Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.17. 11:18:33

Végigolvasva a hsz-kat elég sok mindenre szeretnék reagálni, de inkább majd ha több időm lesz, irok egy hosszabb hsz-t, most dolgot jegyeznék meg:
A 'Mundo' szerint Faclaot felajánlották nekünk májusban, de nem kellett, mert Suárezt akartuk már akkor is.
Ezt se nagyon hiszem el, de egy fokkal hihetőbb, mint az, hogy Kroos hozzánk akart jönni, és várt volna 1 évet is, hogy ingyen jöhessen. :roll:

A 'Mundo' még ír arról is, hogy valakinek távozni kéne a jobbhátvéd pozícióból ha jön Douglas, de ugye Alves ügynöke nemrég jelentette ki, hogy marad, Montoyára meg azt mondták még korábban, hogy nem igazolható.. Szóval ebből lehet még galiba, remélem nem Montoya fogja megszívni..
Első részhez: én a kolumbiait simán tartom olyan jónak, mint Suarezt, sőt. Szimpatikusabb is, ha jól emlékszem nem is voltak olyan szintű balhéi, mint vámpírnak. A sérülése nyilván ellene szólt, de én még így is inkább őt választottam volna, mint utóbbit.
Persze kérdéses a hír valóságalapja, de ha bármi igazságtartalma is van, akkor felmerül egy kis probléma. Ugye sokan érveltek azzal, hogy azért kell Suarez, mert LE középcsatáros játékot akar, de ha valóban már májusban tervben volt egy középcsatár, ráadásul ép Suarez, akkor itt megint kérdéses, hogy mennyire is érkezett LE kérésére. :roll:

A második részhez: én bízok benne, hogy sikerül vhogy Alvest kipaterolni. Erélyesebben fel kéne vele szemben lépni, megmondani, hogy ha marad, egy percet sem fog játszani, és kész.
No offense, de ezt youtube alapján mondod, vagy láttad is játszani mindkettőt, és úgy?

Ha a második, akkor szerintem te vagy az egyetlen ilyen ember itt az EuroBarcán..
Szerintem ironikusan írta. :wink:
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.17. 11:14:07

Megnéztem pár youtube videót(tudom hogy nem mérvadó) erről a Douglas gyerekről és 3 dolog biztos 1.gyors 2.jól ad be 3.jól lő távolról!Az a baj hogy van egy olyan félelmem hogy ö is Keirrison meg Henrique sorsára fog jutni de ne legyen igazam.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.17. 10:35:15

A 'Mundo' szerint Faclaot felajánlották nekünk májusban, de nem kellett, mert Suárezt akartuk már akkor is.
Ezt se nagyon hiszem el, de egy fokkal hihetőbb, mint az, hogy Kroos hozzánk akart jönni, és várt volna 1 évet is, hogy ingyen jöhessen. :roll:

A 'Mundo' még ír arról is, hogy valakinek távozni kéne a jobbhátvéd pozícióból ha jön Douglas, de ugye Alves ügynöke nemrég jelentette ki, hogy marad, Montoyára meg azt mondták még korábban, hogy nem igazolható.. Szóval ebből lehet még galiba, remélem nem Montoya fogja megszívni.. :roll:
Taibi írta:Amúgy ezt a Douglas nevű brazil srácot láttátok már valaha játszani, vagy csak szimplán azért fikázzátok, mert nem ismeritek és mert a sajtó lehúzza őt? Vagy nem eléggé futballceleb?
Én még sosem láttam játszani emlékeim szerint, de elég gyanús, hogy a saját drukkerei is kritizálják a folyamatos védelmi hibái miatt, és rajtunk röhög a brazil sajtó emiatt az átigazolás miatt.. :roll:

Nem kell nekem, hogy nagy név legyen, de azért ezek nem túl jó előjelek.. De ha már érkezik, akkor remélem téved a sok Brazil, és ő lesz az új Alves..
zola8787 írta:Én pedig betenném Montoyát a kezdőbe, úgyis a következő évünk csak egy gyakorló év lesz, Alves meg üljön a padon,
...
Amúgy ha jövőre nem igazolhatunk akkor következő szezonban lesz egy Montoyánk és szevasz?
Ugyan ezt tenném én is, remélem LE is így gondolkozik. Ez lehetne Montoya éve, végre kiderülhetne, hogy hosszútávon, bizalommal a háta mögött mit is tud. A felkészülés alatt mindenesetre biztató volt szerintem a játéka.

