Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.22. 14:50:49

"Barcelona have reached an agreement with Atleti over the transfer of forward Luciano Vietto (22). All left now is player's approval. [DiMarzio] and [tancredi]

Castro (Sevilla President): "Wish we could sign Vietto, he's magnificent player but I fear it's impossible as he wants to join Barca" [cope]

Monchi (director Sevilla) has said that Sevilla is not negotiating with Atlético for Luciano Vietto [@AdriaAlbets]

Luis Suarez: "Vietto is a great player. He provides great skills to turn the game. It would be nice to have him. I liked him a lot when he played at Villarreal."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.07.22. 14:38:24

Közben Rakéta ügynöke megint megszólalt, hogy az "ideje menni" csak a saját gondolatai voltak Ivan marad!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.22. 14:34:25

palesz77 írta:Közben Lacazette bekövette a Barca hivatalos oldalát Twitteren, készüljetek az újabb franciára.. :lol:
Ha úgy el tudjuk hozni mint Digne-t akkor jöhet :mrgreen:
Megjegyzem, kicsit azért erős lenne ő ide negyediknek szerintem, de Gomes is az

Kemény csere csapatunk lenne: Ter Stegen, Digne, Umtiti, Mathieu, Vidal, Gomes, Rafinha, Turan, Denis, Lacazette, Munir :mrgreen:
94:39 6 - 1
Tromort77

2016.07.22. 13:59:05

palesz77 írta:
Közben Lacazette bekövette a Barca hivatalos oldalát Twitteren, készüljetek az újabb franciára.. :lol:
Az már tényleg túl szép lenne. :D
Én nagyon örülnék neki.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.22. 13:52:30

Barcelona full-back Adriano (31) has a personal agreement with Besiktas. Player wants to leave on a free transfer. [SPORT]

Közben Lacazette bekövette a Barca hivatalos oldalát Twitteren, készüljetek az újabb franciára.. :lol:
Capon írta:Érdekes igazolás.
Ez vajon Arda távozását is jelenti egyben, mert marha sokan vannak már kp-n, és ennyiért valószínűleg nem a padra hoznák.
A tegnapi Lucho niylatkozat után 100%-ig biztos vagyok benne, hogy marad. Csak Samper megy szerintem, a többiek közül meg csak jövőre valaki(k), aki(k) kikerül(nek) a képből
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.07.22. 13:50:10

Érdekes igazolás.
Ez vajon Arda távozását is jelenti egyben, mert marha sokan vannak már kp-n, és ennyiért valószínűleg nem a padra hoznák.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2016.07.22. 13:12:57

Na végül csak kiderült, hogy nem Rakitic lép le hanem csak az ügynökét cseréli le.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.22. 12:58:49

Én is ilyet szeretnék, aki gólt tud lőni, más képesség oly mindegy. Ő vagy valamelyik hasonszőrű center nem akar megfelelni, nem akarja magát eladni, nem hisztizik, nem fog görcsösen Messinek vagy Iniestanak passzolni, átveszi, ráveri, ha gól, akkor örülünk, ha nem, akkor tesz rá, megcsinálja 10-szer egy meccsen. Meg azért tűz legyen benne, ne csak pénzt akarjon.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.22. 12:56:24

A jatekfelfogasuk vedekezo volt, Gomesnek egyaltalan nem az.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.22. 12:54:34

palesz77 írta:Tobias88: Gomes nem vkp, hogy nem o fogja atvenni Busi helyet, az biztos. Vgy Samper, vagy mas, de nem a portugal, meg ha nagyobb darab is.
Mascherano nem hátvéd, Toure sem volt az és mégis :wink:

RVP pedig ha leadott volna a fizetési igényéből, akkor most nem a Törökországi adóparadicsomban lenne. Szerintem ő megy kínába
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.07.22. 13:02:13-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.22. 12:09:25

