Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.15. 14:06:33

roy69 írta:
2023.02.15. 13:23:29
Julian Araujo - HERE WE GO! - Fabrizio barátunk szerint..

A CAS a javunkra ítélt a FIFA-val szemben, elviekben holnap érkezik Barcelonába..
De akkor játszhat is már nálunk a B-ben/fent is? EL-ben gondolom már semmiképp nem lehet módosítani, bár ez egy elég speciális eset...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2023.02.15. 13:23:29

Julian Araujo - HERE WE GO! - Fabrizio barátunk szerint..

A CAS a javunkra ítélt a FIFA-val szemben, elviekben holnap érkezik Barcelonába..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.14. 15:57:14

Lenglet nem marad a Spurs-ben, annak ellenére, hogy túlnyomó részt kezdő. Ha jól emlékszem a Palace-ből akarnak igazolni védőt.
Abdeval meg vannak elégedve az Osasunánál, annak ellenére, hogy nem szórja a gólokat többnyire kezdő. Ha nem is veszik meg egy évet simán tud maradni kölcsönben.
Umtitinek mostantól állja a fizetését a Lecce (vagy csak egy részét kell nekünk, pontosan nem tudom) és jövőre tartani akarják vagy megvenni (ingyen) szóval vele jobb a helyzet, mint tavaly. Sőt, ha minden igaz más olasz csapatok figyelmét is felkeltette.
Destet amúgy nem értem. Nem egy rossz játékos,főleg, hogy a posztján milyen sivár a felhozatal. Nem jó helyre került. Egy középcsapatban biztos kezdő lehetett volna, akkor pedig láthatnánk belőle pénzt.
Trincaoért asszem kapunk 7 milliót.
Az előző vezetéstől nem csak bértömeget, adósságot stb. örököltünk, hanem egy hatalmas káoszt is a keretben, úgyhogy a rendrakás és söprögetés is hatalmas feladat, nem csak a keret megerősítése. Még akkor is, ha csak minimális pénzt látunk belőle.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.02.14. 10:14:05

Kluivert92 írta:
2023.02.14. 09:41:51
Destet a milan szurkolok is utaljak, Nico szegeny nagyon megakadt a fejlodesben, ezekbol penzt nem nagyon fogunk latni, mielobb ki kell oket selejtezni
Nico nem volt alapember, de sokat játszott, nem törnék pálcát fölötte. 2 hónapja sérült, jelenleg ezért nem játszik.
més que un club
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2023.02.14. 09:41:51

fanbarca írta:
2023.02.14. 08:56:40
recrea írta:
2023.02.14. 08:45:36

Kik vannak még kölcsönben a francián kívül, akivel valamit kezdeni kell? Ki felesleges még? SR végül hosszabbított tavaly, nem emlékszem? Ki lesz a nyáron piacon ingyen?
Kölcsönben levő játékosok

Nico Gonzalez (Valencia) – Valószínűleg marad, ha visszatér.
Sergino Dest (Milan) – Nem játszik, nagyon gyenge. Nehéz lesz megszabadulni tőle.
Lenglet (Tottenham) – Sokat játszik, lehet meg is veszik.
Ez Abde (Osasuna) – Keveset játszik, nagyon gyenge stat.
Collado (Elche) – Nem egy sikersztori.
Umtiti (Lecce) – Már beszéltünk róla.
Trincao (Sporting) – Asszem el is adtuk nekik, de nem tudom.
Destet a milan szurkolok is utaljak, Nico szegeny nagyon megakadt a fejlodesben, ezekbol penzt nem nagyon fogunk latni, mielobb ki kell oket selejtezni
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.02.14. 08:56:40

recrea írta:
2023.02.14. 08:45:36

Kik vannak még kölcsönben a francián kívül, akivel valamit kezdeni kell? Ki felesleges még? SR végül hosszabbított tavaly, nem emlékszem? Ki lesz a nyáron piacon ingyen?
Kölcsönben levő játékosok

Nico Gonzalez (Valencia) – Valószínűleg marad, ha visszatér.
Sergino Dest (Milan) – Nem játszik, nagyon gyenge. Nehéz lesz megszabadulni tőle.
Lenglet (Tottenham) – Sokat játszik, lehet meg is veszik.
Ez Abde (Osasuna) – Keveset játszik, nagyon gyenge stat.
Collado (Elche) – Nem egy sikersztori.
Umtiti (Lecce) – Már beszéltünk róla.
Trincao (Sporting) – Asszem el is adtuk nekik, de nem tudom.
més que un club
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.02.14. 08:45:36

FCBsteve írta:
2023.02.14. 08:03:07
Chino írta:
2023.02.13. 21:54:25
Inkább a visszatérőkkel lesz munka, hogy valahová megint el kell zavarni őket, esetleg pár zacskó szotyiért eladni. Bár Umtitiért véglegesen bejelentkezett a Lecce mert már így is fizetniük kell a bérét, plusz elvileg több olasz csapat vinné, mert állítólag elég jó formába jött, habár szinte biztos, hogy ingyen.

Szerintem nyáron lesz egy igazolás kp-ra ingyen, jön Araujo meg megyünk Roque-ért.
Esetleg még egy-két ingyenes játékost megpróbálnak. Mondjuk nekem olyan hatalmas gondom nem lenne, ha mondjuk kp-ra jönne Tielemans. Pavardot nem hiszem, hogy be tudnánk húzni.
Umtiti bérét a Barca fizeti, a Lecce játékonként fizet valamennyit - úgy tűnik egyre többet...

Araujo, úgy néz ki, már Barca csapattag és legkésőbb nyártól játszani fog... Mellé fene tudja, kell-e még egy jobb védő - ezt ki lehetett volna deríteni a szezon második felében, ha nem késik a transzfer.

Viszont Roque ára egyre megy felfelé, ha a srác nem áll bele, hogy "csak a Barca", nem hiszem, hogy el fogjuk tudni hozni.
Kik vannak még kölcsönben a francián kívül, akivel valamit kezdeni kell? Ki felesleges még? SR végül hosszabbított tavaly, nem emlékszem? Ki lesz a nyáron piacon ingyen?
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.02.14. 08:03:07

Chino írta:
2023.02.13. 21:54:25

Inkább a visszatérőkkel lesz munka, hogy valahová megint el kell zavarni őket, esetleg pár zacskó szotyiért eladni. Bár Umtitiért véglegesen bejelentkezett a Lecce mert már így is fizetniük kell a bérét, plusz elvileg több olasz csapat vinné, mert állítólag elég jó formába jött, habár szinte biztos, hogy ingyen.

Szerintem nyáron lesz egy igazolás kp-ra ingyen, jön Araujo meg megyünk Roque-ért.
Esetleg még egy-két ingyenes játékost megpróbálnak. Mondjuk nekem olyan hatalmas gondom nem lenne, ha mondjuk kp-ra jönne Tielemans. Pavardot nem hiszem, hogy be tudnánk húzni.
Umtiti bérét a Barca fizeti, a Lecce játékonként fizet valamennyit - úgy tűnik egyre többet...

Araujo, úgy néz ki, már Barca csapattag és legkésőbb nyártól játszani fog... Mellé fene tudja, kell-e még egy jobb védő - ezt ki lehetett volna deríteni a szezon második felében, ha nem késik a transzfer.

Viszont Roque ára egyre megy felfelé, ha a srác nem áll bele, hogy "csak a Barca", nem hiszem, hogy el fogjuk tudni hozni.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.02.14. 07:59:00

Peter írta:
2023.02.13. 12:45:28
Magnus írta:
2023.02.13. 11:39:12
mondjuk ha a cityt elmeszelik (nem fogják) megkérdezném julian alvarezt hogy lenne kedve barcelonában focizni.
Rodri lenne nálam az első....
A citys ügy valószínűleg 3-4 évig el fog húzódni.
més que un club
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2023.02.14. 07:26:05

Messa írta:
2023.02.14. 00:14:12
Chino írta:
2023.02.13. 21:54:25
Martineznek akkor lenne/lett volna értelme, ha Alonsoval nem hosszabbítunk. Nem is hiszem, hogy komolyan szóban lenne, mivel szóbeli megállapodást kötött a klub Evan Ndickával, a Frankfurt ballábas középső védőjével, legalábbis a német Sport1 és a spanyol média is erről számolt be. Ő is ingyen igazolható.
Ndicka ingyen megint egy nagy fogás lenne. Kockázat nincs benne, nyomás nélkül teheti a dolgát, akárcsak Christensen. Ha bejön akkor parádé és 8-10 évre megvan a középső tengelyünk kompletten, ha nem, akkor meg simán pénzzé lehet tenni 1 szezon múlva, még csak 23 éves és nagyon is piacképes, 10-20 milliót simán le lehet majd akasztani belőle akkor is ha nem fut be itt nagy karriert. Nekem bejön ez az irány, kifezejetten takarékos gazdálkodás. (Hívhatjuk csóróságnak is :mrgreen: )
Mit lehet tudni errol az Ndickarol , kezdo kozelebe odaferhet? Nem nagyon nezek nemet focit
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.02.14. 00:14:12

Chino írta:
2023.02.13. 21:54:25
Martineznek akkor lenne/lett volna értelme, ha Alonsoval nem hosszabbítunk. Nem is hiszem, hogy komolyan szóban lenne, mivel szóbeli megállapodást kötött a klub Evan Ndickával, a Frankfurt ballábas középső védőjével, legalábbis a német Sport1 és a spanyol média is erről számolt be. Ő is ingyen igazolható.
Ndicka ingyen megint egy nagy fogás lenne. Kockázat nincs benne, nyomás nélkül teheti a dolgát, akárcsak Christensen. Ha bejön akkor parádé és 8-10 évre megvan a középső tengelyünk kompletten, ha nem, akkor meg simán pénzzé lehet tenni 1 szezon múlva, még csak 23 éves és nagyon is piacképes, 10-20 milliót simán le lehet majd akasztani belőle akkor is ha nem fut be itt nagy karriert. Nekem bejön ez az irány, kifezejetten takarékos gazdálkodás. (Hívhatjuk csóróságnak is :mrgreen: )
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.13. 21:54:25

La Pulga írta:
2023.02.13. 14:46:45
Varatrix írta:
2023.02.13. 13:00:44


Több helyen olvastam már ezt a kérdést.

Csak nekem tetszik nagyon ez a védelem: Kounde, Ara, Chris, Balde?

Ha hoznak valami fiatal törtetőt, akkor persze, de én nem raknék le nagy lóvékat erre a posztra. Még találni is nehéz tehetséget, de legfőképp azért, mert több mint működőképes eza védelem. Arról meg nem tudok hogy Koundet zavarná, hogy jobbra játszik.

Igazából nem tudom, hogy enél a védelemnél kivel tarthatnánk előrébb?
Én támogatom/tam azt az elképzelést, hogy Inigo Martinezt hozzuk ide Bilbao-ból. Nyílván nem kezdőbe szánnám és nem is BL-szintű védő, de sebessége van és csereként tökéletes lenne Garcia helyett pl.
Inkább a visszatérőkkel lesz munka, hogy valahová megint el kell zavarni őket, esetleg pár zacskó szotyiért eladni. Bár Umtitiért véglegesen bejelentkezett a Lecce mert már így is fizetniük kell a bérét, plusz elvileg több olasz csapat vinné, mert állítólag elég jó formába jött, habár szinte biztos, hogy ingyen.

Martineznek akkor lenne/lett volna értelme, ha Alonsoval nem hosszabbítunk. Nem is hiszem, hogy komolyan szóban lenne, mivel szóbeli megállapodást kötött a klub Evan Ndickával, a Frankfurt ballábas középső védőjével, legalábbis a német Sport1 és a spanyol média is erről számolt be. Ő is ingyen igazolható. Szerintem nyáron lesz egy igazolás kp-ra ingyen, jön Araujo meg megyünk Roque-ért.
Esetleg még egy-két ingyenes játékost megpróbálnak. Mondjuk nekem olyan hatalmas gondom nem lenne, ha mondjuk kp-ra jönne Tielemans. Pavardot nem hiszem, hogy be tudnánk húzni.

Egy Araujo-Tielemans-Roqué-Firmino kvartettel én simán elégedett lennék. De mindenekelőtt a hosszabbításokat elintézni.
Dembélé, Araujo, Balde mindenképpen szükséges lenne egy ütőképes csapathoz.
Forca Barca!!!!
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2023.02.13. 14:46:45

Varatrix írta:
2023.02.13. 13:00:44
Cseri írta:
2023.02.10. 15:02:56
Átigazolási díjat max. jobb hátvédért adnék
Több helyen olvastam már ezt a kérdést.

Csak nekem tetszik nagyon ez a védelem: Kounde, Ara, Chris, Balde?

Ha hoznak valami fiatal törtetőt, akkor persze, de én nem raknék le nagy lóvékat erre a posztra. Még találni is nehéz tehetséget, de legfőképp azért, mert több mint működőképes eza védelem. Arról meg nem tudok hogy Koundet zavarná, hogy jobbra játszik.

Igazából nem tudom, hogy enél a védelemnél kivel tarthatnánk előrébb?
Én támogatom/tam azt az elképzelést, hogy Inigo Martinezt hozzuk ide Bilbao-ból. Nyílván nem kezdőbe szánnám és nem is BL-szintű védő, de sebessége van és csereként tökéletes lenne Garcia helyett pl.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.13. 14:33:16

Norton írta:
2023.02.13. 13:38:19
A gond ezzel az, hogy ha a Kounde, Araujo, Chirstensen hármasból valaki kiesik akkor máris ott vagyunk ahol tavaly voltunk, nincs minőségi alternatíva helyettük.
Sőt, nem kell tavalyig visszamenni, elég az idei BL-ig, ahol átfedésekkel mindhárman kiestek, és még Lenglet-hoz is méltatlan egyéni hibákat vétettek a zs kategóriás helyettesek. Csak kérdés, milyen legalább közepesen jó védő vállalná be a padot...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.13. 13:38:19

Varatrix írta:
2023.02.13. 13:00:44
Cseri írta:
2023.02.10. 15:02:56
Átigazolási díjat max. jobb hátvédért adnék
Több helyen olvastam már ezt a kérdést.

Csak nekem tetszik nagyon ez a védelem: Kounde, Ara, Chris, Balde?

Ha hoznak valami fiatal törtetőt, akkor persze, de én nem raknék le nagy lóvékat erre a posztra. Még találni is nehéz tehetséget, de legfőképp azért, mert több mint működőképes eza védelem. Arról meg nem tudok hogy Koundet zavarná, hogy jobbra játszik.

Igazából nem tudom, hogy enél a védelemnél kivel tarthatnánk előrébb?
A gond ezzel az, hogy ha a Kounde, Araujo, Chirstensen hármasból valaki kiesik akkor máris ott vagyunk ahol tavaly voltunk, nincs minőségi alternatíva helyettük.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.02.13. 13:07:14

Magnus írta:
2023.02.13. 11:39:12
nyáron lewa mögé kell valaki, nem meglepő hogy visszaesett. most látom hogy thuramnak, firminonak és dzekonak lejár a szerződése. thuramot hívják a pl-ből azzal nem tudunk versenyezni. firminoról semmit nem tudok, dzeko viszont nagy fogás lenne. erős, jó a levegőben, labdával sem mondanám ügyetlennek.
Firmino tökéletes lenne, 31 éves, még simán van benne 2-3 év, ha elfogadná a rotációt, nem is keresgélnék tovább, bár őszintén nem hiszem hogy valós alternatívaként felmerült nálunk. Lehet, hogy a fizetése is meggátolja ezt.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2023.02.13. 13:00:44

Cseri írta:
2023.02.10. 15:02:56
Átigazolási díjat max. jobb hátvédért adnék
Több helyen olvastam már ezt a kérdést.

Csak nekem tetszik nagyon ez a védelem: Kounde, Ara, Chris, Balde?

Ha hoznak valami fiatal törtetőt, akkor persze, de én nem raknék le nagy lóvékat erre a posztra. Még találni is nehéz tehetséget, de legfőképp azért, mert több mint működőképes eza védelem. Arról meg nem tudok hogy Koundet zavarná, hogy jobbra játszik.

Igazából nem tudom, hogy enél a védelemnél kivel tarthatnánk előrébb?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.13. 12:45:28

Magnus írta:
2023.02.13. 11:39:12
mondjuk ha a cityt elmeszelik (nem fogják) megkérdezném julian alvarezt hogy lenne kedve barcelonában focizni.
Rodri lenne nálam az első....
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.13. 12:02:47

Magnus írta:
2023.02.13. 11:39:12
mondjuk ha a cityt elmeszelik (nem fogják) megkérdezném julian alvarezt hogy lenne kedve barcelonában focizni.
Kb 75-100m körüli árat mondanának rá a Citynél. Szerintem teljesen esélytelenek vagyunk megszerezni.
Szerintem Auba lehet a fiatal brazil srác mellett (Roque) valós alternatíva.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.02.13. 11:39:12

nyáron lewa mögé kell valaki, nem meglepő hogy visszaesett. most látom hogy thuramnak, firminonak és dzekonak lejár a szerződése. thuramot hívják a pl-ből azzal nem tudunk versenyezni. firminoról semmit nem tudok, dzeko viszont nagy fogás lenne. erős, jó a levegőben, labdával sem mondanám ügyetlennek.
mondjuk ha a cityt elmeszelik (nem fogják) megkérdezném julian alvarezt hogy lenne kedve barcelonában focizni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.10. 20:26:30

Rivaldo11 írta:
2023.02.10. 13:58:01
Amrabat nagyon jó vb-t hozott, de nem hinném hogy megoldás lenne nekünk. Carrasco max padra, de nem egy huszasért. A brazil srácról néztem videókat. Nem ügyetlen, de nem látom benne az extrát, nincs különösebben gyors indulója, anélkül meg nehéz lenne érvényesülnie. 4 játékosra feltétlenül szükség lenne. Egy jhv, és egy középső kp mellett egy 1vs 1 ben jó, gyors támadót és egy Lewa helyettest mindenképpen kellene hozni. Ennek érdekében szívfájdalom nélkül megválnék Ferrantól, és most már Fati eladásán is elgondolkodnék (vagy próbálnám Lewa posztján, mert a szélen megeszik, hatástalan)
Persze minden az anyagiakon múlik. Sajnos úgy néz ki, nem nagyon lesz miből vásárolgatni, bár lehet Laportáék kiokoskodnak valamit megint.
A középpálya sorsa leginkább Busin múlik. Amrabat elvileg nagyon jönni akart. A Sport szerint a MU is vitte volna, de ő mindenképp ide akart jönni még félpéves fizetéséről is hajlandó lett volna lemondani, de ez az összeg amit kérnek szerintem lehtetlenné teszi.

Az hogy nincs kifejezetten jó indulósebessége szerintem az ő posztján nem nagy gond. Se Lewa se Suarez nem erről (volt) híres, de iszonyatosan érzi a kaput. Nem véletlenül hasonlítják egy az egyben az utóbbihoz. Legalább akkora tehetségnek tartják, mint Endricket. Elvileg a tárgyalások is jól haladnak vele.
Más center, aki megfizethető lenne és minőséget is képvisel nem igazán van a piacon. Talán Adeyemi lehetne, de őt nem hiszem hogy elengednék vagy nagyon drága lenne. Ha a Citynek nagyon betartanak, akkor Julian Alvarez jó célpont lehetne, Haaland mögött úgysem kap sok lehetőséget, de még pletyka sincs róla.

A jobbszélre szerintem jön Araujo és kb. ennyi. Nem hiszem, hogy Pavardot sikerülne bezsákolni, nagy a fizetési igénye.
Habár az se lenne teljesen rossz ötlet, ha elhoznánk egy idősebb játékost mint Meunier-t ingyen. Az utánpótlásban ott van Hector Fort, aki baromi tehetséges, nagy jövőt jósolnak neki. 16 éves, de már ő is az U19-es csapatban van, Yamal után a legfiatalabb játékos a keretben. Most éppen az U17-es válogatottal vannak egy tornán.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.10. 15:02:56

Messa írta:
2023.02.10. 12:59:21
A Mundo címlapon hozza Carrascot, Amrabatot és Vitor Roque-t, mint egyértelmű nyári prioritások.

Hát nem tudom. Carrascora 20 milliós opciónk van. Amrabatnak 2024 nyaráig van szerződése, TM 25 milliós piaci árat rakott rá, meglepődnék ha 30 alatt mozdítható lenne. A kis brazilról semmit nem tudok.

Nem tudom, hogy ebben a gazdasági helyzetben mennyire van rájuk szükség, nem tudom hogy feltétlenül ki kellene-e, illetve hogy rájuk kellene-e kidobni 60-70 millió eurót.
Nehezen hiszem,hogy a várható nyári gazdasági helyzetben ezt a hármast hajtanánk. A lejáró szerződésük játékosok között,sokkal használhatóbb alternatívák vannak. Átigazolási díjat max. jobb hátvédért adnék,minden más poszt megoldhatónak tűnik 'kukázással'
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.10. 13:58:01

Amrabat nagyon jó vb-t hozott, de nem hinném hogy megoldás lenne nekünk. Carrasco max padra, de nem egy huszasért. A brazil srácról néztem videókat. Nem ügyetlen, de nem látom benne az extrát, nincs különösebben gyors indulója, anélkül meg nehéz lenne érvényesülnie. 4 játékosra feltétlenül szükség lenne. Egy jhv, és egy középső kp mellett egy 1vs 1 ben jó, gyors támadót és egy Lewa helyettest mindenképpen kellene hozni. Ennek érdekében szívfájdalom nélkül megválnék Ferrantól, és most már Fati eladásán is elgondolkodnék (vagy próbálnám Lewa posztján, mert a szélen megeszik, hatástalan)
Persze minden az anyagiakon múlik. Sajnos úgy néz ki, nem nagyon lesz miből vásárolgatni, bár lehet Laportáék kiokoskodnak valamit megint.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.02.10. 13:19:05

Messa írta:
2023.02.10. 12:59:21
A Mundo címlapon hozza Carrascot, Amrabatot és Vitor Roque-t, mint egyértelmű nyári prioritások.

Hát nem tudom. Carrascora 20 milliós opciónk van. Amrabatnak 2024 nyaráig van szerződése, TM 25 milliós piaci árat rakott rá, meglepődnék ha 30 alatt mozdítható lenne. A kis brazilról semmit nem tudok.

Nem tudom, hogy ebben a gazdasági helyzetben mennyire van rájuk szükség, nem tudom hogy feltétlenül ki kellene-e, illetve hogy rájuk kellene-e kidobni 60-70 millió eurót.
Carrasconak önmagában semmi realítása nincs szerintem, kivéve, ha Fati/Ferran távozik. Mi a fenének hoznánk egy sokadik embert a bal szélre? Még Dembi is tud ugye ott játszani.

Amrabat vajon akkora labdazsonglőr. hogy Xavinak is megfelelne?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.02.10. 12:59:21

A Mundo címlapon hozza Carrascot, Amrabatot és Vitor Roque-t, mint egyértelmű nyári prioritások.

Hát nem tudom. Carrascora 20 milliós opciónk van. Amrabatnak 2024 nyaráig van szerződése, TM 25 milliós piaci árat rakott rá, meglepődnék ha 30 alatt mozdítható lenne. A kis brazilról semmit nem tudok.

Nem tudom, hogy ebben a gazdasági helyzetben mennyire van rájuk szükség, nem tudom hogy feltétlenül ki kellene-e, illetve hogy rájuk kellene-e kidobni 60-70 millió eurót.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése