Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.20. 00:13:38

Azért nem vinném túlzásba még a nagy siránkozást Higuval kapcsolatban, elvégre a 'La Gazzetta' a forrása a dolognak.. Egyszer már a Napoli is tagadta twitteren, és a ' Gianluca di Marzio' szerint semmiféle kapcsolat nincs a két klub közt - forrás: Erxy. :D
Suarez ma duplázott, fogadni mernék, hogy holnap jön egy olyan cikk, hogy a 'Sport' szerint a vezetőség őt tervezi leigazolni.. Persze lehet, hogy van alapja, de ha Agüeroért, és Reusért sem akartunk ennyit kiadni, akkor miért pont rá szánna ennyit a vezetőség..? Ennyire még ők sem lehetnek hülyék. Bár aztán ki tudja.. :lol: Engem jelenleg jobban aggaszt a Bravo, és a Mathieu üzlet.. :?
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.06.19. 23:48:52

A Higuaín üzlettel szvsz nem is az ára lenne a legnagyobb baj, hanem az , hogy mit üzen vele a vezetőség... Mentek a pletykák Reusról, erre Messi és Higuaín körbeudvarolják egymást a nyilatkozataikban, és érdekes módon máris ő az első számú célpont. Bár még ezzel sem lenne baj, ha mondjuk olcsóbb lenne mint Reus, de nem , mert még alsó hangon 20M-val is drágább, pedig azért kettejük közül a németben van nagyobb potenciál...

Mindenesetre remélem befuccsol ez az üzlet és a pénzből inkább védő(ke)t veszünk... szép álom :(
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.19. 23:06:33

Ez a Higuaín-70 millió a legrosszabb vicc amit eddig életembe hallottam. De az 55 se marad el tőle nagyon. :evil:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.06.19. 22:13:54

Mathieu-vel egy komoly gond van (azon kívül, h őt akarjuk :mrgreen: ). Ő nem középhátvéd. A Valenciában nagyon sokáig szélső támadót játszott (egyébként - ellenünk legalábbis - nem is rosszul), aztán hátrébb került szélső védőnek, de ott is főleg a támadó erényeivel tűnt ki. Középhátvédet tudtommal csak ebben az idényben, vagy esetleg már az előző végétől játszott.
Úgyhogy én egyáltalán nem hiszem el, h LE esetleg vele akarná megoldani a kh posztot, sokkal valószínűbbnek tartom, h Alba cseréjének jönne, Adriano meg tartósan átkerülne jobbra.
Ami nem is feltétlenül rossz ötlet B tervnek, ha Alves helyett esetleg nem sikerülne senkit hozni (Cuadrado is valszeg Alexis helyére lenne opció, ha pénzügyileg nyernénk az ügyön, ami viszont nem fog menni), csak hát ilyen 15-20 milliókért? 5-6-ért esetleg.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.06.19. 20:39:29

Varatrix írta:Én azt sajnálom, hogy még csak fel sem merült egy igazi keménykötésű "afroamerikai" gyerek. Én örülnék ha nem feltétlen egy elegánsan játszó vékony gyerek jönne hanem némi izmot raknánk a csapatra.
Nálam Csiga viszi a prímet ebben a témában, amit felturbóz a bukott 10 millió :twisted:
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.19. 20:22:33

visca el barca írta:
palesz77 írta:Zubiék: Marquinhos, Matheu, Koke, és a Higu-Agüero-Reus hármasból valaki. Egyelőre legalábbis úgy néz ki..
hát ez ugy also hangon. 150 millio euro. és akkor nagyon occó volt mindenki...
Cuadradot se hagyjuk már ki és máris 200 milla közelében járunk.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.19. 20:11:31

palesz77 írta:Zubiék: Marquinhos, Matheu, Koke, és a Higu-Agüero-Reus hármasból valaki. Egyelőre legalábbis úgy néz ki..
hát ez ugy also hangon. 150 millio euro. és akkor nagyon occó volt mindenki...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.19. 19:10:39

Zubiék biztos nézik a meccset, remélem feltűnik nekik Aurier, ő még szerel is néha, nem úgy mint a kolumbiai barátunk.. :roll: Nem mintha ő tündökölne, de leglább érződik, hogy ő jobbhátvéd.

Pár hír:

Elvileg találkozót szerveztek a vezetők a Valnciával, hogy lezárjuk a Mathieu ügyet. Nem kommentálnám inkább.. =D>

Még 6 távozó lesz elvileg. Az eddigieken kívül megy: Bojan, Cuenca, Afellay, Song, Tello és Dos Santos. Alexist és Pedrot nem tervezi eladni LE, de a klub nyitott az ajánlatokra.
Alves akkor marad..? :roll:

És még 4 igazolást terveznek Zubiék: Marquinhos, Matheu, Koke, és a Higu-Agüero-Reus hármasból valaki. Egyelőre legalábbis úgy néz ki..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.19. 18:57:14

csababarca írta:Cuadradoval mit akarunk? A srác még ijedtségből sem néz a jobbhátvéd poszt felé,semmi védő vonása sincs.

Matyő meg,mióta követem a csapatot (98), lehet a leggyengébb játékos lesz nálunk,Oleguerrel harcolhat a becses címért.
nem olyan rossz játékos ő de ide nagyon kevés. minden poszon minimum válogatott embernek kellene lennie.

inkább ne igazoljunk senkit minthogy higuain féléket kelljen nézni.

aztán ki tudja mi lesz. lehet matyiő ver 4et a bl döntőn :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.19. 18:46:33

Ha már játszunk a Napoli-val akkor inkább Zuniga-t próbáljuk meg elhozni. Alves helyett jó lenne, ő legalább védekezni is tud. :roll:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.19. 18:35:37

A nap híre: http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... in-3315391
Most komolyan, ezen sírjon az ember vagy nevessen? :D
A cikk szerint 55-öt ajánlunk Higuaínért és 70 kér a Nápoly. :lol:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.19. 18:27:02

Cuadradoval mit akarunk? A srác még ijedtségből sem néz a jobbhátvéd poszt felé,semmi védő vonása sincs.

Matyő meg,mióta követem a csapatot (98), lehet a leggyengébb játékos lesz nálunk,Oleguerrel harcolhat a becses címért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.19. 18:24:37

Én azt sajnálom, hogy még csak fel sem merült egy igazi keménykötésű "afroamerikai" gyerek. Én örülnék ha nem feltétlen egy elegánsan játszó vékony gyerek jönne hanem némi izmot raknánk a csapatra.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.06.19. 17:52:25

Kép

Hummels nem kell nekünk :!: Iszonyúan sérülékeny. Most is lesérült a VB -n. Nem kell nekünk sérülékeny játékos... Szívósabb spíler kell nekünk.
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.19. 17:42:32

Nervo írta:
visca el barca írta:azért az tényleg durva h matyiőn meg néha marquinhoson kívül egy név sem tűnik fel. lehet LE ugy van vele, 3 belső védő elég :D
Pedig voltak mások is. :P Vagy neked Ashley Cole és Rojo nem elég Visca. :lol: [-X
de...

kb annyit kellett volna csinálni ezeknek az idiótáknak anyáron, h vesznek egy középső védőt 40-ért, egy jobb bekket 20-ért meg max középre vagy előre egy új ember és kész. vb előtt szépen le lehetett volna zongorázni a két bekket, a vb után meg az esetleges 3. játékost. ehelyett matyiőért tolongunk. :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.19. 17:28:57

Én azért kis naív módjára bízok benne, hogy a semmiből robbantunk egy nagy nevet oda hátra. Mondjuk de szép is lenne a Hummels-Subotic kettősből az egyik. Persze a Dortmund nem engedi, de van az a pénz. De csak példának hoztam fel őket.

Azért hiszek benne, mert nem létezik, hogy zsinórban 4. éve kellene KH-t venni + ekkora pofonokkal teli szezon(ok) után sem csap az asztalra a vezetőség meg az edző és hoznak egy világklasszis védőt. De lassan már beérnénk bárkivel szinte.

Aztán majd pofára esek a végén mikor a középpályára elfogy az össz csentó....
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.19. 17:28:31

visca el barca írta:azért az tényleg durva h matyiőn meg néha marquinhoson kívül egy név sem tűnik fel. lehet LE ugy van vele, 3 belső védő elég :D
Pedig voltak mások is. :P Vagy neked Ashley Cole és Rojo nem elég Visca. :lol: [-X
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.06.19. 17:35:12-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.06.19. 17:20:58

visca el barca írta:azért az tényleg durva h matyiőn meg néha marquinhoson kívül egy név sem tűnik fel. lehet LE ugy van vele, 3 belső védő elég :D

Te mondtad, ott van ter Stegen is. Ő magas, biztos nagyot is ugrik, jók leszünk szögleteknél. Ha gáz van kapuba is beáll, igazi all-round játékos.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.19. 17:14:04

azért az tényleg durva h matyiőn meg néha marquinhoson kívül egy név sem tűnik fel. lehet LE ugy van vele, 3 belső védő elég :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.19. 16:46:19

Barcaman1993 írta: Nekem van egy sanda gyanúm, hogy ez a forgatókönyv már el is készült. Túlságosan is reális. Hatalmas pénzkidobás volt ennyi pénzt fizetni 2 kapusért... Ez a világon még sehol sem működött, hogy 2 ilyen magas szintű kapus egy csapatban legyen, ahogy itt sem fog. Közben nincs szó védőkről, játékszervezőről...

Ezt a szezont már nyáron elbukhatjuk, ill. ha marad a FIFA bünti, akkor az utána lévőt is... =D>
Van olyan szabály, ami kimondja, hogy csak 1 kapus lehet a pályán? Ha nincs lehet ezért hoztunk 2 ilyen jó hálóőrt, tényleg mindegyikük első számú kapus lesz, és akkor ezért nem igazolunk védőt se, mert minek, úgyis kiszednek ketten mindent.. :lol: LE úgyis nagy reformer.. :mrgreen:

A védő kérdésbe az a legdurvább amúgy, hogy kezdték az újságok nagyobb nevekkel - Benatia, David Luiz -, aztán szép lassan egyre csökkent a jelöltek színvonala, és már ott tartunk, hogy egyáltalán nem merül fel egy név se. Ja de bocs, Rojo vagy ki igen.. Remélhetőleg csak az újságírók tudatlanok, és már jól haladnak a tárgyalások, de sajnos ezt valahogy nem tudom elképzelni.

De azért közbe eladjuk a fél középpályát, mindenféle csatár után koslatunk.. Meg persze Pedro, és Sergi Roberto megkapja a bizalmat, úgyis annyira rászolgáltak. Azon se csodálkoznék, ha Alexis meg menne, pedig ő idén tényleg rászolgált.

Én megfogadtam, hogy optimista leszek az átigazolásokkal kapcsolatban, de ha eszembe jut, hogy kik intézik ezeket az ügyeket rögtön elmegy a jókedvem. És az a durva, hogy a sok hülyeséggel, most 2 évre intézhetik el a csapatot, nem csak 1. Na mindegy, majd csak lesz valahogy..
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.06.19. 16:28:59

Nervo írta:Már a 2010 vébén is feltűnt egy tag, valami szlovák gyerek és a napoliban játszik, jellegzetes frizúrájáról ismert. :) Eszembe jutott hogy láttam már játszani a gyereket és akkor elég jól nyomta mindig. Xavi távozásával állítólag a nagyszerű vezetőink rakitic mellé keresnek még valakit, szerintetek ő jó lehetne ide vagy kevés lenne srác a barcába. :?: :) mi a véleményetek erről :?: :P Marek Hamsik a neve most néztem közben utána. :)
Hamsíkot 60 alatt biztos nem adná Laurentiis.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.19. 16:25:00

Barcaman1993 írta:
visca el barca írta:és szted majd a világ egyik legnagyobb tehetsége 5 évig padozni fog? érdekes, de gea-t meg neuert egyből hajították a mélybe. mintahogy a világ összes normális kapusát.

ha bravo első számú lesz és élvezni fogja LE bizalmát ter stegen a lehető leggyorsabban menekülni fog innen.
Nekem van egy sanda gyanúm, hogy ez a forgatókönyv már el is készült. Túlságosan is reális. Hatalmas pénzkidobás volt ennyi pénzt fizetni 2 kapusért... Ez a világon még sehol sem működött, hogy 2 ilyen magas szintű kapus egy csapatban legyen, ahogy itt sem fog. Közben nincs szó védőkről, játékszervezőről...

Ezt a szezont már nyáron elbukhatjuk, ill. ha marad a FIFA bünti, akkor az utána lévőt is... =D>
lehet ter stegen lesz uj középső bekkünk csak eddig titkolták
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.19. 16:19:51

Már a 2010 vébén is feltűnt egy tag, valami szlovák gyerek és a napoliban játszik, jellegzetes frizúrájáról ismert. :) Eszembe jutott hogy láttam már játszani a gyereket és akkor elég jól nyomta mindig. Xavi távozásával állítólag a nagyszerű vezetőink rakitic mellé keresnek még valakit, szerintetek ő jó lehetne ide vagy kevés lenne srác a barcába. :?: :) mi a véleményetek erről :?: :P Marek Hamsik a neve most néztem közben utána. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.19. 16:19:07

visca el barca írta:és szted majd a világ egyik legnagyobb tehetsége 5 évig padozni fog? érdekes, de gea-t meg neuert egyből hajították a mélybe. mintahogy a világ összes normális kapusát.

ha bravo első számú lesz és élvezni fogja LE bizalmát ter stegen a lehető leggyorsabban menekülni fog innen.
Nekem van egy sanda gyanúm, hogy ez a forgatókönyv már el is készült. Túlságosan is reális. Hatalmas pénzkidobás volt ennyi pénzt fizetni 2 kapusért... Ez a világon még sehol sem működött, hogy 2 ilyen magas szintű kapus egy csapatban legyen, ahogy itt sem fog. Közben nincs szó védőkről, játékszervezőről...

Ezt a szezont már nyáron elbukhatjuk, ill. ha marad a FIFA bünti, akkor az utána lévőt is... =D>
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.19. 16:18:02

A legnagyobb probléma pedig az, hogy középhátvéd posztra egyetlen nevet emlegetnek visszatérően már a szezon vége óta: Mathieu. Még cserének is kevés lenne. És akkor a kezdőről még szó sem volt..., ahogy Alves-ről és az ő pótlásáról sem.
Egyébként továbbra is tartom, hogy a középpályánk kész van. Busquets lesz Xavi utódja, Rakitic a cseréje, mellette pedig egy romboló lesz hátrébb: Mascherano és Song, Song távozása esetén más, én pl. Luis Gustavo-nak örülnék. Egy Gustavo-Busquets-Iniesta kp. elég jó lenne.
Ami még aggaszt az a csatársor, ahonnan Sánchez-t akarjuk eladni, pedig a vak is látja, hogy Pedro-nál jobb. Más kérdés, hogy ha jön egy középcsatár, akkor Pedro inkább meg tud barátkozni a padozással. Én bízok még Deulofeu-ban is, ő is hamar Pedro elé kerülhet. Más kérdés, hogy ennyi futással Messi kevés lesz a szélen, főleg, ha Alves marad. Higuaín pedig.... cserének jó lenne. :lol:
Válasz küldése