Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2016.07.20. 14:25:18

Samper írta: Samper 50 millás kivásárlási ára mindenre utal, csak kölcsönadásra nem. Vagy marad, vagy jó áron eladjuk visszavásárlási záradékkal. Viszont a posztja nem világos: Busi helyén való játékot alighanem Maschenak is megígérték. Szerintem a kozéppályán további jövések - menések várhatóak.
Szerintem egyértelmű a szándék Samperrel kapcsolatban. Azért lesz az első csapat tagja, hogy tanuljon. Szinte biztos, hogy Busquets posztjára szeretné felkészíteni Luis Enrique. Ha Mascherano marad stabil kezdő a védelemben, akkor viszonylag keveset játszik majd ő ezen a poszton, mert neki is kell a pihenés.. Samper legtöbbször úgyis csereként kaphat majd szerepet, esetleg a kupában kezdhet néha...
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.20. 13:17:01

Samper írta: Samper 50 millás kivásárlási ára mindenre utal, csak kölcsönadásra nem. Vagy marad, vagy jó áron eladjuk visszavásárlási záradékkal. Viszont a posztja nem világos: Busi helyén való játékot alighanem Maschenak is megígérték. Szerintem a kozéppályán további jövések - menések várhatóak.
Lévén, hogy nagy valószínűséggel Masch lesz még Piqué első számú társa (kivéve ha Umtiti olyat mutat, hogy kiszorítja a kisfőnököt) ez esetben borítékolhatod, hogy vkp-ban fog játszani, lévén mikor beugrott eddig Lucho oda tette be Busi helyére.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.20. 12:32:05

"Kicsit hosszúra nyűlik az argentin csatár leigazolásának ügye, de úgy tűnik az egyik lehetséges kérő mégis visszakozott, pont a Barcelona miatt, írja a sport.es.

Az utóbbi napokban többször is cikkeztek az újságok arról, hogy Luciano Vietto nagyon közel jár ahhoz, hogy a Sevillához igazoljon. Nos, most maga az andaluz klub főnöke, Pepe Castro jelezte, nem lesz semmi a transzferből.

"Figyelemreméltó játékos ugyan, akit szeretnénk megszerezni, de én azon a véleményen vagyok, egy labdarúgónak oda kell igazolnia, ahova ő akar. Ebből kifolyólag, ha Vietto a Barcelonához szeretne menni, akkor menjen oda" - mondta Castro."

(Forrás:Barcanoticias)
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.07.20. 11:20:09

Nem vagyok benne biztos hogy találunk valakit az MSN mögé.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.20. 11:19:33

palesz77 írta:Denis, Rafinha es Arda percei nem azon fognak mulni, hogy ki jatszik epp vkp-be. Samper tavozasa vagy maradasa nem befolyasolja az o helyzetuket - max ha CM-ben is kiprobalna Lucho, aminek en speciel orulnek.
Samper 50 millás kivásárlási ára mindenre utal, csak kölcsönadásra nem. Vagy marad, vagy jó áron eladjuk visszavásárlási záradékkal. Viszont a posztja nem világos: Busi helyén való játékot alighanem Maschenak is megígérték. Szerintem a kozéppályán további jövések - menések várhatóak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.20. 10:33:14

With the signing of Umtiti & Digne, Jeremy Mathieu might leave for lack of playing time for €10M. Liverpool & Besiktas are options. [SPORT]

Meglepne.. Mindenesetre megvan a B terv: Marquinhos: "Leaving PSG is not easy. I am glad about the interest shown in me by a club such as FC Barcelona, I can not hide that. We're talking about biggest club in world, but I've to keep my feet on ground because PSG has never wanted to sell me." :mrgreen:

Vietto is still Barcelona's first option to be the squad's '4th' forward. Player wants the move however also wants more playing time. [md]

