Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.28. 18:57:04

etooka9 írta:
djtrack írta:Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Barkit csak ot ne, kb. olyan lenne, mint Ibra. Egyenileg nagyon jo jatekosok, de mi nem jarnank jol vele.
Tobias88 írta: Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
Pedroert ad valaki 20at? :mrgreen:
mondjuk ha Pedroért beszámolnák ....
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.28. 18:56:12

Tobias88 írta:
Feast4 írta:Ha Pedro megy igazából bal oldalra kéne venni egy szélsőt és áldja vigye. De ha Alexis megy Pedro marad akkor sírva fakadok.
Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
Azért gondolom a balt mert nincs igazi balosunk rajta kívül. És ugye előferdülhet az is, hogy beteszik ékbe ha nem veszünk csatárt.

Amúgy Pedrot ha ingyen elsóznánk is jó lenne. De max a 15-öt kapunk érte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2014.05.28. 18:57:04-kor.
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.28. 18:53:40

djtrack írta:Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Barkit csak ot ne, kb. olyan lenne, mint Ibra. Egyenileg nagyon jo jatekosok, de mi nem jarnank jol vele.
Tobias88 írta: Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
Pedroert ad valaki 20at? :mrgreen:
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.28. 18:53:12

Feast4 írta:Ha Pedro megy igazából bal oldalra kéne venni egy szélsőt és áldja vigye. De ha Alexis megy Pedro marad akkor sírva fakadok.
Balra? Ott ott van Neymar. Jobbra kellene és szerintem Reus nyugodtan el játszana ott is, ahogy Bale is simán megélt a másik oldalon. Pedro menne 20ért, Reus jönne 35 millióért és öröm / boldogság. (meg persze 2 védő és egy olcsó cserekapus)
94:39 6 - 1
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.28. 18:46:31

roby122 írta:Támadósor meg egyértelmű , Pedronak mennie kell , hogy Deulofeunak helye legyen a csapatba. Az meg véletlen se történjen meg , hogy Alexis megy , és Pedro marad , mert akkor lehet , hogy az agyvérzés fog utolérni. Ha véletlen pedig Alexis menne, akkor pedig a helyére Agüero kell. Ha pedig nem megy el senki , akkor nem is kell csatárt igazolni.
Ha Pedro megy igazából bal oldalra kéne venni egy szélsőt és áldja vigye. De ha Alexis megy Pedro marad akkor sírva fakadok.
Varatrix írta: Nem is tudjuk hogy mennyi lenne az ára még... -_-

A minőséget meg meg kell fizetni. Bravo kb a 6 évvel ezelőtti Pinto, n nagyon elégedett lennék ha ő érkezne.

Különben meg az védjen aki rászolgál.
Jó de Lopez 3 millió euró volt és világszinten is kiemelkedő kapus. Mi meg egy B kapusért 15 körüli összegről beszélünk? El elég nonszens. Ráadásul szerintem legalább olyan szinten bizonytalan mint Pinto.
bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... al-2338969

Mehdi Benatia, az olasz élvonalbeli AS Roma labdarúgója elégedetlen helyzetével a klubnál, mely véleménye szerint nem tartotta be ígéretét.
Ez nekünk jó! Hátha. egy értelmesebb fizúval idecsábíthatjuk! Utána már csak a Rómával kell lezsugázni. 30 körül meglehetne...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.28. 18:44:08

djtrack írta:Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Akkor már inkább Xanyi :mrgreen: Balotelli egy agyhalott.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.28. 18:29:22

Balotelli képességei alapján szivesen elnézném nálunk,de agyatlan az a nagy baj vele. Pár napja olvastam valahol hogy felmerült az ő neve is.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.05.28. 18:27:22

fanbarca írta:
MQuC írta:Miranda kiszállt a képből nem? A MU szerződik vele, legalábbis biztosan közelebb vannak, mint mi, nem? Egyébként érdekes, de Godin neve sehol nem merül fel. Hogyhogy?
Godín kapcsán az Inter, az MUTD, City, Liverpool és Dortmund érdeklődéséről is hallottam pletykát. Nekem nagyon tetszik a magabiztos játéka.

Jó lenne minél hamarabb lezárni az ügyeinket. Nem teljesen értem, mért kell Bravot idehozni. Szerintem nem kéne versenyt kialakítani a kapusposzton. Habár kétoldalú a dolog: egyfelől jó ötletnek tűnik, másfelől viszájt kelthet. De nem hiszem, hogy 35 millióért kéne két kapust venni. Caballeronak jobban örül(tem volna)nék.

Sem Marquinhost, sem Benatíát nem láttam sokat játszani, de az alapján, amiket olvastam róluk, jó döntés lehet a leigazolásuk.


NAGYON REMÉLEM, HOGY PEDRO FOG ELMENNI ÉS ALEXIS MARAD.

Egyetértek!! Marquinhosnak mindenféleképpen jönnie kell , fiatal előtte az élet. Benatiat ha már ennyire emlegetik , jönnie kell neki is , rutinos Piqué mellé szerintem a legjobb választás. Montoya és Marquinhos pedig játszhatnának a jobb oldalt. Bartra pedig Piqué és Benatia alternatívája lehetne. Kapuba szivem szerint én is Caballerot hoznám , esetleg Kamenit , Bravo fölösleges lenne ide. De én még azt is bekockáztatnám , hogy Masip lenne Ter Stegen mögött. Lehet , hogy tapasztalatlan a felnőtteknél , viszont a Kupa meccseken el tudna védeni. Támadósor meg egyértelmű , Pedronak mennie kell , hogy Deulofeunak helye legyen a csapatba. Az meg véletlen se történjen meg , hogy Alexis megy , és Pedro marad , mert akkor lehet , hogy az agyvérzés fog utolérni. Ha véletlen pedig Alexis menne, akkor pedig a helyére Agüero kell. Ha pedig nem megy el senki , akkor nem is kell csatárt igazolni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.28. 17:48:23

etooka9 írta:Nem a versenyrol van szo, hanem, hogy ne ennyi penzt adjunk mar ki egy elso es egy masodik szamu kapusert. Sokkal olcsobban is tudnank a nemetnek versenyhelyzetet teremteni, ha mar ez a cel.
Nem is tudjuk hogy mennyi lenne az ára még... -_-

A minőséget meg meg kell fizetni. Bravo kb a 6 évvel ezelőtti Pinto, n nagyon elégedett lennék ha ő érkezne.

Különben meg az védjen aki rászolgál.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
punci
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.05.28. 17:07:53

2014.05.28. 17:33:53

etooka9 írta:
Alfa írta:Nem értem , hogy sokan miért mondják azt, hogy nem kéne Bravot és Stegent versenyeztetni mert ha olyan jó és tehetséges akkor simán letudja nyomni a chileit ha pedig nem tudja akkor pedig nem fog jobb teljesítményt nyújtani akkor sem ha nincs vetélytársa . Valdésnak sem pottyant oda az az 1-es mez ő azért megküzdött és igenis a német is küzdjön meg és ha nem tud megküzdeni akkor mehet innen jó messzire...
Nem a versenyrol van szo, hanem, hogy ne ennyi penzt adjunk mar ki egy elso es egy masodik szamu kapusert. Sokkal olcsobban is tudnank a nemetnek versenyhelyzetet teremteni, ha mar ez a cel.
Tobias88 írta:Benatia nyilatkozta, hogy esze ágában sincs váltani, így marad Marquinhos ha jön egyáltalán.
Ezt hol olvastad? egyre jobb hirek..
Bravo szerintem nem lesz drága, Lopez is csak 3,5 M volt. Benatia nyilatkozata ott van az nso-s cikkben, amit bence linkelt.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.28. 17:23:48

Alfa írta:Nem értem , hogy sokan miért mondják azt, hogy nem kéne Bravot és Stegent versenyeztetni mert ha olyan jó és tehetséges akkor simán letudja nyomni a chileit ha pedig nem tudja akkor pedig nem fog jobb teljesítményt nyújtani akkor sem ha nincs vetélytársa . Valdésnak sem pottyant oda az az 1-es mez ő azért megküzdött és igenis a német is küzdjön meg és ha nem tud megküzdeni akkor mehet innen jó messzire...
Nem a versenyrol van szo, hanem, hogy ne ennyi penzt adjunk mar ki egy elso es egy masodik szamu kapusert. Sokkal olcsobban is tudnank a nemetnek versenyhelyzetet teremteni, ha mar ez a cel.
Tobias88 írta:Benatia nyilatkozta, hogy esze ágában sincs váltani, így marad Marquinhos ha jön egyáltalán.
Ezt hol olvastad? egyre jobb hirek..
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1603
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.28. 17:23:14

Benatia nyilatkozta, hogy esze ágában sincs váltani, így marad Marquinhos ha jön egyáltalán.

Meg tudjuk mi oldani Pique - Bartra - Mascherano hármassal a problémákat, sőt, Sanchezt eladva Deulofeu is egyből kezdő lesz és ontja a gólokat ahogy Angliában is tette. Szerintem még Iniesta is mehetne és akkor Sergio Roberto több lehetőséget kapna és a klubnak költeni se kellene.

Mert mint már tudjuk ez a fontos, hogy ne költsünk egy kanyi vasat se...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.05.28. 17:24:03-kor.
94:39 6 - 1
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.05.28. 17:22:52

Egyre mélyebbre süllyedünk. Oké, hogy második számú kapus, de Bravo-nál még azt a fajta biztonságot se érzem mint Pinto-nál. És még drága is. Ha ingyen lenne azt mondanám, whiskyvel elmegy, de ez így borzalmas.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.05.28. 17:20:31

Nem értem , hogy sokan miért mondjátok azt sokan , hogy nem kéne Bravot és Stegent versenyeztetni mert ha olyan jó és tehetséges akkor simán letudja nyomni a chileit ha pedig nem tudja akkor pedig nem fog jobb teljesítményt nyújtani akkor sem ha nincs vetélytársa . Valdésnak sem pottyant oda az az 1-es mez ő azért megküzdött és igenis a német is küzdjön meg és ha nem tud megküzdeni akkor mehet innen jó messzire...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.05.28. 16:54:46

MQuC írta:Miranda kiszállt a képből nem? A MU szerződik vele, legalábbis biztosan közelebb vannak, mint mi, nem? Egyébként érdekes, de Godin neve sehol nem merül fel. Hogyhogy?
Godín kapcsán az Inter, az MUTD, City, Liverpool és Dortmund érdeklődéséről is hallottam pletykát. Nekem nagyon tetszik a magabiztos játéka.

Jó lenne minél hamarabb lezárni az ügyeinket. Nem teljesen értem, mért kell Bravot idehozni. Szerintem nem kéne versenyt kialakítani a kapusposzton. Habár kétoldalú a dolog: egyfelől jó ötletnek tűnik, másfelől viszájt kelthet. De nem hiszem, hogy 35 millióért kéne két kapust venni. Caballeronak jobban örül(tem volna)nék.

Sem Marquinhost, sem Benatíát nem láttam sokat játszani, de az alapján, amiket olvastam róluk, jó döntés lehet a leigazolásuk.

NAGYON REMÉLEM, HOGY PEDRO FOG ELMENNI ÉS ALEXIS MARAD.
més que un club
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.05.28. 16:40:55

bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... al-2338969

Mehdi Benatia, az olasz élvonalbeli AS Roma labdarúgója elégedetlen helyzetével a klubnál, mely véleménye szerint nem tartotta be ígéretét.

még mindig tárgyalgatnak, ugyanis a gyerek meg akarná dupláztatni a fizetését, ami valahol érthető is, ha már a szezon egyik, ha nem "a" legjobbja volt a csapatnál, de a Klub nem biztos, h ennyit akarna adni. kb 2-3 misi közötti összegről beszélgetünk, ennyit szeretne a gyerek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.28. 16:11:55

Miranda kiszállt a képből nem? A MU szerződik vele, legalábbis biztosan közelebb vannak, mint mi, nem? Egyébként érdekes, de Godin neve sehol nem merül fel. Hogyhogy?
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.28. 16:07:40

Subinho írta:Csak én nem hallok híreket arról, hogy mi lesz a jobbhátvéd poszttal??? Nagyon valószínű, h Alves megy PSG és engem nem győz meg, h majd a Cuadrado gyerek pótolja..... Írták itt sokan Danilot. Nem nagyon nézek Portó meccset, mit tud a srác???
Danilo talán a legnagyobb tehetség a posztján és a korához képest komoly rutinnal rendelkezik.
Fizikailag tökéletes, beíveléseknél is nagyon sok hasznát lehet venni, ugyanakkor a sebessége is megvan. A támadásokba is be tud szállni, de nem viszi túlzásba, pont olyan ami nekünk kell. Képes testtel elnyomni a támadókat, ami ritka egy szélső védőtől és rendkívül technikás. Bár ez nem akkora meglepetés, elvégre brazil. :)
Idén sok Porto meccset néztem, leginkább ő és Mangala miatt. Ha ők jönnének egy pakkba biztos pezsgőt bontanék. A gond az, hogy a Porto nem olcsón szokott játékosokon túladni. Viszont az biztos, hogy ezzel a két játékossal jó időre meg lenne oldva a védelem.


Ennek a Mirandas hírnek viszont nem igazán örülök. Ahogy valaki már említette, ha kizárnak minket a következő igazolási szezonból elég zsákbamacska lesz. Akkor abban bízhatunk, hogy Bartra (és ha egyáltalán lesz még érkező) kiforrja magát annyira, hogy stabil kezdő lehessen. Amúgy meg nem tartom akkora klasszisnak. Az Atleticoban is inkább Godin az, aki stabilizálja a védelmet. Miranda is inkább mellette tud jól játszani. Nem ő az az ember aki nekünk kellene, legalábbis nem hiszem, hogy egy Miranda-Piqué belső párossal annyival előrébb lennénk. Én még Bartrat is elé tenném. Egyedül a rutin szól mellette, azt pedig lehet orvosolni.
Mathieu pedig remélem ezerrel hápog. Akkor már inkább Fontás egy millióért, mint ő 15-ért.
Forca Barca!!!!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.05.28. 15:59:33

defender3 írta:
hank1ee írta:Claudio Bravo nagyon jó kapus, de semmi értelme versenyeztetni a 22 éves Ter Stegennel, aki 10 évre megoldhatja a kapusgondokat, és már most klasszis szinten véd. Ebből nagyon jól, de nagyon rosszul is kijöhetünk, én szerényebb hálóőrt hoznék a német mellé.
Ter Stegen nem 10 hanem 15-17 évre oldhatja meg a kapuskérdést. Bravo korú kapus meg 6-7 évre a cserekapus kérdést.
Azt azért hallkan tegyük hozzá, hogy HA!!! beválik. Nagy nevekkel és nagy ígéretekkel a korábbi évtizedekben is tele volt a padlás, a Barca kapujában állni viszont nem akármilyen felelősség és kihívás. Nagyon keveseknek adatott meg hosszú évekre megragadni ott, de még a legnagyobbak sem húztak le 15 évet nálunk.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.05.28. 15:25:36

ZBarca írta:Én a vezetőség helyében második kapusnak Julio Cesart venném meg!
César nem az a fajta kapus, aki szezont-szezonokat padozik egy csapat kispadján, szerintem érez magában annyi méltóságot, hogy csak kezdő kapusként igazol bárhová. De kitudja.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.28. 15:24:37

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... al-2338969" target="_blank

Mehdi Benatia, az olasz élvonalbeli AS Roma labdarúgója elégedetlen helyzetével a klubnál, mely véleménye szerint nem tartotta be ígéretét.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.28. 15:13:02

hank1ee írta:Claudio Bravo nagyon jó kapus, de semmi értelme versenyeztetni a 22 éves Ter Stegennel, aki 10 évre megoldhatja a kapusgondokat, és már most klasszis szinten véd. Ebből nagyon jól, de nagyon rosszul is kijöhetünk, én szerényebb hálóőrt hoznék a német mellé.
Ter Stegen nem 10 hanem 15-17 évre oldhatja meg a kapuskérdést. Bravo korú kapus meg 6-7 évre a cserekapus kérdést.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.28. 15:11:46

ZBarca írta:Én a vezetőség helyében második kapusnak Julio Cesart venném meg! Védhetne a Király kupában, a többi meccs meg Mats-é lenne. Csak az lenne a probléma, hogy a Brazil szövetségnek nem biztos, hogy tetszene, ha a legjobb kapusukkal csak a cserepadon számolunk. :oops:
Mert? Sok közük van hozzá. Meg egyébként sem valószínű, hogy ott lesz a '18-as VB-n, 38 évesen. :roll: :wink:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.28. 15:08:27

Én a vezetőség helyében második kapusnak Julio Cesart venném meg! Védhetne a Király kupában, a többi meccs meg Mats-é lenne. Csak az lenne a probléma, hogy a Brazil szövetségnek nem biztos, hogy tetszene, ha a legjobb kapusukkal csak a cserepadon számolunk. :oops:
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.28. 15:06:22

Ez egy annyira értelmetlen hír, ilyen ár mellett, kár komolyan venni.
Majd akkor bosszankodjatok ha tényleg 30 milláért jön egy cserekapus, addig kár foglalkozni vele.
Kamenivel nem tudom mi lehet, milyen állapotban/formában lehet, de rajta érdemes lehetne gondolkozni. Barcelona látványától sem nagyon jönne zavarba és egy hihetetlen rutinos és olcsó kapus lehet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése