Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.07.25. 11:09:50

Ezen a táblázaton az elsők vagyunk:

A nyár öt legjobban költekező klubja a Transfermarkt adatai alapján (július 24-ig):

1.: FC Barcelona
2.:Real Madrid
3.:Chelsea FC
4.:Liverpool FC, Manchester United
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.07.25. 11:05:02

S.Agüero írta:
Kép
Ez csak akkor megvalósítható, ha Song marad, és jön Marquinhos.

Amúgy Cuadrado ha jön, kíváncsi leszek rá hátul. Elől semmiképpen nincs helye, maximum még akkor lehet jó, ha 3-5-2-vel játszanánk.

Viszont így akkor nincs helye Albának. :mrgreen: Néhány meccsen mondjuk be lehet vetni.
3-5-2 felállásban Albának a helye a bal középpálya, mert ebben a formációban a két szélsőnek szigorúan vissza kell járnia (jobb szélre a bizalmat megelőlegezendő Cuadradót tettem :) )
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.07.25. 10:13:27

ZBarca írta: Ki lesz a következő, Pepe? :mrgreen:
Guzmics :D egyébként Vermaelen nem lenne olyan rossz, a kispadunk legalább erősek leszünk :? (leszámítva a kp-t)
Komolyra fordítva a szót, azért valaki leírhatná, hogy milyen kaliberű, mert én elég ritkán nézek Arsenal meccseket.
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.07.25. 10:00:27

Tudom h Vermaelen jó ideje nincs épp élete formájában, de az ő esetében mindig volt egy olyan érzésem, hogy egy környezetváltozás után megint a csúcson lehet. Az Arsenalba azért elég könnyű belefásulni bármilyen ambiciózus focistának.

Amúgy Verthongen sztem jobb lenne, de Vermaelennel se lenne különösképp bajom.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.25. 09:38:19

palesz77 írta:
S.Agüero írta:
Barcafan339 írta:Vermaelen 20-30 közötti összegért jöhet hozzánk ! :)
Nem látok ilyeneket a Mundon. Egyébként Vermaelennél még Mathieu is jobb. :mrgreen:
Azóta már van cikk róla tényleg, csak 15-20 milliót írnak itt. Nem tudom mekkora erősítés lenne ő, elvégre Koscielny és Mertesacker simán kiszorították az Arsenal kezdőjéből..
Ez egyre jobb... Először Mathieu, aztán most meg Vermaelen. Ki lesz a következő, Pepe? :mrgreen:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.25. 09:33:38

S.Agüero írta:
Barcafan339 írta:Vermaelen 20-30 közötti összegért jöhet hozzánk ! :)
Nem látok ilyeneket a Mundon. Egyébként Vermaelennél még Mathieu is jobb. :mrgreen:
Azóta már van cikk róla tényleg, csak 15-20 milliót írnak itt. Nem tudom mekkora erősítés lenne ő, elvégre Koscielny és Mertesacker simán kiszorították az Arsenal kezdőjéből..
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.25. 09:01:01

mess2009 írta: nyugi! azért nem idéztelek, mert vasz. a te hsz.-ed nyomán de nem csak amiatt volt olyan érzésem, hogy.....nekem nem ér a dolog annyit, hogy utána járjak ki mikor mit mondott pontosan, egy biztos: nem tévedek nagyot, ha azt állítom, hogy az ide írók ZÖME (többsége) le becsülte, sőt becsmérelte az egyiket és magasztalta, dícsérte a másikat....
az ügy ugyan lezárva, de nincs lefutva.... még meg kell látnunk mit hoz a jövő valójában.
okés, megdumáltuk! 8)

Barcafan339 írta: Vermaelen 20-30 közötti összegért jöhet hozzánk ! Mundoooo Ennek örülnék Benatia is képben van, pláne azután, hogy a Roma leigazolta Astorit!
benatia nem annyira lesz képben astori miatt. a gyerek csak kölcsönbe jött a romához, nem benatia helyett, későbbi vásárlási opcióval. mindeképpen meg akarják tartani a marokkóit,ezért van kint a brigáddal az usában és ezért tárgyalnak folyamatosan az ügynökével.
PUYOL-XAVI-INIESTA
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.25. 08:51:58

Boixos írta:
mess2009 írta:na ez érdekes!!! Mathieu már -közepes- re javult, az eddigi sztár Marquinhos padozó zsákbamacska lett :mrgreen: =P~

nézd, ha már megtalálsz, akkor úgy csináld, h legyen értelme annak, amit teszel. azért írom ezt, mert az én dumámon zöldfejesröhögsz.
egyszer sem írtam mást ezzel a két gyerekkel kapcsolatban, a lényeg ugyanez volt. nem tudom, hol olvastad tőlem, pl h sztároltam volna marquinhost? vagy hogy azt mondtam volna róla, h őanagymegoldás, mindenképpenidevele? fiatal, nagyon kevés meccsel, rohadtul nem biztos, h bejön. a zsákbamacska ezt jelenti.
vagy hogy leszaroztam volna a franciát? igen, ő sztem egy közepes, semmi extra játékos, de azt amit tud, azt biztosan hozza. az árával van problémám, meg azzal, h ő egyedül, nem fogja tudni újjáépíteni a védelmünket, de ki tudja? majd kiderül.

segítek eggyel:
igen, azt mindenképpen el kell ismerni, h szimpatikusan nyomja a gyerek, nekiállhatna hisztizni is, meg a földhöz csapkodni magát, ahogy nem egy hülyegyerektől láttuk már. az árát ne firtassuk, úgysem lesz kevesebb...
még azt is aláírom így négyszáz kör után, h itt a ligában megleszünk vele, mert valszeg nem fog beszrni egy cétől, viszont nemzetközi vízeken kiszabott vékonyak leszünk, ha csak ő jön egyedül.
marquinhost én is láttam játszani, nem ügyetlen a gyerek, a psg sem viccből fizetett ki érte csillió eurót. de nem játszott még a "sima" bajnokiknál húzósabb meccseket sem a romában, sem a psgben. ide most olyan tapasztalt valaki kell, aki tudja, h merre hány méter, ez pedig egyelőre nem ő.
"sajnos" az asr eléggé beárazta a gyereket, ha a feléért, harmadáért el lehetne hozni, még tüntetni is kimennék érte. de így, h az arabok a lehető legtöbb lóvét akarják kiszedni belőle, már elég erős ez a szitu. nem viccből hepciáskodnak azzal, h nem akarják elpasszolni, dehogyisnem. csak a világ összes pénzéért.
nyugi! azért nem idéztelek, mert vasz. a te hsz.-ed nyomán de nem csak amiatt volt olyan érzésem, hogy.....nekem nem ér a dolog annyit, hogy utána járjak ki mikor mit mondott pontosan, egy biztos: nem tévedek nagyot, ha azt állítom, hogy az ide írók ZÖME (többsége) le becsülte, sőt becsmérelte az egyiket és magasztalta, dícsérte a másikat....
az ügy ugyan lezárva, de nincs lefutva.... még meg kell látnunk mit hoz a jövő valójában.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.25. 07:33:35

Goal.com-os Zubis intejúból a Mathieu transzferrel kapcsolatban:

"We made that decision together with the management. This year we wanted a player in the centre position who could help us improve. We're delighted to have fulfilled that desire."

Remélhetőleg félreértelmezem, de ezek alapján nem lennék meglepődve, ha a középhátvéd ügyet lezártnak tekintenék... Akkor még hozzák majd Cuadradót, és jöhet a hurráoptimizmus.
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.25. 03:46:33

S.Agüero írta: Nem látok ilyeneket a Mundon. Egyébként Vermaelennél még Mathieu is jobb. :mrgreen:
Twitteren láttam :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.25. 02:17:11

Barcafan339 írta:Vermaelen 20-30 közötti összegért jöhet hozzánk ! :) Mundoooo :) Ennek örülnék :D Benatia is képben van, pláne azután, hogy a Roma leigazolta Astorit!
Nem látok ilyeneket a Mundon. Egyébként Vermaelennél még Mathieu is jobb. :mrgreen:
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.25. 01:52:47

Vermaelen 20-30 közötti összegért jöhet hozzánk ! :) Mundoooo :) Ennek örülnék :D Benatia is képben van, pláne azután, hogy a Roma leigazolta Astorit!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.24. 21:38:40

http://www.youtube.com/watch?v=_0HhLng1 ... CBe9Eookf_
Ma megvolt az 1. edzése az spanyol válogatott tagjainak és Songnak meg Rakiticnek

Szerk: természetesen a spanyol válogatott barcás tagjainak :wink:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.24. 21:32:31

mess2009 írta:na ez érdekes!!! Mathieu már -közepes- re javult, az eddigi sztár Marquinhos padozó zsákbamacska lett :mrgreen: =P~
Marquinhos az mindig is zsákbamacska volt, ezt senki sem firtatja. Én mondjuk kifejezetten haragudtam volna,ha CSAK őt hozzák a védelembe 45ért. Fuatal ,semmi rutin, ilyenünk már van. Matyi az más: alapjában véve,ha nekem kellett volna védőt vadásznom,biztos nem rá esett volna a választásom,de kezdek megbarátkozni az ötlettel, és nálam 0-ról indul. Maximálisan bizok a képességeiben, és remélem mindenkire rácáfol itt,a fórumon.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.24. 20:04:56

mess2009 írta:na ez érdekes!!! Mathieu már -közepes- re javult, az eddigi sztár Marquinhos padozó zsákbamacska lett :mrgreen: =P~

nézd, ha már megtalálsz, akkor úgy csináld, h legyen értelme annak, amit teszel. azért írom ezt, mert az én dumámon zöldfejesröhögsz.
egyszer sem írtam mást ezzel a két gyerekkel kapcsolatban, a lényeg ugyanez volt. nem tudom, hol olvastad tőlem, pl h sztároltam volna marquinhost? vagy hogy azt mondtam volna róla, h őanagymegoldás, mindenképpenidevele? fiatal, nagyon kevés meccsel, rohadtul nem biztos, h bejön. a zsákbamacska ezt jelenti.
vagy hogy leszaroztam volna a franciát? igen, ő sztem egy közepes, semmi extra játékos, de azt amit tud, azt biztosan hozza. az árával van problémám, meg azzal, h ő egyedül, nem fogja tudni újjáépíteni a védelmünket, de ki tudja? majd kiderül.

segítek eggyel:
igen, azt mindenképpen el kell ismerni, h szimpatikusan nyomja a gyerek, nekiállhatna hisztizni is, meg a földhöz csapkodni magát, ahogy nem egy hülyegyerektől láttuk már. az árát ne firtassuk, úgysem lesz kevesebb...
még azt is aláírom így négyszáz kör után, h itt a ligában megleszünk vele, mert valszeg nem fog beszrni egy cétől, viszont nemzetközi vízeken kiszabott vékonyak leszünk, ha csak ő jön egyedül.
marquinhost én is láttam játszani, nem ügyetlen a gyerek, a psg sem viccből fizetett ki érte csillió eurót. de nem játszott még a "sima" bajnokiknál húzósabb meccseket sem a romában, sem a psgben. ide most olyan tapasztalt valaki kell, aki tudja, h merre hány méter, ez pedig egyelőre nem ő.
"sajnos" az asr eléggé beárazta a gyereket, ha a feléért, harmadáért el lehetne hozni, még tüntetni is kimennék érte. de így, h az arabok a lehető legtöbb lóvét akarják kiszedni belőle, már elég erős ez a szitu. nem viccből hepciáskodnak azzal, h nem akarják elpasszolni, dehogyisnem. csak a világ összes pénzéért.
PUYOL-XAVI-INIESTA
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.24. 19:14:40

na ez érdekes!!! Mathieu már -közepes- re javult, az eddigi sztár Marquinhos padozó zsákbamacska lett :mrgreen: =P~
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.24. 16:23:46

Kép
Ez csak akkor megvalósítható, ha Song marad, és jön Marquinhos.

Amúgy Cuadrado ha jön, kíváncsi leszek rá hátul. Elől semmiképpen nincs helye, maximum még akkor lehet jó, ha 3-5-2-vel játszanánk.

