Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2014.05.30. 10:18:41

Bocs,ha off. Szerintem a felnőtt csapat megfigyelő hálózata is megérne egy misét. Elvégre pl. a Porto is abból él,hogy "gombokért" vesz játékosokat majd busás haszonnal tovább adja Őket. De,hogy nem menjünk messzire a mostani átigazolási szezonban velünk is szóba hozott és Európa más él klubjai által is körbeudvarolt Benatiát 2010-ben 500! ezer euróért igazolta az udine,majd adta tovább 13 millióért a Romának. Nem feltétlenül csak ordenáré költekezéssel lehet jó játékosokhoz hozzájutni.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.05.30. 10:16:54

Hát ez így nagyon meredek... Nem hiszem, hogy túl sok valóságalapja lenne, legalábbis nem ennyiért.
http://transfermarkt.de/ausstiegsklause ... ews/161267" target="_blank
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.30. 09:50:34

Nem kétlem, hogy Tello helytállna egy angol csapatál, hiszen Walcott is megragadt a Senalban, pedig.... :mrgreen: De azt nem tudom, hogy a vele kapcsolatban felmerülő hírek mennyire megalapozottak, hiszen te is mondod: Már évek óta keringenek.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 09:22:55

Na erre kíváncsi leszek! http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/30 ... _barcelona" target="_blank
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.05.30. 09:06:45

Örülök, hogy hoznak még egy kpaust Mats mellé. Nem lenne egészséges ekkora terhet rakni a fiatal német vállára. Nagyon fiatal és szüksége lesz egy olyan kapusra, akitől tanulhat. Mentálisan rengeteget kell erősödnie a németnek, hogy ne roppanjon össze 1-1 rossz megmozdulás után.

MOst már csak a védőkérdéseket kell tisztázni és minden rendben lesz. a vb előtt nem szabad senkit eladni elölről, mert egy kiugró teljesítménnyel jelentősen javíthatnának a megítélésükön. a " két kárhozatra ítéltet szélsőnk is sokkal többet ér annál, mint amire a "szakértők" taksálják.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.30. 08:47:31

MQuC írta:
az árakról: közhely, hogy a piac szabja meg, de ha egy klub hosszú távon úgy elszúrja mint a Zubi-banda, hogy összegyűlik 6-8 kolonc akiket EL KELL ADNI, és kialakul egy nyilvánvaló, sürgető hiányállapot, hogy VENNI KELL, nos akkor a pozícióid a béka se... alatt!
Úgy látom, ezt ismerte fel a csapatvezetés és az eredeti tervektől eltérően csak a kapus és a kh. kérdést akarják lezavarni a VB előtt és több játékost tartanak meg (Masche, Sanchez és S. Roberto), mint eredetileg gondolták. Támadó középpályás vagy akad a VB után, vagy marad Cesc is és a szerencsére várnak csatár ügyben is. Végülis Messi, Neymar, Deulofeu, ASanchez, Pedro (?), Halilovic,Adama, Munir nem olyan rossz választék.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.30. 08:41:14

MQuC írta: Ez sajnos így van. Annyiban lehetünk "szerencsések" , ha mondjuk az lesz, mint , amit a cikkben leírtak, hogy TElloval vagy Oierrel egy az egyben cserélni tudnak.
Telloval ne cseréljünk, mert ő jóval többet ér. Tello nagyon kelendő már évek óta az angol csapatoknál.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.30. 08:31:22

az árakról: közhely, hogy a piac szabja meg, de ha egy klub hosszú távon úgy elszúrja mint a Zubi-banda, hogy összegyűlik 6-8 kolonc akiket EL KELL ADNI, és kialakul egy nyilvánvaló, sürgető hiányállapot, hogy VENNI KELL, nos akkor a pozícióid a béka se... alatt!
Ez sajnos így van. Annyiban lehetünk "szerencsések" , ha mondjuk az lesz, mint , amit a cikkben leírtak, hogy TElloval vagy Oierrel egy az egyben cserélni tudnak.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.30. 08:15:58

Rumig írta:Ahogy Bob is írja, sztem is simán lehet, h LE első számúként számolna Bravoval :!: Láttunk már olyat, h valaki nem az új edző kérésére érkezett és mellőzve is volt.
Egyébként meg Bravoért 12 millió még mindig sokkal kevésbé eltúlzott, mint amennyit Neymarért adtunk, vagy amennyit az új védőnkért fogunk adni, bárki is legyen az.
az árakról: közhely, hogy a piac szabja meg, de ha egy klub hosszú távon úgy elszúrja mint a Zubi-banda, hogy összegyűlik 6-8 kolonc akiket EL KELL ADNI, és kialakul egy nyilvánvaló, sürgető hiányállapot, hogy VENNI KELL, nos akkor a pozícióid a béka se... alatt!
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.05.30. 06:47:13

Bob! Írhatnál sűrűbben, imádom a higgadt, körültekintő és hozzáértő megnyilvánulásaid!
Most az árától eltekintve én nem bánom, hogy jön egy rutinosabb kapus, mivel aki nem 3 éve Barca szurkoló az nagyon jól tudja, hogy VV előtt micsoda Benny Hill show működött a ketrecben hosszú,hosszú évekig.
Mikor VV Bejelentette, hogy elmegy, azt gondoltam bármennyire is le van nézve még ITT is, bizony marhára fog hiányozni és nem feltétlenül a védései ( bár szerintem 1v1ben az egyik legjobb) hanem az, hogy bármikor haza lehetett adni, ő nagy százalékban higgadt maradt és megjátszotta, JÓL.Persze nem Pinto a mérvadó, de meg lehet nézni, hazapassz Pintonak, bedobással Jön az ellen.
Félek nagyon hiányozni fog Victor,mindamellett a bizalom teljes mértékben meg van ter Stégen és egyre inkább úgy tűnik Bravo felé is.De én most Megértem a vezetőséget.

Egyébként nekem tettszik az irány, nem kellenek ide sztárigazolások.minek?hova?nincs elég?
persze igazolni kell, de meg lehet nézni mikor jött be utoljára egy bombaüzlet.Henry?Ibra?Fabregas?Alexis?
talán Neymar, bár tavaszra eléggé elhalványult Ő is.Vízhordók kellenek, mert nálunk egy darab nincs, vagy alig játszik.
Igazoljunk a Sevillából, rosszul mé nem jártunk :)
a lényeg, hogy remélem Lucho is hasonlóan gondolkodik, leteszi a padra Xavit ha kell Messit is.
a motivációval nem lesz gond az tuti.
Forca Barca
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1318
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.05.30. 01:50:32

Ahogy Bob is írja, sztem is simán lehet, h LE első számúként számolna Bravoval :!: Láttunk már olyat, h valaki nem az új edző kérésére érkezett és mellőzve is volt.
Egyébként meg Bravoért 12 millió még mindig sokkal kevésbé eltúlzott, mint amennyit Neymarért adtunk, vagy amennyit az új védőnkért fogunk adni, bárki is legyen az.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.30. 01:46:25

Lehet írni bagatell dolog a közeg meg a beilleszkedés én nem tartom annak. Számomra egyértelmű, hogy pl Bravot nem hiszem hogy cserének akarjuk, szerintem logikus döntés lenne hozni valakit a fiatal német elé, hogy tanulhasson egy fél évet, vagy egy évet. Árat én is borzasztóan sokallom, muszáj lesz ezen faragni és 5-8 körül megállapodni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.05.30. 01:11:21

hank1ee írta:Amúgy ez a vezetőség teljesen fogalmatlan. Nincs még egy klub, amelyik ennyit képes lenne fizetni egy Claudio Bravoért, full hülyének nézik a vezetőket, és még hagyják is. Ha komolyan több, mint tízmillát adunk érte, Madridba besírnak majd a röhögéstől.
érdekes lenne az biztos és nem is tudnám hova tenni... és hát lábbal nem a legjobb ugyebár :P
http://www.youtube.com/watch?v=O1KNiunipQA" target="_blank :D
na de ahogy kerestem a ezt a videót meglepődve fedeztem fel, hogy neki van egy szabadrúgásgólja a másodosztályból, szóval lehet mégse áll annyira az általam előbb leírtak :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=cj_veR_xBaI" target="_blank

nehéz kérdés ez a cserekapus kérdés.... Realnál pl ugye Lopez elment még 2007ben a Villarrealhoz, ekkor jött ingyen Dudek, aki 2011ig itt is volt, aztán Adán volt a 2. számú kapus másfél-2 évig, de hát ahogy lehetőséget kapott nem tudott élni vele, miután lesérült Iker, akkor se... aztán mindenféle előzetes hír nélkül visszahozták Lopezt 3,5 millióért, miután a sevillai kiruccanás nem igen jött be neki és hát lehozott vmi kegyetlen félévet, ami után joggal kapta meg idén a bajnokságot, de jövőre már tuti Iker lesz a kezdőkapus.
amúgy ez se a legjobb, hogy két ilyen kapus van a csapatnál, mert volt ebben feszültség bőven, ami nem tesz jót egy csapatnak....

na amire ki is akartam lyukadni, Bravo árára visszatérve az ok, hogy Bravó kezdőkapus és Lopez (mert máshoz nem igen tudnám hirtelen hasonlítani ezt a transzfert) a sevillai átigazolással nagyon mellétalált, de ha összehasonlítom az árakat azért az elég nagy differencia és Lopez is csak másfél évvel idősebb Bravónál és Lopezt még kezdőbe is vették arra a fél évre (és nem cserekapusnak), csak hát ott Lopez ott is ragadt....
Kétlem, hogy 10 millió lesz az ára, mert az nem tudnám hova tenni, főleg, hogy jött a német, akit az egyik legnagyobb tehetségnek tartanak...
Mindegy, amíg Keylor Navas nem megy Barcelonába közelébe totál nyugodt vagyok, mert az a pali vmi eszméletlen =D> mindennap elmormolok egy imát, nehogy a Barcába menjen.... :D
csak pár védés tőle, aki nem ismerné :P
http://www.youtube.com/watch?v=763EGs3pVDk" target="_blank
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.30. 01:08:44

Laza írta:egyértelmű...
ezért én azt a részét sem értem minek venni 30év körüli kapust igazából,milliókért hogy végül egy fillért ne keressünk rajta,és azt sem értem mrt nem lehet neki szaladni a szezonnak TS,Oier,Masip kapus triónak,nem sok vizet zavarnának,ha a német lesérűlne akkor igaz minőségi csere kapusunk nincs papíron(!) de most nem értem minek ennyi pénzt,kiadni legyen az megodás hogy vegyünk védőket,meg akit kell és a marídék pénzből azt vesznek akit akarnak...itt legfőképp nem is a pénzzel lehesz majd a gond,hanem az idővel....
hamarosan vb,és ha Marquinos remekel,meg se kapjuk,ahogy Benaitat sem azért a pénzért amiért talán most.
szóval ez a Bravó cucc idő és pénz pocséklás..
Azért egy fiatal, első szezonos Ter Stegen mellé Oiert és Masipot berakni kb. akkora baromság, mint megvenni Bravot. Marquinhos nem hiszem, hogy annyira remekelne, mert max. szurkoló lesz, Benatia még annyira sem lesz érdekelt, szóval ezen nem fog múlni semmi.
Laza írta:ha józan paraszti ésszel bele gondolunk:
Bravo 12 millió meg tello meg oier az alsó már lassan 20 milió :D (durván)
ha eddig MArquinost meg ugy 35 millaért adták volna...
ezek után tudod ki adná 35ötért mikor egy Barvót eladtak 20ért
persze ez nem igy működik tudom .
Bravo 12 millió mínusz Oier és/vagy Tello lenne, szóval nagyon messze van azért a 20 milliótól.
Forca Barca!!!!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.30. 00:33:04

egyértelmű...
ezért én azt a részét sem értem minek venni 30év körüli kapust igazából,milliókért hogy végül egy fillért ne keressünk rajta,és azt sem értem mrt nem lehet neki szaladni a szezonnak TS,Oier,Masip kapus triónak,nem sok vizet zavarnának,ha a német lesérűlne akkor igaz minőségi csere kapusunk nincs papíron(!) de most nem értem minek ennyi pénzt,kiadni legyen az megodás hogy vegyünk védőket,meg akit kell és a marídék pénzből azt vesznek akit akarnak...itt legfőképp nem is a pénzzel lehesz majd a gond,hanem az idővel....
hamarosan vb,és ha Marquinos remekel,meg se kapjuk,ahogy Benaitat sem azért a pénzért amiért talán most.
szóval ez a Bravó cucc idő és pénz pocséklás..

ha józan paraszti ésszel bele gondolunk:
Bravo 12 millió meg tello meg oier az alsó már lassan 20 milió :D (durván)
ha eddig MArquinost meg ugy 35 millaért adták volna...
ezek után tudod ki adná 35ötért mikor egy Barvót eladtak 20ért
persze ez nem igy működik tudom .

de ezért a pénzért szinte kaphatnánk egy Gutia-t,Zielert,Fabianskit,Lloris,Mandanda,Kameni,Castilla,Caballero,Krul,Vorm,Rui Patricio-t
azért a közel 20 millióért szinte Bármelyik kapust eltudnánk hozni mert kispadra egytől egyik megfelelnek. bár nehogy a végén LE kitalálja hogy TerStegen csere lesz.legalábbis egy darabig.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.29. 23:57:46

Bravo kétségtelenül jó kapus, de ez a 12 millió elképesztően magas ár érte. Ennyi pénzt kidobni egy cserekapusért, aki jó ha 10 meccsen játszik a szezonban, az azt hiszem teljesen fölösleges. 4-5 milliónál többet nem szabadna fizetni egy ilyen kapusért... És ekkora 2 dolog jut eszembe:
A Real 4.5 millióért vette Lopezt...
2 éve azt néhány milliót sajnáltuk Thiago Silvára, tavaly Marquinhosra...

Azt meg nagyon remélem, hogy nem fogjuk azt játszani a kapusainkkal, amit a Mu-nál, hogy egyszer az egyik, egyszer meg a másik véd. Itt Ter Stegenre kell felrakni mindent, netalán történne vele vmi, akkor nyugodt szívvel lehessen bedobni helyette a cserekapust... Ha ugyanannyiért jönnek, akkor döntse el aki akarja, hogy ki a kezdő. Nyilván előbbi, de a lényeget értjük.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.29. 23:45:46

akkor i.martinezzel tárgyalnak csak elterelik a figyelmet bravóra! :D:D:D:D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.29. 22:56:08

Gareth Tello írta:Keveslem ezt a 15 milliót Bravóért. 21 millió + Tello + Oier játékjogának 89,73%-a + 3 barátságos meccs + egy Iniesta által aláírt mez + Messi adóügyi tanácsadója + egy fél edzőközpont... Ez korrektebb lenne.
palesz77 írta:Én azon se csodálkoznék, ha egyszer csak robbanna a bomba, hogy leigazoltuk a példa kedvéért Mangalát mondjuk, volt már ilyenre precedens.
Mondjuk Adriano meg Maxwell nem volt olyan nagy üzlet, mint Mangala lenne, értem ezt főleg az érte fizetendő összegre. De el nem tudom mondani, mennyire örülnék, ha egyik nap hirtelen bejelentenék Mangala leigazolását. :) 35-40-et is simán kiadnék a srácért, vele és Bartrával (aztán esetleg Bagnackkal) jó pár évre meg lennének oldva a középhátvéd posztjával kapcsolatos problémáink.
De Maxwellnel azért legalább arról volt hír, hogy a vezetőség tárgyal az Interrel, az igaz, hogy Ibráról, de legalább volt velük kapcsolat, amit lehozott a média is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.29. 22:45:35

Remélem, akkor legalább úgy lesz az üzlet, hogy Oier+Tello=Bravo.
Amúgy ne szidjuk már előre a vezetőséget, rég lehet, hogy már megvan egy védő, csak nincs bejelentve. Plusz az legalább jót jelent, hogy ennyit költünk kapusokra, biztos van még akkor sok pénz igazolásokra. :wink:
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2014.05.29. 22:43:41

Cserekapusnak valóban lehetett volna egy olcsóbb megoldás...sosem értettem, h a Barca vezetőségének miért derogál az ingyen megszerezhető rutinosabb játékosok szerződtetése egy-két évre amikor más európai top klubok képesek ilyenekre! Larssont 100 évig emlegetjük majd...
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.05.29. 21:58:01

defender3 írta:
...
Nem csak a neveket kéne figyelni, meg nem csak sztárokban kell gondolkodni hanem olyanokban is lehet, akik folyamatosan jól teljesítenek a csapataikban, és ez lehet egy közép/kis csapat is ha a kvalitásai megvannak arra, h nálunk játszanak.

Én személy szerint jobban örülnék egy Fontasnak a védelemben tartaléknak mint Mascheranonak.
Ugyan milyen kvalitásai vannak Fontasnak, hogy a Barcaban játszon?
Lassú, mint a tankhajó és úgy fordul, mint a csuklósbusz. Ráadásul még labdaügyesnek sem mondanám. Egy kritériumnak felel meg, ez pedig a magasssága, de ezért ne legyen már 4. számú khv.
Elég baj az, hogy Piqué és Mascherano sem gyors játékosok, nem beszélve a szürő poszton Busiról.
Végre már olyan védőket kellene igazolni, akik futógyorsaságban is felveszik a versenyt az ellenfél csatáraival.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.29. 21:21:44

