Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.12. 04:17:11

Szerintem Zubi személyében, módszereiben lehet valami, ami mindig viktimológiai esetté teszi.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.11. 22:54:55

zola8787 írta:
Gali írta: Jó lenne, ha a vezetés egy kicsit megemberelné magát és nem csak ők játszanának Teréz anyát.
Tavaly 2 zacskó szotyiért odaadták Villát az Atleticonak, ezt a nagylelkűséget viszonozhatnák a matracosok is.

Attól, hogy mi ennyire jó fejek vagyunk (lefordítva: hülye barmok), attól más még nem lesz az.

Nem hiszem el, hogy Bojan-ékból nem lehetne pénzt csinálni. Ha fél millió euróért is, de ne már, hogy nem veszi meg senki sem őket. Amúgy lehet, hogy rosszul emlékszem már (nem), de nálam sokkal jobban teljesített annó Cuenca, mint Tello bármikor is.
El lehetne adni őket pár milliókért , sok kicsi sokra megy , ahogy itt lejjebb is mondta valaki , a Porto biztos tudna ebből a 4 játékosból 20 milliót csinálni , nekik eszméletlen jó az átigazolási politikájuk. Végül Giovanni dos Santos is megtalálta a helyét a Villarealban , Bojant is el lehetne passzolni.
Amúgy nekem is ez a véleményem , hogy Cuenca sokkal jobb volt anno , mint Tello. Volt időszak amikor elég sokat is játszattuk , főleg akkor Alexis padozott inkább , jobb oldalon fordult elő az ő posztján. Nagyon jó beadásai voltak , jó volt az összjátéka igazából ennyi ami így megmaradt bennem. Telloról az a véleményem , hogy lehet , hogy gyorsabb , mint Cuenca , de ebbe a játékba ő sosem fog így beletanulni. Semmi játéklehetőség , amikor beáll akkor persze nem passzol , ő akarja megoldani stb.. Tellot még azért szép áron el lehetne adni , és elég sok érdeklődője is van. Én Cuencat hagynám.
Ezt a transzferos dolgot meg kösz , hogy elmagyaráztad , csak nekem kicsit sötét volt ez a Neymar-Bale átigazolás , és abból indultam ki.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.06.11. 22:50:00

Év hsz-e nálam =D>
"And my heart will leave you never."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.06.11. 21:32:42

zola8787 írta:
Gali írta: Jó lenne, ha a vezetés egy kicsit megemberelné magát és nem csak ők játszanának Teréz anyát.
Tavaly 2 zacskó szotyiért odaadták Villát az Atleticonak, ezt a nagylelkűséget viszonozhatnák a matracosok is.

Attól, hogy mi ennyire jó fejek vagyunk (lefordítva: hülye barmok), attól más még nem lesz az.

Nem hiszem el, hogy Bojan-ékból nem lehetne pénzt csinálni. Ha fél millió euróért is, de ne már, hogy nem veszi meg senki sem őket. Amúgy lehet, hogy rosszul emlékszem már (nem), de nálam sokkal jobban teljesített annó Cuenca, mint Tello bármikor is.
FTC. Puskás Akadémia, Videoton.
Ezek fél milláért biztos megvennék őket, és verhetnék a mellüket, hogy a Barcából jöttek emberek :-D
Isti8
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2014.06.11. 17:53:51

2014.06.11. 18:41:46

Fabregas: Én nem adnám el, nagyon jó képességű játékos, jól lát a pályán, pontosak a passzai, indításai, csak hát ehhez az is kell, hogy a csatárok próbáljanak üres területre mozogni, és ne csak passzolgassunk, hanem mozogjunk is. Mert a tiki-taka nemcsak a rövid gyors passzokból, hanem a folyamatos mozgásból is áll, amivel megzavarhatjuk az ellenfelet. És mindezt gyorsan is kell csinálni, csak zavarhatjuk meg a másik csapatot.
Ha mégis megy, akkor pedig legalább 50 milliót kérjünk érte (úgyse fogunk)

Sanchez: Remélem, hogy ő is marad, látszik rajta, hogy akar, küzd, hajt, és a fontos meccseken gólokat lőtt ebben a szezonban. Ha Lucho megadja neki a bizalmat, a szabadságot a pályán, akkor sokkal többre is képes lehet.

Rakitic: Ha Cesc elmegy, felőlem jöhet, bár Fabregas jobb képességű játékos nála, de a horvát játékos sem rossz, ráadásul fiatal is. De a legjobb az lenne, ha maradna Fabregas és Ini (Xavi), Fabregas (Rafinha) középpályával vágnánk neki a következő szezonnak.

Reus: Gyors, technikás játékos, szerintem nálunk is megállná a helyét. A Messi, Reus, Neymar, Sanchez 4-est lehetne rotálni, ha egyikük (beleértve Messit is) nem lenne jó formában és nem hajtana eléggé, a másik 3 kezdene, ez is motiválná a játékosokat. 35 millió pedig nem annyira sok, főleg ha Pedro-t eladjuk. De nem hiszem, hogy ő jönni akar ide.

Középhátvédből szerintem csak 1-re van szükség. Legjobban Benatia-nak örülnék, de ha Laporte jönne, akkor se lennék szomorú.

Jobbhátvéd: Danilo-t nem láttam játszani. Cuadrado-t néha láttam, támadásban biztosan hasznos lenne, de védekezni nem sokat láttam, nem tudom, hogy megállná-e a helyét. Lehet, hogy igen, lehet hogy nem. De én akkor sem lennék elégedetlen, ha az Alves-Montoya páros maradna.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.11. 18:41:12

roby122 írta:Kivásárlási ár annyit és , hogy semennyit!! Mert Reus beleegyezhet , ha a klub nem engedi el , akkor az szívás...
Na akkor mondok egy példát, ebből meg lehet érteni.

Van Bale és van Reus. Bale-nek nincs kivásárlási ára, Reus-nak van. Gépgyártástechnológia szóbelis, ott nincsen pontozás csak jegyosztás, Vegyipari technológia viszont írásbeli, ott pontokat kapsz.

Reus-nak 35 millió a kivásárlási ára, azaz aki ennyit kifizet érte, az a klub megegyezett a másik klubbal és szabadon tárgyalhat a játékossal, azaz ha a Barca letesz ennyit a Dortmund-nak, a Dortmund erre rábólint (nincs olyan, hogy nem bólint rá, mert ott van a szerződésben, hogy az a MAX). Tehát ha vegyipariból vizsgázol, aminek a max ponthatára 35 pont, te nem kaphatsz 36ot, vagy 123mat, a 35 a max és kész.
Remélem érthető voltam.

Azért csinálnak ilyen kivásárlási árat, mert ezzel a klub elismeri, hogy ennyi pénzért már érdemes eladni és kész (gondolom Dortmund-ban már sírnak, hogy mi a fenéért nem több ez az ár, már csak abban reménykednek, hogy Reus szerelmes a Dortmund-ba és nem hagyja ott őket, mert ennyi pénzt vagy 30 csapat lazán kitudna pengetni érte.)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.11. 18:31:55

Subinho írta:Ettől a Rakitics gyerektől sem igazán vagyok elájulva... Konkrétan Hleb2.
Istenem! Mindenki ezt szajkózza, de azért az nagy különbség, hogy Rakitic három éve ebben a ligában játszik. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.11. 18:07:55

etooka9 írta:
Subinho írta: Ettől a Rakitics gyerektől sem igazán vagyok elájulva... Konkrétan Hleb2. Ha elmegy Cesc, akkor kapjunk érte rendes summát és vegyünk komoly kp-t oda, aki átveheti Xavi helyét, nem pedig aki jó a padra... Ramirest említettem már, nem ügyetlen a srác és ha nem vonjuk bele a Cesc üzletbe, akkor elviszi a Real. Ha meg ő nem jönne össze, akkor megemlíteném, hogy a válogatottban milyen jól eljátszogat Iniesta David Silvával.
Lehet en tevedek, de Silva nem ez a futobolond tipus? Nem igazan tudom elkepzeni kozepen, ahogy osztogat, vagy a cityben jatszott ott is?
Cityben játszott csatár mögött is. Ugyanakkor Iniesta is játszott szélen... Válogatottban pl. Ini-Silva egyik szél-másik szél... Sztem jobb lenne, mint Raki.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.11. 18:02:22

Subinho írta: Ettől a Rakitics gyerektől sem igazán vagyok elájulva... Konkrétan Hleb2. Ha elmegy Cesc, akkor kapjunk érte rendes summát és vegyünk komoly kp-t oda, aki átveheti Xavi helyét, nem pedig aki jó a padra... Ramirest említettem már, nem ügyetlen a srác és ha nem vonjuk bele a Cesc üzletbe, akkor elviszi a Real. Ha meg ő nem jönne össze, akkor megemlíteném, hogy a válogatottban milyen jól eljátszogat Iniesta David Silvával.
Lehet en tevedek, de Silva nem ez a futobolond tipus? Nem igazan tudom elkepzeni kozepen, ahogy osztogat, vagy a cityben jatszott ott is?
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.11. 17:57:45

roby122 írta:ivásárlási ár annyit ér , hogy semennyit!! Mert Reus beleegyezhet , ha a klub nem engedi el , akkor az szívás...
mit nem értesz? ha valakinek van kivásárlási ára, akkor annyiért megvehető és nem kérhetnek érte többet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.11. 17:51:38

Ez a Cuadrado gyerek nem ügyetlen, de nem védő! Őt akkor tudnám itt elnézegetni, ha Alexis elmenne. No, akkor ott a helyén elfutkározhatna! Ő szélső, Agüero nem. Alves helyén meg Danilo. Asszem elég erős jobbosunk lenne. Balon meg Alba-Neymar... az sem gyenge! :wink:
Ettől a Rakitics gyerektől sem igazán vagyok elájulva... Konkrétan Hleb2. Ha elmegy Cesc, akkor kapjunk érte rendes summát és vegyünk komoly kp-t oda, aki átveheti Xavi helyét, nem pedig aki jó a padra... Ramirest említettem már, nem ügyetlen a srác és ha nem vonjuk bele a Cesc üzletbe, akkor elviszi a Real. Ha meg ő nem jönne össze, akkor megemlíteném, hogy a válogatottban milyen jól eljátszogat Iniesta David Silvával. Tudom, nem olcsó, de Cesc sem az... Az Alves-Alexis-Cesc hármasért kapott pénzhez nem sokat kéne hozzátenni egy Danilo-Cuadrado-Silva hármasért.... Gondoljatok bele egy ilyen kezdőbe:
TS-Danilo-Marquinhos-Piqué-Alba-Sergi-Silva-Iniesta-Cuadrado-Neymar-Messi
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.11. 17:47:08

Mezner2 írta:
roby122 írta: Neymar Agüero Messi szerintem nagyot ütne. Reus nem passzolna ide , és ha a kövi szezonban bombaszezonja lenne akkor kinézem , hogy a Dortmund 100 alatt nem adná.

Azt egyébként mikor fogjátok végre fel (nem csak te, hanem az is aki azt írta, hogy a sérülése miatt 35 milla), hogy ennyi a kivásárlási ára - 35 MILLIÓ EURÓ ! Nem kell többet fizetnünk érte, és a BVB sem kérhet még csak 35,5 milliót sem érte ! KIVÁSÁRLÁSI ÁR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Kivásárlási ár ? Nem hinném , hogy Balet tavalyi szerződése miatt 100 millió euróra taksálták volna , vagy akár Neymart 80 millióra ... ( Mellesleg hozzáteszem Balet 36 millió euróval vették meg áron felül :) ) .
És ebből adódóan ha ezeket a játékosokat is ennyire áron felül vettek meg , akkor Reusért is elkérhetnek 60-70 milliót . Kivásárlási ár annyit és , hogy semennyit!! Mert Reus beleegyezhet , ha a klub nem engedi el , akkor az szívás...
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.11. 16:26:40

Jordi Alba, Valdés, Sanchez, Bartra. nekik jó szezonjuk volt.:)

+Barca B, + Ifi BL győztes Juvenil A.:)
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.11. 16:07:16

zsoltfree írta:
Végül is igaz. Én azon gondolkoztam év végén hogy ez végül is kire NEM igaz? Viccen kívül tudtok mondani egy olyan játékost akinek jó éve volt? Ez azért jelent valamit. Ez nekem az edző hibája...

Én tudok mondani, Mounir El Haddadi (es asszem ezzel mindent elmondtam a csapat ezévi teljesítményéről).
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.11. 15:55:14

Sanchezért bejelentkezett az MU...azért egy 25 millás ajánlattal ne akarják már kiszúrni a szemünket. remélem 40 alatt nem állnak szóba senkivel. van ott suska rendesen, ha kell a pénz ki lehet facsarni még jó néhány millát glázerék buxájából. de a legjobb az lenne, ha maradna a kis Alexis.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.11. 15:40:46

Gali írta: Jó lenne, ha a vezetés egy kicsit megemberelné magát és nem csak ők játszanának Teréz anyát.
Tavaly 2 zacskó szotyiért odaadták Villát az Atleticonak, ezt a nagylelkűséget viszonozhatnák a matracosok is.

Attól, hogy mi ennyire jó fejek vagyunk (lefordítva: hülye barmok), attól más még nem lesz az.

Nem hiszem el, hogy Bojan-ékból nem lehetne pénzt csinálni. Ha fél millió euróért is, de ne már, hogy nem veszi meg senki sem őket. Amúgy lehet, hogy rosszul emlékszem már (nem), de nálam sokkal jobban teljesített annó Cuenca, mint Tello bármikor is.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.11. 14:56:11

defender3 írta:Miranda nyilatkozta, h a Spanyolo-ból is megkeresték szal azok mi vagyunk. Jó is lenne ha meg tudnánk szerezni.
Jó lenne, ha a vezetés egy kicsit megemberelné magát és nem csak ők játszanának Teréz anyát.
Tavaly 2 zacskó szotyiért odaadták Villát az Atleticonak, ezt a nagylelkűséget viszonozhatnák a matracosok is.
Miranda kivásárlási árát (30 millió) le kell alkudni 15-20 millióra és egy pár évig lenne egy normális hátvédünk, Mathieu pedig maradhatna a Valenciában.
looka írta:
A Sport által lehozott lista még nem is olyan botrányos, mondjuk Mathieu helyett Miranda, Cuadrado helyett Piszczek, és akkor alá is írnám.
Egyetértek!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.11. 14:42:15

Laza írta:
looka írta:
Yokozuna írta:Elég ócska ember ez a Lucho. Rómába odacsábította Bojánt, most meg utcára teszi. Hiába, nem tagadhatja le a Reálos múltját. Emberileg nem lesz megfelelő a Barca edzői posztjára.
Ezt írja az az ember, aki még soha senkiben nem csalódott. Jó neki!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.06.11. 14:32:34

Nincs azzal semmi probléma, hogy az olyan játékosokat, akiket már hosszú-hosszú szezonok óta itt melengetünk, semmire sem vitték ez alatt, azokat most eltakarítjuk, jön a következő korosztály, újabb tehetségek. Bojant sajnálom, ígéretes kis játékosnak tűnt az első szezonja után, amennyire kitűnt akkor, most kb. annyira eltűnt a süllyesztőben. Jds-ben is több lehetett volna, talán ha idejében kölcsön adjuk.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.06.11. 14:26:27

Yokozuna írta:Elég ócska ember ez a Lucho. Rómába odacsábította Bojánt, most meg utcára teszi. Hiába, nem tagadhatja le a Reálos múltját. Emberileg nem lesz megfelelő a Barca edzői posztjára.
Éppen ezért nem az lenne a logikus következtetés, hogy tudja mire képes és nagyon de nagyon nem üti meg a szintet, főleg itt nálunk? Sőt még úgy is lehetne nézni, hogy LE aztán tényleg adott neki egy plusz esélyt a Barcán kívül is, de azzal sem élt Bojan.
Ilyen alapon minden edző ócska, mert megvesznek játékosokat, akiket aztán pár évre rá eladnak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.11. 14:21:09

defender3 írta:Miranda nyilatkozta, h a Spanyolo-ból is megkeresték szal azok mi vagyunk. Jó is lenne ha meg tudnánk szerezni.
Tellot szeretné már az Everton is az Arsenal, Liverpool, Tottenham, Borussia Dortmund, Porto és Valencia mellett. Most már csak az a kérdés ki adja a legjobb ajánlatot.
Be lehetne vonni egy Piszczek vagy egy Danilo uzletbe, mindenki jol jarna. :mrgreen:
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.11. 14:11:22

Miranda nyilatkozta, h a Spanyolo-ból is megkeresték szal azok mi vagyunk. Jó is lenne ha meg tudnánk szerezni.
Tellot szeretné már az Everton is az Arsenal, Liverpool, Tottenham, Borussia Dortmund, Porto és Valencia mellett. Most már csak az a kérdés ki adja a legjobb ajánlatot.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.11. 13:52:46

looka írta:
Yokozuna írta:Elég ócska ember ez a Lucho. Rómába odacsábította Bojánt, most meg utcára teszi. Hiába, nem tagadhatja le a Reálos múltját. Emberileg nem lesz megfelelő a Barca edzői posztjára.
Rendszeresen kiborulok az írásaidon. :D Nem lehet, hogy pont azért nem kell neki, mert edzette Rómában és ő is rájött, hogy egy nulla? :D

A Sport által lehozott lista még nem is olyan botrányos, mondjuk Mathieu helyett Miranda, Cuadrado helyett Piszczek, és akkor alá is írnám.
és az nem elképzelhető,hogy a romában nem Neymar,Messi,Alexissel kellett küzdenie a kezdőért,hanem Destro meg okaka csukákkal? és ott se tudod semmi maradandót alkotni?

hát lehet hogy akkor oda vitte most meg kiteszi...de
Bojan örülhet hogy játszhatott a romába mert egy ajaxba nincs biztos helye,(sajnos) nem értem azt sem hogy miért nem iratnak egy olyan szerződést a hasonló játékosokkal, hogy elmész kölcsönbe mondjuk egy Celtic-be és ha lőttél 20gólt akkor jövőre itt leszel kerettag... :D sokkal rendezettebb lenne...azt nem kéne itt szarakodni :D:D:D:D
ebből a négy játékosból a porto-csinálna 30miliót mibe fogadunk? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.11. 13:52:20

palesz77 írta:szerk.:
A 'Sport' vadi új listája.
Szerintük még meg akarjuk szerezni(a változatosság kedvéért):
-Marquinhost és Mathieut -> esetleg Mirandát ha valamelyikük nem jön össze (Remélem akkor már ő és a Brazil jön ha csak hármójuk közül lehet választani)
-Cuadradot -> ha ő túl bonyolult, akkor Piszczeket
-Koket
-Reust
Nem ertem minek kell lehozniuk mindennap ugyanazokat a hireket. :mrgreen: Bar ezekkel az erkezokkel en is kiegyeznek, Mathieun kivul. :roll:
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2014.06.11. 13:23:29

Yokozuna írta:Elég ócska ember ez a Lucho. Rómába odacsábította Bojánt, most meg utcára teszi. Hiába, nem tagadhatja le a Reálos múltját. Emberileg nem lesz megfelelő a Barca edzői posztjára.
Rendszeresen kiborulok az írásaidon. :D Nem lehet, hogy pont azért nem kell neki, mert edzette Rómában és ő is rájött, hogy egy nulla? :D

A Sport által lehozott lista még nem is olyan botrányos, mondjuk Mathieu helyett Miranda, Cuadrado helyett Piszczek, és akkor alá is írnám.
Válasz küldése