Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2016.07.21. 23:44:19

Nero. írta:A mundo szerint megvan André Gomes de szerintem kamu, pedig nagyon biztosra állítják. Alapból 60 milla az ára, nekünk nincs ennyi pénzünk, a középpályára meg túl sokan vagyunk amúgy is. Kíváncsi vagyok, egyelőre még más oldal nem hozta le de szerintem nem lesz belőle semmi.
A klub hivatalos facebookján is megjelent.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.21. 23:42:57

A mundo szerint megvan André Gomes de szerintem kamu, pedig nagyon biztosra állítják. Alapból 60 milla az ára, nekünk nincs ennyi pénzünk, a középpályára meg túl sokan vagyunk amúgy is. Kíváncsi vagyok, egyelőre még más oldal nem hozta le de szerintem nem lesz belőle semmi.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2016.07.21. 23:40:55

André Gomes a miénk, ez meg honnan jött? :O
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.21. 23:20:07

ntibi67 írta:Robin van Persie?
Robin Van Persie offered himself to Barça to be the 4th forward. The move isn't likely to happen. His salary is 5M per year [sport]

En speciel nem is orulnek neki, levezetes utan ki tudja milyen formaban van, melle a valogatottban is voltak vele gondok emlekeim szerint.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.07.21. 23:03:47

Robin van Persie?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.21. 22:08:01

Eszembe jutott egy megoldás. :D Rossit elhozzuk, anno is akartuk egy nagyon tehetséges emberke volt, szerintem sok volt benne. A sérülése megölte de utolsó esélyeinek egyike, jó korban van, ismeri a Ligát meglehetne próbálni és belehet vetni több poszton. Ha jól látom a Fiorentinánál van a játékjoga, adja magát a Rossi-Tello csere és mindenki jól jár. :D

Fantasy, ha nagyon elrugaszkodott töröljétek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.21. 20:00:07

Nero. írta:Éreztem hogy ez a Song-transzfer is hatalmas lesz :evil: Ingyen... =D> =D> Kíváncsi vagyok mikor üt majd vissza igazán ez a sok szerencsétlenkedés az igazolásokkal meg a szponzorokkal kapcsolatban, bár talán már idén is, hiszen Lucho tett egy teljesen egyértelmű célzást Gameiro felé de egyenlőre az Isten se tudja honnan lesz rá pénz. :roll:
song a kutyának nem kellett. itt volt 4 évig heti 60.000 eurós fizetéssel, inkább örüljünk h megszabadultunk tőle és nem veszi ki a maradék cirka 3 millás fizetését.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.21. 19:35:11

Éreztem hogy ez a Song-transzfer is hatalmas lesz :evil: Ingyen... =D> =D> Kíváncsi vagyok mikor üt majd vissza igazán ez a sok szerencsétlenkedés az igazolásokkal meg a szponzorokkal kapcsolatban, bár talán már idén is, hiszen Lucho tett egy teljesen egyértelmű célzást Gameiro felé de egyenlőre az Isten se tudja honnan lesz rá pénz. :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.07.21. 18:41:35

Samper írta:
palesz77 írta: Vannak erdekes ugyletek, de Montoyanal, Douglasnal, Songnal, Tellonal es most Vermanal se rajtunk mulik, hanem a jatekosokon. .. Errol meg nem Robert tehet, hogy a jatekosaink beleszoktak a joba.. :D
Ez csak azt bizonyítja, hogy rossz szerződéseket kötünk. Ha kötünk egy 4 éves szerződést, a teljesítménytől kéne függővé tenni, hogy egyre többet, vagy egyre kevesebbet fizetünk neki az első év után.
Valószínűleg Samperrel is gondok lesznek. A kivásárlási ára jó havi pénzre utal. LE meg változatlanul bizonyítást vár tőle. Mi lesz, ha szezon előtt közli, hogy mégse kell neki? A pénze meg túl magas ahhoz, hogy egy kölcsönvevő azt állja? Kölcsönadjuk és rendszeresen mi fizetjük a különbözetet? Song eset?
Kissé naív elgondolás.Persze jól hangzik a teljesítmény alapú bérezés de nem működhet.Ne felejtsük el hogy egy játékos amikor leigazoljuk egyértelmű hogy a klubnak kell innentől kezdve már szabhat feltételeket amiket vagy megadunk vagy nem vagy megegyezünk vagy nem.Innentől kezdve ha valakinek teljesítmény alapú bért kínálunk a pofankba röhög és elmegy.

Más.Ezzel a szponzori szerződés dologgal nagyon befürödtünk.Tehát a költségvetés marad ahogy can.Nem mellesleg ezt két dolognak us be lehet tudni.A folyamatos adócsalási botrányok átigazolási balhék eljárás a vezetőség ellen nagyon nem tettek jót a klub reputációjának.Másrészt kikezdeni a mezszponzort a választások alatt nem volt egy nagy reklám a klubnak.Érdekes hogy az utóbbi 10 év legsikeresebb csapata vagyunk és nem tudunk egy komolyabb szerződést bevonzani.

Mondjuk elvben csak egy támadó lóg nar azt csak ki tudnak kukatni valahonnan 20-30 millió között.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.21. 16:43:13

palesz77 írta: Vannak erdekes ugyletek, de Montoyanal, Douglasnal, Songnal, Tellonal es most Vermanal se rajtunk mulik, hanem a jatekosokon. .. Errol meg nem Robert tehet, hogy a jatekosaink beleszoktak a joba.. :D
Ez csak azt bizonyítja, hogy rossz szerződéseket kötünk. Ha kötünk egy 4 éves szerződést, a teljesítménytől kéne függővé tenni, hogy egyre többet, vagy egyre kevesebbet fizetünk neki az első év után.
Valószínűleg Samperrel is gondok lesznek. A kivásárlási ára jó havi pénzre utal. LE meg változatlanul bizonyítást vár tőle. Mi lesz, ha szezon előtt közli, hogy mégse kell neki? A pénze meg túl magas ahhoz, hogy egy kölcsönvevő azt állja? Kölcsönadjuk és rendszeresen mi fizetjük a különbözetet? Song eset?
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.07.21. 15:49:12

Tudom én hogy leginkább a játékosok tehetnek erről a helyzetről, de valahogy akkor is kéne tenni valamit, hogy ne ismétlődjenek meg az iylenek a későbbiekben.
Más klubok el tudják adni aki nem kell.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.21. 15:28:41

barca0417 írta:DE.. Azért az hogy vagy nem tudunk megszabadulni játékosoktól, vagy ingyen engedünk el mindenkit elég érdekes. Nem hiszem el hogy nem vagyunk kapcsolatban kisebb klubokkal, akikhez jó helyre kerülhetnének az olyanok mint Douglas vagy Montoya.
Vannak erdekes ugyletek, de Montoyanal, Douglasnal, Songnal, Tellonal es most Vermanal se rajtunk mulik, hanem a jatekosokon. Songot a Galatanak adtuk volna kb 5 millioert emlekeim szerint, de neki minimum 4 millio kellett, amit a torokok nem adtak meg. Montoya is azert hagyta el a Betist most, mert nem tudjak fizetni a berigenyeit. Halilovic is ezert ment kulfoldre, Douglas meg nem hajlando elhagyni az orszagot, de a masodosztaly gondolom budos lenne neki. Verma is var egy jobb ajanlatot mint a West Hame, azert nem adtuk el - es vegul a nyakunkon is marad szerintem. Tello sorsa is azert kerdeses, mert o a Fional akar maradni mindenkepp, ok meg ezt tudjak, es nem akarnak fizetni erte. Mas klubok adnanak 5-6 millat, de az meg nem erdekli a jatekost.. Errol meg nem Robert tehet, hogy a jatekosaink beleszoktak a joba.. :D
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2016.07.21. 15:24:47