Középhátvéd kérdésnél van egy Mascherano aki kvk-ból lett kv, ami azért meg is látszik rajta, mivel nem tud kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani. Vannak nagyon jó meccsei illetve nagyon rosszak. Van egy Fontas, aki echte kv és szerintem könnyebben tud kiegyensúlyozottabban játszani, jóval kevesebb kapitális hibával. Egy kérdésem van ki melyiket választaná ha a neveket nem tudná. Egy olyat aki néha emberfelettien teljesít, néha meg a béka segge alatt, vagy egy olyat aki mindig kiegyensúlyozottan teljesít és ritkán vannak komoly hibái.

Nem csak a neveket kéne figyelni, meg nem csak sztárokban kell gondolkodni hanem olyanokban is lehet, akik folyamatosan jól teljesítenek a csapataikban, és ez lehet egy közép/kis csapat is ha a kvalitásai megvannak arra, h nálunk játszanak.

Én személy szerint jobban örülnék egy Fontasnak a védelemben tartaléknak mint Mascheranonak.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.29. 21:21:09

Amúgy ez a vezetőség teljesen fogalmatlan. Nincs még egy klub, amelyik ennyit képes lenne fizetni egy Claudio Bravoért, full hülyének nézik a vezetőket, és még hagyják is. Ha komolyan több, mint tízmillát adunk érte, Madridba besírnak majd a röhögéstől.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.05.29. 21:10:36

crixus írta:Én egy dolgot tudok még elképzelni a Bravo-üggyel kapcsolatban, ami mentesítheti kicsit (nem teljesen :!: ) a vezetőséget. Valdes távozása már tény volt tavaly nyáron is, így gyorsan kellett lépni. Ter Stegennel megegyeztek, aki tehetséges kapus, jó igazolás. Lucho viszont később érkezett, neki más elképzelése volt a kapuposztot illetően. Így annak érdekében, hogy meglegyen Lucho kívánsága és Ter Stegen-t se pazaroljuk el (ideiglenesen), így jön Bravo is a képbe... Vagy épp jelenleg is ütközőpont a kapuskérdés Lucho és Zubizarreta között... Aminek sajnos a klub látja kárát, mert egy "mezei szurkoló" is látja, hogy ez így nem lesz jó, mert sok pénz megy el kapusra, pedig máshova égetőbb lenne az igazolás... :roll: Megint csak gratulálni tudok Zubinak és a vezetőknek.
Számított itt rá valaki, hogy ennyire pocsék szezonunk lesz? Hogy Martino egy évet fog itt tölteni és az addig mozdíthatatlan Xavi és Messi esetleges leépítése napirendi pontra fog kerülni? Sok minden történt ebben az évben. Zubizareta-t és a csapatát ki nem állhatom, de ezt nem kellene a hajukra kenni, kivételesen csináltak valami értelmeset. A baromság az, hogy hoznának még egy kapust, több, mint 10 millióért. Minek? Olyan kéne, aki már inkább megy ki a játékból, mint aki most ért fel a csúcsra. Ter Stegent segíteni, és ha gáz van, beállni. Hatalmas baromságnak tartom, hogy kéne ide Bravo ennyiért.

Bezzeg védőnk még mindig nincsen. Ennyi hülyét egy helyen dolgozni... Benatia-ért rég le kellett volna csengetni a zsét. Erre szarakodunk itt egy cserekapussal...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.29. 20:39:37

Én egy dolgot tudok még elképzelni a Bravo-üggyel kapcsolatban, ami mentesítheti kicsit (nem teljesen :!: ) a vezetőséget. Valdes távozása már tény volt tavaly nyáron is, így gyorsan kellett lépni. Ter Stegennel megegyeztek, aki tehetséges kapus, jó igazolás. Lucho viszont később érkezett, neki más elképzelése volt a kapuposztot illetően. Így annak érdekében, hogy meglegyen Lucho kívánsága és Ter Stegen-t se pazaroljuk el (ideiglenesen), így jön Bravo is a képbe... Vagy épp jelenleg is ütközőpont a kapuskérdés Lucho és Zubizarreta között... Aminek sajnos a klub látja kárát, mert egy "mezei szurkoló" is látja, hogy ez így nem lesz jó, mert sok pénz megy el kapusra, pedig máshova égetőbb lenne az igazolás... :roll: Megint csak gratulálni tudok Zubinak és a vezetőknek.
Válasz küldése