Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.20. 17:03:31

4. számú védőnek is túlzás lenne, nemhogy a kezdőbe. :)

Hozzuk már el Danilot/Piszczeket és Marquinhost/Mangalat, azt kész.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.06.20. 16:57:21

Gali írta:
Capon írta:Mathieu=Matyi ez van ha védőt keresünk? Akkor már megértem hogy miért halogattuk 3 évig ezt a dolgot és jobban is tettük!
Édes istenem... Egyébként ő jobb szélső védő nem? Remélem nem középső védő, de ha az akkor csak úgy tudnám feldolgozni ezt a dolgot ha mellette még tovább keresnek egy belső védőt is a kezdőbe.
Nem, full ballábas, alapvetően a baloldalon játszik, kényszerből került khv pozícióba.
A röhej az, hogy tavaly 8 millióért nem kellett a francia, most, hogy szerződést hosszabbított és a kivásárlási ára 20 millió, már kell. Logikus. Egyébként azt sem értem, hogy merülhet fel a neve a Barcával kapcsolatban. Vagy ő lesz az új érának a megtestesítője 31 évesen?
Az ember esze megáll!
Baloson Alba és Adriano tehát akkor tényleg középre érkezne, fantasztikus, csak nem Alves helyére hoznák.
Én azért továbbra is reménykedek benne, hogy nem ő az első számú opció a védelem megerősítésére és érkezni fog még oda valaki.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.20. 16:49:24

Capon írta:Mathieu=Matyi ez van ha védőt keresünk? Akkor már megértem hogy miért halogattuk 3 évig ezt a dolgot és jobban is tettük!
Édes istenem... Egyébként ő jobb szélső védő nem? Remélem nem középső védő, de ha az akkor csak úgy tudnám feldolgozni ezt a dolgot ha mellette még tovább keresnek egy belső védőt is a kezdőbe.
Nem, full ballábas, alapvetően a baloldalon játszik, kényszerből került khv pozícióba.
A röhej az, hogy tavaly 8 millióért nem kellett a francia, most, hogy szerződést hosszabbított és a kivásárlási ára 20 millió, már kell. Logikus. Egyébként azt sem értem, hogy merülhet fel a neve a Barcával kapcsolatban. Vagy ő lesz az új érának a megtestesítője 31 évesen?
Az ember esze megáll!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.06.20. 16:47:13

Végre egy jó hír, hátha nem jön Mathieu. :twisted:

Pár ügyes húzás után most nagyon folyik a tökölődés. Bravo,Halilovic, Ter Stegen, Rakitic, Deu, Rafinha mind ingyen v jó áron jöttek, de védő kéne. A legrosszabb h Masch marad. :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.06.20. 16:15:57

Suarez.. atya világ milyen nevek fognak még felröppenni előre félek már, lassan mindenki szóba fog kerülni. Jó lenne ha nem neveket akarnánk igazolni, hanem mondjuk szerkezetileg, egy igazi csapatot a két nagy név köré. A védelem olyan lyukas, és akkor Higanyért röpködnek az 50 milliós hírek.. jóég. Inkább várjunk 2-3 hónapot Reus felépüléséig, mint 1 meccsen is pályára lépjen nálunk a madridista.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.06.20. 16:13:32

Mathieu=Matyi ez van ha védőt keresünk? Akkor már megértem hogy miért halogattuk 3 évig ezt a dolgot és jobban is tettük!
Édes istenem... Egyébként ő jobb szélső védő nem? Remélem nem középső védő, de ha az akkor csak úgy tudnám feldolgozni ezt a dolgot ha mellette még tovább keresnek egy belső védőt is a kezdőbe.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.06.20. 16:02:42

Maldinit nem akarjuk leigazolni évi 0,5 milliós fizuért? Asszem szabadon úszik. Mátyiővel jól megértenék egymást rejtvényfejtés közben.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.20. 15:56:03

visca el barca írta:
jangamen írta:van rá 10 rongyom, hogy ha Suarez idén eligazol, akkor a realba megy.
és ? majd matyiő megoldja 8)