Ezért jön Douglas! :mrgreen:
danianevem írta:Az ok, amiért végül nem Cuadrado jön a Sport szerint:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... do-3454294" target="_blank
Most bele se megyek részletesen, mert már felesleges igazából, de egy az, hogy elméletileg 120 milliót költhettünk idén igazolásokra nem? Eddig vagyunk -74 milliónál, ebbe kétlem, hogy ne férne bele Cuadrado..
De még ha nem is, akkor mondjuk Bravo helyett egy ingyen hozható cserekapus, és már meg is van az összeg.. Vagy ha nem szeretetszolgálatként ajándékozzuk a játékosaink, akkor az idei összes eladásból +10-15 millió befolyhatott volna még szerintem simán..

Na mindegy, nem vagyok pénzügyi igazgató, nem tudom hogy mennek a dolgok, de ha nagyon akartuk volna, akkor szerintem meg tudtuk volna venni a kolumbiait..
Kash írta:Végre elhoztuk! Már kezdtem félni, hogy rajtunk kívül más is szemet vet a Brazil tehetségre.
Ez a Cuadrado gyerek meg jobb is, hogy nem jön, Douglas 100x jobb nála.
No offense, de ezt youtube alapján mondod, vagy láttad is játszani mindkettőt, és úgy?

Ha a második, akkor szerintem te vagy az egyetlen ilyen ember itt az EuroBarcán.. :lol:
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.08.17. 10:21:45

zola8787 írta: Amúgy ha jövőre nem igazolhatunk akkor következő szezonban lesz egy Montoyánk és szevasz?
Még ez is nyitott kérdés, azért is volna fontos még idén venni valakit.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.17. 10:16:55

Taibi írta: Ha már mozdítható klasszis jobbhátvéd nincs a piacon ezen a nyáron, akkor legalább egy olyan játékost vegyünk, akinek valóban az a posztja.
Én személy szerint Dani Alvest hagynám a kezdőben, ha már így alakultak a dolgok, Montoyát kölcsönadnám egy évre egy Sevilla szintű klubba, hogy bebizonyíthassa a képességeit, és hoznék a padra egy olyan játékost, akiben lehet potenciál.
Én pedig betenném Montoyát a kezdőbe, úgyis a következő évünk csak egy gyakorló év lesz, Alves meg üljön a padon, semmi hasznára nincs a csapatnak, jövőre meg húzzon a búsba.
Tudom Alves annó nagyon nagy király volt, de nagyon unszimpatikus az olyan, amikor direkt kivárja a szerződés végét, aztán meg ingyen elhúz innen. VV dettó...

Amúgy ha jövőre nem igazolhatunk akkor következő szezonban lesz egy Montoyánk és szevasz?
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.08.17. 10:11:36

Amúgy ezt a Douglas nevű brazil srácot láttátok már valaha játszani, vagy csak szimplán azért fikázzátok, mert nem ismeritek és mert a sajtó lehúzza őt? Vagy nem eléggé futballceleb?
Tényleg a Cuadrado volna a megoldás jobbHÁTVÉD pozícióba? Ennyi erővel Alexis is maradhatott volna arra a posztra, kb annyi köze van hozzá neki is. :)

Tény, hogy ezt a poszt megoldásra vár még, hiszen jelen pillanatban úgy néz ki, hogy Dani Alves jövő nyáron ingyen távozni fog, és szerintem Montoya sem fogja megváltani a világot sajnos.

