Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.06.17. 12:04:17

Jó, hát ha abból indulunk ki, hogy ugyanezt a csodás focit fogjuk tolni, mint idén, akkor tényleg kb. mind1.
Bár én nem értem, hogy akkor miért kéne neked még egy kreatív labdatartós ember kp-ra, mikor így sem csinálunk mást, csak tartjuk a labdát feleslegesen.
Ha sebességben, támadásban nem lesz jelentős előrelépés (márpedig ez számomra is csak álom), akkor végképp a csapatvédekezést kéne erősíteni rendes védőkkel és a középpályán is. Mert különben megint az lesz, hogy az utolsó kiscsapat is átrohan rajtunk meccsenként 5-6 kontrával és ebből berúgnak 1-2 gólt.
Szóval, ha már marad az állóvíz, legalább előzzük meg a potyagólok felét és máris jobban fogunk állni, de kreatív ember már így is van elég + kaptunk 1 csatárt és valószínűleg Depay is jön pluszba.

Abban viszont egyetértek, hogy VDB felesleges egy ilyen dinamikájú csapatba, bár lehet, hogy ha lassan több lenne a futni képes játékos a csapatban, valaki felvetné, hogy játszhatnánk 2x ilyen sebességgel is.

off: Amúgy tegnap az olasz csapat játéka kapcsán mi jutottunk eszembe. Az olaszok is éveken át kényelmes, 1-0-s öregfiúkfocit játszott, most meg öröm volt nézni, a sebességüket, éhségüket, amivel még a 90. percben is még mentek a gólért. Valami hasonló változást szívesen látnék nálunk is. Persze értem, a klubfoci az megint más...
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.17. 11:43:38

bence0330 írta:
2021.06.17. 11:25:01
[Persze ha két megbízható védőnk lenne, akkor lehetne 4 védőben játszani, és kicsit javulna középen és elöl a helyzet, de egy elég nagy "ha".
Ezen még mindig röhögök hogy olyan gyengék a védőink hogy nem tudunk 2 megbízhatót feltenni, ezért legyenek inkább 3an gyengék és toljuk fel a csapatot olyan magasra hogy még több hiba lehetőségük legyen de cserébe a támadóinknak se legyen területe :lol: :lol: :lol:
Volt egy időszak amikor bejött, nekem is tetszett az a pár meccs, de azért hosszú távon látszott hogy nem lesz jó út mert az ellenfelek is felkészültek rá, és a mi is pont annyit változtattunk rajta hogy elromoljon :D
KP-ra nem kell Wijnaldum se Van de Beek, nekünk egy kreatív labdatartós emberke kell.
Nem kellenek stílus idegen emberek, nem kellenek futóbolondok ha úgy se modern focit játszatunk velük, hanem tiki-taka-tutyi-mutyit. Minek a holland bestia aki képes 30m-t futni a labdával sprintben úgy hogy nem tudják fellökni és csak fut fut majd körbe néz hogy hol a társ de nem talál senkit? Úgyis Piké-Busi-Messi-Alba a labda útja lassított felvételben tök felesleges ilyen embereket idehozni. Amikor Luchonak működött a gyors támadás építés akkor se a kp volt gyors, nem a kp-sok futottak fel az ellen 16osáig gólt rúgni hanem a támadók.
Ez nem fog működni, mert eleve hülyeség hogy majd a legelső emberünk megkapja a labdát a felezőnél és megvárja amíg a leghátsó kp-s felfut a 16osig és odateszi a lábára :roll:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.17. 11:25:01

Guille írta:
2021.06.17. 10:50:23
...Ha mégis jönne egy VDB, akkor meg az lesz a gond, hogy Moriba végleg padozni fog (Pedri, Puig?), persze, ha Koemann megtanulna rotálni, talán nem lenne lehetetlen küldetés. Viszont akkor De Jong-nak nem kéne ennyit részt vennie a támadásban, stabilabbak lehetnénk a KP-n védekezésben. Na befejeztem... :)
Ez az egész középpálya szerintem nagyon érdekes kérdés lesz. Szerintem mindenképp 3 védővel akar majd játszani RK, és ez esetben dönteni kell majd, hogy a sok támadó közül nem játszatunk egyet, és 3-5-2 lesz, vagy a középpályán szerepelhetnek majd csak ketten, azaz 3-4-3. Ha két középpályás lesz, akkor a játékosok fele csak 5 perceket fog alighanem kapni (Puig, Moriba, sőt, ha jönne valaki, talán még Pedri is), és ez a fiataloknak sem jó, mert fejlődniük kéne. Érdekes lesz majd megoldani, mert Koeman nem rotál(t eddig).
Persze ha két megbízható védőnk lenne, akkor lehetne 4 védőben játszani, és kicsit javulna középen és elöl a helyzet, de ez egy elég nagy "ha".
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.06.17. 10:50:23

De Jong, Pedri, Moriba mind tud védekezni, de értem mit mondasz. Talán ez a Nico srác lesz az, aki kifejezetten vkp lesz majd.
Coutinho-val nem tudom mi a terv, ha lenne egy "dedikált" vkp-nk, aki versenyképes (tehát nem Busi), akkor szerintem elbírná a csapat. Nekem rohadtul tetszett amit szezon elején hozott.

De Jong meg mindenhol jó, de ahhoz, hogy igazi box-to-box legyen nekem nem elég állat.
Tudnak, de nem eléggé kemény egyik sem :) Tehát szűrőre, vkp-ra gondolok, igen.
De Jong szerintem is joker, de én sem gondolom, hogy igazán gólerős lehet, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy sokkal hasznosabb az intelligenciája labdakihozatalokhoz, meg a kp-n, mint a kapu előtt.
Coutinhot szerintem elpasszoljuk, ha tudjuk. Én is bírom őt alapvetően, de ennyi labdafüggő játékost szerintem már nem fogunk elbírni, főleg, ha még Depay is jön. Cou meg hamar megtörik, ha nem megy neki és anyagilag is egyre nagyobb bukta lesz.
Ha mégis jönne egy VDB, akkor meg az lesz a gond, hogy Moriba végleg padozni fog (Pedri, Puig?), persze, ha Koemann megtanulna rotálni, talán nem lenne lehetetlen küldetés. Viszont akkor De Jong-nak nem kéne ennyit részt vennie a támadásban, stabilabbak lehetnénk a KP-n védekezésben. Na befejeztem... :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.17. 10:33:33

visca el barca írta:
2021.06.17. 10:13:51
Ja tenyleg. Hát nekem egy nagy talany a srac, voltak jobb meccsei, de max egy 4-5. szamu vedonek tudom egyelore elkepzelni.
Én megfordítom, egyelőre kezdőnek, majd a jövőben 4.-5. számú védőként tudom elképzelni. :D Azért a mostani garnitúrából csak Araujo-t tenném elé, Pique, Lenglet, Umtiti nem szorul magyarázatra, Garcia-t meg még nem láttam annyit.
Guille írta:
2021.06.17. 10:09:04
Ő pont box-to-box.
Én tudnék neki örülni, de szerintem valaki kéne a KP-ra, aki védekezésben is penge leginkább.
De Jong, Pedri, Moriba mind tud védekezni, de értem mit mondasz. Talán ez a Nico srác lesz az, aki kifejezetten vkp lesz majd.
Coutinho-val nem tudom mi a terv, ha lenne egy "dedikált" vkp-nk, aki versenyképes (tehát nem Busi), akkor szerintem elbírná a csapat. Nekem rohadtul tetszett amit szezon elején hozott.

De Jong meg mindenhol jó, de ahhoz, hogy igazi box-to-box legyen nekem nem elég állat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.17. 10:13:51

davi10 írta:
2021.06.17. 08:42:22
@veb Mingueza direkt maradt ki, vagy csak elfelejtődött?

Ja tenyleg. Hát nekem egy nagy talany a srac, voltak jobb meccsei, de max egy 4-5. szamu vedonek tudom egyelore elkepzelni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.06.17. 10:09:04

Nekünk nem box-to-box játékos kéne inkább?
Ő pont box-to-box.
Én tudnék neki örülni, de szerintem valaki kéne a KP-ra, aki védekezésben is penge leginkább.

szerk.: Most azért jobban belegondoltam és nem tudom, ki helyett játszhatna, hol lenne a helye. Meg ha marad ez az állóháborús passzolgatás herélt játék, akkor végképp nincs sok értelme megszerezni, neki sem ez a stílusa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Guille 2021.06.17. 10:23:02-kor.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.17. 09:53:25

Varatrix írta:
2021.06.17. 09:17:59
davi10 írta:
2021.06.17. 08:42:22
MU-ban meg alig játszik.
Igen, ott ugye két probléma volt. Nem Ole kérte! Továbbá kb egy poszt Brunoval, de legalábbis nem nagyon férnek meg egymás melett.

Én örülnék neki!
Nekünk nem box-to-box játékos kéne inkább?
més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.06.17. 09:17:59

davi10 írta:
2021.06.17. 08:42:22
MU-ban meg alig játszik.
Igen, ott ugye két probléma volt. Nem Ole kérte! Továbbá kb egy poszt Brunoval, de legalábbis nem nagyon férnek meg egymás melett.

Én örülnék neki!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.17. 08:42:22

@veb Mingueza direkt maradt ki, vagy csak elfelejtődött?

Amúgy szerintem is nagyjából megvagyunk, a Depay-dealt jó lenne lezárni, illetve azért jól jönne még valaki a kp-ra. A SPORT szerint van de Beek bejelentkezett, hogy szívesen jönne.

Nem tudom milyen a gyerek, nem is nagyon láttam játszani, csak olvastam, hogy az Ajax-ban jó volt, az MU-ban meg alig játszik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.06.17. 08:30:12

visca el barca írta:
2021.06.16. 17:42:29
Dembelet el kell a cityvel cserelni laportera, sr- t rajuk sozni ha mar pep annyira akarja es az arabol venni egy kpst es kesz is a keret. umtiti, sr, firpo, pjanic, lenglet, dembele mehet. Ezzel elegedett lennek.

Ts neto
Alba, valami b-s arc, sokat ugyse fog jatszani
Laporte, garcia
Pique, araujo
Dest emerson
Busi, de jong, pedri, moriba, puig + vmi klasszis
Messi, griez, depay, trincao, aguero, fati.
Amúgy az a durva, hogy ilyeneket még nem csináltam, vagyis hogy jövő évi kereteket nem nagyon nézegettem.

És akkor megláttam ezt...és ezt akarom én is. :D

Ez tényleg egy jó kis keret lenne, nincs tele felesleges cullangokkal, vannak benne fiatalok és rutinosak egyaránt. Ha ez a keret összejön augusztusra én már elégedett leszek. Még max Collado és Nico González a B-ből és annyi.

Ezekkel a távozókkal felszabadulna egy kb 55 milla a bérkeretből. És akkor még nincs itt Coutinho, akit kb muszáj lenne áron alul is eladni, mivel jelenleg még 7 meccs választja el attól, hogy további 20 millát perkáljunk a Poolnak a 100. meccséért. Vagy mondjuk a 20 millás bére is jobb lenne ha felszabadulna. :?

Brendon Rodgers a Liecesterhez vinné egyébként, de ne várjunk tőlük sokat, alapból lement Coutinho piaci értéke 30 millára. Ha már itt tartunk megjegyzem, hogy Umtiti értéke is megzuhant, jelenleg 8 millió euró és 12 millát keres. =D>

Tegnap még Laportától hangzott el egy olyan mondat, hogy dolgoznak a kereten folyamatosan, lesznek még érkezők és távozók is, és vannak olyan üzletek ahol játékos cserével fogják megoldani az igazolásokat. Sok játékost figyelünk, vannak játékosaink akiket más klubok érdekelnének viszont, így itt játékos csere lesz.


Egy szó mint száz, nekem nagyon tetszene ez a keret, és abban is igazat adok, hogy egy klasszis kp kellene még a csapatba. :wink:

Szerk:
A Depay-Psg vonal valóban igaz, bekérdezték Depayt, hogy mit szólna hozzájuk, de ő mondta hogy már szóban megállapodott másik csapattal.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.06.17. 08:03:52

Peter írta:
2021.06.17. 08:00:20
Tudtommal a Juve lett volna a kérője, de ennyire talán nem kell PSG fóbiásnak lenni.
Amit megtehetnek, azt viszont biztosan meg is teszik.... :mrgreen:
Elvileg Romano írt arról, hogy megróbálták nagyobb fizuval elcsábítani, de mondta, hogy Komennal akar dolgozni!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.17. 08:00:20

Varatrix írta:
2021.06.17. 07:46:08
Csak én gondolom úgy és idegesít hogy a PSG megpróbálta leigazolni Depayt, ez semmi másról nem szól mint hogy belénk rúgjanak és mert megtehetik hogy padra vágnak egy ilyen játékost?
Tudtommal a Juve lett volna a kérője, de ennyire talán nem kell PSG fóbiásnak lenni.
Amit megtehetnek, azt viszont biztosan meg is teszik.... :mrgreen:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.06.17. 07:46:08

Csak én gondolom úgy és idegesít hogy a PSG megpróbálta leigazolni Depayt, ez semmi másról nem szól mint hogy belénk rúgjanak és mert megtehetik hogy padra vágnak egy ilyen játékost?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.06.16. 22:46:44

Tomix354 írta:
2021.06.16. 21:22:15
Griezmannt csak akkor adnám el ha jön egy gólvágó helyette. Nem volt túl jó a teljesítménye, de csak hozott olyan 20-20 gólt és gólpasszt a szezonban. Pontos statokat nem tudok, de senki sem volt a közelébe hozzá, max Dembele.
Én eladnám ha el lehet, és Isakot hoznám helyette, egyszerűen Griezmannak nincsen posztja nálunk. De a svédet is akkor ha mellette Braithwaite is távozik, meg Dembi, vagy Trincao kölcsönben.
Kép
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2021.06.16. 21:44:36

Sokan számolnak azzal, hogy Dembelét sikerül eladni. Én simán kinézem belőle, hogy egy évet elpadozik, hogy jövőre ingyen oda és annyiért menjen el amiennyiért ő akar. Egyre jellemzőbb ez a fociban is. Szerintem az lesz a legnagyobb dolog, amikor jövőre Mbappé ingyen fogja otthagyni Párizst.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.06.16. 21:22:15

Griezmannt csak akkor adnám el ha jön egy gólvágó helyette. Nem volt túl jó a teljesítménye, de csak hozott olyan 20-20 gólt és gólpasszt a szezonban. Pontos statokat nem tudok, de senki sem volt a közelébe hozzá, max Dembele.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.06.16. 21:16:49

Megvan a megegyezés Depayal. Hát nem tudom kíváncsi leszek rá, bennem még mindig a manchesteri formája él, remélem nagyot megy Nálunk. Brutálisan sok így a támadónk, bár Aguero nem hinném, hogy a kezdőbe érkezett.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.16. 21:07:22

Ja coutinhot kihagytam. Ha nem tudunk kpst igazolni akkor megtartanam.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.16. 20:16:10

visca el barca írta:
2021.06.16. 17:42:29
Dembelet el kell a cityvel cserelni laportera, sr- t rajuk sozni ha mar pep annyira akarja es az arabol venni egy kpst es kesz is a keret. umtiti, sr, firpo, pjanic, lenglet, dembele mehet. Ezzel elegedett lennek.

Ts neto
Alba, valami b-s arc, sokat ugyse fog jatszani
Laporte, garcia
Pique, araujo
Dest emerson
Busi, de jong, pedri, moriba, puig + vmi klasszis
Messi, griez, depay, trincao, aguero, fati.
Dembélé szerintem menni fog, jelenleg a legpiacképesebb játékosunk a nem "érinthetetlenek" közül. Nem hiszem, hogy maradna, viszont a lejáró szerződése miatt kicsit lent van az ára. A Sport azt írta, hogy telefonon már elkezdődtek az egyeztetések, hogy az EB végére már közel legyenek az álláspontok. Egy Dembélé+Sr pakkal Laporte-ért én már elégedett lennék. Coutinhoval is lesz szerintem egy szappanopera. Megtartani nem hiszem, hogy szeretnék Laportáék. Magas fizu+bónusz nem kedvezne a gazdasági helyzetnek az Everton és az Arsenal érdeklődéséről pedig már többször írtak. Ha elmennek Dembouzzal már felszabadul egy komolyabb bértömeg.
Griezmannal nem tudom mi lehet a cél, remélem van valami terv vele, akkor tényleg lehetne komolyabban építkezni. Messi-Depay-Kun-Fati-Trincao előre elég kell hogy legyen. Nyilván benne van hogy valaki(k) hosszabb időre kidőlnek és visszanyal a fagyi, vagy Aguero és Depay besül, de annak sincs értelme, hogy az újakat vagy egy 25 milliós fizetést jegeljünk.

Lenglet szerintem szinte biztos, hogy maradni fog. Ő semmiképp sem akar menni, nincs nagy piaca és a klub is inkább Umtitit akarná elsózni. Viszont ha jön Laporte, nem kellene miatta aggódni.
Az összes média lehozta a Pjanic-Allegri szerelmet, ott csak az ár/csere lesz a kérdés.

Moribaval csütörtökön ülnek össze tárgyalni a hosszabbításról. Sanszos, hogy nem lesz egyszerű.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.16. 17:42:29

Dembelet el kell a cityvel cserelni laportera, sr- t rajuk sozni ha mar pep annyira akarja es az arabol venni egy kpst es kesz is a keret. umtiti, sr, firpo, pjanic, lenglet, dembele mehet. Ezzel elegedett lennek.

Ts neto
Alba, valami b-s arc, sokat ugyse fog jatszani
Laporte, garcia
Pique, araujo
Dest emerson
Busi, de jong, pedri, moriba, puig + vmi klasszis
Messi, griez, depay, trincao, aguero, fati.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.16. 16:50:16

sansz írta:
2021.06.16. 16:47:38
Kessiéről hallott valaki valami pletykát? Ha valakiért,hát érte jó volna fizetni is, a gazdagok versengjenek csak Huntelaarért.
Milanos vagyok, ott még nem szólt semmi ilyesmiről a fáma, de a Milan bármi áron meg fogja szerintem tartani, bőven a csapat legjobb játékosa. Aszem 2,5 milliót keres, szóval könnyű nekik is akár megháromszorozni is, ha nagyon muszáj. :D
De ha beütne a pénzéhség valamiért, akkor nem hinném, hogy hozzánk jönne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.06.16. 16:47:38

Kessiéről hallott valaki valami pletykát? Ha valakiért,hát érte jó volna fizetni is, a gazdagok versengjenek csak Huntelaarért.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.16. 14:14:02

visca el barca írta:
2021.06.16. 09:34:31
Ha nem adjuk el griezmannt vagy dembelet akkor tok folosleges depay. Ezerszer inkabb kellett volna wijnaldum vagy egy laporte/de ligt szintu vedo.
Mindenki a VB-n van van, az ügynökökkel vannak egyeztetések. Laporte ráadásul már komolyan tervben van, de még mindenki az EB-n, az átigazolási időszak még csak két hét múlva nyílik meg, mesélj mit vársz június 16-án. Egész Európában nem volt még egy nagyobb kaliberű igazolás, sőt kisebb is alig csak az ingyenesek.
Hogy hoztunk/adtunk volna el még bárkit is? Nagyon vicces, hogy egyesek már most jajgatnak, hogy milyen lesz a keret, kik maradnak rajtunk, kik nem jönnek, mikor globálisan sem történik semmi.
Majd ha augusztus végén így állunk, akkor lehet parázni, de várjuk már meg legalább azt, hogy elkezdődjön a szezon.

A Sport-on amúgy azt írták, hogy Depay nem fix emelést kapott, hanem teljesítmény bónuszhoz kötötték. Hogy ez a csapaté vagy az övé nem tudom. Viszont az azért elhivatottságnak tűnik, hogy a Juve magasabb bérét visszadobta a Barca miatt.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.16. 13:06:54

Titinho írta:
2021.06.16. 08:43:54
De én már azon se csodálkoznék, ha megunná Laporta is és adna neki egy ultimátumot. Ez van, kell vagy nem bro'.
Csípőből dobni kellett volna a csávót, hisz egy hete Laporta még azt gondolta, hogy " Aki kételkedik abban, hogy itt játszon-e, az nekünk már nem jó "
Most meg ennek szellemében licitálgatunk érte és keressük a kegyeit.
Következetesség jól látható
Válasz küldése