Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.03. 23:55:36

MessiNeymarSuarez írta:Csak nekem tűnik úgy hogy most nagyon hiányzik Fabregas? :|
A csapat egész stabil, az MSN zseniális, de a középpályától kicsit több kéne, és akkor mégjobban muzsikálnánk, az MSN is ha több támogatást kapna.
Bár ahogy elnézem, Fabregas nem csak a Barcának hiányzik ,hanem Fabrenek is hiányzik a Barca, nem véletlen hasonlítja mindig össze a Chelsea-vel. Most egy jól játszó Fabregas ,ráadásul a saját helyén játszó Fabre nagyon kéne.
Én mindenesetre reménykedek hogy Iniesta hátha összekapja magát, kezd egyre jobb labdákat adni azért, hátha...(remélem nem csak azért látom így mert Ini az egyik legnagyobb kedvencem)

Meddig fogunk még utána sirni? Ő se hiszem, hogy el akart volna menni ha annyira jó lett volna itt neki. Eligazolt elment ég veled. Sajnos semmi maradandót nem tudott nálunk alkotni. És most itt beszéhetünk arról, hogy nem a heylén volt vagy arról, hogy sokszok kikezdte a közönség is, de két három jó meccs után olyan lélektelenné vált hetekre hogy rossz volt nézni.És tegyük hozzá egy telejsen más focikulturában érret kész játékossá. Vesszük sorra az Arsenal játékosait, de még egy sem volt akire azt, mondtam volna na ez igen! Ez a gyerek vaóóó. Vele is így volt. A Chelseabe egyenlőre megy neki buzom benne így marad, de van egy sanda megérzésem, hogy ott sem fog a végtelenségig így pörögni. Nálunk évről évre csak egyre jobban kijött, hogy nagy hiba volt a visszahozatala. De ez már így veszett. A jelenlegi keretben kell gondolkodni és ehhez igazolni. Én is nagyon sajnálom Thiagot, de rá is ihatunk már hideg vizet.

És bár Ini nekem is kedvencem de ha Rafhina nem fogja bejátszani a posztot akkor előbb utobb valaki kelleni fog. Nagyon tompa egész évben. Iagzából tavaly is az volt csak most jobban ki jön úgy hogy egy két motiváltabb emberrel mozog együt.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.03. 22:54:48

Csak nekem tűnik úgy hogy most nagyon hiányzik Fabregas? :|
A csapat egész stabil, az MSN zseniális, de a középpályától kicsit több kéne, és akkor mégjobban muzsikálnánk, az MSN is ha több támogatást kapna.
Bár ahogy elnézem, Fabregas nem csak a Barcának hiányzik ,hanem Fabrenek is hiányzik a Barca, nem véletlen hasonlítja mindig össze a Chelsea-vel. Most egy jól játszó Fabregas ,ráadásul a saját helyén játszó Fabre nagyon kéne.
Én mindenesetre reménykedek hogy Iniesta hátha összekapja magát, kezd egyre jobb labdákat adni azért, hátha...(remélem nem csak azért látom így mert Ini az egyik legnagyobb kedvencem)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.03. 21:32:05

visca el barca írta:
Petr írta:Komolyan, valaki mondja már meg, hogy Pogba mitől olyan nagy játékos (azon kívül, hogy magas)? Akárhányszor láttam játszani nulla teljesítményt hozott le, egyedül a távoli lövései kiemelkedőek. Az Olasz Bajnokság egyébként is sütiliga, az nem szint.
a reálosok azt mondják isten. érted?
Nem tudom ti mennyi Juventus meccset néztek, sajna mivel a legjobb barátom Juve fan én elég sokat. Poga rendkívül gyors, technikás és jól lát de ez sajna nem mindig jön ki és az hogy passzjátékban még nem az igazi ez tény elég önző. Bár Conte alatt nem volt az, Allegri alatt már marha sokat megenged magának. Félelmetesen jól lő és óriási gólokat ver lendületből vezetve a labdát. A mozgása pedig egyszerűen rémisztő, azt hinnéd nem tudja mit csinál és mindjárt összeesik, de ez elég csalóka. Nagyon erős és jól ütközik. És még igen csak fiatal. Egy jó edző mellett ide is beférne. Ő lehet a következő Zidan feltéve ha nem száll teljesen a fejébe az, hogy ő már valaki, holott még igen csak senki. Mondjuk én ha választani kéne egyértelműen Verratti mellett tenném le a voksom. Már csak amiatt is, hogy ha jövőre tényleg visszahozzuk Denis Suarezt és Rafhina is úgy néz ki, hogy marad akkor másmilyen tipusú középpályás kellene. Pogbát be kellene tötörni. És furi lenne a 60-80 milliós középpáylást ültetni.
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.03.03. 21:28:27

http://www.sport-english.com/en/news/ba ... le-3986229
Szakmai vezetés egy újabb zseniális ötlete :roll: ahelyett, hogy kifizetnék Danilo árát és ezzel megoldódna jópár évre a jobbhátvéd kérdés inkább marasztalni akarják azt az Alvest aki nem jobb mint Adriani vagy Montoya. Persze még azt is kinézem, hogy kap majd akkora fizut mint Busquets.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.03. 21:23:44

crixus írta: A kp-ra egy embert elég lenne igazolni, a fiataljaink miatt. De akit hozunk az minőségi legyen. Én Pogba-nak vagy Koke-nak örülnék a legjobban. Mindketten hajtós játékosok, jó rúgótechnikával és jókora kreativitással. Reus-t Iniesta helyén én kicsit erőltetett megoldásnak érezném, de abban is lenne valami, mert Messi-vel is és Neymar-ral is tudnának váltani, ha valamelyikük középről indulna. Ami biztos: Xavi-t már jövőre pótolni KELL (már idén kellett volna), Iniesta-ban sem sokat érzek már, kellenek az újak és nem feltétlenül lesz Denis S-ből, Rafinha-ból és Halilovic-ból is szupersztár, szerencsénk van, ha az egyikük beválik. Tehát kell igazolni is és bármennyire is szimpatikus Rakitic hajtós játéka, de előre ő nagyon kevés. Tipikusan 12. embernek tökéletes, tudna akár vkp-t is játszani ilyen mentalitással, de az "alapcsapatba" kevés.
A védelembe én oldalra Danilo-t hoznám vagy van der Wiel-t, egyik sem megoldhatatlan feladat, középre pedig Vermaelen-től függően valakit.
Pogba számomra kicsit sötét ló (nem félreérteni :mrgreen: ). konkrét véleményt nem merek formálni róla, mert ahhoz nem láttam eleget, de lehet, hogy túlértékelt stb, azonban nem lehet véletlen, hogy ennyit hallani róla és sok csapat elsőszámú célpontja, mindez csupán 21 évesen. Ezzel csak arra próbálok célozni, hogy hatalmas lehetőség lehet a gyerekben, inkább a személyisége, ami aggasztó lehet. Januártól egy Pogba, Rakitic, Rafinha, Iniesta középpályás-vonal kiegészülve Busquets-el és Masch-al nem hangzana rosszul.
Mondjuk én inkább megpróbálnám egyelőre erőltetni Rafinha-t Iniesta helyén, hadd fejlődjön, idáig mindig jobb teljesítményt hozott le nála. (tudom az nem nehéz bla-bla-bla)
De ha nem is sikerül kezdőszinten számítani harmadik számú kp-ként mindenképp lehetne rá számítani.
Azzal viszont nagyon nem értek egyet, hogy Rakitic 12. számú ember lenne. Attól, hogy nincs akkora neve, nem jelenti azt, hogy ne lenne a kezdőben szükségünk rá. Ami az előrejátékot illeti pedig idén, csak a bajnokságot nézve van 4 gólja és 6 gólpassza (ami szerintem elég imponáló), Xavi-ini-Rafinha triónál ez a szám 2 és 4. Lehet mondani, hogy ez utóbbi a gyenge, de akkor is majd' a dupláját hozza. Amellett, ahogy a szerepét betölti nagyban segített közvetve a támadójátékunkban is, a védekezésben pedig labdaszerzésekkel, szerelésekkel, ütközésekkel amit hozzátett, az embertelen. Széljegyzetként pedig érdemes azt is megjegyezni, hogy ő az, akiben leginkább benne van a veszély, hogy elsül a lába. Sajnos nem próbálkozik sokat, reméljük javít.

A jobbhátvédre vonatkozó véleménnyel egyetértek, bár van der Wiel-re nem nagyon látok esélyt. Talán tavaly lehetett volna egy Alves+pénzért megszerezni, amíg még érdeklődtek a franciák. Én Danilo alternatívájaként inkább De Sciglio-t tudnám elképzelni. Fiatal és tehetséges, sokat tud még fejlődni, nem mellesleg lejár a szerződése és szinte biztosra vehető, hogy a Milan nem ér oda az első 4-be, így nyugodtan játszhatna a BL-ben is.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.03. 19:07:23

Petr írta:Komolyan, valaki mondja már meg, hogy Pogba mitől olyan nagy játékos (azon kívül, hogy magas)? Akárhányszor láttam játszani nulla teljesítményt hozott le, egyedül a távoli lövései kiemelkedőek. Az Olasz Bajnokság egyébként is sütiliga, az nem szint.
a reálosok azt mondják isten. érted?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.03.03. 17:39:45

Petr írta:Komolyan, valaki mondja már meg, hogy Pogba mitől olyan nagy játékos (azon kívül, hogy magas)? Akárhányszor láttam játszani nulla teljesítményt hozott le, egyedül a távoli lövései kiemelkedőek. Az Olasz Bajnokság egyébként is sütiliga, az nem szint.
Pogba a vb-n is egy nagy nulla volt,meg a pár olsz bajnokin amin láttam sem mutatott semmi extrát. Én sem értem miért van annyira túlszártolva,Reus-t még most kb fele annyiért meg lehetne venni és kismilliószor jobb mint a francia kölök... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.03.03. 17:30:08

Ha Douglas meg Vermaelen árát összeadjuk meg Alves idei fizetését az már kapásból 30 millió fölött van meg ha el tudtuk volna passzolni Alvest azért is kaphattunk volna jobb esetben 15-öt de inkább csak 10-et az már 40 millió abból és Tello játékjogáért Danilót simán meg lehetett volna venni és Vermaelen meg Douglas fizetését meg odaadni neki. Csakhát mivel Alvesért nem volt komoly jelentkező ezért vagyunk most ott ahol. Szerintem neki a legnagyobb baja a fizetési igénye, nagyon ostoba vezetésű az a csapat amelyik ad neki 10+ milliós fizetést 32 évesen jobbhátvédként ismerve az utóbbi években nyújtott teljesítményét meg azt, hogy nagyon max 3 év van benne a legmagasabb szinten.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.03. 17:27:13

Komolyan, valaki mondja már meg, hogy Pogba mitől olyan nagy játékos (azon kívül, hogy magas)? Akárhányszor láttam játszani nulla teljesítményt hozott le, egyedül a távoli lövései kiemelkedőek. Az Olasz Bajnokság egyébként is sütiliga, az nem szint.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.03. 17:22:31

Igazából itt Pogba, Verratti és Danilo lehetne minőségi erősítés. De sajna egyikükre sincs reaális esély. Átigazolási bann az átigazolási ban. Igazán komoly játékost nem tudunk elhozni max úgy ha csillagászati pénzt fizetünk ki érte és valamelyik oldalon olvastam, hogy az a szerződéskötés sem játszik, hogy kölcsönben ők használhatják csak nemzetközi kupában nem. Ráadásul az már látszik, hogy Daniloért nem fizetünk 40 millát. Pedig itt rövid úton venni kell majd egy középső védőt is. Veramelen a jó ég tudja, milyen lesz ha egyszer talán visszatér, Matyiban meg már most látszik, hogy 20 milláért azért nincs benne két év.

Reust meg felejtsétek már el! Támadó! Támadóként játszik. Visszarakni középpáylára Ini helyére vagy jó lesz vagy nem. Két csapat van perpill a nagyok közül ahol meglehet neki a hely, AA Chelsea, de Cuardado érkezésével igazán már ott se és a Bayern ahol azért tudható, hogy se Robben se Ribery nem fiatal már előbb utóbb kell a helyükre valaki. Másrészt hosszabított a Dormunddal és azt sem kéne elfelejteni dortmundi születésű( ezért is kétlem, hogy a Bayernbe menne egyszer amúgy) és az, hogy a Dortmund netán kiesék az eléggé sanszatalan. Ő most onnan nem jön el.
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.03. 17:04:20

Nem vagyunk egyedül.

Poll: "Barça should go for Danilo?" Yes 84% - No 16% #fcblive (2677 votes) [sport]
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.03. 16:11:18

pep71 írta:Iniesta helyére Reus-t vagy Coutinho-t tudnám elképzelni én.
A brazil szvsz nem is lenne olyan drága mulatság, egy próbát megérne.
Coutinho nem lenne rossz. :P 8)
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.03.03. 15:38:11

Kíváncsi leszek, hogy kikkel fognak majd kampányolni, de ez eléggé annak is a függvénye, hogy mit is érünk el idén. Egy kupa nélkül ("csak" királykupával) záró Barca-ba könnyebb lenne átalakítási szándékkal (vagy azt színlelve) nagy nevekkel belenyúlni, mint egy mondjuk Bajnokságot és Kupát összehozó csapatba (BL-ről nem is beszélve).
A szurkolók/pártoló tagok is valószínűleg belátják azt, hogy a jelenlegi csatártriónkba nem igazán lehetne jól belenyúlni. A világ legjobb 5 támadója közül 3 nálunk van, talán csak az jelentene erősítést, ha CR-t hoznánk, de hát ez elég valószínűtlen és felesleges is lenne. :lol: Más csatár erősítést nem jelentene, ha marad a mostani trió. Kapus sem kell, ha Bravo és Ter Stegen is maradnak.
Így logikus, hogy a nagy nevek a kp-ra jönnek majd, esetleg a védelembe.

Innentől jön a személyes véleményem.
A kp-ra egy embert elég lenne igazolni, a fiataljaink miatt. De akit hozunk az minőségi legyen. Én Pogba-nak vagy Koke-nak örülnék a legjobban. Mindketten hajtós játékosok, jó rúgótechnikával és jókora kreativitással. Reus-t Iniesta helyén én kicsit erőltetett megoldásnak érezném, de abban is lenne valami, mert Messi-vel is és Neymar-ral is tudnának váltani, ha valamelyikük középről indulna. Ami biztos: Xavi-t már jövőre pótolni KELL (már idén kellett volna), Iniesta-ban sem sokat érzek már, kellenek az újak és nem feltétlenül lesz Denis S-ből, Rafinha-ból és Halilovic-ból is szupersztár, szerencsénk van, ha az egyikük beválik. Tehát kell igazolni is és bármennyire is szimpatikus Rakitic hajtós játéka, de előre ő nagyon kevés. Tipikusan 12. embernek tökéletes, tudna akár vkp-t is játszani ilyen mentalitással, de az "alapcsapatba" kevés.
A védelembe én oldalra Danilo-t hoznám vagy van der Wiel-t, egyik sem megoldhatatlan feladat, középre pedig Vermaelen-től függően valakit.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.03.03. 14:40:53

Pogba. ÍHm.. Végülis kell majd valaki Rakitic cseréjének. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.03. 14:32:37

visca el barca írta:pogba mint esély az elnökválasztásra? :lol: a világ legtúlértékeltebb játékosa :lol: .

Egyrészt az Messi, másrészt valamiért csak érte áll sorban fél Európa...más kérdés,hogy engem sem győzött meg a gyerek, nem vágyom arra,hogy leigazoljuk,totál hidegen hagy.
De tipikus "sztár" igazolás lenne, más most nem igazán jut eszembe, akivel lehetne kampányolni, és kp...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2015.03.03. 14:28:13

Iniesta helyére Reus-t vagy Coutinho-t tudnám elképzelni én.
A brazil szvsz nem is lenne olyan drága mulatság, egy próbát megérne.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.03. 14:16:14

pogba mint esély az elnökválasztásra? :lol: a világ legtúlértékeltebb játékosa :lol: igazából mondjuk most tényleg nehéz olyan nevet bedobni akire lehet hűházni. :D ha iniesta helyére lenne valami megagiga ultraklasszis, akkor talán, de nem sok olyan bóklászol a piacon. főleg nem olyan aki majd fél évig csak pihenget.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.03. 13:14:10

visca el barca írta:az a baj, h megint választások vannak, ilyenkor ámulatba kell ejteni a népet és egy danilo erre kevés. nem baj, majd igazolunk megint előre vkit...

De kit?
Most tényleg nem tudnék még én se kit hozni,pedig imádok gondolatban igazolni.
Reus lehetne talán,de akkor át kéne állni teljesen más szisztémára,de nem hiszem,hogy megérné.
Összeállt ez az MSN most,kár háborgatni.
Akkor már egy kp-s csúcsigazolást előbb elfogadnék,de oda is szűkösek a lehetőségek, Pogba az,aki szóba jöhet.

Meglátjuk, de a jobbhátvéd kérdést meg kell oldani, illetve kipakolni a ballasztot. Roberto úgyis jelezte,hogy távozni akar, rá semmi szükség, Verma-t is kiraknám a keretből,mert felesleges teljesen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.03.03. 12:44:37

visca el barca írta:az a baj, h megint választások vannak, ilyenkor ámulatba kell ejteni a népet és egy danilo erre kevés. nem baj, majd igazolunk megint előre vkit...
Tudnék írni neked egy 10 névből (+Harry Kane!!!!) álló listát, amin csupa klasszis szerepel, és bárkinek örülnék.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.03. 12:13:07

az a baj, h megint választások vannak, ilyenkor ámulatba kell ejteni a népet és egy danilo erre kevés. nem baj, majd igazolunk megint előre vkit...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.03. 11:19:09

Arról van szó, hogy a klub gyakorlatilag megveheti a játékost a csapatától, de nem regisztrálhatja és nem játszhat 2016 januárjáig :)

szerk:
Minő meglepetés, Luciano Viettoval is szóba hozott a sajtó, ezúttal a Sport. :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.03.03. 10:36:48

messideco írta:Braida állítólag két leverkuseni középpályást favorizál: Bender és Calhanoglu. Ezt is a Mundo közölte a változatosság kedvéért. Még tovább fantáziál az újság Pogba körül: Braida ismét állítólag jóban van Raiolaval, Pogba ügynökével, így a Barca van vezető helyen a franciáért vívott harcban :D

A Sport közben arról filozofál, hogy 50 milliót a jelenlegi elnökség el akar költeni még a választások előtt. A célszemélyek Danilo, Savic, Bender, Verratti és Dybala. Szvsz ebből nehéz lesz ennyi pénzért kettőt hozni, Verratti kb. egymaga lenne ennyi, talán a két olaszországi légiós fér bele, de most középhátvédet nem létszükséglet venni, megvagyunk Vermaelen nélkül is. Danilo lenne létfontosságú.
Én nem tudom, lehet valamiről lemaradtam, de hogy a fenébe költhet el a vezetőség akármennyi euro milliót, ha egyszer kb 1 évig még nem igazolhat, de a választásokig biztosan nem?
Nem vagyok képbe, valaki felhomályosítana. :oops:
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.03. 08:47:57

Adama Traore annyira más focit játszik,l mint B-s csapattársai, hogy ha a B kieső félbe kerül, sürgősen ki kellene menteni őt a társak közül.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.02.27. 09:35:32

Braida állítólag két leverkuseni középpályást favorizál: Bender és Calhanoglu. Ezt is a Mundo közölte a változatosság kedvéért. Még tovább fantáziál az újság Pogba körül: Braida ismét állítólag jóban van Raiolaval, Pogba ügynökével, így a Barca van vezető helyen a franciáért vívott harcban :D

A Sport közben arról filozofál, hogy 50 milliót a jelenlegi elnökség el akar költeni még a választások előtt. A célszemélyek Danilo, Savic, Bender, Verratti és Dybala. Szvsz ebből nehéz lesz ennyi pénzért kettőt hozni, Verratti kb. egymaga lenne ennyi, talán a két olaszországi légiós fér bele, de most középhátvédet nem létszükséglet venni, megvagyunk Vermaelen nélkül is. Danilo lenne létfontosságú.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.26. 15:44:18

salas9 írta: Amúgy szerintem jó választás lenne a jobbosra Dániel helyére. Más kérdés, hogy a MU és a fehér balett is kinézte (állítólag) magának. Meg persze az sem mindegy mennyi lovettát kell pengetni :D
A MU-ról simán el tudom képzelni. Ha nekik kell valaki -és egy jh most nem elképzelhetetlen- azzal mi nem tudunk versenyezni, főleg, ha egy brazilról beszélünk, aki ráadásul még fiatal is. A Real-t én nem tartom komolynak, mostanában nem egyszer jöttek a hírek, hogy ha mi valaki után érdeklődünk két nap múlva már az ő célkeresztjükben van. Ráadásul ott van nekik Carvajal, nem hiszem, hogy Danilo olyan helyre menne, ahol nem biztos a kezdőtagsága.
Piszsczek se lett volna rossz választás, de már lassan 30 éves. A brazilnak én nagyon örülnék, akár olyan áron is, hogy egy fél szezon kiesne, egy Adriano-Montoya párossal ki lehetne húzni, egyedül a BL necces. De olyan játékost úgyse találunk, aki megüti a mércét és nem játszik a BL-ben, szóval ez gyakorlatilag mindegy. Lehet, hogy drágább lenne, de a csoportkört nélküle is lehoznák a portugálok, szóval lehet, hogy tudnánk alkudozni. (már nem Zubi vezetné a tárgyalásokat úgyhogy az esély meglehet)
Forca Barca!!!!
Válasz küldése