Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2013.07.08. 13:46:40

Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.08. 13:45:55

Castiel írta: Elárulnál amúgy 1-2 nevet? kikre gondoltál?
most komolyan kezdjek bele a nevek sorolásába akik jobb edző mint tito? abc sorrendbe jó lesz?... vagy elég lesz ha csak az olaszokat kezdem el sorolni?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.08. 13:40:53

shutterisland írta:
a tavalyi rooney 5 ft-ot nem ér.
a tavalyi villa,pedro,sanchez triót hogyan áraznád be ?
20, 5, 15. Simán. Bár ebből én szívem szerint csak Pedro-t küldeném vissza a Kanári szigetekre. Alexis meg ha nem dobálná magát, be is lophatná magát a szívembe. Villa meg szintén nem volt akkora flop szerintem, kár hogy csak epizód szereplő volt...
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.08. 13:28:25

Castiel írta:
visca el barca írta:...meglátjátok a mes que un clubba fogunk belehalni

Egyébként már nem hog fogunk, de jól benne vagyunk a folyamatban...

Elárulnál amúgy 1-2 nevet? kikre gondoltál?
off
ha a mes que un clubba halnánk bele,akkor Abidal még itt lenne,és Qatar izé bizé se lenne a mezen. erről ennyit.

de remélem hogy az állításotok terén csak félreolvastam valamit
:roll:

on
Abi & Tito
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.08. 13:15:58

visca el barca írta:...meglátjátok a mes que un clubba fogunk belehalni

Egyébként már nem hog fogunk, de jól benne vagyunk a folyamatban...

Elárulnál amúgy 1-2 nevet? kikre gondoltál?
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.08. 13:11:05

Castiel írta:Nyílván F.Tito V. nem egy Pep, de nem tudom kit tartanátok nála tehetségesebbnek, ideillőbbnek...
tehetségesebbnek van kb 30 alternativa, ideillőbnek meg azt mondom, ha van egy edző aki 15-20 éve a szakmában van, tud annyira alkalmazkodni, hogy ne kelljen a 4-3-3-on változtatni.

meglátjátok a mes que un clubba fogunk belehalni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.08. 13:06:51

Cooh írta:
Castiel írta:...
Senki nem játsza a szakértőt, nem is értem minek hoztad fel...én csak leírtam, hogy több embertől is hallottam. Titonak amúgy is volt olyan "húzása" hogy nem nyúlt bele a meccsbe amikor kellett volna, illetve egy-két fiatallal szembeni bizalmatlansága ami itt is felmerült pár fórumozó között.

Részemről ennyi.
Nem támadás volt, bár nem lehetett kiszűrni ezt, ezért elnézésedet kérem.nem is személyednek szólt hanem általánosságban erre a "Tito alkalmatlan a feladatra" szlogennek!
Sz'tem meg nem tudnék felsorolni olyan trénereket, akik ideillenének... és minden kritériumnak megfelelnének.
Az a több ember meg...egy valaki elkezdi, és a többi megy utána... tehát valaki kitalálta hogy Tito teljesen alkalmatlan, és kb vakon csatlakoztak hozzá többen... ennek ennyi a realisztikája... Pep első 2 meccse után is jöttek az ilyen visszhangok, aztán utána már senki sem merte felvállalni az előző (lehúzó)kommentjeit sem...
Nyílván F.Tito V. nem egy Pep, de nem tudom kit tartanátok nála tehetségesebbnek, ideillőbbnek...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7410
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.08. 12:57:28

Nem értem ezt az egész Rooney transzfert. Miért kellene egy olyan játékos akinek a fizikai állapota redukál a 0-hoz, sz...rik a komoly edzésre, nem is a posztjára érkezne, ráadásul lenne a helyén vagy 3 ember. Ha nem a kacsa akkor nem érem mi járhat a vezetőség fejében.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.08. 12:53:25

a tavalyi rooney 5 ft-ot nem ér.
a tavalyi villa,pedro,sanchez triót hogyan áraznád be ?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.08. 12:42:31

Lehetne ő is a belső védőnk nem?
Kép
És már meg is van a párja:

Kép

Magas néger emberek, szerintem nem lenne gond :D Bár Snoopy-nál félnék a vizelet tesztnél :D
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.08. 12:30:03

Castiel írta:...
Senki nem játsza a szakértőt, nem is értem minek hoztad fel...én csak leírtam, hogy több embertől is hallottam. Titonak amúgy is volt olyan "húzása" hogy nem nyúlt bele a meccsbe amikor kellett volna, illetve egy-két fiatallal szembeni bizalmatlansága ami itt is felmerült pár fórumozó között.

Részemről ennyi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.08. 12:02:21

a tavalyi rooney 5 ft-ot nem ér. belassult, nem tud labdát kezelni, játszatják mindenhol ahol nem tud...

kis játékokban meghalna, hát még szélen.

nagyobb baklövés lenne mint csigrinszkij.

kulonben is megmondta moyes h nem eladó és marad.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.08. 12:01:17

kilibarca írta:David Villa 8m€ érne ebben az üzletben amit nem értek , hogy miért nem kell senkinek egy gólerős marketing szempontból sem rossz csatár.
Most olvastam, hogy a héten az Atletico is felveheti a kapcsolatot velünk Villával kapcsolatban. Kíváncsi vagyok mi lesz vele. Rooneynak meg örülnék is meg nem is. Fene sem tudja :roll:

kilibarca írta:Az elmundo Thiago helyére is emleget neveket de azokat felesleges említeni is mert Sergi Roberto-é lesz az a poszt. Aminek én nagyon örülök mert benne látom az alázatot és talán nincs elszállva magától.
Hát nem tudom Bali. Engem egyszer sem győzött meg a csávó. Még másodosztályban sem, mikor láttam játszani. Szerintem Thiago helyét hosszabb távon az öcsi fogja majd (remélhetőleg) átvenni, aminek én nagyon örülnék :wink:
Kép
Avatar
lamasia2867
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.07.06. 10:56:22

2013.07.08. 12:00:35

Messidona10 írta:
lamasia2867 írta:
Mangala emlékeim szerint szóba sem került hivatalosan (megmondom őszintén, kb. nem is tudom pontosan, hogy ki ő, ha mégis volt róla szó, elnézést, nem emlékszem). Látom, hogy még új vagy itt, javaslom, hogy olyan neveket, akiket mondjuk az újságok sem hoztak le, ne nagyon dobj be, mert a fórumerek nem igazán csípik. :) (Masi és Depay is kerültek már be ide, legendák lettek a facebook-csoportban. :D )


A másik vonalon meg a Rooney-üzlet... Én ezzel úgy vagyok, hogy ettől nagyobb meglepetést valószínűleg csak CR átigazolása okozna. Abszolút úgy találom, hogy ő nem passzol bele ebbe a játékrendszerbe sehova. Középen Messi van, szélen Rooney nem kóser, és ennyi. Padra meg Rooney-t azért nemár... Menjen Villa, játsszon, de az angolt idehozni szerintem pazarlás. Neki is, meg a csapatnak is.
Mangala: http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/05 ... rcelonanak :wink:
A Rooney storit én sem tartanám kifizetődő ötletnek. Már szerintem mindenki megszokta, hogy a Manchester játékosa. :)
Neymar-Messi-Sánzhez (A jobbik formája) :roll:
„A futball nem az a játék, amelyben ha a tréner azt mondja, csináljátok ezt, megcsinálják tökéletesen. Nem, a labdarúgás sokkal komplikáltabb. Véleményem szerint a foci egy belsőséges kapcsolat a csapat tagjai között.”
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.07.08. 11:47:49

Még mindig a Rooney ügy elég hosszan foglalkoznak vele kezdem elhinni ,hogy tényleg lesz valami ebből. Most egy Rooney= Thiago+Villa+4m€ ról írnak .

Ami szerintem a mi szempontunkból jó lenne , mert Thiago-t nem tudjuk meg győzni ami értető is mert kezdőbe nem férne még be (bár az is kétlem hogy MU-ba beférne). David Villa 8m€ érne ebben az üzletben amit nem értek , hogy miért nem kell senkinek egy gólerős marketing szempontból sem rossz csatár.

Pedro, Alexis, Tello mellé bőven elférne főleg ha tavalyi formájukat hozzák, és lenne egy csatárunk aki nem pálcika ember ,akit nem fúj el a szél.

Khv poszt nálam David Luiz lenne a favorit . Szerintem nagyon sok van még a srácban. Elérhető lenne és tudna fejlődni nálunk.Remélem most már rá térnek még mielőtt elviszik az orrunk elől.

Az elmundo Thiago helyére is emleget neveket de azokat felesleges említeni is mert Sergi Roberto-é lesz az a poszt. Aminek én nagyon örülök mert benne látom az alázatot és talán nincs elszállva magától.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.08. 11:32:11

Nincs köztes megoldás... Vagy jön egy ide illő, átlagon felüli védő, vagy nem... Az nem jó megoldás, hogy egy "vészmegoldás védőt" igazolunk majd tizen pár milláért... és megint ott leszünk ahol a part szakad, csak pár millával rövidebben....
Psg viszi a D.Luízt?
Hozzuk Sakhot :D Egyébként hol van a pénzügyi fairplay? Vagy Párizs nem Európában van? :roll: :evil:
Lehetne ő is a belső védőnk nem?
Kép
Cooh írta:Sok ismerősömtől hallottam (Juve, Bayern, Real...etc. drukkerek), hogy egy komolyabb edző kellene Tito helyett...az idő megválaszolja és eldönti...
Persze nem megfelelő edző! Könnyű ráhúzni a lepedőt, ami vizes?
Aki nincs tisztában a dolgokkal az ne mondja már meg hogy ki illik ide, meg ki nem...
Tetszik, v nem? Barcelonában MÁR nem lehet boldog, boldogtalan az edző!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.08. 11:31:07

Sok ismerősömtől hallottam (Juve, Bayern, Real...etc. drukkerek), hogy egy komolyabb edző kellene Tito helyett...az idő megválaszolja és eldönti.

Láthattunk egy "fél szezont" amiben volt öröm és keserűség is egyaránt.
Viszont az olyan elemeket nem értem, hogy miért kellett elhanyagolni, mint pl. a letámadás ami a védelemről vette le a terhet illetve a fiataloknak nagyobb bizalom mivel így lehetséges csak a beépítésük...

Neymar sok reményt adhat, de ő is csak a támadások sokszínűségében illetve ő az a fajta aki ha kell letámad, hogy labdát szerezhessen.
Előbb a hibákat kell kijavítani, mert ha továbbra is fennállnak, akkor igazolhatunk ide bárkit, mivel egy-két ember nem csinál nyarat.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.08. 11:13:24

Ironizáltam..
Én is :D

De tényleg vicces, hogy átigazolási időszak előtt azt sem tudtam kik ők, most viszont.. :lol:

Nagyon unalmas amúgy már ez a Thiago Silvás ügy... Amúgy ha a PSG-nél tényleg nem számít pénz (márpedig az arabnak minek is számtana), akkor tuti összehozzák a brazil válogatott középső védő párosát. Van egyáltalán rajuk kívül olyan középső védő, aki beleillene a Barcába? Kilátástalan a helyzet D:
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2013.07.08. 10:43:06

bowlinggolyo írta:
gyuri03 írta:
zola8787 írta:http://www.youtube.com/watch?v=a7dM37YZ0dI

Na ez a nem semmi... Azok a cselek, passzok és gólok. Véleményem szerint nem is drága, de hatalmas spíler. Ő kell!!!
A védelembe pedig Masi, és kész is vagyunk
1. Ilyen videót akárkiről össze lehet állítani még egy mostani Bojanról is és mégse szeretné őt ide senki.

2. Miért hoznánk el egy 20 éves tehetséget, amikor nálunk is van egy és már megmutatta, hogy ha kell akkor számíthat rá a csapat. Tito-nál viszont nagyon nem tetszik az, hogy a fiatalokat kapcának kezeli és amikor már a bajnokság ezer éve meg van nyerve akkor sem dobja be a fiatalokat és nézi meg, hogy mire képesek.
Ironizáltam..
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2013.07.08. 09:47:29

gyuri03 írta:
zola8787 írta:http://www.youtube.com/watch?v=a7dM37YZ0dI

Na ez a nem semmi... Azok a cselek, passzok és gólok. Véleményem szerint nem is drága, de hatalmas spíler. Ő kell!!!
A védelembe pedig Masi, és kész is vagyunk
1. Ilyen videót akárkiről össze lehet állítani még egy mostani Bojanról is és mégse szeretné őt ide senki.

2. Miért hoznánk el egy 20 éves tehetséget, amikor nálunk is van egy és már megmutatta, hogy ha kell akkor számíthat rá a csapat. Tito-nál viszont nagyon nem tetszik az, hogy a fiatalokat kapcának kezeli és amikor már a bajnokság ezer éve meg van nyerve akkor sem dobja be a fiatalokat és nézi meg, hogy mire képesek.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2013.07.08. 09:05:22

zola8787 írta:http://www.youtube.com/watch?v=a7dM37YZ0dI

Na ez a nem semmi... Azok a cselek, passzok és gólok. Véleményem szerint nem is drága, de hatalmas spíler. Ő kell!!!
A védelembe pedig Masi, és kész is vagyunk
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.08. 08:48:22

Én már úgy vagyok vele, hogy nem jön ide semmiféle nagy spíler, csak Csihrinszkij-félék meg Cáceres-félék, stb...


Egyszerűen most elérhetetlenek az olyan védők, akiket akarunk. Vagy ha elérhető, akkor nem olyan nagy spílerek (TS, Hummels, Luiz, stb), akiket akartunk szerezni.

Szóval, nyakamat teszem rá, hogy veszünk egy "semmi extra" védőt.
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.08. 08:11:30

MQuC írta:Nem értem, ha most Thiago Silva nyilatkozza, hoy ide akar igazolni, és hogy a Barcának nem lehet nemet mondani, akkor tavaly hogy sikerült? Akkor miért a fizu lebegett a szeme előtt?
Előfordulhat, h Párizsban mégsem kolbászból van a kerítés.

Ancelotti üzlet is érdekes számomra: szerződéssel rendelkező, sikert elérő edzőt engednek el (különösebb huzavona nélkül) úgy, h elvileg nincs szükségük a pénzre. Kérdezem, mivel tudta őket Perez meggyőzni?

Pedig itt még szakmaiság is érződött, nem úgy, mint a Citynél.
BrO
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.06.18. 13:11:39
Kapcsolat:

2013.07.08. 08:01:59

Hahh...Ez idáig mind zsír:)) TS nem jön, az egy dolog, de miközben mi róla álmodozunk, a PSG Luizt is elviszi, hogy aztán jövőre érte is könyörögjünk, meg reménykedjünk....még csak Bartrat kell kölcsönadni, s aztán azon reménykedni, hogy Masch Pique páros hibátlanul, sérülés nélkül, sőt úgy, hogy még el sem fáradnak viszik le az egész szezont, ami után VB!!! jön. S szerintem ez fontos, mert azért a játékosoknak ott lesz a tudatukban az a VB, és nem szeretnék kihagyni sérülés miatt, vagy nem szeretének holt fáradtan menni. Szóbal akkor vagy jöjjön már Luiz, vagy Bartrat építsük be a csapatba és adjunk neki több lehetőséget. TSt meg hagyjuk, hogy örüljön a fizetésének, úgy is az volt a legfontosabb.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.08. 07:17:37

Nem értem, ha most Thiago Silva nyilatkozza, hoy ide akar igazolni, és hogy a Barcának nem lehet nemet mondani, akkor tavaly hogy sikerült? Akkor miért a fizu lebegett a szeme előtt?
Kép
Válasz küldése