Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.16. 12:45:37

beállt a pangás, pörgessünk egy kicsit, még ha kacsa is

Barca could be set to lose another defender in Jeremy Mathieu (32). Turkish club Besiktas are interested with an offer of 7m. [ntvspor]

a sport szerint mahrez is kiszállni készül a leszter-buliból, és nagyon szeretne idejönni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.07.16. 12:42:43

Én láttam párszor játszani Denis Suarezt és nekem nagyon ígéretesnek tűnt mindig is, van benne fantázia.
Ilyen Iniesta posztra bőven szint cserének és fejlődhet még bőven, de ha nagyon ég a ház kicsit feljebb is elboldogulna sztem.

Én amit látok, hogy eddig jól erősítetek, nektek nem a kezdőbe kell ember, hanem a keretet kell mêlyíteni és az eddig meg van.

Előre kell 1 ember minimum, hogy az ki lesz jó kérdés, én Nolitot tudtam volna legjobban elképzelni.
A másik a jobbhátvéd poszt.
Láttam ott picit játszani Sergi Robertot és engem akkor meglepett, hogy egész jó volt, a kérdés, hogy komolyabb meccseken mit tudna ott csinálni és mennyire tudna beletanulni.
A másik opció meg Vidal, őt tényleg alig làttuk kb, de ő se lehet akkora katasztrófa.
Ketten sztem vhogy megfogják oldani, ha meg totál tragédia télen lehet hozni valakit, addigra úgyse dőlnek még el a dolgok.
madridista
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.07.16. 12:15:02

D. Suarez nem Barca szint.
Miért is?
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.07.16. 12:13:39

Denis Suarez stabil kezdő volt az EL elődöntőig menetelő a bajnokságban BL helyig jutó Villarealban és úgy,hogy nálunk még egy percet sem játszott,de már van aki,kijelenti róla,hogy nem Barca szint!Nem tudom,sírjak vagy nevessek?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.16. 11:42:42

Tobias88 írta:
palesz77 írta:A number of media outlets in Turkey are reporting that Barcelona midfielder Arda Turan may accept an offer from the Chinese League. [sport]

Na, vajon elmegy pénzt keresni? :D
Abban a vezetőség is benne lesz de erősen. Arda kedvenc klubja a Barca mint tudjuk, minden áron itt akart focizni. Önszántából nem menne el pénzt keresni
Világos, hogy Arda a vezetőségnek van útjában és nem LE-nek. Idehozták, nem lesz soha húzóerő, viszont a fizetési rangsorban ehhez képest túl elöl áll. Ilyen helyzet zavaró tényező a keretben. Hogy aztán pótolják-e, vagy sem, az ettől független kérdés. Én örülnék, ha a Rakitic - Ini duónak lenne igazi rotálója. Rafinha és RS nem azok: ők kiváló taktikai variánsok, illetve helyettesek sérülés esetén. D. Suarez nem Barca szint.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.07.15. 23:26:01

palesz77 írta:A number of media outlets in Turkey are reporting that Barcelona midfielder Arda Turan may accept an offer from the Chinese League. [sport]

Na, vajon elmegy pénzt keresni? :D
Azon nyílván a klub is keresne szépen, szóval mehet. :D
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.15. 23:25:26

palesz77 írta:A number of media outlets in Turkey are reporting that Barcelona midfielder Arda Turan may accept an offer from the Chinese League. [sport]

Na, vajon elmegy pénzt keresni? :D
Abban a vezetőség is benne lesz de erősen. Arda kedvenc klubja a Barca mint tudjuk, minden áron itt akart focizni. Önszántából nem menne el pénzt keresni
94:39 6 - 1
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.15. 23:04:14

Nero. írta:Úgy látom Viettoból se lesz semmi. :? Mindegy, most már kezdek beletörődni hogy jövőre is Munir fog a padunkon ülni. #-o Lesz itt nagy botrány amikor az MSN közül valaki benyel egy komolyabb sérülést :roll:
Gondolom emlékszel a tavaly őszre?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.15. 22:21:58

Úgy látom Viettoból se lesz semmi. :? Mindegy, most már kezdek beletörődni hogy jövőre is Munir fog a padunkon ülni. #-o Lesz itt nagy botrány amikor az MSN közül valaki benyel egy komolyabb sérülést. :roll:

Tello nagy kedvencem volt, de azért ő minőségbe messze van a Gameiro/Nolito/Vietto hármastól.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.15. 21:48:14

A number of media outlets in Turkey are reporting that Barcelona midfielder Arda Turan may accept an offer from the Chinese League. [sport]

Na, vajon elmegy pénzt keresni? :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.15. 20:45:06

tatesz1990 írta:Én örülnék Tellonak. Nagyon jó játékosnak tartom, ráadásul már mindkét szélen hasznosan tud játszani. Ilyen típusú "vonal szélsőnk" most úgy sincs. Munirnál többre tartom őt.
Egyébként pedig szerintem jól gondolkodik a vezetőség, hogy olyan játékos kell tartaléknak, aki középcsatárt is jól tud játszani.
Munirnál vedd figyelembe, hogy sosem -talán 1-2 alaklommal játszatták a posztján és így sem vallott szégyent. Tello gyakorlatilag egy Alba/Alves 2.0. Elszaladgál, de minimális kreativitás sincs benne. Persze nem is azt várjuk, hogy egy az egyben helyettesítse Neymart vagy Alvest. Illetve az sem ártott volna, ha legalább stabil játékos lett volna az olaszoknál. De ez most mindegy. Nekem igazán nem lenne bajom vele, de centert nem tud játszani, nem is játszott. Akkor már meg kell tartani Munirt és felváltva berakni őket a rotációba, de egy MSN mögött két fiatal cserét hagyni, kicsit túlzás.
tatesz1990 írta:Ardáról az a véleményem, hogy az esélyt meg kellene adni neki, hogy bizonyítson, nem pedig fél szezon után a pokolra kívánni. Az Atlétiben ő is tudott szélről játszani, tehát akár ott is használható egy-egy meccsen. Denis Suárez szintén bővíti a lehetőségeket.
A jobbhátvéd posztra szerintem is kellene valaki, ha LE úgy áll Vidalhoz, mint eddig és pár rossz meccs után végleg kiesik a pikszisből...
Arda helyzete azért kérdéses, mert nagyon sokan vagyunk kp-n. Ha nem így lenne szerintem nem sokan szeretnék az eladását a szezonja után, gondolkodás nélkül neki lehetne ugrani a szezonnak vele.

LE nem a teljesítménye miatt tette ki. Amellett nem is hozott rossz meccseket. Ha párhuzamba állítjuk a posztjukon Ardaval, mindketten kihagytak fél szezont, nagyságrendekkel jobb teljesítményt hozott le. Személyes problémák voltak, de ha azt mondják, hogy vele akarnak nekivágni, akkor valószínűleg ezek tisztázódtak.
Forca Barca!!!!
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.07.15. 19:54:58

Én örülnék Tellonak. Nagyon jó játékosnak tartom, ráadásul már mindkét szélen hasznosan tud játszani. Ilyen típusú "vonal szélsőnk" most úgy sincs. Munirnál többre tartom őt.
Egyébként pedig szerintem jól gondolkodik a vezetőség, hogy olyan játékos kell tartaléknak, aki középcsatárt is jól tud játszani.
Ardáról az a véleményem, hogy az esélyt meg kellene adni neki, hogy bizonyítson, nem pedig fél szezon után a pokolra kívánni. Az Atlétiben ő is tudott szélről játszani, tehát akár ott is használható egy-egy meccsen. Denis Suárez szintén bővíti a lehetőségeket.
A jobbhátvéd posztra szerintem is kellene valaki, ha LE úgy áll Vidalhoz, mint eddig és pár rossz meccs után végleg kiesik a pikszisből...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.15. 19:44:09

vhogy nehezen képzelem el, hogy az atleti mindkét cserecsatárától megszabadulna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.15. 19:41:58

O elhozhatatlan, az Atma nem is hajlando targyalni rola. Lucas Perez szalat kene beizzitani ujra, csak azt meg minel elobb, hogy az eloszezont a csapattal kezdje mar meg..

Mondjuk nekem most az jutott eszembe, hogy lehet az a taktika, hogy nyaron nem hozunk senkit, mert "veletlenul" elszerencsetlenkedunk mindenkit, marad Tello, es januartol eljon a megvalto, kis Jezuska. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.15. 19:37:06

Correa sztem jobb játékos, mint Vietto, jobban örülnék neki. Életveszély volt, ahányszor csak beállt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.15. 17:52:24

Nem tudom hogy félrefordítás-e (Nagyon remélem hogy igen), de a sport szerint Vietto egy lépésre van attól hogy a SEVILLA játékosa legyen kölcsönben..

Szerintük 2 opcio maradt, Tello és Ángel Correa.

Azért ez eléggé váratlanul jött ha igaz, mert az elmult napokban folyamatosan arról cikkeztek hogy megállapodott a Barcával.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.15. 17:31:02

Samper írta:De ha jön még a napokban egy kreatív középpályás az még jobb lenne.
Középpályás hova, és minek?? Így is már túl sokan vannak ott.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.15. 17:27:12

Ha a továbbiakban más lényeges nem történne, de Ardat eladnánk, már tisztább lenne a kép a keretben. És nagyon bízom abban, hogy a B játékosai közelebb kerülnek az A-hoz. Ha jól fejlődnek, hiányposzt nem adódhat az év során. De ha jön még a napokban egy kreatív középpályás és egy tehetséges csatár, az még jobb lenne.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.15. 13:33:16

szóri mester, néha csak write only üzemmódban működöm :(

off: bajnoki topicba betettem a sorsolást átírhatnád 2016-17-re, köszike :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.15. 13:20:14

Kovbal88 írta:- miért vannak még a csapatban azok a játékosok, akik sose fognak játszani, Douglas pl?
Mondjuk mert Douglas nem kell senkinek, miközben ő nem hajlandó a spanyol első osztálynál lejjebb adni az igényeiből? Kidobni nyilván nem fogjuk, de klubot se tud találni neki Robert a fentebb leírtak miatt, ez meg nem az ő hibája, hogy a brazil nem kell senkinek.. Verma és Adriano eladásán meg dolgozik a klub, folynak a tárgyalások. Az, hogy nincs kirakatban minden egyes mozzanat, nem azt jelenti, hogy nem zajlik a meló..
Kovbal88 írta:-miért nincs minőségi cserénk támadó posztra?
Szerinted milyen minőségi játékos jönne el az MSN mögé labdaszedőnek? Alig van opció, velük tárgyalunk folyamatosan, de tessék, itt van Vietto. Amint valaki több lehetőséggel kínálja, jó eséllyel már dobja is el a Barcelonába szóló jegyét.. Remélem ha leigazoljuk Lucas Pérezt mondjuk, akkor is tele lesz sírva a fórum, hogy miért ilyen szint jött csak.

Többit már leírták neked.

Amúgy komolyan vicc ez már, hogy állítom az utóbbi azt se tudom hány év legokosabb nyarát produkáljuk, átgondolt igazolásokkal mélyítjük az amúgy szinte tökéletes keretet, a piachoz képest olcsón vásárolunk, erre minden második hsz siránkozásból áll. Ha nem tudnám kiket igazoltunk, néhány itteni reakció alapján azt hinném, hogy Demichelis és Evra jött 50-50 millióért a védelembe, a középpályára Denis helyett Victor Sánchezt hoztuk vissza, támadó igazolásként épp Cavanit véglegesítené a klub, jobbhátvédnek meg Oleguer lenne csak a keretben, meg az ő gyengébb klónja..
visca el barca írta:sampaoli nagyon csábítja viettot sevillába, állítólag rendszeres játéklehetőséget kínál neki. egyelőre csak kölcsönről van ott is szó.
Kivehetnél végre a haragosok közül, ezzel indítottam ma.. :cry: :D
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2016.07.15. 12:46:15

visca el barca írta:
Gali írta:Most olvastam egy "remek" hírt (Sport), Galliani a Camp Nouban járt és négy játékos iránt érdeklődött:
Arda Turan, Vermaelen, Adriano és Tello.
A Baccáért befolyó pénzből szeretnének bevásárolni.
Amennyiben lesz deal, remélem a vezetőség észnél lesz, mert az utóbbi években sosem jöttünk ki jól, amikor velük üzletet kötöttünk.
milannal jó üzlet? :lol:

a világ legnagyobb trógerei :lol: bármibe lefogadom, hogy a 4 játékosért összesen felajánlanak 3 milliót 4 részletbe :D

ha kitesznek egy 50-est, vihetik, ajándékba odaadjuk dagleszt is. amugy bacca hova tart? lemaradtam valamiről?
Egyébként nem lehetetlen, mert most az Interhez hasonlóan a Milan-t is felvásárolhatja egy kínai befektető csoport (az átvilágítás folyik éppen). Továbbá ellentétes hírek szerint Berlusconi kikötötte hogy a befektetőcsoportnak 400 milliót kell elköltenie játékosokra a következő 2 évben (acmilan.hu), míg az nso-n "van egy kötelezettségvállalás az új befektetők részéről, hogy 400 millió eurót fizetnek a következő két évben, és olyan embereknek árulom a klubot, akik képesek visszajuttatni oda, ahová tartozik". Ezekből is az szűrhető le, hogy lesz a Milan-nál pénz újra.

És nincs egyezség egyelőre a West Ham-mel valamint a BL-ben akar játszani Bacca.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.07.15. 12:44:31

Kovbal88 írta:Azért lehetne itt pár kérdést feltenni a vezetőségnek:

- miért balhétvédet veszünk, mikor már van 3 ember aki tud ott játszani, minek a negyedikí,
Mert a három, az egy! Matyi kevés mint szélső védő! (elégé lassú) Adriano jó eséllyel távozik.
- S. Roberto mióta jobbhátvéd? Tudom, hogy tavaly óta, de nem az a posztja, oda nem kellene valaki?
Ott van Vidal és Roberto. Masch sem volt korábban középhátvéd, mégis ott vált klasszis játékossá. Én továbbra sem ezt érzem a legégetőbb szükségletünknek. Szépségtapasz lenne ha mégis jönne valaki.
- miért vannak még a csapatban azok a játékosok, akik sose fognak játszani, Douglas pl?
Hát ez valóban kérdőjel, de azért nem gázolunk térdig ilyenekben. Vermaelen max még, de ő valószínűleg távozik is. (plusz ő egy porcelán baba azért nem játszik)
-miért nincs minőségi cserénk támadó posztra?
Lesz, ezen dolgoznak. :mrgreen:
Nem örülnék, ha most Zidane-Madrid aranykorszak köszöntene be, és ugy érzem arrafelé megyünk.
[-X

Nem értem mire ez a nagy pánik. Bajnok és kupagyőztes csapatunk van, és se nálunk se náluk nem történt olyan gyökeres változás amitől meg kéne ijednünk. Alves az egyetlen aki távozott a gálacsapatból, és töltik fel a keretet szépen minőségi cserejátékosokkal. Elégedettebb én nem is lehetnék. 8)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.15. 12:14:05

Kovbal88 írta:-miért balhétvédet veszünk, mikor már van 3 ember aki tud ott játszani, minek a negyedik?
Kovbal88 írta:És akkor a cserék: Matyi- ?????? Mi van???? Balon hihetetlen gyenge
egyszer leírod, hogy gyenge, ma meg, hogy minek veszünk balbekket mert pl ott van matyi is. ezek után elég nehéz komolyan venni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.07.15. 12:06:05

Kovbal88 írta:Azért lehetne itt pár kérdést feltenni a vezetőségnek:

- miért balhétvédet veszünk, mikor már van 3 ember aki tud ott játszani, minek a negyedik?
- S. Roberto mióta jobbhátvéd? Tudom, hogy tavaly óta, de nem az a posztja, oda nem kellene valaki?

- miért vannak még a csapatban azok a játékosok, akik sose fognak játszani, Douglas pl?

-miért nincs minőségi cserénk támadó posztra?

Nem örülnék, ha most Zidane-Madrid aranykorszak köszöntene be, és ugy érzem arrafelé megyünk.
Erre annyi esély sincs, mint hogy Messi nyerje az aranylabdát.
Nem akarom lekicsinyíteni az érdemüket, de a BL-ig sem szlalomozva a legekményebb ellenfeleken át jutottak a döntőbe, erre semmi esély megnyugtatlak. 8)

A kérdéseid nem túlzottan foglalkoztatnak, mert én az ilyesmiket nem szoktam nehezményezni, ha az edző és a vezetőség úgy itéli meg, hogy nincs szükség cserecsatárra, vagy jobbhátvédre, akkor ez így van. Szerintem a futballtörténelem egyik legrosszabb átigazolási időszakát mi vittük véghez 1-2 éve, mégis BL-t nyertünk, szerintem Munir és Sandro megoldják a cserecsatár posztot, de akkor sem vágok eret, ha megvesszük Viettot :D Csak sajnálnám, ha sokat kellene padoznia, mert szerintem azzal is tisztában vagyunk, hogy az MSN nem fog sokat padozni, illetve Vietto cserecsatárnak eléggé nagy pazarlás lenne, arra ottvan Munir mint említettem.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.15. 12:01:33

Tőlem hamarabb megkapod a választ, szerintem a vezetőség még elfoglalt.

Az első két kérdésre röviden annyi a válasz, hogy július közepe van még csak.
Ettől függetlenül lehet, hogy rajtunk marad egy-két játékos, bár nem hiszem. Találnak megoldást aug. 31-ig mindenkire. Emellett Umtiti és Matyi is tud játszani bal oldalt, de inek játszanak, ha van két balszélsőnk? Ezzel szerintem semmi gond, mély lesz a keret.

3.
Mert minőségi játékosnál elég kevés az esély, hogy leül a padra, ezt is százszor átbeszélték mások a topikban, próbálkozunk, puhatolódzunk, meglátjuk mi lesz.

4.
Senki ne mörülne neki, de ez a veszély egyelőre abszolút nem fenyeget, ne legyünk vészmadarak. Tavaly megnyerték a BL-t, ez a szezon még el sem kezdődött, mégis olyanok vagyunk, mint a BLIKK.
Kép
Válasz küldése