BarcafanTomee írta:Szerintem Lucho csak simán olvassa a fórumot és az alapján igazol. Panaszkodott valaki, hogy öreg a keret, erre hozott gyors 4 db 22 éves játékost. Na jó, Digne 23 ő már pakolhat is... :mrgreen:

Ha még jönne egy csatár, akkor a keretmélyítés tényleg floppul meg lenne oldva. Onnan már csak okosan kéne használni az embereket.
andré gomes is 23 lesz már július 30-án, szóval ha úgy nézzük ő is öreg :D

amúgy kövezzetek meg de nekem bejönne a RVP... ha kicsit leadna a fizetési igényéből 2-3 évre bőven jó lenne előre és benne sokkal inkább érzem azt a faktort, hogy csereként beállva megfordítson egy meccset, mint mondjuk munirban, ardában, vagy viettóban...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.07.22. 12:06:08

MessiNeymarSuarez írta: Amugy nem lehet hogy Lucho kisétletezni fog a 4 Kp-s rendszerrel?
Ez így elsőre szentségtörésnek hangzik. :mrgreen:
Viszont megmagyarázná a hadseregnyi középpályást, meg egy passzívabb felfogású jobbhátvédet prognosztizál, akinek nem kell annyira pengének lenni, mint Alves volt.

Ezzel együtt nem gondolnám, hogy az MSN-t megbontaná...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.07.22. 12:04:51

Szerintem Lucho csak simán olvassa a fórumot és az alapján igazol. Panaszkodott valaki, hogy öreg a keret, erre hozott gyors 4 db 22 éves játékost. Na jó, Digne 23 ő már pakolhat is... :mrgreen:

Ha még jönne egy csatár, akkor a keretmélyítés tényleg floppul meg lenne oldva. Onnan már csak okosan kéne használni az embereket.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.22. 11:41:18

MessiNeymarSuarez írta: Amugy nem lehet hogy Lucho kisétletezni fog a 4 Kp-s rendszerrel?
Nekem ugyanez jutott eszembe, azt is el tudom képzelni, h így akarja rotálni az MSN-t, ami nekem baromi szimpatikus koncepció. Hasonló rendszer akkor is működött, amikor ősszel Messi sérült volt, nekem az akkori foci nagyon tetszett, kevesebb tili-toli, gyorsan kapu elé a labdát, ott meg Neymar meg Suarez lőtt, amit ért. Ahogy a Realt kivégeztük az első félidőben, az kb a foci magasiskolája.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.22. 11:23:34

elég soknak tűnik Gomesért ez a pénz, de alapvetően ez a keretmélyítős koncepció jónak tűnik. feltételezem, Lucho ő is tud számolni és látja, hogy elméletben sok a középpályás, de gondolom tudja h mire és hol akarja használni, illetve h kikre nem számít ennek függvényében.
támadó 3mas szélén tud majd játszani akkor ez a srác meg Denis is, középcsatár cserét meg akkor úgy tűnik h nem erőltetünk, majd megoldja Messi vagy Neymar azt a pár meccset. bár ha Vietto jönne vmi normális áron, akkor az jackpot.

szerintem jól igazolunk, bár én egy minőségi jobbhátvédet kicsit hiányolok, tartok ettől az SR-Vidal duótól kicsit, de ez van, Lucho valszeg jobban tudja...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.22. 11:21:18

Kétlem h Rakéta elmenne, aki akkor sem ilyedt meg amikor arrol volt szo hogy egy Xavit kell kiszorítania.:)

Szerintem jó ha kapott egy társat, és nem kell minden meccset végig robotolnia, ugy hogy már a 60. Percben kész van.

Amugy nem lehet hogy Lucho kisétletezni fog a 4 Kp-s rendszerrel?


Remélem Gomas beválik, márcsak egy csatár kell. Nézzük, Vietton kívül még ki 22 éves? :D
Hmm Dybala pont 22 éves, szoval meg is van kit hozunk ha Vietto nem sikerül(haha :D )
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.07.22. 11:06:39

Csak kapkodom a fejem itt az új igazolások kapcsán. Tulajdonképpen már mindenhová vettünk embert, csak arra a két pozícióra nem amikre számítottam (jobbhátvéd, csatár).

Na mindegy, ha mást nem is, annyit már megtanultam, hogy amit én jónak gondolok az nem biztos, hogy az is. Szóval remélem lesz ebből a sok középpályásból valami igazán ütős csapat.

A tavalyi szezonnak úgy indultam neki, hogy csak a BL-t nyerjük meg a történelemnek, a többi nem "elvárás"... Ehhez képest...

Szóval idén nem várok el semmi. Kicsit rossz érzéseim vannak a szezont illetően...
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2016.07.22. 11:00:06

Valahogy én sem értem André Gomest. Hogy fogunk felállni ennyi középpályással?

Megjegyzem ezzel sztem borítékolható hogy nem lesz csatár igazolásunk. Egyszerűen túl jó az MSN, senki használható nem fog leülni mögéjük. Aki meg jönne az kb semmit nem érne. Aki elfogadja hogy csak néha beugrik a sztárok mögé, sosem lesz fix kezdő attól sokat nem várhatunk. Túl jó ez a 3mas. Isten adta tehetségek, még rossz formában is jobbak, mint a világ 90%a. Ha nem muszáj nem hagyná ki őket senki. Sztem LE valakit feltol majd középpályáról ha épp valamelyik nem játszik azt kész, ez lesz a megoldása. Sztem Rafinhara pályázik. Őt kedveli és szélen még be is válhat, kellően agilis. Középen meg ha "harapós" nincs bemegy Messi, azt jóccakát...

Busi fix. Marad 2 hely.

Rakitic-et nem raknám ki, bár nem a kedvencem de stabilitást hoz a középpályára, tény.

Marad Ini. Sztem felette lassan eljár az idő, sokszor látni enerváltnak, nem bír már fizikálisan ennyi meccset. Lassan el kell gondolkozni a pótlásán. "lassan" Sztem Gomes-t pont hogy a helyére szánná LE. Ini-t meg lassan kivezetni a kezdőből, bármennyire is fáj ezt leírni.

Eddig még értem.

De a többi?

Arda ha kapna lehetőséget sztem beválna itt, de ha úgy lesz mint tavaly akkor nem lesz esélye. Kb Rakitic posztján kellene játszania nálunk.

Rafinha ígéretes volt amíg meg ne sérült, LE szereti is. Sztem előrébb akarja tolni LE pl Neymar helyettesének ha már nem lesz sztem csatár igazolásunk. De akkor nem fog sokat fog játszani kérdés milyen formát tud majd így mutatni.

Denis Suarez: na az ő helyét mostani felállásban nem látom. André Gomes-sel elintéztük a gyereket. De akkor minek kellett visszahozni... Okés "occó vót", megérte, csak lelátómelegítésre minek a gyerek.

Samper kb kupa meccsen fog játszani 3szor a szezonban, 4ed osztályúak ellen.

SR. meg végleg jobbszélső lett kb ez már fix innentől. Vidal néha be fog ugrani de LE szereti SR-t, Vidalt meg nyíltan nem. Megtartják Vidal-t mert kell egy szélső csere de ennyi. Ha esetleg előrukkolna valami atom jó felkészülési meccsekkel, szezonkezdéssel, talán bent ragadhat, de LE sokkal makacsabb annál, minthogy a sorrend hosszútávon megforduljon.


ÉS akkor ott vagyunk, hogy megint csatár csere leginkább egy középpályás lesz. (anno nyertünk így vagy 70kupát de akkor is a gyengeségünknek tartottam ezt.) Ha elfárad valamelyik, pl tavaszra, nem lesz ki beugorjon gólt lőni...Mint idén.

Szélsőnk egy középpályás, illetve a másik szélsőnk is, mert ALBA is inkább az, mint védő. Kérdem egy atom kontrázó csapat nem fog átfutni rajunk? SR remek szélen előre. Csak nem ér vissza. Remekül passzol, csak nem tud szerelni. Úgy etetik meg a csellósabb gyerekek mint az állat. CR pl imádni fogja ott fog sütkérezni ellene. Nem látom SR-ben a védekező szellemet ami kellene klasszis játékosok megállítására. Kis meccseken remek lesz, de nagyok ellen kevés. Vidal-ba meg sztem lenne lehetőség, de LE túl makacs, nem fog itt sok vizet zavarni sztem.

Középpályán ha INI-t erőltetjük előrébb nem lettünk. Ha Rakiticot kivesszük, előrébb nem lettünk, Businak meg nincs cseréje továbbra sem.
Szal sok az ember, ami rotálásnál jól jöhet, de arra meg ráfázhatunk. Teszem azt rotál LE, játszani fog INI helyén Gomes, és nem nyerünk, mi lesz??? Ha játszott volna INI, mekkora b@rom ez az LE. ÉS kb 2 meccs és lenulláztuk az újabb x 10 millás igazolásunkat, előrébb meg nem leszünk...

Tavaly bebizonyosodott, és igazából előtte is, hogy túl sok meccse van egy Barca-nak. Elfáradunk a lényegre, a végére... És nem először láthattuk ezt. Meggyőződésem, hogy a legjobbak vagyunk a világon, nem is kicsivel. De nem minden nap mi vagyunk a legjobbak. Ha van erőnlétünk, kijön amit tudunk, agyonverünk mindenkit. Viszont ha nagy meccsekre szezon végére elfáradunk, van vagy 8 csapat aki lazán megverhet minket. Ezzel valamit csinálni kell.

Igen, rotálás a megoldás. Csakhogy úgy kell rotálni, hogy közben minden meccset meg kell nyerni. Első szezonban LE rotált, majdnem az állásába került. aztán pont a kipihentség miatt a szezon végére agyonvertünk minket, esélye sem volt senkinek. Most nyilván nagyobb a bizalom felé. Ha most megcsinálja ugyan ezt akkor nem fog kilógni a lába. Ugyanakkor kell egy egyensúlyt tartani. Rotálni kell de nyerni mindig. Hát fel van adva a lecke...

Valahol értem az elképzelését LE-nek, nem is hülyeség. Csak kérdem én lesz e bátorsága végigvinni...Ha nem benne van hogy lemásoljuk a mostani szezont, és semmivel sem leszünk beljebb tök mind1 kit igazoltunk/igazolunk. Ha pedig rotálni fogunk akkor nagyon kiváncsi leszek hogy tudja megoldani az Egokat, és hogy tud úgy rotálni, hogy a csapategység nem bomlik fel...Meglátjuk...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.22. 10:58:41

Juventus are interested Barcelona midfielder Ivan Rakitic (28), and consider the Croatian as the replacement for Paul Pogba. [SPORT]

Behajitom a bombat nektek. :mrgreen: Amugy ha tenyleg elmenne ezert, az azert eleg gaz lenne szerintem, nem ilyennek tunt a horvat eddig, hogy megfutamodik a versenyhelyzet elol..

Tobias88: Gomes nem vkp, hogy nem o fogja atvenni Busi helyet, az biztos. Vgy Samper, vagy mas, de nem a portugal, meg ha nagyobb darab is.

Recrea: Nekem is ez jutott eszembe, ha most dobunk neki egy fizuemelest a semmibol, falnak is megyek..
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.22. 10:55:49

Dehogy megy el Rakitic :D Kulcsjátékos, sztem LE nagy kedvence, azon felül, h módszeresen lecseréli.

Nem vagyok képben a horvát szerződésében (sem), de van egy hátsó gondolatom, h csak a hiszti kezdődik itt is, és nem a játékpercekért :D

Gomes leigazolása is bizonyítja, h akit akarunk, azt megvesszük, meg azt is, h jobbhátvéd nem igazolása szakmai döntés, nem pénzügyi. Sztem napok kérdése és a center ügyre is pontot teszünk.

Az meg hab a tortán, h a fehérlelkű urak elöl hoztuk el, fáj is nekik rendesen :)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.22. 10:54:10

Néhányan úgy írják itt, hogy adjuk el Ardá-t egy kínai csapatba, mintha az élet az FM alapján működne. Ha Arda maradni akar, bármit csinálhatunk, maradni fog. Lásd: Douglas, Montoya, Tello. Persze elengedhetjük ingyen, de amennyire lenyilatkozta, hogy a Barca a kedvenc klubja, szerintem úgy is maradna.

Denis-re meg erős túlzás azt mondani, hogy létszám feletti lett, ez sokkal inkább Samper és Arda. Gomes-ről én el tudom képzelni, hogy akár Busquets helyén is fog játszani és már a jövőnek szól a Gomes-Rafinha-Denis hármas.

Rakitic meg marad, attól hogy az ügynöke részegen twitterezik nem jelent semmit.

Eddig arra panaszkodtunk, hogy nem vesznek senkit, most arra kell, hogy miért nem adunk el vagy kölcsön valakit a középpályáról :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.07.22. 10:58:12-kor.
94:39 6 - 1
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.07.22. 10:37:04

nekem az idei igazolásokkal a legnagyobb bajom, hogy SR visszamegy jobbhátvédbe. Ez egyrészt neki is rossz (nem ez a pontja) és a csapatnak is (mert SR jobbhátvédként csak limitált teljesítményt képes nyújtani, ami bőven el fog maradni egy jó Alves vagy egy jó Alba teljesítményétől). Remélem Vidal felnő a feladathoz (bár ebben szkeptikus vagyok). SR tehetsége, meg fiatalsága el lesz így pocsékolva.

ps. a középpályára jó lett volna egy ütős, kreatív ember a sok (erős) közepes ember helyett, bár itt lehet tévedek és vki piszok kreatívan meg fogja oldani nekünk a helyzetet ha a csqatár 3-ast kikapcsolják vagy nem megy nekik
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2016.07.22. 10:33:37

messideco írta:Na nem ugye:

Miquel Sors (agent Rakitic): "I think it's time to go"

Először Mashc majd Bravo maradásáért imádkoztam, de most miért Ivan? #-o

szerk:
Miquel who happens to be Rakitic's agent also RTed a tweet implying, with arrival of Gomes any midfielder including Rakitic can leave.
Kardomba dőlök ha elmegy tőlünk ez az ember...
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.22. 10:30:54

messideco írta:Na nem ugye:

Miquel Sors (agent Rakitic): "I think it's time to go"

Először Mashc majd Bravo maradásáért imádkoztam, de most miért Ivan? #-o

szerk:
Miquel who happens to be Rakitic's agent also RTed a tweet implying, with arrival of Gomes any midfielder including Rakitic can leave.
Most már mindent el tudok képzelni, meg annak az ellenkezőjét is, de azt, hogy Rakéta elmenjen azt nem.
Kizárt, hogy ebbe Lucho belemenjen.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.22. 10:29:42

messideco írta:Na nem ugye:

Miquel Sors (agent Rakitic): "I think it's time to go"

Először Mashc majd Bravo maradásáért imádkoztam, de most miért Ivan? #-o

szerk:
Miquel who happens to be Rakitic's agent also RTed a tweet implying, with arrival of Gomes any midfielder including Rakitic can leave.
Csak en nem talalom a pasit Twitteren..? :-k

Amugy meg ketlem, hogy elfutna a versenyhelyzet elol, de ha meg igen, akkor egeszsegere, senki nem akarja, hogy tavozzon..
Válasz küldése