Ki lehet találni olyan játékmódot, hogy Sanchez legyen a nagy "igazolásunk". De persze ezt akarni kell és elfogadtatni Messivel is.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.20. 15:54:55

visca el barca írta:
jangamen írta:van rá 10 rongyom, hogy ha Suarez idén eligazol, akkor a realba megy.
és ? majd matyiő megoldja 8)
Amikor meghallom ezt a nevet, egyszeruen rosszul leszek. Rengeteg kerdes felmerul bennem vele kapcsolatban. Mit akarunk mi egy 31 eves jatekostol, aki meg csak nem is klasszis? Vezetoseg szerint majd o fogja megoldani az evek ota tarto vedo problemankat? Mit lat benne LE?

Erte nem sajnalunk 20 milliot, de egy Mangala-ert mar nem tettunk volna le normalis osszeget.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.20. 15:43:39

jangamen írta:van rá 10 rongyom, hogy ha Suarez idén eligazol, akkor a realba megy.
és ? majd matyiő megoldja 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.06.20. 15:27:38

van rá 10 rongyom, hogy ha Suarez idén eligazol, akkor a realba megy.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.20. 13:55:06

etooka9 írta:Nem is lenne jo napom, ha nem hoztak volna le egy cikket Suarezrol. :mrgreen: Mondjuk jobban orulnek neki, mint Higuainnak, de ketlem, hogy leigazolnank.
Semmi esély rá sajnos. Jobb lenne mint Higuaín, ez még csak nem is kérdés, sokkal jobb játékos. De ilyenek nekünk soha nem jönnek össze, ilyen egy Real, egy City, egy PSG esetében reális hogy bejelentsék a leigazolását és az ne álhír legyen hanem valóság:-)
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.20. 13:27:02

palesz77 írta:Napi hírek:

Most nagyképű leszek, magamtól idézek. :mrgreen:
palesz77 írta:...Suarez ma duplázott, fogadni mernék, hogy holnap jön egy olyan cikk, hogy a 'Sport' szerint a vezetőség őt tervezi leigazolni...
ÉÉÉÉs bejött, már a 'Sport' is lehozta, nem csak a 'Mundo'! :mrgreen: Mondjuk ez több sebből is vérzik szerintem, főleg az Alexissel való csökkentés rész. Ha "csak" 65 lenne a Realnak és a Barcának, akkor a Real rég lerakta volna ezt az összeget szerintem, és nem alkudoztak volna a Poolal róla - már ha azok igaz hírek voltak.. Plusz ha a Liverpool nemrég 35 milliót adott volna Alexisért, akkor most miért csak 25-nek számítana bele..? :roll: Na mindegy, ezt még mindig jobb olvasni, mint a Higus híreket..
[/size]
Nem is lenne jo napom, ha nem hoztak volna le egy cikket Suarezrol. :mrgreen: Mondjuk jobban orulnek neki, mint Higuainnak, de ketlem, hogy leigazolnank.
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.20. 13:02:22

baas11 írta:
palesz77 írta:Napi hírek:

Mondjuk a Neymar Suarez Messi tényleg brutálisan hangzik.......de mögéjük Busqutes mellé mindenképp kell még egy melós mint Rakitic (vagy Kroos) és lehet h az ALBA -ALves egyszerre is "luxus" lenne , mert Messi és Neymar aligha tudja zárni a széleket...
Albából kiváló melós középpályás lehet, csak oda kell tenni.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.06.20. 12:46:14

Kiváncsi vagyok hogy mikor jön a nagy hir hogy Suarez 1 lépésre a Barcátólol! Mint mindenki idén nyáron :D A végén ebből a sok névből az lesz hogy minden klub becsukja az ajtókat aztán nem tudunk venni értelmes játékost, közbe pedig elelngedtük a fél csapatot :))
A lényeg hogy kapusposzton versenyhelyzet legyen =D>
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.06.20. 12:25:25

palesz77 írta:Napi hírek:

Most nagyképű leszek, magamtól idézek. :mrgreen:
palesz77 írta:...Suarez ma duplázott, fogadni mernék, hogy holnap jön egy olyan cikk, hogy a 'Sport' szerint a vezetőség őt tervezi leigazolni...
ÉÉÉÉs bejött, már a 'Sport' is lehozta, nem csak a 'Mundo'! :mrgreen: Mondjuk ez több sebből is vérzik szerintem, főleg az Alexissel való csökkentés rész. Ha "csak" 65 lenne a Realnak és a Barcának, akkor a Real rég lerakta volna ezt az összeget szerintem, és nem alkudoztak volna a Poolal róla - már ha azok igaz hírek voltak.. Plusz ha a Liverpool nemrég 35 milliót adott volna Alexisért, akkor most miért csak 25-nek számítana bele..? :roll: Na mindegy, ezt még mindig jobb olvasni, mint a Higus híreket..

Marquinhosért továbbra is küzdünk. Mexes leigazolása nehézkesen halad a PSG-nek, és 2 középső védővel nem vágnának neki a szezonnak, de mi azért űzzük-hajtjuk a Brazilt, kíváncsi leszek mennyi eredménnyel. Viszont eszerint Marquinhos szívesen játszana nálunk - ha jól értem ezt a katyvaszt.. :D

A nap legjobb híre: Mathieut nem akarja eladni a Valencia, új tulajuk van, és "becuskta az ajtókat" előttünk. Csak akkor valósulhatna meg az üzlet, ha a Francia kiveri hisztit, reméljük erre nem kerül sor.. [-o<

Telloért 10-12 millió körüli összeget szeretnénk kapni, elvileg vagy fél tucat kérője akad.

Songot most a Napolival is összehozták, de csak lyan szinten, hogy a Higuért kért 70 milliót vele csökkentsük.. Szóval ez no chance.

A 'Barcanoticias' pedig lehozta a tegnapi Luiz Gustavos cikket. Az utolsó előtti bekezdés leírja a véleményem a dologról. Az ő érkezésének jobban örülnék, mint Mathieunek, vagy valami hozzá hasonló igazolásnak 20 millióért..

u.i.: Amúgy azon gondolkoztam, hogy a napi 'Sport' és 'Mundo' pletykák érdekelnek itt valakit, vagy tök fölöslegesen írogatom ezeket mindig? :D

Köszi engem igen, én mindig elolvasom......sosem lehet tudni melyik kacsa valósul meg ! :)

Mondjuk a Neymar Suarez Messi tényleg brutálisan hangzik.......de mögéjük Busqutes mellé mindenképp kell még egy melós mint Rakitic (vagy Kroos) és lehet h az ALBA -ALves egyszerre is "luxus" lenne , mert Messi és Neymar aligha tudja zárni a széleket...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2014.06.20. 12:24:37

Írjad csak, engem érdekel.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.20. 12:21:52

palesz77 írta:A nap legjobb híre: Mathieut nem akarja eladni a Valencia, új tulajuk van, és "becuskta az ajtókat" előttünk. Csak akkor valósulhatna meg az üzlet, ha a Francia kiveri hisztit, reméljük erre nem kerül sor.. [-o<
:lol:

nincs olyan lúzer elnök a földön aki 20 millióért ne adná el azt a palit. hozzácsap egy 10est és vesz egy klasszist.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.20. 12:06:01

Napi hírek:

Most nagyképű leszek, magamtól idézek. :mrgreen:
palesz77 írta:...Suarez ma duplázott, fogadni mernék, hogy holnap jön egy olyan cikk, hogy a 'Sport' szerint a vezetőség őt tervezi leigazolni...
ÉÉÉÉs bejött, már a 'Sport' is lehozta, nem csak a 'Mundo'! :mrgreen: Mondjuk ez több sebből is vérzik szerintem, főleg az Alexissel való csökkentés rész. Ha "csak" 65 lenne a Realnak és a Barcának, akkor a Real rég lerakta volna ezt az összeget szerintem, és nem alkudoztak volna a Poolal róla - már ha azok igaz hírek voltak.. Plusz ha a Liverpool nemrég 35 milliót adott volna Alexisért, akkor most miért csak 25-nek számítana bele..? :roll: Na mindegy, ezt még mindig jobb olvasni, mint a Higus híreket..