Ha már mozdítható klasszis jobbhátvéd nincs a piacon ezen a nyáron, akkor legalább egy olyan játékost vegyünk, akinek valóban az a posztja.
Én személy szerint Dani Alvest hagynám a kezdőben, ha már így alakultak a dolgok, Montoyát kölcsönadnám egy évre egy Sevilla szintű klubba, hogy bebizonyíthassa a képességeit, és hoznék a padra egy olyan játékost, akiben lehet potenciál.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.17. 10:10:05

Ez a Douglas...Tény h gyakorlatilag bármi jobb jelen pillanatban, mint Dani Alves, de akkor már inkább Montoya. Ha megvesszük sztem ő lesz a mi Julian Faubert/Royston Drenthénk.
A Fifa egy szégyen
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.17. 09:29:06

danianevem írta:Az ok, amiért végül nem Cuadrado jön a Sport szerint:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... do-3454294" target="_blank

Az FFP... Elvileg már nagyon a határon mozgott a csapat, a kolumbiai leigazolása miatt meg is szegné az előírásokat... #-o

Ha tényleg emiatt jön Douglas, akkor jár a gratuláció mindenkinek, aki bármilyen téren tehet arról, hogy Suárez jött, amíg sem kh sem pedig jh. Szép volt! =D>

Döglesz haszna, hogy Mathieu és Vermaelen mindjárt klasszissá vált tőle.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.17. 08:48:53

[quote="MR. TROMORT777"][quote="LG"]
...Az böszmeség, hogy vkinek annyi az értéke, amennyit kifizetnek érte. Egy rakás szarét lehet 10 ezer eurót fizetni, attól még nem ér annyit, csak aki megvette saját ostobaságát bizonyítja be vele. idézet vége!

csak mert érintve érzem magam, könnyű lenne mondani: ez úgy ostobaság ahogy ahogy leírtad.ha mondjuk egy rakás kakiban véletlenül van egy diónnyi gyémánt (?!) máris ráfáztál...! ez a dolog így azért sántít ,mert nem élet szerű ! foci piacán nem 'mit is' ? árulnak és nem ostobák dolgoznak. amit MR. TROMORT777 leirt hosszasan, (és helyesen) már jó régen rá mutattam egy mondatban: az idén a Barca piaci pozíciói a béka segge alatt vannak - ismert és agyon rágott okokból.... ezért lett (lesz) olyan amilyen. Zubi és bandája teljesítményét ez a tény csak árnyalja de nem menti fel.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.17. 06:58:47

Az ok, amiért végül nem Cuadrado jön a Sport szerint:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... do-3454294" target="_blank

Az FFP... Elvileg már nagyon a határon mozgott a csapat, a kolumbiai leigazolása miatt meg is szegné az előírásokat... #-o

Ha tényleg emiatt jön Douglas, akkor jár a gratuláció mindenkinek, aki bármilyen téren tehet arról, hogy Suárez jött, amíg sem kh sem pedig jh. Szép volt! =D>
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.17. 06:06:07

Én is szídom Zubit, mert nyoma sincs nála egy átgondolt, rendszeres munkának. Túl nagy a noteszében szereplő játékosok száma, de nem tud választani közülük és kapcsolatot ápolni. Ugyanakkor nyilván Neymart és Suarezt nem ő hozta, hanem az elnök, Bravo és Mathieu pedig LE kérése volt. Az volt Coudrado is - majd kiderül, hogy sikerült-e neki. Saját aktivitás láthatóan Ter Stegen és Rakitic - ezekért piros pont jár. A másik belső védő körül következetlen és ügyetlen volt - ez fekete pont. Ahogy annak bizonyulhat a jobbhátvéd is.
Ami az eladásokat illeti: Sanchezt és Fabregast jól adta el, a többit pocsékul. De vajon lehetett volna jól?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.17. 03:04:18

Ez a Douglas gyerek ennyit megér, még akkor is ha azt se tudom hogy ki ez... :mrgreen: 6 misivel nem bukhatunk sokat, csak a játékperceket kellene valahogy elosztani,3 JHV kicsit sok. Eto'o-val meg egy fél éves szerződést valóban alá lehetne iratni, nagyon jó lenne, kár hogy úgyis inkább Munirral fogunk szórakozni aki így alig fog játszani, ami pedig nagyon kéne neki és ezt most csak a B-ben kaphatná meg, de nem fogja mert itt kell 5. embert játszani... élmény lesz okt. végéig Pedrot nézni.. :roll:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.17. 01:50:14

komolyan, erre a 2, támadóban szegény hónapra le kellene igazolni eto'o-t.
most úgyis ingyen van, nincsen csapata. :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.08.17. 01:31:41

S.Agüero írta:The transfer of Sao Paulo right back Douglas be finalized next week. Barcelona will pay 6M, player will sign 5-year deal. [sport]

A SPORT szerint Cuadrado nem fog jönni, szóval ennyi volt az idei átigazolásoknak.

Facepalm. #-o
Végre elhoztuk! Már kezdtem félni, hogy rajtunk kívül más is szemet vet a Brazil tehetségre.
Ez a Cuadrado gyerek meg jobb is, hogy nem jön, Douglas 100x jobb nála.
Kép
MR. TROMORT777

