Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.26. 18:48:52

mároedig én biztos vagyok benne h valahova lelép. 10 millioért sehova nem vesznek cserekapust, reina meg nem fog padozni évi x millios fizetésért. reméljük a monaco meggyőzi :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.26. 18:16:54

Ha le merjük igazolni Reinát, én jövőre tényleg felhagyok a futball nézésével.

Vagyis dehogy, megye 1-es meccsekre továbbra is kijárok. :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.06.26. 18:14:36

Piquenbauer írta:Úgy látszik nem csak a játékoskeretet, hanem az edzői stábot is megkívánjuk erősíteni. A Marca és a Mundo Deportivo is arról számolt be, hogy ajánlatot tettünk már a Girona edzőjének, Rubinak. Ezeket a híreket egyébként a Girona elnöke, Javi Salamero erősítette meg. Rubi egyébként az idei szezonban a negyedik helyre vezette a másodosztályban a Gironát...

http://www.mundodeportivo.com/20130626/ ... 97275.html

http://www.marca.com/2013/06/26/futbol/ ... 51199.html
Feltehetőleg már Rossel sem bízik annyira Rourában, mert azért az igen valószínű hogy amíg Tito távol lesz, addig ismét neki kellene majd igazgatni a csapatot. :? :roll: Ami a látotak alapján, azért valljuk meg hogy nem sok jót igér a jövőre nézve. :wink: :wink:
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.06.26. 18:18:49-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2013.06.26. 17:28:25

Úgy látszik nem csak a játékoskeretet, hanem az edzői stábot is megkívánjuk erősíteni. A Marca és a Mundo Deportivo is arról számolt be, hogy ajánlatot tettünk már a Girona edzőjének, Rubinak. Ezeket a híreket egyébként a Girona elnöke, Javi Salamero erősítette meg. Rubi egyébként az idei szezonban a negyedik helyre vezette a másodosztályban a Gironát...

http://www.mundodeportivo.com/20130626/ ... 97275.html

http://www.marca.com/2013/06/26/futbol/ ... 51199.html
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.26. 17:02:47

visca el barca írta:a liverpool megvette 10 millio euroért a sunderland 25 éves kapusát....

ajajjaaajjjjajjajjj :D

(gondolom nem a padra vették, így reina valszeg távozik...)
Beindul a körforgás:
Reina :arrow: Barça
Valdés :arrow: Gladbach
Ter Stegen :arrow: Barça
Reina :arrow: Real
Casillas :arrow: Sunderland
Ennyi. :D

Nehogy le merjük igazolni Reinát...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.26. 16:55:23

a liverpool megvette 10 millio euroért a sunderland 25 éves kapusát....

ajajjaaajjjjajjajjj :D

(gondolom nem a padra vették, így reina valszeg távozik...)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.26. 16:09:06

Attika30 írta:
Chino írta:
Amúgy nem értem ezt a "nincs pénz igazolásokra" dolgot.
Ha valaki tud valami pontosabbat javítson már ki, lehet, hogy én nem vagyok valamivel tisztában.
Ezt nem egy 50 milliós malacperselyként kell elképzelni amiből most kivettünk 10 millát akkor még van 40 milla.
Nekem van egy elméletem, (illetve nem is csak elmélet hanem olvastam cikkeket gazdasági társaságok működéséről), amit mindjárt le is vezetek, hogy hogyan is működik ez SZERINTEM, aztán aki hülyeségnek tartja nyugodtan mondja meg, azért van a fórum :)

