt tőle, bocs.
Egy EG nem fog kirántani minket a bajból az biztos. De ez a "nem játszik a Cityben" meg "peremember" szlogent hagyjuk már. Nem hiszem, hogy sok 19/20 éves (lejáró szerződésű) védő lenne kezdő, olyan játékosok mögött, mint Ruben Dias, Stones, Laporte. A 45 milliós Akét például "megelőzte" a sorban. Megnézném mondjuk a nála idősebb Araujo hol lenne ott. De az se rossz ajánlólevél, amiket Pep mondott róla, szóval könnyen lehet, hogy igen komoly játékos lesz belőle.
Plusz legalább annyira, ha nem jobban kapták Akéról a gólokat, mint róla. Amikor például a BL-ben egy Laporte vagy Dias volt mellette, le is hozták a meccseket gól nélkül.
A 19 éves válogatottság sem rossz ajánlólevél.

De Ligtről érkezett egy újabb hír. Mivel Cr dobbant Torinóból, a Juvenak kell egy csatár és ez Griezmann (esetleg Dembélé) lehet, így össze lehetne hozni egy Pjanic-Arthur-féle üzletet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2021.05.25. 15:15:31-kor.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése