Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.08.18. 08:54:59

S.Agüero írta:A Mundo szerint Douglas nem most jön, de hamarosan lezárjuk az ügyet, 8 millióba fog kerülni, a következő szezonban csatlakozik, vagy most, ha Alves távozik.
:roll:
=D> Aztán nehogy lealkudjuk az árát 20 millióra, mint Mathieu-nél :mrgreen:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.18. 07:56:41

Zubizarreta csütörtökön egyeztet utoljára Luis Enriquével és Eusebióval (Barca B) a még hátralevő átigazolási terveikről [mundo]
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.18. 02:52:08

A Mundo szerint Douglas nem most jön, de hamarosan lezárjuk az ügyet, 8 millióba fog kerülni, a következő szezonban csatlakozik, vagy most, ha Alves távozik.
:roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.18. 02:16:00

Akkor mea culpa, nem tudom pontosan hogy van ez a fifa fair play, csak ha a Real 39-et fizetett logikus, hogy az a költség.
Viszont nem úgy volt, hogy a Hercules(?) anyagilag nem bírta a másodosztályt így ti bent maradhattok?
LG írta: Pedro és Busquets óta nem nagyon alkotott maradandót egy felhozott fiatal sem, de igazából ők sem az a szint, mint Xavi, Puyol, Messi, Iniesta, főleg nem az utóbbi szezonuk alapján. :? Még Bartra az, akiben bizakodom, hogy a jövőben meghatározó játékos lehet, de tény, most nem nagyon jönnek a tehetségek az utánpótlásból, így valószinűleg többet fogunk igazolni az elkövetkezendő években.
Azért nem árt azt észben tartani, hogy Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Thiago stb. nem egy korosztály. Most is bőven megvan a lehetőség, hogy legyen. Én Rafinhaban nagyon bízom. Megmutatta a B-ben is mit tud és az első évében is bizonyított az első osztályban. Deulofeura is van még esély, hogy visszatérjen és helye legyen a jövő csapatában, a következő szezonban minden bizonnyal Halilovic is érkezik benne pedig pláne megvan az a faktor, ami egy klasszis játékost jellemez.
A többieket még fiatalnak tartom, hogy komolyabban jósolgatni lehessen (bár néhányan szerintem többek mint "csak" tehetségek), talán El Haddadi az akiről valamivel biztosabban lehet állítani, hogy komoly jövője van a csapatban, de neki is kell még kb. 2 év a felnőtt csapatig. Legalábbis szerintem, de lehet rámcáfol, vagy így vagy úgy.

Az utánpótlás nem igazán változott, csak sokan azt várják, hogy egyszerre csak úgy kipattan egy Iniesta, egy Messi meg egy Xavi. Ez nem így megy. Iniesta se 21 évesen lett stabil kezdő, Puyol pláne.
Egyébként én még Denist se írnám le, nagyon jó játékos, tavaly a csapat legjobbja volt szerintem, ha sikerül bizonyítania a Sevillaban még bármi lehet.
Szóval én az utánpótlást nem féltem, vannak olyanok akikre lehet számítani a jövőben.
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.18. 01:57:22

Illarramendi 39 millió (tudom ebből hetet visszaigényeltetek, de a hivatalos ár attól még annyi)
#-o
hogy lenne már a hivatalos ár 39?.... lenyilatkozta a Sociedad elnöke, hogy 39et fizetett a Real, mert ők teljes egészében átvállalták ezt a plusz 7 milliót, amit közösen/vagy a Sociedadnak kellett volna kifizetnie a Szövetségnek (lehet csak a kivásárlási árnál van ilyen, de lehet minden igazolásnál), hogy minden gördülékeny legyen, mert a Sociedadnak ez elég megterhelő lett volna, erre a sok okos nyomatta a 39et mindenhol... #-o

hivatalosan is 32 volt, ez csak a tipikus példája a sz@rkavarásnak és a felfelé kerekítésnek...
Ami az utánpótlást illeti pedig nem tudom miért van lesajnálva. Sokan (nem támadásként de ez tény) a Real szurkolók közül elég rosszul látják. Tavaly a harmadik helyen végeztek a kicsik, míg ti kiestetek és csak az isteni szerencsének köszönhetitek ha végül mégis sikerül újra a másodosztályban végezni.
1 évvel ezelőtt meg a Castilla előzte be a Barca B-t, sajnos a B csapatoknál vannak ilyenek, folyamatosan cserélődnek a keretek.
Idén nem sikerült pótolni a Morata-Jesé- Denis Cherysev triót, amit nem is csodálok, Casemiro is fél évet volt a Castillánál, Mateos is eligazolt ugyebár...

lehetett tudni, hogy a Castilla idén hátul lesz, sajnos épp ki is estek...
madridista
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21117
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.18. 01:03:52

Barcaforever írta:Mit kell ezen a saját nevelésű dolgon lovagolni?

Mindig is jellemezte a Barcát, h a csapat zászlóvivői légiósok: Deco, Eto'o, Ronaldinho, Rivaldo, Ronaldo, Romário, Schuster, Cruyff, Stoichkov, Koeman stb....

Volt egy jó generációnk, ami összeállt és lehet nem lesz ilyen 20 évig. Most is bármikor ki tudnánk állni egy Ajax ellen a Bl-ben egy Pedro,Messi,Rafinha,Busquets,Iniesta,Pique,Bartra,Montoya stb... csapattal.

A csapatot, amikor megújították Laportáék senki se emlékszik, h mi volt? Egy darab játékos nem jött a B-ből, ugyanez történik most is. Akkor most mi a baj? Ahhoz a sikeres csapathoz értek be a saját nevelések.

Nem értem mit kell 8000x-re is felhozni.
Igen, volt olyan időszak, amikor alig játszott saját nevelés az első csapattal, pl. egy időben csak Puyol és Xavi voltak meghatározóak.
Az utolsó bekezdésedhez: azért ez így nem teljesen igaz, mert ha nem is akkor debütáltak, de akkor kezdett el Rijkaard olyan embereket beépiteni, mint Valdes, Iniesta, Oleguer, kicsit később Messi is, akik a BL győztes csapatban már fontos szerepet játszottak. Igaz, abban a csapatban még az igazolt játékosok voltak a nagyobb ászok. Rijkaard kisérletet tett más fiatalok beépitésére is, de ők sajnos kevésnek bizonyultak, közülük talán a szuper tehetségnek kikiáltott GDS és Bojan a legfájóbban. Ahogy az utána jövő csodagyerek sem nagyon váltak be, elég ha a kisebbik Dos Santosra, vagy Assulinra gondolunk, de már nincs itt Thiago sem, és Deulofeu is most lett kölcsönadva.
Pedro és Busquets óta nem nagyon alkotott maradandót egy felhozott fiatal sem, de igazából ők sem az a szint, mint Xavi, Puyol, Messi, Iniesta, főleg nem az utóbbi szezonuk alapján. :? Még Bartra az, akiben bizakodom, hogy a jövőben meghatározó játékos lehet, de tény, most nem nagyon jönnek a tehetségek az utánpótlásból, így valószinűleg többet fogunk igazolni az elkövetkezendő években.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.08.17. 23:40:06

Mit kell ezen a saját nevelésű dolgon lovagolni?

Mindig is jellemezte a Barcát, h a csapat zászlóvivői légiósok: Deco, Eto'o, Ronaldinho, Rivaldo, Ronaldo, Romário, Schuster, Cruyff, Stoichkov, Koeman stb....

Volt egy jó generációnk, ami összeállt és lehet nem lesz ilyen 20 évig. Most is bármikor ki tudnánk állni egy Ajax ellen a Bl-ben egy Pedro,Messi,Rafinha,Busquets,Iniesta,Pique,Bartra,Montoya stb... csapattal.

A csapatot, amikor megújították Laportáék senki se emlékszik, h mi volt? Egy darab játékos nem jött a B-ből, ugyanez történik most is. Akkor most mi a baj? Ahhoz a sikeres csapathoz értek be a saját nevelések.

Nem értem mit kell 8000x-re is felhozni.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.17. 22:35:29

GonzalezRaul írta:
Jogos meglátás, én nem akartam felhozni. Az utánpótlásbázis mintapéldája voltatok, mi meg az összevásárolték.
Hát azért a távozók közül kettő volt saját nevelés (én Cesc-t nem számoltam soha közéjük), ráadásul az egyik visszavonult és ha játékosként nem is de a csapattal maradt.
Az érkezők között pedig ott van 3 saját nevelés. Egy ebből persze végül elment kölcsönbe. Szóval ebből a szempontból nem változott a csapat.
Ami az utánpótlást illeti pedig nem tudom miért van lesajnálva. Sokan (nem támadásként de ez tény) a Real szurkolók közül elég rosszul látják. Tavaly a harmadik helyen végeztek a kicsik, míg ti kiestetek és csak az isteni szerencsének köszönhetitek ha végül mégis sikerül újra a másodosztályban végezni.
Hosszú évek után most van a legerősebb a B-csapatunk, vagyis most van a legtöbb olyan játékos, aki simán klasszis lehet. Persze még nagyon fiatalok, de azért egy Edgar, Grimaldo, Samper, Halilovic, Adama, Munir sor elég bíztató. És akkor még nem tudni Deulofeuval, de akár még Suarez-zel is mi lesz.

Azt pedig, hogy a kezdőben hány saját nevelés lesz. Hát Suarez visszatéréséig hatan azért ott lesznek, úgy hogy Albat nem számoltam.

GonzalezRaul írta:Ezt nem tudom, ti hogy intézitek, nekünk sosem volt ezzel gondunk. Nem tudom mi mit csinálunk másképp, de mi sem aprópénzért vettük azt a 3 emberkét. Elvileg még Falcao is beleférne.

És, hogy ne legyen off, szerintem már nektek ez a Douglas gyerek több, mint parasztvakítás a Fiorentina felé. Lehet beválik, de egy újabb HA a gépezetbe.
Tavaly azért ti is a határon mozogtatok. Nagyon sokat köszönhettek a Nápoly esztelenségének. Ha csak megnézzük, hogy Bale 91 millió, Isco 30 millió, Illarramendi 39 millió (tudom ebből hetet visszaigényeltetek, de a hivatalos ár attól még annyi) és ez csak a három nagyobb.
Forca Barca!!!!
Avatar
Kejbord
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:52:18
Tartózkodási hely: Wien

2014.08.17. 22:15:37

Nem tudom, egy ketten rá vannak, voltak a Cuadradora állva, a neve, a kisugárzása, vagy az a tudat miatt, hogy majd Alves helyett lesz, előbb hoztam volna egy Zabaletát, hasra csaptam persze, én elégedett vagyok az igazolásokkal, mint sokak nem, bár a felébe azt látom, hogy divat lett ezt mondani, vagy az árral menni...Alves szerintem idén fain lesz ha marad, kicsit beIFA fékcsíkozott a gatyója, talán elkezd megint focizni nem csak pénzt keresni, futni még tud a kora ellenére. Egy cserecsatárt hoztam volna azért, egy Ezquerro kalibert, akiben azért benne van a gól, de viseli a padocskát. Pedroba csalódtam, ingyen is elengedném (látom, ahogy már kapom az ívelteket), előbb hagytam volna itt egy Afellayt. Alexist sajnálom, bár örülök, hogy a PLbe ment.
Az fmes illetve szimplán ezt kedvelő kollegáknak, leírnám én a csapatom
---------------ter Stegen-------------
--Alves---Pique--Vermaelen--Alba-
--------------Mascherano-------------
-------Rakitic------------Iniesta------
------------------Messi-----------------
------Suarez--------------Neymar-----
ute-matáv fc sopron-fc barcelona
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.08.17. 22:08:30

barca0000 írta:Az átigazolásoknál csak engem zavar hogy a jött 7emberből egy se spanyol? Viszont az eladott/elment játékosok közül csak 2 volt aki nem spanyol.És ha belegondolunk könnyen előfordulhat hogy spanyol nemzetiségű játékos nélkül lesz a kezdő.Szerintem ez nagyon gáz egy olyan csapatnál ahol egyfolytában azt pofázzák hogy Més que un club :( :evil:
Jogos meglátás, én nem akartam felhozni. Az utánpótlásbázis mintapéldája voltatok, mi meg az összevásárolték.
Rijkaard utolsó évében a kezdő:
VV-Zambrotta,Puyol,Márquez,Abidal,Touré,Xavi,Iniesta(Deco),Messi,Henry,Eto'o(Ronaldinho)
Hát ez jóval veretesebb névsor véleményem szerint a mostaninál.
Fair Play miatt nem jon Cuadrado


Ezt nem tudom, ti hogy intézitek, nekünk sosem volt ezzel gondunk. Nem tudom mi mit csinálunk másképp, de mi sem aprópénzért vettük azt a 3 emberkét. Elvileg még Falcao is beleférne.

És, hogy ne legyen off, szerintem már nektek ez a Douglas gyerek több, mint parasztvakítás a Fiorentina felé. Lehet beválik, de egy újabb HA a gépezetbe.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.17. 22:07:54

Úgy látom nem sokan emlékeznek még a van Gaal-féle alakításokról. :mrgreen:

De hogy ne legyek off, arra lennék nagyon kíváncsi, hogy hogyan került a képbe ez a Douglas-gyerek. Valahogy nem nagyon tudom hová tenni. Nem egy fiatal tehetség, még a brazil ligában, sőt a saját csapatában sem kiemelkedő ahogy hallani. Biztosan vannak játékosmegfigyelői a Barcanak, akik Brazíliára koncentrálnak, de furcsa, hogy úgy néz ki nem sikerül Cuadrado, és egyből előrángatnak egy noname játékost akit félig már le is igazoltak.
Rendben van, hogy LE minél hamarabb egyben akarja tudni a keretet, de csak ez a csodagyerek volt a talonban?
Nem elégedetlenkedni akarok, csak egy kicsit csodálkozok ezen.

Ha az igazolásainkat nézzük, egyértelmű, hogy erősödtünk tavalyhoz képest, bár igazán akkor lesz rálátásunk, ha játszottunk már pár meccset. Lucho változtat-e a taktikán, ha igen mit, változik egy-két ember mentalitásaa stb.? VISZONT Bennem akkor is van hiányérzet. Most több szempontból is lehetőség (tőke stb.) volt a csapat megreformálására, megújítására, és ennek tudatában már nem vagyok olyan elégedett, úgy érzem jobban is erősödhettünk volna. És ilyen alkalom nem hiszem, hogy lesz az elkövetkező 2-3 évben, de talán az évtizedben sem. (bár egy új elnökség talán változtathat a viszonyokon)
Szóval nem vagyok a legoptimistább, de nem is állok úgy hozzá a szezonhoz mint sokan. Ezt az évet adjuk teljesen fel, a Real földbe tapos minket stb. Nagyon is jó csapatunk van, ami mindhárom sorozatban jó eséllyel indul.
Elég ha azt megnézzük, hogy tavaly egy sokkal gyengébb csapattal hajszálon múlt, hogy nem lett a bajnokság sőt a kupa is kevesen múlt.
Forca Barca!!!!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.17. 21:42:09

barca0000 írta:
nagyiibarca írta:
barca0000 írta:.Gondolom emlékszel hogy 2 éve amikor 11 saját nevelésű volt a kezdőbe akkor mindenki ütötte a mellkasát(nem itt a fórumon)hogy hát igen Mes Que un Club
Az hogy valaki saját nevelés nem jelenti azt, hogy spanyol, Messi Argentín. :)
Furcsa az érkező spanyol játékosokat illetve a saját neveléseket összehasonlítani.
Igen tudom hogy a saját nevelés nem csak spanyol nemzetiségűt! jelent 8) A jelmondat dologgal annyit akartam hogy a barca elvileg 1 hagyomány őrző klub ami nem arról volt híres hogy tele van légiósokkal és többek közt ez is azok közé tartozott ami megkülönböztette a barcát az olyan klubbóktól mit a real vagy az arsenal ! :wink:
A Barca történelmi nagyjai közül igen sok a légiós. A spanyolért meg sok helyi szurkoló kupáncsapna, mert náluk fő, hogy sok katalán legyen, azok pedig szerintük nem spanyolok.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.17. 21:11:22

nagyiibarca írta:
barca0000 írta:.Gondolom emlékszel hogy 2 éve amikor 11 saját nevelésű volt a kezdőbe akkor mindenki ütötte a mellkasát(nem itt a fórumon)hogy hát igen Mes Que un Club
Az hogy valaki saját nevelés nem jelenti azt, hogy spanyol, Messi Argentín. :)
Furcsa az érkező spanyol játékosokat illetve a saját neveléseket összehasonlítani.
Igen tudom hogy a saját nevelés nem csak spanyol nemzetiségűt! jelent 8) A jelmondat dologgal annyit akartam hogy a barca elvileg 1 hagyomány őrző klub ami nem arról volt híres hogy tele van légiósokkal és többek közt ez is azok közé tartozott ami megkülönböztette a barcát az olyan klubbóktól mit a real vagy az arsenal ! :wink:
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.17. 21:00:37

visca el barca írta:most sztem nincs is ennyi.
mats,bravo,alves,adriano,vermaelen,matyő,song,masche,rakitic,neymar,messi,suarez

ez több mint a fele :D

ez is Zubi meg LE hibája :mrgreen:
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 20:54:32

barca0000 írta:csak a barca nem arról volt híres hogy légiósokra épít.
2006 környékéről: sylvinho, edmilson, belletti, r10, saviola, messi, thuram, guily, gudjohnsen, zambrotta, motta, marquez, gio, deco. 23-as keret több mint fele légiós. most sztem nincs is ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.17. 20:50:42

barca0000 írta:.Gondolom emlékszel hogy 2 éve amikor 11 saját nevelésű volt a kezdőbe akkor mindenki ütötte a mellkasát(nem itt a fórumon)hogy hát igen Mes Que un Club
Az hogy valaki saját nevelés nem jelenti azt, hogy spanyol, Messi Argentín. :)
Furcsa az érkező spanyol játékosokat illetve a saját neveléseket összehasonlítani.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.17. 20:45:23

nagyiibarca írta:
barca0000 írta:Az átigazolásoknál csak engem zavar hogy a jött 7emberből egy se spanyol? Viszont az eladott/elment játékosok közül csak 2 volt aki nem spanyol.És ha belegondolunk könnyen előfordulhat hogy spanyol nemzetiségű játékos nélkül lesz a kezdő.Szerintem ez nagyon gáz egy olyan csapatnál ahol egyfolytában azt pofázzák hogy Més que un club :( :evil:
Szerinted a Mes Que un Club egyet jelent azzal, hogy hány spanyol van a kezdőben?..

Amúgy meg teljesen mindegy, szerintem, hogy nem jött spanyol játékos. Nem új dolog ez, hogy kevés hazai nemzetiségű játékos legyen egy csapatnál. lásd Arsenal.

egyébként nem tudom, hogy hogy nézted azt a 7 embert...
Nem nem mondom hogy a jelmondat határozza meg a spanyolok számát csak a barca nem arról volt híres hogy légiósokra épít.Gondolom emlékszel hogy 2 éve amikor 11 saját nevelésű volt a kezdőbe akkor mindenki ütötte a mellkasát(nem itt a fórumon)hogy hát igen Mes Que un Club szóval valami köze csak van még ha nem is papírra írott szabály ként . :wink: De igen Rafinha számomra nem spanyol :twisted:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.17. 19:55:10

Chino írta:...
Egyetértek veled, valahogy meg kéne szabadulni Songtól, mert jövő szezontól valszeg majd csak a lelátót/padot fogja koptatni... Ahhoz meg hogy kezdőként vkp-t játszon kisebb csoda kéne. Max kupameccseken tudnám a kezdőben elképzelni.

@nagyiibarca: Zsír az avád! 8) :D
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.17. 19:47:29

visca el barca írta:
nagyiibarca írta:egyébként nem tudom, hogy hogy nézted azt a 7 embert...
ter stegen, bravo, matyi, jude law, rafinha, rakitic, suarez.
de rafinha félig spanyol is, rá nem gondolhatott :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.17. 19:46:32

Szerintem nem ez a pénzügyi fair play itt a gond. Song valószínűleg ígyis-úgyis menni fog. Totál felesleges megtartani, így hogy Mascheranora már nem kh-ként számítunk. Még ha áron alul akkor is.
Ezt nem hiszem, hogy ne lehetne legálisan(!) kijátszani. Vagy megvesszük féláron kapnak 10 barimeccset meg Messinek a dedikált csukáját és annyi. :D

Valószínű a Fiorentinával még mindig nem tudunk zöld ágra vergődni.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 19:39:12

nagyiibarca írta:egyébként nem tudom, hogy hogy nézted azt a 7 embert...
ter stegen, bravo, matyi, jude law, rafinha, rakitic, suarez.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.17. 19:26:00

barca0000 írta:Az átigazolásoknál csak engem zavar hogy a jött 7emberből egy se spanyol? Viszont az eladott/elment játékosok közül csak 2 volt aki nem spanyol.És ha belegondolunk könnyen előfordulhat hogy spanyol nemzetiségű játékos nélkül lesz a kezdő.Szerintem ez nagyon gáz egy olyan csapatnál ahol egyfolytában azt pofázzák hogy Més que un club :( :evil:
Szerinted a Mes Que un Club egyet jelent azzal, hogy hány spanyol van a kezdőben?..

Amúgy meg teljesen mindegy, szerintem, hogy nem jött spanyol játékos. Nem új dolog ez, hogy kevés hazai nemzetiségű játékos legyen egy csapatnál. lásd Arsenal.

egyébként nem tudom, hogy hogy nézted azt a 7 embert...
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.17. 19:16:41

Az átigazolásoknál csak engem zavar hogy a jött 7emberből egy se spanyol? Viszont az eladott/elment játékosok közül csak 2 volt aki nem spanyol.És ha belegondolunk könnyen előfordulhat hogy spanyol nemzetiségű játékos nélkül lesz a kezdő.Szerintem ez nagyon gáz egy olyan csapatnál ahol egyfolytában azt pofázzák hogy Més que un club :( :evil:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.17. 19:03:40

palesz77 írta:Ha meg már Douglas. Itt egy 7 perces videó az új Alvesünkről.
Douglas Pereira • Welcome To FC Barcelona
Szerintem nem rossz játékos Douglas, csak nem ide való. A brazil bajnokságban lehet, hogy olyan nagy ász, de nem hiszem, hogy nálunk maradandót tudna alkotni. És ha tényleg le akarjuk igazolni őt, akkor jár egy hatalmas fekete pont Zubinak,vagy akárkinek, aki kitalálta ezt a transzfert... #-o

Amúgy az én kedvenc kommentem ez:
"Welcome to Barcelona" is he traveling there on vacation or something? Cause he hasn't signed...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.17. 18:51:07

LM10 írta: ha nem kell senkinek, akkor felbontjuk a szerződését, azt mehet ingyen ugye..
hulye lenne ebbe belemenni... halálra keresi magát...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése