Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.07.01. 17:52:30

ZBarca írta: Jövőre így is felállhatna a támadó trió:
------------Messi------------
------Suarez----Neymar----

Ami még tetszett, hogy Sturridge-el remekül játszanak össze, tehát szerintem Ney góllövésével sem lennének gondok. Messi pedig ott lehetne középen, nem lenne semmi gond.
Igen felállhatna, de azt is vegyük észre, hogy ebben a taktikában nem Messi kapná a zsíros falatokat, ezért nagyon kérdéses az ő véleménye is, hogy ezt hogyan viselné el.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.01. 17:30:18

Lionel85 írta:Ha már Tello menne a Portóba, akkor nem lehetne valahogy Mangalára rászállni? De ez csak akkor lenne jó, ha nem kölcsönbe menne Tello, hanem végleg. Odaadnánk Tellót+x millió eurót és jönne Mangala. De amekkora birka a vezetőség, erre nem gondolnak... :D
Ezt szajkózom én is, úgy látom nem vagyok vele egyedül. Annyira kézen fekvő lenne ez az ügylet, de nem és nem, Zubiék még keresnek, kutatnak aztán mindig kilyukadnak Matyiőnél. Ennyire azért nem kellene fiatalítani.

"Egyértelmű leszek: Pedro mozdíthatatlan...nincs szükségünk további játékosokat igazolni a középpályára."
Erre mit lehet mondani. Komolyan mondom Stevie Wonder jobb lenne sportigazgatónak.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.01. 17:22:05

http://www.youtube.com/watch?v=Qwp8zw8LTjQ" target="_blank

Nekem az jön le ebből a videóból, hogy a jobb szélen is bevethető. Jövőre így is felállhatna a támadó trió:
------------Messi------------
------Suarez----Neymar----

Ami még tetszett, hogy Sturridge-el remekül játszanak össze, tehát szerintem Ney góllövésével sem lennének gondok. Messi pedig ott lehetne középen, nem lenne semmi gond.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.01. 17:18:59

Feast4 írta:40-nél járunk Marquinhos-nál és nem adják de Mangala 45-ért szóba sem került még
öt millió euró nem aprópénz amúgy, főleg úgy hogy a brazil jobb és fiatalabb :P
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.01. 17:09:53

diagonal írta:
visca el barca írta:reménykedik még abban h titokban üzletelnek vkivel, mert egy barcelonánál egyszerűen ennyire hülye emberek nem lehetnek
Sajnos lehetnek, az elmúlt másfél év legalábbis ezt bizonyította. ](*,)
Nincs itt titokban üzletelés max Fontassal. És sjana lehetnek. :( Az utóbbi 3 évből összesen egy igazolásunk ült, az se egyből. ( Alexis). Ez sokat elárul. Még Neymar se váltotta be a hozzá füzött reményeket, bár nem mondom, hogy rossz húzás volt, de még ő sem vált be úgy ahogy azt várták, vagy vártuk.
csababarca írta:Mangala kéne,gyors,fiatal,magabiztos. Nem lenne jó ha mondjuk jövőre elvinné a real vagy a chelsea pl...
Rá kellene menni okosan,Tellot bevonni meg 40M és szevasz.

De az ilyen Matyiőket felejtsük már el, a [auto_cenzúra] echte balhátvéd,abból is egy közepes max,semmi haszna nem lenne itt.
Mondjuk mi de látjuk mi van. Úgy emlékszem még az átigazolási időszak előtt de lehet korábban egy spanyol srác felvázolta a szóba jöhető neveket és érveket a nevek mellet egy hozzászólásban a Barca hivatalos Facebook-ján. De lehet, hohgy valami másik hivatalos blogon, na nem is ez a lényeg. Valami horrobilis like jött Mangala mellé. Valaki szerinted olvasta odafent. 40-nél járunk Marquinhos-nál és nem adják de Mangala 45-ért szóba sem került még, úgy hogy Tello sanszosan megy a Portóba és ide a bökőt, hogy két év múlva visszavesszük valami 50 milla körül. Egy tény Mangaláról lemondhatunk. :(
visca el barca írta: hummels, subotic, benatia, boateng, vertonghen, garay, koscielny, mertesacker, sakho, vermaelen, mangala, inigi martinez, marquinhos stb stb, minddel jobban járnánk mint matyiővel. egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyi játékosból nem tudnak egyet megszerezni.

de eszküszöm még egy agger, miranda szintű spíler is jobb lenne.
Mertesackert kivéve, bárki jöhetne ebből a névsorból( személyes unszimpátia), de nem Mathieu kell! ](*,) Én támogattam a csapat lecserélését, és egyet értettem azzal, hogy legalább 5-6 új játékos minimum kell ebből 4 simán kezdőbe. De ne legyen igazam, ha jön egy sérüléssorozat még ebből EL se lesz. És ha most elszúrjuk jó esély van rá, hogy nem tudunk korrigálni jövőre és akkor kicsinálnak minket minimum 3-4 évre. :-k

Sajna ennyi ész lehet odafent. Nézétek meg. A Madridnak rengeteg tévútja volt, de papíron mindnek be kellett volna jönnie. Nagy pénzeket fizettek ki olyan játékosokért akik jó része igazából csak nálunk nem működött. Nálunk amúgy gyanítom nincs pénz. Bár Zubi és Barto szerint van. De :^o . Többször láttuk, már. Mennyi pénzt is költöttünk eddig? Fabregas eladási árát kb. ?Nem furi ez egy kicsit?
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.01. 16:49:35

kristop írta:tetszik zubi nyilatkozata, nem kertel, ami lényeges arról beszélt. (csak alvesről nem, de lehet hogy ő nem is téma náluk) a tartalma már annyira nem tetszik. pedro mozdíthatatlan, alexis nem, ez valószínűleg azt jelenti, hogy hozunk valami sztártámadót és a "nagyszerű játékos, de jelenleg a Liverpool labdarúgója" szöveg miatt ez valószínűleg suarez lesz.
Elég egyértelmű a dolog: Suárezzel már meg van a megállapodás. Most valahonnan elő kell teremteni a forrást rá. Ez lesz Alexis. Ha eltudnák adni Sánchezt 45 körül(ennyit szerintem megér, vannak érdeklődök.. Arsenal, MU.. utóbbiból ki lehet sajtolni ennyit most hogy építik a csapatot), meg hozzácsapunk saját pénzből 20 körül.. a hírekből erre következtetek hogy ez a terv. Ez szerintem nem lenne rossz üzlet. Persze harapási záradék kell a szerződésébe :lol:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.07.01. 16:41:53

Mangala kéne,gyors,fiatal,magabiztos. Nem lenne jó ha mondjuk jövőre elvinné a real vagy a chelsea pl...
Rá kellene menni okosan,Tellot bevonni meg 40M és szevasz.

De az ilyen Matyiőket felejtsük már el, a [auto_cenzúra] echte balhátvéd,abból is egy közepes max,semmi haszna nem lenne itt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.07.01. 16:36:39

Ha már Tello menne a Portóba, akkor nem lehetne valahogy Mangalára rászállni? De ez csak akkor lenne jó, ha nem kölcsönbe menne Tello, hanem végleg. Odaadnánk Tellót+x millió eurót és jönne Mangala. De amekkora birka a vezetőség, erre nem gondolnak... :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.07.01. 16:31:24

visca el barca írta:
Feast4 írta:
noname írta:Annyi középhátvéd van a világon, de annyi.
Ha Mangalát nem akarják megvenni Marquinhost látványosan nem akarják elengedni Mathieu meg könyörgöm 31 éves.
hummels, subotic, benatia, boateng, vertonghen, garay, koscielny, mertesacker, sakho, vermaelen, mangala, inigi martinez, marquinhos stb stb, minddel jobban járnánk mint matyiővel. egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyi játékosból nem tudnak egyet megszerezni.
Garay-t most vitte el a Zenit 15-ért. Mertesackerrel remélem viccelsz, idáig is lassú volt a védelmünk, nem kell még egy Piqué. Boatenget nem hinném, hogy elengedné a Bayern. Sakho-t is tavaly vette a Liverpool. Többi okés.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.01. 16:17:14

tetszik zubi nyilatkozata, nem kertel, ami lényeges arról beszélt. (csak alvesről nem, de lehet hogy ő nem is téma náluk) a tartalma már annyira nem tetszik. pedro mozdíthatatlan, alexis nem, ez valószínűleg azt jelenti, hogy hozunk valami sztártámadót és a "nagyszerű játékos, de jelenleg a Liverpool labdarúgója" szöveg miatt ez valószínűleg suarez lesz.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.01. 16:06:16

visca el barca írta:reménykedik még abban h titokban üzletelnek vkivel, mert egy barcelonánál egyszerűen ennyire hülye emberek nem lehetnek
Sajnos lehetnek, az elmúlt másfél év legalábbis ezt bizonyította. ](*,)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.01. 15:31:04

Feast4 írta:
noname írta:Annyi középhátvéd van a világon, de annyi.
Ha Mangalát nem akarják megvenni Marquinhost látványosan nem akarják elengedni Mathieu meg könyörgöm 31 éves.
hummels, subotic, benatia, boateng, vertonghen, garay, koscielny, mertesacker, sakho, vermaelen, mangala, inigi martinez, marquinhos stb stb, minddel jobban járnánk mint matyiővel. egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyi játékosból nem tudnak egyet megszerezni.

de eszküszöm még egy agger, miranda szintű spíler is jobb lenne.

valaki írta itt multkor, lusta vagyok visszakeresni, hogy reménykedik még abban h titokban üzletelnek vkivel, mert egy barcelonánál egyszerűen ennyire hülye emberek nem lehetnek. bár lehet h átálltak arra h nem ők igazolnak, hanem az edző kívánság helyezik előtérbe, de ebben az esetben meg LE a hülye már bocsánat...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.01. 14:37:03

noname írta:Annyi középhátvéd van a világon, de annyi.
Úgyan ez a bajom nekem is. Itt van a VB nem igaz, hogy nem látnak senkit akiben még lehetne 5 év és igazi vezértípus. Sőt valszeg olcsó is lenne, ha nem nagy válogatottból igazlnánk, hanme most előtérbe klerülő emberkét. Úgyanez Alves is. Ha Mangalát nem akarják megvenni Marquinhost látványosan nem akarják elengedni Mathieu meg könyörgöm 31 éves. Van benne két év max. Egyszerűen hihetetlen, hogy mit összekínlódnak ezzel és még sehol semmi. Holott csak egyszer kéne jól beletenni a pénzt a dologba. Megjegyzem Laporta nem sajnálta volna egyik klasszis védőre se akit az utóbbi években buktunk. Jó az is igaz, hogy ő semmire se, de akármennyire is takarékoskodik a klub néha zsebbe kel nyúlni ha el akarunk kerülni egy olyan évet mint a tavalyi.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.07.01. 14:28:25

Annyi középhátvéd van a világon, de annyi.
Valahogy nem bízom abban a csodában h Mascherano 2 év szerencsétlenkedés után magára talál...
Pique továbbra is rendben van, de kell valaki mellé, akinek az IQ-ja magasabb, mint egy részeg cerkófmajomé.
Mi a jó fenéért nem adtuk meg a pénzt Benatiáért(nem érdekel mennyit) és évekig meg lenne oldva a probléma?!?!?!?!

Az se érdekel, ha kp se jön, végülis a kezdő kp sor nem gyengült, a cserékkel lehet gond, de legalább végre legyen egy olyan keretünk, amiből legalább egy ütőképes kezdőt össze lehetne rakni.
Alves pedig döntsön már végre úgy h lelép.

Suarezről: fene tudja. Az biztos h erősítés lenne Sanchezzel szemben és pl egy Sanchez+30 milla még egész korrekt összeg is lenne érte, de...Kötelező szájkosár.
Nem kell sietni, mert van időnk, de azért már engem is rohadtul idegesít h nincs még mindig egy ütőképes kezdőcsapatra való játékosunk.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.01. 14:23:20

szarvasember írta:Zubizarreta: "A lot of clubs are looking for a centre back and there aren't many who have the Barça profile."
matyiő pont "have the Barca profile" :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.01. 14:18:44

palesz77 írta:
hank1ee írta:...Amit viszont ritkán látok felbukkanni, az Busquets alternatívájának/posztjának a kérdése...
99%, hogy LE Mascheranot tervezi oda, ezért nem is igazolunk senkit oda..

Amúgy lejjebb írták, hogy Yaya kérni fogja a távozását.. Problem Sovled. :mrgreen:
Feast4 írta:...És ha már csatárra váltunk Traorét fel kéne hozni. Nem sokat láttam játszani, de nekem ő tiszta Eto. A mozgása a helyezkedése, az ütemérzéke. Nem kéne őt is megégetni. Sose lesz tapasztalata, ha a B-be ül ezer évig...
Adama szélső nem? Amúgy megmondom őszintén, lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de amit én láttam belőle, az nem volt túl meggyőző. Nekem eddig úgy tűnik, hogy inkább Tello 2.0 egy kicsit jobb kiszerelésben, mintsem Eto'o..
Igen rá gondoltam bocsi. :)

Amúgy szerintem is lehet benne az, hogy Mascheranot tervezi oda. Azt azért ne felejtsük el, hogy amikor leigazoltuk ő volt Európa egyik legjobb vkp-ja.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.01. 14:14:15

Nem tudom miért izgul itt mindenki. Biztos vagyok benne, hogy a Barca vezetősége kitalált egy olyan fantasztikus formációt, amibe nem kell középhátvéd. Mondjuk egy 2 - 2 - 4 - 2.
Két szélső védővel, ami igazából csak egy, hiszen Alves inkább középpályás, szóval kb így fog kinézni a jövő évi kezdőnk:
Ter Stegen - Alves, Alba - Yaya, Busi - Iniesta, Rakitic, Rafinha, Messi - Suarez, Neymar.

LE A KÖZÉPHÁTVÉDEKKEL!!!!

:lol:
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.07.01. 14:11:29

Zubizarreta: "We are working to sign a center-back. I hope we can have some news soon"

Zubizarreta: "A lot of clubs are looking for a centre back and there aren't many who have the Barça profile."

Zubizarreta: "Pedro is non-transferable. He will be in next year's squad."

Zubizarreta: "We're talking with Xavi. Every decision will be good, wether he decides to leave or not. We'll let you know when a decision is taken"

Szóval lesz itt igazolás, csak nem megy az egyik napról a másikra, remélem sikerül megszerezni Benatiat/Mangalat vagy esetleg más vezér egyéniségű rutinos védőt. Ezek szerint Xavi távozása nem biztos, én örülnék ha legalább cserének maradna:) Pedronak azert annyira nem örülök :x :lol:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.01. 14:11:03

Zubi elmondott egy-két dolgot, nem akarok másolgatni, szóval inkább összefoglalom:
Pedro nem eladó, Alexisért több ajánlat is van, meglátják mi lesz majd vele.
Kevés védő rendelkezik "Barca-profillal", több klub is keres védőket de eddig csak David Luiz kelt el.
Adrianoval nincs semmi, nem tárgyalnak róla senkivel.
Xavival még beszélnek, de a játékos dönt és bármi is legyen a döntése tiszteletben tartják.
Nem érdekldünk se Pogba se Vidal iránt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erxy 2014.07.01. 14:12:34-kor.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.01. 14:06:10

macgabi írta:Legyen átkozott hetedíziglen, aki sárgával és zölddel színezi a szöveget.

Szánt szándékkal csináltam megfigyeltem senki nem olvas el egy hosszabb hozzászólást ha nincs benne valami kihívó vagy épp dühítő. :D
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.07.01. 13:27:34

palesz77 írta:
Ez meg egy nagyon kétes forrású hír szerintem:
De eszerint - az ürge szerint - a Barca megkéri Alexist, hogy távozzon a klubtól, és a Poolt válassza.
Ha ez igaz, akkor Alexis jobban teszi, ha távozik, de ne a Poolba... Gusztustalan, hogy ezek a cserépedények mennyire tárgyként kezelnek egy ilyen kaliberű játékost csak azért, hogy a vámpírt idehozhassák... arról már inkább ne is beszéljünk, hogy a harapás-záradék az évtized rossz poénja...

Szánalmas ez a vezetőség, de ezt kb azóta hangoztattam, mióta egyáltalán felmerült, hogy ők fogják követni Laportát...

Pénz az van, szerethető csapat már nincs... de legalább pénz van =D> #-o (és több mezszponzor, mint khv! {szabadon az egyik fórumozó után} )
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.01. 12:39:24

Én nem tudom miért gondolják itt sokan hogy 4-2-3-1 lesz a jövő évi felállás tuti hogy marad a 4-3-3.Főleg úgy hogy elmegy Sanchez és jön Suarez akkor 1 Neymar-Messi-Suarez csatársor lesz nem kel még föltolni Init is akkor ki lenne középen Busquets meg Rakitic mert az igen csak gyenge.Rakitic most attól hogy itt van már egyből barca szint lenne mert szerintem nagon nem az jó-jó de nem egy klasszis abba se vagyok biztos hogy Rafinha nem fog e többet játszani nála.
macgabi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.03.12. 17:04:51

2014.07.01. 11:58:03

Legyen átkozott hetedíziglen, aki sárgával és zölddel színezi a szöveget.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.01. 11:56:13

Messithebest írta:
Feast4 írta: És ha már csatárra váltunk Traorét fel kéne hozni. Nem sokat láttam játszani, de nekem ő tiszta Eto. A mozgása a helyezkedése, az ütemérzéke. Nem kéne őt is megégetni. Sose lesz tapasztalata, ha a B-be ül ezer évig.
Traoré szélső, akire te gondolsz az Dongou.

Egyébként én úgy gondolom hogy LE belátta hogy a tiki-takának annyi, és megpróbál egy defenzívebb Barcát összetenni, 2 vkp-val, ékkel. szerintem ezért fog érkezni Suarez, a 2. vkp pedig szerintem Rakitic lesz majd. Messi pedig lényegében ugyanazt a posztot fogja játszani mint eddig, csak most lesz előtte egy ék, Suarez, egy plusz lehetőség, nem csak oldalra a szélsőknek fog majd tudni passzolni.
Ezt hogy gondolod? Két vkp, 0 kreatív középpályás, 4 támadó? :shock: Ez böszmeség szvsz.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.01. 11:38:33

Feast4 írta: És ha már csatárra váltunk Traorét fel kéne hozni. Nem sokat láttam játszani, de nekem ő tiszta Eto. A mozgása a helyezkedése, az ütemérzéke. Nem kéne őt is megégetni. Sose lesz tapasztalata, ha a B-be ül ezer évig.
Traoré szélső, akire te gondolsz az Dongou.

Egyébként én úgy gondolom hogy LE belátta hogy a tiki-takának annyi, és megpróbál egy defenzívebb Barcát összetenni, 2 vkp-val, ékkel. szerintem ezért fog érkezni Suarez, a 2. vkp pedig szerintem Rakitic lesz majd. Messi pedig lényegében ugyanazt a posztot fogja játszani mint eddig, csak most lesz előtte egy ék, Suarez, egy plusz lehetőség, nem csak oldalra a szélsőknek fog majd tudni passzolni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése