Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.16. 13:02:55

visca el barca írta: maradjon csak braziliában, ott van ideje bohockodni, ott maradhat sztár... europában megkapná a labdát, 2védő, 2kp egybol a nyakán lenne...
Egyedül a hírneve lehet komoly fegyver: gondolj abba bele, hogy ha felállnák egy Sanchez-Messi-Neymar hármassal, akkor hiába van az ellenfélnél 4 védő és két vkp, annyira megoszlik a figyelmük, hogy egyikőjüknek szinte mindig lenne területe. Márpedig ha van területe, akkor szerintem Neymar sem hasztalan.

A csapatjátékba pedig csak beletanul, annyira önzőnek most sem tűnik.
Ettől függetlenül még mindig kétlelkű vagyok vele; ha én döntenék, nem igazolnám le, ha viszont Pepet/Rossellt nem lehet lebeszélni a dologról, akkor nem őrjöngenék...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.16. 12:56:46

hagyjátok már ezt a helyben táncolgató piszakafa gyereket. ez átjön európába, az ilyen boulahrouz féle védők olyat odapakolnak neki 2 másodpercen belül h a világát nem tudja...

maradjon csak braziliában, ott van ideje bohockodni, ott maradhat sztár... europában megkapná a labdát, 2védő, 2kp egybol a nyakán lenne...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.16. 12:13:52

noname írta:Alba kapcsán annyit megjegyeznék h a legkisebb fokkal se jobb védő mint Adriano, csak 2-3x annyiba kerülne. :roll: Emiatt eléggé marhaságnak tartom az ötletet. Ha Abidal már nem képes játszani, akkor kell egy olyan védő szélre, mit ő, aki jó középül is, nem pedig egy támadó szélső. Nekünk egy védekező szélső kell.
Hát azért nem mondanám 1 szintnek Albát és Adrianot. Alba gyorsabb és sokkal jobban támad. A védekezését annyira nem vágom, mert az nem figyeltem, de Adriano védekezésen is lenne még mit javítani. Védekező balhátvéd... Nem nagyon látok olyan embert a piacon. Maxwell ilyen szempontból jó volt sztem, de Abihoz hasonlót nem találni. Nem ugrik be senkinek a neve sem, hogy szélen és középen is. Egyedül Ramost tudnám elképzelni, de tiszta hülye és Realos, eleve kilőve. talán Capdevila volt még ilyen, de ő már lassan nyugdíjba megy. Bár Muniesanak is meg lehetne adni az esélyt a nyáron, és ha jól teljesít, akkor a balhátvéd poszt megoldva. Bár azért ehhez brutálisan sok érzék, tanulás és szerencse kell. Erre alapozni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.16. 12:00:14

recrea írta:
Az, hogy hol készült, teljesen független a tehetségétől és a technikai tudásától. Ezt a grundon is csak kevesen tudják.
Európában nem hagyják, h 10 másodpercet álljon a védővel szemben és táncoljon.
Technikás az nem vitás, de túl körülményes, ilyen cseleket itt nem fog majd megcsinálni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.16. 11:56:53

kanty írta:
recrea írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... el-2126181

Pedro azért itt még nem tart... :D
Übertehetség a srác, viszont nagyon arcos.
Az alábbi felvétel a brazil Paulista állami labdarúgó-bajnokságban készült...

Kíváncsi vagyok, h mi lesz vele. Amíg Guardiola az edző nem illik a csapatba, de kitudja, h ki lesz a következő mester.
Az, hogy hol készült, teljesen független a tehetségétől és a technikai tudásától. Ezt a grundon is csak kevesen tudják.

Egyébként nem vagyok oda érte, teljesen közömbös a számomra, igazolás terén teljesen felesleges számunkra, főként ennyi pénzért. Hagyjuk a kísérletezgetést másik csapatra.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.16. 11:44:04

recrea írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... el-2126181

Pedro azért itt még nem tart... :D
Übertehetség a srác, viszont nagyon arcos.
Az alábbi felvétel a brazil Paulista állami labdarúgó-bajnokságban készült...

