Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.24. 13:22:48

dorian01 írta:
2020.06.24. 13:13:22
Miért érzem, hogy ez az Arthur-Pjanic csere végbe fog menni és legalább annyi értelme lesz, mint a Neto-Cillessen cserének? :D
Eladunk egy ígéretesnek tűnő játékost (ha csak eladnánk, a jelenlegi szezonja alapján azt mondanám menjen, bár nagy kedvencem nekem személyesen), s hozunk helyette egy kiöregedő (majd úgy fogják mondani, hogy épp a csúcson lévő) 30-31 éves játékost, aki fogadjunk, hogy még több pénzt is fog kérni, mert hát ez az utolsó nagy szerződése :D
Bár ezt most így mind leírva, meg is értettem, hogy ezt a ziccert az elnök nem hagyhatja ki, hogy még rosszabb helyzetben adhassa tovább 1 év múlva a klubot :D
Szívemből szóltál sajnos. :evil: :evil: Ennyire fogalmatlan vezetése azért nem nagyon volt a csapatnak.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.06.24. 13:13:22

Miért érzem, hogy ez az Arthur-Pjanic csere végbe fog menni és legalább annyi értelme lesz, mint a Neto-Cillessen cserének? :D
Eladunk egy ígéretesnek tűnő játékost (ha csak eladnánk, a jelenlegi szezonja alapján azt mondanám menjen, bár nagy kedvencem nekem személyesen), s hozunk helyette egy kiöregedő (majd úgy fogják mondani, hogy épp a csúcson lévő) 30-31 éves játékost, aki fogadjunk, hogy még több pénzt is fog kérni, mert hát ez az utolsó nagy szerződése :D
Bár ezt most így mind leírva, meg is értettem, hogy ezt a ziccert az elnök nem hagyhatja ki, hogy még rosszabb helyzetben adhassa tovább 1 év múlva a klubot :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.24. 13:04:39

Tomix354 írta:
2020.06.24. 12:40:16
Valaki látta ezt a Pjanicot focizni az elmúlt 1 évben? Mit tud 70 millióért?
Ha ilyen Cili-Neto-féle adás-vétel lesz én nem is tudom mit csinálok. Gatyába kellene rázni hogy ne 60 perceket bírjon, és akkor sokkal több potenciál lehetne benne mint abban hogy ide hozzuk a 30 éves Pjanicot helyette. Ha még Thiago Alcantarákat kergetnénk, azt mondanám átgondolandó lehetne, de így..

Griezmannt meg már egy 50-60 milliós ajánlatért is eladnám. Maradt volna inkább az Atleticoban legendának, ahogy ígérte.
Bartoéknál mi is volt a terv?
Hogy a jobblábas, jól cselező, kis területeken is játszani tudó, jól szervező balszélsőt majd egy ballábas, saját maga által is bevallottan cselezni nem tudó, kontrákból élő játékossal pótlunk?
(Aki amúgy mióta 2016-ban kiejtett minket és a Bayernt, nem sok olyat mutatott amiért úgy igazán megérné nekünk a 120 milliót 29 évesen, de ez a saját véleményem)
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.24. 13:03:37

Addig b....ják a brazilt amíg elmegy,gratulálok a vezetőségnek.
Komolyan,mit látnak abban a bosnyák srácban???
30 éves,ez az egyik nagy gond,de a legnagyobb hogy semmivel sem leszünk beljebb vele.
Mennyi lehet még benne max 5 év ,de akkor már sokat mondtam.A brazilban szerintem jóval nagyobb potenciál van és fiatalabb is jóval.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2020.06.24. 12:53:58

Nem gondolom hogy nagy mozgások lesznek most a nyáron, pedig kellene. AG-t eladják azt gondolom (neeem, nem Andre Gomest...) mert nem kompatibilis Messivel. Lautaro jöhetne helyette őt elfogadná elől a két főnök és persze mert nagyon ígéretes a srác.
Gyanítom edző váltás is lesz megint, főleg ha nem nyerünk semmit..
Remélem Arthur marad, benne még mindig nagy lehetőségeket látok még akkor is ha a jelenlegi produkciója nyilvánvalóan nem meggyőző. Szerintem ökörség lenne egy 30 éves Pjanicot idehozni helyette.
A fiatalok közül tényleg vannak ígéretesek. Puig és Ansu is egyre több lehetőséget kaphat majd.
Csomó piacképes játékosunk van (Vidal, Alba, SR, Rakitic, az említett Greizmann stb.). Közülük mindenki pótolható. Igazából majdnem mindenki piacképes a csapatból nálam... :-)
Suarezt egy-két évig még megtartanám a padra, meccseket eldöntő csere lehetne "öreg" korára. :-)
Busquets megítélése már nehezebb. Nem vagyok nagy rajongója, de látom az érdemeit sőt azt gondolom, hogy egy erősebb összetételű középpályán kivirágozna. Cserének, padra több mint jó megoldás, néha-néha egy esetleges 4-4-2 felállásban pedig akár még sziporkázhatna is.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.06.24. 12:44:27

Tomix354 írta:
2020.06.24. 12:40:16
Valaki látta ezt a Pjanicot focizni az elmúlt 1 évben? Mit tud 70 millióért?
A Nápoly elleni kupadöntőn láttam pár napja. Ugyanolyan lassú, körülményes, semmi futballt bemutató volt, mint Arthur vagy Busquets. Tologatta jobbra-balra a labdát, de semmi lendület, semmi elképzelés.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.06.24. 12:42:37

Nem tudom, hogy mi az igazság Arthur 80 milliós eladása ügyében a Juve felé.
Attól félek, hogy valójában arról van szó, hogy őt eladja a Barca június 30. előtt, aztán ugyanennyi, vagy kicsit kevesebb pénzért megveszi Pjanicot.
Ezzel nem lesz gond az idei pénzügyi évvel, de valójában egy 23 éves alibi futballra képes játékost elcserél a Barca egy 30 éves alibi játékosra.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.06.24. 12:40:16

Valaki látta ezt a Pjanicot focizni az elmúlt 1 évben? Mit tud 70 millióért?
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.24. 09:52:40

Samper írta:
2020.06.24. 07:48:11
Ha ilyen jók a fiataljaink, vétek újabb drága játékost venni. Inkább az öregeinktől kéne mennél nagyobb számban megszabadulni a nyáron és helyettük gyors, technikás és erőszakos fiatalokat hozni.


Ideje szembe mennem a szavammal, nem mintha azt bármikor mondtam volna, hogy mindenáron maradjanak a 30-sok, de néhány rutinos játékos kell, amit eddig is mondtam, akik egyfajta Xavi, Iniesta szerepet kapnának. Amikor nagyon kell, vagy rotáláskor jól jönnek. Semmi több. Maximum hárman lennének a kezdőben, hogy megadják a kellő rutint a fiatalabbaknak.
A védelemből Piqué lenne az egyik, mert gyérül állunk és elvileg a jövő év lenne neki az utolsó. Baloldalon Cucurella azonnali visszahozatala és egy rutinos balhátvéd cserének. Alba sose volt szimpatikus a vonyításai miatt. Max cserének maradhat, de annak se szívesen látnám.
Középen Rakitic menne, hiába imádtam, teljesen súlytalan lett már. Vidal - Busquets duóból maradna egy. Busit favorizálom és mégis csak itteni gyerek. 3-4 meccsenként de Jong cseréjének tökéletes lenne.
Elől Suarez vergődését rossz nézni, így fájó szívvel, de búcsút intenék. Messi nyílvánvalóan maradna, egyedül ő lenne kezdő meg Pique. Máris frissebb, fiatalabb a csapat.
De ez csak '21 nyarán fog megtörténni. Továbbra sem Lautaroban látom elől a megoldást, de nagyon remélem maximum csak ő fog érkezni a nyáron. Suareztől már most meglehetne legalább válni, de akár cserének is maradhat Suarez, ha ezt elfogadja. De Jong is ott van, Busquets cserének megfelelő. Alba helyett vissza Cucu és máris pofásabb lenne egy kicsit egy nyár alatt az egész.
Piqué, Messi kezdő
Busquets, Suarez csere
Out: Rakitic, Alba, Vidal
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.24. 07:48:11

Ha ilyen jók a fiataljaink, vétek újabb drága játékost venni. Inkább az öregeinktől kéne mennél nagyobb számban megszabadulni a nyáron és helyettük gyors, technikás és erőszakos fiatalokat hozni.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.24. 04:46:46

Utolsók vagyunk a Ligában a felfejlődésben és gyorsaságot illetően... Ez mindent megmagyaráz. Nem mintha ne lett volna nyilvánvaló. Egy jól védekező ellenfél ellen egy formában lévő, gyors focit játszó csapatnak is meggyűlik a baja hogy törje fel a védelmet, mit akarunk mi akkor liga utolsóként. Röhögve vissza érnek a védők.
Semmi elképzelés nem volt megint. Messi egyszer egyszer két védő között megtudott iramodni akkor volt valami de azon kívül mozgás nélküli, lassú pozíciós játék. Illetve Puig beállása után "pörgött" fel a játék. Ez az a lendület ami eszméletlen hiányzik főleg középről. Sokszor elkapja a hév támadásnál, de minél több meccs annál többet tanul, plusz ha mellette lévők is ilyen lendülettel rendelkeznének akkor a túlpörgése se hibakent jönne elő.
Simán Lenglet volt a mezőny legjobbja nálunk. Nem nagyon kell ezzel vitatkozni, de elég szomorú.. Ami legjobban meglepett az Vidal, borzalmas volt. Felfoghatatlan mit fosik Setien és miért Arthurt hozta le. Komolyan minden meccsen jó az X vagy mi? Kit érdekel, hogy x vagy kikapunk, ha nem nyerünk! Ugyanebben az időben kellett volna lehozni Suarezt és Fati be.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.06.24. 01:10:28

Gríz - Ney cserét valahogy össze kellene hozni...
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.23. 10:49:13

zknym írta:
2020.06.23. 09:44:29
Vidal egy harcos de közel sem Puyol. Nem említeném egy lapon Őket, olyan játékosra mint Vidal a mai fociban szükség van, mert nem lehet "töketlenkedni" az új generációs játékkal szemben, ezért sem értem Busquets folyamatos játszatását már 3-4 éve, egy olyan energiaszinthez amit a Liverpool vagy a Roma képviselt, Busquets még a cserepadra sem elég.
És elnézést félreérthető voltam, Puyolt nem venni kell hanem kinevelni, a jelenlegi magnak pedig alázatot tanulni, mert a jelen csapatból a fiatalokon kívül (akikben még nem tudjuk mi van), nem tisztelnének egy karizmatikus, leendő vezért ha az "csak" egy ~20 éves kölyök lenne...
A De Ligt felvetés kapcsán, én nem figyelem már Őt, a Juve-ban látszik, hoyg lehetne belőle egy igazi kapitány?
Holland utánpótlás válogatott és az Ajax kapitánya is volt. Nem kell sokat várni és a válogatottban is ő lesz gyanítom.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.23. 10:22:22

Vidalt - természetesen nem, mint vezéregyéniséget - érdemes megtartani, viszont akkor SR teljesen fölösleges.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2020.06.23. 09:44:29

Vidal egy harcos de közel sem Puyol. Nem említeném egy lapon Őket, olyan játékosra mint Vidal a mai fociban szükség van, mert nem lehet "töketlenkedni" az új generációs játékkal szemben, ezért sem értem Busquets folyamatos játszatását már 3-4 éve, egy olyan energiaszinthez amit a Liverpool vagy a Roma képviselt, Busquets még a cserepadra sem elég.
És elnézést félreérthető voltam, Puyolt nem venni kell hanem kinevelni, a jelenlegi magnak pedig alázatot tanulni, mert a jelen csapatból a fiatalokon kívül (akikben még nem tudjuk mi van), nem tisztelnének egy karizmatikus, leendő vezért ha az "csak" egy ~20 éves kölyök lenne...
A De Ligt felvetés kapcsán, én nem figyelem már Őt, a Juve-ban látszik, hoyg lehetne belőle egy igazi kapitány?
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.06.23. 09:24:56

zknym írta:
2020.06.22. 16:37:26
Ennek a csapatnak egy második Puyol hiányzik, mert Piqué ugyan politizál (bár nem az a dolga), nincs olyan tekintélye a pályán mint Puyolnak volt, Messi pedig a világ legjobbja, de nem csapatvezér. Puyolt tisztelték a csapattársak, és ha kellett (valójában minden meccsen... ) rendet tett a fejekben, még ha gólörömről is volt szó...
https://www.youtube.com/watch?v=heUz2yDB1XE

Ha újra lenne egy ilyen személyiség, karakter a csapatban (a kezdőben), biztos vagyok benne, hogy alapjaiban változna meg, a sajnos sokszor látott lötyögés.
Anno nem kellett, hogy nálunk minden poszton a világ legjobbja játszon, mégis még az angliai idegenbeli meccseken is mi voltunk esélyesebbnek kikiálltva, most hazai pályán egy középcsapat megszorongat.

Új Puyol kerestetik!
Nyilván jó lenne Puyol fiatalon, de ez nem ilyen egyszerű. Nem elég olyan képességekkel és karizmával rendelkezni, tapasztalat, társak ismerete és elismerése is kell, ez nem jön az első két évben sem, ha ide igazolsz valakit. Messi átvette ezt a szerepet és nincs mellette már Xavi és Iniesta akik ebben is segíthetnék, neki pedig tényleg nem való annyira.
De tény, hogy a múltkori meccsen Piqué hisztériája az ordító szabálytalansága után, Messi lökdösődése, Busi meztépése mind arra utal, hogy nem csak a lábakban, hanem a fejekben is van baj már. És bármennyire is azt mondják a játékosok, hogy minden rendben, valószínűleg őket is már megviseli ez az évek óta tartó szenvedés a pályán. Szóval ha nem is egyből egy Puyol kéne, de gyakorlatilag minden posztra (kapust leszámítva) elférne egy vérfrissítés, akik fokozatosan(!) átvehetnék az öregek helyét.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.22. 19:22:22

zknym írta:
2020.06.22. 16:37:26
Ha újra lenne egy ilyen személyiség, karakter a csapatban (a kezdőben), biztos vagyok benne, hogy alapjaiban változna meg, a sajnos sokszor látott lötyögés.
Anno nem kellett, hogy nálunk minden poszton a világ legjobbja játszon, mégis még az angliai idegenbeli meccseken is mi voltunk esélyesebbnek kikiálltva, most hazai pályán egy középcsapat megszorongat.

Új Puyol kerestetik!
Ugyanezt írta sok ember, amikor leigazoltuk Vidalt, hogy fú, egy ilyen emberrel a kezdőben a Róma tuti nem történt volna meg. Aztán jött Liverpool ugyanúgy, Vidallal a kezdőben. Puyollal is volt számtalan rossz meccsük, mégsem kezdett el mindenkit felpofozni Messitől a labdaszedő fiúig. Ebből a csapatból sokminden hiányzik jelenleg, de így sem olyan rossz a helyzet azért, hogy itt siratni kelljen mindent.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.22. 19:17:57

zknym írta:
2020.06.22. 16:37:26
Ennek a csapatnak egy második Puyol hiányzik, mert Piqué ugyan politizál (bár nem az a dolga), nincs olyan tekintélye a pályán mint Puyolnak volt, Messi pedig a világ legjobbja, de nem csapatvezér. Puyolt tisztelték a csapattársak, és ha kellett (valójában minden meccsen... ) rendet tett a fejekben, még ha gólörömről is volt szó...
https://www.youtube.com/watch?v=heUz2yDB1XE

Ha újra lenne egy ilyen személyiség, karakter a csapatban (a kezdőben), biztos vagyok benne, hogy alapjaiban változna meg, a sajnos sokszor látott lötyögés.
Anno nem kellett, hogy nálunk minden poszton a világ legjobbja játszon, mégis még az angliai idegenbeli meccseken is mi voltunk esélyesebbnek kikiálltva, most hazai pályán egy középcsapat megszorongat.

Új Puyol kerestetik!
De Ligt?!
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2020.06.22. 16:37:26

Ennek a csapatnak egy második Puyol hiányzik, mert Piqué ugyan politizál (bár nem az a dolga), nincs olyan tekintélye a pályán mint Puyolnak volt, Messi pedig a világ legjobbja, de nem csapatvezér. Puyolt tisztelték a csapattársak, és ha kellett (valójában minden meccsen... ) rendet tett a fejekben, még ha gólörömről is volt szó...
https://www.youtube.com/watch?v=heUz2yDB1XE

Ha újra lenne egy ilyen személyiség, karakter a csapatban (a kezdőben), biztos vagyok benne, hogy alapjaiban változna meg, a sajnos sokszor látott lötyögés.
Anno nem kellett, hogy nálunk minden poszton a világ legjobbja játszon, mégis még az angliai idegenbeli meccseken is mi voltunk esélyesebbnek kikiálltva, most hazai pályán egy középcsapat megszorongat.

Új Puyol kerestetik!
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.21. 21:05:41

baas11:
Próbálok hinni abban, hogy valóban csak egy irányító hiányzik, de ennél jóval nagyobb problémák vannak szerintem.

Kell egy alapot úgy értem hogy akikre felnéznek, akik vezérként tudnak viselkedni.
Egy Stegen-de Ligt-de Jong-Messi tengely ennek határozottan megfelelt volna szerintem.
Akiket felsoroltál ugyan fiatalok, de mind hatalmas kérdőjel az ingadozó forma miatt.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.21. 20:33:55

Subinho írta:
2020.06.21. 19:50:04
Az, hogy Umtuti 60, meg Dembele 80, Cou meg 90 nem tudom honnan jönnek. Nem az a lényeg, mennyiért vettük, hanem.mennyit érnek. Rehabról 60-ért nem fognak senkit megvenni. Umtiti jó ha 20, Dembele jó ha 40, Cou 60 jelenleg. Griez lenne több, de egy év után nem fogják kirakni a csapatból, ez tuti.
még tovább megyek, ha egyikük sem akarja igazából itthagyni az itteni lóvéját, akkor az eladásukról beszélni is maximum elméleti síkon lehet. Dembinek meg Umtitinek jól van ez így, máshol ugyanúgy csak lábadoznának folyamatosan, csak mindezt nem ennyi pénzért tennék a pálmafás tengerparton. Coutinho meg elvágta magát top játékosként, ha itt lejár a szerződése, ilyen zsírosat mégegyet már nem fog tudni kibulizni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.21. 19:50:04

Dobálózik mindenki itt a nevekkel, kiket kéne ide hozni, de előbb szerintem kéne valaki aki elég tökös, hogy kirakja a csapatból a fékeket, akik vagy azért azok mert lelassult, körülményes játékosok, vagy azért mert többet vannak kórházban, mint a pályán. Gondolok it: Dembele, Untiti, Rakitic, Busquets pakkra és persze el kellene dönteni, mi lesz a sorsa Coutinhonak.
Senki ne várja, hogy ezekért a játékosokért sokat kapunk. Az, hogy Umtuti 60, meg Dembele 80, Cou meg 90 nem tudom honnan jönnek. Nem az a lényeg, mennyiért vettük, hanem.mennyit érnek. Rehabról 60-ért nem fognak senkit megvenni. Umtiti jó ha 20, Dembele jó ha 40, Cou 60 jelenleg. Griez lenne több, de egy év után nem fogják kirakni a csapatból, ez tuti.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.06.21. 14:41:40

sr helyett Fiola is jöhetne, előrébb lennénk vele is.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.06.21. 13:10:01

Meunier szabad lett. Johetne SR helyett.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.06.20. 21:02:54

RA7 írta:
2020.06.20. 20:13:27
baas11 írta:
2020.06.20. 16:42:11
Ez a csapat egy De Bryne Neymar szintu jatekos nelkul sosem fog tudni
Nalam ez lenne :( persze nem matekoztam ki)
DE JONG
DE BRYNE ARTUR
(BUSQUETS R. PUIG RAKITIC)
DEMBELE MESSI NEYMAR
(BRAITHW, SUAREZ, ANSU FATI)

Coutinhit Griezmant Vidalt mindenkepp eladnam
Ha de Bruyne vagy Neymar ide jönne szerinted milyen változás lenne? Lenne pár klasszis megoldás, de ugyanez a szenvedés lenne. Előbb kell egy alap kezdőt összerakni és utána nevekkel dobálózni.
-
Szerintem lenne tamado kozeppalyank -anelkul h Messinek aki a vilagtalan leghatekonyabb befejezoje (is) a felpalyan kene bohozkodnia h kozelebb jussunk a kapuhoz vagy Piquenek megindulni mert mar o sem birja a jobbra balra tologatast- sebesseggel cselekkel esszel es tamado zonaba tarto passzokkal ebben De Bryne kivalo( egy ilyen sincs nalunk) es jelenleg De Jongot leszamitva csak helybentotyogofocizo kozeppalyasaink vannak foleg Busq,Rakitic,Artur es az se Xavi szinten .
Amugy ez nem baj mert kell ilyen is de max 1 biven eleg egy 3 emberes sorban. Sajnos a mai futballban futni azaz futva focizni is kell, mivel a tiki taka generacio mar a mult.... szerintem
-
"Elobb kell egy alap "? Ezt nem ertem, az alap is nevekbol all....egyebkent vannak azert fiatalok TS Lenglet Umtiti SR Semedo Artur DeJong Ansu Fati Dembele Arajou Puig stb plusz a B , ez azert nem olyan rossz!
Rovid tavon nekem egy De Bryne tipus { Cou sajnis nem jott be pedug hasonlo }hianyzik nagyon a jatekunkbol ...Neymar velemenyes ez igaz, bar szerintem már csak nyernenk vele de ..!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Válasz küldése