Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.05. 13:11:39

Egyesek már barca mezben látják Thiago Silva-t holott igazából sehol semmi...

Lehetnek itt olyan nyilatkozatok, hogy a barcanak nem lehet nemet mondani, meg mindenkinek az álma, hogy itt játszhasson...tavaly is érdeklődtünk iránta és mégse jött...

Mondjuk legalább tettünk egy ajánlatot, csak olyat amit SZERINTEM akkor sem fogadnának el ha eladnák.

Ebből a 32millióból lehetne más megoldást keresni, nem mint a lovak előre és az út végén csak a brazil védő áll.

David Luizt is sokan emlegetik....nem tartom akkora ásznak főleg nem vezéregyéniségnek, hogy ő kellene ide.

Hummels neve mikor felmerült elsőre jó megoldásnak tűnt a részemről, viszont hasonló kaliber mint Pique, nekünk meg egy gyors védő kellene.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.05. 13:06:11

az eddigi hirek alapján tök egyértelmű h vagy silva vagy senki. ugy latszik tito másban nem lát fantáziát.

az a baj az ilyen arab csapatokkal, h őket nem érdekli a pénz, így tök mind1 h a mostani 32 milliora rátolunk e még 2 bari meccset meg 3 kakasos nyalokat.

az egész ugylet csak silván mulik és láthatolag nem akar jönni (nem igazán értem h miért jo neki annyira a psg-ben, sztem azért mert ott ninics teher, nincs annyira fokuszban mintha itt lenne, ergo sokkal kényelmsebb neki)

jövőre is puyi-piqué-masche-barta négyesünk lesz, az egyetlen reményem, h csapatszinten vmit kezdünk a védekezéssel, mert azzal van a legnagyobb probléma.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.07.05. 10:47:12

Egyetértek abban hogy erőt kellene szerezni elsősorban a védekezésben. Ezt meg lehetne úgy oldani, hogy a Bayern szintű ellenfelek ellen Busquets-et feljebb toljuk egyel, Xavi helyére. Busi passzai is nagyon jók, Iniestának tudna segíteni a támadópasszokkal, de visszafelé is hasznos lenne letámadásban. Mögöttük egy kemény szűrő, Mascherano vagy Song, mind a kettő jó megoldás, mert védekezésben még jobbak is mint Busi, valamit két magas, erős középhátvéd, az egyik Piqué, a másik pedig ThiagoSilva/DavidLuiz/Kompany/Agger vagy valaki aki megfelel erre a célra.
Ennek a felállásnak Xavi lenne a vezéráldozata, de nem is lenne baj néha pihentetni, és eredmény alakulásától függően jöhetne be csereként.
De én a középpálya vezérszerepét, ritmus diktálás fő feladatkörét már Iniestára bíznám Xavi helyett.
Semmi bajom Xavival, imádom tisztelem, örökké helye lesz a keretben, de Iniesta megérdemli már ezt a szerepet, és azzal hogy ő dinamikusabb, mozgékonyabb mint Xavi már meg is van az egyik döntő változtatás a tavalyi idényhez képest, ami pedig szükséges.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.05. 08:55:11

B.Tamás gondolataihoz néhány megjegyzés: praktikus, hogy Tito mint "adott" lehetőség szerepel de azért a Barca nem itt ér véget! én úgy gondolom, hogy Villanova mint edző maga is egy gond a sok közül.
a müncheni pofon nagyot csattant ugyan, de komoly mélyütéseket már lehetett látni a Milan és a PSG.-ellen is ez tehát nem volt előzmény nélküli. a Bajorok elleni meccseken a TOTÁLIS ERŐFÖLÉNY sodorta el a Barcelonát, ami kifejeződik: a játékos állomány fizikai erejében(termet, nyers erő, futó gyorsaság, álló képesség) a taktikai fegyelemben és a labdabiztonságban, motivációban(siker-éhség, pénz?!). ezt semlegesíteni néhány új játékossal?!( sőt : max. talán kettővel?) több mint kétséges. Busquets: a posztján a világ legjobbja? lehet, hogy sokan így gondolják, szerintem éppen a Bayern féle totális fociban nagyon gyenge láncszem(az is volt konkrétan is az említett meccseken)
azzal nagyon egyetértek, hogy Neymar új mozgást új dimenziót hozhat, de csak akkor!!!! ha a Pedro-féle deffenziv embereket kikapcsoljuk végre, vagy (erőszakkal) az ellenfél kapuja felé fordítjuk. Alves: nekem feltűnt, hogy Scolari TUDTA!, hogy a srác nem tud beadi(hagyományos értelemben) ezért inkább befelé passzoltatta! és ez eredményesebbnek is bizonyult. az is világos, hogy a Barca szélsőjátéka kulcs volt és az is marad! Alba is és Alves is nagyn sebezhető védők!!!!! Alves azért mert rosszul helyezkedik(időnként, vagy mondjuk, nincs a helyén) Alba pedig a közelharcokban feltűnően gyenge, túl sok veszélyes beadást enged el.
mi lehet a(jó) megoldás ? ERŐT KELLENE VALAHOGY SZEREZNÜNK! mindezt abban a hitben mondom, hogy minden másban azért igenis ott vagyunk a csúcson, csak gyorsabban és erősebben kell előadni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.05. 08:26:05

