Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.10. 20:59:10

A Mundo már megint Willian Joséval jön. Nedobjunk már ki euro 10 milliókat ilyen kaliberű emberkékre.

Meglepne ha 7végén ne Pique-Busi védelem lenne, óvatos az öreg is. De legalább látnánk De Jongot vkp-ként.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.02.10. 19:35:49

Tovább görgetve itt az átigazolás gondolatát, a Barca nagyon nehéz, szinte kilátástalan helyzetbe hozta magát.
Az, hogy egy valamire való tehetséget igazoljon, a magas kivásárlási áron felül a játékos leendő fizetése is jelentős probléma. Egy olyan csapathoz, ahol több tízmilliós fizetések vannak, apró pénzért nem fog senki idejönni. Vagy előbb-utóbb előáll az igényeivel. Mert ez egy csapatmunka. Ha a csapat fele lazsál nagy pénzért, majd bolond leszek én vért izzadni apróért.
Tehát csak egy fiatal, "nevesincs" játékossal szabad csak üzletelni ebben a helyzetben. Nagyon-nagyon el lett baltázva ez a pézügyi politika.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.10. 17:00:43

LG írta:Egy klasszis középsővédő, aki a védelem új vezére lehetne, jelenleg többet adhatna a csapatnak, mint bárki más. Alapvetően nem akarnék újabb sztárigazolást, de ha mégis zsebbe akar nyúlni a klub, akkor az a pénz védőért menjen.
Egyetértek én is. Én éppen ezért ellenzem pl. Martínez leigazolását, mert ha újabb 110-et szórunk ki egy sztárra, az nagyjából maga után vonja azt, hogy más posztokat meg elhanyagolunk. Itt most arra lenne szükség, hogy ésszerű igazolásokkal feldobjuk mindhárom pályarészt, de legfőképpen a védelmet.

Emellett Martínez számomra egyáltalán nem a "real deal", mint sokak számára itt. Fiatal, klasszikus izom-középcsatárral együtt játszó, viszonylag alacsony támadóról van szó, aki most épp egy olyan edző alatt játszik ráadásul, akinél az első 1-2 szezonban minden játékos erőn felül teljesít, aztán megromlik a viszony és megy a levesbe az egész projekt. Conte Interje most remekül néz ki, benne minden játékossal, ez is hozzátesz ahhoz, hogy Lautarot látjuk itt a következő nagy Barca-kilencesnek. Persze a későbbiekben szívesen látnám itt, de a 110 millióért előbb vagy bizonyítson többet, vagy ha marad ezen a szinten, akkor pörögjön kicsit a szerződése, és legyen olcsóbb.

Megint idehoznánk egy 110 milliós játékost egy jó közegből egy most épp komoly gondokkal küszködő, bajos öltözőbe, akinél ráadásul kérdés, hogy menne-e a játék magányos kilencesként. Engem ez full a Coutinho, Griezmann-vonalra emlékeztet.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.02.10. 16:49:40

Minden igazolás kockázatos, hiszen nem lehet tudni, hogy aki jó egy adott rendszerben, az miként illeszkedik be a egy másikba.

A Barcanal az a fő gond, hogy nagyon nehéz olcsón és így kis kockázattal vásárolni. Ennek a levét issza most a csapat Coutinho és Dembélé esetében, akik miatt lényegében az ablakon lett kiszórva a Neymarért kapott rekordösszeg.

Amit nagyon nem értek: Miért nem tud a Barca lecsapni a jó lehetőségekre. Eriksen 20 millióért volt most megvehető. Nem is került szóba, helyette megvett a BArca egy újabb sötét lő brazilt meg egy portugált, akik vagy beválnak, vagy nem. Ha nem, akkor Doulashoz hasonlóan a kutyának sem kellenek majd, míg Eriksenen nem lehet bukni. 20 milliónál többért élő szerződéssel bármikor el lehet adni.

A Bayern-Lipcse meccsen mondta a szpíker, hogy a nyáron Werner 25 millióért lett volna kivásárolható. Most már 60 millió az ára. Annyi pénzért ajándék lett volna.

Nem tudom, hogy mi az igaz abból, hogy Traorét kóstolgatja a Barca 80 millió körüli áron. Annak idején örült mindenki, hogy 10 millióért sikerült elpasszolni, most pedig egy angol középcsapatban volt pár jó meccse, és készek lennének 80 milliót adni érte. Agyrém, s nagyon rossz üzenete van sok szempontból is.

Az pedig minden überel, hogy Setién arról beszél február 8-án, hogy feltétlenül kell egy 9-es, és egy középső védő, közben pedig az ő beleegyezésével adták el Pérezt és Abel Ruizt, illetve passzolták kölcsönbe Todibot.
Egyik sem nagy spíler, de legalább rendelkezésre álltak, és mennyiségben alternatívaként szolgáltak.
Most majd vesz a klub egy 30+ valakit, aki soha nem volt meghatározó játékos komoly csapatnál.

A Barca szakmai stábja folyamatosan bizonyítja, hogy mindig van lejjebb.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.10. 15:58:42

Azért az a nem gyenge, hogy van 14 felnőtt játékos a keretben, meg pár sérült, és így is a mienk a legnagyobb bérkeret a világon.

Grízes és Coutinho szerintem még kell, hogy rendelkezzen annyi ambícióval, hogy ne azt nézze, hogy innen megy nyugdíjba és siker, játék nélkül is kihúz itt 3-4-5 évet még. El kell őket adni, ha nyomott áron, akkor is.
Umtiti sose lesz a régi, Vidal, Busi, Raki meg csak öregebb lesz, fokozatosan kivezetni őket a rendszerből.
Dembeléből még kinézem, hogy elkerül valahova és véget ér a sérüléshulláma, neki szerintem fejben sem állt össze, hogy hova is került, egyszerűen nem tudja elviselni ezt a szintet. Mindenki szeretné, hogy sikeresen legyen, mert húzott elő váratlan dolgokat a kalapból, de lassan ezt az álmot el kell engednünk.
Az a baj, hogyha végigmegyek a névsoron, akkor többeknek a képessége max a cserepadra elég (SR, Junior, Alena), szóval nem sok kezdő marad..

És közben azt sem tudja a többség, hogyan kellene játszani a Setien féle focit, nem érezzük még ezt, egymást.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.02.10. 15:40:48

Mondhatjuk itt, hogy ezzel meg azzal mellé nyúltunk lásd. Neto fölösleges, Umtiti járja a városi woodoot, Busquets, Rakitic, Piquet, Suarez öregszik,Griezmann, Coutinho nem illik a rendszerbe stb.stb., de ha ők maguktól nem akarnak távozni, nem lehet kirúgni őket, mert a gatyánk rámegy, a fizetési igényük nem fog csökkenni és nem rabszolgák, hogy más csapatnak erőszakkal elad.

Ezt Feast4 irta.

Nagyon-nagyon egyet tudok érteni. De, ha maguktól mennének el, nem sokkal lenne jobb, mert ennyi embert /de klasszist/ nem tudunk venni - főleg nem egyszerre. És hol a garancia, hogy az ujak beválnak, és akkor ez egy örörk folyamat. Ritkán válik be egy összeszedett csapat, és akkor még hol a Barca stilus. Évekig elhuzodó dolgokról beszélünk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.10. 15:24:13

Én értem, amit írtok, de egy profi játékos, akiben vannak ambíciók, ha kegyvesztett lett, vagy ha érzi ő is, hogy nem megy neki, akkor nem akar maradni, ha van lehetősége viszonylag korrekt helyre távozni.

Pl. itt van Griezmann. Korábban már láthattuk, hogy elég komoly egoja van. Ezek után nem hiszem, hogy ő nem érzi kínosnak azt, amit hétről-hétre nálunk előad. Sőt, a jelenlegi formája alapján teljesen jogosan kerülne ki a válogatott kezdőjéből is.

Coutinho szerintem szintén olyan csapatot akar, amelyben újra magára találhat.

Nem hiszem, hogy az ő eladásuk nem lenne reális, kérőjük is lenne. Az egy dolog, hogy bukunk rajtunk, de ezt le kellene nyelni, ha a nyakunkon maradnak, csak rosszabb lesz.
Halkan megjegyzem annak, aki szerint csak úgy ki kéne rúgni Dembele-t, hogy Arda se véletlenül a játékosunk még.
Arda más tészta, ő már kiégett futballista, aki tesz egy nagyot erre a játékra. De a többieknek szerintem még vannak terveik, főleg, akik hazájuk válogatottjában is játszanak.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.10. 15:17:40

Persze hogy nem fm.

Halkan megjegyzem annak, aki szerint csak úgy ki kéne rúgni Dembele-t, hogy Arda se véletlenül a játékosunk még.
Illetve Rakitic se, mert ugye a vezetőség szemében Ő is létszámon felüli lett, aztán mégis itt van.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.02.10. 14:39:45

grgly50 írta: Ugyanakkor tudni kell, hogy addig, amig egy játékosnak érvényes szerződése van, addig rajta múlik, hogy elmegy-e és hogy hová. Legfeljebb szerződésbontással távozhat, de az nagyon sokba kerül a kezdeményezőnek.
Valaki valamelyik nap brutálisan kiborult a Dembi topicjában, azzal, hogy el kell zavarni a fenébe.

Na akkor mondtam ezt gondoljuk csak át, mert ez nem fm.

Én aki ezzel foglalkozom, tudom, hogy a szerződésbontásnak meghatározott feltételei vannak, amik ha nem állnak fenn, nem lehet csak úgy felmondani egy szerződést, csak közös megegyezéssel, vagy ha lejár.

Na most ezek a sportolói szerződések, általában speciális munkaviszony jellegű szerződések, amikbe olyan kitételek vannak, pl. fájdalom díj szerződésszegés esetére, vagy az hogy a szerződése hátra lévő időtartalmát, plusz a szerződésbontás miatti hírnévromlást ki kell fizetni, hogy jujj. Akkor most képzeljétek hozzá, hogy a csillagászati fizetés az itt plusz, szorzó. Brutál pénzek, ami a fizetésük többszöröse, több tízszerese lehet.
Ha ezeket a feltételeket, a klub mint munkáltató, megszegi egy polgári bíróságon zeneszóra elmeszelhetnek minket szerződésszegéssel okozott kárért, vagy egy munkaügyi bíróságon munkaviszony jogellenes megszüntetéséért. Ha valakivel a klub mellé nyúl, nem olyan egyszerű kitenni ha nem akar menni. Pl. Douglas, Arda Turan.

Rosszabb esetben még majd jön egy Fifa, vagy egy UFA vizsgálat, aztán a fülünk elreccsen a végére, úgy megrángatnak.

Mondhatjuk itt, hogy ezzel meg azzal mellé nyúltunk lásd. Neto fölösleges, Umtiti járja a városi woodoot, Busquets, Rakitic, Piquet, Suarez öregszik,Griezmann, Coutinho nem illik a rendszerbe stb.stb., de ha ők maguktól nem akarnak távozni, nem lehet kirúgni őket, mert a gatyánk rámegy, a fizetési igényük nem fog csökkenni és nem rabszolgák, hogy más csapatnak erőszakkal elad.

Aki nem tetszik és nem akar elmenni annyit tehetsz nem nevezed, de a fizetését akkor is pengetni kell.

Addig ez a brutál bértömeg rajtunk lesz és azt most megmondom Griezmann, Coutinho, Dembi, max. lejárt szerződéssel fog innen menni mert a jelenlegi teljesítményük után nincs, aki kifizet 120 milliát rájuk és még az amúgy sem kicsi fizetésüket megtolja még pár misivel.

Mindezt figyelembe véve, nem akarok senkit lelombozni, de ha az új edző vagy egy a jelenleginél is újabb edző netán megtalálja a titkos kulcsát és Bartoékat is elzavarja valaki a francba végre, akkor is ennek a keretnek a jó részét még évekig itt kell nézni, mert nem lesz aki megvegye őket horror áron.
Kép
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.02.10. 13:21:02

Olvasom itt a kommenteket, s azt kérdem magamtól, hogy akik azt írják, hogy "ezt meg ezt eladnám, ezt meg ezt megvenném, azok komolyan gondolkodnak-e, vagy csak ráérő idejükben írogatnak butaságokat.
Egyrészt felkent hozzáértőnek vallják magukat, másrészt semmi realitása nincs a gondolatoknak.
Többen be is vallják, hogy abszolút nem ismerik a hátteret. Ugyanakkor tudni kell, hogy addig, amig egy játékosnak érvényes szerződése van, addig rajta múlik, hogy elmegy-e és hogy hová. Legfeljebb szerződésbontással távozhat, de az nagyon sokba kerül a kezdeményezőnek. Ha a játékos akar elmenni, a kivásárlási összeg letétele után távozhat.
Ezek figyelmen kívül hagyása esetén csak "megindul az agyam" kommenteknek tartom ezeket. Ellenben szívesen olvasom azokat a véleményeket, amiknek van reális alapja.
Üdv mindenkinek!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.10. 11:07:32

palesz77 írta:Mi nem vagyunk az a klub aki 1 év után meghúzna egy ilyen eladást. Elméletben lenne benne ráció, gyakorlatban viszont szerintem sincs.
Nem tegnap volt, de Ibrát és Csigirinszkijt eladtuk egy év után, és ez nagyon jó döntésnek bizonyult mindkettőjük esetében. A lehetőségeinkhez képeset minimalizáltuk a veszteséget rajtuk, és érkezhettek olyanok a helyükre, akik sokkal inkább beleillettek a csapatba. A következő szezonban újra csúcson voltunk.
De sztem a védelmet rendbetenni az abszolút prioritás a nyáron, addig ne akarjunk Lautarot meg Neymart igazolni, amíg hátul bohóckodunk. Egy világklasszis kötelező, plusz akár egy másodhegedűs igazolás sem árthat mellé. Innen Umtiti mehetne, Lenglet hozzáállása jobb, őt tartanám meg.
Egyetértek. Egy klasszis középsővédő, aki a védelem új vezére lehetne, jelenleg többet adhatna a csapatnak, mint bárki más. Alapvetően nem akarnék újabb sztárigazolást, de ha mégis zsebbe akar nyúlni a klub, akkor az a pénz védőért menjen.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.10. 07:42:47

Igen, most 14fős a keret, tök jól járnánk.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.10. 07:31:11

Ki kéne használni, hogy a Távolkeleten nem akkor lehet igazolni, mint Európában és el kéne adni azokat, akiknek Európában nincs áruk. Még akkor is, hogy foghíjas marad a keret.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.10. 06:43:29

Egy százasért tényleg mehetne grizli. Egy csatár (Auba, Werner pl.) + egy szélső jöhetne abból a penzből.

De sztem a védelmet rendbetenni az abszolút prioritás a nyáron, addig ne akarjunk Lautarot meg Neymart igazolni, amíg hátul bohóckodunk. Egy világklasszis kötelező, plusz akár egy másodhegedűs igazolás sem árthat mellé. Innen Umtiti mehetne, Lenglet hozzáállása jobb, őt tartanám meg.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.10. 05:37:30

Nem tartom lehetetlennek, főleg ha akad olyan klub, ahová pont beleillik a francia. Mert ide sajnos sehogysem passzol.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.09. 23:59:04

Mi nem vagyunk az a klub aki 1 év után meghúzna egy ilyen eladást. Elméletben lenne benne ráció, gyakorlatban viszont szerintem sincs.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.09. 23:07:54

hajnesz írta: Griezman eladása szerintem nem reális.
Miért nem? Ma is hozott egy újabb gyalázatot. Minél tovább marad itt, annál nagyobbat bukunk vele, nem mellesleg a fizetéséből ki jön egy olcsóbb igazolás.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.09. 21:05:04

Transfermarkt, őket biztos eladnám:
Neto: 18 millió €
Umtiti: 40 millió €(70-ről csökkent)
Busquets: 35 millió € (50-ről)
Rakitic: 25 millió € (40-ről)
Griezmann: 120 millió €
Coutinho: 70 millió € (90-ről)
Rafinha: 12 millió €
Perez: 14milliós vételi opció

Opcionálisan(ha van utód):
*Piqué(25 millió €) / Lenglet(60 millió €)
*Firpo 25 millió €
*Vidal: 14 millió €

Ez így a Bartomeu-faktorral(szóval a felével) és a magas fizetést nézve elosztva is 240-250 millió euro körüli összeg, amit kis ügyességgel ki lehetne hozni az átigazolásokból.
Én hoznék:
*Neto helyett egy ingyenes, veterán kapust
*Egy klasszis KH-et (úgy 70-80M €)
*előre Suarez utódot(Lautaro 110M €)
*Neymar utódot(vagy magát Neymart, ha megnevelte már magát..120-160M €)
*Kp-ra ha kell valakit, ez szezon végére kiderül hogy ki hogyan muzsikál, de akkor Arthur/De Jong kettősből valakinek nem kizárt hogy mennie kellene( kb 80M€ - eladott játékos ára)

Ez így 400 millió euro körül lenne durvább esetben, ebből úgy 250 milliót az eladások fedeznének, 100 milliónk meg szokott lenni a nyárra, így nem lenne lehetetlen küldetés, még a Barto-faktorral számolva sem.
(álmodik a nyomor, Busi, Piqué, Griezmann biztos marad jövőre is.)
Coutinhot meg néztem volna most Setien alatt, kár hogy nem hoztuk vissza kölcsönből, főleg hogy a Bayern sem valami elégedett vele, meg venni biztosan nem fogják.
Dembelét kölcsönbe adnám 2 évre, állják a fizuját, cserébe "kedvezményes" áron legyen opciójuk ha bevállna a srác.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.09. 20:48:57

NovaProspekt írta:
MesQueUnClub írta:Upamecano jól tolta összességében eléggé, igaz engem továbbra is aggaszt hogy mennyi sérülése volt eddig.
volt egy komoly térdprobléma, igen, a többi sérülése sztem nem olyan vész. ha vmi méltányos áron el tudnánk hozni, én rápróbálnék azért. persze nálunk amúgy is mindenki sérült most, úgyhogy jó lenne mostmár nem a kórházi váróterembe igazolni, viszont itt annak is gondjai lesznek, akinek előtte semmilyen sérülése nem volt, szval biztosra ígyse-úgyse mehetünk. :D
Akkor lehet most fordítva lenne? :lol:
Konate se lenne rossz védő igaz ő kb a teljes szezont kihagyja most sérülés miatt... ide illene ide. :mrgreen:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.09. 20:14:11

MesQueUnClub írta:Upamecano jól tolta összességében eléggé, igaz engem továbbra is aggaszt hogy mennyi sérülése volt eddig.
volt egy komoly térdprobléma, igen, a többi sérülése sztem nem olyan vész. ha vmi méltányos áron el tudnánk hozni, én rápróbálnék azért. persze nálunk amúgy is mindenki sérült most, úgyhogy jó lenne mostmár nem a kórházi váróterembe igazolni, viszont itt annak is gondjai lesznek, akinek előtte semmilyen sérülése nem volt, szval biztosra ígyse-úgyse mehetünk. :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.09. 20:08:16

NovaProspekt írta:Upamecano ma is nagyot ment a Bayern ellen. 2021-ben lejáró szerződés, 60 milliós kivásárlási ár, és a Bayern már állítólag a fejébe vette, h ingyen viszi. sztem 40 millió a Lipcsének most nyáron tőlünk, és akkor nem a riválisnak kell eladniuk. persze azért a 40 millióért még mindig vehetünk egy öregebb, lassú, gyenge hátvédet a Valenciától.

Coutinho viszont sajnos most is hullagyenge volt becserélve, pedig állítólag nagyon jó a bajoroknál, mióta végre a középpályán játszatják
Az az átkozott Valverde követte Münchenbe és "elrontotta".
Upamecano jól tolta összességében eléggé, igaz engem továbbra is aggaszt hogy mennyi sérülése volt eddig. Egyébként nem volt rossz meccs igaz Werner tolt egy Suarez féle befejezést, amikor 100%-os ziccerben még a kaput se. :D
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.09. 20:03:22

Upamecano ma is nagyot ment a Bayern ellen. 2021-ben lejáró szerződés, 60 milliós kivásárlási ár, és a Bayern már állítólag a fejébe vette, h ingyen viszi. sztem 40 millió a Lipcsének most nyáron tőlünk, és akkor nem a riválisnak kell eladniuk. persze azért a 40 millióért még mindig vehetünk egy öregebb, lassú, gyenge hátvédet a Valenciától.

Coutinho viszont sajnos most is hullagyenge volt becserélve, pedig állítólag nagyon jó a bajoroknál, mióta végre a középpályán játszatják
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.02.09. 19:32:11

LG írta: A kiöregedett vagy/és befuccsolt játékosainkért túl sok pénzt tényleg nem kapnánk, de legalább a fizetésük felszabadulna.

Coutinhoért és Griezmannért azért kaphatnánk valamit. Mínuszosok lesznek, az már szerintem most eldőlt, de ha tovább erőltetjük őket, csak még nagyobbat bukunk rajtuk.
Laportáéknak is takarítania kellett anno Gasparték után, nem is keveset.
Coutinhoért szerintem kapnánk vagy 60+3 barátságos meccset, 5 évre részletre. Griezman eladása szerintem nem reális. Ha emellett elküldjük a Rakitic-Vidal párost is, akkor talán összejön 100-120 milla, amiért tudnánk venni 1db játékost... Aki az utóbbi éveket figyelembe véve 30-40% hogy beválik :D Meg marad az első keretben 11 játékos :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.09. 19:25:03

hajnesz írta:Jelenleg ki az, akit el tudnánk adni, és kapnánk érte értelmes pénzt?
Szerintem ilyen nincs. Messi lenne, de ha ő megy egyszer, az ingyen lesz. A többi mind kivénhedt sztár kb 30-40-et ér a piacon, akik meg érnének valamit, azok mind sérültek hosszú ideje, vagy fomán kívüliek...
A kiöregedett vagy/és befuccsolt játékosainkért túl sok pénzt tényleg nem kapnánk, de legalább a fizetésük felszabadulna.

Coutinhoért és Griezmannért azért kaphatnánk valamit. Mínuszosok lesznek, az már szerintem most eldőlt, de ha tovább erőltetjük őket, csak még nagyobbat bukunk rajtuk.
Laportáéknak is takarítania kellett anno Gasparték után, nem is keveset.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.09. 19:20:00

hajnesz írta:Jelenleg ki az, akit el tudnánk adni, és kapnánk érte értelmes pénzt?
Szerintem ilyen nincs. Messi lenne, de ha ő megy egyszer, az ingyen lesz. A többi mind kivénhedt sztár kb 30-40-et ér a piacon, akik meg érnének valamit, azok mind sérültek hosszú ideje, vagy fomán kívüliek...
Umtitiért és Coutinhoért kaphatunk egy 100-ast kb. együtt, ha eladjuk őket, meg az ilyen Todibo-Wagué-Ruiz-Pérez-vonalon lévő fiatalokért 10-eket. Piqué, Busi, Alba, Suárez ugyanúgy ingyen mennek, ha mennek. annyi biznisz fér sztem bele az esetükben, h a szponzor csapatához mennek Japánba levezetni, és abból tuti lesz vmi haszna a klubnak.
Válasz küldése