Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.25. 09:59:52

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.25. 09:30:30
Reggeli morzsa:

João Cancelo is no longer training with Manchester City and is currently waiting in Portugal for his imminent signing for Barça to be sealed.

Barcelona hope to close the signing in the next hours. The agreement is over a loan with a €25m buy option which would become mandatory if Barça qualify for the Champions League knockout rounds.#FCB 🇵🇹

Via: @martinezferran [md]


Jó lenne ha ma végre hivatalossá válna ez a Cancelo saga.
A Sport szerint jövő hèt, mert meg kell várni, mire megèrkezik a 40 milliós utalás a Barca Studiosból. Esetleg a fizetős WC-be mennyit keresünk a hètvègèn 🤣
Nem lesz már itt semmi átigazolás Cancelon kívül, hiába is várom. Egyesek a La Ligánál fullba tolják a ...
Közben a teveligában a 30 millióèrt vett Jota távozik, hogy a 100 milliós Salah mehessen, mert csak 7 külföldi játszhat egy csapatban.

A La Ligában kèrem szabályok vannak. Nem úgy van, az, hogy nincs előre 3 èvre megtervezve minden, az utolsó centig elszámolva :)
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.25. 09:59:07

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.25. 09:30:30
Reggeli morzsa:

João Cancelo is no longer training with Manchester City and is currently waiting in Portugal for his imminent signing for Barça to be sealed.

Barcelona hope to close the signing in the next hours. The agreement is over a loan with a €25m buy option which would become mandatory if Barça qualify for the Champions League knockout rounds.#FCB 🇵🇹

Via: @martinezferran [md]


Jó lenne ha ma végre hivatalossá válna ez a Cancelo saga.
Amíg meg nem jön a Barca Studio pénz (20m e hét péntek, 20m 08.29-ig), addig esélytelen... Illetve, gondolom, Lenglet távozása is fog kelleni...

És ha a német befektető nem fizet esetleg, ahogy a tavalyi két "vásárlóval" megtörtént, akkor gáz van...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.25. 09:30:30

Reggeli morzsa:

João Cancelo is no longer training with Manchester City and is currently waiting in Portugal for his imminent signing for Barça to be sealed.

Barcelona hope to close the signing in the next hours. The agreement is over a loan with a €25m buy option which would become mandatory if Barça qualify for the Champions League knockout rounds.#FCB 🇵🇹

Via: @martinezferran [md]


Jó lenne ha ma végre hivatalossá válna ez a Cancelo saga.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.25. 07:59:52

"Fiorentina CEO Barone on Amrabat deal: “Sofyan’s not working with the squad — but we have still not received any bid for Amrabat this summer”."

El kellett volna engedniük Amrabat-ot januárban kölcsönbe hozzánk, még a végén nyakukon marad...

Ilyenkor van az, hogy lehet a nagy bevételre hajtani, csak ha nem adja meg senki az összeget, marad a játékos...
Náluk, gondolom, egy ilyen nem annyira kritikus, nálunk annál inkább...
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.08.25. 07:25:48

bence0330 írta:
2023.08.25. 00:57:34
Ha a személyes ellentétig csak egyetlen világklasszist nevezhettem volna meg a szélsővédő posztról, akkor az ő lett volna. Ettől még lehet, hogy valami nem kóser, de tucatjátékosnak nevezni... még jobblábasként balra áttéve is sima top5 volt a posztján, és ez nem akármi. A City egyik legjobbja volt, esetenként A legjobb.
Jaj, én nem vitatom, hogy egy befutott, karriert épített játékos lett. De a jelenlegi helyzetet kell nézni. Hogy mit hoz a jövő.........?
Példaként: Fati csodagyerekként robbant be. Sajnos, ma árnyéka magának.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 00:57:34

Ha a személyes ellentétig csak egyetlen világklasszist nevezhettem volna meg a szélsővédő posztról, akkor az ő lett volna. Ettől még lehet, hogy valami nem kóser, de tucatjátékosnak nevezni... még jobblábasként balra áttéve is sima top5 volt a posztján, és ez nem akármi. A City egyik legjobbja volt, esetenként A legjobb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2023.08.25. 00:48:15

Cancelo 3,5 idényt volt a Citynel, ebből 2ben fixen alapember volt:D És a Cityrol beszélünk nem egy angol vagy spanyol kozepcsapatrol. Csak top csapatban játszott szinte, hiába mondják többen itt, hogy mindenhol csak egy idényt töltött, ha olyan rossz lett volna a 2.ilyennel az Almeriaban találja magát. Ami viszont egy nagyon nyomós érv, hogy nincs jobb hatvedunk :D Szóval a nullához képest bárki jön az erősítést jelent, ráadásul ő "ingyen" jönne. Ami aggasztó hogy 2 hete olvasni, hogy így-úgy fix, de még mindig nem az. Elkepeszto hogy az angol kis-kozepcsapatok hogy dobálják a milliókat, mi meg 3 millió költés ellenére sem tudunk regisztrálni egy kölcsön játékost.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.08.24. 20:41:22

Jönnek-mennek a hírek, pletykák, amiben lehet valami, mert nem zörög a haraszt.
Már több hozzászólásban szóvá tettem a "kukázást" Természetesen tisztában vagyok az anyagi helyzetről szóló hírekkel, s a következményeivel. Ami engem zavar, hogy olyan harminc fölötti játékosokért adunk pénzt, vagy "ingyen jön", aki szinte sehol nem kell. Mindenki örömmel szabadul tőle, de mint eladók nagyra értékelik a teljesítményét. Lehet, hogy olcsón jön, de a szerződése, fizetése egy nagyon nagy lutri, csapda helyzetbe kerülhet az egyesület. Számos példa bizonyítja ennek igazát.
Lehet engem portugál fóbiával vádolni, de én nem emlékszem, hogy akár egy portugál játékos is maradandót alkotott volna a Barcánál.
Jelenleg itt van Felix, meg Cancelo.
Felixtől örömmel szabadulna az Atletico. Több klubnál próbált megállapodni, sikertelenül. Errefel a pletykák szerint ide akarják hozni. Hosszú, bonyolult szerződés, jó fizetés. Aztán nem fogjuk tudni elzavarni sem.
Cancelo: Játéktudásban ő is "tizenkettő egy tucat". Egy évnél sehol nem kellett tovább. Nyilván a City nincs anyagilag megszorulva, s megpróbálja kihozni a maximumot az űzletből. De nekik sem kell. Ha jól emlékszem a mentalitásával van sok probléma. Ja, és a kora sem előny.
Ilyen helyzetben a nálunk lévő fiatal játékosoktól pedig igyekszünk megszabadulni, - akik szinte ugyanazt a szintet hozzák , vagy magasabbat - hogy regisztrálni tudjunk, hogy kiégett, de fényesre menedzselt embereket idehozzunk.
Itt van Ez Abde. Több csapatnál már bizonyított, csak itt nem látnak benne fantáziát. (Vagy csak edző kérdése?) Amint arról a Sport című katalán lap ír, hogy Bayer Leverkusen tett igen kedvező, húszmillió eurós ajánlatot. Félem, hogy a pénz vakítani fog.
Nem számít, ha ráfizetünk is, csak a pénz forogjon!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.24. 19:57:24

Hol kotott ki Lenglet? Vagy nalunk lett beregisztralva?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.24. 17:15:48

Peter írta:
2023.08.24. 16:14:53
FCBsteve írta:
2023.08.24. 15:11:37
Nahhh, így tűnik, Lenglet elkelt?!? 😀
Be lett regisztrálva...

Legutóbb Dest távozott így, La Liga regisztráció, majd távozás - FFP miatt...
Díszdobozban nagy piros masnival csak mielőbb adjuk oda, bárki is a kérője.....mondjuk Alonsot mellékelhetnénk akár ajándékba is hozzá
Sztem csak kölcsön lesz és megint fizetni fogjuk fizetése egy részét...
El kellett volna adni 5M-ért nyár elején...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.24. 16:14:53

FCBsteve írta:
2023.08.24. 15:11:37
Nahhh, így tűnik, Lenglet elkelt?!? 😀
Be lett regisztrálva...

Legutóbb Dest távozott így, La Liga regisztráció, majd távozás - FFP miatt...
Díszdobozban nagy piros masnival csak mielőbb adjuk oda, bárki is a kérője.....mondjuk Alonsot mellékelhetnénk akár ajándékba is hozzá
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.24. 15:11:37

Nahhh, így tűnik, Lenglet elkelt?!? 😀
Be lett regisztrálva...

Legutóbb Dest távozott így, La Liga regisztráció, majd távozás - FFP miatt...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.24. 10:00:41

Peter írta:
2023.08.23. 19:55:20
davi10 írta:
2023.08.23. 07:58:00
Nem Nagy Pistára gondoltam, olyanra, akit egy PL/La Liga csapat bagóért vitt mondjuk tavaly, és berobbant. Mint nálunk Pedri.
Barcelona rendelkezik ehhez apparátussal, fizetésekkel, költségtérítésekkel, játékosmegfigyelőkkel.
Miért lenne eleve lehetetlen olyat találni, aki nálunk robbanna be? Pedri, Araujo, Balde (berobbanás tekintetében lényegtelen, hogy itt volt) is itt bontotta ki a szárnyait. Minden olyan játékost aki berobban, valaki felfedez még a berobbanás előtt.
Szóval, ha nincs pénzünk már berobbantott játékost venni, akkol lépjünk egyet vissza és mi vegyük meg bagóért, hogy itt robbanjon be. Nyilván ez egy felelősségteljes és komoly ismereteket igénylő meló, de véleményem szerint az is csak a kifogások tárházát gyarapítja, hogy mi a Barcelona vagyunk, ide nem olyan egyszerű akárkit hozni, meg a mez súlya......nyilván verseny is van ilyen játékosokért, de az a lényege, hogy aki keres, az találhat is.....Pedri, Araujo, Balde már kapásból három.
Nem lehetetlen feladat, maximum tehetetlen a háttér.
Egyrészt ahogy már mondtam, mindenki másnak ez a célja, nem csak nekünk. Más klubok pedig jobb anyagi helyzetben vannak, tehát előrébbről indulnak a versenyben.
Nem érdemes szerintem mintát kiolvasni az Araujo, Pedri, Balde hármasból, nem futószalagon, standard minden évben születnek ilyen játékosok. 3x belefogtunk, előtte sokáig nem, az is lehet, hogy ezután sem fogunk egy jópár évig.
De más nagyobb kluboknál se nagyon volt ilyen Pedri-féle sikersztori, én legalábbis nem emlékszem, és mivel te se válaszoltál konkrét nevekkel, ezért úgy veszem, hogy te se. Szóval itt azt érzem, hogy megint olyanért van fikázva a klubvezetés, ami a többi klubnál se működik olyan simán.

Teljesen más mondjuk egy Ajax-ban a holland ligában berobbanni, mint a PL-ben vagy a La Liga-ban. És már onnan is kemény tízmilliókért lehet csak igazolni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.23. 22:30:20

Peter írta:
2023.08.23. 21:10:46
bence0330 írta:
2023.08.23. 21:03:23
... Yamal, Fati, Roque (őt rég figyeljük, sőt, inkább csak pech, hogy közben ennyire befutott), és a B-be is érkezett sok játékos, akikből bármi lehet, Fayé pl. Szerintem nagyon jól ténykedünk ilyen téren. Nézz meg más klubok hány ilyen játékost szereztek mostanság. 1-2-t. Lehetetlen 10 Pedrit meg Araujot szerezni. De nagyon nyitunk ebben az irányban, sok kisérlet volt még, de nem mindegyik vált be, legalábbis Xavinál nem. Torre, Araujo 2, satöbbi.
Ez tiszta nekem is.
Véletlenül sem erre mondtam - amiből a vita indult - , hogy "egyszezonos" megmentők.
Persze, de nem is arra reagáltam, hanem erre, amit most írtál. :) Szerintem ebben s témában pont nagyon jó az irány mennyiségileg és minőségileg is. Nem ezen fog múlni, hogy szereplünk, hanem pl azon, hogy a legnagyobb világklasszisunkat fel tudjuk-e újra építeni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2023.08.23. 21:13:30

baas11 írta:
2023.08.23. 18:25:38
drobika írta:
2023.08.23. 15:45:11
Cancelo miért nem kellett a Citynek, és a Münchennek sem?

Van erre ,, nem pletyka ,, szintű infó. Mert tényleg nem igazán volna jó megint belenyúlni abba a tutiba...
Erre en is kíváncsi lennek mi az oka ….
Inter off
Juve off
City off
Bayern off
( ez 4 különböző edző )

Barca ?! :roll:
Ez egy kicsit le van azért sarkítva. Az Interben csak kölcsön volt, és jól teljesített pont ezért igazolta le a Juve a következő szezonban. Ott is jó volt ezért jelentkezett a City, akik Danilot plusz pénzt adtak Érte. Ez így jó volt az anyagilag nem túl acélos olaszoknak. A Cityben az egyik legfontosabb ember lett, több poszton is jól játszott, aztán Guardiola gondolom szokásához híven újdonsagot talált ki, ami neki nnem kedvezett. Itt kezdődtek a problémák.
Nem mentegetni akarom Cancelot, de azért nem hinném hogy annyira félni kéne tőle.
Amúgy meg az egyik legjobb a posztján. Én örülnék ha ossze jönne.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.23. 21:10:46

bence0330 írta:
2023.08.23. 21:03:23
... Yamal, Fati, Roque (őt rég figyeljük, sőt, inkább csak pech, hogy közben ennyire befutott), és a B-be is érkezett sok játékos, akikből bármi lehet, Fayé pl. Szerintem nagyon jól ténykedünk ilyen téren. Nézz meg más klubok hány ilyen játékost szereztek mostanság. 1-2-t. Lehetetlen 10 Pedrit meg Araujot szerezni. De nagyon nyitunk ebben az irányban, sok kisérlet volt még, de nem mindegyik vált be, legalábbis Xavinál nem. Torre, Araujo 2, satöbbi.
Ez tiszta nekem is.
Véletlenül sem erre mondtam - amiből a vita indult - , hogy "egyszezonos" megmentők.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.23. 21:03:23

Peter írta:
2023.08.23. 19:55:20
davi10 írta:
2023.08.23. 07:58:00
Nem Nagy Pistára gondoltam, olyanra, akit egy PL/La Liga csapat bagóért vitt mondjuk tavaly, és berobbant. Mint nálunk Pedri.
Barcelona rendelkezik ehhez apparátussal, fizetésekkel, költségtérítésekkel, játékosmegfigyelőkkel.
Miért lenne eleve lehetetlen olyat találni, aki nálunk robbanna be? Pedri, Araujo, Balde (berobbanás tekintetében lényegtelen, hogy itt volt) is itt bontotta ki a szárnyait. Minden olyan játékost aki berobban, valaki felfedez még a berobbanás előtt.
Szóval, ha nincs pénzünk már berobbantott játékost venni, akkol lépjünk egyet vissza és mi vegyük meg bagóért, hogy itt robbanjon be. Nyilván ez egy felelősségteljes és komoly ismereteket igénylő meló, de véleményem szerint az is csak a kifogások tárházát gyarapítja, hogy mi a Barcelona vagyunk, ide nem olyan egyszerű akárkit hozni, meg a mez súlya......nyilván verseny is van ilyen játékosokért, de az a lényege, hogy aki keres, az találhat is.....Pedri, Araujo, Balde már kapásból három.
Nem lehetetlen feladat, maximum tehetetlen a háttér.
... Yamal, Fati, Roque (őt rég figyeljük, sőt, inkább csak pech, hogy közben ennyire befutott), és a B-be is érkezett sok játékos, akikből bármi lehet, Fayé pl. Szerintem nagyon jól ténykedünk ilyen téren. Nézz meg más klubok hány ilyen játékost szereztek mostanság. 1-2-t. Lehetetlen 10 Pedrit meg Araujot szerezni. De nagyon nyitunk ebben az irányban, sok kisérlet volt még, de nem mindegyik vált be, legalábbis Xavinál nem. Torre, Araujo 2, satöbbi.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.23. 20:51:04

Nagybarcelona írta:
2023.08.23. 20:28:55
Èrtem mit akarsz mondani. Bár ha Fontra gondoltál, szerintem egy naív utópisztikus keretben hisz, Messivel ès 10 La Masiássál. Persze az anyagi dolgokra nem tud válaszolni, ahol egy BL indulás kiesèse 70-140 millió per èv. Nem kerülhetünk szerintem az Arsenal vagy a Milan sorsára a jelenlegi anyagi helyzetünkben. Rengeteg hírt olvasok. Többek között Dembelet, Haalandot, Enzot, Juliant is felajánlották nekünk 20 millió körül. De hát a Barca DNS meg az aktuális edzőink egyèb választása...
Nem Fontra gondoltam, de a többit teljesen érted, amire gondolok.
Ezt igaz, hogy nyomatom 2019 óta, én is nagyon unom már, de talpra kellene állni már nagyon, mert az idő ellenünk dolgozik.
Egyébként ez a fajta építkezés is néhány szezont kukázott volna a BL-ben, de a jelenlegi úttal is kukáztunk már kettőt, miközben ráadásul a pénz is kifolyt a kasszából. Anyagilag viszont garantáltan erősebbek lennénk.
Ezt valóban elvitte már a cica, e tekintetben meddő a vita, de még mindíg nem helyrehozhatatlan egy valóban hatékonyan és profin működő markáns és céltudatos melóval.
sanika01 írta:
2023.08.23. 20:39:46
Az, hogy mellette kellenek a nagy nevek is, az valahol érthető.
Igen, nem lehet megúszni, de ennek ára van. Nagy név plussz feleslegesen eltartottak sora nem működik együtt, ha nincs rá pénzügyi utánpótlás.
Szóval valamit valamiért.....népszerűség is meg kánaán is, ezt sajnos úgy tűnik nem nekünk találták ki.
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2023.08.23. 20:39:46

Nem feltétlenül szeretnék beszállni a vitába, de azért néhány megjegyzésem nekem is lenne. Egyrészt véleményem szerint mind a két oldalnak van igaza. Egyértelműen nem minden rózsaszín, de azért azt se lehet véleményem szerint mondani, hogy mindent borúsan kell látni. Egyérszt a Barto időszakra mutogatni egy idő után tényleg unalmas, de tény, hogy nagy kakiban hagyták a klubot. Bár meg kell jegyezni, hogy nem vele kezdődött, csak csúcsra járatta a dolgot. Meg azt megjegyezném, hogy néha Xavi kifogásai is jogosak.

Ettől függetlenül, hogy vannak felesleges igazolások, meg talán túlárazott átigazolások is az is tény. De ez mindig is volt, mindenhol, csak most nálunk ez hatványozottan fáj. Szerintem csak és kizárólag fiatalokra építeni nem lehet és nem is szabad, de kutatni egyértelműen kell. De azt állítani, hogy nem próbálkoznak, azt nem lehet mondani.

Azért mégiscsak érkezett minden évben néhány fiatal játékos, aki a jövő embere lehet vagy lehetett volna. És igen, ilyen volt Garcia is, aki ingyen jött és volt benne potenciál, de bukott. Ferran Torresben is volt potenciál, ő relatív drágán jött, de ha bevállik, mindjárt azt mondanánk, hogy minden centet megérte. De nézzük az idei átigazolásokat eddig: jött Gündogán, aki igaz, nem a jövő embere, de ingyen szerintem nagy üzlet. Jött Romeu, aki simán lehet egy jó kiegészítőember, de ha végül is bukik, akkor izmos 3 milliót buktunk? Szerintem annyira olcsó volt, hogy vele is csak nyerhetünk, ha esetleg hasznos csapattag lesz. De jött egy Faye meg egy német srác is, akik viszont akár a jövő emberei is lehetnek. Van egy Yamal, aki már kopogtat meg az előszezonban Fermin is biztató volt, aki akár még a szezonban is szerepet kaphat. Tehát azért vannak fiatalok is. Hogy beválnak-e, a jövő majd eldönti.

Az, hogy mellette kellenek a nagy nevek is, az valahol érthető.

Hogy a játék nem gyönyörködtető, nem lehetne szídni a csapatot akár 2-3 percenként egy meccs alatt? Ez teljesen igaz. Ettől függetlenül azt is meg kell jegyezni, hogy vannak szép megmozdulások és néha szép játék is. Viszont egyet jegyezzünk meg szép játék magában nem hoz pénzt. Eredményes játék igen. Szurkolók vagyunk, egy nagyszerű csapatnak szurkolunk, így azért bízni kell abban, hogy a kettő egyszer majd találkozik a kép szempont valahol.
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.23. 20:28:55

Peter írta:
2023.08.23. 19:55:20
davi10 írta:
2023.08.23. 07:58:00
Nem Nagy Pistára gondoltam, olyanra, akit egy PL/La Liga csapat bagóért vitt mondjuk tavaly, és berobbant. Mint nálunk Pedri.
Barcelona rendelkezik ehhez apparátussal, fizetésekkel, költségtérítésekkel, játékosmegfigyelőkkel.
Miért lenne eleve lehetetlen olyat találni, aki nálunk robbanna be? Pedri, Araujo, Balde is itt bontotta ki a szárnyait. Minden olyan játékost aki berobban, valaki felfedez még a berobbanás előtt.
Szóval, ha nincs pénzünk már berobbantott játékost venni, akkol lépjünk egyet vissza és mi vegyük meg bagóért, hogy itt robbanjon be. Nyilván ez egy felelősségteljes és komoly ismereteket igénylő meló, de véleményem szerint az is csak a kifogások tárházát gyarapítja, hogy mi a Barcelona vagyunk, ide nem olyan egyszerű akárkit hozni, meg a mez súlya......nyilván verseny is van ilyen játékosokért, de az a lényege, hogy aki keres, az találhat is.....Pedri, Araujo, Balde már kapásból három.
Nem lehetetlen feladat, maximum tehetetlen a háttér.
Èrtem mit akarsz mondani. Bár ha Fontra gondoltál, szerintem egy naív utópisztikus keretben hisz, Messivel ès 10 La Masiássál. Persze az anyagi dolgokra nem tud válaszolni, ahol egy BL indulás kiesèse 70-140 millió per èv. Nem kerülhetünk szerintem az Arsenal vagy a Milan sorsára a jelenlegi anyagi helyzetünkben. Rengeteg hírt olvasok. Többek között Dembelet, Haalandot, Enzot, Juliant is felajánlották nekünk 20 millió körül. De hát a Barca DNS meg az aktuális edzőink egyèb választása...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.23. 19:55:20

davi10 írta:
2023.08.23. 07:58:00
Nem Nagy Pistára gondoltam, olyanra, akit egy PL/La Liga csapat bagóért vitt mondjuk tavaly, és berobbant. Mint nálunk Pedri.
Barcelona rendelkezik ehhez apparátussal, fizetésekkel, költségtérítésekkel, játékosmegfigyelőkkel.
Miért lenne eleve lehetetlen olyat találni, aki nálunk robbanna be? Pedri, Araujo, Balde (berobbanás tekintetében lényegtelen, hogy itt volt) is itt bontotta ki a szárnyait. Minden olyan játékost aki berobban, valaki felfedez még a berobbanás előtt.
Szóval, ha nincs pénzünk már berobbantott játékost venni, akkol lépjünk egyet vissza és mi vegyük meg bagóért, hogy itt robbanjon be. Nyilván ez egy felelősségteljes és komoly ismereteket igénylő meló, de véleményem szerint az is csak a kifogások tárházát gyarapítja, hogy mi a Barcelona vagyunk, ide nem olyan egyszerű akárkit hozni, meg a mez súlya......nyilván verseny is van ilyen játékosokért, de az a lényege, hogy aki keres, az találhat is.....Pedri, Araujo, Balde már kapásból három.
Nem lehetetlen feladat, maximum tehetetlen a háttér.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.23. 19:11:12

Canceloval valami tuti nem stimmel, vele most 19re húzunk lapot. Kockáztatunk, mert kényszer van, és olcsó. Legalábbis ezt tudom elképzelni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.08.23. 18:25:38

drobika írta:
2023.08.23. 15:45:11
Cancelo miért nem kellett a Citynek, és a Münchennek sem?

Van erre ,, nem pletyka ,, szintű infó. Mert tényleg nem igazán volna jó megint belenyúlni abba a tutiba...
Erre en is kíváncsi lennek mi az oka ….
Inter off
Juve off
City off
Bayern off
( ez 4 különböző edző )

Barca ?! :roll:
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.08.23. 17:30:03

🚨 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Barça informed Abde and his agent that he’s staying at the club 🔵🔴🔒

Xavi wants Abde to stay despite interest and bids from multiple clubs in Spain, Germany and England @fabrizio
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.08.23. 16:35:46

Cancelo csüti jön a Sport szerint. Azt is írják, h Alonso meg marad. Fatiról szintén azt olvastam, h itt akar bizonyítani, blabla, már nem emlékszem, hogy hol. Gondolom nem jöttek azok a 100 milliós ajánlatok a PL-ből :mrgreen:
Válasz küldése