Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.03.12. 20:16:47

palesz77 írta:VB meccseken például rengeteg rossz megoldást választott, sokszor Busi poszton adott el labdát, amiből jöhetett az ellenfél, e mellé meg volt legalább 2 piros lapos butasága azon a 4-5-6 meccsén.
Ez szerinted mentális problémára vall és agyi gyengeségre?
20 éves volt Palesz, bekerült egy VB-n egy komoly válogatottba!! Gondolkozzatok már miket írtok. Nem Balotelli, aki hetente 10 nőt visz fel magával és bulizik minden nap.
Kőkeményen rakkol, tapasztalatlan volt, első világeseménye.
Annyira nem ostoba fél Európa szakember gárdája, hogy ezt ne látnák, amiket itt vizionáltok fórumozóként.

Elfogadom, hogy nektek nem szimpatikus, de mindezt ne úgy bizonygassátok, hogy kitaláltok róla dolgokat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.12. 20:13:49

Alcantara írta:
Nem guglizok, csak eszembe jutott két jelentéktelen név a vesszőparipához: Az egyik egy Maradona nevű pali, a másiknak nem tudom a rendes nevét hirtelen, valami Fenomeno vagy hogy emlegetik.
Állítólag mindketten jól fociztak.
Nekem is eszembe jut, Mendieta, Coco, Zambrotta, Ibrahimovic csak hogy nálunk maradjunk továbbra is.

Pogbáról nekem két dolog jut eszembe mindig mikor látom játszani. Kiváló fizikum mellé nagy felelőtlenség. Kockázatos passzok, hanyag megoldások, felesleges cselek. Ez nálam kimeríti a még éretlen bohóckodó jelzőt. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.03.12. 20:23:16-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.12. 20:01:23

Alcantara írta:Lehetne erről valami konkrétumot megtudni, mert én annyira nem vagyok tájékozott ebben a témában. Mitől gyenge agyilag és milyen bohóckodásokat csinál ő konkrétan?
VB meccseken például rengeteg rossz megoldást választott, sokszor Busi poszton adott el labdát, amiből jöhetett az ellenfél, e mellé meg volt legalább 2 piros lapos butasága azon a 4-5-6 meccsén.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.03.12. 19:52:25

Bob_Marley írta:Pogba szerintem egy remek játékos, de több gondunk lenne vele mint hasznunk. Mentálisan vannak gondjai, s ez egy olyan közegben, ahol minden meccs baromi fontos nem fér bele (Juventusnál belefér a "bohóckodás" az a kérdés hogy 10-20 ponttal nyerik-e a bajnokságot). Hiába jó, ha agyilag gyenge. :D
Lehetne erről valami konkrétumot megtudni, mert én annyira nem vagyok tájékozott ebben a témában. Mitől gyenge agyilag és milyen bohóckodásokat csinál ő konkrétan?


Bob_Marley írta:Plusz nekem örök vesszőparipám, hogy olaszból-spanyolba vagy fordítva nem igazán szoktak bejönni. Van biztos kivétel......
Nem guglizok, csak eszembe jutott két jelentéktelen név a vesszőparipához: Az egyik egy Maradona nevű pali, a másiknak nem tudom a rendes nevét hirtelen, valami Fenomeno vagy hogy emlegetik.
Állítólag mindketten jól fociztak.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.12. 19:34:51

Egy 27 éves ereje teljében lévő embernél rohadtul mindegy, hogy kapus, középhátvéd, sorozatgyilkos vagy éppen balett táncos. Bőven van a pályafutásában a hollandnak is, s egyáltalán nem lefelé menő. 30 felett lehetne mondani, de 27? Ezt nem tudom elfogadni, főleg hogy én is akörül vagyok. :D

Sebesség számít, de 28 a legjobb focista kor, nem fog 7-8 évig ugyanúgy futkorászni, de ha már itt tartunk, akkor Abidal is akörül jött hozzánk és csak ellébecolt a szélen gond nélkül évekig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.12. 19:30:28

Bob_Marley írta:
ALves topik, Van der Wiel
Azért nehogy már egy 27 éves ember öreg legyen, meg 2-3 év legyen benne. Legjobb kor, s kb most van pályája közepe fele. Nem lenne rossz egyébként a holland és illene is ide szerintem (Ajax iskola, szinte vérrokon), de nekem Mario nagyon szimpatikus.
Nem mondtam, hogy öreg, de akkor már inkább egy fiatalabb játékost vennék, mert mondhatsz bármit, egy olyan poszton, ahol a sebesség eléggé fontos, egy 28 éves játékos - 28 évesen léphetne először pályára nálunk - szerintem nem számít a legjobb korban levőnek. De 7-8 év elég sanszos, hogy nincs már benne. Ha még 35 évesen is top teljesítményt tudnának nyújtani általában a jobbhátvédek, akkor most nem kéne Alves helyett embert keresni..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.12. 19:26:36

Bob_Marley írta:
ALves topik, Van der Wiel
Azért nehogy már egy 27 éves ember öreg legyen, meg 2-3 év legyen benne. Legjobb kor, s kb most van pályája közepe fele. Nem lenne rossz egyébként a holland és illene is ide szerintem (Ajax iskola, szinte vérrokon), de nekem Mario nagyon szimpatikus.

Egy 30 éves játékos nem öreg, de azon a poszton már necces. Középső védőnél például tökéletes ez a kor, de jobb hátvédként kb. az a kor az, ahonnan már visszafelé változik a teljesítmény. Nyilván nem t5örvényszerű és vannak kivételek, de nálunk a sok futás és gyors sprint az alapkövetelmény és a szükséges oda.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.12. 19:05:26

ALves topik, Van der Wiel
Azért nehogy már egy 27 éves ember öreg legyen, meg 2-3 év legyen benne. Legjobb kor, s kb most van pályája közepe fele. Nem lenne rossz egyébként a holland és illene is ide szerintem (Ajax iskola, szinte vérrokon), de nekem Mario nagyon szimpatikus.

Pogba szerintem egy remek játékos, de több gondunk lenne vele mint hasznunk. Mentálisan vannak gondjai, s ez egy olyan közegben, ahol minden meccs baromi fontos nem fér bele (Juventusnál belefér a "bohóckodás" az a kérdés hogy 10-20 ponttal nyerik-e a bajnokságot). Hiába jó, ha agyilag gyenge. :D Plusz nekem örök vesszőparipám, hogy olaszból-spanyolba vagy fordítva nem igazán szoktak bejönni. Van biztos kivétel, de több nevet tudnék mondani, aki nagyon befuccsolt egy-egy ilyen transzfer után.
Mindkettőre lehet mondani, hogy nem betonbiztos érv, ami igaz is, csak ezt 80-100 millióért kipróbálni??Háááááát, elég nagy luxus lenne. Ennyi pénzt meg egészen biztosan nem ér, így mást kellene nézegetni. MU-ba illene nagyon, ott úgyis most elég nagy változások vannak, s a pénzt is dobálják két kézzel...Egy angol ligában jobban érvényesülnének a fizikai tulajdonságai, amik amúgy nagyon kiemelkedőek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.12. 17:39:49

Petr írta: A gond az, hogy egy játékos leigazolásával bezáródhatnak a kapuk az ifik előtt akár 2-3-4 évre is, ami kellemetlen, főleg megnézve a potenciát Halilovicban vagy Samperben, Rafinháról nem is beszélve. Egy játékosnak örülnék egyedül, őt is Iniesta helyett tudnám elképzelni: Mata.
Ezen én is sokat gondolkodtam. Kicsit 22-es csapdája ez a helyzet. Nem feltétlenül azért, mert nincs akkora potenciál a fiatalokban, de főleg Halilovicnak még relatíve sok idő amíg olyan szinten lesz, hogy bátran bevethető a felnőtteknél vagy egyáltalán meg fogja-e azt a szintet ütni ami egy Barca kezdőtagsághoz kell. Ennyi idő pedig nincs, Ini sajnos már "kimenőben" van, fiatalabb nem lesz, igazából idén sincs már olyan szinten, hogy stabil kezdője legyen a csapatnak, jövőre már kell helyette valaki. Rafinha a kérdés, elő tud-e annyira lépni , hogy komoly erősítés legyen kezdőként. Erre sajnos már nem biztos, hogy építhetünk, hatalmas kockázat van benne.
Így minél hamarabb kellene valaki, aki már egyenesen a kezdőbe jön. Samper pedig inkább Busi helyére pályázhat, oda meg nem keresünk embert, ha minden igaz.

Pogba szerintem nem elvetélt ötlet, mert elég mobilis, kétlábas játékos, aki védekezni és támadni is tud, így a brazillal és a horváttal is jó párost alkothatna. Rafinha pedig kiszoríthatja Rakiticet a kezdőből, így lenne egy Pogba-Rafinha/Rakitic-Busi kp, ami szerintem ütős lehetne. Cserék pedig szintén szintén minőségiek lennének Inivel és a horváttal/brazillal.
Mire Halilovic beérik (mondjuk 2 év) Ini már valószínűleg nem lesz és a horvát sem lesz fiatal, így őelőtte is nyitva lehet az út.
Ez természetesen csak egy elmélet és kombinálás, csupán annyi lenne a lényeg, hogy Pogba-val nem biztos, hogy elzárnánk az utat a fiatalok előtt és nagyon jól is járhatnánk vele. Persze nincs garancia, hogy beválik, de én nem tartom egyáltalán rossz ötletnek.

Mata-t én igazán nem tartom akkora spílernek, nem véletlenül került ki a Chelsae kezdőjéből sem. Persze minőséget jelent, de kár beszélni is róla, mert most ment a United-hez, szóval felejtős.
Balinho írta: Hát... A játékosok átlagfizetése egyelőre nálunk magasabb, és ha igaz még a Porto is lejjebb adta az igényeit, hogy Danilo Madridba mehessen, szóval ez kicsit kifogásgyártásnak tűnik nekem.
Ez egy dolog, viszont azt nem tudhatjuk, hogy a Real és mi mennyit ígértek/ígérünk. Ezt egy 25 játékosra átlagolt számból nem lehet kikövetkeztetni.
Carvajalnak hozzállásbeli problémái nincsenek, szóval számára a konkurencia nem hiszem, hogy bármit is (max. minimálisat) változtatna, ez más posztokon a nagyobb gond.
Számomra kicsit meglepő ez az egész, mert szinte minden inkább mellettünk szól a Reallal szemben, de lehet, hogy ő is már ötéves kora óta ősmadridista. :mrgreen:
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.12. 13:49:33

kristop írta:
Petr írta:szerk.: Barcelona are interested in Villarreal right back Mario (24), who is an option to replace Dani Alves. [md]
mario gaspart én is nézegettem már, bírom a játékát, meg az egész villarrealét is, de nem tudom komolyan venni. ő nem akkora név, hogy elfogadják a szurkolók.
daglesz sem, mégis skandálták a nevét :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.12. 12:27:06

Minden cska azon múlik, hogy mutatkozik be az első pár meccsén. Ha szimpatikus egy játékos, akkor sokkal több mindent el is néznek neki.

Én nem figyeltem a játékát, nézek majd róla videót, de bárki bevállhat. Azért nem az alja a csapatunk Scoutjai nyilván, ha kinézték valóban, akkor beválhat.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.12. 12:25:13

Petr írta:szerk.: Barcelona are interested in Villarreal right back Mario (24), who is an option to replace Dani Alves. [md]
mario gaspart én is nézegettem már, bírom a játékát, meg az egész villarrealét is, de nem tudom komolyan venni. ő nem akkora név, hogy elfogadják a szurkolók.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2015.03.12. 12:28:49-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.12. 11:28:30

bence-barca írta:Egyébként ez csak számomra hihetetlen, h annak ellenére, h el vagyunk tiltva ugyanolyan mennyiségen jönnek a transzfer hírek és ez a topic is pörög azért? Holott teljesen felesleges, ki a fene tudja, h 2 év múlva ki lesz mozdítható, kit lehet elhozni stb... lehet addig Pogba megjár még 2 csapatot, lehet Danilo már rég eligazol Kínába... jó, nyilván ezek túlzások, de a lényeg, h nem értem, h tud a sajtó még mindig cikkeket kiadni és ezzel lázba hozni a szurkolókat. A fenébe is, 2 év mire igazolhatunk, teljesen felesleges ezeken morfondírozni..... :lol:
Lehet igazolnunk, csak 2016 januárjáig nem játszhat Barca mezben a forma hivatalos mérkőzésen, de pl kölcsönbe lehet adni :wink:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.12. 11:24:03

Egyébként ez csak számomra hihetetlen, h annak ellenére, h el vagyunk tiltva ugyanolyan mennyiségen jönnek a transzfer hírek és ez a topic is pörög azért? Holott teljesen felesleges, ki a fene tudja, h 2 év múlva ki lesz mozdítható, kit lehet elhozni stb... lehet addig Pogba megjár még 2 csapatot, lehet Danilo már rég eligazol Kínába... jó, nyilván ezek túlzások, de a lényeg, h nem értem, h tud a sajtó még mindig cikkeket kiadni és ezzel lázba hozni a szurkolókat. A fenébe is, 2 év mire igazolhatunk, teljesen felesleges ezeken morfondírozni..... :lol:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.11. 20:35:18

danianevem írta:a mundo szerint Pogba az első számú jelölt, rajta kívül Koke és Calhanoglu lehet az érkező a középpályára. A török ügynöke megerősítette a Barca megkeresését és annyit mondott, hogy Hakan jól érzi magát Leverkusenben.
Egyiknek sem örülnék, főleg Pogbának nem.Nem is tudom, hogy ki lenne a megfelelő ember a középpályára. A gond az, hogy egy játékos leigazolásával bezáródhatnak a kapuk az ifik előtt akár 2-3-4 évre is, ami kellemetlen, főleg megnézve a potenciát Halilovicban vagy Samperben, Rafinháról nem is beszélve. Egy játékosnak örülnék egyedül, őt is Iniesta helyett tudnám elképzelni: Mata.
Btw költsenek inkább pénzt egy jobbhátvéd felkutatására és leigazolására.

szerk.: Barcelona are interested in Villarreal right back Mario (24), who is an option to replace Dani Alves. [md]
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.11. 20:32:08

Még nincs hivatalos hír, főleg nem Daniloról...

PCsabi hsz-ét kibővítve: a mundo szerint Pogba az első számú jelölt. Ő, vagy pedig Koke és Calhanoglu közül lehet egy érkező a középpályára. A török ügynöke megerősítette a Barca megkeresését és annyit mondott, hogy Hakan jól érzi magát Leverkusenben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.03.11. 20:35:36-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.11. 20:22:17

Danilot sajnálom,nyáron hozni kellett volna de elszabta a vezetőség ezt is.
Amúgy az már official?

Pogba, szerintem ő is madridban fog kikötni, őt kevésbé bánom, mint a brazilt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.11. 20:03:32

Ha már úgyis téma a gyerek.

Poll: "Pogba is the transfer Barcelona needs?" Yes 71% - No 29% #fcblive (4198 votes) [sport]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.10. 11:58:57

danilo, ha oda megy szerintem a saját karrierje szempontjából jó döntést hoz, illik oda. carvajal jó játékos, de számomra olyannak tűnik, aki addig, amíg nem igazolnak egy potenciális sztárt arra a posztra, addig megoldja és ennyi. a marcelo, coentrao és a danilo, carvajal páros meg több mint korrekt.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.10. 11:51:38

Auriert el kell csábítani a PSG-ből, aztán nincs probléma.. :^o
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.10. 11:47:30

Nem írtam, hogy rossz.
Csak a szurkolók véleményalakulásáról értekeztem.
Nálam is a jobbak között van ezekben a posztszegényes időkben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.03.10. 11:43:10

Szerintem sem rossz játékos Carvajal. Amikor Madrid meccset nézek (ha tippmixen rakom őket), általában nem rossz teljesítményeket nyújt, ahhoz képest kezdetben mennyire nem illett a csapatba.

Lehet azért cserélnék le, mert kinézetre nem illik a csapat imázsába. 8)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.03.10. 11:38:19

csababarca írta:
visca el barca írta:vagy csak ancelotti tudja h carvajal jó indulattal is csak egy jó jobb bekk és soha nem lesz klasszis.
Most klasszisnak van beállítva,top 1 jobbhátvéd.
Aztán véletlen eligazol 1-2 év múlva, le lesz hurrogva,hogy mindig is egy kerékkötő volt.
(ld.: Di Maria-Özil esete, egekig magasztalták őket, Özil jobb is volt mint Iniesta, eligazolt, azóta nevetnek rajta, Higuain dettó)
Fölösleges Carvajalt bántani, mert jó kis jobbhátvéd. Jelenleg egyébként is eléggé hiányposzt a szélsőhátvédek pozíciója, úgyhogy jelenleg az elitbe tartozik (tény, hogy amikor még Maiconok, csúcsformában lévő Alvesek szaladgáltak a pályákon, akkor nem fért volna oda, de van der Wielek, Lichtsteinerek, Glen Johnsonok, Rafaelek, Montoyák-jelenkori Alvesek mellett azért jónak számít), és azért ide is bőven elférne.
defender3 írta:
Chino írta: Olyan összeget ígérhetett a Real? Más nem jut eszembe, mert nem indokolná. Azért kíváncsi leszek, hogy tényleg igaz-e. Az pedig röhej lesz, ha ott padozza végig a szezont Carvajal mögött.
Brazil, nem kell sokat várni tőle. Inkább a pénz érdekli mint az, hogy játszon. Vagy az lehet, hogy Perez előlünk akarja elvenni.
Hát... A játékosok átlagfizetése egyelőre nálunk magasabb, és ha igaz még a Porto is lejjebb adta az igényeit, hogy Danilo Madridba mehessen, szóval ez kicsit kifogásgyártásnak tűnik nekem.
MQuCsabi írta:..Vagy Real drukker. :roll:
Az ilyet meg sajnos el kell fogadni. Kár, hogy az egyébként is szűk jobbhátvédpiac egyre szűkül, még nagyobb kár, hogy magát a jobbhátvédkérdést úgy szrtuk telibe idény elején, hogy úgy tűnik évekig fogjuk nyögni (főleg, ha az egész folyamat eredményeként kénytelenek leszünk 2, de akár 3 évre aláíratni Alvest csilliárdokért)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.10. 10:57:10

ők mindig is ilyenek voltak, köpködnek orrvérzésig, igazi karakán szurkolói magatartás, amire büszkék lehetnek. de ez legyen az ő bajuk :D

mi meg majd hosszabbítunk alvessel 3 évre 50 milláért és kész :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.10. 10:15:38

visca el barca írta:vagy csak ancelotti tudja h carvajal jó indulattal is csak egy jó jobb bekk és soha nem lesz klasszis.

Most klasszisnak van beállítva,top 1 jobbhátvéd.
Aztán véletlen eligazol 1-2 év múlva, le lesz hurrogva,hogy mindig is egy kerékkötő volt.
(ld.: Di Maria-Özil esete, egekig magasztalták őket, Özil jobb is volt mint Iniesta, eligazolt, azóta nevetnek rajta, Higuain dettó)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése