Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 08:41:04

Hogy működik ez a Neymar dolog a jogokat illetően?
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.17. 08:28:08

azt kellene állandóan szem előtt tartanunk, hogy nincsenek tökéletes játékosok, csak majdnem... Alves standard hibája, hogy nem elég hatékonyak a befejező megmozdulásai, Alba szinte tökéletes az ellenfél és a sját 16-osa között, de az alapvonal környékén egy az egyben gyenge, Montolya átlagos és nem is lesz jobb, Pulyol öreg, Pique nos ő talán adottságaiban a legjobbak között van, de ugye Sakhira....,Bartra jó lehet de még egy kis erő és gyorsaság hiányzik, Adrianó kiváló adottságokkal sokoldalúan nagyon sérülékeny..., szóval többek között ilyenek miatt olyan sok esélyes a jövő Barcáját összerakni. ahogy már gyakorta írtam, csak a középpályánk úszta meg a "leamortizálódást" elől Neymarral rendben leszünk, marad a kapus és a védelem nomeg, hogy ebből újra egy csúcsrajáratható gépezet legyen.... őszre többet tudunk.
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2013.05.17. 07:32:00

House írta:
Gergely írta:Ha jön vele az egész Neymarito bagázs és még 50 ember tuti nem lesz :)
A nyelv nem fog problémát okozni.... jó lesz az egyre jobban reménykedem benne!
Nekem a fizikuma az ami igazán aggaszt!
Félek , hogy első évében annyit fog érni , mint HALOTTNAK A CSÓK...
Hát bizony abba beleszaladhatunk. Nincs mese, angol módra erőnlétre, fizikumra kell fektetni a hangsúlyt az előszezonban!
Azért azzal a fizikum dologgal óvatosan kell bánni, nehogy az legyen, mint Pato esetében, hogy gyorsan rápakoltak egy csomó izmot és ezért szinte egész eddigi karrierje a Milannal izomsérülésekről szólt, pedig aztán vékonyan igazán nem ment rosszul, úgy gondolom, hogy mivel alapban nem vagyunk ez a verekedés csapat, ezért a gyorsaságából és a cseleiből meg tud majd élni
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 01:04:02

Én a 2006-os csapatért is oda voltam! Élmény volt nézni azt a csapatot is!

Belletti, Puyol, Marques, Gio , Xavi, Iniesta , Bommel , Giuly , Ronnie, Eto'o

Istenem de szép is volt....

Tudod a 2002-es otthoni vereségünk a Juve ellen óriási döfés volt minden ember szívébe!
Vagy előtte még amikor a Roma ellen szenvedtünk... :(

Ezek a csapatok meg a te 2009 -es csapatod is csak hab a tortán..... :)

Bezzeg amikor a holland vonal itt volt...

Nem tudom kell a változatosság de azért látszik , hogy az 5 év az az idő amikor váltani kell szinte komplett garnitura csere alakul ki addigra és ezt most sem szabad abbahagyni az olyan játékosok , mint Xavi , Puyol 10 éves karrier az átlagos 5 helyett pedig egy élő példája annak , hogy szupersztárok mert eddig képesek voltak ilyen szinten megmaradni egy csapatnál és csodálatra méltó!
Mindig tisztelni kell őket és emlékezni rájuk!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:50:00

Gergely írta:Sajnos a Bibliát tűzbe tenném azért , hogy arra fogadjak , Alves lesz az az ember akitől menteni kell majd a Kis Herceget :D ....bár szerintem mire el kezd alóla kimenni a talaj már a jó öreg Alvesünk tiplizni fog.....aminek nem örülnék!
Az öltözőt még inkább feldobnák, az tuti. :D Mondjuk benne van, hogy Alvesünk 1-2 idényen belül távozik. Bár én valahogy kimondottan ragaszkodom a '08-'09es srácokhoz, Danihoz kimondottan.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 00:37:16

House írta:
Gergely írta:Úgy érzem , HA jön akkor rajta nem fog múlni és mindent meg fog tenni azért , hogy a csapat sikeres legyen!
Nem kell Robinhohoz mérni sem senki máshoz!
Nem focizott még együtt egy csapatban Messi kaliberű játékossal huzamosabb ideig.... csak azt kívánom HA idejön és felveszi a címerünket akkor érezze át , mit is hordoz a szíve előtt....
Egyet értek ezekkel, emellett Alves nagyon sokat fog segíteni neki a beilleszkedésben, nagy spanok lettek a brazil válogatott által. Sőt, egyfajta mentorként is szolgálhat számára szerintem, beleértem ezzel azt is, hogy ha kezdene akár elszállni magától, rászólhat az öreg. :D

Sajnos a Bibliát tűzbe tenném azért , hogy arra fogadjak , Alves lesz az az ember akitől menteni kell majd a Kis Herceget :D ....bár szerintem mire el kezd alóla kimenni a talaj már a jó öreg Alvesünk tiplizni fog.....aminek nem örülnék!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:27:26

Gergely írta:Úgy érzem , HA jön akkor rajta nem fog múlni és mindent meg fog tenni azért , hogy a csapat sikeres legyen!
Nem kell Robinhohoz mérni sem senki máshoz!
Nem focizott még együtt egy csapatban Messi kaliberű játékossal huzamosabb ideig.... csak azt kívánom HA idejön és felveszi a címerünket akkor érezze át , mit is hordoz a szíve előtt....
Egyet értek ezekkel, emellett Alves nagyon sokat fog segíteni neki a beilleszkedésben, nagy spanok lettek a brazil válogatott által. Sőt, egyfajta mentorként is szolgálhat számára szerintem, beleértem ezzel azt is, hogy ha kezdene akár elszállni magától, rászólhat az öreg. :D
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 00:23:58

House írta:
Gergely írta:Ha jön vele az egész Neymarito bagázs és még 50 ember tuti nem lesz :)
A nyelv nem fog problémát okozni.... jó lesz az egyre jobban reménykedem benne!
Nekem a fizikuma az ami igazán aggaszt!
Félek , hogy első évében annyit fog érni , mint HALOTTNAK A CSÓK...
Hát bizony abba beleszaladhatunk. Nincs mese, angol módra erőnlétre, fizikumra kell fektetni a hangsúlyt az előszezonban!

Úgy érzem , HA jön akkor rajta nem fog múlni és mindent meg fog tenni azért , hogy a csapat sikeres legyen!
Nem kell Robinhohoz mérni sem senki máshoz!
Nem focizott még együtt egy csapatban Messi kaliberű játékossal huzamosabb ideig.... csak azt kívánom HA idejön és felveszi a címerünket akkor érezze át , mit is hordoz a szíve előtt....
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:17:46

Gergely írta:Ha jön vele az egész Neymarito bagázs és még 50 ember tuti nem lesz :)
A nyelv nem fog problémát okozni.... jó lesz az egyre jobban reménykedem benne!
Nekem a fizikuma az ami igazán aggaszt!
Félek , hogy első évében annyit fog érni , mint HALOTTNAK A CSÓK...
Hát bizony abba beleszaladhatunk. Nincs mese, angol módra erőnlétre, fizikumra kell fektetni a hangsúlyt az előszezonban!

szerk.:
Laza írta:bár ezt a 15milliós árat nem akarom elhinni...Dzsudzsák Balázsal jobb üzletet csinált az Anzhi...
Őszintén mit várunk? Már 31 évws, közel sincs csúcsformában, ráadásul a Barcában nem is ékként játszott, az esetek 99,9%-ban. Nem tudta megmutatni tartósan a foga fehérjét. Sőt, a sérülése óta semmit nem mutat régi önmagához képest, szvsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára House 2013.05.17. 00:24:55-kor.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.17. 00:15:55

diagonal írta:
LG írta:
Xavi001 írta: Ezt facen láttad... szerintem szánalmas... és ők nevezik magukat nagy szurkolónak... egy Xavit kiszorítani, úristen.
Azért akármennyire is szentségtörés, be kell látnunk, Xavi idei szezonja elég gyengére sikeredett. És fiatalabb már ugye nem lesz. Bár nem írnám még le őt, de hosszútávon már nem nagyon tervezhetünk vele. Egyelőre persze még nálam is helye van a kezdőben, de ha a következő szezonban nem tud megújulni, akkor szépen fokozatosan elkezdeném Thiago javára háttérbe szorítani.
Gergely írta:Hihetetlen , hogy mennyien kidobnák a kukába csak úgy D.Alvest!
Nem is értem! Bármelyik csapat elfogadná jobbjának!
Montoya így , Montoya úgy! Miért?????
Nem tudhatjuk mennyivel lesz jobb Oleguernél :)
A jelenlegi Alves sem nagyobb jobb Oleguernél, és az öltözködése botrányosabb mint Presas szakála.
Xavi tekintetében egyetértek veled, egyértelmű hogy nem olyan teljesítményt nyújtott idén mint korábban. Én nem nagyon hiszek benne hogy Xavi egy szezonnál többet a kezdőben fog maradni, semmi baj nincs vele, zseniális játékos, egyszerűen elfáradt és lassan kiöregszik, ennyi, mindenkinél eljön ez, nála a következő két évben fog.
Alvest én semmiképpen nem írnám le, nem is nagyon értem miért merült fel Alves mint probléma. Nem vele volt a fő gond ebben a szezonban hanem a középpályával ( amiről egyébként szinte alig beszél valaki ahoz képest hogy egy mérkőzés nagyrészt ott dől el ) ahol nem sikerült sorozatban az elmúlt években megszokott fölényt kiharcolni, ez a PSG ellen már nagyon látszott és később a Bayern ellen csúcsosodott ki.
A másik neuralgikus pont a védelem közepe ahova egész biztos hogy igazolni kell ha tetszik ha nem ( és nem is biztos hogy csak egy hanem lehet két embert ) , már ha a cél nem csak a Liga megnyerése hanem a BL döntő is mondjuk.
Azért hozzá tenném azt is hogy ha Isco(akitől el van mindnki ájulva)fele olyan idényt hozott volna le mint most Xavi akkor a Bayern meg a Real nem neymart akarná...
de tény..hogy most már egyre több időt kell adni Thiagonak!

alves..:
szavakat sem találok..oké montoya nem rossz..de MÉG(!) nem barca kezdő 11 szintű.
támogatnám a több játék lehetőséget gyengébb csapatok ellen és a kupában (akár végig 90.perc)
ezzel nincs is gond... de azért Dani Alvest (NÁLAM!!) maximum 2 ember van a földön aki kiszorítaná.szóval én megint csak arra tudok gondolni hogy most jol esik egykét embereknek azon veresenyezni ki csinálna drasztikusabb lépést..azok után hogy ezek a srácok megyertek nem is olyan régen mindent amit csak lehet és egyesek szerint elfelejtettek focizni ..
edző váltás volt,mondhatni 3x is (Tito-Roura-Tito) sérülülések tömkelege.. és szerencsénk se igazán volt de csak 10pontal vezetünk/nyertünk meg egy bajnokságot az utóbbi idők legjobb Real madrid ellen.

Fásultnak éreztem a csapatot és fáradtnak,főleg legtöbször fejben.
Változás kell.ami ne a kispad erősítést jelentse hanem a kezdőcsapatét,és posztokon versenyhelyzetet kell kialakítani mert ez a Rotáció nagyon jó egy darabig,mert egy idő után ugy lesznek vele hogy majd a következő meccsen játszok én mert "én jövök a sorban"

persze sarkosítva..

a lényeg hogy Ter Stegen leigazolásával egy lelkes fiatal sikeréhes kapusunk lenne ...
védelembe Hummelst támogatom Ugyan csak fiatal és egy évek óta remek dortumund alappillére nem mellesleg hosszútávra bőven lehetne építeni rá.

csatársorban pedig Neymar Tello Alexis Messi Pedro(?) Delfoeu mellé még Rafinha-t hozzá csapnám vagy akár ha ugy adódna Bojan-t
persze ha Villa elmegy

bár ezt a 15milliós árat nem akarom elhinni...Dzsudzsák Balázsal jobb üzletet csinált az Anzhi...
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 00:15:32

House írta:
Xavi001 írta:Egyébként:
A Santos elnöke nemrég hagyta el Sandro Rosell irodáját.Kint várták az újságírók,de nem nyilatkozott.
Azért ez már sejtet valamit. Nem Zubi ment Brazíliába, hanem a Santos elnőke jött Barcelonába. Úgy látszik, meg is kapja a klub, amit szeretne.
Neymarhoz kapcsolódóan nagyon kétkedve állok. Az biztos, hogy óriási tehetség van benne, de ki tudja mit tud nyújtani új kontinensen, új közegben. Drukkolok neki így vagy úgy, de nagyon remélem hogy nem jön ki rajta egy kis "Jesus Navas fóbia". Sok régebbi nyilatkozától lehetne arra következtetni, hogy óriási honvágya lesz majd. Meglátjuk mit hoz a jövő! :wink:
Ha jön vele az egész Neymarito bagázs és még 50 ember tuti nem lesz :)
A nyelv nem fog problémát okozni.... jó lesz az egyre jobban reménykedem benne!
Nekem a fizikuma az ami igazán aggaszt!
Félek , hogy első évében annyit fog érni , mint HALOTTNAK A CSÓK...
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 00:12:55

Xavi001 írta:Egyébként:
A Santos elnöke nemrég hagyta el Sandro Rosell irodáját.Kint várták az újságírók,de nem nyilatkozott.
Azért ez már sejtet valamit. Nem Zubi ment Brazíliába, hanem a Santos elnőke jött Barcelonába. Úgy látszik, meg is kapja a klub, amit szeretne.
Neymarhoz kapcsolódóan nagyon kétkedve állok. Az biztos, hogy óriási tehetség van benne, de ki tudja mit tud nyújtani új kontinensen, új közegben. Drukkolok neki így vagy úgy, de nagyon remélem hogy nem jön ki rajta egy kis "Jesus Navas fóbia". Sok régebbi nyilatkozától lehetne arra következtetni, hogy óriási honvágya lesz majd. Meglátjuk mit hoz a jövő! :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.17. 00:07:17

Háát nem tudom szerintem ebben az évben van jó pár játékosunk aki szinte az egész évben egy álarc mögé bújva focizott...
:)
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.16. 23:55:14

Xavi001 írta:Xavinak magát a gondolkodását kell látni, ahogy látja a pályát, ahogyan érzi a passzokat. Oké, nem volt jó szezonja, de valljuk be , kinek volt az a Barcában ? :/

Egyébként:
A Santos elnöke nemrég hagyta el Sandro Rosell irodáját.Kint várták az újságírók,de nem nyilatkozott.



Olyan jó érzés, hogy adtam nektek valamit ezen a fórumon ( igaz poénból :D ) és most mindenki ezt fújja :D Igen, Masi és Depay :D
Tellónak jó szezonja volt pl.:-) Mondjuk ez nem sok vígaszt jelent a BL szereplés tekintetében.
Neymarral kapcsolatban nekem egyébként néha olyan érzésem van hogy páran itt úgy vannak vele mint a jetivel, hogy "állítólag létezik, akik látták azt mondják félelmetes".
Azért én mindenkinek azt mondom nézzen pár Santos meccset, mert ez egy nem mindennapi ember. Ha annyit mondok a szavazásnál arra kattintottam szeretném hogy jöjjön, viszont remélem nem fog azzal elmondtam mindent:-) Elég ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egy biztos, garantált a látvány ha itt lesz, abban nem vagyok biztos hogy az eredményesség is.
Valaki lentebb írta, hogy gondok vannak Alves öltözködésével, akkor nem tudom mit szól majd Neymarhoz mikor mondjuk kimegy egy gólja után egy nézőhöz egy álarcért ami Messit fejét ábrázolja és felteszi, mert hasonlókra lehet számítani:-)
Én bírom az ilyen fazonokat egyébként, a vezetőség már nem biztos, tényleg kíváncsi leszek Neymarra ha jön mert ez nem lesz akármi sok szempontból.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.16. 23:40:39

neuralgikus...hmm magyarul sz@r :D
Olyan szép szó , nem akartam csorbítani ezen kifejezésedet de ez nekem 10-ből 10 :D
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.16. 23:35:36

Xavinak magát a gondolkodását kell látni, ahogy látja a pályát, ahogyan érzi a passzokat. Oké, nem volt jó szezonja, de valljuk be , kinek volt az a Barcában ? :/

Egyébként:
A Santos elnöke nemrég hagyta el Sandro Rosell irodáját.Kint várták az újságírók,de nem nyilatkozott.



Olyan jó érzés, hogy adtam nektek valamit ezen a fórumon ( igaz poénból :D ) és most mindenki ezt fújja :D Igen, Masi és Depay :D
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.16. 23:31:14

LG írta:
Xavi001 írta:
kadarzsolt85 írta:Tudom hogy sokan leugatnak a fejem de en azert egy ilyen kezdot jovore elfogadnek;TerStegen,Montoya,Pique,T.Silva,Jordi.A,Bousquets,Isco,Iniesta,Neymar,Messi,Sanchez
Ezt facen láttad... szerintem szánalmas... és ők nevezik magukat nagy szurkolónak... egy Xavit kiszorítani, úristen.
Azért akármennyire is szentségtörés, be kell látnunk, Xavi idei szezonja elég gyengére sikeredett. És fiatalabb már ugye nem lesz. Bár nem írnám még le őt, de hosszútávon már nem nagyon tervezhetünk vele. Egyelőre persze még nálam is helye van a kezdőben, de ha a következő szezonban nem tud megújulni, akkor szépen fokozatosan elkezdeném Thiago javára háttérbe szorítani.
Gergely írta:Hihetetlen , hogy mennyien kidobnák a kukába csak úgy D.Alvest!
Nem is értem! Bármelyik csapat elfogadná jobbjának!
Montoya így , Montoya úgy! Miért?????
Nem tudhatjuk mennyivel lesz jobb Oleguernél :)
A jelenlegi Alves sem nagyobb jobb Oleguernél, és az öltözködése botrányosabb mint Presas szakála.
Xavi tekintetében egyetértek veled, egyértelmű hogy nem olyan teljesítményt nyújtott idén mint korábban. Én nem nagyon hiszek benne hogy Xavi egy szezonnál többet a kezdőben fog maradni, semmi baj nincs vele, zseniális játékos, egyszerűen elfáradt és lassan kiöregszik, ennyi, mindenkinél eljön ez, nála a következő két évben fog.
Alvest én semmiképpen nem írnám le, nem is nagyon értem miért merült fel Alves mint probléma. Nem vele volt a fő gond ebben a szezonban hanem a középpályával ( amiről egyébként szinte alig beszél valaki ahoz képest hogy egy mérkőzés nagyrészt ott dől el ) ahol nem sikerült sorozatban az elmúlt években megszokott fölényt kiharcolni, ez a PSG ellen már nagyon látszott és később a Bayern ellen csúcsosodott ki.
A másik neuralgikus pont a védelem közepe ahova egész biztos hogy igazolni kell ha tetszik ha nem ( és nem is biztos hogy csak egy hanem lehet két embert ) , már ha a cél nem csak a Liga megnyerése hanem a BL döntő is mondjuk.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.16. 22:33:24

Szerintem is,hogy klasszikust idézzek kadarzsolt85 : hüJeségek ezek a fiktív kezdők..egyébként is mennek a hírek itt Hummelsről,TS-ről Neymarról,de a vezetőség nem látja a fától az erdőt,hogy mi lenne a valódi megoldás az idén felmerülő nem kevés problémára,két nevet írnék,már ha megengeditek :
-Masi
-Depay

Hiszem,hogy ők a kulcs,na meg mint sjd rávilágított fontos lenne védelmet is elhozni,elvégre elég jó szezon van mögötte.... :mrgreen:

Ha van topic ami jó kedvre tud deríteni,akkor az ez :oops: :D
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.16. 22:33:14

Alves talán kockás hajjal és félszemmel is többet cselekszik egy meccsen mint a 200% -os Oleguer... Sajnálom , hogy így le zabolázzátok Danit de Oleguert aki látta játszani az tudja , hogy mellette még még a vak is vakcsiga is aranylabdás lett volna!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.16. 22:27:09

Xavi001 írta:
kadarzsolt85 írta:Tudom hogy sokan leugatnak a fejem de en azert egy ilyen kezdot jovore elfogadnek;TerStegen,Montoya,Pique,T.Silva,Jordi.A,Bousquets,Isco,Iniesta,Neymar,Messi,Sanchez
Ezt facen láttad... szerintem szánalmas... és ők nevezik magukat nagy szurkolónak... egy Xavit kiszorítani, úristen.
Azért akármennyire is szentségtörés, be kell látnunk, Xavi idei szezonja elég gyengére sikeredett. És fiatalabb már ugye nem lesz. Bár nem írnám még le őt, de hosszútávon már nem nagyon tervezhetünk vele. Egyelőre persze még nálam is helye van a kezdőben, de ha a következő szezonban nem tud megújulni, akkor szépen fokozatosan elkezdeném Thiago javára háttérbe szorítani.
Gergely írta:Hihetetlen , hogy mennyien kidobnák a kukába csak úgy D.Alvest!
Nem is értem! Bármelyik csapat elfogadná jobbjának!
Montoya így , Montoya úgy! Miért?????
Nem tudhatjuk mennyivel lesz jobb Oleguernél :)
A jelenlegi Alves sem nagyobb jobb Oleguernél, és az öltözködése botrányosabb mint Presas szakála.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.05.16. 22:25:39

Felesleges kezdőket írni. Mikor volt idén egymás utáni 2 meccsen ugyanaz a kezdő?
Ez a Barcelona, és nem 11 jó játékosunk van, meg 11 gyenge. Egy egységes keretet kell létrehozni, ahol minden játékos lehet kezdő és ülhet a lelátón is akár.
Akik jönnek nyáron ők meg mind pluszt kell hogy adjanak a csapatnak, akkor van értelme.
A középpályán meg felesleges Gündogan, Isco és hasonlók, amíg Thiagoról nem győződtünk meg mit tudna kulcsemberként, több játékidővel. Van 4 jó középpályásunk(a vkp-at nem számolom most) ügyesen kell őket használni. Ott létszámban és minőségileg is rendben vagyunk. Az összes többi poszt, támadó, védő, kapus.. erre kell koncentrálni.
Kép
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.16. 22:19:55

kadarzsolt85 írta:
S.Agüero írta:
kadarzsolt85 írta:Tudom hogy sokan leugatnak a fejem de en azert egy ilyen kezdot jovore elfogadnek;TerStegen,Montoya,Pique,T.Silva,Jordi.A,Bousquets,Isco,Iniesta,Neymar,Messi,Sanchez
Ha tudod, akkor minek írod be? :roll:
egy evben egyszer nekem is szabad hujesegeket irkalni
Nem veled van a baj... :D Én pl a facen a nagy rajongó oldalakat utálom, de mocskosul.. meg akik lájkolják a sok hülyeséget XD
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2013.05.16. 22:16:48

S.Agüero írta:
kadarzsolt85 írta:Tudom hogy sokan leugatnak a fejem de en azert egy ilyen kezdot jovore elfogadnek;TerStegen,Montoya,Pique,T.Silva,Jordi.A,Bousquets,Isco,Iniesta,Neymar,Messi,Sanchez
Ha tudod, akkor minek írod be? :roll:
egy evben egyszer nekem is szabad hujesegeket irkalni
Barca Barca Baaarca
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.16. 22:16:14

kadarzsolt85 írta:Tudom hogy sokan leugatnak a fejem de en azert egy ilyen kezdot jovore elfogadnek;TerStegen,Montoya,Pique,T.Silva,Jordi.A,Bousquets,Isco,Iniesta,Neymar,Messi,Sanchez
Ezt facen láttad... szerintem szánalmas... és ők nevezik magukat nagy szurkolónak... egy Xavit kiszorítani, úristen.
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.16. 22:13:09

Hihetetlen , hogy mennyien kidobnák a kukába csak úgy D.Alvest!
Nem is értem! Bármelyik csapat elfogadná jobbjának!
Montoya így , Montoya úgy! Miért?????
Nem tudhatjuk mennyivel lesz jobb Oleguernél :)

Igen lehet az eredmények elmaradtak és igen lehet sok gólt kapunk , de a focit ebben csapatban egyre kevesebben játszák és színesítik!
Alves kell ide ő még még jócskán az a puzzle aki hiányzó láncszeme lehet ennek a dübörgő gépezetnek :)
Válasz küldése