Gali írta:
BarcafanTomee írta:Song hivatalosan is a Rubin Kazanyé, vételárat nem hoztak nyílvánosságra.
Íme a válasz, gondolom lesz meglepetés:
Rubin Kazan have reached provisional agreement to sign Song from Barca. Player to join them on free transfer if he passes his medical. [md]
Ennyi erővel még Douglas-t is hozzácsaphatuk volna. Egy másik csapathoz meg a Tello Montoya párost, szintén ingyen és akkor máris mi leszünk a legjobbak eladásban...
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.21. 15:04:49

Gali írta:
BarcafanTomee írta:Song hivatalosan is a Rubin Kazanyé, vételárat nem hoztak nyílvánosságra.
Íme a válasz, gondolom lesz meglepetés:
Rubin Kazan have reached provisional agreement to sign Song from Barca. Player to join them on free transfer if he passes his medical. [md]
Kép
94:39 6 - 1
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.07.21. 15:01:37

Érdekes ez a játékos politika azért. Jó lenne most már egy tökös, határozott de igazságos sportigazgató. Az eddigi 3 igazolásunk szerintem nagyon jó, ezzel nincs is baj. Csatárt is találunk remélem, és rendben vagyunk.
DE.. Azért az hogy vagy nem tudunk megszabadulni játékosoktól, vagy ingyen engedünk el mindenkit elég érdekes. Nem hiszem el hogy nem vagyunk kapcsolatban kisebb klubokkal, akikhez jó helyre kerülhetnének az olyanok mint Douglas vagy Montoya.
Azt se hiszem el hogy Adrianoval ha már nem engedtük el időben, most miért szórakozunk menjen akkor ő is ingyen, neki már nem sok a piaci értéke.
Song mondjuk nem tudom mit csinált hogy nem kell senkinek pénzért, és Telloért is miért nem lehet 5-6 millát fizetni a mai árak mellett.
Azt látom hogy sokszor elengedtünk ilyen bután játékosokat, és most már minden klub erre játszik velünk szemben.
Mi kinevelünk olyanokat akik jó játékosok és éppen csak hozzánk nem férnek be, de a csapatok 70%-ba beférnének, és mégsem tudunk elpasszolni úgy valakit hogy mindhárom fél jó járjon.

De eközben azért az érkező játékosokkal elégedett vagyok és az a fontos hogy a csapat nem gyengül, de ezek érthetetlen dolgok azért.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.21. 14:51:01

BarcafanTomee írta:Song hivatalosan is a Rubin Kazanyé, vételárat nem hoztak nyílvánosságra.
Íme a válasz, gondolom lesz meglepetés:
Rubin Kazan have reached provisional agreement to sign Song from Barca. Player to join them on free transfer if he passes his medical. [md]
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.21. 14:19:00

Kozben az olaszok szerint mar csak az alairasa hianyzik a madridi szerzodeserol.. :lol: Hozzank sanszos, hogy tenyleg nem jon, de az o szempontjabol ez nem is baj. A Sport cikkeit viszont erdemes elolvasni a temaban, enyhe sertettseget lehet kiszurni beloluk, hogy nem minket valaszt.. :D

A lenyeg, hogy mi rendezzuk le vegre a csatarkerdest, igy legalabb eggyel kevesebb pletykaopcio lenne.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.21. 14:10:46

Gabriel Jesus palesz terveivel szembe menve nagy valószínűséggel a Citybe fog menni. Guardiola már le is nyilatkozta, hogy hozzá megszeretné szerezni és ez valószínűleg össze is fog jönni. A transfermarkt 32 millió körüli vételárról ír.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.07.21. 13:32:50

Song hivatalosan is a Rubin Kazanyé, vételárat nem hoztak nyílvánosságra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.21. 12:41:06

Alexandro írta:Én ezt a Halilovics ügyet nem értem. Miért jó az nekünk, ha egy tehetséges gyereket eladunk majd nagy eséllyel több mint a duplájáért visszavesszük? Ennél egy sima kölcsön szerintem jobb lett volna.
Ha jól emlékszem még hét millát rá kellett volna fizetni, ha a nagy csapat tagja lesz (vagy játékpercek, már nem emlékszem pontosan). Így, ha visszahozzuk kb. ugyanott vagyunk, egy-két év alatt pedig sokat fejlődhet, főleg fejben.

Samperrel kapcsolatban elég ködös a dolog. Az, hogy vkp poszton mennyit játszott korábban kicsit irreleváns, mivel Businak gyakorlatilag nem volt alternatívája, a múlt szezonban játszott néhány meccset ott SR. Samper érkezésével nem olyan valószínű, hogy inkább ő szállna be oda. Igazából sok függ Umititi-től. Ha robbant és elkezdi "elvenni" Masch elől a perceket, vagy LE erőltetni fogja előállhat egy érdekes szitu. Ugyanakkor jövő nyáron könnyen elképzelhető, hogy dobbant. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy "megzsarolta" a klubot/Luchot, hogy vagy játszik vagy vkp-t vagy elmegy. Sampert azért kapott több, mint 500 percet tavaly is, annak ellenére, hogy a B-hez tartozott. Nyilván nem a fontos meccseken, de nem csak néha padoztatta vagy szállt be 1-2 percre. Ha 1000-1200 percet kapna eldőlhetne merre tovább.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.07.21. 12:33:13

Nem hiszem hogy tudunk olyan embert hozni aki szívesen ülne egész évben a padon holott lehet valamit hozzá is tudna tenni a játékhoz.Kiszorítani senkit nem lehet előről meg legalább 2-3 évig valahol megértem hogy mindenki vissza mondja.Itt csak egy olyan játékos jöhetne szóba akinek semmi sansza se a válogatottságra mert ha teszem azt ilyen tervei vannak az padról nem fog menni és címei sincsennek és koranál fogva nem is lesznek.Valaki olyan kéne aki meg 20-30 percig simán bír futni és megfelelő támogatással még akár veszélyes is.

Bobbal egyetértve Ruben Castro! :D
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.21. 10:53:07

palesz77 írta: Megertem, de ha agyal rajta heteket, ez akkor se valtozik, szoval remelem az o ugyet is lezarjuk 1-2 napon belul, aztan ha kell, akkor megyunk a kovetkezo celpontert.
És az ki lesz?
Mert úgy néz ki minden potenciális jelölt visszalép(ett).
Marad a Deporból Lucas Pérez, esetleg valamelyik brazil fiatal.
Bár most olvasom, hogy Gabriel Jesus most éppen a Citybe tart...
Persze nem tudjuk ki van még a kalapban, de jó lenne minél hamarabb lezárni az ügyet (tudom van még bő egy hónap az átigazolási szezonból).
Aztán lehet, hogy jön negyediknek egy olyan játékos, aki még pletyka szinten sem vetődött fel.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.21. 09:42:56

Gameirorol a Mundo szerint vegleg lemondtunk, ideje volt..

If Barça doesn't sign Atletico forward Luciano Vietto, Robert Fernandez has 2 options for forwards in mind [md]

Vietto is eldonthetne mar vegre mit akar, aztan akkor cselekedjunk aszerint. Elvileg jonne, de vannak ketsegei a perceket illetoen.. Megertem, de ha agyal rajta heteket, ez akkor se valtozik, szoval remelem az o ugyet is lezarjuk 1-2 napon belul, aztan ha kell, akkor megyunk a kovetkezo celpontert.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.07.20. 22:39:07

ntibi67 írta:
Kubla9 írta:Nem vagyok benne biztos hogy találunk valakit az MSN mögé.
Már találtunk...Denis,Rafinha,Munir
Igen? Akkor meg minek rúgózunk feleslegesen?
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.20. 19:51:02

visca el barca írta: én semmi jónak nem vagyok az elrontja, de inkább munir (akit "utálok") mintsem ez a falábú. a kombinatív játékkészsége egyenlő a nullával.
Na igen, Gomesnél azért Munirt én is jobbnak érzem pláne, hogy ő még tud fejlődni, a német viszont max visszafele.
Válasz küldése