Kíváncsi vagyok, h mi lesz vele. Amíg Guardiola az edző nem illik a csapatba, de kitudja, h ki lesz a következő mester.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.16. 11:36:01

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... el-2126181

Pedro azért itt még nem tart... :D
Übertehetség a srác, viszont nagyon arcos.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.04.16. 08:32:53

Honnan szedik egyesek ezt a nagybevásárlást?
Pont azért lett tavaly megvéve Sanchez és Cesc is h idén ne kelljen törődni a kpval és támadószekcióval. Pár újságíró szóba hozta Van Persiet és Muniaint, de semmi alapjuk nem volt rá. A holland a legnagyobb vicc, hiszen a teljesn igazolásra szánt összeget felemésztené, ráadásul olyan poszton játszik, ami nálunk nincs is. :lol: Muniain ügyes, de hova kéne? Nem középpályás és ott amúgy is tele vagyunk. Szélsőnek jöhetne, de Pedro az idei rossz formája ellenére még mindig jobb játékos mint Muniain, Villa végképp, Sanchez más dimenzió, Messi pedig no comment. Nem is értem hogy sikerült ilyen neveket kitalálni. Még Martinez valamelyest reális célpont, hiszen régóta híres, valszeg már le akar lépni. Remek vkp és valszeg a védelemben is megállná a helyét. Ő még mondjuk reális kitaláció. Lehet beszélni arról h ki jöhet, de azért illik átgondolni a híreket alaposan. Tavaly mindenki tudta h kp és támadó kell, idén mindenki tudja h védő kell. Más poszton max akkor változtatunk ha eladunk valakit.
Erre ki is térnék egy kicsit. Van most jópár játékos, aki nem létfontosságú és piacképes, ezért nem lepne meg ha eladnánk, majd vennénk helyettük mást. Ilyenek: Villa,Keita,Cuenca,Tello. Remélem mind amaradnak és senkit se veszünk, de Villa alighanem 30ért vihető. Ahogy a lassan öregedő Keitáért is ha fizetnek kb 12 milliót nem biztos h érdemes megtartani.
Engem azok a hírek érdekelnek tehát, ahol a fentebb emltett játékosok eladásáról írnak vagy védőkről. Foleg ALbda és Thiago SIlva lehet érdekes.
Alba kapcsán annyit megjegyeznék h a legkisebb fokkal se jobb védő mint Adriano, csak 2-3x annyiba kerülne. :roll: Emiatt eléggé marhaságnak tartom az ötletet. Ha Abidal már nem képes játszani, akkor kell egy olyan védő szélre, mit ő, aki jó középül is, nem pedig egy támadó szélső. Nekünk egy védekező szélső kell.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.16. 07:54:10

samy85 írta:Ha már igazolások. ugye a meccsen mondta Horváth úr, hogy nyáron nagy bevásárlást tartanak Barcelonában. Állítólag! Ugye V. Persie neve alap, mindenki felhozza. Aztán állítólag G. Bale is a célkeresztben van, illetve a Bilbaoból Javi Martínez, meg még valaki a bas.zkoktól! ezek a hírek vannak. Meg ugye Jordi már gyakorlatilag fél éve m1. meglátjuk!:)
A 4. Iker Muniain. Az egyetlen gond, hogy mind kb. annyiba kerülne, mint a max. pénzünk. Érzésem szerint ez Javi Martinezre és egy Jordi Albara lenne szükségünk. Kis alkudozással talán meg lehet 50 millióból. De Martinez helyett akár lehetne a már általán említett Hummels és Thiago Silva is. Az egyik a 3-ból. Szvsz ennyi érkező bőven elég. Főleg úgy, hogy Montoya és Muniesa jövőre már az első csapatnál lesz és a 4 érkező, akkor már meg is lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.15. 17:41:32

Ha már igazolások. ugye a meccsen mondta Horváth úr, hogy nyáron nagy bevásárlást tartanak Barcelonában. Állítólag! Ugye V. Persie neve alap, mindenki felhozza. Aztán állítólag G. Bale is a célkeresztben van, illetve a Bilbaoból Javi Martínez, meg még valaki a bas.zkoktól! ezek a hírek vannak. Meg ugye Jordi már gyakorlatilag fél éve m1. meglátjuk!:)
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.15. 17:14:31

kakasugynok007 írta:
Subinho írta:teljesen mindegy azon filózni, ki jöjjön, vagy ki menjen, mert ha Guardiola marad jövőre is az edző, akkor tudjuk, valaki biztosan el fog menni, aki nagy port kavar. az ő elve, minden évben frissíteni a keretet és ezzel versenyben tartani a csapatot. tudjuk, éveken keresztül ugyanazzal a 11-el felállni nem lehet, mert kiismerik a játékosokat. az érintethetetlenek természetesen maradnak, mint Xavi, Ini, Messi, Puyol, Cesc, de a többiek közül valaki biztosan el lesz küldve. nagy esély van sztem Villa, Keita, Adriano valamelyikére...
Jordi Alba sztem Abidaltól függ, illetve ha ő jönne, akkor Adriano sztem menne... Van Persie is a kalapban van és akkor tuti elmegy Villa, mert sztem Pep nem küldi el a Pedro-Tello-Cuenca hármas egyikét sem, mint ahogy Alexist sem! Villának max. 1 éve van még itt sztem, amit nagyon sajnálok, mert én őt nagyon szeretem!!! Silvát meg egyrészről nem engedi el a Milan, ha meg el is engedi, akkor cserébe megy Keita hozzájuk és Masch vkp lesz, de lehet, hogy ő is útilaput kap...
Bocsi,de ez nagy h*ülyeség!

Alapból azt mondod,hogy teljesen mindegy azon filózni, ki jöjjön, vagy ki menjen és azzal folytatod hogy ki jöjjön, vagy ki menjen.Oriási badarságokat hordtál össze azzal,hogy Villa távozna.MIÉRT?Most fog felépülni a sérüléséből!Na ő a te elved szerint új igazolás lenne mivel nem ismerték ki a játékát!NEM VOLT MIT KIISMERNI!Van Persie pedig akkora csalódás lenne mint Ibra ha nem nagyobb!Ha Abi meggyógyul Jordi Alba szvsz. akkor is jöhetne.Öreg már Abidal,nem bírna ki egy egész szezont,Adriano pedig nem teljesít 100%osat a BHV poszton!Ami pedig végtelenül felháborított,hogy azt gondoltad,hogy akár Masch is távozhat!EMBER nem nézel te Barca meccseket?Masch nélkül nem tudom mi lenne ilyen hiányos védelemmel,de tuti nem jutottunk volna el idáig nélküle.Adjunk hálát neki,hogy nem nyavajog,hogy nem az eredeti posztján játszik.
ember! nem azt írtam - olvasd el még 1x - hogy szerintem ki jöjjön, vagy ki menjen, hanem elemezgetem azt ami szóban forog, vagyis sokszor emlegetik, hogy jöhet - nem szerintem!!! - silva, van persie, alba. ezek alapján végig gondoltam, ki mehet el - még 1x, nem szerintem el kéne mennie, hanem aki számításba jöhet!!! ha az én véleményem számítana, senkit nem küldenék el, mert Keita is fontos láncszeme a csapatnak, Masch pedig alap ember a védelemben, idén -is klasszis teljesítményt nyújt!!!
szóval az "EMBER nem nézel te Barca meccseket?" kicsit talán túlzó volt... :) lehet, hogy én már akkor ennek a csapatnak szurkoltam, amikor te még gombfociztál... :) na de viccet félre téve, nem vitatkozni akarok, csak kicsit elemezgettem, hogy ha azok akik szóba kerültek és jönnek esetleg, akkor az milyen változásokat okozhat... csak mert sajnos Keitát, Villát és Javiert is sokan vinnék szívesen - amit én nem szeretnék!!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.15. 17:00:27

S.Agüero írta:Henry akkor mi? :) Meg Pedro is, bár őt nem kellett leigazolni. :P
Henry Rijkaard uccsó évében jött szerintem.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.15. 16:58:42

Barcaman1993 írta:
S.Agüero írta:Szerintem a nyáron érkezni fog Jordi Alba, Thiago Silva és egy támadó.
Pep éra alatt mindig hoztunk támadót, szerintem most is fogunk. :)
Az első évében nem hozott támadót. És most sem kell.
Henry akkor mi? :) Meg Pedro is, bár őt nem kellett leigazolni.
:P
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.15. 16:55:44

S.Agüero írta:Szerintem a nyáron érkezni fog Jordi Alba, Thiago Silva és egy támadó.
Pep éra alatt mindig hoztunk támadót, szerintem most is fogunk. :)
Az első évében nem hozott támadót. És most sem kell. Viszont Alba és Thiago Silva jól jönne. Bár, ha Silvát nem engedik, akkor Hummelst is szívesen látnám. Jól nyomja a német.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.15. 16:53:51

Szerintem a nyáron érkezni fog Jordi Alba, Thiago Silva és egy támadó.
Pep éra alatt mindig hoztunk támadót, szerintem most is fogunk. :)
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.15. 10:13:21

Subinho írta:teljesen mindegy azon filózni, ki jöjjön, vagy ki menjen, mert ha Guardiola marad jövőre is az edző, akkor tudjuk, valaki biztosan el fog menni, aki nagy port kavar. az ő elve, minden évben frissíteni a keretet és ezzel versenyben tartani a csapatot. tudjuk, éveken keresztül ugyanazzal a 11-el felállni nem lehet, mert kiismerik a játékosokat. az érintethetetlenek természetesen maradnak, mint Xavi, Ini, Messi, Puyol, Cesc, de a többiek közül valaki biztosan el lesz küldve. nagy esély van sztem Villa, Keita, Adriano valamelyikére...
Jordi Alba sztem Abidaltól függ, illetve ha ő jönne, akkor Adriano sztem menne... Van Persie is a kalapban van és akkor tuti elmegy Villa, mert sztem Pep nem küldi el a Pedro-Tello-Cuenca hármas egyikét sem, mint ahogy Alexist sem! Villának max. 1 éve van még itt sztem, amit nagyon sajnálok, mert én őt nagyon szeretem!!! Silvát meg egyrészről nem engedi el a Milan, ha meg el is engedi, akkor cserébe megy Keita hozzájuk és Masch vkp lesz, de lehet, hogy ő is útilaput kap...
Bocsi,de ez nagy h*ülyeség!

Alapból azt mondod,hogy teljesen mindegy azon filózni, ki jöjjön, vagy ki menjen és azzal folytatod hogy ki jöjjön, vagy ki menjen.Oriási badarságokat hordtál össze azzal,hogy Villa távozna.MIÉRT?Most fog felépülni a sérüléséből!Na ő a te elved szerint új igazolás lenne mivel nem ismerték ki a játékát!NEM VOLT MIT KIISMERNI!Van Persie pedig akkora csalódás lenne mint Ibra ha nem nagyobb!Ha Abi meggyógyul Jordi Alba szvsz. akkor is jöhetne.Öreg már Abidal,nem bírna ki egy egész szezont,Adriano pedig nem teljesít 100%osat a BHV poszton!Ami pedig végtelenül felháborított,hogy azt gondoltad,hogy akár Masch is távozhat!EMBER nem nézel te Barca meccseket?Masch nélkül nem tudom mi lenne ilyen hiányos védelemmel,de tuti nem jutottunk volna el idáig nélküle.Adjunk hálát neki,hogy nem nyavajog,hogy nem az eredeti posztján játszik.
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.04.15. 10:09:43

Rinku írta:
Xavi e Messi írta:Szerintem nagy hype se volt körülötte tavaly, Cuenca körül nagyobb volt idén szerintem.
Tegye már kommentté az, aki hallott Cuencáról a szezon előtt! Köszönöm! Sőt, úgy kb. november előtt - mielőtt felhozta volna Pep. Semmi hype nem volt... Feljött, jól játszott, szerettük. Hype az, amikor valakit - pl. Neymart - valamilyen istencsászárüberalles tehetségnek beharangozunk vagy túlozunk a nevével, pedig még igazán nem is bizonyított. Nem is volt a tűz közelében sem jóformán, avagy sehogy sem. Cuenca ügyesen játszott nagyon, kár hogy múlt idő, mert a mostani szereplése valahol a Pedro színvonalán jár. Azaz szinte sehol.
Hype nem volt Cuenca körül, de azért a neve néhány éve ott volt már a B-ben, szóval teljesen ismeretlen nem volt. De hype az valóban nulla volt, ahogy írod.

A védőigazolások pedig nagyban függnek Abidaltól, de szerintem nyugodtan számolhatunk úgy, hogy jövőre max fél szezont fog játszani, úgy pedig már indokolt valaki a helyére.

Van Persie-t és nem hoznám, nálunk nem nagyon fér el szerintem olyan típusú középcsatár. Szélen játszana ő is, ott pedig semmivel sem lenne jobb Villánál. Eszembe se jutott, hogy Matát leigazoljuk, de a hozzá hasonló (meg Alexishez) játékosok, akik nálunk fickándoznának a szélen. Amíg Messi középen játszik, addig felesleges erőltetnünk a középcsatár dolgot.

Ami pedig Mascheranót illeti, maradjon csak középhátvéd nálunk. Kifogástalan teljesítményt nyújt, viszont amint vkp, valami nem oké már a csapat játékában. Ha Keita megy, Romeu kell a helyére.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.15. 09:36:29

teljesen mindegy azon filózni, ki jöjjön, vagy ki menjen, mert ha Guardiola marad jövőre is az edző, akkor tudjuk, valaki biztosan el fog menni, aki nagy port kavar. az ő elve, minden évben frissíteni a keretet és ezzel versenyben tartani a csapatot. tudjuk, éveken keresztül ugyanazzal a 11-el felállni nem lehet, mert kiismerik a játékosokat. az érintethetetlenek természetesen maradnak, mint Xavi, Ini, Messi, Puyol, Cesc, de a többiek közül valaki biztosan el lesz küldve. nagy esély van sztem Villa, Keita, Adriano valamelyikére...
Jordi Alba sztem Abidaltól függ, illetve ha ő jönne, akkor Adriano sztem menne... Van Persie is a kalapban van és akkor tuti elmegy Villa, mert sztem Pep nem küldi el a Pedro-Tello-Cuenca hármas egyikét sem, mint ahogy Alexist sem! Villának max. 1 éve van még itt sztem, amit nagyon sajnálok, mert én őt nagyon szeretem!!! Silvát meg egyrészről nem engedi el a Milan, ha meg el is engedi, akkor cserébe megy Keita hozzájuk és Masch vkp lesz, de lehet, hogy ő is útilaput kap...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.15. 09:15:19

Védő kell középre, balszélre. És golvágó, mert Villa-Pedró-Alexis-Cuenca sem tud golokat rugni. De Fabregas-Thiagó is golképtelen. Ha egyszer Messzit lerugják sosem rugunk gólt.
Fecó
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.15. 05:35:43

Thiago nagyon ügyes srác.Ezen a meccsen is rengeteg labdát szerzett,meg úgy vettem észre,hogy sokszor kissé visszább vonva játszik,majdnem Busi-val egy vonalban helyezkedik.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.04.15. 04:19:46

Már hogyne lett volna nagy felhajtás tavaly Thiago körül. Kavarta az apja és sokan őt is belekeverték érvként a "jöjjön vagy ne jöjjön Cesc ?" vitába. Most mind a kettő itt van, sokat játszik, bár nem körülöttük forog a csapat játéka. De az is nagy szó, hogy miattuk senki se reszket attól, hogy meddig tudja tartani a formáját Xavi és Ini és senki se akar középpályást igazolni más csapattól.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.04.13. 23:50:32

Nem vagyok biztos bene, hogy Alba és T.Silva egyszerre érkezni fog a nyáron. Főleg ez Abidaltól függ gondolom, de ha jól tér vissza, elég sokan lennénk.
Örülnék egyébként ha Abi visszatérne, és érkeznének mindketten, viszont akkor Adriano szerintem egyértelműen létszám felettivé válik. Nála mind Alba, mind Abidal klasszisokkal jobb. Nem hinném, hogy akkor maradna a brazil.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.13. 23:43:26

Xavi e Messi írta:Szerintem nagy hype se volt körülötte tavaly, Cuenca körül nagyobb volt idén szerintem.
Tegye már kommentté az, aki hallott Cuencáról a szezon előtt! Köszönöm! Sőt, úgy kb. november előtt - mielőtt felhozta volna Pep. Semmi hype nem volt... Feljött, jól játszott, szerettük. Hype az, amikor valakit - pl. Neymart - valamilyen istencsászárüberalles tehetségnek beharangozunk vagy túlozunk a nevével, pedig még igazán nem is bizonyított. Nem is volt a tűz közelében sem jóformán, avagy sehogy sem. Cuenca ügyesen játszott nagyon, kár hogy múlt idő, mert a mostani szereplése valahol a Pedro színvonalán jár. Azaz szinte sehol.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.13. 23:35:06

Szerintem nagy hype se volt körülötte tavaly, Cuenca körül nagyobb volt idén szerintem.
mondjuk én előbb látom thiagot a jövő barcájának húzóembereként, mint tellot vagy cuencát.
utóbbi kettőből egy-egy "jó pedro-t" nézek ki.
alcantarából bármi lehet még.
Xavi e Messi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010.11.29. 17:03:12

2012.04.13. 23:31:26

Csak hogy én is beleokoskodjak. :)
21 éves volt a minap. Szerintem simán van esélye olyan jónak lenni a továbbiakban, mint Ini vagy Xavi. Emlékszünk Xavira, amikor még 21 volt? Na ugye!
Szerintem nagy hype se volt körülötte tavaly, Cuenca körül nagyobb volt idén szerintem.
Én remélem, hogy mire Xavi kiöregszik, Thiago méltón veheti át a kedvenc játékosom nevét (és helyét)
Válasz küldése