Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.13. 18:48:02

visca el barca írta: nem hinném h idejönne. a reáltól simán letudnak gombolni egy irreális árat (80), mi nem fogunk érte ennyit fizetni.
Nem. Mi fizetünk 31+11,5+19+8,8+3 játékos elővásárlási joga+támogatjuk a Juve akadémiáját.
De! hivatalosan csak 31ért vettük legalább. :lol:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.13. 18:36:10

visca el barca írta:nem hinném h idejönne. a reáltól simán letudnak gombolni egy irreális árat (80), mi nem fogunk érte ennyit fizetni.
Elképzelhető, de szerintem vele lenne a legésszerűbb kampányolnia a vezetőségnek. A (talán) mozdítható középpályások közül az övé a legnagyobb hype, meg egy győztes licitháború a Reallal szemben sem lenne rossz reklám.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.13. 18:31:19

danianevem írta:Pogbát ma két helyre is "eladták". Gallardo szerint már biztos a Realba szerződése, a mundo szerint pedig a Juve elnöke az olasz szövetségnek említette meg, hogy a Barcában folytatja a francia. Amúgy hol lehet sportújságírói papírt szerezni? Bármit, bárkiről és bármikor leírhatnak következmények nélkül... :lol:
nem hinném h idejönne. a reáltól simán letudnak gombolni egy irreális árat (80), mi nem fogunk érte ennyit fizetni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.13. 18:27:12

Verrattit én csak Busquets helyén tudnám elképzelni. Rengeteget gürizik, jó kapocs lenne a védőnégyes és a támadószekció között, na meg a gyors labdakihozatalait talán ott tudná a legjobban érvényesíteni. Ezért nem is elsősorban az ő érkezését várnám, de a Coutinho/Isco/ Pogba/de Bruyne/Gündogan/Koke/Verratti vonalból gyakorlatilag bárki jó döntés lehetne. Igaz, más-más erősségeket kamatoztathatna a kp.

Pogbát ma két helyre is "eladták". Gallardo szerint már biztos a Realba szerződése, a mundo szerint pedig a Juve elnöke az olasz szövetségnek említette meg, hogy a Barcában folytatja a francia. Amúgy hol lehet sportújságírói papírt szerezni? Bármit, bárkiről és bármikor leírhatnak következmények nélkül... :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.13. 18:13:42

Rivaldo11 írta: Nem is olyan rég még kételkedtem, de amióta ráfókuszáltam, azt kell mondanom, igazad lehet vele kapcsolatban. A srácban kegyetlen potenciál van, az elkövetklező évek egyik legjobb középpályása lehet. Labdakihozatalban, passzjátékban elsőrangú.
Nagy fogás lenne.
Én is nagyon kedvelem, de jelenleg nálunk nem tudom hol lenne a helye. Talán Rakitic pozíciójában, Busi posztjánál pedig az a potenciálja veszne el, ami sokak fölé emelei. Mellesleg Iniesta-t kellene valahogy pótolni.

Pogba-t én nem igazán kedvelem, de, az egyik legjobb megoldás lenne, főleg, hogy védekezőbb posztot is el tud látni, így egy tkp mellett is nyugodtan használható. Mondjuk a horvát helyett.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.13. 16:51:50

Chino írta: Pogba támadó kp-ként is képes játszani, nem is akárhogy.

Igen. Ő leginkább támadó kp. Vidál játszik inkább vkp-t a Juvéban. Hasonló a szerepköre mint Iniestának, talán kötetlenebb.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.13. 16:42:15

palesz77 írta: Braida viszont eddig elég jónak tűnik nekem, még ha javarészt olaszból-olaszokat is nézeget, de ezzel a Verratti dologgal belopta magát a szívembe. Mondjuk ő szerintem mozdíthatatlan sajnos, de álomnak szép. :D Chelsea ellen. =D>
Nem is olyan rég még kételkedtem, de amióta ráfókuszáltam, azt kell mondanom, igazad lehet vele kapcsolatban. A srácban kegyetlen potenciál van, az elkövetklező évek egyik legjobb középpályása lehet. Labdakihozatalban, passzjátékban elsőrangú.
Nagy fogás lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.13. 15:30:39

Nekem kicsit az az érzésem, hogy Pogba posztját egy kicsit félreértelmezik. Attól, hogy egy fizikálisan tökéletes felépítésű magas fekete játékos, mindenki arra asszociál, hogy védekezőbb típusú középpályás. Ez hatalmas tévedés. Pogba támadó kp-ként is képes játszani, nem is akárhogy.
Kicsit úgy érzem, hogy ránézésre be van skatulyázva. Verrattit én nagyon kedvelem, de nem az a poszt, ami nekünk kell, a franciával pl. kanyarba sincs a pozíciója. Ezért is mondom, hogy Pogba Iniesta helyére is jó választás, amellett pl. Rafinha-val is jó párost alkothat.
Koke-ban én nem igazán érzek semmi pluszt, kreativitást, legalábbis olyat amilyen nekünk kellene. Inkább ilyen Rakitic féle játékos. Amellett mozdíthatatlan, ha mégis sikerülne, minimum Pogba-áron.

Belső védőt nem értem miért kellene. Egy középpályás és egy szélső védő, aztán uccu neki. Egy De Sciglio-Pogba pakkal én nagyon elégedett lennék. Csak az őszt kell valahogy "átvészelni", bár Rafinha könnyen lehet, hogy lép egy olyan szintet, hogy ezt megoldja.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.13. 10:53:21

messideco írta:Calhanoglu ügynöke azt állítja, hogy kapcsolatba lépett vele a Barca, de az ügyfele jól érzi magát a Leverkusennél, és nem érdekli a váltás. Ez is ritka...

Az elnöknek Pogba, Braidanak Verratti, Enriquenek Koke a kedvence a középpályára. Ha ez tényleg így van, akkor a vezetőség nagy kakiban van... =D>
Gondolom nem érzi magát elég jónak a Barcához. Legalább van önkritikája, ez ritka manapság.. :D

Ez meg megmondom őszintén kicsit aggasztó, mert habár én nagyon kedvelem Koket, de hogy a 3 közül ő a legszürkébb, az is biztos. Persze ha az Lucho terve, hogy egy Atletico Madrid szintű kreativitással megáldott középpályánk legyen, akkor jó lenne a Koke-Busi-Rakitic sor, de nem tudom.. Ha Rakitic vagy Busi helyére jönne, és lenne előttük egy Rafinha stílusú középpályás, akkor azt mondom oké, de abba meg nincs sok logika, hogy egy alapkezdő helyére hozunk 60 millióért valakit - vagy mennyibe szabta meg az árát az Atletico. Na mindegy, Lucho biztos tudja mik a tervei vele.
Braida viszont eddig elég jónak tűnik nekem, még ha javarészt olaszból-olaszokat is nézeget, de ezzel a Verratti dologgal belopta magát a szívembe. Mondjuk ő szerintem mozdíthatatlan sajnos, de álomnak szép. :D Chelsea ellen. =D>
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.13. 09:39:59

Csak péntekenként írok az átigazolási infókról, összegezve:

Pedro: A Sport azt írja, ha elmegy, akkor a Barcelona mindenképp igazol valakit a helyére. Ez lehet a B-ből Munir vagy a kölcsönből visszatérő Deu (bár ő ugye gyakran még a keretbe se fér bele a Sevillában...). Csak abban az esetben engednénk el, ha 25 millió euró fölötti összeget kínálnak érte. A Mundo biztosra veszi a távozást, más okok mellett a spanyol válogatottbeli helyét félti a szélső. Még azt is írja a lap, hogy a Barcelona hosszabbítana vele, érdeklődők között a Unitedet és az Arsenalt említette a héten a lap.

Tello: A madridi As és a Catradio szerint az ügynöke Portugáliában tárgyalt a játékos jövőjéről. A Porto kifizetné a 8 milliós kivásárlási árát, a klub viszont 2016-ban visszahozná, ezt a Mundo írta.
"Staying at Porto? Doesn't depend on me, but I'd be happy to do so. From the start, I've felt comfortable here." - tehát ez egy semmitmondó nyilatkozat, amelyik senkinek sem árt :D

Alves: A Sport felsorolja az érdeklődőit: PSG, Juventus, MU, Liverpool, és cáfolja azokat az értesüléseket, miszerint megállapodott volna a PSG-vel. Ezt az ügynöke is megerősítette. A Catradio szerint a klub mindenképp ajánlatot tesz a szélsőnek, mivel Enrique ragaszkodik hozzá... #-o Az angol sajtó is a fenti csapatok érdeklődéséről ír.

Az Everton tervezi Montoya, S.Roberto, Munir és Adama szerződtetését is, erről a Star adott hírt. A Munir iránt a West Ham is érdeklődik a Daily Star szerint. Sanszos, hogy a fiatalok közül ismét kölcsön ad a Barca a nyár folyamán: Munir, Sandro és Adama lehetnek a slágerek. A Mirror Songról ír, őt állítólag jelenlegi csapata mellett a Liverpool is szívesen vinné. Xavi távozásáról ír a madridi(szóval ezeket még jobban meg kell szűrni) Marca: ők Katarba küldenék az öreget, 3 éves szerződést kötve :lol:

Pogba és a középpályások: A Mundo azt írja, hogy már hónapok óta spanyolt tanul, így a távozása az Ibériai-félszigetre szinte biztos. Braida állítólag beszélt az ügynökével, és 2016-ban végigvihetőnek tűnik az átigazolás, bár komplikált lesz. Raoila : "Barça rumours? Might be a good move. Barça could be a solution. But at this moment, he's more likely to stay."

Az olasz Messaggero ír a Felipe Anderson iránti érdeklődésről, egy scout a Fiorentina elleni mérkőzésen figyelte.

Douglas Costa iránti érdeklődésről mindegyik lap ír, főleg a Mundo cikkezett sokat róla.

Calhanoglu ügynöke azt állítja, hogy kapcsolatba lépett vele a Barca, de az ügyfele jól érzi magát a Leverkusennél, és nem érdekli a váltás. Ez is ritka...

Ahogy már linkeltétek, a sajtó a Villareal hátvédjét is bedobta. Jövő héten egyik scout ismét utazik, ezúttal a Monaco - Arsenal meccsre. Fabinhot figyeli a csapat, és mivel Braidanak meggyőződése, hogy kell egy középhátvéd is, ezért a hercegségbeli csapatból Wallacet is figyelni fogják. Még Stefan Savic (Fiorentina) neve van feldobva, mint jelölt.

Zamparini, a Palermo edzője, meg kerek perec kijelentette, hogy 40 milliót fognak kérni Dybalaért.

Az elnöknek Pogba, Braidanak Verratti, Enriquenek Koke a kedvence a középpályára. Ha ez tényleg így van, akkor a vezetőség nagy kakiban van... =D> Kicsit legalább tiszta vizet önthet a pohárba, hogy vasárnap összeül a sportigazgatóság, és első körben a szerződéseket vizsgálják meg. Enriquevel a Clasico után egyeztetnek. A Sport kibővíti, hogy az elnök is jelen lesz a tárgyaláson, ahol már a jövő évi lehetséges keretet is megtárgyalják.

(röviden ennyi) :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2015.03.12. 22:04:36

Verratti nagyon jó játékos és szerintem is illene a Barca játékába, de szvsz a PSG nem fogja elengedni, maximum horror áron lehetne elhozni és a posztja sem az mint Ini-nek, inkább Xavi pozicijóában szokott játszani a francia.
Ini helyén Coutinho-t vagy De Bruyne-t látnám szívesen, mind a két játékos gólerős, jól cselező, assistokban is erős és talán annyira nem is lennének drágák.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.12. 21:56:19

S.Agüero írta:Verratti illene a játékunkba szerintem.
Az biztos, nem is kicsit. Az egyedüli bajom vele az, ami Pogbaban a legnagyobb királyság, mégpedig a távoli lövések. A kis olasz kb olyan veszélyes a kapura, mint az elmúlt években Mascherano - mondjuk természetesen nekünk pont lőtt egy gólt.. :lol: De ettől eltekintve nagyon illene ide, mintha a mi játékunkra tervezték volna a srácot.

Koket is szívesen elnézegetném itt, csak ő meg szinte semmit nem javítania a középpálya játékán. Rakiticnél valamivel jobban érzi a gyors, rövid passzos játékot, de cserébe a lövőkéje gyengébb, amúgy nagyon hasonlóak. Inkább a kemény mezőnymunkával tűnnek ki, egy Barcelona első számú fazonszabászához kevés a kreativitásuk, úgyhogy nem alkotnának túl jó párost szerintem - aztán lehet tévedek.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.12. 21:48:51

Szerintem pedig Busi és Rakitic posztja fix, Iniesta helye az, ahova találni kell valakit, oda pedig az említett három (Pogba, Koke, Verratti) közül egyik sem megfelelő, oda egy olyan játékos kell, aki képes megbontani elmozgásokkal is a védelmet, agilis, jól passzol és lát a pályán. A három játékos közül mindre igaz valamelyik, vagy akár több is, de nem mind. Egy Coutinho-típusú játékost el tudnék képzelni (korábban Matát írtam, de gondoltam hozok még egy nevet). Bár az én neveim pletyka szinten sem merültek fel, ergo irreleváns, hogy velük dobálózom. Arra szeretnék kilyukadni, hogy a Busi-Rakitic páros mellé nem feltétlen olyan játékosokat kéne keresnie a klubnak, mint a pletykákban szereplő játékosok.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.12. 21:42:02

Verratti > Pogba > Koke nálam.

Verratti illene a játékunkba szerintem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.12. 21:37:04

Verrattit hoznám, Pogba b-terv lenne. Tegnap is amit a kis olasz lemelózott a vadak ellen, hát le a kalappal. Nagyon tetszik a játéka, szerintem illene is ide.
Egy Busi(sajnos)-Verratti-Rakitic kp megfelelnek a mai kor követelményeinek abszolút.

De nem leszek szomorú ha Koke jön vagy Pogba, csak tényleg ilyeneket igazoljunk vagy senkit. Tavaly is repkedtek a jobbnál jobb nevek,opciók, aztàn lett egy Matyi-Verma gigaultramegapack :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.12. 21:30:56

A Pogba-kérdéskörhöz: ha jól tudom még Manchesterben volt valami összetűzése Fergusonnal, egyrészt nem játszott, másrészt talán mintha a mentalitásával lehetett gubanc. Azóta semmi ilyen jellegű cikkre nem emlékszem. A pályán meg eddig fokozatosan fejlődött, egy új környezet (a Juve játékosokhoz képest is) kiemelkedő társakkal talán nem megállítaná, hanem elősegítené azt a bizonyos szintlépést... Ami eléggé ellene szól, az az ár...

Ezt meg egy unorthodox veszteségminimalizálással meglehetne oldani: hozni kell még mellé Kokét vagy Verrattit, és akkor 160 millióért lesz két potenciális klasszis. Az egyikük csak beválik majd. :lol:
Petr írta:Barcelona scout Urbano Ortega attended Bayern-Shakhtar yesterday to watch Shakhtar player Douglas Costa (24). [mundo deportivo]

Ő volt az, akit sokáig figyelt a MU, próbajátékon is volt, de mégsem ment oda?
Régebben igen, pár éve talán. Bár gondolom a 7:0 nem igazán győzte meg Ortegát...
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.12. 21:27:15

Igazából tárgytalan, hiába igazol a klub úgysem játszhat senki, de gondoltam belinkelem, legyen még min csámcsogni.

Barcelona scout Urbano Ortega attended Bayern-Shakhtar yesterday to watch Shakhtar player Douglas Costa (24). [mundo deportivo]

Ő volt az, akit sokáig figyelt a MU, próbajátékon is volt, de mégsem ment oda?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.12. 20:46:56

Elolvastam, értelmezem újra, de nem 3 év lenne benne szerintem, hátra van még a karrierje majdnem fele.

Neymar-Griezmann? Én az olyan játékosokat nem szeretem, akik nem minden egyes másodpercben a feladatukra koncentrálnak. Abban meg szerintem egyetérthetünk hogy Neymar baromi éretlen egyelőre. Viszont elismerem, hogy ennél rosszabbra számítottam. Griezmann meg kb az Atletico legjobbja, szóval nem hiszem hogy mellé lőttem volna a gyerekkel. Neymart meg múltkor túltárgyaltuk, nem gondolom hogy Griezmannal gondok lettek volna nálunk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.12. 20:37:47

Alcantara írta:Ez szerinted mentális problémára vall és agyi gyengeségre?
20 éves volt Palesz, bekerült egy VB-n egy komoly válogatottba!! Gondolkozzatok már miket írtok. Nem Balotelli, aki hetente 10 nőt visz fel magával és bulizik minden nap.
Kőkeményen rakkol, tapasztalatlan volt, első világeseménye.
Annyira nem ostoba fél Európa szakember gárdája, hogy ezt ne látnák, amiket itt vizionáltok fórumozóként.
Verratti vagy Koke nem rugdalóztak feleslegesen, pedig ők is 20 körül voltak első VB-n - most csak azért őket hoztam fel, mert mindkettő fiatal és hasonló poszt. Senki se mondta, hogy Balotelli szintű bajai vannak fejben, de az alapján, amit ott mutatott, nem az jött le, hogy kötélből vannak az idegei, ez pedig akár lehet bökkenő hosszútávon.

A tehetségét szerintem senki nem vitatja, brutális lövőereje és rúgótechnikája van, elég jól lát a pályán, baromi technikás, fizikálisan is top, de 80 millióért elég kockázatos igazolás lenne szerintem az első bekezdésem miatt - azok alapján, amit a VB-n láttam tőle legalábbis. Ezeket természetesen kinőheti, Neymar is nagyon kockázatos igazolásnak tűnt, mert Brazíliában sokszor túlvállalta magát, sokat celebeskedett, amikor hozzánk került meg mégis "megjavult", és rohadt jó igazolás lett - eddig nagyon úgy néz ki legalábbis. :D Pogba is ilyen szerintem, simán benne van, hogy szintet lép, és akkor top3 középpályás lehet 5 év múlva már, de ha meg nem, akkor nagyon nagy bukó annak, aki megveszi - elsősorban az ára miatt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.12. 20:36:34

Bob_Marley írta:Egy 27 éves ereje teljében lévő embernél rohadtul mindegy, hogy kapus, középhátvéd, sorozatgyilkos vagy éppen balett táncos. Bőven van a pályafutásában a hollandnak is, s egyáltalán nem lefelé menő. 30 felett lehetne mondani, de 27? Ezt nem tudom elfogadni, főleg hogy én is akörül vagyok. :D

Sebesség számít, de 28 a legjobb focista kor, nem fog 7-8 évig ugyanúgy futkorászni, de ha már itt tartunk, akkor Abidal is akörül jött hozzánk és csak ellébecolt a szélen gond nélkül évekig.
Javaslom olvasd el újra a hsz-t. Egy szóval sem írtam, hogy 27 évesen idős lenne és szerintem palesz sem a jelenlegi korára értette. Többször is 30 évet írtam, hogy, ha megvesszük az kb. 3 évre oldhatja meg a problémát, már ha egyáltalán beválik.

Pogba-nak nincs semmi baja agyilag, csak még egy kicsit éretlen, de ez korából is adódik. A Juve-ban meg kb. azt csinál amit akar, nincs igazán szorosan fogva a gyeplő. Ez egy olyan csapatban, mint mondjuk a Bayern, a Real, a Chelsae (és szerintem magunkat is idesorolhatjuk) már másképp van.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.03.12. 20:33:38

Az árán biztos nem veszünk össze, ezzel egyetértek én is.
Az közel sem biztos, hogy ennyit ad érte valaki. attól, hogy az ügynökök tépik a szájukat ilyenkor az természetes.

Mellesleg Bob, neked ugyanezen véleményed volt Neymarról is, hetente többször leírtad, hogy csak bohóckodik, nem ér annyit, Griezmann kell ide.
Az idő nem téged igazolt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.12. 20:31:11

Nem gondolom, hogy kitaláció lenne, hogy bőven tud hanyag is lenni. Mentális problémánál nálam bőven beletartozik a felelőtlenség is. Nagy jövő állhat előtte, de rengeteget kell tanulnia. Én voltam az egyik védelmezője mikor pl a Reallal került szóba és ezeket most is tartom, hogy fizikum, lövőtechnika kivételes nála. Viszont 80-100 milliót meg nem ér, s nagyon nagy kockázat lenne ennyit kifizetni érte.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.03.12. 20:16:47

palesz77 írta:VB meccseken például rengeteg rossz megoldást választott, sokszor Busi poszton adott el labdát, amiből jöhetett az ellenfél, e mellé meg volt legalább 2 piros lapos butasága azon a 4-5-6 meccsén.
Ez szerinted mentális problémára vall és agyi gyengeségre?
20 éves volt Palesz, bekerült egy VB-n egy komoly válogatottba!! Gondolkozzatok már miket írtok. Nem Balotelli, aki hetente 10 nőt visz fel magával és bulizik minden nap.
Kőkeményen rakkol, tapasztalatlan volt, első világeseménye.
Annyira nem ostoba fél Európa szakember gárdája, hogy ezt ne látnák, amiket itt vizionáltok fórumozóként.

Elfogadom, hogy nektek nem szimpatikus, de mindezt ne úgy bizonygassátok, hogy kitaláltok róla dolgokat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.12. 20:13:49

Alcantara írta:
Nem guglizok, csak eszembe jutott két jelentéktelen név a vesszőparipához: Az egyik egy Maradona nevű pali, a másiknak nem tudom a rendes nevét hirtelen, valami Fenomeno vagy hogy emlegetik.
Állítólag mindketten jól fociztak.
Nekem is eszembe jut, Mendieta, Coco, Zambrotta, Ibrahimovic csak hogy nálunk maradjunk továbbra is.

Pogbáról nekem két dolog jut eszembe mindig mikor látom játszani. Kiváló fizikum mellé nagy felelőtlenség. Kockázatos passzok, hanyag megoldások, felesleges cselek. Ez nálam kimeríti a még éretlen bohóckodó jelzőt. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.03.12. 20:23:16-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.12. 20:01:23

Alcantara írta:Lehetne erről valami konkrétumot megtudni, mert én annyira nem vagyok tájékozott ebben a témában. Mitől gyenge agyilag és milyen bohóckodásokat csinál ő konkrétan?
VB meccseken például rengeteg rossz megoldást választott, sokszor Busi poszton adott el labdát, amiből jöhetett az ellenfél, e mellé meg volt legalább 2 piros lapos butasága azon a 4-5-6 meccsén.
Válasz küldése