Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2020.02.09. 15:22:38

Kìvancsi voltam erre a Willian Jose-ra , leültem megnézni a Sociedad-Bilbaót. Én semmi extràt nem làtok a csàvóba , pontosan ilyen Sociedad kaliber ,viszont már a Madirid elleni kupameccsen is iszonyat jo volt ez az Isak gyerek. Most kb 10 perce állt be , de elképesztő miket művel a sràc..
Simàn aláìrnám min. èv végèig.

Szerk.: közbe gól+gólpassz :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.09. 15:06:15

Ha az igazolasokról beszélgetünk, ne feledjük, hogy előbb el kéne adni pár emberkét. Én is simán visszahoznám Neymart, jöhetne Lautaro, középre Havertz, meg hátra egy minőségi középső vedő, de ez így kB alsó hangon 400 milla, úgyhogy a realitás talaján kell maradni. Alaposan fel kell mérni, hogy kire van vagy nincs szükség. Dembelé ugyan fillért nem ér - már ha mindenki annyit ér ugye amennyit adnak érte, persze lehet lesz olyan elmeháborodott klub, amelyik fizet érte - de Coutinho, Gríezmann-gondolkodás nélkül adnám el ahogy lehet-, Rakitic esetleg hozhat még pénzt a konyhára. Azt is meg kell majd nézni, Suareznek, Businak milyen szerep juthat a jövőben padról beszállva simán jók lehetnek még bőven, de a jövő csapatát nyilván már nem szabad rájuk építeni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.02.09. 14:52:49

vg99 írta:Barto szuperigazolásai mellett én az alábbiakat próbálnám meg hozni nyáron:
Lautaro (vagy Auba), Koulibaly, v hasonló, Willian (ingyen), Kimmich (támadgatják),
Coutinhot és Alenát az edzőre bíznám,
viszont eladnám: Griezmann, Dembele (kölcsön), Umtiti, Rakitic, és a kölcsönadottak közül, aki nem kel (Wague, Todibo stb.)
Utána nyáron meg jöhetne vissza Cucurella, Emerson, és mehetne SR, Neto, Firpo, meg a nagy öregek, mint Suarez, Pique, Busquets.
Több sebből is vérzik a mondandód, de csak egyet kérdeznék: Netoval mi a baj?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.09. 14:35:49

Williant még ingyen se...
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.09. 12:05:37

Barto szuperigazolásai mellett én az alábbiakat próbálnám meg hozni nyáron:
Lautaro (vagy Auba), Koulibaly, v hasonló, Willian (ingyen), Kimmich (támadgatják),
Coutinhot és Alenát az edzőre bíznám,
viszont eladnám: Griezmann, Dembele (kölcsön), Umtiti, Rakitic, és a kölcsönadottak közül, aki nem kel (Wague, Todibo stb.)
Utána nyáron meg jöhetne vissza Cucurella, Emerson, és mehetne SR, Neto, Firpo, meg a nagy öregek, mint Suarez, Pique, Busquets.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.09. 10:56:15

vg99 írta:Fabian Ruiz 27 meccsen idén 1 gól. Piaci értéke 60 millió euró. Ezt hogyan??? Idióta világ.
MesQueUnClub írta:A Lautaro - Neymar vonal mellett Fabian Ruiz tűnik egyre erősebb jelöltnek a nyárra, leginkább Setienre mutogatnak hogy az ő külön kérése lenne. (A Betisnél ő építette be a csapatba fiatalon)
Le kellene szokni arról, hogy a középpályásokat az alapján ítéljük meg hogy hány gólt lőttek. :lol:
Jó kis játékos Ruiz de megint idióták vagyunk (ahogy szoktunk) mert amíg a Betisben volt negyedannyiért hozható lett volna mint most.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.09. 10:22:49

Fabian Ruiz 27 meccsen idén 1 gól. Piaci értéke 60 millió euró. Ezt hogyan??? Idióta világ.
MesQueUnClub írta:A Lautaro - Neymar vonal mellett Fabian Ruiz tűnik egyre erősebb jelöltnek a nyárra, leginkább Setienre mutogatnak hogy az ő külön kérése lenne. (A Betisnél ő építette be a csapatba fiatalon)
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.09. 09:20:19

Nagyon látványos volt tegnap a Leverk-Dortmund meccs,
de engem nem győzött meg Haland és Sancho,
hogy ők biztosan a mi szintünkön is működnének, tutira.
Persze a Bundesligában lődözik a gólokat, de látszik, hogy még ott sem jön minden össze, nemzetköziben meg kb. semmire sem elég.
Szóval marha nehéz jól igazolni, egy Porto vagy Ajax kerete is tele van 30-40 milliós játékosokkal, akik nagy része nem kellene ide.
Arra viszont nincs időnk, hogy mi próbálkozzunk, építgesünk be idegen fiatalokat, hiszen még a sajátokat sem tudjuk.
Szóval igazoljunk posztra, tudatosan és nem kapkodva, de olcsó ez nem lesz.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.08. 20:15:33

A Lautaro - Neymar vonal mellett Fabian Ruiz tűnik egyre erősebb jelöltnek a nyárra, leginkább Setienre mutogatnak hogy az ő külön kérése lenne. (A Betisnél ő építette be a csapatba fiatalon)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.02.08. 17:17:17

Olvasom, hogy gondolkoznak pár saját nevelés visszahozásában.
Én elgondolkoznék Cucurella visszahozásán is. Nagyon melós a pali a baloson, igazi futóbolond- állítólag az ötödik legtöbbet futó a ligában-, kiveszi a munkát elöl is, hátul is, kaput is jól támadja
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.02.06. 00:40:47

MessiNeymarSuarez írta:
Peter írta:Évek óta üvöltő hiányosság a Piqué és Busi poszt barcelonai szintű pótlása....
Kövezzetek meg, de ez szerintem a jelenlegi "három támadónk maradt" problémánál is súlyosabb.
Ettől vagyunk instabilak hátul, közepétől hátrafelé sűllyed a hajó....és még ma is az orra áll az ég felé....
Piqué, Busquets....Na meg Iniesta, Xavi, Dani Alves, Neymar..Egyedül Valdes pótlását tudták minőségben megejteni.
Egy jó közegben De Jong, Arthur, Semedo fejlődésre képes játékosok, Fati dettó...Grízben is több van...szóval ezek a posztok legalább a reális reményt hordozzák....viszont ehhez szilárd alap kell...így jön a képbe Piqué és Busi poszt...egy stabil háttér nyugalmat ad és támogatja a bátor és kreatív előre játékot...nem kell remegni, hogy egy rossz passz előre és máris abból gólt kapunk...több kockázatvállalás, váratlan megoldások és nagyobb rizikó nélkül nincs szellemes támadó játék
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.05. 21:32:17

Peter írta:Évek óta üvöltő hiányosság a Piqué és Busi poszt barcelonai szintű pótlása....
Kövezzetek meg, de ez szerintem a jelenlegi "három támadónk maradt" problémánál is súlyosabb.
Ettől vagyunk instabilak hátul, közepétől hátrafelé sűllyed a hajó....és még ma is az orra áll az ég felé....
Piqué, Busquets....Na meg Iniesta, Xavi, Dani Alves, Neymar..Egyedül Valdes pótlását tudták minőségben megejteni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.02.05. 21:05:59

Évek óta üvöltő hiányosság a Piqué és Busi poszt barcelonai szintű pótlása....
Kövezzetek meg, de ez szerintem a jelenlegi "három támadónk maradt" problémánál is súlyosabb.
Ettől vagyunk instabilak hátul, közepétől hátrafelé sűllyed a hajó....és még ma is az orra áll az ég felé....
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.05. 18:02:29

Samper írta:
sansz írta:
Nem (csak) Suarezt kell helyettesítenie a Barcelonának, hanem Piquét, Albát, Messit (legalább egy félidőre), Busit. Lényegében minden kulcsembert. Amúgy ez nem az ő hibájuk, egyszerűen ez egy csodálatos generáció volt. Annyira, hogy még most sem akárhol játszanak. De rájuk építeni már nem lehet. Kicsit szomorú is, ahogy sokan szidják(szidjuk) őket, miközben az aranykorszakukban ők voltak a legjobbak (Albát leszámítva :) ) - és így is kéne emlékezni rájuk.
Ahhoz, hogy valaki szép emléket hagyjon, időben kell mennie máshová, munt Xavi, Iniesta, Mascherano.
Ronaldinho is kapta a kritikát elég rendesen a végén, még is jó szívvel emlékezünk rá. Így lesz ez a mostaniakkal is. De a jelenben kell élni.

Neymart meg felejtsük el. A BL egyeneskieséses szakaszában és a VB-n szépen beégett, hogy hokicsapatok ellen parádézik, az pedig hidegen hagy. Számomra ő bukott játékos és bukott ember. Amúgy is elég nehezen kezelhető játékosunk van.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.02.05. 17:37:41

Samper írta:
Ahhoz, hogy valaki szép emléket hagyjon, időben kell mennie máshová, munt Xavi, Iniesta, Mascherano.
Egyetértek, nyilvánvalóan ez elsősorban az ő felelősségük (és az edzőké is), de mindentől függetlenül ez sajnálatos.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.05. 16:59:12

Tavaly a poolig láttál tüzet?
Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2020.02.05. 16:29:10

Remélem Neymar és Coutinho is visszatér nyáron, edző kb tökmindegy ki lesz csak legyenek egészségesek a srácok és legyen meg a tűz mint tavaly pool-ig... és valaki vegye le Messiről a terhet mert idén tavasszal brutál teher lesz rajta, rossz kedve lesz, cseszhetjük.

Plusz kicsit visszatalálhatnánk a Messi-Alves féle jobb oldali passzokhoz (nem tudom kivel fog így passzolgatni Messi) és mehetünk egy utolsó nagy küzdést BL-ért. Ismét lenne veszélyes bal-jobb oldalunk. Lajos is műtét után odatenné magát következő szezonra ebben biztos vagyok.

Szerintem jövőre még lesz egy nagy felfelé hullámunk amiből még utána 2 évig élni fogunk azután hát én nem tudom elképzelni mi lesz.
Lesz olyan emberünk aki miatt leül az ember és meccset fog nézni és kiugrik a fotelből hogy vaaaa mekkora megmozdulás volt?
Vagy ez a millió passz ..taktika semmi csel unalom vár ránk középszerű francia idiótákkal ami a 2 éve szurkolóknak pont elég....? :oops:

Fúú de jó hogy a 10-20as éveimet amikor nem a család és a meló volt a legfontosabb hanem Deco, Etoo, Iniesta, Xavi, Dinho, Alves, Neymar Suarez, Messi nézése kb, kitudták elégíteni bőven ezt a foci mánia időszakom. :lol: 30-as éveimet nem akarom már nagyon minden hétvégét Barca meccset várva tölteni idézőjelbe persze.
Remélem jönnek még csoda gyerekek és odaszegeznek a TV elé... de hát kik? :?
Úgyis a semmiből fognak jönni.... várom. :mrgreen:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.05. 15:39:28

sansz írta:
Nem (csak) Suarezt kell helyettesítenie a Barcelonának, hanem Piquét, Albát, Messit (legalább egy félidőre), Busit. Lényegében minden kulcsembert. Amúgy ez nem az ő hibájuk, egyszerűen ez egy csodálatos generáció volt. Annyira, hogy még most sem akárhol játszanak. De rájuk építeni már nem lehet. Kicsit szomorú is, ahogy sokan szidják(szidjuk) őket, miközben az aranykorszakukban ők voltak a legjobbak (Albát leszámítva :) ) - és így is kéne emlékezni rájuk.
Ahhoz, hogy valaki szép emléket hagyjon, időben kell mennie máshová, munt Xavi, Iniesta, Mascherano.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.02.05. 15:33:47

DaVeR írta:Legalább is nehezen tudnék olyat elképzelni, hogy a PSG megválna Neymartól főleg ha esetleg Pep és Xavi oda kerülnek. Így egyenlőre azt sem látom mi lehetne most a megoldás.. Ki az a védők aki mozdítható és nem kerül 100 millióba.. Ki az előre aki helyettesíthetné Suarezt.
Egy ideje nem olvastam Neymarról, hogy hogy van, mi a terve, de Mbappéval örömfocit játszanak. Ha a túlzottan is önérzetes katalánok vissza is fogadnák, Neymarnak jobb helye van Párizsban.
De az tény, hogy pont Neymar féle játékosra lenne szükség, aki őrületbe kergeti a védőket meccsről meccsre.

Nem (csak) Suarezt kell helyettesítenie a Barcelonának, hanem Piquét, Albát, Messit (legalább egy félidőre), Busit. Lényegében minden kulcsembert. Amúgy ez nem az ő hibájuk, egyszerűen ez egy csodálatos generáció volt. Annyira, hogy még most sem akárhol játszanak. De rájuk építeni már nem lehet. Kicsit szomorú is, ahogy sokan szidják(szidjuk) őket, miközben az aranykorszakukban ők voltak a legjobbak (Albát leszámítva :) ) - és így is kéne emlékezni rájuk.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.05. 13:33:09

Nem is sérülök le. Meg mondjuk a körbepasszt vállalom, ha nem lépnek ki rám a védők. De csak addig :D
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.05. 13:07:53

MatyiG írta: Cserébe ot percig bírod a tempót.
Végülis az pont egy időhúzó cserével több, mint amennyit Dembele-től várhatunk jelenleg :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2020.02.05. 12:54:42

Azért most felmerül bennem, hogy én Coutinho nak adnék még egy lehetőséget nyáron.. Gondolom nincs olyan a kölcsönadási záradékban, hogy bármikor visszahívható :D Nem gondolom, hogy a Bayern megvenné így elgondolkozhatunk, hogy Dembelé vagy ő menjen. Mert igazolni nem hiszem hogy tudunk olyat kit megérné.. Legalább is nehezen tudnék olyat elképzelni, hogy a PSG megválna Neymartól főleg ha esetleg Pep és Xavi oda kerülnek. Így egyenlőre azt sem látom mi lehetne most a megoldás.. Ki az a védők aki mozdítható és nem kerül 100 millióba.. Ki az előre aki helyettesíthetné Suarezt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.02.05. 12:26:19

MQuCsabi írta:Az én szerződésemet fel sem kell bontani és a bérkeretet sem terhelném túlságosan.
Cserébe ot percig bírod a tempót.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.05. 12:08:46

Az én szerződésemet fel sem kell bontani és a bérkeretet sem terhelném túlságosan.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.02.05. 12:08:12

Amúgy Arda nem számít lehetőségnek? Vagy már papíron sem csapattag? Nem mintha annyira vágynék rá, de a semminél ő is jobb.
Kép
Válasz küldése