Hat pedig jatszani nem fog sokat. De eldonthetne vegre, ha meg napokig huzza, akkor se valtozik az itteni szituja majd..
Tobias88 írta:Halilovicsot szinte biztos vagyok benne hogy két év múlva visszavesszük, mert 12.5 millió nem lesz sok érte.
Remelemen is, mert az azt jelentene, hogy kicsit erettebb lett, es rajott, hogy a tehetsege nem eleg ahhoz, hogy magas szinten jatsszon, melozni is kell. A Gijonban ezt nem sikerult megtanulnia, ki is kerult a csapatbol, remelem most eszbe kap, mert nagyon ugyes gyerek.
Alexandro írta:...
Visszavasarlasi eseten az adott klub inkabb fogja jatszatni a jatekost, mert penzt is adtak erte, es lehet veluk is marad. Ha meg nem, akkor is keresnek rajta. Egy sima kolcsonnel meg nem fog egy edzo se egy olyan emberre epiteni, aki valamennyivel tehetsegesebb a posztjan levo masik jatekosnal - konkurencia lesz az tuti -, de ev vegen ingyen tavozik. Csak Gijon szintu gyenge csapatoknal valik ez be altalaban, ez biztosabb modszer.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2016.07.20. 10:25:28

Én ezt a Halilovics ügyet nem értem. Miért jó az nekünk, ha egy tehetséges gyereket eladunk majd nagy eséllyel több mint a duplájáért visszavesszük? Ennél egy sima kölcsön szerintem jobb lett volna.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.20. 10:16:48

BarcafanTomee írta:Aztán majd 2 nap múlva jön a hír, hogy még is ő érkezik. :mrgreen:
Persze, mert a végén még kiadjuk érte a 40et #-o

Halilovicsot szinte biztos vagyok benne hogy két év múlva visszavesszük, mert 12.5 millió nem lesz sok érte. Ha a játékost sem zavarta ez az ügylet, akkor ez volt a legjobb döntés. Talán az lett volna egy kicsit jobb, ha egy EL-es csapathoz megy, mert ott több meccs van és biztosan többet is játszana.
94:39 6 - 1
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.07.19. 21:57:45

A Sevilla alelnöke ma már sokadjára jelentette ki, hogy Gameiro csak akkor távozik, hogy ha valaki leteszi érte a 40 milliót. Szerintem ő nincs is már a célpontok között.

Aztán majd 2 nap múlva jön a hír, hogy még is ő érkezik. :mrgreen:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.19. 19:59:31

Bob_Marley írta:Oké Alfonso nem volt a legjobb példa, mert rohadt sokat fizettünk érte anno a semmire, de maga a gondolati sík hasonlót, csak akkoriban aztán tényleg voltak szép igazolásaink. :lol:
Jó, de Alfonso-nak ott volt az eb előtte, mikor 3-3nál továbblőtte a spanyolokat és nemzeti hős volt (egy rövid ideig). Nem csoda hogy felment az ára :mrgreen:
94:39 6 - 1
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.19. 19:34:59

Nononono az Inter nálam topklub. :lol:

Szerintem sem vagyunk semmivel elkésve, de azt én se értem, hogy miért nem tudunk hozni valami sima beugrósat. Anno is elhoztunk egy Alfonsot Kluivert mögé, most is lehetne valakit találni a Ligában. Ruben Castro a "halál felé közelít", de évek óta megrugdossa a maga kis góljait. Vagy ugye pl Aduríz. Annyira amennyire kell betudnak ugrani.

Oké Alfonso nem volt a legjobb példa, mert rohadt sokat fizettünk érte anno a semmire, de maga a gondolati sík hasonlót, csak akkoriban aztán tényleg voltak szép igazolásaink. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.19. 18:55:04

mezenga írta:Ousmane Dembélé
Ő játszani és fejlődni akart, ezért kosarazott ki minden top klubot, köztük minket is, és ment a Dortmundba. Gabriel Jesusnak is ezt kéne tennie szerintem, egy Interrel menne most a legtöbbre a jövője szempontjából.
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2016.07.19. 18:24:49

Ousmane Dembéléről, (akit mi is figyeltünk) van egy videó Nemzeti Sporton a Dortmund eddigi felkészülési meccseiről. Hát 15 milliót lazán megért nekik, nem értem nekünk miért nem. Nagyon nagy tehetségnek tűnik. A brazil Gabriel Jesus 24 millióért semmivel nem tűnik jobbnak. Bár ezt csak a videók alapján mondom.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.07.19. 15:43:31

Kellemes gond,hogy kit tud pótolni Sergi Roberto.Hiszen helyt állt,Alves Rakitic Busquets és még Messi helyén is
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.19. 15:15:30

Tobias88 írta:Pedig de, csak nem vetted a számításba SR-t. Mert bizony SR pótolta tavaly azon a pár meccsen Busquets-et amikor nem játszott. Ha lesz Samper akkor SR-nek nem kell pótolnia, azaz pótolhatja majd Iniesta Rakitic kettőst -> kevesebb perc jut másnak :roll:
Csak tavaly volt egy Alves is a csapatban, aki végigtolta a szezont.. SR Sampertől függetlenül jobbhátvéd lesz idén, Vidal az egyetlen a poszton rajta kívül, nem hinném, hogy Rakitic helyére bedobná Lucho bármikor is. Max ha nincs más opciója már, de ez meg megint nem Samper függő.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.19. 15:06:13

palesz77 írta:
hedora írta:Ebben én nem lennék annyira biztos, talán Rafinha nem, Ő más tészta...
Ezt most nem értem. Szerinted Sampertől függ, hogy mennyit játszik majd Arda, Denis és Rafinha? Sergi fiú Busit, Ardáék meg Init, Rakiticet, Messit és Neymart tudják helyettesíteni, nem hiszem, hogy nagyon befolyásolnák egymást.
Pedig de, csak nem vetted a számításba SR-t. Mert bizony SR pótolta tavaly azon a pár meccsen Busquets-et amikor nem játszott. Ha lesz Samper akkor SR-nek nem kell pótolnia, azaz pótolhatja majd Iniesta Rakitic kettőst -> kevesebb perc jut másnak :roll:
94:39 6 - 1
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2016.07.19. 14:36:18

Van Persie neve régen felmerült..sztem nem lenne rossz beugrós szerepre .rutinja meg lenne. Akár még Larsson féle beugro ember is lehetne.. Fenerből elvágyódik 7milliót ajánlott érte a Stoke nem hiszem h nekünk nem érne meg annyit. Bukni nem nagyon tudnánk rajta.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.07.19. 14:11:01

Ja meg Ardának idei szezontól korlátozzák a törökbe utazásait és külön étkezési tanácsadót biztosítanak neki.Ezt egy profi focista önmagától megteszi,ha a csapat meghatározó tagja akarna lenni.Nekem csalódás Arda!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.19. 13:53:23

hedora írta:Ebben én nem lennék annyira biztos, talán Rafinha nem, Ő más tészta...
Ezt most nem értem. Szerinted Sampertől függ, hogy mennyit játszik majd Arda, Denis és Rafinha? Sergi fiú Busit, Ardáék meg Init, Rakiticet, Messit és Neymart tudják helyettesíteni, nem hiszem, hogy nagyon befolyásolnák egymást.
Tobias88 írta:Lehet hogy tényleg eladjuk a törököt? :? Nesze neked kedvenc klub, meg egy álom megvalósulása. Fél évet nem játszhatott, bevállalta, fél év után meg elküldenénk. Nem lenne valami szép üzenet :|
Úgyse adjuk el, de ha mondjuk a török hajtott volna minden meccsen, nem a félpályán kocog vissza, miközben az embere gólt lő, talán többet játszott volna, és nem merül fel az eladása.. :roll:
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.07.19. 12:33:02

palesz77 írta:Denis, Rafinha es Arda percei nem azon fognak mulni, hogy ki jatszik epp vkp-be. Samper tavozasa vagy maradasa nem befolyasolja az o helyzetuket - max ha CM-ben is kiprobalna Lucho, aminek en speciel orulnek.
Ebben én nem lennék annyira biztos, talán Rafinha nem, Ő más tészta...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.19. 11:05:59

Denis, Rafinha es Arda percei nem azon fognak mulni, hogy ki jatszik epp vkp-be. Samper tavozasa vagy maradasa nem befolyasolja az o helyzetuket - max ha CM-ben is kiprobalna Lucho, aminek en speciel orulnek.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.19. 10:50:48

visca el barca írta:ide biztos nem fog jönni, ezt látszik alátámasztani az is h samperrel kötünk egy 4 éves szerződést.
Ez szép és jó, de ha Sampert nem adjuk kölcsönbe, akkor idén megint valaki nagyon nem fog játszani. Van az alap kezdő Busquets, Rakitic, Iniesta és a többiek: SR, Rafinha, Arda, Denis és akkor még ő is? Ha azt vesszük Busquets cseréje lehet, de akkor a többiek négyen két pozícióra túl sokan vannak. Ha SR-el jobb hátvédként is számolunk, akkor is valakinek a Rafinha Arda Denis (kölcsön) hármasból mennie kellene szerintem.

Lehet hogy tényleg eladjuk a törököt? :? Nesze neked kedvenc klub, meg egy álom megvalósulása. Fél évet nem játszhatott, bevállalta, fél év után meg elküldenénk. Nem lenne valami szép üzenet :|

Szóval lényeg a lényeg, Sampert kölcsönbe kellene adni 1 évre (visszahívhatóan), amíg kiderül hogy
  • - Rafinha bírja e a futballt a sérülése után
    - Arda képes e még magas szinten focizni
    - Denis be e váltja a reményeket
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.19. 10:23:50

Tobias88 írta:http://www.marca.com/en/football/real-m ... b4581.html

Én örülnék ha oda menne, annak kevésbé ha hozzánk és a Madrid még srófolna is az áron. Szerintem ő nekik amúgy ilyen B terv szerűség, ha esetleg Pogba mégis a MU-ba menne. Kétlem, hogy Kroos Modric Casemiro hármas mellé kéne még Pogba és Gomes is a Madridnak, de tudjuk hogy néha ész nélkül igazolnak :D
ide biztos nem fog jönni, ezt látszik alátámasztani az is h samperrel kötünk egy 4 éves szerződést.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.19. 10:20:19

Szerintem bőven van idő még csatárt igazolni júliusban, a keret nagyja úgy is augusztus elején érkezik. Persze jó lenne ha már most itt lenne és edzene, hogy a spanyol szuperkupában tudjon játszani, de az az érzésem, hogy ott még Munir kezd majd.

http://www.marca.com/en/football/real-m ... b4581.html

Én örülnék ha oda menne, annak kevésbé ha hozzánk és a Madrid még srófolna is az áron. Szerintem ő nekik amúgy ilyen B terv szerűség, ha esetleg Pogba mégis a MU-ba menne. Kétlem, hogy Kroos Modric Casemiro hármas mellé kéne még Pogba és Gomes is a Madridnak, de tudjuk hogy néha ész nélkül igazolnak :D

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... esion.html

Vietto meg megy a Sevillába? Ha azt nézem, hogy a játékosnak mi a jó, akkor a Sevilla sokkal jobb választás, mint a Barca, ez nem kétséges. Ott azt hiszem kezdő lesz jövőre, és onnan mindig is könnyű volt a legnagyobb csapatokhoz átjönni. Lásd Krychowiak, Bacca, Vidal, Rakitic, stb.

Viszont ha oda megy, akkor a tavalyi kerethez képest ő lesz a 4. támadó szellemű játékos aki érkezett, azaz lesz pár távozó a Sevillából még idén. Remélem Gameiro nem hozzánk jön irreális összegért.
palesz77 írta:Valencia are interested in Barcelona full-back Montoya (25), who was on a 6-months loan spell at Real Betis last season. [Deportevalenciano]

Marsielle are interested in Barcelona midfielder Alex Song (28), who spent his previous two seasons on loan at West Ham. [le10sport]

FC Barcelona want to sell Adriano since he doesn't feature in Enrique's plans. However, he refuses to cooperate with his departure [sport]
Tello-ról, Douglas-ról továbbra sincs új hír? Eléggé elkeserítő, hogy nem tudunk megszabadulni a felesleges játékosoktól. (Tello max válthatná Sandro-t) Vermaelenről is írták, hogy távozik aztán azóta se történt semmi.
palesz77 írta:German club Hamburg have expressed interest in Barca midfielder Alen Halilovic (20) with the transfer fee undisclosed. [bild]
Én inkább a kölcsön híve lennék. Tavaly majdnem az összes meccsen pályára lépett a Gijon-ban 20 éves létére, nem értem hogy miért kellene eladnunk visszavásárlási opcióval. Persze ha a játékost ez nem zavarja, akkor nincs probléma, de azért ezt kétlem.

Amúgy is, a nagy tehetségeket eladjuk visszavételi opcióval, a ballasztot meg kölcsönadjuk. Nem értem #-o
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.07.19. 10:41:24-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.19. 10:08:39

Az hagyjam, megmondta a Sevilla mar 50-szer, hogy 40 alatt nem johet. Semmi ertelme annak, hogy 25-ot ajanlunk erte most, mintha a Nolito ugyet latnam ujra.. :D

Nekem egyre gyanusabb, hogy kis Jezuskanak keszitik ezekkel elo a terepet, mert ennek igy tenyleg nincs sok ertelme. Akit amugy scoutingoltam( :mrgreen: ), nem ugyetlen gyerek egyaltalan, de tehetseg alapjan se hiszem, hogy o a tokeletes megoldas. Kardomba meg mindig nem dolnek, ha jonne, de o inkabb 9-es, Martialnal gyengebben nyomja a szelen. Stilusra olyan mint R9 kb, csak lassabb, es nem cselez olyan jol.. :D Suareznel talan picit jobb 1v1-ezesben, de europai vedok ellen lehet ugyanannyira menne o is - vagy annyira se -, kicsit robbanekonyabb, de nem egy R9 indulosebessegben.. Fizikalisan is sajna eleg gyenge, eszmeletlenul sokat van a foldon. A rugoi viszont nagyon jok, jol emelkedik, egesz magabiztos befejezo, passzolni is jol tud, de meg nagyon kis csiko, sokat hibazik. Vedekezesben meg lelkes, csak nem tud jol, sokat szabalytalankodik. Hozza hasonlo tehetseg van europaban is, az eddig latottak alapjan pl ha Dembelet elvinne elolunk a Real par ev mulva, az szerintem inkabb zavarna, mint most Jesusnal. Jo kis csatar lehet, de szerintem kimagasloan jo nem lesz, "csak" egy a sok jobol - mar HA sikerul felvennie az europai foci ritmusat, es HA ezek utan ki is tudja magabol hozni a maximumot.

A masik amire gondolni tudok, hogy tenyleg nem akar egy minosegi jatekos se jonni az MSN moge, csak ezt nem akarjak kozolni a klubnal. Mert igazabol reg hozhattunk volna elore valakit, a jeloltjeink egyike se volt EB-n, mindegyiknek tiszta a helyzete es az ara is kb, ehhez kepest csak alkudozunk. Most is ott van meg Lucas Perez, 20-nal nem kerulne tobbe, megis zart ajtokon kopogtatunk helyette. Nyilvan Robertek tudjak mit miert csinalnak, az idei nyar alapjan en nem szolom meg oket, de nekem azert gyanus mar ez, ami csatarigazolas neven fut nalunk most nyaron. Ha lenne valos es jo opcionk, szerintem mar nalunk lenne.. :-k
Válasz küldése