2014.08.17. 01:10:43

LG írta:
Igen, itt az edzőnek nincs akkora szava, bár ez változó. Pl. a Laportáék igyekeztek Pep minden kérését teljesíteni, Rosseléknél viszont pletykáltak róla, hogy más helyzet, persze nem tudhatjuk, hogy valóban így volt, így van-e, de simán elképzelhetőnek tartom. Meg nekem Zubi néhány nyilatkozatából amit pl. idén is olvastam, az jön le, hogy nem véletlenül volt kapus, mert fogalmatlan a focihoz. A másik, amiben biztos viszont biztos saras (ő is), az a játékosok ára, illetve leigazolásának a módja, hiszen ő tárgyal az igazolásokról. Nos, ugye a Neymar ügy, meg fiatalok leigazolása, ami miatt lehet el lesz tiltva a klub átigazolásoktól már önmagában gyalázatosak, illet volna neki, meg Bartolomeu Diaznak is követnie Rossel pajtit. De az is szánalmas, hogy a tárgyalások végén szinte soha semmit nem tud lealkudni a játékos árából, mindig kifizetjük, amit eredetileg kért a másik csapat, akkor meg minek húzni hetekig a dolgokat? :roll: A távozókról nem is érdemes beszélni...Az böszmeség, hogy vkinek annyi az értéke, amennyit kifizetnek érte. Egy rakás szarét lehet 10 ezer eurót fizetni, attól még nem ér annyit, csak aki megvette saját ostobaságát bizonyítja be vele.
A kiemelt részben én korántsem vagyok biztos. Abban sem, hogy a lehetőségekből a legtöbbet hozták ki, és abban sem, hogy erősödtünk. Papiron persze talán, de az újaknak is be is kell illeszkedniük, a meglévőknek meg nem biztos, hogy az újabb egy év öregedés jót fog tenni, az olyan (korábbi) kulcsembereink mint Pique, Alves, Xavi, Iniesta, Messi, Busquets véleményem szerint túl vannak a csúcson, és hosszútávon nem fognak úgy játszani, mint régen. Bár Xavit leszámítva a koruk ezt nem indokolná, de mivel nagyon sok trófeát halmoztak fel az évek során, már nem olyan motiváltak, mint régen, és nem hinném, hogy LE, vagy bárki más tudna ezen segíteni. Azért az ilyen nagy feltámadások ritkák, főleg ennyi embernél egyszerre.
Ezekben teljesen igazad van, jó az a szó amit használtál, ténylegesen gyalázatos a Neymar ügy és társai. Amire én értettem az az adott Douglas-Alves-Cuadrado helyzet ami itt most téma volt. Mert Douglas erősen kacsa, Alves eladhatatlan, Cuadrado meg úgy néz ki LE-nek kell de 50ért sok a vezetőségnek.
Alkudni... Ezzel viszont nem értek egyet. Szerintem ennél bonyolultabb a dolog. Adott a szituáció, hogy kell egy védő, oké, vannak opciók. Mivel nyár óta az megy, hogy x mennyiségű összeg van igazolásokra, jóhogy kérnek olyan összegeket, hogy megcsuklik az ember. Miért? Mert megtehetik, mert nem kell nekik feltétlen pénz, nincsenek átigazolásra szorulva, sőőt megmarad a játékosuk. Olyan világot élünk ahogy egy David Luiz 40 milla, akkor egy rendes védő mennyi? :D De isten őrizz, hogy ezt a bagázst védjem, csak szerintem sokkal bonyolultabb és összetettebb ez a piac kérdés.
A távozók, hogy miért adunk el ilyen olcsón. A Barca akkora klub, hogy csak olyan távozik aki már nem kell. Ini, Pique Alba vagy vegyünk bárki mást, ajánlat se jön érte. Mert mindenki tudja, hogy mozdíthatatlanok. Na most jóhogy nem fizetnek Telloért 10et, mert kb érne annyit manapság, amikor rajta van a homlokán, hogy nem kell. Erre mit mond a vevő klub? Adok érte 2-t aztán csókolom, ha nem tetszik add el másnak. Ja, hogy másnak nem is kell, mert olyan keveset játszottak, hogy szinte ismeretlenek. Pl Song, nem is láttuk szinte semmit játszani nem csoda, hogy nem is kell senkinek de akár JDS és társai is jó példa. Teljeséggel láthatatlanok. Még ugyan akkor egy Sanchez jól lett értékesítve. Fabregasért meg nem jött be sok, de a Barca el akarta adni, na most ha visszautasítják a Chelsea-t akkor meg a nyakunkon marad, és azt meg nyílván nem akarták. Összetett.
Kapus poszton erősödtünk. Védelem? A tavalyi Mascherano-Pique-nél csak jobb lehet bármi. Sokakkal elentétben én tényleg hiszek Mathiue-ben mert láttam jó párszor játszani. A kora nem érdekel, most ilyen típusú védő kell és kész. Bartra és Montoya egy évvel idősebbakkor. Kp? A legnagyobb igazolás ha Mascherano ténylegesen visszakerül vkp-nek, akár két vkp-s rendszerben vagy Busit előrébb tolva. Én nem csak a vb-je miatt mondom. Fél fórum el akarta adni, én meg ezt szajkózom már mióta, hogy vkp-nak top 3as a világon és nagyon úgy néz ki, hogy erre lesz esély, hogy beigazolódjon. Továbbá igen, Xavi öregedett, de szerintem utolsó szezonja így biztos szépen akar búcsúzni. Nice ellen olyan motiváltan játszott ahogy már rég láttam. Fabrén lehetne sokat vitatkozni, de valahogy nem passzolt ide, hiába. Nagy meccsekre rendre kifulladt. (tény, hogy sose volt igazán megadva neki a rendszeres játéklehetőség) Jött Rakitic aki a megtestesült modern középpályás, erős, hajtós, jól lát a pályán. Legalább lesz középpályánk és Ő biztos harcolni fog. Rafinha-ról nem is beszélve, aki a Celta-ban LE alapembere volt. Ígéretes. Elől pedig a hajtós, küzdős, szimpatikus de nem az igazi Sanchez helyett jött egy Suarez. Sanchezt szerintem mindenki megkedvelte, a góljai a Real ellen elhalványítják amikor sorra hagyta ki a ziccereket. Neki nagyobb tér kell, itt a vonal mellé száműzve nem volt igazán jó.
Szerintem a motiváción sokat lendíthet ez a pár sikeréhes érkező is. Már más alaphangot adnak az edzéseknek. Elég ha Pique-t igazán kiszorítja valamelyik védő, már az ébresztő lehet. Továbbá LE keménysége, hogy nem hagyja a lazsálást bíztató. Lehet tényleg csak Deulofeu-val példát akart statuálni és kapóra jött. De mindenesetre motiváló lehet.
Már tudom, hogy megfogom kapni, hogy álomvilágban élek, amiért ennyire bizakodok. De rengeteg pozitív dolog történt/történik és mérlegelve a negatívval együtt is jobb a helyzet. A tavalyi szezon nekem nem azért volt kudarc, mert nem jött kupa. Nem a kupákból áll a világ. Lehet 99%-ban jó szezon de aztán csak nem jön össze az utolsó pillanatban akkor még lehet az egy jó csapat. A tavalyi bajom azzal volt, ahogy láttam, hogy ez a csapat összeesve, tanácstalanul, semmit nem kezdve magával kiküldte a mezeit a pályára azt jólvan alapon. Azért bizakodom igazán, mert úgy érzem idén ez másképp lesz a felsoroltak miatt is. Bizakodom, hogy küzdést fogok látni. Ehhez eddig minden adott.

Szerk: Lehet benéztem ezt a Douglas kacsát. :mrgreen: Hát akkor lehet visszaszívok mindent :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.17. 00:59:42

The transfer of Sao Paulo right back Douglas be finalized next week. Barcelona will pay 6M, player will sign 5-year deal. [sport]

A SPORT szerint Cuadrado nem fog jönni, szóval ennyi volt az idei átigazolásoknak.

Facepalm. #-o
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.17. 00:12:23

MR. TROMORT777 írta:Nyílván innen nem láthatunk bele, hogy kinek mekkora felelőssége van egy-egy igazolásban. Azért spanyolban kicsit más mint például angliában ahol menedzserek vannak addig spanyolban edzők. Itt nem 100%-ban irányít egy edző, sőőt. LE kér, aztán a vezetőség vagy tudja teljesíteni vagy nem. Túlzás mindenért Zubit hibáztatni, mert nem egy ember igazol, hanem az egész klub.
Mathieu igazolása meg már LE előtt téma volt. Vagy lehet, hogy véletlen egybeesés és pont Ő is őt akarta... Lényegtelen, főleg annak fényében, hogy Douglas gyerek leigazolásán megy a fő téma, pedig úgy néz ki nem több mint egy sajtó által generált kacsa. Majd szépen meglátjuk lesz-e még változás a keretben vagy sem. Szerintem nincs miért szidni senkit. A vezetőség LE-vel együtt lavírozik és a meglévő lehetőségekből próbálja kihozni a legjobbat. De ha összehasonlítom a mostani keretet a tavalyival én nagyon nyugodt vagyok. A tavalyihoz képest már jók vagyunk. :mrgreen:
Igen, itt az edzőnek nincs akkora szava, bár ez változó. Pl. a Laportáék igyekeztek Pep minden kérését teljesíteni, Rosseléknél viszont pletykáltak róla, hogy más helyzet, persze nem tudhatjuk, hogy valóban így volt, így van-e, de simán elképzelhetőnek tartom. Meg nekem Zubi néhány nyilatkozatából amit pl. idén is olvastam, az jön le, hogy nem véletlenül volt kapus, mert fogalmatlan a focihoz. A másik, amiben biztos viszont biztos saras (ő is), az a játékosok ára, illetve leigazolásának a módja, hiszen ő tárgyal az igazolásokról. Nos, ugye a Neymar ügy, meg fiatalok leigazolása, ami miatt lehet el lesz tiltva a klub átigazolásoktól már önmagában gyalázatosak, illet volna neki, meg Bartolomeu Diaznak is követnie Rossel pajtit. De az is szánalmas, hogy a tárgyalások végén szinte soha semmit nem tud lealkudni a játékos árából, mindig kifizetjük, amit eredetileg kért a másik csapat, akkor meg minek húzni hetekig a dolgokat? :roll: A távozókról nem is érdemes beszélni...Az böszmeség, hogy vkinek annyi az értéke, amennyit kifizetnek érte. Egy rakás szarét lehet 10 ezer eurót fizetni, attól még nem ér annyit, csak aki megvette saját ostobaságát bizonyítja be vele.
A kiemelt részben én korántsem vagyok biztos. Abban sem, hogy a lehetőségekből a legtöbbet hozták ki, és abban sem, hogy erősödtünk. Papiron persze talán, de az újaknak is be is kell illeszkedniük, a meglévőknek meg nem biztos, hogy az újabb egy év öregedés jót fog tenni, az olyan (korábbi) kulcsembereink mint Pique, Alves, Xavi, Iniesta, Messi, Busquets véleményem szerint túl vannak a csúcson, és hosszútávon nem fognak úgy játszani, mint régen. Bár Xavit leszámítva a koruk ezt nem indokolná, de mivel nagyon sok trófeát halmoztak fel az évek során, már nem olyan motiváltak, mint régen, és nem hinném, hogy LE, vagy bárki más tudna ezen segíteni. Azért az ilyen nagy feltámadások ritkák, főleg ennyi embernél egyszerre.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.16. 22:52:33

Varatrix írta:
Ezt hajtogatod, győzz meg arról hogy miért nem az edző sara az hogy kit hoznak ide. Szó sincs magas lóról, csak unalmas úgy "vitatkozni" hogy nem mondasz semmit azon kívül hogy a másik hülye.

Szerintem semmi más ő csak egy bűnbak. Amit elmúlt 4 évnek hívsz az ugyanúgy Pep, Tito, és Tata felelőssége is.

Azt nem kell személyeskedésnek venni ha valaki nem ért veled egyet. :roll:
Azok után, hogy leírod azt, "fogalmad nincs arról kit miért kell okolni" még el is várod tőlem, hogy győzzelek meg és vitatkozzak veled? Ugyan minek? Ráadásul megvádolsz azzal a képtelenséggel, hogy lehülyézem a másikat. Azért álljon már meg a menet!
Zárjuk le ezt a témát!
Én eddig sem foglalkoztam veled és ezután sem fogok.
Tedd Te is ugyanezt!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2014.08.16. 21:12:30

Sajnálom hogy kicsit személyeskedö lett a forum
Én nem tartom katasztrofálisnak az elözö idényt
Nekem a BARCA nem csak az elsö csapatrol szol
Az elnökség sem csak az elsö csapatért felel
Foci Elsö csapat Bajnoki 2. hely ki-ki meccs europa legjobban védekezö csapata ellen
(kint voltam az utolso meccse nem volt letargikus hangulat a nézök között)
Szoros meccs a BL-ben
Kupa döntö...Balet valoszinü senki sem tudta volna lefutni
A B csapat bajnoki 3.
A U 19 BL gyöztes lett
Kosárlabda Bajnok Kupa döntös (utolso másodperces kosárral)
SZÁMOMRA EZÉRT NEM VOLT SIKERTELEN AZ ELÖZÖ SZEZON
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.08.16. 21:05:16

barca0000 írta:Azt hogy kit kell leginkább bántani az igazolások miatt az mi nem tudhatjuk de 1 biztos hogy nem csak Zubit mert pl:ha Mathieut LE akarta akkor ott nem nagyon Zubi a hibás (ha egyáltalán hiba Matyi igazolása) hanem LE!Szerintem ha idén is 6kupát nyerünk senki nem fog senkit szidni még ha olyan kulcs játékosaink lesznek mint Douglas (ha jön) meg Mathieu.És ha Cuadrado , Mangala meg Benatia jöttek volna akiket sokan szeretnének itt látni mindenki dicsérné a vezetőséget de velük se lenne biztosabb a 6 kupa mint az eddig igazolt játékosokkal még ha papíron jobbak is :!:
Hát ha 6 kupát :!: nyertek az éven akkor én leszek az első aki a mellemre tetováltatom Jérémy Mathieu nevét és arcát a mellkasomra... :lol:
Kép
MR. TROMORT777

2014.08.16. 20:48:27

Nyílván innen nem láthatunk bele, hogy kinek mekkora felelőssége van egy-egy igazolásban. Azért spanyolban kicsit más mint például angliában ahol menedzserek vannak addig spanyolban edzők. Itt nem 100%-ban irányít egy edző, sőőt. LE kér, aztán a vezetőség vagy tudja teljesíteni vagy nem. Túlzás mindenért Zubit hibáztatni, mert nem egy ember igazol, hanem az egész klub.
Mathieu igazolása meg már LE előtt téma volt. Vagy lehet, hogy véletlen egybeesés és pont Ő is őt akarta... Lényegtelen, főleg annak fényében, hogy Douglas gyerek leigazolásán megy a fő téma, pedig úgy néz ki nem több mint egy sajtó által generált kacsa. Majd szépen meglátjuk lesz-e még változás a keretben vagy sem. Szerintem nincs miért szidni senkit. A vezetőség LE-vel együtt lavírozik és a meglévő lehetőségekből próbálja kihozni a legjobbat. De ha összehasonlítom a mostani keretet a tavalyival én nagyon nyugodt vagyok. A tavalyihoz képest már jók vagyunk. :mrgreen:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.16. 20:03:22

Gali írta:Leszállnál a magas lóról? Próbálj már normálisabb hangnemet megütni! Előre is köszi!
Talán van annyi fogalmam arról, kit miért kell okolni, mint neked.
Ezt hajtogatod, győzz meg arról hogy miért nem az edző sara az hogy kit hoznak ide. Szó sincs magas lóról, csak unalmas úgy "vitatkozni" hogy nem mondasz semmit azon kívül hogy a másik hülye.

Szerintem semmi más ő csak egy bűnbak. Amit elmúlt 4 évnek hívsz az ugyanúgy Pep, Tito, és Tata felelőssége is.

Azt nem kell személyeskedésnek venni ha valaki nem ért veled egyet. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.16. 19:34:24

Varatrix írta:
De miért lepődsz meg? Gyakorlatilag most csak alátámasztottad amit mondtunk, hogy fogalmad nincs arról kit miért kell okolni.
Leszállnál a magas lóról? Próbálj már normálisabb hangnemet megütni! Előre is köszi!
Talán van annyi fogalmam arról, kit miért kell okolni, mint neked.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.16. 19:17:00

crixus írta:...
Ez mind jó, amit leírtál, csak az a baj, amíg nem jön új vezetőség, addig ki tudja mit fognak ezek 'elkövetni'. Nem hiszem, hogy bárkinek is jót tenne, ha addig abban a 2 évben nem nyernénk semmit... :?

Off:

Most, hogy mindnyájatoknak kitöröltem a memóriáját, végre beszélhetünk arról, hogy milyen drukker is vagyok én! :twisted: Az az igazság, hogy nem szurkolok sem a PSG-nek, sem a Lyon-nak, csak és kizárólag szimpatikusak (persze, ha kéne, nekik szurkolnák francia honból. :D ) Mindig tetszett nekem, hogy van, aki két csapatnak is drukkol, ezért mikor a Neymar-transzfer létrejött, elhatároztam, hogy Santos fan leszek! :D De ugye ez nem annyira szívből jövő rajongás volt, ígyhát ez az egész abbamaradt. Mostmár belátom, hogy az én EGYETLEN kedvenc klubbom a Barca és ez így van rendjén. Úgyis ma már bármelyik klubbot választom, divatdrukker leszek! :mrgreen:
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.08.16. 18:46:17

Ha okolni kell vagy lehet valakit az nem CSAK Zubizarreta, hanem az egész vezetőség, az edzőkkel együtt és nem csak az ideiekkel, hanem a régebbiekkel együtt. Zubi ennek a része, én is örülnék, ha elhúzna, de nem egyedül tevékenykedett az elmúlt években. Nem jósolok sok jót az idei csapatnak sem, ahogy a tavalyinak sem jósoltam az előző nyáron, de ez van, majd jön 1-2 év múlva egy normálisabb vezetőség és akkor jobb CSAPATOT raknak majd össze. Kiesni addig sem fogunk azért.
Válasz küldése