Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.10. 19:24:55

Megegyezés van Neymar ügyében :shock: :idea:

Forrás
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.10. 18:41:08

Bestbarca írta:
Ha jól megnézzük úgy nézhet ki a támadó alakultunk,a várható elmenetelekkel,hogy:
Messi,Alexis,Villa - Cuenca pad...Ennyi...
Azért ez nagyon extrém eset, ha ez történne meg. De ha tényleg az történik, amit mondasz, akkor egy Pedro-Tello-Afellay 3-asért kapott összegből (nálam ez olyan 40-50 millió) már egy világklasszis csatárt lehet venni... HA ők mennének valószínű, hogy nem azon vitatkoznánk, hogy Falcao drága, Van Persie drága, Bale drága...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.05.10. 18:18:52

nyugi emberek, neymart nem is mostanra mondják, hát a santos elnökének felrobban a feje, ha meghallja hogy neymarért valaki érdeklődik. jövőre lehet terítéken villa helyett (akkor már csak egy év lesz hátra a szerződéséből), vagy utána, mert akkor még a szerződése is lejár. bármelyik eset is lesz bűn lenne kihagyni, hogy nem mi visszük. vagy olcsón magához képest, vagy teljesen ingyen.

falcao egy vérbeli center. egy tökéletes center. pont az a játékának a lényege, hogy mindent rá játszanak ki, de ha nem ziccerben kapja a labdát, akkor is képes valamit kezdeni vele. nálunk ez messi. tényleg nem az a típusú játékos, akkor megveri az emberét, aztán leadja, vagy védekezik az egyik szélen. ő egy chelseabe majd drogba helyett, vagy egy bayernbe gomez helyett az ideális.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.10. 18:15:16

Pedronak el fog menni sztem,erről a sport,meg az elmundo is cikkezett,hogy kifelé ál a szűre...Tény hogy idén nagyon nem tudta hozni formáját,még a csapatjátékban is gyatra volt...Nem tudni jövő mit hoz...Ő Pep kedveltje volt,Tito nem tudom mennyire akarja megtartani...A cikkek szerint nem annyira,szal ha van normális ajánlat megy...Tellot is mindenfelé passzolgatni akarják...Affelayról is volt szó,hogy könnyen lehet eligazol...Innentől ki marad a 3mas kezdő mögött,Cuenca,és ennyi...Az hogy Ini meg Cesc támadót játszik,hagyjuk nagyon dúrván hagyjuk,mert Ini valahányszor szélen játszik,annyiszor nincs játékunk...Kell a 2 irányító középpályán,hogy en lehessen olyan könnyen levédekezni a támadásainkat...Mindíg fogtam a fejem mikor Ini balon volt,Pep legnagyobb hibája ez volt,hogy sokszor ezt erőletette,bár tény volt hogy nem nagyon volt más választás...Cesc mint támadó,okés elmegy ha hátulról érkezve megy be center posztra,de nem csatár ő se,arról nem is beszélve,hogy komoly csapatok ellen ez nem jön be,levédekezhető...A legnagyobb különbség egy csatár,és egy középpályás között a mentalitás...A középpályás passzolni akar esődelgesen,míg egy csatár a kapura tör,az van a vérében,neveltetésében...Pep szerint az ideális játékos s középpályás,van benne vmi,hányszor fogtu ka fejünket,mikor 7 méterről a középpályások mág psszolgattak,sé azon ment el a ziccer...Sokszor rá kell lőni,és abban a vérbeli csatárok a nyerők! Most hogy szélen vagy középen játszanak édes mind1,pláne nálunk ahogy egy meccsen belül 8szor megcserélik a posztokat,nincsenek elől kötött posztok...Sokan mondták itt az elmúlt években,hogy Villa,Henry nem szélső hanem center...Nagyon jó lehozták a szélső pozíciót...Általában berúgták a helyzeteiket...Okés nem olyan arányban mint Leo,de ahhoz ne mérjünk senkit...Hajlamosak voltunk szindi Eto'ot,Henryt,Villát,mert nem mindíg rúgták be,és voltak olyan hullámvölgyeik mikor hónapokig nem találtak be...No kérem,őket húvják csatároknak...Egy csatár nem mindíg rúgja be a ziccert,és vannak hullámvölgyei...Leo nem ember...Belőle egy van,ezt el kell fogadni,mellette mindenki halovány tehetségtelen amatőrnek tűnik...Ha egy csatár rúg 20at egy szezonban nagy karakter...Mi szidtuk Henryt 28 góllal,Villát meg Eto'ot 30 fölött...Igen haloványak voltak Leohoz képest,de amúgy botrányosan jók...Nem is beszélve arról hogy milyen szinten magukra vonták a figyelmet,elvitték a védőket,és ezért tudott Leo ennyire jó lenni,megnyitották neki a területet...No meg persze zseniálisan ki is használta ezeket a lehetőségeket,pont ezért zseni...Amikor meg egy középpályás megy fel szélre nálunk,akkor ezeket az emberelvivéseket nem látni,hanem Ini is mindíg befelé cselez,passzolni akar,ami a betömörült védelem ellen nagyon nehéz...Középen beállnak a védők,kis területen sokan,és se a passz se Leo nem működik úgy,ennyi...Szal nem olyan rossz ha egy vérbeli csatár játszik szélsőt,eleve nálnuk nincsenek kötött posztok,szal innetől...

Ha jól megnézzük úgy nézhet ki a támadó alakultunk,a várható elmenetelekkel,hogy:
Messi,Alexis,Villa - Cuenca pad...Ennyi...
Alexis láthattuk hogy sérülékeny azért...Villa ki tudja helyre jön e teljesen,azért a sípcsontja kettétört,nem olyan egyszerű az,legjobb esetbe is hónapok míg jó formát fog mutatni...NO EZÉRT FONTOS A CSATÁR KÉRDÉS...Ha fel akarjuk venni a versenyt a madriddal,nem lehet hibázni,soha egyszer se egész szezonban,mert következménye lesz...Persze fogunk ők is fognak,nem azt mondom,de 100%os teljesítményt kell nyújtani...Ha Villa mégsem lendül formába,ami sztem kb 50-50,akkor kell még vki akinek "súlya van" elől...
-Pedro ha marad is,szintén lutri milyen formában lesz
-A középályások majd játszanak elől hagyjuk...
-B keretesek kevesek ehhez...
NO EZÉRT KERESÜNK CSATÁRT IS...Nem mondom nem kell adnunk 50 millákat senkiért,de egy jól teljesítő tehetség bőven elkél...
-Neymar tény vicc,nem ő kell ide...
-Ha megy Villa,és biztos vagyok benne hogy a vezetés fejében is megfordult,hogy lutri ha marad,évi 9,5 milláért pláne...Akkor Falcao tényleg jó megoldás lenne...KÜLÖNBEN TERMÉSZETESEN NEM...És 50 küröl lazán ér ő,nem értek egyet,nem ér senki 30nál többet sztem,de a piac ilyen,köszönjük Madrid meg pénzklubbok...Amúgy botrányosan sok pénz van már a futballban,ami nem tesz jót neki,de attól még ez van...Viszont általában emiatt az ilyen nagy igazolások behozzák az árukat,mezek jogdíjak...Szal okés botrányosan sok az 50,de a bevételek egy játékosból is rengetegek... Szal ez ilyen
-ÉS IGEN A VÉDELEM A LEGFŐBB BAJ,de ettől még előlre is kell ember,ha 3 kupát akarunk,márpedig mindeki azt vár...ÉS védők vannak a képben,ez mindenkinek egyértelmű hogy az a lényeg,de ettől még lehet írni csatárkérdésről is,sztem teljesen jogos...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.10. 17:59:16

Mihu írta:
Tocy írta:
Falcao sem szélső, ugyanúgy csak villanásai lennének, mint Villának, vagy Henrynak. 1 évig nem volt ilyen gondunk, már megint el van felejtve, hogy nekünk nem középcsatár kell?

Jézusom...közben visszaolvasgattam ezt az oldalt kb a feléig, de ide én többet nem nézek be...komolyan, mennyire kell gyökérnek lenni, hogy valaki Neymart, Suárezt, Bastost tartsa jó igazolásnak, meg 55-60-at adna Falcaoért...? Neymar-ban mit láttok, azt én sosem tudom megérteni, egy fogalmatlan kis takony, aki bohóckodik a világ végén, a megye2es védők között sem halad előre semmit, akkor majd itt egy Terry, Pepe, Marcelo stb ellen biztos sikerülni fog...igen persze unalmas az a játék, amivel sikert sikerre halmozunk...komolyan, kellene valami IQ-szint mérő ide a fórumra, vagy FM-tilalom, vagy valami...
Számomra meg az hihetetlen, és attól dobom el az agyamat, hogy mennyien elfelejtik a 2009-es szezont mikor mindent megnyertünk...Henry-nak csak felvillanásai voltak? Henry 19 gólt rúgott 29 meccsen, plusz BL-ben 6ot 12 meccsen, és akkor azt még nem is számoltam, hogy hány gólpasszt adott... Eto'o 30-at rúgott 36 meccsen, plusz BL-ben szintén 6-ot 12-meccsen. Messi 23 gól 31 meccsen, plusz 9 gól 12 meccsen. Ezek a számok úgy jöttek össze, hogy volt egy igazi középcsatárunk, aki sokszor kiment a szélre. Hárman rengeteget váltogatták a helyüket, úgy mint a Dinho-Eto'o-Giuly időkben. Nem véletlen, hogy ez a hármas tartja a gólcsúcsot a Barca-ban, nem pedig a Messi-Pedro-Villa...és akkor is Pep volt az edző és akkor is hasonló szisztémában játszottunk.