Viszont így akkor nincs helye Albának. :mrgreen: Néhány meccsen mondjuk be lehet vetni.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.24. 16:14:53

Pampalini írta:
Barcafan339 írta:A PSG az UEFA-s büntetés miatt elkell adni egy játékost nagyobb összegért, hogy megtudják venni DiMariát és a Cadena SER szerint 40M lenne Marquinhos és ez esetben Song távozna a csapattól.
amikor PSG meccset néztem, nem láttam játszani Marquinhost, megér ez a srác ennyit?
én mondjuk még a romában láttam, az alapján most (még) nem.
persze lehet, h a párizsi padozás rohadt nagyot dobott az értékén. :?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.07.24. 15:18:22

Barcafan339 írta:A PSG az UEFA-s büntetés miatt elkell adni egy játékost nagyobb összegért, hogy megtudják venni DiMariát és a Cadena SER szerint 40M lenne Marquinhos és ez esetben Song távozna a csapattól.
amikor PSG meccset néztem, nem láttam játszani Marquinhost, megér ez a srác ennyit?
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.24. 14:56:13

A PSG az UEFA-s büntetés miatt elkell adni egy játékost nagyobb összegért, hogy megtudják venni DiMariát és a Cadena SER szerint 40M lenne Marquinhos és ez esetben Song távozna a csapattól.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.07.24. 13:08:16

Erxy írta:
S.Agüero írta: Érdekes felvetés.

Felvázolnád a felállást, hogy gondolnád?
tegnap este begépeltem már egy hosszabb gondolatmenetet, csak mikor elküldtem volna pont lezárták a topikot :lol:

szóval megint:
Kép

elől nyilván Messi középre húzódik stb. de ez most mindegy

letámadást muszáj lenne visszahozni, különben életképtelen lenne a dolog.
ha az ellenfél birtokolja a labdát, akkor Mascherano vagy Busquets hátrahúzódik Piqué mellé, így védekezésben egyszerű 4-3-3 lenne.
viszont a Mascherano-Busquets-Rakitic középpályás tengely védekezésben elképesztő erősítés lennem, ha sikerül a letámadást és területszűkítést visszahozni.
a Mathieu-Piqué-Busi/Masch-Bartra négyes nem hangzik olyan félelmetesnek, de tudjuk hogy a védekezés nem feltétlen múlik csak a védelmi négyesen.
több emberrel meglehetne szállni a kp-t, köztük 2 jól ütköző, sokat futó játékossal.
probléma lehet Bartra a jobbhátvéd pozíciójában, ugyan játszott ifi korában ott, de nem tudom, mennyire érezné magát ott jól.
viszont nyár eleje óta arról szólnak a hírek, hogy Marquinhost hozni akarjuk, aki viszont jobbhátvédként is játszatható.
nem feltétlen ez lenne az alapkezdő, de egy alternatívának jó lenne, és ahogy mondta is Lucho, ha kell változtat a felálláson. :D

amit alább beírtak a többiek az sem rossz, én is gondoltam a 3-5-2-re, Cuadrado tökéletesen illene abba a játékrendszerbe, csak nekem a középpálya közepe kicsit kevés.
középen esetleg egy Rakitic - Masch védekezésbe besegít, plusz a szélén Alba és Cuadrado, akkor nem lehet gond a védekezéssel, ennek elégnek kell lennie :D plusz itt én pedig pont a szélét érzem karcsúnak - Bartra nem egy sprinter, Mathieu meg már 31 lesz - így könnyen mögénk kerülnének, plusz támadásban sem tudnánk annyira széthúzni az ellenfelet
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.24. 13:04:09

S.Agüero írta: Érdekes felvetés.

Felvázolnád a felállást, hogy gondolnád?
tegnap este begépeltem már egy hosszabb gondolatmenetet, csak mikor elküldtem volna pont lezárták a topikot :lol:

szóval megint:
Kép

elől nyilván Messi középre húzódik stb. de ez most mindegy

letámadást muszáj lenne visszahozni, különben életképtelen lenne a dolog.
ha az ellenfél birtokolja a labdát, akkor Mascherano vagy Busquets hátrahúzódik Piqué mellé, így védekezésben egyszerű 4-3-3 lenne.
viszont a Mascherano-Busquets-Rakitic középpályás tengely védekezésben elképesztő erősítés lennem, ha sikerül a letámadást és területszűkítést visszahozni.
a Mathieu-Piqué-Busi/Masch-Bartra négyes nem hangzik olyan félelmetesnek, de tudjuk hogy a védekezés nem feltétlen múlik csak a védelmi négyesen.
több emberrel meglehetne szállni a kp-t, köztük 2 jól ütköző, sokat futó játékossal.
probléma lehet Bartra a jobbhátvéd pozíciójában, ugyan játszott ifi korában ott, de nem tudom, mennyire érezné magát ott jól.
viszont nyár eleje óta arról szólnak a hírek, hogy Marquinhost hozni akarjuk, aki viszont jobbhátvédként is játszatható.
nem feltétlen ez lenne az alapkezdő, de egy alternatívának jó lenne, és ahogy mondta is Lucho, ha kell változtat a felálláson. :D

amit alább beírtak a többiek az sem rossz, én is gondoltam a 3-5-2-re, Cuadrado tökéletesen illene abba a játékrendszerbe, csak nekem a középpálya közepe kicsit kevés.
Kép
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.07.24. 11:55:12

Érdekes gondolatébresztő! Esetleg egy 3-5-2? (bár ez akár 3-1-3-1-2 is lehetne, Messi ebben úgyis feljebb játszana, Masch pedig hátrább)

Neymar - Suarez

Alba - Iniesta - Messi - Macherano - Cuadrado

Mathieu - Pique/Bartra - Montoya[/quote]

Cuadrado érkezésével ennek a felállásnak abszolút van realitása. Viszont Suarez eltiltásáig a megszokott 4-3-3 -as formációban a kolumbiai jobbszélsőt is játszhat.
Egyébként az elébb felvázolt 3-5-2-ben - az egyszerűség kedvéért nevezzük így - nagyon sok variációs lehetőség van. A 3 khv (Matyi, Piqué, Bartra) játszhat egyszerre a védelemben, illetve az MSN-ből is bármelyik nagyágyú pihenhet és akkor a kp-n összeállhat a Rakitic-Mascherano tengely. Bár az igazat megvallva, ennek a párosnak abban az esetben is szerepelnie kell, ha Messi, Ney és Luis mögött visszavontan játszik, mert nem lesz elég védekező emberünk a kp-n. Ebben az esetben Iniesta lenne a kimaradó.
Szóval lehet itt variálni rendesen, de a legmegnyugtatóbb az lenne, ha érkezne még egy klasszikus khv a védelembe.[/quote]

Igen, ebben van igazság, de Iniestát nem volt szívem kirakni a csapatból :) (bár lehet, hogy ezért sokaktól kikapok, de én Rakiticben is látok fantáziát, 18 misiért szerintem meg kellett venni)
Egyébként a Juve játszott 3-5-2 - ben és ebben a formációban (a két szélső szigorúan visszajár ugye) a gyengébben védekező középpályások is jól érezték magukat az ellenfél támadásánál (Pogba és Pirlo). Ez ráadásul a gyorsabb támadásépítéshez is jó alap (2 gyors szélsővel, 1 irányítóval és 3 csatárral)! Ezt a variációt is gyakorolva szerintem jelentősen nőhetne a taktikai repertoár.
Igaz, hogy ez a fantazmagória feltételezi Cuadrado leigazolását...
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.24. 11:44:01

http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ID=HP_HN_1" target="_blank

A cikk már megjelent az NSO-n is. A próféta szóljon belőlük!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.24. 11:39:18

meg kell h mondjam, marquinhos esetleges leigazolásától sokkal jobban fosok, mint a francia idejövetelétől. matyiőről azért lehet tudni, h merre-hány méter, azt, h fogja tudni hozni a kötelezőt, de a brazil gyerek egy kumma nagy zsákbamacska. 17 évesen jött a romába, ott nyomott 15 v 16 bajnokit (amúgy jól, látványos hibák nélkül, de nem úgy, h az ember felüvöltött, h "húb+ittazújbekkenbajjer!") és szevasz, párizsban meg szétülte a padot.
HA idehozzák őt is, akkor kb hatvan misiért jött egy közepes, de mondjuk biztos pont, meg egy 20 éves, ki tudja mi lesz belőle gyerek.
nem vagyok nyugodt.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése