Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.05.09. 11:43:46

Bizony öregecske a csapat, egyre többen irják. Én onnan csak Rakiticsot tartanám meg a 30-on tuliak közül, azzal hogy hol padozik, hol játszhat. Sajnos nem kreativ Ő sem. Arturtól sem ájulok el, mert megtartja a labdát, de nem alkot, előre végképen nem. Busi nagy nulla lett, lassu,forgoldó, körülményes és sok labdát elad. Mehet Vidállal együt annak ellenére, Ő nagyot hajt. De Jong-Artur-Még egy fiatal kellene alapnak, köztük olyan aki irányitani tud. De ez nehéz.
Fiatalabb, hajtos középpálya kell. Suarez is repüljön, még ha Messi haverja is, maximum tartalék. Persze kell egy center aki nem darabos és gyors. A cikkel amugy egyetértek, de Valverdét megitélni nem nagyon tudom. Nem tudom miért kellene LELKESITENI egy Barcelonát, ráadásul sokat, nagyon sokat keresnek. A régi Pep stilust el lehet felejteni, mert két olyan zseni, min Xavi és Ini ugysem lesznek. Ami ezt a csufos kiesést illeti, nem tudom elfogadni, hogy az hitték már továbbjutottak. Lassu, öreg csapat na : lefutottak minket, a lecsorgókat mind összeszedték, és
párharcokat megnyerték. ÉS!!! Akáhány góllal vezetett a Pool, csak álltunk, hátra és oldalt passzolgatva, eszükbe sem jutott, hogy neki kellene állni támadni és golt rugni. sküszöm, mintha
egy bunda meccset néztem volna.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.09. 11:36:54

Cestus írta:Igazából azt kellene eldönteni, mi a cél. A keretünk teljesen jó a spanyol trófeákhoz, így ha ezeket továbbra is nyerni akarjuk, olyan nagy változtatásokat nem érdemes eszközöni. Szerintem emiatt nem is lesz semmi komoly, és a Busi-Alba-Messi-Suárez-Piqué-Rakitic féle kemény magból maximum Rakitic kerül el (aki az anfieldi blama után egy nappal már Sevillában smúzol).

Ha meg BL-t akarunk, ahhoz egészen komoly változtatásokra lenne szükség (nem csak a kispad tekintetében, mert ez a csapat be fog sülni Európába újra meg újra) aminek lehet az lehet a hozománya, hogy pár évig nem jönnek a spanyol trófeák sem. Ezt pedig nem fogja meglépni a klub.
Ezzel nagyon egyetértek sajnos!
Hazai terepen elbírjiuk Suarezt, Coutinhot és még Busit is, amikor pocsék...
Ebből Suarez hiába hozott a végén gólokat, annyira rossz, hogy nem találok szavakat rá.
Coutinho óriási csalódás az akarat teljes hiányával...
Van, hogy ez a három ember egyszerre [auto_cenzúra] és még így is sikerült hozni meccseket..
De a Pool megmutatta, miről szól az, amikor mindent megteszel a céljaidért. Én is úgy gondolom, a mag nem ilyen fából faragott karakter..
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.09. 11:17:15

Felőlem lehet nagy átalakítás, de ha az edzőknél mindenképp a "mi kutyánk kölykének" kell elnni, akkor nem is értem hogy merülhet fel még mindig egy Griezmann.
Varatrix írta: A Rakitic elleni eurobarca facebook uszításban pedig az egyetlen épkézláb gondolat, hogy a megkérdőjelezhetetlen helyét kell csak felülvizsgálni, és gyakrabban padoztatni, Busquetsel együtt. (Mondjuk Alena várható fejlődésén jót röhögtem... nem tudom ki mit lát a srácban?)
Én sem értem mi ez a Rakitic elleni hadjárat, nevetséges, hogy őt akarják bűnbaknak beállítani.
Teljesen más stílus, mint Alena vagy Arthur. Alena így is több lehetőséget kapott idén, mint szerintem bárki várta volna, Arthur-ról meg mondta Valverde, hogy problémái voltak, de igen, elveszi mindkettő elől a helyet... Nála csak Vidal robotol többet egy meccsen, amíg Busi sorra adja el a labdákat és kocog hátrafelé. Aki nézte a meccseket, annak nem kérdés, hogy a 3 játékos közül kinek volt a leggyengébb a szezonja és kire férne rá jobban a padoztatás.

Az eladást félve merem csak leírni...

Offból ki
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.09. 11:06:01

Igazából azt kellene eldönteni, mi a cél. A keretünk teljesen jó a spanyol trófeákhoz, így ha ezeket továbbra is nyerni akarjuk, olyan nagy változtatásokat nem érdemes eszközöni. Szerintem emiatt nem is lesz semmi komoly, és a Busi-Alba-Messi-Suárez-Piqué-Rakitic féle kemény magból maximum Rakitic kerül el (aki az anfieldi blama után egy nappal már Sevillában smúzol).

Ha meg BL-t akarunk, ahhoz egészen komoly változtatásokra lenne szükség (nem csak a kispad tekintetében, mert ez a csapat be fog sülni Európába újra meg újra) aminek lehet az lehet a hozománya, hogy pár évig nem jönnek a spanyol trófeák sem. Ezt pedig nem fogja meglépni a klub.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.09. 11:03:09

Állítólag Griezmannt továbbra is nagyon szeretnénk, 120 lesz a kivásárlási ára. Ha hozzuk, akkor Coutinhot biztos eladjuk, máshonnan nem lenne rá pénz De Ligt mellett. Az már más kérdés, hogy mennyire lenne jó ide, nekem vannak kétségeim.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.05.09. 10:57:15

lics írta: Mondjuk ebből a névsorból megtartnám Malcomot, láthattuk, hogy amikor lehetőséget kapott küzdött próbálkozott, megérdemelne még egy évet több lehetőséggel, Rakiticet akinek talán ez az egy rossz meccse volt, nem venném elő amikor egész évben teper, Sergi Robertot, aki valóban nem egy klasszis, de a pálya nagy részén tud játszani, tökéletes kiegészítő ember, plusz tudják egymást válni Semedoval.
Malcom maradhat, egy épkézláb edző kezei alatt csodákra lehet képes, másnem kiegészítő emberként.

A Rakitic elleni eurobarca facebook uszításban pedig az egyetlen épkézláb gondolat, hogy a megkérdőjelezhetetlen helyét kell csak felülvizsgálni, és gyakrabban padoztatni, Busquetsel együtt. (Mondjuk Alena várható fejlődésén jót röhögtem... nem tudom ki mit lát a srácban?)

Cou nagyon necces kérdés, egyik felem eladná a másik nem. A potenciál ott van, de amit nyújt az tényleg gyalázatos.

Nem hiszem, hogy galaktikus frissítésre szorulunk, de a de Light Frenkie duó mellé, remélem ékezik frissítés előre is.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.05.09. 09:24:12

Gaillard írta:
Samper írta:Elengedném SR-t,Umtitit, Busquetset, Rakiticot,Suarezt, Malcomot, Coutinhot és a technikán kívül az újaknál elvárnám a gyorsaságot, lendületet, a gyors és jó döntéseket, az összjátékot és a lövőerőt.
Az elvárásaidnak Malcom pont megfelel, tipikus Moura karakter, akit a "hülye" PSG dobott.
Mondjuk ebből a névsorból megtartnám Malcomot, láthattuk, hogy amikor lehetőséget kapott küzdött próbálkozott, megérdemelne még egy évet több lehetőséggel, Rakiticet akinek talán ez az egy rossz meccse volt, nem venném elő amikor egész évben teper, Sergi Robertot, aki valóban nem egy klasszis, de a pálya nagy részén tud játszani, tökéletes kiegészítő ember, plusz tudják egymást válni Semedoval.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2019.05.09. 05:55:21

Samper írta:Elengedném SR-t,Umtitit, Busquetset, Rakiticot,Suarezt, Malcomot, Coutinhot és a technikán kívül az újaknál elvárnám a gyorsaságot, lendületet, a gyors és jó döntéseket, az összjátékot és a lövőerőt.
Az elvárásaidnak Malcom pont megfelel, tipikus Moura karakter, akit a "hülye" PSG dobott.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.05.08. 22:11:02

Ezt az Ajax meccset nézve hoznám az Ajax kezdőjének a 70%-át.Bár már egyszer a hihetelen szimpatikus van Gaal idején ezt benéztük.:D
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.08. 03:21:03

Elengedném SR-t,Umtitit, Busquetset, Rakiticot,Suarezt, Malcomot, Coutinhot és a technikán kívül az újaknál elvárnám a gyorsaságot, lendületet, a gyors és jó döntéseket, az összjátékot és a lövőerőt.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.05.07. 16:57:29

Stalkyard írta:Fénykoromban én is felszántottam a jobbszélt a megye 1-ben, pedig minden edzés után a presszóban folytatódott a taktikai értekezlet. :mrgreen:
A nap megszólalása:)

Egyszer nyaraltam vidéken és láttam edzés van(helyi sokad osztály) mondom meglesem!
A sörök oda voltak készítve a kapu mögé, addig nyomták amíg volt serital aztán sztrájk, mire az egyik elment és pár perc múlva visszatért egy láda serrel :) Az edzés folytatódott!



Elnézést az OFF ért!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.07. 16:51:27

Stalkyard írta:Fénykoromban én is felszántottam a jobbszélt a megye 1-ben, pedig minden edzés után a presszóban folytatódott a taktikai értekezlet. :mrgreen:
Na látod, így legalább volt taktikai értekezlet. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.05.07. 16:43:55

Fénykoromban én is felszántottam a jobbszélt a megye 1-ben, pedig minden edzés után a presszóban folytatódott a taktikai értekezlet. :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.07. 16:36:04

davi10 írta:nem tudom hogy tud így robotolni azok után, hogy a hírek alapján korábban inkább járt kocsmába, mint edzésre.
Lehet a többi focista csinálja rosszul. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.07. 15:15:59

davi10 írta:
Léfe írta:Nem egyszerre. Suarez és Vidál első körben, jövőre meglátjuk.

Vidal meg konkrétan egy gép, nem tudom hogy tud így robotolni azok után, hogy a hírek alapján korábban inkább járt kocsmába, mint edzésre.
Sok volt a balhé a kocsmában. Sokat kellett futva távoznia. Megedződött! Nagy Feró megmondta:"Ott van a nagy élet!" :lol:

Visszatérve Léfe hozzászólására. Nem szabad ellengedni őket még jövőre. Kivéve,ha távozni akarnak. Vidal mondjuk lehet Paulinho útját járja majd. Ő szerintem a BL trófeáért jött, de ezt talán le is nyilatkozta. Párszor már kicsúszott a kezéből. Szóval,ha megnyernénk a BL-t lehet Ő mondaná,hogy menne.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.07. 15:01:41

lics írta:Mondjuk ez akkor érdekes nyár lesz tényleg, ha ez igaz akkor már elköltöttünk 75+80 milliót és még nincs Suarez meg Alba mögé senki, bár Alba mögé nagyon irogatták Filipe Luist, meg oda ingyen akarunk valakit. Kiváncsi leszek kiket adunk el, de nagyon kelleni fog a bevétel.
Andre Gomes és Denis Suarezről már volt több cikk is (még Eurobarcán is) és hír is, hogy nagy valószínűséggel ha sikerül őket eladni, akkor ilyen 40-45 millióval lehet számolni az eladási árukat tekintve. Szerintem a középpályáról távozni fog valaki, én csak egyet remélek, hogy nem Rakiticet áldozzuk majd be. Igazából mindenkit rettenetesen sajnálnék, Busi itt van velünk a pályafutása egészében, ha odateszi magát még mindig top játékos. Az ő eladása mondjuk szerintem csak a fórumon merült fel, nálam tuti maradó. Rakitic személyénél talán keresve találnánk jobbat, csendben teszi a dolgát, nincsenek problémák körülötte, és rendre süvegelendő teljesítményt tesz le, főleg amikor nagyon kell. Nem látványos de nagyon hasznos. Arthurt nyilván nem azért vettük, hogy a "jövő Xavi-ját" 1 év után elherdáljuk, ő sem kérdés. Vidalt pedig az idei éve után, végződjön bármilyen eredménnyel is a Bl vagy a kupa meccs, mindenképpen marasztalnám. Ha jövőre is le tudja tenni ezt a teljesítményt, mint idén, akkor azért, ha meg nem lesz rá képes, akkor meg cserének még mindig jó lehet a rutinos róka, persze fele ennyi játékidővel. Rajta keresni biztos, hogy nem fogunk tudni, szóval nem látom értelmét eladni. Rafinha szerintem mehet, mert kopogtatnak mögötte Alenáék, megpróbáltuk vele a kölcsönt is, nem jött be, ennyi sérüléssel nem lehet ráépíteni.

Talán még Malcomból lehetne pénzt csinálni, bár az ő 41 milliós átigazolási értékét nem tudom kifizeti ki, ráadásul remek kiegészítő ember lehetne. Marad Coutinho vagy Dembele, de szerintem egyiktől se válna meg a klub azok után, hogy milyen herce hurca árán sikerült őket megszerezni, sőt az a vezetőség részére is nagy arcon csapás lenne.

Összességében szerintem minden évben azért van 50-100 milliónk az igazolásokra, plusz az említett 2 renitensből 40 millió alsó hangon bejön. (de ezzel kapcsolatban csak tippelek az eddigi költéseink alapján, biztos, hogy valaki tud pontosabbat írni). De Jong és De Ligt árát sem egyszerre kellene kifizetni, mert odarakunk mellé 500 bonuszt, kettejük ára (idén nyáron) olyan 150 millából megáll.

Kicsit "hangosan gondolkodtam" ezért lehet összevisszaság, de szerintem nem kell aggódni, ha valamivel jól bánnak Bartoék, azok a számok.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.07. 14:58:28

Cestus írta: Umtiti a franciák szerint azt kérte a klubtól, hogy utasítson el minden érte kapott ajánlatot, mert mindenképp maradna.
Én is olvasom, hogy Umtiti maradni szeretne, de remélem nem ez lesz a döntő faktor. Ha a klubnak nincs rá szüksége, vagy túl nagy kockázatot látnak benne, akkor remélem elküldik.

Amellett, hogy a kérdőjeles térdével együtt is a védők közül érte kapnánk a legtöbb pénzt, nem lenne rossz egy Pique-Lenglet-De Ligt-Todibo kvartettel nekimenni a szezonnak. Engem egyelőre meggyőzött Todibo, ha minden igaz Valverde-t is, nem kell őt mindenképp kölcsönadni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.07. 14:18:22

MessiNeymarSuarez írta: De Ligt remélem tényleg hozzánk jön, Piqué-nek talán meg is lesz az utódja a személyében.

Umtitivel amúgy azt érzem, hogy főként azért játszatjuk hellyel-közzel egy kicsit, hogy el tudjuk adni a nyáron. Nem lennék meglepődve, sajnálnám, de ki tudja milyen az a térd, úgy meg hatalmas rizikó, hatalmas szerencsénk hogy Lenglet így berobbant, különben rendesen megszívhattuk volna a szezonban.
Umtiti a franciák szerint azt kérte a klubtól, hogy utasítson el minden érte kapott ajánlatot, mert mindenképp maradna.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.07. 14:13:31

Azt se felejtsük el, hogy mi a Bl csoportkörből továbbjutó De Jongot vettük meg annyiért(szerencsére), most azért érezhetően drágább lenne.

De Ligt remélem tényleg hozzánk jön, Piqué-nek talán meg is lesz az utódja a személyében.

Umtitivel amúgy azt érzem, hogy főként azért játszatjuk hellyel-közzel egy kicsit, hogy el tudjuk adni a nyáron. Nem lennék meglepődve, sajnálnám, de ki tudja milyen az a térd, úgy meg hatalmas rizikó, hatalmas szerencsénk hogy Lenglet így berobbant, különben rendesen megszívhattuk volna a szezonban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.07. 14:07:27

Opciókkal együtt lesz az 80, szóval ilyen 65+15 lesz ebből szerintem. De Jong volt 75+11.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.05.07. 13:02:30

Cestus írta:Marc Overmars (Ajax sporting director) has communicated to Fabio Paratici (Juve director) that Matthijs de Ligt will be joining Barcelona for €80m. [calciomercato via md]

Szerintem ha kiesik az Ajax holnap, hivatalos lehet a dolog, ha viszont döntőbe jutnak, még várni kell majd a bejelentésre.
Értem és tudom, hogy jó játékos meg minden, de 80 millió nem sok egy picit? Én azthittem 65körül lehet az ára, ha megy kölcsönbe Todibo, meg 1-2ember. Meg amúgy is durva, hogy drágább mint De Jong. Mondjuk ez akkor érdekes nyár lesz tényleg, ha ez igaz akkor már elköltöttünk 75+80 milliót és még nincs Suarez meg Alba mögé senki, bár Alba mögé nagyon irogatták Filipe Luist, meg oda ingyen akarunk valakit. Kiváncsi leszek kiket adunk el, de nagyon kelleni fog a bevétel.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.07. 11:25:13

Marc Overmars (Ajax sporting director) has communicated to Fabio Paratici (Juve director) that Matthijs de Ligt will be joining Barcelona for €80m. [calciomercato via md]

Szerintem ha kiesik az Ajax holnap, hivatalos lehet a dolog, ha viszont döntőbe jutnak, még várni kell majd a bejelentésre.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.07. 11:11:01

Léfe írta:Nem egyszerre. Suarez és Vidál első körben, jövőre meglátjuk.
Mondjuk remélem nem gondoltad komolyan, hogy az egyetlen csatárt a keretből elküldenéd.
Vidal meg konkrétan egy gép, nem tudom hogy tud így robotolni azok után, hogy a hírek alapján korábban inkább járt kocsmába, mint edzésre.

Fiatalítás terén egy rossz szavunk nem lehet, a lentebb említett játékosok nagyrésze beválni látszik.
2 poszt van, ahova egyre égetőbb hozni valakit; Suarez mögé már nyáron mindenképp kell valaki, Alba mögé meg ha csak félmegoldást tudunk találni, akkor egy szezont még talán megoldunk úgy, hogy Robi vagy Semedo, (esetleg Wague?) ugrik be. Miranda-nak úgy néz ki nem lesz több lehetősége, Cucurella-t meg átnevelték.

Hiába szajkózzák, hogy Messi után 0 lesz a csapat és mehetünk az EL-helyekért, szerintem már most bebiztosítottuk a keretet annyira, hogy ha holnap visszavonulna Messi, nem lenne akkora visszaesés, mint a Real-nál CR után (mondjuk ez edzőfüggő is).
Nyilván hiányozni fog, de szerintem kifejezetten jó úton járunk. Nem tudom eleget dicsérni, de Abidal érezése óta kifejezetten jól és okosan igazolunk, egyedül a Munir-Boateng sztori ment mellé.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.05.07. 10:39:19

Amig Suarez 20+ folott lo a ligaban, eszembe nem jutna eladni, plane ugy, hogy a lathataron sincs hasonlo kaliberu jatekos akit meg lehetne szerezni.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.05.07. 10:35:17

Szerintem a vezetőség teljesen jól próbálja pótolni az idősödő játékosokat. Ha az elmúlt 2-3 évet vesszük alapul: Semedo, Lenglet, Todibo, Arthur, De Jong, Dembelé, Coutinho, Malcom jöttek, plusz Alena és Puig is kapott már több-kevesebb szerepet. Ide sorolhatjuk akár Umtitit is, aki ugyan korábban jött, de sérülése előtt úgy nézett ki, hogy évekre megoldja a ballábas belső védő problémánkat. Az sajnálatos, hogy főleg az elől játszók ilyen-olyan okok miatt nem hozták azt, amit reméltünk tőlük.
Ami az idősödő játékosokat illeti...Piqué sokad virágzását éli tavasszal, Rakiticnek ugyan voltak gyengébb meccsei, de egy fáradhatatlan, stabil játékot hozott egész évben. Vidal olyan típusú játékos, aki úgy kell ebbe a csapatba, mint egy falat kenyér. Businak idén több gyenge meccse volt ez tény, mint ahogy Suarez is elmaradt sok esetben a várakozásainktól. Előbbi pótlására már vettünk egy fiatalt, míg a csatár probléma a kevés számú jó csatár miatt nem csak nekünk okoz komoly fejtörést. Messi van még 30 felett, de őt meg senki nem fogja tudni pótolni.
Válasz küldése