Nem jó ez így hogy ennyire Messi központú a csapat. Ő rúg 70+ gólt egy szezonban, 50-et a bajnokságban, és pár fordulóval ezelőttig a második legeredményebb játékosunk Xavi volt 8 azaz NYOLC góllal...azért ez borzasztó és elgondolkodtató...labdarúgókról van szó, akik néhanapján megsérülnek. Ráadásul Messi nagyobb veszélynek van kitéve, mivel rengeteg meccset játszik, rengeteg rúgást kap, és elég ha csak egy belépő sül el szerencsétlenül, vagy valamelyik izma úgy gondolja hogy elmegy szabadságra....akkor mivan? -50 gól kapásból...úgyhogy nem lenne rossz ha lenne két ember a csapatban, aki tudna 15-25 gól között a szezonban...
Nem pontosan fogalmaztam Henryval kapcsolatban. Ő 3 évig volt itt, ebből a triplázós év második fele volt értékelhető, tehát egy félévnyi felvillanása volt. Következő szezonban meg totál homály.

A Messis résszel egyetértek, remélem ez Tito alatt picit változni fog. De azt is látni kell, hogy idén minden csatárunk Messin kívül sérült volt elég sokat, ezért sem tudtak elég gólt lőni. Alexis és Villa is lövögette őket, amikor éppen egészségesek voltak, még ha nem is Messis mennyiségben. De semmi nem garantálja, hogy Falcao egy fikarcnyit is eredményesebb lesz, idegen poszton kellene játszania, Messi elé raknia a labdát mindig, és fegyelmezetten védekezni. Képes ő erre? Nem tartom ilyen játékosnak, ettől persze még rám cáfolhat. Amúgy meg ha Messi kidől, tökmind1 ki van itt helyette, mindenképp óriásit gyengülünk. De a kidőlésével egy Pedro-Villa-Alexis csatársor továbbra sem tűnik gyengébbnek, mint mondjuk egy Villa-Falcao-Alexis 3-as. Talán egy kicsivel, de ez csak azt feltételezi, hogy Messi nem játszik, de ha játszik, akkor meg baromi felesleges ennyi sztárcsatárt fizetni, főleg ha a padon ülnek. A gólcsúcs meg felesleges, akkor még negyedennyire sem zártak ellenünk vissza, csak a Chelsea, egy kinyíló Lyont és Bayernt kaptunk szét lendületből, nem egy 10 emberrel védekező csapatot.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.10. 17:41:44

Bob_Marley írta:szerk: az meg a másik, hogy egy védő igazolása ezerszer fontosabb, s prioritást élvező kérdés, mint Neymar vagy hogy vegyünk bármilyen csatárt miközben kapásból Alexis-Villa-Messi-Pedro-Tello-Cuenca-Afellay és Iniesta-Fabregas is tud ilyet játszani, ráadásul ha nagyon konkrétan nézem, nincs is nálunk csatárposzt, de ez meg megint egy másik kérdés, hova az anyámba kell még ide támadó?????
No igen, én itt könyörgök (képletesen) már több hónapja, hogy az isten szerelmére, kell a halál háta közepére még egy kakukktojás, miközben miénk a világ legjobb középpályája, és lehet egy ilyen támadósor: Villa-Messi-Sánchez vagy Pedro-Messi-Cuenca, és még lehet variálni ezerféleképpen.
Viszont a védelmünk már más tészta.
Puyol, Abidal kettőssel kitudja mi lesz, valószínűleg visszatérnek, de nem életbiztosítás. Piqué, Mascherano, Fontás + Muniesa, széleken Alves és Adriano.
Én úgy gondolom a belső védelemmel oly nagy probléma nem feltétlen lesz, viszont a szélső védőink inkább nem is védők, csak papíron :D
Ezért is gondolom úgy, hogy kell igazolni egy Abidalhoz hasonló balbekket, akit be lehet vonni a tiki-takába, de a védekezésére legyen nagyobb szükség.

Mihu, maximálisan egyetértek veled. Nem lehet tudni mi lenne velünk Messi nélkül ha mondjuk lesérülne. Órákig kéne ülnie a csapatnak egy szobában, hogy most mi azt istent csináljanak.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.10. 17:40:56

Tocy írta:
Falcao sem szélső, ugyanúgy csak villanásai lennének, mint Villának, vagy Henrynak. 1 évig nem volt ilyen gondunk, már megint el van felejtve, hogy nekünk nem középcsatár kell?

Jézusom...közben visszaolvasgattam ezt az oldalt kb a feléig, de ide én többet nem nézek be...komolyan, mennyire kell gyökérnek lenni, hogy valaki Neymart, Suárezt, Bastost tartsa jó igazolásnak, meg 55-60-at adna Falcaoért...? Neymar-ban mit láttok, azt én sosem tudom megérteni, egy fogalmatlan kis takony, aki bohóckodik a világ végén, a megye2es védők között sem halad előre semmit, akkor majd itt egy Terry, Pepe, Marcelo stb ellen biztos sikerülni fog...igen persze unalmas az a játék, amivel sikert sikerre halmozunk...komolyan, kellene valami IQ-szint mérő ide a fórumra, vagy FM-tilalom, vagy valami...
Számomra meg az hihetetlen, és attól dobom el az agyamat, hogy mennyien elfelejtik a 2009-es szezont mikor mindent megnyertünk...Henry-nak csak felvillanásai voltak? Henry 19 gólt rúgott 29 meccsen, plusz BL-ben 6ot 12 meccsen, és akkor azt még nem is számoltam, hogy hány gólpasszt adott... Eto'o 30-at rúgott 36 meccsen, plusz BL-ben szintén 6-ot 12-meccsen. Messi 23 gól 31 meccsen, plusz 9 gól 12 meccsen. Ezek a számok úgy jöttek össze, hogy volt egy igazi középcsatárunk, aki sokszor kiment a szélre. Hárman rengeteget váltogatták a helyüket, úgy mint a Dinho-Eto'o-Giuly időkben. Nem véletlen, hogy ez a hármas tartja a gólcsúcsot a Barca-ban, nem pedig a Messi-Pedro-Villa...és akkor is Pep volt az edző és akkor is hasonló szisztémában játszottunk.

Nem jó ez így hogy ennyire Messi központú a csapat. Ő rúg 70+ gólt egy szezonban, 50-et a bajnokságban, és pár fordulóval ezelőttig a második legeredményebb játékosunk Xavi volt 8 azaz NYOLC góllal...azért ez borzasztó és elgondolkodtató...labdarúgókról van szó, akik néhanapján megsérülnek. Ráadásul Messi nagyobb veszélynek van kitéve, mivel rengeteg meccset játszik, rengeteg rúgást kap, és elég ha csak egy belépő sül el szerencsétlenül, vagy valamelyik izma úgy gondolja hogy elmegy szabadságra....akkor mivan? -50 gól kapásból...úgyhogy nem lenne rossz ha lenne két ember a csapatban, aki tudna 15-25 gól között a szezonban...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2012.05.10. 17:51:30-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.10. 17:39:22

zsoltfree írta: Egyértelműen KELL! Ilyen stílus nincs a csapatban. Nagyon könnyedén csinálja a cseleket. Azt pedig miért kell szidni ha valaki ilyeneket csinál? CR mennyit cselez, ráadásul sokszor ő egyenes futás helyett is inkább indokolatlanul "biciklizik". Jót tenne ő a támadójátékunknak.
Mert CR annyit cselez.... Az egy helyben biciklik és odapasszolom a tőlem 3 méterre állónak... Nem véletlen, hogy tavaly Messinek 3x több sikeres csele volt... Ez a Neymar gyerek se lenne semmivel jobb a többinél. A cseleivel valószínűleg nem érne semmit, érdekes amikor "rendes" csapatok ellen játszott, ilyen nagy flikk-flakkokat egyet sem láttunk tőle. Gáz ez az ember és vkiknek ilyen okok miatt, hogy legyen egy új Ronaldinhonk hozzuk el ezt a bohócot...

Hmmm Falcao. Korábban is szívesen láttam, egyértelműen jó megoldás lenne. A probléma, hogy ő is inkább center, ami meg a másik, ami miatt nem is említettem az az ára. 40 milláért vette az Atletico, most mennyiért válnának meg tőle? A gatyánkat is ráfizetnénk, nem valószínű, hogy ennyi pénzért megérné a srácot bekockáztatni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.10. 17:27:14

Sanama írta:Bob,
én nem értem még hogy bírod :D Már rég feladtam ezt a Neymar harcot...
Aki nem akarja, az úgy sem fogja észrevenni, én meg nem tépem a számat feleslegesen.
8)
Itt szerintem nem arról van szó hogy valaki nem akarja észre venni vagy akarja.

Tocy ironikusan de jól megfogalmazta meg sjd is.Alapvetően van egy játékunk iszonyat régóta, amibe én is szerelmes lettem anno.S ez a tudatosságra hajaz, ebbe nem fér bele Neymar.
Lehet mondani, hogy Ronaldinho stb, az is jó csapat volt, de közelében sincs a mostani felépített játéknak, arról nem is beszélek Ronaldinhoval mi lett....

Igazából az a gond, hogy mindenki legyen ez is meg azért maradjon a mostani is, meg legyen 2 méteres kigyúrt gyors ember, meg jól fejelő, meg kékszemű, meg minden játékos.Na ez azért már baj :D Hozzunk újat, de a régi ne változzon, de azért mindenki tűrje a padozást, meg sorolhatnám dolog, nem működik, ennyi.Van egy játékunk ebbe kell keresni puzzle darabokat, Neymart akárhogy veszem ide nem fér be.
De ott van a lehetőség ha alkalmazkodik valóban hasznos lehet, de akkor sem azzal, hogy elcseszi a csapatjátékot a rohadtul nem haladok hanem trükközök játékával.A védekezését meg továbbra sem említem meg, emlékezzünk ellenünk mit művelt, elvesztette megállt...
Nyom egy átemelést nagyszerű megtapsoljuk majd elveszti, s lehet pont abból kapunk gólt, aztán mondhatjuk, hogy Puyol már lassú nem érte utol a védőt, de az egész lehet nincs, ha azt a plusz MUNKÁT elvégzik elől.Na ennyi Neymarról, Pedro lehet kifele megy (ez egyáltalán nincs így, de valaki így fogalmazott, amit nem is értek, de ez más tészta.), meg nem is tud annyit a labdával, de ezerszer inkább az ő munkája, mint Neymar éppen hogyan adok egy kötényt a csajokat nézem védőknek stílus.Hatékonyságra is ég és föld a kettő.

A kérdőjel mindig ott van, hogy ha beépül sokat érhet, de komolyan erre akarunk mi kidobni 30-40 milliót vagy még többet, hogy megnézzük feltudja-e venni a ritmust, meg alázatos lesz-e?

szerk: az meg a másik, hogy egy védő igazolása ezerszer fontosabb, s prioritást élvező kérdés, mint Neymar vagy hogy vegyünk bármilyen csatárt miközben kapásból Alexis-Villa-Messi-Pedro-Tello-Cuenca-Afellay és Iniesta-Fabregas is tud ilyet játszani, ráadásul ha nagyon konkrétan nézem, nincs is nálunk csatárposzt, de ez meg megint egy másik kérdés, hova az anyámba kell még ide támadó?????
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.10. 17:26:46

Neymar: Gyors, technikás és még lehetne sorolni, de ezek semmit sem számítanának ha ideigazolna, hanem az első évben keresnék a helyét, és csak aztán lehetne többet engedni neki. Amiért Brazíliában megdicsérik, azért Európában simán lecseszhetik. Én személy szerint nem feltétlen örülnék ha megvennénk.

Falcao: Kegyetlen jó futballista. Olyan fizikuma van, hogy bármelyik csapatban megállná a helyét vele, és emellett nagyon jól helyezkedik és nagyon magasan képzett a rúgótechnikája. Emiatt én is örülnék ha megvennénk, de akkor Villanak távoznia kellene. Az utóbbi 137 meccsén 107 és 59 kontinentális kupasorozatban 49et vágott. Ezek csak tovább növelik érdemeit.
De ezek sem számítanának ha esetleg megvennénk. Neki is meg kéne találni a helyét a csapat játékában.

Szóval ha a 2 játékos közül választani kéne hogy melyik éri meg az árát, akkor szerintem mindenkinél egyértelmű. De úgy érzem egyik játékosra sincs szükségünk ahhoz, hogy jövőre is ugyan olyan esélyekkel induljunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2012.05.10. 17:30:12-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.10. 17:13:44

De komolyan, az agyam eldobom, és csak 1 oldalt olvastam el...szoktak itt lenni értelmes emberek, akik leírják a logikusan felépített mondanivalójukat, erre megint nincs más, mint pár retardált, akik beböfögnek pár értelmetlen nevet, akikről mindenki tudja, hogy nem fognak ideigazolni, és teljesen feleslegesek is lennének. Bezzeg a Barca-fiatalok senkit sem érdekelnek, ott nem mennek a fejtegetések, hogy kiből ki lehet, vagy mit mutatott eddig, Neymar kell Bastossal kézen fogva.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.10. 17:05:50

Tocy írta:Jézusom...közben visszaolvasgattam ezt az oldalt kb a feléig, de ide én többet nem nézek be...komolyan, mennyire kell gyökérnek lenni, hogy valaki Neymart, Suárezt, Bastost tartsa jó igazolásnak, meg 55-60-at adna Falcaoért...? Neymar-ban mit láttok, azt én sosem tudom megérteni, egy fogalmatlan kis takony, aki bohóckodik a világ végén, a megye2es védők között sem halad előre semmit, akkor majd itt egy Terry, Pepe, Marcelo stb ellen biztos sikerülni fog...igen persze unalmas az a játék, amivel sikert sikerre halmozunk...komolyan, kellene valami IQ-szint mérő ide a fórumra, vagy FM-tilalom, vagy valami...
Óó pedig a java még csak ezután jön. :D

Emlékszem volt többször is, hogy be lett zárva ez a topic, pont emiatt.

Neymar résszel egyetértek, mellesleg az sem hiányzik, hogy még egy rakás divatdrukker legyen miatta.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.10. 16:56:18

Bob,
én nem értem még hogy bírod :D Már rég feladtam ezt a Neymar harcot...
Aki nem akarja, az úgy sem fogja észrevenni, én meg nem tépem a számat feleslegesen.
8)

Csatárt én egyébként se vennék, majd csak jövőre, mikor már Villa valszeg elköszön,vagy valami.

Alig van védője a csapatnak, erre Neymarról szól 2hete a topik :D Vicces :twisted:

Ja meg most Falcao lőtt 2t, már kell. a mi SÁNDORUNK is lőtt kettőt a németeknek , akkor már inkább rá szavazok! Már úgy is spanyol :D
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.10. 16:53:13

Tocy írta:
Mihu írta:A tegnapi EL döntő után aktuális verzió lett Falcao a csatársorba. Személy szerint elnézegetném a csapatot jövőte egy

Falcao-------Alexis
--------Messi-------

csatársorral...Falcao is rendkívül technikás játékos, elől szerintem meg tudná adni azt a pluszt, amit a többi csatárunk nem tud. Szerintem ez a hármas alkalmas lenne egy új tridente megalapítására.
Falcao sem szélső, ugyanúgy csak villanásai lennének, mint Villának, vagy Henrynak. 1 évig nem volt ilyen gondunk, már megint el van felejtve, hogy nekünk nem középcsatár kell?
Hát azért megállná a helyét,szélsőként is ebben biztos vagyok,mert technikás,jól cselez,erős,és mellette a fejjátéka is kiváló...Amúgy no problem ha csak annyit hoz mint Henry vagy Villa,szezononként olyan 30gól körül...Én sosem vártam el többet az előbb említett 2 embertől ,mint amit mutattak...És ezt nem csak a gólokra értem,hanem ahogy a csapatjákékkal együtt éltek,meg azért elég dúrván jól elvitték az embereket,hogy Leo tudjon szlalonozni...Azért egy Henryra,vagy Villára mindíg oda kell figyelni a védelemnek és megosztáják ezért a figyelmet...Nem véltelen mikor ez a 2 ember fix kezdő volt,a csatárhármasunkban,6 illetve 5 kupát nyertünk...ÉS nem is lenne baj,ha nem jönne Falcao,tökéletesnek érzem a támadó szekciót,csak egy a baj...Hogy nem tudni Villa tud e hozni legalább olyan formát,mint a tavalyi szezonban...Ezért akarnak venni sztem vkit,mert ez nem tuti és akkor kell vki beugró...ÉS ezért mondom luxus lenne,ha marad Villa...ÉS sztem nincs is rá esély úgy...

Szerk: Jah még anynit hogy Pedro valszeg megy,kifelé áll a szűre,ami nem is baj,vhogy elfogyott a puskapora úgy érzem....No helyette kell vki kiegésztő akármi is lesz...Ha marad,akkor persze nem,meg kell adni neki az esélyt,ha megtartjuk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2012.05.10. 16:57:04-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.10. 16:52:46

Jó lenne szerintem ide Falcao, de mivel nem sok meccset láttam tőle, így nem tudom, hogy mennyire számít csak középcsatárnak. Amit tegnap előadott, az alapján alkalmas ide Alexis mellé, de ez kevés, hogy megítéljem. Aki viszont szerintem nagyon illene ide, az Muniain. Gyors kispasszos játékban erős, jól lő, van gólérzéke, 20-nál nem szabadna többe kerülnie. Csak nem lenne szívem szétkapni a Bilbaót. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.10. 16:46:24

Mihu írta:A tegnapi EL döntő után aktuális verzió lett Falcao a csatársorba. Személy szerint elnézegetném a csapatot jövőte egy

Falcao-------Alexis
--------Messi-------

csatársorral...Falcao is rendkívül technikás játékos, elől szerintem meg tudná adni azt a pluszt, amit a többi csatárunk nem tud. Szerintem ez a hármas alkalmas lenne egy új tridente megalapítására.
Falcao sem szélső, ugyanúgy csak villanásai lennének, mint Villának, vagy Henrynak. 1 évig nem volt ilyen gondunk, már megint el van felejtve, hogy nekünk nem középcsatár kell?

Jézusom...közben visszaolvasgattam ezt az oldalt kb a feléig, de ide én többet nem nézek be...komolyan, mennyire kell gyökérnek lenni, hogy valaki Neymart, Suárezt, Bastost tartsa jó igazolásnak, meg 55-60-at adna Falcaoért...? Neymar-ban mit láttok, azt én sosem tudom megérteni, egy fogalmatlan kis takony, aki bohóckodik a világ végén, a megye2es védők között sem halad előre semmit, akkor majd itt egy Terry, Pepe, Marcelo stb ellen biztos sikerülni fog...igen persze unalmas az a játék, amivel sikert sikerre halmozunk...komolyan, kellene valami IQ-szint mérő ide a fórumra, vagy FM-tilalom, vagy valami...
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.10. 16:43:12

sjd írta:Falcao a tegnapi teljesítményével nekem is belopta magát a szívembe. Sanchez példája mutatja egyébként remekül, hogy hiába jelentkezik be valakiért a Manchester City, ha ide akar jönni, akkor elfogadható áron ezt meg tudja oldani
Igen igaz,a probléma nem is azzal van ki jelentkezett be ki nem...Hanem hogy 40ért vették tavaly,és egy parádés szezon után,tuti több mint 40ért adnák el ha eladnák,ez tuti...Szal reálisan 50 inkább 55 alatt,ha eret vág magám sem engedik el...Amúgy sztem megérné még annyiért is,de nem fogunk ennyit fizetni érte sztem...Ha egyáltalán fel is merül...Legfejebb ha megy Villa...Belegondolva,ha nem megy és megnézzük mit teljesít jövőre David,akkor baromi nagy luxus is lenne ennyit fizetni egy 4.számú csatárért...Mert Leo,ugye fix,ha marad Villa,nem hinném hogy padra számolnának vele,pláne nem évi 9,5 millás fizetéssel,és az idén jól tejesítő,bombatehetség Alexisel sem hinném,hogy padra terveznének,baromság is lenne...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.10. 16:38:29

Régóta megy a Nemyar kell kontra nem kell dolog, én irtózok az embertől, továbbra is főleg nálunk, de minden más európai csapatban ez amit ő előad kevés.Az hogy itt flikkfalkkozik szuper, csak nem hatékony.Továbbra is nyilván eltúlozva,de szeretnék egy olyan videót látni, ahol nem csak ez van, hogy az amúgy bója védők megkerülése mellett (mert amit Brazíliában pár ember védekezés címen előad még nevetségesnek sem nevezhető....) visszazár letámad, labdát szerez, passzol.Mindezek egy jó modern szélső ismérvei.Múltkor valaki viccesen megjegyezte (s a komor igazság...), hogy 40 mp-s ide oda ugrálás a labda körül s az ember kb 1,5 métert haladt előre, gratulálok neki.
Amit ő képvisel nem futball, egy bohóc Brazíliában amihez kellő asszisztenciát is kap a hype-al meg a kritikán aluli védekezéssel amit mutatnak, öcsém még felrúgni se tudják annyira bénák a védők....60 kiló az ember, de egy védő se nyomja el.Jól fedezi gyors, meg tud etetni bárkit 1-1ben, de egy normális csapat normális védője, lecseleztek, odalépek testtel, meghalt az ember, enyém a labda, ha meg túlment összekoccolom a bokáját, ami még nem sárga, s szabad, de nem ezek a birkák hagyják hogy 1,5 percenként előre megyek 2 métert stílussal begyalogoljon a kapuig...

Alexis ellen is voltam, de ő bebizonyította, hogy hál Istennek elhagyta a cselezését, s a csapatnak rendeli alá mindenét, ha Neymar ezt hozza, rendben, de az hogy idejön és majd hú de jó lesz mert megtudja táncoltatni a fülén a labdát, hát köszönöm én ezt nem kérem.Focit szeretnék nézni, s nem azt hogy megállítja az orrán a labdát, akkor elmegyek az állatkertbe és nézem a fókákat....

Csatárkérdésben én továbbra is az az állásponton vagyok, hogy megvagyunk.Pedro-Cuenca-Villa mind lehetséges opciók mind eltudják látni azt a feladatot ami szükséges a csapatnak.Feleslegesnek érzem új játékos hozatalát csillagászati összegekért
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.05.10. 16:46:20-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.10. 16:38:05

Falcao a tegnapi teljesítményével nekem is belopta magát a szívembe. Sanchez példája mutatja egyébként remekül, hogy hiába jelentkezik be valakiért a Manchester City, ha ide akar jönni, akkor elfogadható áron ezt meg tudja oldani
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.10. 16:33:36

Mihu írta:A tegnapi EL döntő után aktuális verzió lett Falcao a csatársorba.
Az a baj, hogy szerintem minden gazdagabb csapatnál aktuális lett.

Egyébként nagyon elnézegetném én is itt.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.10. 16:11:07

Mihu írta:A tegnapi EL döntő után aktuális verzió lett Falcao a csatársorba. Személy szerint elnézegetném a csapatot jövőte egy

Falcao-------Alexis
--------Messi-------

csatársorral...Falcao is rendkívül technikás játékos, elől szerintem meg tudná adni azt a pluszt, amit a többi csatárunk nem tud. Szerintem ez a hármas alkalmas lenne egy új tridente megalapítására.
Egyetértek,csakhát esélytelen...40ért vették tavaly,volt egy káprázatos szezonja,szal 50 inkább 60 milla legalább,ha vki meg akarja venni..Pláne,hogy a Chelsea nézegeti,és sztem sorban be fognak jelentkezni érte a pénzklubbok,nem is csoda,szal felverik az árát min. 70re...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.10. 15:57:41

A tegnapi EL döntő után aktuális verzió lett Falcao a csatársorba. Személy szerint elnézegetném a csapatot jövőte egy

Falcao-------Alexis
--------Messi-------

csatársorral...Falcao is rendkívül technikás játékos, elől szerintem meg tudná adni azt a pluszt, amit a többi csatárunk nem tud. Szerintem ez a hármas alkalmas lenne egy új tridente megalapítására.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.10. 15:54:24

Az a baj, hogy egyikőtök sem tud elvonatkoztatni attól, hogy mit SZERETNE látni a játékunkban, és hogy mi FOG MEGVALÓSULNI. Én is szívesebben néznék egy csapatot Llorrentékkel, Neymarokkal és még 8 Ronaldinho-val, de a Barca játékában egyszerűen nincs szükség ezekre az emberekre. Nem Ronaldinho-val nyertük a 13 kupát, hanem pont miután elment, és egy-egy Pedro gól nagyobb hasznára van/volt a csapatnak, mint egy Neymar-trükk.
Én is örülnék, ha lenne egy 190 centis emberünk elöl, akit Alves beadásai megtalálnak, de amíg az a játék, hogy Messi becipeli a kapuba a labdát, addig felesleges
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.10. 15:45:23

Akárki akármit is mondd, ezeket a cseleket spanyolban is bőven megeszik. Nem kell messzire menni, elég csak Alexis első meccsét megnézni a Real ellen. Gondolom az utasítás már akkor is ki volt adva, hogy csak okosan "játszon", de még akkor a kis agyacskájával nem igazán sikerült felfognia. Meg is lett az eredménye a sok cselnek, 10-ből 10-szer megverte szélen a Realt.

Ez csak egy momentum a sok közül, de nekem ez maradt meg legjobban tőle: http://www.youtube.com/watch?v=k3j1F1dAcsM
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.10. 15:44:12

Ronal.10 írta:
Messa írta:
Ronal.10 írta:Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Hát épp ezaz. Itt úgysem lesz cselgép. Egyrészt azért, mert itt azoknak a cseleknek a tizedét sem fogják megenni a védők, másrészről meg azért, mert itt nem a bohóckodás lesz a feladata, 'el fogják hagyatni' vele a cselezést. Messi, Alexis, Pedro, de Cuenca is meg tudná csinálni ezeknek a trükköknek a nagy részét, de nem tehetik.

Akkor meg minek cselgép?
Kicist szinezni a játékot... nekem már uncsi ez a paszolgatás és 0 csel :roll: Hát ahogy Dinhonak mentek ezek neki is menne.. kikell probálni. Mindegy remélem jön 8)
És sztem ezeket nem tudná Pedro, Messi... Cuenca föleg :shock:
Egyértelműen KELL! Ilyen stílus nincs a csapatban. Nagyon könnyedén csinálja a cseleket. Azt pedig miért kell szidni ha valaki ilyeneket csinál? CR mennyit cselez, ráadásul sokszor ő egyenes futás helyett is inkább indokolatlanul "biciklizik". Jót tenne ő a támadójátékunknak.
Válasz küldése
cron