Épp kérdezni akartam, h - ugyanmár - hogyan játszik egyáltalán Rooney mostanában, mert szerintem a két Madrid elleni meccsen kívül nem láttam MU meccset.
A kondi az alapja mindennek, ha az nincs, semmi nincs. Mondjuk ezt a legegyszerűbb megszerezni, 6 hét kőkemény felkészülés, étkezés, és hipp-hopp van erő.
Bár nem látom, h hova férne be, nem beszélve arról, h érdekes szakmai döntés lenne rá költeni a pénzt, nem pedig egy középső védőre. Nem fürödtünk még be elég csatárral...
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.07.05. 01:15:32

sörvirsli írta:Újabb csemege a szegértőknek,ezúttal Piqué szájából:
(egyre nagyobbat fognak itt koppanni a "Rooney nem való a Barcába" mentalitású emberekék úgy érzem. :roll: )
United-drukkerként mondom, hogy számunkra lenne az évszázad üzlete, ha eladnánk nektek Rooney-t. Halál komolyan.

A pár évvel ezelőtti Wazza bárhol elférne. Real, Barca, Bayern - bárhol. Az idei és a tavalyi? :lol: Ne szórakozzunk.

Aki látta az elmúlt két évben, az tudja, hogy miről beszélek. Az, hogy nem tud labdát kezelni (basszus méterekre pattan el tőle rendre a labda), a rövidpasszos játéka tragédia (legalább a fele ellenfélhez megy), nem küzd, nem hajt, végigkocogja a meccseket, vissza se támad, egyszerűen eltűnt a régi erőnléte, fizikuma. A párharcai többségét elveszti, egy az egyben konkrétan nulla. Ugye már a könyvében is leírta, hogy oda az erőnléte, reggelente felkelni se tud - szépen leépítette magát az erőnléti edzések kihagyásával (a The Sun jelentette meg a United korábbi erőnléti edzőjének mondatait, miszerint Rooney rendszeresen ellógta az edzéseket, mivel ő focizni akar, nem súlyokat emelgetni - ide jutott), konkrétan paródiája önmagának.

A keresztlabdái és az ívelt passzai továbbra is kiemelkedőek - de erre a Barcának nemigen van szüksége. Az év lebőgése lenne ő Barcelonában.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.05. 00:55:57

kamcore írta:...
Szerintem felesleges lenne Song-ot középre tenni. Mascherano rendben van, mert jól játszott, jól játszik kh-ként és még szeret is ott játszani. Song azért egy kicsit más téma. Song-ban jóval több kreativitás van, mint Masche-ban, viszont ha szerelni kell kevésbé magabiztos.
A védőkérdés pedig azért kérdés és égető kérdés, mert Puyol már annyira sem képes, mint korábban. A sok kihagyás pedig a játékára is hatással lehet. Van olyan, hogy a szív és az ész hajtja az embert, de a test már nem ezeknek megfelelően mozog. Nem véletlenül pattant le idén sem Niang-ról és nem véletlenül csinált belőle kis túlzással bohócot Di María sem (akit egyébként én abszolút nem tartok jó játékosnak). Nem tehet róla, a kicsik ellen hagyni kell játszani, mert azokon a meccseken hasznára lehet a csapatnak. Ezt ő is tudja, aki olvasta a nemrégiben készült interjút vele akár elmundodeportivo-n akár máshol az tudhatja, ha Puyol is kételkedik, akkor már tényleg baj van. A védelmünket pedig csapat szinten is illenék orvosolni. Enélkül egyikünk megoldása sem érne sokat.
Egyébként a többiben egyetértünk, a kapusposzton mondjuk én nem látom ennyire rossznak a helyzetet, de tény, hogy Valdes-nél vannak jobbak is. Én megelégszem annyival, hogy jövőre ilyenkor már biztos más csapatnál lesz. A következő szezonban meg inkább ő, mint Reina.
Elöl pedig Rooney igazi bomba lenne. Jobb megoldás lenne Villa és Pedro/Sánchez helyére "venni". Szerintem a kp-án nem lenne jó. Ha már Cesc sem tudott igazán nagyot alkotni ott akkor sztem Rooney kizárt. De előre illene a csapatba, erőszakos, dinamikus, technikás.
Ráadásul Rooney is elég nagy lövő, ahogy Neymar és Messi is bemutatta már nem egyszer, hogy képes távolról is betalálni. Ez sem utolsó. Ha mindhárom támadóra oda kell figyelni már a 16-os előtt, akkor kénytelen lesz az ellenfél kintebb jönni a kaputól, ami betömörülő csapatok esetén jól jöhetne.

Plusz van még valami. Szerintem nagyon fontos az, hogy egy játékos ne csak a pénz miatt menjen ide vagy oda. Neymar esetében is fontosnak tartom ezt. A nyilatkozataiból, a gesztusaiból látszott, hogy szívesen jönne a Barca-ba, ahogy Rooney-nál is ezt véltem és vélem felfedezni.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.05. 00:48:06

csabooo írta: Lehet egy kérdésem ? Olvastam hogy visszanézted a szezonvégi összefoglalót ? Megkérdezhetem honnan ? Letöltötted vagy hogyan ?
nCore-on fenn van HD-ban, két részben ha jól tudom, meg a Sport1-2 adja.
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.07.04. 23:56:55

kamcore írta:Én azon a véleményen vagyok, hogy Songot vagy Maschit többet kéne játszatni középen. Abidalt amikor először középen kezdte játszatni Guardiola sírógörcsöt kaptam, aztán amekkora flop volt, akkora király lett utána a középső szekcióban. Masch is nagyon nagyot játszott akkor középen, talán most Songnak jött el az ideje. Bal oldal okés, középre Piqué, Song (Puyol, Bartra), jobb oldal okés.

Lehet nincs akkora problémánk hátul, és jobban kéne erőltetni a "hozzunk már egy k_rva kapust" témát, mert visszanéztem a szezonvégi összefoglalót, és eddig szemet húnytam Valdes [auto_cenzúra]ágai felett, de ez az ember teljesen inkompetens. Mellé még társul a pénzéhsége, tökéletes lenne valamelyik francia klubnak. Vagy oroszba. Vagy jöhetne MB1-be is, nemérdekel, csak húzzon már el innen.
Pinto viszont mindig is a szívem egy kissebb csücske volt, Még a CV-ban láttam először, már akkor szimpatikus volt a csóka. Hihetetlenül egyenletes teljesítényt nyújt a kupában, nemtudom hogy nem tudta a vén róka kiszorítani a kezdőből ezt a bal...t. Egy évig simán nyomhatná Valdes helyett, bár nemtudom most vele hogy van ezaz egész mizéria, hogy mikor megy el, bár nem is igazán érdekel, csak minnél hamarabb léceljen le innen.

Felröppenő hírnek tetszik ez a Rooney/Gündogan téma, bár a törökök nem igazán bizonyítottak eddig spanyolba, angolok szintén. Viszont a játékosok szimpatikusak :) Lehet jobban kellene a középpálya megerősítése, mert előrefele mondhatni rendben van a dolog, amikor gyorsan játszatjuk a labdát, de sajnos ez nem mindig van így, hátra pedig nagyon lassan zárunk, millió + 1 gólt kaptunk ilyenből. Néha átjáróháznak tűnik a középpálya, vagyis azon belül a védekező része. Lehet a felálláson kéne változtatni, lehet a játékosokon, lehet a mentalitáson, vagy akár mind a három tényezőn, de ha már a középpályán és a kapus témában rendet tudnánk tenni, akkor lehet annyira nem lenne égető probléma a közép hátvéd kérdése, és később tudnánk hozni egy Hummelst, vagy valami nagy benga állatot, aki még a posztján gyorsnak is nevezhető. :)

ui:
Azért ki nem örülne egy Neymar - Messi - Rooney tridentének? :) Mögöttük Iniesta/Fabregas, Xavi/Gündogan. Jó, persze kb. FIFA-ban lenne életképes az első trió, de az ellenfelek egy picit lehet összekakkantanák magukat márcsak a nevek hallatán.
Lehet egy kérdésem ? Olvastam hogy visszanézted a szezonvégi összefoglalót ? Megkérdezhetem honnan ? Letöltötted vagy hogyan ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.04. 23:12:49

Én azon a véleményen vagyok, hogy Songot vagy Maschit többet kéne játszatni középen. Abidalt amikor először középen kezdte játszatni Guardiola sírógörcsöt kaptam, aztán amekkora flop volt, akkora király lett utána a középső szekcióban. Masch is nagyon nagyot játszott akkor középen, talán most Songnak jött el az ideje. Bal oldal okés, középre Piqué, Song (Puyol, Bartra), jobb oldal okés.

Lehet nincs akkora problémánk hátul, és jobban kéne erőltetni a "hozzunk már egy k_rva kapust" témát, mert visszanéztem a szezonvégi összefoglalót, és eddig szemet húnytam Valdes [auto_cenzúra] felett, de ez az ember teljesen inkompetens. Mellé még társul a pénzéhsége, tökéletes lenne valamelyik francia klubnak. Vagy oroszba. Vagy jöhetne MB1-be is, nemérdekel, csak húzzon már el innen.
Pinto viszont mindig is a szívem egy kissebb csücske volt, Még a CV-ban láttam először, már akkor szimpatikus volt a csóka. Hihetetlenül egyenletes teljesítényt nyújt a kupában, nemtudom hogy nem tudta a vén róka kiszorítani a kezdőből ezt a bal...t. Egy évig simán nyomhatná Valdes helyett, bár nemtudom most vele hogy van ezaz egész mizéria, hogy mikor megy el, bár nem is igazán érdekel, csak minnél hamarabb léceljen le innen.

Felröppenő hírnek tetszik ez a Rooney/Gündogan téma, bár a törökök nem igazán bizonyítottak eddig spanyolba, angolok szintén. Viszont a játékosok szimpatikusak :) Lehet jobban kellene a középpálya megerősítése, mert előrefele mondhatni rendben van a dolog, amikor gyorsan játszatjuk a labdát, de sajnos ez nem mindig van így, hátra pedig nagyon lassan zárunk, millió + 1 gólt kaptunk ilyenből. Néha átjáróháznak tűnik a középpálya, vagyis azon belül a védekező része. Lehet a felálláson kéne változtatni, lehet a játékosokon, lehet a mentalitáson, vagy akár mind a három tényezőn, de ha már a középpályán és a kapus témában rendet tudnánk tenni, akkor lehet annyira nem lenne égető probléma a közép hátvéd kérdése, és később tudnánk hozni egy Hummelst, vagy valami nagy benga állatot, aki még a posztján gyorsnak is nevezhető. :)

ui:
Azért ki nem örülne egy Neymar - Messi - Rooney tridentének? :) Mögöttük Iniesta/Fabregas, Xavi/Gündogan. Jó, persze kb. FIFA-ban lenne életképes az első trió, de az ellenfelek egy picit lehet összekakkantanák magukat márcsak a nevek hallatán.
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2013.07.04. 22:47:46

http://www.fcbarcelona.cat/futbol/barca ... ns-al-2016 na egy jo hir is erkezett sok sikert neki
Barca Barca Baaarca
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.04. 22:25:05

rooney-nek akkor van értelme, ha elmegy :

villa + tello,pedro vagy alexis
villa + thiago

előbbi esetben egyértelmű, utóbbi esetben pedig iniesta poszton is be lehetne venni, a 3 középpályás közül a legtámadóbb helyén (persze nem feltétlenül ini helyett) hiszen elég hátravont szerepben láthatjuk mostanság.

de nem látom a realitását, hogy jönne.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.04. 21:43:31

S.Agüero írta:Rooney leigazolása még mindig értelmetlen lenne
Lehet hogyha a Ts deal esetleg befulladna (ami érzésem szerint már régen befulladt), akkor esetleg tartalékként számolhatnak majd vele Titóék a védelmi poszton. :lol: :lol: Viccet félre téve, semmi értelme a leigazolásának,csak hogyha esetleg Villa mellett Pedróka is távozna.De ez sohasem következikbe, mert valószinűleg még messit is hamarabb eladnák mint Pedrot. :cry:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.04. 20:43:25

Rooney leigazolása még mindig értelmetlen lenne, Villa mellett még akkor mennie kellene még egy csatárnak, mert 7 játékos 3 posztra, az úgy picit sok lenne.
Amúgy ha menne mondjuk Villa és Pedro, szívesen látnám a csapataban Rooneyt. :) Viszont ennek az esélye közel van a nullához. :roll:
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.07.04. 20:33:31

Újabb csemege a szegértőknek,ezúttal Piqué szájából:
(egyre nagyobbat fognak itt koppanni a "Rooney nem való a Barcába" mentalitású emberekék úgy érzem. :roll: )

“Nekünk szükségünk lenne Rooney - ra, hiszen szerintem az egyik legjobb játékos a világon. Ő bele illene a játékunkba”- mondta a spanyol válogatott védő.

“Ő rengetek poszton képes játszani. A legjobbját a középcsatár poszton tudja nyújtani, de már láttam a bal és a jobb oldalon is játszani. Nagyon sokoldalú, erős és rettentő technikás. Szerintem probléma nélkül alkalmazkodna a csapathoz” – dicsérte Pique.

És még valami:

A katalán sportnapilap internetes oldala azt írja, hogy David Villát és 25 millió eurot (összesen körülbelül 39 milliót) adna Sandro Rosell az angol játékosért, ami még így is alatta van a csatár hivatalos piaci áráért (50 millió euro). Ami segítség lehet a Manchesternek az az, hogy Villa éves fizetése 10 millió euro, míg Rooneyé 14 millió, azaz spórolhatnak is egy keveset, ha létrejön a transzfer.

A Barcelona nyeresége az lehet, hogyha létrejön a Neymar-Rooney-Messi hármas, az félelmetes lehetőségeket rejt magában a következő idényt tekintve. Az angol játékos egyébként 2004 óta - mióta a Manchesternél van - 278 mérkőzésen 141 gólt lőtt, ami kiváló teljesítmény és gólátlag.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.07.04. 20:29:57

Thiago Silva: O Globo napilapnak, nyíltan elismerte, hogy "A barcában játszani egy álom"
forrás: Mundo Deportivo
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.04. 19:53:32

Sanama írta:
S.Agüero írta:Mind a kettőben látjuk hasznát, labszerzésben és kihozatalban is, mit mondtam most ebben ellent magamnak? Megszerezni, majd kihozni a labdát, vagy passzolni nem lehet egymás után? :roll:
Azt mondtad,hogy nem egy tipikus vkp aki labdát szerez és fut, majd azt írtad mégiscsak, majd aztán a haszna nem is ez, hanem a kihozatal... :roll:
Jó, figyelj, nem tudom mit kell ezen fennakadni, ennyi erővel bármelyik hsz-ba bele lehetne kötni, szerintem a lényegét értetted...
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.04. 19:30:29

szerez labdákat is, statisztika volt róla, hogy nem is keveset (de azért nem annyit, mint a már korábban említett 6 tüdejű kaliberek) viszont a fő erőssége valóban nem ez, csak ebben is hasznos azért.

jól passzol, taktikailag top, nem vállalja túl magát, és a csapat alá rendeli a játékát.
pont ilyen játékos kell oda nekünk.
bár ne lenne ilyen bántóan lassú.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.04. 19:00:41

S.Agüero írta:Mind a kettőben látjuk hasznát, labszerzésben és kihozatalban is, mit mondtam most ebben ellent magamnak? Megszerezni, majd kihozni a labdát, vagy passzolni nem lehet egymás után? :roll:
Azt mondtad,hogy nem egy tipikus vkp aki labdát szerez és fut, majd azt írtad mégiscsak, majd aztán a haszna nem is ez, hanem a kihozatal... :roll:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.04. 18:58:57

pep71 írta:
Initom írta:Busi a legjobb vkp a világon :)

Aki nem látja meg benne, játék közben a tudását azt csak sajnálni tudom...ő egy zseni,szimulálás ide vagy oda. :roll:
Teljesen egyetértek, nem is tudom, hogy lehet azt írni, hogy nem látni benne potenciált meg stb.. azok szerintem nem Barca meccseket néznek.

azért akkor van aki egyet ért :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Initom 2013.07.04. 19:06:09-kor.
Abi & Tito
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.04. 18:55:03

Initom írta:Busi a legjobb vkp a világon :)

Aki nem látja meg játék közben a tudását azt csak sajnálni tudom...ő egy zseni,szimulálás ide vagy oda. :roll:
Teljesen egyetértek, nem is tudom, hogy lehet azt írni, hogy nem látni benne potenciált meg stb.. azok szerintem nem Barca meccseket néznek.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.04. 18:52:48

Busi a legjobb vkp a világon :)

Aki nem látja meg benne játék közben a tudását azt csak sajnálni tudom...ő egy zseni,szimulálás ide vagy oda. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Initom 2013.07.04. 19:06:31-kor.
Abi & Tito
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.04. 18:48:45

Mind a kettőben látjuk hasznát, labszerzésben és kihozatalban is, mit mondtam most ebben ellent magamnak? Megszerezni, majd kihozni a labdát, vagy passzolni nem lehet egymás után? :roll:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.04. 18:39:28

visca el barca írta:
Sanama írta:Most akkor mire is jó Busi?
én nem tudom, mintha az emberek nem néznének meccseket, csak a rádióból hallanák...

mitől jó? attól h ő a tökéletes csapatember. összekötő kapocs a védelem és a kp között, mindig megjátszható, a kp-s háromszögelések gyanitom 90%-a átmegy rajta. ha rámennek 3-an xavira, ő akkor is megtalálja a rést h kipasszoljon businak, aki gondolkodás nélkül (nem ugy mint song aki 3 percig azon gondolkodik mit csináljon) teszi is tovább a golyót és már is mozog ujra tiszta helyzetbe.

ezenkivul ha ha alves fennragad legtöbbször ő segít be a helyére.

számomra ezerszer hasznosabb tagja a csapatnak mint volt yaya (és még mielőtt lehülyéztek itt nem egyéni képességekről beszélünk)

de ez egy olyan dolog, ha valaki elkönyvelte magában h csak az apja miatt van itt, azt felesleges gyozkodni (nem rád gondolok, hanem általánosságban)
irónia..., mivel S.Agüero teljesen ellent mondott magának, csak rá akartam kérdezni, hogy akkor most mire gondol....Hogy most a labdaszerzésben jó, vagy a kihozatalban,vagy mire gondol.
szú szá.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.07.04. 18:16:34

visca el barca írta:
Sanama írta:Most akkor mire is jó Busi?
én nem tudom, mintha az emberek nem néznének meccseket, csak a rádióból hallanák...

mitől jó? attól h ő a tökéletes csapatember. összekötő kapocs a védelem és a kp között, mindig megjátszható, a kp-s háromszögelések gyanitom 90%-a átmegy rajta. ha rámennek 3-an xavira, ő akkor is megtalálja a rést h kipasszoljon businak, aki gondolkodás nélkül (nem ugy mint song aki 3 percig azon gondolkodik mit csináljon) teszi is tovább a golyót és már is mozog ujra tiszta helyzetbe.

ezenkivul ha ha alves fennragad legtöbbször ő segít be a helyére.

számomra ezerszer hasznosabb tagja a csapatnak mint volt yaya (és még mielőtt lehülyéztek itt nem egyéni képességekről beszélünk)

de ez egy olyan dolog, ha valaki elkönyvelte magában h csak az apja miatt van itt, azt felesleges gyozkodni (nem rád gondolok, hanem általánosságban)
Teljesen egyetértek azzal amiket itt előttem elmondtál, illetve azt hozzátenném, hogy nem lehet összehasonlítani egy romboló-labdaszerű vkp-val mert ő nem ebbe a típusba tartozik. Posztja miatt szerez labdákat, nem is csinálja rosszul, de nem ez az ő fő erőssége. Ő a technikájából, és a futballintelligenciájából él, amit labdakihozatalok során nagyon jól tud kamatoztatni. Sőt néha beszáll a támadásokba is, általában nem is rosszul, illetve a cselei számomra üde színfoltjai a néha unalmas labdajáratásunknak. Az legészrevehetetlenebb poszton játszik, én is játszottam ezen, így tudom, hogy sokat kell dolgozni a mezőnyben stb..., de általában nem te lövöd a gólt, vagy nem te adod a gólpasszt, így sokan, akik csak nézik a meccsek, de nem látnak azok észre sem veszik mennyire fontos részét képezik a csapatnak. Pep hasonló poszton is játszott, így ő többször hangsúlyozta nem véletlenül, hogy mennyire fontos tagja a csapatnak.
Mindezek mellett megvannak a butaságai amiket elhagyhatna, de lehet akkor még ennyit se beszélnének róla.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Válasz küldése