Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.08. 10:29:14

Azért ne áltassuk magunkat, hogy Barca nevelés Vidal, mert volt már 1-2 helyen. Az hogy katalán az vitathatatlan, miután ott született, de ez nem egy nagy "homecoming" sztori. Én is örülök az érkezésének félre értés ne essék, csak ezeket azért szerintem jó előre tisztázni, mert önbecsapás, hogy saját nevelés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.08. 10:15:43

noname írta:Mivel látszólag minden modi még másnapos :twisted: , ezért berakom ide.
Az új igazolásunkról a legjobb youtube video.

https://www.youtube.com/watch?v=VWghHZKzpok" target="_blank

17 millióba kerül a hírek szerint. Ez szerintem elég korrekt ár, végül is igen sikeres szezonja volt. Ha LE kérésére érkezett, akkor tőlem megkapja a bizalmat. :wink:
Két dolog nagyon feltűnő: rendkívül gyors és rendkívül jól ad be. Utóbbi aranyat érhet néha majd mikor Suárez vagy Neymar lábára/fejére kell tenni a labdát pontosan a gólhoz.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.08. 09:48:34

Igen. Danilo bizonyított a bombaerős portugál :lol: bajnokságban. Világ legjobbja, ne röhögtess már. Én sem tartom nagy számnak Vidalt, de azért összehasonlításképp:
Vidal hasonló mennyiségű gól+gólpasszal rendelkezik idén, mint Danilo, a különbség, hogy a portugál bajnokságban max 3 csapat számít, míg a spanyolban a Sevilla csak az ötödik legerősebb. Tehát vettünk egy játékost olcsóbban, aki ismeri a bajnokságot, katalán és még a Barca ifiket is megjárta. A Real ezzel szemben megvette az épp aktuális sztárt a Portotól. Nézzük csak, kik is kerültek ki onnan mostanában: Hulk, Mangala...Mi is a közös bennük? Egyik se vált be. Évek óta nem volt olyan Porto játékos, aki bevált volna, miután eligazolt. Falcaonak volt pár jó szezonja utána,de már ő is eltűnt a süllyesztőben. Hulk láttuk a VB-n mire képes. #-o Egyszerűen nem szint a portugál bajnokság. Akkor már inkább igazoljunk olyan játékost, aki nagy valószínűséggel képes lehozni egy közepes teljesítményt, mint egy új Coentraot, hogy aztán azt se tudjuk hogy szabaduljunk tőle.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.06.08. 09:35:38

Rixmond írta:Látom magam előtt az idei aggódókat ,akik temetői hangulatot teremtettek, mert Rakitic jött és nem valami bombaigazolás.
Hát, nálam visszanézheted. Én örültem Rakiticnak nagyon, Mathieu-val úgy voltam hogy akár még jó is lehet. Bravo-t nem értettem Ter Stegen után, de szerintem ez még megbocsátható, mivel mindig is egy fő kapus volt meg egy aki véd a kupában. Ezen kívül Vermaelen-t és Douglas-t viccnek tartottam, be is jött :D

Amúgy nem kell szerintem Vidal-nak sem kihagynia fél évet, kölcsön kell adni egy maximum uefa kupás csapatnak Spanyolországban.
94:39 6 - 1
Rixmond
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:25:50

2015.06.08. 09:29:25

Tobias88 írta:Amúgy ha Danilo 32 millióért megy a Reálba, akkor hogy a fenébe vehetjük meg Vidal-t 23 millióért, egyszerűen nem értem. Az egyik egy 3 éve folyamatosan bizonyító játékos aki jelenleg a világ legjobb jobbhátvédje, a másiknak meg volt egy jó fél szezonja...

Újabb gratula a vezetőségnek. Majd Vermaelen-nel biztos aktív kezdő lesz ő is... :evil:
Látom magam előtt az idei aggódókat ,akik temetői hangulatot teremtettek, mert Rakitic jött és nem valami bombaigazolás. Aztán most kb Rakiticnek köszönhetjük, hogy ennyire brutálisan stabil volt a védekezésünk a középpályán. Iszonyat amit a horvát pergetett egész évben.
Vidal is lehet egy hasonló igazolás. Amúgy a srác brutálisan jó szezont hozott , nagyon nagy teherbírású és okosan tolja a focit. Szerintem nagyon jó vétel volt.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.08. 09:08:40

Tobias88 írta:Amúgy ha Danilo 32 millióért megy a Reálba, akkor hogy a fenébe vehetjük meg Vidal-t 23 millióért, egyszerűen nem értem. Az egyik egy 3 éve folyamatosan bizonyító játékos aki jelenleg a világ legjobb jobbhátvédje, a másiknak meg volt egy jó fél szezonja...

Újabb gratula a vezetőségnek. Majd Vermaelen-nel biztos aktív kezdő lesz ő is... :evil:
Te már elintézted vele, hogy ő is vállal fél év kihagyást?
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.06.08. 09:04:47

Amúgy ha Danilo 32 millióért megy a Reálba, akkor hogy a fenébe vehetjük meg Vidal-t 23 millióért, egyszerűen nem értem. Az egyik egy 3 éve folyamatosan bizonyító játékos aki jelenleg a világ legjobb jobbhátvédje, a másiknak meg volt egy jó fél szezonja...

Újabb gratula a vezetőségnek. Majd Vermaelen-nel biztos aktív kezdő lesz ő is... :evil: (na jó, ez azért túlzás)Amúgy meg:

- Kapus poszton duplán megvagyunk

- Alves remélem marad. Douglas és Montoya mehet amerre akar, a kettejükért talán kapunk 8 milliót. Védelem többi pontja szerintem rendben van jelenleg, főleg, hogy Mathieu sokkal jobb mint a szezon elején vártuk

- Középpályáról megy Xavi, akit tavaly én már elküldettem volna, most meg sajnálom hogy elmegy #-o A hármas páros itt kirobbanthatatlan, de sajnos Iniesta sem lesz már fiatalabb. Rafinha nem rossz, de nem egy Thiago sajnos, így rá nem lehet bízni Iniesta pótlását, Sergi Roberto meg említést sem érdemel. Szóval nincs mese, kell egy igazolás, lehetőleg egy fiatal világklasszis. Lehet dobálni a neveket:
  • - Pogba, láttuk mit (nem) csinált a döntőn, menjen máshova
    - Vidal, döntő legrosszabb játékosa rossz szezonnal, ugyan már
    - Güngdogan, 2 éve sérült nagyjából
    - Reus, szélső ő, nekünk nem kell
    - Akikből szerintem kellene válogatni: Coutinho (40m), Kevin De Bruyne (40m), Oscar (50m)
- Csatársor Pedro hosszabbításával rendben van. Deulofeu-t nem tudom hova fogjuk most idén eldobni, mert a Sevillában tavasszal 5 percet nem játszott, annyira rossz és beképzelt. Mehet megint kölcsönben, 5. embernek ott van Munir adott esetben, de Adama Traoré is megteszi kupameccseken, ő is tehetséges
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2015.06.08. 09:28:03-kor.
94:39 6 - 1
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2015.06.08. 08:36:10

culinho írta:20 millió körüli összeg nem vészes, a kora rendben van. Ő lesz ezzel Dani helyettese, Montoya-Douglas duóból egy tuti idén elmegy.

Tényleg egyedül Ini mögé kell majd ember, de nem bánnám, ha idén Denis S. és Halilovic vissza/felkerülne, lássuk meg tudjuk-e oldani házon belül a kretív középpályát. Ha nem, akkor érdemes nagyobb nevekben gondolkodni.
Érdekes, én most a sporton 10 millió eurót olvasok és megint máshol azt, hogy az egyezség része, hogy a Barca kifizeti Deulofeu és Denis járandóságát, amivel a Sevilla tartozik nekik, valamint Denis Suarez "visszavásárlását" és Halilovic kölcsönadását a következő szezonra, így jön ki a 20 millió euró körüli összeg. Kíváncsi leszek a részletekre, mert ez így túl jól hangzik!

http://www.sport.es/es/noticias/barca/a ... os-4251352
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2015.06.08. 08:29:04

Ezzel a sráccal nagyon jól fogunk járni, ezt már most ki merem jelenteni. Tavaly is megnéztem a tavaszi Real-Sevillat (hátha pontot veszítenek a fehérek), ott Rakitic oktatott, idén tavasszal meg ez a srác tűnt ki. Persze ez csak egy meccs, de aki a Real ellen úgy tud játszani, abban sok van. 20 millió körüli összeg nem vészes, a kora rendben van. Ő lesz ezzel Dani helyettese, Montoya-Douglas duóból egy tuti idén elmegy.

Érdekes egy helyzet az idén nyári. Szerintem - ha igazolhatnánk -, akkor sem kéne túl sok poszthoz nyúlni. Elől megvagyunk, Pedro hosszabításával a csere is rendezett és ott van még a kisebb meccskre Sandro és Munir. Védelemben egyedül ez a fenti igazolás kellett, kapus poszton évekre OK, egyedül a középppályán férne el valaki, de az belefér egy év múlva is. A szűrő posztra tartósabban megnézném Robit, mert idén ott kifejezetten magas szinvonalat hozott és hát még évekre számolhatunk ott Busival és a Kisfőnökkel.
Tényleg egyedül Ini mögé kell majd ember, de nem bánnám, ha idén Denis S. és Halilovic vissza/felkerülne, lássuk meg tudjuk-e oldani házon belül a kretív középpályát. Ha nem, akkor érdemes nagyobb nevekben gondolkodni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.08. 07:06:56

Capon írta:
MessiNeymarSuarez írta: Mivel 2001-03 között nálunk volt(lehet így hivatalosan Barcelona nevelésnek tekinteni?) így talán maradt még benne valamennyi Barca-vér, és könyebb lesz beilleszteni.
Szerintem messze nem lehet Barca nevelésnek tekinteni ahhoz túl sok csapatnál fordult meg és kevés időt töltött nálunk. Egyébként többek között a Real és az Espanyol utánpótlásban is megfordult (már csak ezért sem :mrgreen: )
Ezek után örüljön neki ha nem fütyülik ki :lol: jó csak vicceltem.
A törvény szerint akkor tekinthető valaki saját nevelésűnek, ha 21 éves kora alatt minimum 3 évet játszott 36 hónapot a csapat ifjúsági rendszerében. Ez azt jelenti, hogy egy játékos 3-4 csapatban is minősülhet saját nevelésnek egyszerre. Vidal elvileg 3 évet töltött a csapatnál, tehát ha kijön a 36 hónap, akkor a törvény szerint Barca nevelés.

PS: ez az angol törvény, a spanyolt nem találtam, de emlékeim szerint azonosak a törvények.
A Fifa egy szégyen
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.06.08. 06:44:08

Megy mint egy mérgezett egér... te jó isten, kicsit sajnálom, hogy nem játszhat már az elejétől. Ha LE kérte, hogy őt hozzák akkor semmi gondom vele, meg úgy amúgy sincs. :D Kíváncsi leszek, hogy a Douglas-Montoya párosból melyik fog dobbantani. (Szerintem Montoya)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.08. 06:22:47

ALEXDP írta:
Capon írta:
Erxy írta:Alba az egyik legkepzetlenebb a keretben? :shock:
lehet korai volt a nap hsz-e dijat kiosztani :lol:
:)
Tartom továbbra is!
A gyorsaságán kívül milyen jó kvalitásai vannak?
Pl a döntése, hogy minket választott :)
Lát a pályán, érzéke van az összjátékhoz,támadásból gyorsan vált át védekezésbe, góljai is vannak.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2015.06.08. 04:41:28

Capon írta:
Erxy írta:Alba az egyik legkepzetlenebb a keretben? :shock:
lehet korai volt a nap hsz-e dijat kiosztani :lol:
:)
Tartom továbbra is!
A gyorsaságán kívül milyen jó kvalitásai vannak?
Pl a döntése, hogy minket választott :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 01:42:00

Capon írta:
MessiNeymarSuarez írta: Mivel 2001-03 között nálunk volt(lehet így hivatalosan Barcelona nevelésnek tekinteni?) így talán maradt még benne valamennyi Barca-vér, és könyebb lesz beilleszteni.
Szerintem messze nem lehet Barca nevelésnek tekinteni ahhoz túl sok csapatnál fordult meg és kevés időt töltött nálunk. Egyébként többek között a Real és az Espanyol utánpótlásban is megfordult (már csak ezért sem :mrgreen: )
Ezek után örüljön neki ha nem fütyülik ki :lol: jó csak vicceltem.
Csodálom is hogy Pérez nem vette meg instant 40 millióért , jól mutatott volna egy Danilo-Vidal duó 80 millióért :lol:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.08. 01:06:51

MessiNeymarSuarez írta: Mivel 2001-03 között nálunk volt(lehet így hivatalosan Barcelona nevelésnek tekinteni?) így talán maradt még benne valamennyi Barca-vér, és könyebb lesz beilleszteni.
Szerintem messze nem lehet Barca nevelésnek tekinteni ahhoz túl sok csapatnál fordult meg és kevés időt töltött nálunk. Egyébként többek között a Real és az Espanyol utánpótlásban is megfordult (már csak ezért sem :mrgreen: )
Ezek után örüljön neki ha nem fütyülik ki :lol: jó csak vicceltem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 00:51:32

Feast4 írta:
MessiNeymarSuarez írta:Ez a Vidal gyerek beteg szinten gyors már... :lol:
Ő mondjuk lehet tudna futni Balelel én is azt nézem. :-k :twisted:
Szegény Bale felkötheti a cipőt :lol:

Mivel 2001-03 között nálunk volt(lehet így hivatalosan Barcelona nevelésnek tekinteni?) így talán maradt még benne valamennyi Barca-vér, és könyebb lesz beilleszteni.

Igaz hogy nagyon gyors, de itt nem elég ha valaki futóbolond,hanem technikásnak is kell lennie, ami úgy tűnik hogy nála meg is van, ellenünk is ahogy nézem eléggé okozott galibát, mellesleg Marcelloékat is elég szépen etette ami azért nem kis szó. emellett ahogy látható a rohanásai sem haszontalanok, mindig szinte be tud adni vagy odapasszolni a csapattárshoz, esetleg gólt lőni.

Ha megfogja tudni értetni magát Messiékkel és jól fog menni vele a kispasszos játék akkor jónak tűnik. =D>
Plusz ha nem marad fent folyton akkor akár Rakiticnek is több lehetőség adódik és nem folyton az üresen maradott területeket kell fedezni.

Viszont Alvest mindenképp itt tartanám így is, kell a rotáció főleg ha ilyen tempóban nyomja Aleix Vidal...
Szerintem Alvesnek is jólenne egy 50-50%-os szerepelosztás, így ő is és Vidal is tudna kellően pihenni, vagy ha neadjisten sérülés lenne akkor nem kéne tartani attól hogy a jobboldal fele megszűnik támadásban.
Meg persze akkor is jól jön hogy itt van Dani ha esetleg Vidal nem jön be mégsem.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.08. 00:31:06

MessiNeymarSuarez írta:Ez a Vidal gyerek beteg szinten gyors már... :lol:
Ő mondjuk lehet tudna futni Balelel én is azt nézem. :-k :twisted:
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 00:21:47

Ez a Vidal gyerek beteg szinten gyors már... :lol:

Megvan a duracellnyuszink jobboldali "testvére"? :D

Jó lesz nézni egy kontránál ahogy a pálya 2 szélén 100 méteres versenyt futnak :mrgreen:

Remélem attól még marad Alves
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2015.06.08. 00:07:33

Egyébként a videókból itélve, ez a Vidal gyerek veszett gyors :D Az meg csak jó lehet =D>
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.08. 00:04:22

kisadrian24 írta:Gündogant én nem tartom Barca szintű játékosnak. Szerintem akkor is bőven megvagyunk ha nem nem igazazolunk a KP-ra.
Nincs minőségi cserénk minden posztra...

Amúgy az lesz még bajos ha Montoya is menni akar. Douglas egyedül szélen? Jájjj... #-o
Kép
kisadrian24
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.01.13. 22:16:33

2015.06.07. 23:58:03

Gündogant én nem tartom Barca szintű játékosnak. Szerintem akkor is bőven megvagyunk ha nem nem igazazolunk a KP-ra.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.07. 23:47:52

palesz77 írta:
Feast4 írta:Még Gündogan is sanszos szerintem a következő egy-két hétben.
Ezt meg nem tudom megmondom őszintén. Olvastam ma olyat, hogy nem jön, lehet tényleg MU lesz belőle, mert többet adnak, és rögtön mehet hozzájuk.De remélem inkább minket választ, örülnék neki.
Tutira veszem, hogy egy középpályást még hozni fogunk. 50 millió van átigazolásra a nyáron. Vidalról eltérő hírek jönnek. Elvileg 17 millió volt már a 10 de biztosat holnap fogunk tudni. Tegyük fel elköltöttünk 15 millió euró körüli összeget az annyit tesz, hogy kb. 35 milliónk van egy középpályásra. Reálisan ő maradt. Mindenki másért 40-45 milliót elkérnének meg igazából ki is jöhetne szóva. Verrati elhozhatatlan, Pogba drága( bár jövőre ez lehet nem lesz akadály) és egyik se hiszem, hogy egy fél évet ülne a lelátón a két szép szemünkért, Remsy meg 70-ért? Na ne röhögtessenek már! :lol: Ha őt nem tudjuk elhozni nem tudom ki jöhet még szóba. De valaki tuti lesz, mert Bartoék be akarják magukat még jobban combosítani a választás előtt. Ami megmondom nem feltétlen tisztességes ha nem az edző kéréseit elégítik ki hanem csak igazolgatnak jobbra balra.

Most nem tudom hol olvastam de LE elvileg három középpályásban gondolkozna, Remsy, Pogba és Gündogan. Nem tudom ez mennyire kamu. Valaki mondta pl. itt a fórumon, hogy Vidáli is ő választotta. Bár erről én nem olvastam semmi konkrétat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2015.06.07. 23:59:19-kor.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.07. 23:28:52

Presentation Aleix Vidal tomorrow > 8.30 Medical tests, 13.00 Signing contract, 13.45 Camp Nou photo shoot, 14.15 Press conference

Jöhet a topic, hogy sok sikert tudjunk kívánni neki :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.06.07. 23:24:29

Én örülök neki,elképesztően gyors,a védekezésén pedig majd reméljük javít(bár eddig elég szépen elbírta a csapat Alvest).
Abból pedig úgy tűnik,hogy jól jöttünk ki eddig ha az Európa Liga győztes Sevillaból igazoltunk. :) 8)
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 23:19:20

noname írta:Az új igazolásunkról a legjobb youtube video.

https://www.youtube.com/watch?v=VWghHZKzpok
Ez jobb. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=RuEJA7i42PA
Feast4 írta:Még Gündogan is sanszos szerintem a következő egy-két hétben.
Ezt meg nem tudom megmondom őszintén. Olvastam ma olyat, hogy nem jön, lehet tényleg MU lesz belőle, mert többet adnak, és rögtön mehet hozzájuk.De remélem inkább minket választ, örülnék neki.
Válasz küldése