Szóval, emlékezzünk csak vissza, hogy hogyan is igazoltunk az elmúlt években. Henry-t pl. 4-5 éves részletben vettük, Ibra-t is jópár évig (a mai napig is) fizetgetjük. Villa-t szintén több éves részletben fizetjük ki, Cesc és Alexis detto, Alba és Song esetében nem vagyok biztos, de mivel arra az évre is ott volt még Ibra, Alexis, Cesc (meg még ki tudja ki) részlete így kizártnak tartom, hogy volt "felesleges" 34-35 millánk, szóval az egyikük minimum de lehet mindkettő több éves részletre jött. De nyugodtan visszamehetünk az időben távolabbra is, Gaspart anyagilag tönkrevágta a klubot, Laporta meg érkezésekor elköltött csak a három nagyra (Ronaldinho, Deco, Eto'o) cirka 70 millát, plusz ugye még a kisebb igazolások Giuly pl. hogy volt erre képes egy anyagilag padlón levő klubbal? A válasz sehogy, ő is csak a játékosok kezdő részleteit fizette ki, a többit meg évek alatt. Ezt igy görgetjü magunk elött, valakinek letelik a részlete és jön helyette egy újabb akit fizetünk éviekig. Aki ezt egyszer elkezdi, mert nem tudja kifizetni egy összegben a játékosok árát annak sosem lesz vége, illetve vége lehet ha jön egy arany La Masia generáció amivel 3-4 évig senkit nem kell igazolni csak a korábbiakat törleszteni. Na de ennyit a múltról, térjünk vissza a mához. Az idei szezonra adott volt 50 milla átigazolásokra plusz az eladások összege, de ezt nem úgy kell értelmezni, hogy szó szerint 50+ millát elkölthetünk új játékosokra EZEN a nyáron, ha így lenne akkor nem csak 10 millát fizettünk volna ki Neymar-ért. Ebből az 50 millából szépen kifizetjük Ibra, Villa (bár lehet az övé már letelt), Alexis, Cesc, Alba és/vagy Song aktuális részletét, plusz kifizettünk 10 millát Neymar-ra és sac/kb (de ezt tényleg csak tippelni lehet, mert nem tudjuk, hogy kit hány évig fizetünk pontopsan és pontosan mennyit évente, ez attól függ, hogy az eladó klubbal hogy sikerült megegyezni) van 8-10 millánk, de lehet sokat mondtam ezzel. Mielött viszont bárki elkezdni felvagdalni az ereit, ez az összeg bőven elég lehet, mert igazolunk pl. egy védőt 35 milláért, de érte ugyanúgy "csak" egy első részletet teszünk le kp-ben, a játékos ideigazol, mi meg fizetjük pár évig az árát.



Kb. ez a lényege a dolognak, remélem nagyjából érthető.
Igen, ez így igaz viszont ha jól tudom Cesc-t két részletben kellett fizetni, amit elvileg(!) már kicsengettünk, Alexis esetében nem vagyok biztos, ott viszont az árat is különböző eredményekhez kötötték azt hiszem. Alba szerintem egy összegben fizettük, mert valami olyasmit olvastam anno, hogy kizárólag annyit fizetünk, mert nincs több a büdzsében. Legalábbis nekem ez így jön le. Songot passzolom, de az ő ára sem volt olyan horribilis szerintem, hogy évekig nyögjük, Ibránál pedig ne felejtsük, hogy az Inter is fizetett nekünk 3 évig. Nem vagyok nagy pénzügyi szakember, de nekem úgy tűnik, hogy nem lehet olyan szűk a pénztárca mivel tavaly sem költöttünk olyan sokat, főleg, hogy maradt még a zsebben onnan. Ettől függetlenül persze lehet, hogy neked van igazad és tényleg vékonyak vagyunk
Forca Barca!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.06.26. 15:34:42

van egy olyan verzió is, (ASR-közeli oldalakon pengetik), h marquinhos-ért vmilyen bugi keretében odaadjuk sanchez-t, így érthető lenne rooney.
lenne egy baró, fiatal hátvédünk, meg egy olyan gyerek, akit profin lehetne használni a klasszikusok részeként befigyelő kispados verekedésekben.
mindenki örül.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Attika30
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.06.26. 15:20:13

2013.06.26. 15:30:21

Chino írta:
Amúgy nem értem ezt a "nincs pénz igazolásokra" dolgot.
Ha valaki tud valami pontosabbat javítson már ki, lehet, hogy én nem vagyok valamivel tisztában.
Ezt nem egy 50 milliós malacperselyként kell elképzelni amiből most kivettünk 10 millát akkor még van 40 milla.
Nekem van egy elméletem, (illetve nem is csak elmélet hanem olvastam cikkeket gazdasági társaságok működéséről), amit mindjárt le is vezetek, hogy hogyan is működik ez SZERINTEM, aztán aki hülyeségnek tartja nyugodtan mondja meg, azért van a fórum :)

Szóval, emlékezzünk csak vissza, hogy hogyan is igazoltunk az elmúlt években. Henry-t pl. 4-5 éves részletben vettük, Ibra-t is jópár évig (a mai napig is) fizetgetjük. Villa-t szintén több éves részletben fizetjük ki, Cesc és Alexis detto, Alba és Song esetében nem vagyok biztos, de mivel arra az évre is ott volt még Ibra, Alexis, Cesc (meg még ki tudja ki) részlete így kizártnak tartom, hogy volt "felesleges" 34-35 millánk, szóval az egyikük minimum de lehet mindkettő több éves részletre jött. De nyugodtan visszamehetünk az időben távolabbra is, Gaspart anyagilag tönkrevágta a klubot, Laporta meg érkezésekor elköltött csak a három nagyra (Ronaldinho, Deco, Eto'o) cirka 70 millát, plusz ugye még a kisebb igazolások Giuly pl. hogy volt erre képes egy anyagilag padlón levő klubbal? A válasz sehogy, ő is csak a játékosok kezdő részleteit fizette ki, a többit meg évek alatt. Ezt igy görgetjü magunk elött, valakinek letelik a részlete és jön helyette egy újabb akit fizetünk éviekig. Aki ezt egyszer elkezdi, mert nem tudja kifizetni egy összegben a játékosok árát annak sosem lesz vége, illetve vége lehet ha jön egy arany La Masia generáció amivel 3-4 évig senkit nem kell igazolni csak a korábbiakat törleszteni. Na de ennyit a múltról, térjünk vissza a mához. Az idei szezonra adott volt 50 milla átigazolásokra plusz az eladások összege, de ezt nem úgy kell értelmezni, hogy szó szerint 50+ millát elkölthetünk új játékosokra EZEN a nyáron, ha így lenne akkor nem csak 10 millát fizettünk volna ki Neymar-ért. Ebből az 50 millából szépen kifizetjük Ibra, Villa (bár lehet az övé már letelt), Alexis, Cesc, Alba és/vagy Song aktuális részletét, plusz kifizettünk 10 millát Neymar-ra és sac/kb (de ezt tényleg csak tippelni lehet, mert nem tudjuk, hogy kit hány évig fizetünk pontopsan és pontosan mennyit évente, ez attól függ, hogy az eladó klubbal hogy sikerült megegyezni) van 8-10 millánk, de lehet sokat mondtam ezzel. Mielött viszont bárki elkezdni felvagdalni az ereit, ez az összeg bőven elég lehet, mert igazolunk pl. egy védőt 35 milláért, de érte ugyanúgy "csak" egy első részletet teszünk le kp-ben, a játékos ideigazol, mi meg fizetjük pár évig az árát.



Kb. ez a lényege a dolognak, remélem nagyjából érthető.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.06.26. 15:01:54

quote]Messi nem "egy" játékos, hanem pillanatnyilag a világ legjobbja aki nem mellesleg fazont ad a barca játékának, ő biztosítja azt a hatékonyságot ami min. kell ahhoz, hogy a világ legjobb öt csapatába beférjünk. megítélés kérdése, hogy nagyok(voltak) e a bajok a Barcánál, de Messi nélkül bizonyosan hatalmas gondok lennének - még akkor is - ha Neymar azért egy újabb minőséget hoz.[/quote]

Fazont adhat a játéknak, de ha nem megy neki, akkor....és itt a probléma!
Ne egy játékos kedvén, formáján múljon a csapat játéka! Mivel nem (és ne értse senki félre) Messinek drukkolok, hanem az FC Barcelonának. Neymarral párban és Alexis-el (remélem az év végi lendületéből nem veszített..) kicsit talán nem egy embertől fogunk függeni.

Én jó döntésnek tartom a brazil leigazolását..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.26. 14:53:06

rooney legalabb akkor baklövés lenne mint kampóorr. világklasszis, de nem való ide.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.26. 13:48:39

Stalkyard írta:Igen gyerekek, nem elég, hogy Neymar megvétele miatt valószínűleg már így sem tudunk megint értelmes védőt venni a nyáron, ami a legnagyobb prioritás lenne, még adjunk ki Rooney-ért is 12 millát, hogy legyen hetedik csatár is a csapatban. :lol: ](*,)
Amúgy nem értem ezt a "nincs pénz igazolásokra" dolgot. Talán pont Rosell nyilatkozta, hogy Neymarért egyelőre 10 milliót kell fizetni, a többit a következő 3 évben kell törleszteni, az igazolásokra pedig elvileg 50 milliót szánt, illetve az esetleges eladásokból származó pénzek. (arról nem is beszélve, hogy ha minden igaz tavalyról még maradt 7 millió) Ha ezt vesszük alapul igen komoly összeg marad még, ha pedig Thiagot is eladjuk Villaval meg a "kicsikkel" kiegészülve ez nem kevés. (nálam viszont talán a legfontosabb igazolás Thiago megtartása [-o<, + persze egy védő)
Ha valaki tud valami pontosabbat javítson már ki, lehet, hogy én nem vagyok valamivel tisztában. (ott van még ugye a Krkic kérdés, de ha tovább tudjuk passzolni max. 3-4 milliót bukhatunk)
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.26. 13:34:53

Cooh írta:
mess2009 írta:a hollandus megint megmondta a frankót! szerintem: bizony ez a (rabiátus)vélemény a Rosell gyűlöletből fakad. ezzel a klubnak és az ügynek biztosan csak árt, magának esetleg hozhat egykis kárörömöt.abban egyetértek vele - ha ez a dolog nem jön be - az egyértelműen Rosell személyes hibája de nem Neymar leigazolása hanem Tito Villanova miatt. (mármint, hogy őt nem cserélte le.) Messi eladása úgy egyébként egyenlő lenne a csapat teljes amortizálásával.
Messi nélkül is nagy csapat volt/jelenleg vele van/és lesz vele és nélküle is.
Nem egy játékoson múlik egy egész csapat...ha ez így van, akkor nagyon nagyok a problémák.
Messi nem "egy" játékos, hanem pillanatnyilag a világ legjobbja aki nem mellesleg fazont ad a barca játékának, ő biztosítja azt a hatékonyságot ami min. kell ahhoz, hogy a világ legjobb öt csapatába beférjünk. megítélés kérdése, hogy nagyok(voltak) e a bajok a Barcánál, de Messi nélkül bizonyosan hatalmas gondok lennének - még akkor is - ha Neymar azért egy újabb minőséget hoz.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.26. 13:14:30

Szeretem Shreket, örülnék, ha itt játszana csak semmi értelme nem lenne leigazolni. Szóval örülök ha jön, csak nem teljesen értenék vele egyet.
Akkor Pedro/ Sánchez minimum mehetne is, szívem szerint Pedrot egyből kipenderíteném Rooney miatt. De túl sok lenne a támadó, ráadásul az angol csatár, akit megint kiraknának szélre. Aztán lehet jól játszana ott, ki tudja. Mert kp-ra nem hinném, h visszavezényelné Tito, akármennyire is játszott már ő utsó évében ink ktk-t MUban. Szóval jöhet, de sok értelme nem lenne.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.26. 12:55:39

Szerintem fölösleges ezen spekulálni. Nem hinném, hogy kell nekünk Rooney. Sőt, biztos, hogy nem kell. Minek? Villa ugyebár távozik nagy valószínűséggel, a helyére jött Neymár. Messi biztos nem a fog szélen játszani, a jobb oldalra meg ott van Sanchez és Pedro. Max akkor lenne az angolra szükségünk, ha Alexis távozna, de kötve hiszem, hogy így lesz.

Szerk: Ja Tello-t ki is felejtettem! Ő is itt van még nekünk...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.26. 12:47:57

Az tuti, hogy Rooney szívesen jönne, többször nyilatkozta már, hogy mennyire tetszik neki a játékunk, stb... Plusz Pepét is utálja. :mrgreen:

Amúgy ha már választani kellene, hogy Thiago vagy Rooney, akkor nálam egyértelmű, hogy Thiago. 8)

Meg kell tartani ezt a gyereket! :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.26. 12:47:30

Chino írta:Nem tudom kinek az agyából pattant ki, de a Daily Mirrorra tippelek.
Köztudott tény, hogy Rooney menne. Rooney jó reklámnév, a Barcelona még annál is jobban. Be kellett dobni vmit a mai napra, amit persze a spanyol lapok is átvettek. Csak az olvasószám növelése a lényeg, mint a cikkek nagy részénél. Ebben ki is merült a Rooney-ügy.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.26. 12:45:40

Igen gyerekek, nem elég, hogy Neymar megvétele miatt valószínűleg már így sem tudunk megint értelmes védőt venni a nyáron, ami a legnagyobb prioritás lenne, még adjunk ki Rooney-ért is 12 millát, hogy legyen hetedik csatár is a csapatban. :lol: ](*,)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.26. 12:44:09

kilibarca írta:Egyre többet foglalkoznak Rooney-val sport és az elmundo is. Thiago+12m€ = Rooney cserét emlegetnek , mivel a MU 30m€-ért engedné el Thiago meg ugye (elvileg 18ért mehet).

Tudom hogy ez csak egy pletyka. De ebbe így simán bele mennék. Így Thiagon se vesztenénk.Villa is több mint valószínű ,hogy elmegy. Rooney meg a nem az a tipikus középcsatár visszavontan és a széleken is tudna játszani ,de persze ha kell középen is.

Ja és ez sem lehet véletlen -> RooNeymar :lol:

Persze egy középhátvéd kellene aki remélem nem Thiago Silva lesz. Ha ide akart volna jönni tavaly jött volna ő a pénzt választotta , semmi pénzért nem hoznám el , nem is fiatal és nagyon drága. David Luizt inkább de érte is max 25m€ adnék ő harcos , küzdő szellem benne van még ami a védelmünkből hiányzik elég sokszor.

Bojant az Atletico Madriddal , Deulofeut pedig a Liverpoollal hozták hírbe.
Akkor csak két kérdés. Az az elefántbébi mi lópérosznak ide? Főleg ilyen horribilis 30 milliós áron. Nehogy az jöjjön, hogy nincs aki gólt lőjön, mert falnak megyek. Hoztuk egy vagyonért Neymart, a jobb szélre meg kell egy Alexis-Pedro- Rooney trió? Enyhe luxus, főleg úgy hogy még Deulofeut is vissza kívánjuk hozni. Nem tudom kinek az agyából pattant ki, de a Daily Mirrorra tippelek.
Ha pedig nem a szélre szánjuk, hanem hátravontan középre,, arra tökéletes lett volna Thiago vagy nem adnánk az öccsét kölcsönbe, hanem cserének megtartani. Der ez csak a személyes véleményem.

TS-nek meg mi a baj a korával. Egy középső védőhöz képest a legjobb korban van, legalább 4 évig még elit szinten teljesíthetne, persze, ha nem tesz alá egy sérülés. Az, hogy tavaly nem jött egy dolog. Mi sem tudtunk megfelelő ajánlattal előállni, szűk volt a keret, ennyi.

Viszont Tito itt könyörög már mióta Silvaért erre rámegyünk az angolra. (ha igaz) Nem hinném hogy hozhatatlan és Rosell sem az a típus aki az első nemleges válasz után fülét-farkát behúzva otthagy valakit.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.26. 12:40:56

kilibarca írta:Egyre többet foglalkoznak Rooney-val sport és az elmundo is. Thiago+12m€ = Rooney cserét emlegetnek , mivel a MU 30m€-ért engedné el Thiago meg ugye (elvileg 18ért mehet).

Tudom hogy ez csak egy pletyka. De ebbe így simán bele mennék. Így Thiagon se vesztenénk.Villa is több mint valószínű ,hogy elmegy. Rooney meg a nem az a tipikus középcsatár visszavontan és a széleken is tudna játszani ,de persze ha kell középen is.

Ja és ez sem lehet véletlen -> RooNeymar :lol:
Szépen néznénk ki. Szögezzük le, ha Thiago megy, akkor bukunk rajta. :wink: A reális ára 25-30 között mozog, a 18 mindenképpen kevesebb, ha jön Rooney, ha nem.

Azt meg nagyon merem remélni, hogy nem jön. 30 millió nem kevés pénz, inkább védőre van szükség. Csatárokból meg egyébként is el vagyunk eresztve. Ráadásul Rooney 2 éve teljesen formán kívül játszik. Messi nem fog kimenni szélre, Rooney meg max. a baloson játszhatna, ahol ugye ott van Neymar. A fizetése sem utolsó dolog, heti 250-300 ezer font, padra elég durva lenne. És az a nem elkerülendő tény, hogy az angol játékosok közül évtizedenként, ha 1 játszik nálunk, az is megbukik. Sőt ő még a balhés játékosok közé is tartozik, ami nem elkerülendő tény. Most is azért borult ki nála a bili, mert nem játszott. Itt se játszana.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2013.06.26. 12:38:47

kilibarca írta:Egyre többet foglalkoznak Rooney-val sport és az elmundo is. Thiago+12m€ = Rooney cserét emlegetnek.
Én nagyon örülnék Rooneynak, nagyon bírom a játékát, még ha nincs is mostanában formában. Nála nem lennének gondok a letámadással és a védekezéssel, mindemellett alázatos, mondjuk kérdéses, hogyan bírná ilyen sztárok mellett (nem csak Neymar és Messi), ha RVP miatt távozna. Vagyis ha jól tudom leginkább azzal volt baja, hogy nem az eredeti posztján kellett játszania az utóbbi időben. Megszerezni szerintem nem lenne nehéz, hiszen Moyes-szal nem jó a kapcsolata. Viszont kérdés, hogy szükségünk van-e rá. Én elfogult vagyok vele kapcsolatban, de ha már Thiago megy a MU-ba, akkor nem lenne olyan nagy dolog megszerezni, csak ugye még védőt sem vettünk... :roll:
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.06.26. 12:13:15

Egyre többet foglalkoznak Rooney-val sport és az elmundo is. Thiago+12m€ = Rooney cserét emlegetnek , mivel a MU 30m€-ért engedné el Thiago meg ugye (elvileg 18ért mehet).

Tudom hogy ez csak egy pletyka. De ebbe így simán bele mennék. Így Thiagon se vesztenénk.Villa is több mint valószínű ,hogy elmegy. Rooney meg a nem az a tipikus középcsatár visszavontan és a széleken is tudna játszani ,de persze ha kell középen is.

Ja és ez sem lehet véletlen -> RooNeymar :lol:

Persze egy középhátvéd kellene aki remélem nem Thiago Silva lesz. Ha ide akart volna jönni tavaly jött volna ő a pénzt választotta , semmi pénzért nem hoznám el , nem is fiatal és nagyon drága. David Luizt inkább de érte is max 25m€ adnék ő harcos , küzdő szellem benne van még ami a védelmünkből hiányzik elég sokszor.

Bojant az Atletico Madriddal , Deulofeut pedig a Liverpoollal hozták hírbe.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.06.26. 09:31:20

mess2009 írta:a hollandus megint megmondta a frankót! szerintem: bizony ez a (rabiátus)vélemény a Rosell gyűlöletből fakad. ezzel a klubnak és az ügynek biztosan csak árt, magának esetleg hozhat egykis kárörömöt.abban egyetértek vele - ha ez a dolog nem jön be - az egyértelműen Rosell személyes hibája de nem Neymar leigazolása hanem Tito Villanova miatt. (mármint, hogy őt nem cserélte le.) Messi eladása úgy egyébként egyenlő lenne a csapat teljes amortizálásával.
Messi nélkül is nagy csapat volt/jelenleg vele van/és lesz vele és nélküle is.
Nem egy játékoson múlik egy egész csapat...ha ez így van, akkor nagyon nagyok a problémák.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.26. 08:34:46

a hollandus megint megmondta a frankót! szerintem: bizony ez a (rabiátus)vélemény a Rosell gyűlöletből fakad. ezzel a klubnak és az ügynek biztosan csak árt, magának esetleg hozhat egykis kárörömöt.abban egyetértek vele - ha ez a dolog nem jön be - az egyértelműen Rosell személyes hibája de nem Neymar leigazolása hanem Tito Villanova miatt. (mármint, hogy őt nem cserélte le.) Messi eladása úgy egyébként egyenlő lenne a csapat teljes amortizálásával.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.06.25. 15:09:55

Azért a BarcaNoticias (imádom az oldalt, mert minden hírt lehoznak!) kb. Blikk szintű pletykákat hoz le. :D
Válasz küldése