Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.03.24. 16:02:08

barca99 írta:
kristop írta:azt meg, hogy rafinha, sergi roberto és deulofeu is az első csapat ajtaján kopogtat már szinte komolyan problémának érzem. mármint azt, hogy egy - két évente van egy jó pár ember, akit fel KELL hozni az első csapathoz. lehetetlen ennyit beépíteni, az előzőek közül is csak montoyát sikerült harmadik számú jobbhátvéd cserének. rafinha, sergi roberto előtt NÉGY ember van, deulofeu előtt valószínűleg a messi, neymar, pedro, alexis, tello lesz. szinte lehetetlen feladat. bőség zavar, az.
Ezért kellene bátran nyúlni a kölcsönadáshoz, hadd játszanak máshol egy évet, aztán majd lesz valami, de addig is fejlődnek. És azzal sem értek egyet, hogy ha elmegy valaki abból sosem lesz itt senki. Persze, eddig ezt tapasztaltuk, de most teljesen megváltozott a helyzet, a La Masia is változott Pep reformja óta, plusz annyira durván minőségi a keret, hogy tényleg sokkal nehezebb bárkinek is helyet szorítani.
van benne valami, csak akkor tényleg szemléletváltás kell a klub részéről. eddig a kölcsönadást úgy használtuk, hogy a ballasztokat dobáltuk, akinek nem volt helye a keretben, talán a csapatnak se kell, de sajnos szerződése az még van. victor sanchez, hleb, caceres, keirrison, henrique. jelenleg fontás, afellay, meg dos santosnál is valami hasonlót akartak. csak cuencánál érzem azt, hogy őt talán tényleg játékba akarják hozni, és lehet esélye még legalább keretben lenni.

ilyen betis, sociedad, rayo szintű csapatokkal meglehetne próbálkozni. mind támadószellemű, de nem túl pénzes csapat. egy kezdő közeli pozíció az első osztályban biztos jobb, mint még egy év full kezdőként a másodikban, vagy a lelátón az első csapatnál.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.24. 15:51:13

Gareth Tello írta: Szélen sem rossz, de egyértelműen középen vagy Messi-poszton a legjobb. Annak viszont tényleg nem lenne értelme, hogy megvegyük azért, hogy balszélsőként játssza végig a szezont.
Meg amúgy nem is lenne túl olcsó.
ezért kell neymar. ő szélső. megvesszük kunt, megint nézhetjuk h egy center szélen vergodik...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.24. 14:57:18

Minőségi játékos lenne Agüeró ez kétségtelen.

Én viszont nem sok esélyt látok arra, hogy idejöjjön.
Egyrészt Neymar ára akkor is sok lesz, ha 2014-ben lejár a szerződése.
Belső védőért mindenféleképpen pénzt kell kiadni, ráadásul nem keveset, mivel ide égetően fontos egy minőségi játékos.
A kapusposzt szintén megoldásra vár, szerintem ha Valdes megy, az érte kapott összeget meg kell toldani, mert jó kapus annyiért nem lesz.

Ismerve a tavalyi és tavalyelőtti keretösszegeket, átigazolási pénzeket nem valószínű, hogy Agüeróért 40 milliót ki tudnánk tenni.

Viszont, ha mégsem lenne igazam és jönne, az mindenféleképpen pozitív lenne, mert nagyon-nagyon jó játékos.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.24. 14:51:35

bence-barca írta:Nekem nincs vele különösebb bajom, de szélen beválna? Mert nálunk ebben buknak meg sorra a csatárok, h szélre kirakják őket. Egy szélsőt kéne venni, nem egy catárt szélsőnek nevelni.
Szélen sem rossz, de egyértelműen középen vagy Messi-poszton a legjobb. Annak viszont tényleg nem lenne értelme, hogy megvegyük azért, hogy balszélsőként játssza végig a szezont.
Meg amúgy nem is lenne túl olcsó.
barca99 írta:Ezért kellene bátran nyúlni a kölcsönadáshoz, hadd játszanak máshol egy évet, aztán majd lesz valami, de addig is fejlődnek. És azzal sem értek egyet, hogy ha elmegy valaki abból sosem lesz itt senki. Persze, eddig ezt tapasztaltuk, de most teljesen megváltozott a helyzet, a La Masia is változott Pep reformja óta, plusz annyira durván minőségi a keret, hogy tényleg sokkal nehezebb bárkinek is helyet szorítani.
Én Sergi Roberto esetében abszolút a kölcsönadásra hajlok, előtte tényleg ott van Xavi, Thiago, Iniesta és Fabregas is, annak semmi értelme nem lenne, hogy annyit játsszon egy év alatt, mint Bartra vagy Jonathan idén. Ha elmegy mondjuk egy Mallorcába, ott rendszeresen lehetőséget kaphat (ha nem is feltétlenül kezdőként), majd egy év múlva jöhet vissza, aztán vagy megragad a nagycsapatban, vagy nézhet új együttes után.
Rafinha esete azért picit más, mert ő a támadósorban is bevethető (főleg Messi-poszton), így ha Rob kölcsönbe megy valahová, ő azért játszhatna viszonylag rendszeresen, hol a középpályán, hol a csatársorban, ahol szükség van rá. :) (Én amúgy Rafinhát érzem tehetségesebbnek, úgyhogy őt pláne nem kéne eltékozolni.)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.24. 13:19:18

Castiel írta:Off :!:
Mi húzza szét a topicot :?: Vagy csak nálam van ez?
Lent alul a hosszú link.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.24. 13:14:09

Off :!:
Mi húzza szét a topicot :?: Vagy csak nálam van ez?
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.24. 13:01:01

@bence-barca !

Mindkét poszton megállja a helyét. Van amikor szélen, van amikor pedig csatár poszton játszik, mikor hogy. Szerintem Ő ide tökéletes lenne. 8)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.03.24. 12:54:58

kristop írta:azt meg, hogy rafinha, sergi roberto és deulofeu is az első csapat ajtaján kopogtat már szinte komolyan problémának érzem. mármint azt, hogy egy - két évente van egy jó pár ember, akit fel KELL hozni az első csapathoz. lehetetlen ennyit beépíteni, az előzőek közül is csak montoyát sikerült harmadik számú jobbhátvéd cserének. rafinha, sergi roberto előtt NÉGY ember van, deulofeu előtt valószínűleg a messi, neymar, pedro, alexis, tello lesz. szinte lehetetlen feladat. bőség zavar, az.
Ezért kellene bátran nyúlni a kölcsönadáshoz, hadd játszanak máshol egy évet, aztán majd lesz valami, de addig is fejlődnek. És azzal sem értek egyet, hogy ha elmegy valaki abból sosem lesz itt senki. Persze, eddig ezt tapasztaltuk, de most teljesen megváltozott a helyzet, a La Masia is változott Pep reformja óta, plusz annyira durván minőségi a keret, hogy tényleg sokkal nehezebb bárkinek is helyet szorítani.

Kialakult egy új szituáció, amit okosan kellene menedzselni, illetve elfogadni, hogy lesznek áldozatok, akiknek az a pechjük, hogy bár valószínűleg elég jók lennének legalább a felnőtt keretbe kerüléshez, de most van előtte négy jobb játékos is. Aztán három év múlva lehet csengetni a sok millió eurót. :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.24. 12:45:12

S.Agüero írta:
salas9 írta:Amennyiben David Villa nem hosszabbítja meg a szerződését a Barcelona Kun Agüerot szeretné leigazolni a helyére :D Én jobban örülnék neki mint Neymarnak, csak az a kérdés, hogy mennyi a valóságalapja :roll:

sport.es
NSO
Utóbbi idők legjobb igazolása lenne, nagyon beillene a csapatba, régóta vágyom, hogy itt játsszon, kedvenc Nem-Barcás játékosom.
Nekem nincs vele különösebb bajom, de szélen beválna? Mert nálunk ebben buknak meg sorra a csatárok, h szélre kirakják őket. Egy szélsőt kéne venni, nem egy catárt szélsőnek nevelni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.24. 12:37:30

salas9 írta:Amennyiben David Villa nem hosszabbítja meg a szerződését a Barcelona Kun Agüerot szeretné leigazolni a helyére :D Én jobban örülnék neki mint Neymarnak, csak az a kérdés, hogy mennyi a valóságalapja :roll:

sport.es
NSO
Utóbbi idők legjobb igazolása lenne, nagyon beillene a csapatba, régóta vágyom, hogy itt játsszon, kedvenc Nem-Barcás játékosom.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.24. 11:56:21

salas9 írta:Amennyiben David Villa nem hosszabbítja meg a szerződését a Barcelona Kun Agüerot szeretné leigazolni a helyére :D Én jobban örülnék neki mint Neymarnak, csak az a kérdés, hogy mennyi a valóságalapja :roll:
Úgy látszik a spanyol lapok is elkezdtek FIFA-zni, ez a rengeteg név... Ha jól emlékszem az Atletiben szélső volt, most középcsatár. Érdekes lenne megint.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.24. 11:48:42

Amennyiben David Villa nem hosszabbítja meg a szerződését a Barcelona Kun Agüerot szeretné leigazolni a helyére :D Én jobban örülnék neki mint Neymarnak, csak az a kérdés, hogy mennyi a valóságalapja :roll:

sport.es
NSO
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.23. 15:40:20

recrea írta:
Castiel írta:Az hogy melyik poszt megerősítése prioritás szerintetek, az egy dolog.
Ok, leírjátok, ez 1 fórum, ami erre való! De kb szerintem a klub vezetőiazok akik tisztában vannak vele, hogy mennyi pénz áll rendelkezésre a csapat építésére, illetve kik jöhetnek szóba, kik a távozók, és hogy képességeket tekintve kik kerülhetnek fel a "b" csapatból.
Nem a sajtóból értesülnek, mint mi, nem vezetik félre őket a lapeladás növelése érdekében abszurdumokat kitaláló firkászok. Bízom benne hogy a lehető legjobb igazolásokat tudjuk nyélbe ütni, a megfelelő posztokra.
Ugyan...a vak is látja, h mik a hiányposztok a csapatban, nyugodtan beszélhetünk róla. Az, h mit tud a klub, láthatjuk pár nagyszerű igazoláson.

Csak idén: (szerintem!)

- Alexis távozik 20 millió bukóval, ok, nagy potenciál van benne, nem élt vele, nem illik a rendszerbe
- szerintem Song is távozik 9 millió bukóval, rejtély a leigazolása avagy a mellőzése
- Villa távozik 25-30 millió bukóval, ok, ő már kifelé megy, sérülés, stb., de számomra, összeségében nem teljesítette azt, amit elvártam tőle


Szerk: az sem mindegy, h valaki 2, 8, 50 vagy 100 méteren gyors.
Alexisnek szerintem maradnia kell, 1v1ben életveszély a srác az elmúlt időben,10ből 9szer hülyére veri az aktuális védőjét,neki egy dologra lenne szüksége : Minden egyes edzés után kinn maradnia egy segítővel,aki 60-70-100 labdával indítja,szökteti,bead neki a 16-oson belülre,és addig ezt csináltatni vele,ameddig ezeknek a 70%-át nem veri be ! HA a helyzetkihasználása megfelelő lenne,akkor csak a bajnokságban 12-15 gólnál tartan,hihetetlen,hogy mennyiszer képes odakerülni ziccerbe (nála többször csak Leo),de nagyon durva százalékban elhibázza őket !

-Songban szerintem semmi bukta nem lesz,simán továbbadjuk őt is 10 milláért,annyit akármelyik csapatnak megér ! Az más kérdés,hogy sportszakmai szempontból már eleve halva született ötlet volt a legzsúfoltabb,és legjobb csapatrészünkbe igazolni valakit.

-Villa pedig nálam már csak a Realnak lőtt góljai,valamint a BL döntőben lőtt mindent eldöntő gólja miatt is megérte az árát,azért ne bukásként tekintsük már az itt töltött idejét,amikor tevékeny részese volt /az 2bajnoki címnek,és 1Bl győzelemnek is,mert ha ez a bukás,akkor a világ összes igazolása annak számít !!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.23. 15:07:57

Barcaman1993 írta:
kristop írta: azt meg, hogy rafinha, sergi roberto és deulofeu is az első csapat ajtaján kopogtat már szinte komolyan problémának érzem. mármint azt, hogy egy - két évente van egy jó pár ember, akit fel KELL hozni az első csapathoz. lehetetlen ennyit beépíteni, az előzőek közül is csak montoyát sikerült harmadik számú jobbhátvéd cserének. rafinha, sergi roberto előtt NÉGY ember van, deulofeu előtt valószínűleg a messi, neymar, pedro, alexis, tello lesz. szinte lehetetlen feladat. bőség zavar, az.
Teljesen adom. Teljesen érthetetlen, hogy ennyi embert minek hozunk fel. Főleg a kp-ra... Ha vhol, akkor ott megvagyunk. A világ legerősebb középpályás-sora a legjobb cserékkel, szerencsétleneknek esélyük sincs. A csatársorban azért ennyire nem lennék biztos. Deulofeu helyzetét nem látom lehetetlennek.
Én magát az elképzelést nem értem. Hoznánk fel nyakra-főre a 20-21 éve ifiket, de azért még leigazoljuk a 21 éves Neymart meg a 24 éves Hummelst? Arról nem is beszélve, hogy még a cserepadra is igazol a csapat rendszeresen. Mintha Zubiék nem tudnák eldönteni, hogy akkor most a B keretre akarnák építeni a jövő csapatát, vagy inkább igazoljunk minden posztra valahonnan máshonnan kész embereket.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.23. 14:37:42

kristop írta:
azt meg, hogy rafinha, sergi roberto és deulofeu is az első csapat ajtaján kopogtat már szinte komolyan problémának érzem. mármint azt, hogy egy - két évente van egy jó pár ember, akit fel KELL hozni az első csapathoz. lehetetlen ennyit beépíteni, az előzőek közül is csak montoyát sikerült harmadik számú jobbhátvéd cserének. rafinha, sergi roberto előtt NÉGY ember van, deulofeu előtt valószínűleg a messi, neymar, pedro, alexis, tello lesz. szinte lehetetlen feladat. bőség zavar, az.
Teljesen adom. Teljesen érthetetlen, hogy ennyi embert minek hozunk fel. Főleg a kp-ra... Ha vhol, akkor ott megvagyunk. A világ legerősebb középpályás-sora a legjobb cserékkel, szerencsétleneknek esélyük sincs. A csatársorban azért ennyire nem lennék biztos. Deulofeu helyzetét nem látom lehetetlennek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.03.23. 12:53:07

dupláznom kell. nem szeretem ezt a barcanoticas blogot, de jól összeszedték, hogy milyen sok mozgás lesz a nyáron.

kicsit durva így látni, de simán ellehet képzelni, hogy fontás, muniesa, afellay, bojan, dos santos, cuenca, abidal, valdes és villa is távozik. elég kemény névsor.

azt meg, hogy rafinha, sergi roberto és deulofeu is az első csapat ajtaján kopogtat már szinte komolyan problémának érzem. mármint azt, hogy egy - két évente van egy jó pár ember, akit fel KELL hozni az első csapathoz. lehetetlen ennyit beépíteni, az előzőek közül is csak montoyát sikerült harmadik számú jobbhátvéd cserének. rafinha, sergi roberto előtt NÉGY ember van, deulofeu előtt valószínűleg a messi, neymar, pedro, alexis, tello lesz. szinte lehetetlen feladat. bőség zavar, az.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.03.23. 12:31:44

én alexis árára úgy emléklékszem, hogy 26+10, és mióta itt van se bajnokságot, se bl-t nem nyertünk, szóval egyelőre szerintem ez még harminc alatt is van, erre gondoltam, hogy a húsz milla bukó túlzás.

igazából song a lehetőséget megkapta, és én mondom egyre jobb, látszik a különbség a szezon kezdete óta. most már nem izgulnék, ha egy sevilla, valencia szintű bajnokin neki kellene játszania. de busquetsnél nem volt jobb, szóval a kezdőt nem kaphatja meg (de ez nem szégyen, más se lenne jobb nála, egy toppon lévő touré is "kikapott" és azóta csak jobb lett). abban egyetértünk, legalábbis gondolom, hogy voltak meccsek, ahol simán kezdhetett volna, mert már szerintem rég eldőlt a bajnokság, de amilyen pep is volt, olyan a tito - roura páros is. biztonság mindenek előtt, és akkor fogják eldőltnek venni a bajnokságot, amikor ez a pontokban is megmutatkozik. addig pedig a (szerintük) jobb teljesítményre képesek kezdenek. de szerintem ezt mondták is neki, és tudta mit vállal.

amúgy volt itt egy arc, aki nem csak pihentetés, tétnélküli meccsek, kupameccsek alkalmával kapott bizalmat, hanem sorsdöntő meccseken is és az egész fórum (velem együtt) lázadozott már a túl sok játéklehetősége miatt. keita. ugye emlékszünk rá? mostmár persze senkinek nincs baja vele, az idő megszépíti a dolgokat, de akkor azért eléggé sokat idegeskedtünk, hogy miért kezd a jobb társai helyett.

szóval szerintem tuti marad. nem itt fog visszavonulni, de 25 éves most, 27 évesen még bőven a csúcson továbblép egy szintén topcsapatba, addig meg agyonnyeri magát velünk, fejlődik ilyen társak mellett, és ha szükségünk lesz rá, akkor nála jobb második embert nem is kívánhatunk. szerintem ez neki komolyan feljebb lépés. eddig a bl helyért harcolt, és már kitudja mióta nem nyertek semmi komolyat. most olyan csapat tagja, ami az egyik legkomolyabb esélyese minden sorozatnak ahol elindul, de ezzel az jár, hogy nem betonkezdő. ő ilyen páréves játékos nekünk szerintem, mint maxwell, keita, villa.

simán fogadnék bárkivel sörbe is, hogy mindkét úriember itt lesz nyár után .
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2013.03.23. 12:00:39

http://barcanoticias.blog.hu/2013/03/23 ... n=blhshare

Az szerintem is tiszta, hogy a 3 új igazolás Neymar,kapus, és védő.

Arról nem is hallottam, hogy Muniesa távozik a csapattól, nekem szimpatikus játékos.

És igaz, hogy rengeted játékos van a keretben akiket el kell passzolni végleg.

Jövőre így nézhet ki a biztosak lsitája:

Pinto,Alves,Piqué,Puyol,Mascherano,Alba,Adriano,Montoya,Busquets,Xavi,Iniesta,Fabregas,Thiago,Pedro,Messi, Villa/Alexis.

Montoya szerintem marad, Abidal kérdéses, idős is már. Villa és Alexis közül 1 maradni fog szvsz, Cuenca és Tello is nagy kérdések.

Nagy kérdések vannak itt, de hiszem, hogy Villanova és Zubi megoldják a feladatot 8)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.23. 10:09:30

kristop írta:amúgy ilyen song távozást miből gondoltok? hozunk egy embert busquets mögé, aki egy idény után rájönne, hogy ő igazából mégis kezdő akar lenni? tudta mit vállal, és még legalább két évig szerintem tuti marad. aztán jöhet az öreg touré.

mintahogy alexist se hiszem, hogy távozik, de ha mégis akkor tuti nem húsz milla bukóval, mert az azt jelentené nem kapunk érte semmit. márpedig neki van piaci értéke azért.
Alexis: 40-ért vettük, 20-nál többért nem tudjuk eladni. Melyikben tévedek? Ha egyáltalán van eladási szándék, bár nem zörög a haraszt...hozzáteszem, én még mindig nagyon kedvelem és hiszek benne.

Song: lehet én vagyok túl maximalista vagy tévedek (bár kétlem), de én játszani szeretek, nem padozni, ha valahova eligazolok, ott harcolok a jobb helyért és ha leigazolnak, elvárom, h megkapjam a lehetőséget. Itt annyira egyiket sem látom. Ezt focistaként mondom, aki nem így gondolja, az nem focizott klubcsapatban.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.03.23. 09:27:56

amúgy ilyen song távozást miből gondoltok? hozunk egy embert busquets mögé, aki egy idény után rájönne, hogy ő igazából mégis kezdő akar lenni? tudta mit vállal, és még legalább két évig szerintem tuti marad. aztán jöhet az öreg touré.

mintahogy alexist se hiszem, hogy távozik, de ha mégis akkor tuti nem húsz milla bukóval, mert az azt jelentené nem kapunk érte semmit. márpedig neki van piaci értéke azért.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.23. 08:47:55

Castiel írta:Az hogy melyik poszt megerősítése prioritás szerintetek, az egy dolog.
Ok, leírjátok, ez 1 fórum, ami erre való! De kb szerintem a klub vezetőiazok akik tisztában vannak vele, hogy mennyi pénz áll rendelkezésre a csapat építésére, illetve kik jöhetnek szóba, kik a távozók, és hogy képességeket tekintve kik kerülhetnek fel a "b" csapatból.
Nem a sajtóból értesülnek, mint mi, nem vezetik félre őket a lapeladás növelése érdekében abszurdumokat kitaláló firkászok. Bízom benne hogy a lehető legjobb igazolásokat tudjuk nyélbe ütni, a megfelelő posztokra.
Ugyan...a vak is látja, h mik a hiányposztok a csapatban, nyugodtan beszélhetünk róla. Az, h mit tud a klub, láthatjuk pár nagyszerű igazoláson.

Csak idén: (szerintem!)

- Alexis távozik 20 millió bukóval, ok, nagy potenciál van benne, nem élt vele, nem illik a rendszerbe
- szerintem Song is távozik 9 millió bukóval, rejtély a leigazolása avagy a mellőzése
- Villa távozik 25-30 millió bukóval, ok, ő már kifelé megy, sérülés, stb., de számomra, összeségében nem teljesítette azt, amit elvártam tőle


Szerk: az sem mindegy, h valaki 2, 8, 50 vagy 100 méteren gyors.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.23. 07:30:30

Az hogy melyik poszt megerősítése prioritás szerintetek, az egy dolog.
Ok, leírjátok, ez 1 fórum, ami erre való! De kb szerintem a klub vezetőiazok akik tisztában vannak vele, hogy mennyi pénz áll rendelkezésre a csapat építésére, illetve kik jöhetnek szóba, kik a távozók, és hogy képességeket tekintve kik kerülhetnek fel a "b" csapatból.
Nem a sajtóból értesülnek, mint mi, nem vezetik félre őket a lapeladás növelése érdekében abszurdumokat kitaláló firkászok. Bízom benne hogy a lehető legjobb igazolásokat tudjuk nyélbe ütni, a megfelelő posztokra.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.03.22. 23:31:36

Alcantara írta:Az aktuális "gumicsont" téma:
Thiago Sliva soha nem lesz Barcelona játékos!

Miért?

1. A Milantól nem is akart hozzánk jönni.

2. A PSG pénze teljes mértékben motiválta

3. A PSG nincs arra rászorulva, hogy egy Barcelonának eladja a világ egyik legjobb belső védőjét, ha már megvette.

4. Mivel egy elképesztő összegért vette, csak ekkora vagy nagyobb összegért lenne vihető, ha a sejkeket motiválná (ahogyan egyértelműen nem!) az eladásából keletkező haszon

5. A Milan által kért összeget sem tudta volna kifizetni a Barcelona (jogosan)

Lenne egy-két érv ezeken felül, de úgy gondolom ez bőven elég!
Igen és mit is írtam a neve után? Kirobbanthatatlannak érzem a PSG-ből... Én csak annyit írtam hogy elnézném nálunk szívesen, na de mind1...
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.22. 23:16:55

visca el barca írta:pontrugasoknal ahhoz képest h törpe csapat vagyunk elég jol megoldjuk a helyzeteket
Ja, erről aztán Varane tudna mesélni :D
De most komolyan, ha végiggondolom a kapott góljainkat, kb. a fele abból születik, hogy szögletnél vagy csak simán beadásnál elveszítjük a fejpárbajokat. Ha Masch 20 centivel magasabb, Niang el sem tudott volna menni ziccerben. A Sevilla úgy rúgott gólt nekünk, hogy egymás után kétszer is ők fejelhettek.
Ezzel szemben viszont annyira nekem nem szembetűnő, h Pique pl. lassú lenne. Emlékszem még olyan meccsre, ahol Ronaldo nem tudott elmenni mellette, de alapvetően egyébként is annyira durván nem tudták megfutni egyszer sem. Ok, nem egy Alba, de azért sztem képvisel egy olyan sebességet, hogy ez ne legyen szempont egy igazolásnál.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.22. 20:26:41

Alcantara írta:Mellesleg magas középső védőkből elég kevés a rendkívül gyors játékos.
épp ezért kellene bartrat vagy muniesat eroltetni, mert ők gyorsak. hummels sem gyors játékos, bár piquénél ilyen tekintetben biztos jobb (piquénél sajnos nem nehéz, látványosan lassu).

pontrugasoknal ahhoz képest h törpe csapat vagyunk elég jol megoldjuk a helyzeteket, uhogy sztem felesleges két langaléta védő.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése