Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.06.11. 08:05:30

roby122 írta: Neymar Agüero Messi szerintem nagyot ütne. Reus nem passzolna ide , és ha a kövi szezonban bombaszezonja lenne akkor kinézem , hogy a Dortmund 100 alatt nem adná.

Azt egyébként mikor fogjátok végre fel (nem csak te, hanem az is aki azt írta, hogy a sérülése miatt 35 milla), hogy ennyi a kivásárlási ára - 35 MILLIÓ EURÓ ! Nem kell többet fizetnünk érte, és a BVB sem kérhet még csak 35,5 milliót sem érte ! KIVÁSÁRLÁSI ÁR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.11. 06:34:48

palesz77 írta:Igazából nekem ez a bajom.. Hogy teljesedjen ki Montoya, ha nem fog elég lehetőséget kapni? Thiagonak is jót tett, hogy hazahoztuk Cescet nem..? Annyira hajtogatjuk, hogy számítunk a saját nevelésekre, meg az utánpótlás bázis mennyire fontos, ettől különb a Barcelona stbstb.. Erre itt van most Montoya meg Bartra is, akik végigjárták a szamárlétrát, igazából panasz nem lehetett rájuk nagyon amikor játszottak, de a lehetőséget egyelőre egyikük se kapta meg - hosszabb távon.
de nem értem. mi az, hogy nem kapták meg a lehetőséget hosszabb távon? a felnőtt keret részesei második éve, nem rég mindkettővel megújítottuk a szerződést (egyiknek 2017ig, másiknak 2018ig tart). valószínűleg azért mert számítunk rájuk, ez elég hosszútáv. megkapták a lehetőséget, benne vannak a 22-24es felnőtt keretben, lehet bizonyítani, innentől az ő kezükben (és az edzőében) van a sorsuk. de azért hagy' legyen már meg az aktuális edzőnknek a döntési szabadsága, hogy kit választ.

egyébként pedig bartra már több, mint kétszer annyit játszott, mint az előtte lévő évben, folyamatosan fejlődik, nagyon jó kis játékos. montoya számomra meg ugyanazt tükrözi, mint a játékpercei (nem változtak az előző évhez képest), igazából nem rossz, de semmi különös. a kvalitásait nézve szerintem pontosan jó helyen van a keretben, tartalék jobbhátvédként.
Annyira hajtogatjuk, hogy számítunk a saját nevelésekre, meg az utánpótlás bázis mennyire fontos, ettől különb a Barcelona stbstb..
miért, ez nem látszik? mármint azon kívül, hogy a kezdőcsapatban még puyol és valdes távozása után is egy alba, piqué, busquets, iniesta, messi, cesc? pakk lesz, a tartalékokba nem harminc millióért veszünk coentraot és botlábú faubertet, hanem masip, bartra, montoya, rafinha, sergi roberto, deulofeu, pedro fog ott ülni helyettük. ezt jelenti ez az egész. nem azt (amit más drukkerek hangoztatnak), hogy CSAK saját nevelések lehetnek nálunk, és pláne nem azt, hogy luis enriquenek meg kell elégednie montoyával és őt kell erőltetnie, hogy "kiteljesedhessen", ha szerinte kismarci vagy nagypisti jobb választás.
palesz77 írta:Meg még írtad, hogy ugyanazt játssza, mint Alves. Úgytűnik sokan elfelejtik, hogy Alves mekkora klasszis tudott lenni védekezésben is amikor még csúcsformában volt. Emlékszem még olyan El Classicora, amikor CR-t olyan szinten leszedte a pályáról, hogy már nekem esett rosszul nézni.. És Cuadrado gondolom nem azért került egyre "feljebb" a pályán az évek során, mert olyan klasszis lenne védőként.
a közhiedelemmel ellentétben alves egy kiszabott császár védekezésben, nem sok szélsőhátvéd tud úgy szerelni és úgy védekezni felállt védelemnél, mint ő. csak általában loholnia kell visszafelé, vagy eleve többen vannak az oldalán (négyhármas meccs, dimaria, cé vs alves). azon az említett meccsen pedig megkapta 1v1ben cét, és azt az utasítást is, hogy nem mozdulsz. szerintem a portugál utána egy hétig sírt annyiszor szerelte tisztán alves őt. de ez egy olyan kiragadott példa, ami köré egyáltalán nem kell semmiféle elmélet gyártani, hogy a védő maradjon a helyén. számtalan ellenpélda volt rá, hogy az a plusz egy ember kellett előre a győzelemhez. a szerepköre tökéletes, csak egyszerűen már ő és az ő oldalán lévő középpályás (xavi) se tudja hozni a megfelelő szintet.

csak a példa kedvért, alves érkezése utáni statisztikái
5 gól 14 gólpassz
3 gól 15 gólpassz
4 gól 20 gólpassz
3 gól 18 gólpassz

a tavalyi majd a mostani éve
1 gól 10 gólpassz
4 gól 6 gólpassz

nem az az érdekes, hogy hátulra mivel ad kevesebbet, hanem, hogy előre. a mostani gyenge évünkben se az volt a probléma, hogy olyan iszonyatosan sok gólt kaptunk volna (lényegében egy - egy gólokkal maradtunk le a triplázásról), hanem hogy a támadójátékunk befuccsolt. viszont a támadójáték != csak a támadókkal. iniesta gyenge formája, cesc szokásos visszaesése, xavi évről évre gyengülő előre játéka, ÉS alves öregedése/visszaesése is benne van messi gyengébb teljesítménye, pedro semmije és neymar sérülései mellett. tehát szerintem nem betojni kell és minden fronton visszábbvenni, hanem pont friss erőkkel újra támadni. ha megint jól támadunk, nem kell jól védekeznünk. a legjobb védekezés a támadás :D közhelyközhelyközhelyköhelyek.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.11. 01:05:51

kristop írta: most igazából ezt ugyanúgy leírhatnád cuadrado - montoya kettőssel is (habár azzal se értenék egyet :D, csak abban több értelem lenne, mert cuadrado tud más poszton is játszani és akkor játszhatna montoya), attól, hogy piszczek talán olcsóbb lenne ő is ugyanúgy a kezdőbe jönne. ha meg azt mondod, hogy piszczek mellett többet jutna szóhoz montoya, mint cuadrado mellett, akkor az pont megmutatná, hogy melyikkel járnánk jobban. azzal, akit egy biztató, de egyelőre még kevés fiatal nem tud kiszorítani a kezdőből.
Igazából nekem ez a bajom.. Hogy teljesedjen ki Montoya, ha nem fog elég lehetőséget kapni? Thiagonak is jót tett, hogy hazahoztuk Cescet nem..? Annyira hajtogatjuk, hogy számítunk a saját nevelésekre, meg az utánpótlás bázis mennyire fontos, ettől különb a Barcelona stbstb.. Erre itt van most Montoya meg Bartra is, akik végigjárták a szamárlétrát, igazából panasz nem lehetett rájuk nagyon amikor játszottak, de a lehetőséget egyelőre egyikük se kapta meg - hosszabb távon. És most ha Cuadrado idejön 30+ millióért - Zubi nincs az az isten, hogy elhozza 25-ért pl :D -, akkor majd biztos padoztatni fogjuk, meg azért hozzuk, hogy 1-2 éven belül beépítsük Montoyát. Hogyne.. Pedig nincs rá semmi garancia, hogy a kolumbiai jobban beválna JOBBHÁTVÉDKÉNT. És igen, Piszczeknek ezért is örülnék jobban, mert ő harmada annyi lenne kb, és korban pont jó ahhoz, hogy Martin barátunk be tudjon épülni teljesen 1-2 éven belül.

Amúgy Alves biztosan jobbhátvéd volt amikor hoztuk, Alba meg a Spanyol válogatott balbekkje volt az EB-n, úgyhogy ők azon a poszton mutattak klasszis teljesítményt, amelyikre hozni akartuk őket. Cuadrado meg nem a jobbhátvéd posztján nőtte ki magát olyan játékossá, mint ahogy leírtad.. Egyedül akkor tartanám jó igazolásnak, ha átállnánk 3-5-2-re.

szerk.: Meg még írtad, hogy ugyanazt játssza, mint Alves. Úgytűnik sokan elfelejtik, hogy Alves mekkora klasszis tudott lenni védekezésben is amikor még csúcsformában volt. Emlékszem még olyan El Classicora, amikor CR-t olyan szinten leszedte a pályáról, hogy már nekem esett rosszul nézni.. És Cuadrado gondolom nem azért került egyre "feljebb" a pályán az évek során, mert olyan klasszis lenne védőként. Montoya pedig elég jól tud védekezni, ezt már bemutatta sokszor nálunk - van még mit fejlődnie ez tény, de az "alap" ott van benne. És amikor Alba a balhátvéd, akkor a jobbosra nem olyan játékos kéne szerintem, aki még nála is rosszabb védekezésben - Cuadradora gondolok ha nem lenne egyértelmű. Az ő leigazolása kb olyan lenne, mintha Balet hoztuk volna el balhátvédnek..
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.11. 00:24:35

crixus írta:Nem akarlak lelombozni, de ennyi erővel Sánchez-t is hátratehetnénk jobbhátvédnek. Ha Cuadrado jön és HA jól fog játszani, akkor nem kell majd harcolni érte. Ha viszont róla kapjuk majd a gólokat, akkor pedi felesleges lesz érte harcolni. Én nem szeretnék "új Alves-t" látni a csapatban addig, ameddig Alba szaladgál a másik oldalon. Ha nem állunk át két védekező kp-ra (nem fogunk), akkor megint nagyon lekontrázható lesz a csapat, ha mindkét szélső Alves-stílusban játszik. Igenis az egyik oldalon kicsit visszafogottabb, védekezőbb típusú emberre lenne szükség, mint Piszczek. Izgalmasnak nem annyira izgalmas (bár ez szubjektív), de legalább nem mennek majd el rajta meccsek...
én még mindig nem értem, hogy mivel másabb ez a helyzet, mint amikor alvest vettük, vagy albat. akkor is az volt az ellenérv, hogy ők már inkább szélsőt játszanak a csapatukban és nekünk nem erre van szükségünk. szerintem meg akkor is arra volt szükségünk és most is. nem más típusú játékos kell, hanem olyan, aki ugyanazt kínálja támadásban, mint alves, csak egy frissebb arc. és akkor majd nem rajta fognak elmenni a meccsek, hanem ő hozza.
palesz77 írta:Nem beszólásként, de az akkori Alveshez tényleg max annyi köze van Cuadradonak, hogy izgatottan vártad/várod mindkettejük játékát.. Azért ne feledjük, hogy Dani érkezése előtt már az egyik legjobb jobbhátvéd volt a világon, top5-be simán benne volt. A kolumbiai meg se nem top játékos - egyelőre(?) -, se nem hátvéd - évek óta. Úgyhogy ha tényleg ő jön, akkor végülis tényleg "izgalmas" lesz nézni, de én inkább tényleg izgulni fogok és nem izgatott leszek..
én nem tudom mi ez a nagy romantikázás a múltnak, korábban chino, most te is, hogy semmi köze az akkori valakinek a mostani valakihez. a liga egyik legjobb játékosa (posztja egyik legjobbja), aki beérett annyira, hogy a nyáron top klubok ajánlatai közül választhat és nagy pénzért fog elmenni, ahol igazi világklasszis lehet. hogy kiről beszélek? az akkori alvesről, vagy a mostani cuadradoról. ugyanabban a helyzetben vannak/voltak. az, hogy a kolumbiai is elér-e olyan karriert, azt persze nem lehet tudni, de a lehetőség ott van benne.
palesz77 írta: Szerintem számára a Barca lenne az egyik legrosszabb választás, nem elég, hogy még más poszton is játszatnák, mint ahol a legjobbját nyújtja, ráadásul semmi területe nem lenne szinte, pedig az ő játéka anélkül elég halovány lenne..
hát szerintem, amit alves játszott nálunk az igazából pont az, ami cuadrado eredeti posztja volt. bármilyen hőtérképen mindig az volt, hogy a középpályások mellett vagy még feljebb volt a meccs nagyrészében a brazil. innentől szerintem teljesen mindegy, hogy jobbhátvédnek nevezzük, wingbacknek vagy minek. ugyanazt kellene hoznia, a támadásokban folyamatosan plusz egy embernek lennie, aki önmagában is veszélyes, de ha lekontráznak, azért gyors is legyen már, mint alba. és ha egy valakinek van területe a csapatból az szerintem alves (meg valdes), általában ő van mindig üresen a szélen, mert alexis behúzódik, akkor szokta xavi kirakni a szélre a labdát és alves beadni vakon, tudjátok.
palesz77 írta:Plusz van egy Montoyánk, akinek végre illene megadni a lehetőséget, ha már annyira verjük a mellkasunk mindig, hogy mi az utánpótlásra támaszkodunk.. Rossz teljesítményt egyszer sem hozott amikor játszattuk szerintem, sőt volt olyan, hogy hosszú kihagyás még a legjobbunk is volt, ennél többet ilyen körülmények között nehezen hozhatott volna ki magából. Az U21-ben Carvajal a cseréje volt csak általában - ha jól tudom -, és láthatjuk milyen jó kis playa lett belőle amint megkapta hosszútávon a bizalmat. Martin is megérdemelné már a lehetőséget ennyi év "szamárlétramászás" után, szerintem élne is vele.. Úgyhogy én a Piszczek-Montoya duóra szavaznék jövőre, kb 50-50%-os játékpercmegosztással.
most igazából ezt ugyanúgy leírhatnád cuadrado - montoya kettőssel is (habár azzal se értenék egyet :D, csak abban több értelem lenne, mert cuadrado tud más poszton is játszani és akkor játszhatna montoya), attól, hogy piszczek talán olcsóbb lenne ő is ugyanúgy a kezdőbe jönne. ha meg azt mondod, hogy piszczek mellett többet jutna szóhoz montoya, mint cuadrado mellett, akkor az pont megmutatná, hogy melyikkel járnánk jobban. azzal, akit egy biztató, de egyelőre még kevés fiatal nem tud kiszorítani a kezdőből.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.10. 22:49:09

mvik írta:üdv. komolyan mondom időnként nagyon fel tudnak húzni ezzel az Agüero-s dologgal, oké én is szívesen elnézném a Barcába, de könyörgöm szerintetek a Barca kiad érte idén kb. 70-80 milliót (mert ennél olcsóbban úgyse engedné el a City), szerintetek hol van most erre ennyi pénz amikor sokkal fontosabb posztokra kell most igazolni, leginkább védelembe. Reus meg egyrészt olcsóbban megszerezhető és nagyon jó játékos (és nála nem sokkal jobb Agüero úgyhogy felesleges 30-40 millióval többet fizetni az argentinért mert azért annyit nem ér, hiába szeretné a mi kis sztárocskánk h a cimbije is itt játszon).
Én annyiban látnám szívesebben itt Agüero-t, hogy ő ha érkezne, akkor valószínűleg posztra érkezne, középcsatárnak. Középcsatárra ugyanis szükségünk van. Reus pedig poszton kívül játszana, nem feltétlenül feküdne neki. Akkor inkább már tartsuk meg Sánchez-t. Pedig a németet jobb játékosnak tartom összességében.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.10. 22:37:44

Szerintem meg nem hogy nem sokkal jobb az argentin-nálam a német magasan jobb a játék majd minden elemében. A gond ott van, hogy nem akar még idén jönni, jövőre viszont muszáj lesz neki-legkésőbb 26 évesen már itt lesz egy komoly lépésnek az ideje. Remélem, hogy jövőre meg tudjuk majd szerezni, idén nem látok esélyt rá.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.06.10. 22:27:52

üdv. komolyan mondom időnként nagyon fel tudnak húzni ezzel az Agüero-s dologgal, oké én is szívesen elnézném a Barcába, de könyörgöm szerintetek a Barca kiad érte idén kb. 70-80 milliót (mert ennél olcsóbban úgyse engedné el a City), szerintetek hol van most erre ennyi pénz amikor sokkal fontosabb posztokra kell most igazolni, leginkább védelembe. Reus meg egyrészt olcsóbban megszerezhető és nagyon jó játékos (és nála nem sokkal jobb Agüero úgyhogy felesleges 30-40 millióval többet fizetni az argentinért mert azért annyit nem ér, hiába szeretné a mi kis sztárocskánk h a cimbije is itt játszon). másrészt szerintem se lenne jó vétel Cuadrado, amikor egyrészt nem védő másrészt ha állandóan fent kolbászol akkor mit sem ér, én is inkább adnék bizalmat Montoyanak mert megérdemelné, mellé kéne hozni egy másik jó jobbhátvédet akivel lehetne versenyeztetni őket.
mvik
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.10. 22:10:18

kristop írta:a jobbhátvéd (vagyis "hátvéd", haha) kérdésben meg örülök, hogy egyre többen vannak cuadrado mellett. ha jön, akkor legalább nem egyedül kell majd harcolnom mellette :D szerintem benne sokkal több lehetőség van, mint a többi jelöltben (kivéve danilot, vagyis őt nem vágom, utoljára szerintem a santosban láttam játszani). van der wielnél, meg piszczeknél (ő szerintem pl marha jó játékos egyébként) tudod, hogy mit kapsz, és ennyi, nem többet, vége. cuadrado viszont egy izgalmas, formálható és emellett körülbelül a középhátvéden és kapuson kívül bárhol bevethető játékos. olyan, akiért várod a mérkőzéseket, akiért megnézed a felkészülési meccseket is, szóval tényleg az "izgalmas" jelzővel tudnám illetni. mint alves volt az érkezésekor, és nekem szükségem van az új alvesre.
Nem beszólásként, de az akkori Alveshez tényleg max annyi köze van Cuadradonak, hogy izgatottan vártad/várod mindkettejük játékát.. :D Azért ne feledjük, hogy Dani érkezése előtt már az egyik legjobb jobbhátvéd volt a világon, top5-be simán benne volt. A kolumbiai meg se nem top játékos - egyelőre(?) -, se nem hátvéd - évek óta. Úgyhogy ha tényleg ő jön, akkor végülis tényleg "izgalmas" lesz nézni, de én inkább tényleg izgulni fogok és nem izgatott leszek.. :D

Most néztem róla pár videót - sajnos más forrásom a VB-ig nem lesz -, hát ezek alapján én nem tudom miért pont ő kéne ide. A cselei nagy része abból áll, hogy megtolja mint az ökör, és lefutja az ellenfelét - már ha tudja -, jobbal ballal püföl a nagyvilágba - kaput annál kevesebbszer talál -, a védőmunkájáról meg konkrétan semmit nem lehet látni, gondolom nem azért, mert akkora király benne.. Szerintem számára a Barca lenne az egyik legrosszabb választás, nem elég, hogy még más poszton is játszatnák, mint ahol a legjobbját nyújtja, ráadásul semmi területe nem lenne szinte, pedig az ő játéka anélkül elég halovány lenne..

Plusz van egy Montoyánk, akinek végre illene megadni a lehetőséget, ha már annyira verjük a mellkasunk mindig, hogy mi az utánpótlásra támaszkodunk.. :roll: Rossz teljesítményt egyszer sem hozott amikor játszattuk szerintem, sőt volt olyan, hogy hosszú kihagyás még a legjobbunk is volt, ennél többet ilyen körülmények között nehezen hozhatott volna ki magából. Az U21-ben Carvajal a cseréje volt csak általában - ha jól tudom -, és láthatjuk milyen jó kis playa lett belőle amint megkapta hosszútávon a bizalmat. Martin is megérdemelné már a lehetőséget ennyi év "szamárlétramászás" után, szerintem élne is vele.. Úgyhogy én a Piszczek-Montoya duóra szavaznék jövőre, kb 50-50%-os játékpercmegosztással.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.10. 22:47:51-kor.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.10. 21:29:26

Reus 3 hónapig sérült... így kíváncsi vagyok, hogy marad-e, vagy sérülten igazoljuk le.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.10. 21:28:35

kristop írta: a jobbhátvéd (vagyis "hátvéd", haha) kérdésben meg örülök, hogy egyre többen vannak cuadrado mellett. ha jön, akkor legalább nem egyedül kell majd harcolnom mellette :D szerintem benne sokkal több lehetőség van, mint a többi jelöltben (kivéve danilot, vagyis őt nem vágom, utoljára szerintem a santosban láttam játszani). van der wielnél, meg piszczeknél (ő szerintem pl marha jó játékos egyébként) tudod, hogy mit kapsz, és ennyi, nem többet, vége. cuadrado viszont egy izgalmas, formálható és emellett körülbelül a középhátvéden és kapuson kívül bárhol bevethető játékos. olyan, akiért várod a mérkőzéseket, akiért megnézed a felkészülési meccseket is, szóval tényleg az "izgalmas" jelzővel tudnám illetni. mint alves volt az érkezésekor, és nekem szükségem van az új alvesre.
Nem akarlak lelombozni, de ennyi erővel Sánchez-t is hátratehetnénk jobbhátvédnek. Ha Cuadrado jön és HA jól fog játszani, akkor nem kell majd harcolni érte. Ha viszont róla kapjuk majd a gólokat, akkor pedi felesleges lesz érte harcolni. Én nem szeretnék "új Alves-t" látni a csapatban addig, ameddig Alba szaladgál a másik oldalon. Ha nem állunk át két védekező kp-ra (nem fogunk), akkor megint nagyon lekontrázható lesz a csapat, ha mindkét szélső Alves-stílusban játszik. Igenis az egyik oldalon kicsit visszafogottabb, védekezőbb típusú emberre lenne szükség, mint Piszczek. Izgalmasnak nem annyira izgalmas (bár ez szubjektív), de legalább nem mennek majd el rajta meccsek...
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.10. 21:26:15

Szerintem az Agüero transzfer sokkal jobb lenne , mint a német.
Félreértés ne essék , nekem nincs bajom Reussal és a játékstílusával , de szerintem Messi lelkének jót tenne ha Agüero érkezne , mert amíg Messi itt van addig jól kell itt éreznie magát. Megint 'kivirágozna a pályán és ismét elkezdené élvezni a játékot. Hiába rúgott 41 gólt ha lehajtott fejjel vonult végig a pályán. És egyértelműen mindig is tőle fogják várni a csodát , jöhet ide akárki. Nem elég , hogy nem hosszabbítottak a legjobb barátjával Pintoval , de Puyol , Alves(vszinű), Valdes is elment , elvileg Zubival sem felhőtlen a kapcsolata. Kell neki egy jó barát akivel együtt focizhat. Neymarral akármilyen jóban vannak , szerintem valamilyen vetélytársat biztos talál benne , és még ha jönne a német szerintem nem érezné jól magát MEssi. Ez az én meglátásom , de közben lehet hogy hülyeséget mondok.

Neymar Agüero Messi szerintem nagyot ütne. Reus nem passzolna ide , és ha a kövi szezonban bombaszezonja lenne akkor kinézem , hogy a Dortmund 100 alatt nem adná.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára roby122 2014.06.10. 21:29:57-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.10. 21:09:35

Chino írta:Akiket említettél korábbi légiósok, szerintem nem jó példák. Deco, Gio(jó, ő másik oldal de a lényegen nem változtat), Marquez azért nem Rakitic, Marquinhos, Cuadrado voltak. És akkor a többi húzóemberről ne beszéljünk.
lehet félreértem és másra gondolsz, de ha mégse és a szintjükre, akkor szerintem pontosan ugyanazok a kategóriák ezek a játékosok. mindegyik már a barcába érkezése előtt is nagyon jó játékos volt, erős csapatokban játszottak, de itt teljesedtek ki igazán és lettek sztárok. mint a rakitic, marquinhos, cuadrado hármas lehet majd, a képességek megvannak, reméljük betudnak illeszkedni. mondjuk én alapból sokkal jobban szeretem az ilyen igazolásokat, akik végül nálunk futnak majd be, mintha megvennénk a vidal, hummels, lahm triót.

a jobbhátvéd (vagyis "hátvéd", haha) kérdésben meg örülök, hogy egyre többen vannak cuadrado mellett. ha jön, akkor legalább nem egyedül kell majd harcolnom mellette :D szerintem benne sokkal több lehetőség van, mint a többi jelöltben (kivéve danilot, vagyis őt nem vágom, utoljára szerintem a santosban láttam játszani). van der wielnél, meg piszczeknél (ő szerintem pl marha jó játékos egyébként) tudod, hogy mit kapsz, és ennyi, nem többet, vége. cuadrado viszont egy izgalmas, formálható és emellett körülbelül a középhátvéden és kapuson kívül bárhol bevethető játékos. olyan, akiért várod a mérkőzéseket, akiért megnézed a felkészülési meccseket is, szóval tényleg az "izgalmas" jelzővel tudnám illetni. mint alves volt az érkezésekor, és nekem szükségem van az új alvesre.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.10. 20:48:08

http://www.insidespanishfootball.com/11 ... l-details/

Úgy néz ki szinte már csak annyi hiányzik, h aláírják a papírokat és bejelentsék.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.10. 20:30:35

The agent of Fiorentina player Juan Cuadrado (26) will in the coming days meet with Barcelona to discuss a possible transfer. [sky]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.06.10. 19:33:32

Én a napokban regisztráltam, de elfelejtettem a jelszómat (sokáig nem erősítettem meg a regisztrációmat, vagy hogy mondják), igényeltem egy újabbat, de azzal sem sikerült belépnem.

On:
Én örülnék Reusnak, fiatal, olcsó a sérülése miatt és komoly bajnokságban edződött.
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.10. 19:11:44

Nemzeti sport Dream Team:
Bravo
Piszczek - Benatia - Marquinhos - Matthieu
Cuadrado - Rakitic - Arda Turan
Aguero - Mandzukic - Reus
94:39 6 - 1
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.10. 18:41:11

S.Agüero írta:Az orvosi vizsgálatot a szerződés után egy hónappal is meg lehet csinálni, nem? :D

Amúgy 35-ért ajándék lenne. 8)
A mai árak mellett az tuti. Csak az a baj, hogy nála létezik klubhűség.:D De van egy olyan érzésem, hogy ha nem most nyáron akkor (ha igazolhatunk) jövőre itt lesz.:) Abban reménykedem, hogy ő is úgy van vele, hogy jövőre nem tud jönni, úgyhogy most kell váltania.:D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.10. 18:37:49

Az orvosi vizsgálatot a szerződés után egy hónappal is meg lehet csinálni, nem? :D

Amúgy 35-ért ajándék lenne. 8)
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.10. 18:33:53

Tobias88 írta:Már hogy ne menne. Orvosi vizsgálat nem az aktuális sérülések megállapítására szolgál, hanem a krónikus betegségek kimutatására, mint például Gabi Milito térd problémája vagy Lassana Diarra vérszegénysége, szívproblémák, stb.
De szakadt bokaszalaggal nehéz megcsinálni egy terheléses ÉKG-t.Én lennék mondjuk alegboldogabb ha jönne. Nagy kedvencem a német.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.10. 18:31:12

Már hogy ne menne. Orvosi vizsgálat nem az aktuális sérülések megállapítására szolgál, hanem a krónikus betegségek kimutatására, mint például Gabi Milito térd problémája vagy Lassana Diarra vérszegénysége, szívproblémák, stb.
94:39 6 - 1
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.10. 18:23:39

Tobias88 írta:Eddig se jött egy pillanatig se. Amúgy meg egy ilyen sérülés miatt miért ne jönne? A boka szalag sérülés nem feltétlen visszatérő, krónikus dolog, nem lesz neki abból semmi komolyabb baja, nem olyan mint egy ízület vagy izom sérülés ami folyamatosan használva van.
Nem azért írtam, hogy tuti nem jön,mert a Barcának így nem kell, hanem mert az orvosin így nem megy át.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.10. 18:16:49

Eddig se jött egy pillanatig se. Amúgy meg egy ilyen sérülés miatt miért ne jönne? A boka szalag sérülés nem feltétlen visszatérő, krónikus dolog, nem lesz neki abból semmi komolyabb baja, nem olyan mint egy ízület vagy izom sérülés ami folyamatosan használva van.
94:39 6 - 1
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.10. 17:59:09

Reus 3 hónapra lesérült. Így szerintem már tuti nem jön...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.10. 16:19:38

visca el barca írta:

ha csak be nem ujitanak odafenn vmi spílert aki nem jutott ki a vébére...
Guzmó Lipták duóból egyiket el lehetni hozni. :mrgreen:
Amúgy ezt én sem értem. Kapus posztra elköltve 25m körül. KP: 20m
Védő meg még szóba sem jött komolyabban.
(És akkor még az egyre erősödő Reus vonal 35m) De védőre nincs pénz,stb...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.10. 16:13:35

Fantasztikus lenne, de sajnos sansztalan a dolog, idén nem hozható össze a biznisz. 2015 nyarán már azt gondolom, eljöhet a váltás ideje számára, de idén még marad.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése