Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.09. 21:20:09

Ter Stegen, Keylor Navas, a Vertonghen-Mangala-Laporte hármasból egy (illetve Mascherano távozása esetén kettő), Rafinha vissza, Alexis vagy Pedro távozása esetén Reus.

Ezzel tökéletesen meg lennék elégedve. Ha Alves tényleg megy, akkor bepróbálkozhatunk ezzel a Danilo gyerekkel, ha ilyen jókat mondtok róla.

(Esetleg még egy középcsatár occsóér', Cavani, Falcao vagy Suárez jó lenne.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.09. 21:17:51

Szerintem félre értelmeztem, de ha azt mondod 4 védő elég, s most van három akkor egy kell és a védőkről beszéltünk. Én nem látom, hova kellene igazolni annyit. KH-kapus-Rafinha-Deu meg most ugye a hírek szerint Alves helyett. Én is eltudok képzelni pluszokat de azok nem Reusok meg Agüerok, hanem akkor pl Fontás vagy szóba került anno argentin hátvéd gyerek, vagy Ligában körbe kell nézni stb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.09. 21:21:11-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.09. 21:07:46

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:
4 helyett 3-at akartam írni (mint az a mondandóm második feléből ki is derül).. bartrát játszatni kell mert bőven van benne ráció és NEM KERÜL SEMMIBE. továbbra is azt mondom 3 jó, meg egy vésztartalék védő bőven elég.
:arrow:
visca el barca írta: a kh meg megsérül az első edzésen, ugyan ott leszünk mint idén. :lol:
De veled értek egyet 1 védő szerintem elég lenne, Mascherano-Pique-Bartra-XY és még Fontást is visszalehet hozni.
nana [-X

ez így ferdítés

ezt írtad:
"(szerintem Rafinha-Deu-KH-Kapus) elég lenne"

én erre írtam, hogy ha az az védő kiesne, a kapust leszámítva ua. lenne a kezdőnk mint idén.

mert ahhoz h változzunk, legalább 3, de inkább 4 uj KEZDŐ játékos kellene.
diagonal írta:előre Reus, ő nem tudom mennyi de én 40-50m-ra taksálom.
35 millio a kivásárlási ára.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.05.09. 20:57:13

Crixus és Chino véleményével értek egyet! Most nincs olyan helyzetben a klub, hogy elég lenne a B-ből és a kölcsönből visszatérőkkel felfrissíteni a keretet.
Egyrészt azért, mert a La Masia sem ontja a Messi-Ini-Xavi féle klasszisokat (nem tudom mikor lesz megint ilyen mágikus hármasunk, dehogy nem mostanában az biztos).
Másrészt figyelembe kell venni azt, hogy most két nyári átigazolási időszakot kell letudni egyszerre a várható FIFA büntetés miatt.
Nincs mese kőkeményen igazolni kell, mégpedig minőségi játékosokat, egyébként a Barca nem lesz versenyben a címekért. Engem nem érdekel, hogy ez mennyibe kerül, lényeg az, hogy olyan Barcát szeretnék látni, ami a Pep vezette csodacsapathoz hasonló játékerőt/minőséget képvisel.
Érkezők:
TS+ egy megbízható rutinos kapus (Keylor Navas).
Két középső védő (Hummels/Luiz és Laporte) ill. amennyiben Alves megy, akkor egy JHV (nincs jelöltem).
Középpályára kölcsönből vissza Rafinha.
Előre Reus és egy Klose féle befejező csatár, aki tűri a padot és akinek még Alves is el tudja találni a fejét (Graziano Pellé).
Távozók:
A már köztudottak + a töltelékek + Masch/Song és a Pedro/Alexis párosok egyike.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 20:49:25

Bob_Marley írta:
Laza írta:....
Radikális álláspontok, de sok mindennel egyetértek. Én is mindig ezt próbálom vázolni, hogy nem az éppen aktuális jól csengő nevek kellenek, hanem a tudatos csapatépítés. És megfelelő embert lehet találni a B-ben is adott esetben (azzal viszont egyetértek, amit Chino vázolt, hogy nekik viszont idő kell ) vagy a Ligában, de pl visca el barca is jól írta, hogy a francia bajnokság is tele van remek játékosokkal.
Vakon sem lehet ragaszkodni a saját nevelésű játékosokhoz, nem mindenkiből tudja kiaknázni a benne rejlő képességeket. Viszont nem Agüerokra (tudom viccesen volt megfogalmazva a Reus-Messi-Neymar-Agüero négyes de Isten óvjon minket ettől, vagy majd nézhetjük az 5-4 es meccseket aztán egyik héten mi rúgunk négyet másikon meg az ellenfél, hozzáteszem a fél fórum leírta, hogy hú milyen "menő" lesz a Messi-Neymar kettős, jah névre menők vagyunk....plusz érdekes Agüeronál senkinek nincs baja azzal, hogy törpe bezzeg máskor előjön ez az aduász) meg tudom is én kikre van szükségünk, hanem olyan elemekre, akik integrálódnak a rendszerbe. Lehet itt írni szerkezetváltozást stb, én nézem a csapatot több mint 20 éve 4-3-3 a játék, ez nem fog változni a jövőben sem. Nem lesz se 4-4-2 se 4-2-3-1 se semmi, ez így van ennyi. Lehet írni haladni kell a korral, mi is váltunk meccsszituációban ha úgy alakul, de az alap ez. Én örülnék a fiatal baszk gyereknek, s nem is kell letenni 40-50 milliót mint másért. Okos tudatos igazolásokra van szükség, Danilot én is támogatnám, ha nem egy állam évi GDP-jét kell átutalnunk a Portonak. Kapus-védő-Alves pótlás Rafinha-Deu vissza és ez nálam elég is. 5 új arc, ebből 3 kezdő játékos aspiráns ennél többet nem lehet beépíteni.
Bennem az is felmerül időről időre, hogy ugyan tényleg kellene igazolni több posztra is, de miből fog ez létrejönni? Szóval van erre pénz? Mert ha tényleg befutott kész játékosokat akarunk, ráadásul Európában játszókat, akkor tudomásul kell venni, hogy az 20-30-40 millió ( egyes esetekben ennél is több, Reus pl. alighanem több ). Mármint egy játékos ennyi. Szerintem nem lesz ennyi pénz vagy ha lesz a fél csapatot el kell adni hozzá. egyetértek veled hogy valami kompromisszum kell félúton mert nem lehet lecserélni egy egész csapatot és nem is lenne értelme.
Valami ésszerű, meggondolt, középutas politika kellene. Kapus az tudtommal lejátszott ügy hogy jön Ter Stegen. Középső védőt én azt mondom igazolni kell mindenképpen, ha 20m euro akkor annyi, muszáj, mert nem fogják megoldani akik jelenleg a keretben vannak mert nem oldották meg idén sem, nagyon nem. Ha tehát oda jön valaki ( nem sorolom most a sokat elhangzott neveket ) akkor van az új érkező, Piqué és Bartra. Nem mondom, hogy még egy ember nem lenne jó, de szerintem ez már így rendben lehet, persze egy jó formában játszó és nem "idei" Piqué esetében.
Balhátvéd poszt szerintem nem vészes, Adriano és Jordi Alba teljesen jó és hiszem hogy Enrique ki is tudná belőlük hozni a maximumot, bár én nem bánnám az Atmából Filipe Luist, de belátom, hogy van ennél sokkal sokkal fontosabb poszt ahova igazolnunk kell.
Jobbhátvéd poszt elég gáz, ott Dani Alvest cserélni kellene, ha nem most akkor egy év múlva legkésőbb, de ha nem marad erre pénz akkor ez is olyan poszt ami éppen még várhat ( talán ).
A középpálya jön amiről kb. senki nem beszél általában, nekem régi vesszőparipám, meggyőződésem hogy a csapat nem kis mértékben azért tart most ott ahol, mert nem tudja az Iniesta, Xavi, Busquets hármas a régi teljesítményt hozni sem játékminőségben, sem motiváltságban, sem gyorsaságban. Különösen Xavira igaz ez. Itt valakinek kellene jönni azt gondolom, de mondjuk ha az a dilemma hogy ide vagy hogy középső védő mert csak egyikre van keret akkor védő. Középpályára meg visszajöhet Rafinha.
Végül elől, én azt mondom reálisan egy emberre lesz pénz ott, többre nem. De az akkor olyan legyen aki komoly erősítés és azonnal kezdőbe állítható. Reus vagy Aguero mondjuk, fölösleges egy olyan játékost idehozni 5-10 millióért aki csereként jöhet szóba. Én Reusra szavaznék sok szempontból, tudás, mentalitás, gyorsaság, életkor.
Összefoglalva Ter Stegen (nem tudom mennyi volt ) + egy középső védő Puyol elárvult helyére, legyen kb. 20m + Rafinha visszajön a középpályára + előre Reus, ő nem tudom mennyi de én 40-50m-ra taksálom.
Akkor durván 80 millió, pedig ez is csak három játékos. Nem tudom ennyi pénz rendelkezésre fog-e állni, állítólag mintha elhangzott volna olyan nyilatkozat hogy 120m lesz átigazolásokra nyáron, nem tudom igaz-e.
Nyilván el is lehet adni pár játékost, ha Reus jön akkor Alexist mindenképpen pl.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.09. 20:47:50

Nem akarom elhinni,hogy az idei-tavalyi szezont elnézve ti halál nyugodtan leülnétek meccset nézni ha az egyik kh Macherano! :)
Jöjjön valamelyik tehetséges kölök 4. kh-nak azok közül akiket írtatok meg persze Hummels és rendben leszünk az alvégen. :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.09. 20:35:54

visca el barca írta:
4 helyett 3-at akartam írni (mint az a mondandóm második feléből ki is derül).. bartrát játszatni kell mert bőven van benne ráció és NEM KERÜL SEMMIBE. továbbra is azt mondom 3 jó, meg egy vésztartalék védő bőven elég.
:arrow:
visca el barca írta: a kh meg megsérül az első edzésen, ugyan ott leszünk mint idén. :lol:
De veled értek egyet 1 védő szerintem elég lenne, Mascherano-Pique-Bartra-XY és még Fontást is visszalehet hozni.
Kép
Kép
Kép
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.09. 20:20:29

barcaman1993

teljes mertekben egyetertek a slagervedokkel kapcsolatban, a villareal elleni meccsig meg Musacchio volt nagy slager, csak jott a legendas fejese.. Laporte-t az elozo kommentembe veletlenul irtam, szerintem az a vedelem, hogy Hummels-Pique-Bartra-Fontas tokeletes lenne!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.09. 20:01:39

Barcaman1993 írta:
visca el barca írta:és akkor lenne 4 védőnk, akik elvileg mind érettek a kezdőtagságra. tök felesleges. 3 jó védő, meg egy masch féle töltelék bőven elég.

főleg ugy hogy laporte gyerekért kérnek 30+ milliót. ennyiből lehet venni világklasszist is nem csak tehetséget.


Veb, azért ez egy picit erős. 4 kezdő tagságú védő. Bartra egyelőre minden, de nem az, Mascheranót meg nem is kommentálom, ill. itt van Piqué aki egyszer ilyen, egyszer olyan. Ráadásul az utóbbi években a sérülések se kerültek el minket. Ha meg ehhez még hozzávesszük, hogy ha jön David Luiz, aki a kp-n is bevethető, akkor már ezzel a 3 emberrel és Bartraval nagyon jól állunk.

Ebben az árában meg ne legyél annyira biztos. Az majd kiderül az átigazolásakor (már ha jön). Meg milyen tehetség Veb? Sokkal inkább őt tolnám be a csapatba, mint az összes rangadón betliző Kompanyt, vagy a fél fórum által divatolt Verthongent, akit még szinte senki nem látott játszani... Csak, hogy 2-őt mondjak a slágeremberekből.
4 helyett 3-at akartam írni (mint az a mondandóm második feléből ki is derül).. bartrát játszatni kell mert bőven van benne ráció és NEM KERÜL SEMMIBE. továbbra is azt mondom 3 jó, meg egy vésztartalék védő bőven elég.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.09. 19:11:35

Bárki mondhat bármit, de a védelemben 3 helyet mindenféleképpen (by Lipcsei) cserélni kell.
Ugye a kapus csere az alap. A bal védőnk és a védekező kp-nk is egyértelmű, hogy Alba meg Busi, szóval a jobb hátvéd meg a 2 középső védőből én 2t tutira cserélnék és minimum egyet sztárra, nem egy jövendőbeli üdvöskére.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.09. 19:04:09

visca el barca írta:és akkor lenne 4 védőnk, akik elvileg mind érettek a kezdőtagságra. tök felesleges. 3 jó védő, meg egy masch féle töltelék bőven elég.

főleg ugy hogy laporte gyerekért kérnek 30+ milliót. ennyiből lehet venni világklasszist is nem csak tehetséget.


Veb, azért ez egy picit erős. 4 kezdő tagságú védő. Bartra egyelőre minden, de nem az, Mascheranót meg nem is kommentálom, ill. itt van Piqué aki egyszer ilyen, egyszer olyan. Ráadásul az utóbbi években a sérülések se kerültek el minket. Ha meg ehhez még hozzávesszük, hogy ha jön David Luiz, aki a kp-n is bevethető, akkor már ezzel a 3 emberrel és Bartraval nagyon jól állunk.

Ebben az árában meg ne legyél annyira biztos. Az majd kiderül az átigazolásakor (már ha jön). Meg milyen tehetség Veb? Sokkal inkább őt tolnám be a csapatba, mint az összes rangadón betliző Kompanyt, vagy a fél fórum által divatolt Verthongent, akit még szinte senki nem látott játszani... Csak, hogy 2-őt mondjak a slágeremberekből.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.09. 19:03:02

Laza írta:....
Radikális álláspontok, de sok mindennel egyetértek. Én is mindig ezt próbálom vázolni, hogy nem az éppen aktuális jól csengő nevek kellenek, hanem a tudatos csapatépítés. És megfelelő embert lehet találni a B-ben is adott esetben (azzal viszont egyetértek, amit Chino vázolt, hogy nekik viszont idő kell ) vagy a Ligában, de pl visca el barca is jól írta, hogy a francia bajnokság is tele van remek játékosokkal.
Vakon sem lehet ragaszkodni a saját nevelésű játékosokhoz, nem mindenkiből tudja kiaknázni a benne rejlő képességeket. Viszont nem Agüerokra (tudom viccesen volt megfogalmazva a Reus-Messi-Neymar-Agüero négyes de Isten óvjon minket ettől, vagy majd nézhetjük az 5-4 es meccseket aztán egyik héten mi rúgunk négyet másikon meg az ellenfél, hozzáteszem a fél fórum leírta, hogy hú milyen "menő" lesz a Messi-Neymar kettős, jah névre menők vagyunk....plusz érdekes Agüeronál senkinek nincs baja azzal, hogy törpe bezzeg máskor előjön ez az aduász) meg tudom is én kikre van szükségünk, hanem olyan elemekre, akik integrálódnak a rendszerbe. Lehet itt írni szerkezetváltozást stb, én nézem a csapatot több mint 20 éve 4-3-3 a játék, ez nem fog változni a jövőben sem. Nem lesz se 4-4-2 se 4-2-3-1 se semmi, ez így van ennyi. Lehet írni haladni kell a korral, mi is váltunk meccsszituációban ha úgy alakul, de az alap ez. Én örülnék a fiatal baszk gyereknek, s nem is kell letenni 40-50 milliót mint másért. Okos tudatos igazolásokra van szükség, Danilot én is támogatnám, ha nem egy állam évi GDP-jét kell átutalnunk a Portonak. Kapus-védő-Alves pótlás Rafinha-Deu vissza és ez nálam elég is. 5 új arc, ebből 3 kezdő játékos aspiráns ennél többet nem lehet beépíteni.
Kép
Kép
Kép
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.09. 18:47:22

remelem, hogy kacsa az Aguero, mert viccnek is rossz lenne! 70 millio euro, ami horribilis, plusz 3 honapja mindenfajta serulese van agyektol elkezdve tudomis hogy miig. Luiz nem lenne Pique vezere, abban biztos vagyok, ide vagy Hummels Vagy Silva kellene, de remelem Hummels jon, es nem a penzehes brazil. Alexis mehet, remelem Reus jon helyere, es Gundogan jo islenne, de ez csak alom marad. amugy Piquera visszaterve o mibol, ha nem a nevebol el???!!! Vezer kell melle (Hummels!) az igazolasok amik kellenenek: Hummels 30-35M Laporte 30M Fontas 1M ( ha igaz) Reus 30M es egy Alves utod. itt remelem valaki tehetseg lesz aki meg nem annyira ismert, de akkorszamoljunk ide 30M (haCuadrado lesz az) es Rafinha ingyen.
Tavozok: Puyol, VV ingyen kb. Alves 20M remelem, Cuenca JDS Tello Affelay osszesen kb. 20-25M Xavi le a padra, es Fabregas ha a kovetkezo szezonban jol teljesit akkor oke, ha nem, akkor mehet, de ha most akarnak eladni, akkor helyette Gungogan nagyon jo lenne, de szerintem Cesc marad. Ja es meg Masc/Song kb. 10M na szamoljunk: Tavozokbol befolyt osszeg: kb. 50M
Erkezoknek kellene pedig: kb. 120-125M na akkor az 125-50=75 ennyi szerintem meg lesz majd. es akkor meg johet a tobbifiatal is gondolok itt Deura fokent ha akarjak es a B-bol ha kellene kiegeszites.
Na szerintem ez tokeletesen megfelelne szerintem igy mindenkinek.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 18:42:29

MessiCesc írta:1 fiatal játékosnak a bizalom nem azt jelenti, hogy eszetlenül adjuk neki a játéklehetőséget. Bartra és Laporte a védelemben, amikor van egy Piqué-nk?
És most nem ellenünk szólok, hisz Laporte érkezésnek nagyon örülnék, Bartra is nagy kedvenc, de azért ne helyezzük már őket Piqué elé.
nem esztelenül,hogy példaképp szemlétessem:
montoya idén jobb teljesítmény nyujtott mint alves de még is csere.
azt mondom,hogy 4-5 egymás utáni meccsen simán lehetne kezdőben játszatni és ha megérdemli még többet.
most őszintén piqué kihagyhatatlan?

irták... hogy nem lehet megoldani igazolás nélkül,és felsorolt neveket akik nem ütik meg a szintet. erre csak azt tudom mondani hogy jó van... nem fogok vitatkozni azon senkivel hogy mondjuk egy
vertoghen mivel jobb egy barca b tehetséges védőjétől. persze lehet itt szórni a milliókat de valjuk már be most komolyan valaki részletezze már le hogy Alexis ( egyik kedvencem) -re költöttünk 30 millát kb ( már nem is emlékszem ) és mivel mutatott többet mint tello tehát azt kérném valakitől rossz indulat nélkül kérdezem Tello és Alexis közt papiron vagy vagy 20 millió euró különbség és arra a feladatra amit rászánnak melyiknek van több értelme?

és ugyan igy gondolom a védőproblémát is....
linkelgettek ilyen olyan védőt jobb oldalra Danilo meg stb...
de jobb e Danilo montoyánal annyival hogy 20 milliót kiadjunk ?
ha nem tudjuk ifi játékossal feltölteni a keretet akkor igazoljunk!

Laporte most 20millért jó ha megvesszük,Bartra szerintem jobb játékos és jóformán senki nem toporog az ajtóba több tiz millióval( persze nem is eladó,ahogyan laporte sem)

de komolyan adjuk el alexis-t 20millióért és vegyünk egy agüerót? ?
mindenáron mindenki real madridot,city-t, meg PSG-t akar csinálni a csapatból?

nézzétek már meg egy Everton-t ... hogy milyen játékot nyujtanak és mennyi sztár játékosuk van és hogy milyen szintűek...
nem hummelsel meg reus-al leszünk bajnokok aki csak azért hozzná ide mert jól cseng a nevük a piacon akkor szurkoljon a dortmundnak
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.09. 18:32:47

Nem de máris feldobta a napomat! :D Remélem azért pénzt is kapunk érte! :oops:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.09. 18:30:30

Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.09. 18:24:47

Én már az elején is szidom mert tartok tőle,hogy minden áron meg akarják majd szerezni!Annyi pénzért ide ne hozzák,hiába top player! :twisted:
Amúgy nem sok az a 70,Ha a Real nem tudja megszerezni Luis Suarezt akkor simán kiadnak Agueroért egy százast is! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.09. 18:20:36

Leon írta:Állítólag Aguero lelép a nyáron a Citytől akik 70 milllió eurót kérnek érte!Ki akar fogadni,hogy a Barca vezetősége rástartol? :roll:
Elverik rá az igazolási lóvé nagy részét és megint hanyagolva lesz a hátvédsor! #-o
De legalább Messinek újra jó kedve lesz! :mrgreen:
Tisztára olyan lesz a Barca így mint az argentín válogatott:bivalyerős csatársor hátvédek nélkül!
Ez vicces, leírod, hogy ÁLLÍTÓLAG Agüero elvileg 70-ért vihető lenne ha menni akarna, a végére meg már szidod a vezetőséget, mintha már leigazolták volna és nem lenne emiatt pénz védőre.. :lol: Amúgy én Agüeronak annyira nem örülnék így hogy gondolkoztam a dolgon kicsit. Top3 csatárnak tartom jelenleg, de valami fizikailag erősebb középcsatárt hoznék ha már mindenképp hoznánk egyet - amit sajnos kétlek.

A lentebb linkelt jobbekkre meg csak annyit mondok, hogy habár még szóba se került, és játszani se láttam még, de a videó alapján inkább ő mint Cuadrado! :lol: Na de viccet félretéve, ha a vb-n is jól teljesít biztos felmerül majd a neve. Már ha addig nem igazoljuk le a Kolumbiait.. :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.09. 18:28:51-kor.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.09. 18:10:58

Leon írta:Állítólag Aguero lelép a nyáron a Citytől akik 70 milllió eurót kérnek érte!Ki akar fogadni,hogy a Barca vezetősége rástartol? :roll:
Elverik rá az igazolási lóvé nagy részét és megint hanyagolva lesz a hátvédsor! #-o
De legalább Messinek újra jó kedve lesz! :mrgreen:
Tisztára olyan lesz a Barca így mint az argentín válogatott:bivalyerős csatársor hátvédek nélkül!
Szerintem maximum 50et ér/adható ki érte, de egy 35be kerülő Reusnak jobban örülnék!
Egye fene,legyen mindkettő: Neymar kint balon,középen Aguero,jobbon Reus,Messi meg Aguero mögött,gond megoldva! :lol:
A Citynek komoly pénzügyi gondjai lehetnek :D Nevetséges 70 millió, érte meg Reusért adnék ennyit összesen kb. Ha nem engedik el olcsóbban, jöjjön a német inkább.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.09. 18:01:44

Állítólag Aguero lelép a nyáron a Citytől akik 70 milllió eurót kérnek érte!Ki akar fogadni,hogy a Barca vezetősége rástartol? :roll:
Elverik rá az igazolási lóvé nagy részét és megint hanyagolva lesz a hátvédsor! #-o
De legalább Messinek újra jó kedve lesz! :mrgreen:
Tisztára olyan lesz a Barca így mint az argentín válogatott:bivalyerős csatársor hátvédek nélkül!
Szerintem maximum 50et ér/adható ki érte, de egy 35be kerülő Reusnak jobban örülnék!
Egye fene,legyen mindkettő: Neymar kint balon,középen Aguero,jobbon Reus,Messi meg Aguero mögött,gond megoldva! :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 18:00:09

Nem akarok itt megmondóembert játszani, csak kérdeném azoktól az úriemberektől itt alább, hogy hány "B" meccset láttak itt a szezonban.

Repkednek itt a nevek. Aki mondjuk Dongut követeli a csapatba látta idén játszani? Mert (számomra legalábbis) kicsit kiábrándító volt) Vagy El Haddadi. Még oda is csak elvétve hozták fel és akkor is inkább középen vagy a baloson játszott. Bagnack is inkább Sergi Gomez mögött volt, mint betonkezdő. Adama is még Juvenil játékos, többnyire csere volt a B-ben.

Itt 17-18-19 éves játékosokról beszélünk. Deulofeu-val is még igen óvatosan kellene bánni. Ugyan van már valamennyi tapasztalata, de a PL-ben sem volt túl sok játékperc a lábában.
Talán Rafinha az akivel egyelőre tényleg komolyan lehet számolni és bátran be lehet építeni a csapatba.

Én igazán elfogult vagyok a fiatalokkal szemben, de próbálok objektíven hozzáállni a dolgokhoz. Aki kicsit régebb óta követi nyomon a Barca-t utánpótlás szempontjából annak tudnia kell, hogyan mennek ezek a dolgok. Illetve ki tudja mennyire lesznek türelmesek ők is. Gai-t is szinte az új Messiként emlegették, aztán lekoccolt és azóta hallott valaki valamit róla? JDS-t i Thiago szintjén kezelték, aztán mi lett... De nem egy példa van még.

Ha valamit nem jól írtam GT, shutter vagy aki szintén követi a fiatalokat erősítsen meg vagy javítson ki.

Az igazolásokra igenis szükség van. persze túlzásba sem kell vinni, zsoldosokkal feltölteni a csapatot, de nem támaszkodhatunk nagyon az utánpótlásra.

Az a gond, hogy nem tudni igazolhatunk-e jövőre vagy sem. Ennek szellemében kell a játékosvásárlást megindítani. Ha hozunk 2-3 embert és jövőre bezárják a kaput nagy sz..ban leszünk.

Ter Stegen-David Luiz/Hummels/Vertonghen-Alves helyettese (Danilo [-o< ) és az esetleges távozók helyére mindenképp hozni kell valakit/valakiket.

Ez a minimum, bár ez csak személyes vélemény.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.09. 17:59:48

hank1ee írta:
DavidBarca írta:Nézegettem fiatal jobb szélsőket Alves helyett, mit szóltok hozzá?
https://www.youtube.com/watch?v=CLU18UaJiIA" target="_blank

Toulouse-ban játszik 21 éves 6,5 millia idén 6 gólt szerzett és 7 gólpasszt adott, 1,75 magas ami egy szélsőnek pont jó, válogatott, és szerintem VB-re ki is viszik, én örülnék ha nem csak nagy nevekben gondolkodna a vezetőség, hanem ismeretlen de nagyon jó játékosokba, ti mit gondoltok?
Már vagy 2 hónapja "kinéztem" ezt a gyereket :D Szerintem nagyon jó, Wenger is vinni akarja.
:D

alves topicban pont őt ajánlgattam :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.09. 17:47:27

Azért ne YouTube-videók alapján vegyünk játékost.
Amúgy felőlem jöhetne, úgysincs sok jó elérhető jobb bekk a piacon. :)
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.09. 17:41:51

DavidBarca írta:Nézegettem fiatal jobb szélsőket Alves helyett, mit szóltok hozzá?
https://www.youtube.com/watch?v=CLU18UaJiIA" target="_blank

Toulouse-ban játszik 21 éves 6,5 millia idén 6 gólt szerzett és 7 gólpasszt adott, 1,75 magas ami egy szélsőnek pont jó, válogatott, és szerintem VB-re ki is viszik, én örülnék ha nem csak nagy nevekben gondolkodna a vezetőség, hanem ismeretlen de nagyon jó játékosokba, ti mit gondoltok?
Már vagy 2 hónapja "kinéztem" ezt a gyereket :D Szerintem nagyon jó, Wenger is vinni akarja.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
DavidBarca
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.08.10. 11:45:22
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2014.05.09. 17:29:04

Nézegettem fiatal jobb szélsőket Alves helyett, mit szóltok hozzá?
https://www.youtube.com/watch?v=CLU18UaJiIA" target="_blank

Toulouse-ban játszik 21 éves 6,5 millia idén 6 gólt szerzett és 7 gólpasszt adott, 1,75 magas ami egy szélsőnek pont jó, válogatott, és szerintem VB-re ki is viszik, én örülnék ha nem csak nagy nevekben gondolkodna a vezetőség, hanem ismeretlen de nagyon jó játékosokba, ti mit gondoltok?
Válasz küldése