Marquinhosért továbbra is küzdünk. Mexes leigazolása nehézkesen halad a PSG-nek, és 2 középső védővel nem vágnának neki a szezonnak, de mi azért űzzük-hajtjuk a Brazilt, kíváncsi leszek mennyi eredménnyel. Viszont eszerint Marquinhos szívesen játszana nálunk - ha jól értem ezt a katyvaszt.. :D

A nap legjobb híre: Mathieut nem akarja eladni a Valencia, új tulajuk van, és "becuskta az ajtókat" előttünk. Csak akkor valósulhatna meg az üzlet, ha a Francia kiveri hisztit, reméljük erre nem kerül sor.. [-o<

Telloért 10-12 millió körüli összeget szeretnénk kapni, elvileg vagy fél tucat kérője akad.

Songot most a Napolival is összehozták, de csak lyan szinten, hogy a Higuért kért 70 milliót vele csökkentsük.. Szóval ez no chance.

A 'Barcanoticias' pedig lehozta a tegnapi Luiz Gustavos cikket. Az utolsó előtti bekezdés leírja a véleményem a dologról. Az ő érkezésének jobban örülnék, mint Mathieunek, vagy valami hozzá hasonló igazolásnak 20 millióért..

u.i.: Amúgy azon gondolkoztam, hogy a napi 'Sport' és 'Mundo' pletykák érdekelnek itt valakit, vagy tök fölöslegesen írogatom ezeket mindig? :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.20. 11:18:21

Sokan csak a nevek bűvöletében élnek, játszadoznak, kit lehetne igazolni.
Van itt aki hozná a Dortmundból Piszczeket, Hummelst és Reust egyszerre.

Most komolyan ki az aki erre reális esélyt lát?
Az kellene ilyenkor felfogni és átlátni, hogy a Dortmund nem fog elengedni 3 ilyen kaliberű játékosát, ők nem a Porto, hogy mindenki eladó jó pénzért.
Ott volt Lewa, nem adták tavaly pénzért, inkább engedték ingyen az idén, de nem borították fel az egyensúlyt, Kloppnak szüksége volt rá, hogy az élmezőnyben maradjanak a nemzetközi labdarúgásban.

Sosem fognak 3 meghatározó játékost sem nekünk, sem másnak eladni.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.06.20. 11:07:14

Bravo/Ter Stegen

Alves/Cuadrado - Pique/Marq - Bartra - Adriano/Alba
Montoya
Mache/Busi

Koke/Rafinha - Iniesta/Rakitic

Messi

Suarez/Pedro - Neymar/Defo

Számszerűsítve: két kapus 25, Rakitic 18, Marq 35, Cuadrado 30, Koke 45, Saurez 65 = 218
Cesc 33, ha megy Alves 15 max, Song 15, Alexis 30, Xavi gondolom 0, töltelékek gyakorlatilag 0.

Végeredmény: 125 millió euró kiadás. Van még két tétel: kiadás Halilovics, bevétel a 3 kapitány fizetésének különbözete a helyükre érkezők alacsonyabb fizetésével. Talán ebből jön még valamennyi plusz. Ha a fenti keret megvalósulna az maga lenne az álom, de ez is hiányos (belső védő, Messi cseréje) és hol van nekünk ennyi pénzünk igazolásra. Mondjuk halkan megjegyezném, hogy kimondva-kimondatlanul nyaranta 50-60 milliót költöttünk el és tavaly mégis valahogy megszereztük a brazilt 90-ért.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.06.20. 11:01:20

albicelesteX írta:Olyan összegek röpködnek olyan játékosokért, hogy igazából nem hiszem el.Valahol ott kezdődött ez amikor az idióta Real Madrid megvette CR-t addig is horribilis összegeket mondtak játékosokra,de azután elszabadult minden.Most komolyan a VB-n két jobb meccs mindjárt 50-60 milliós árat jelent?Hol élnek ezek...Hol élünk mi...Az a baj, hogy szerintem a Barcelona adja reális áron a játékosait legalábbis szerintem egy egy világklasszis játékos ára nagyjából ennyi lenne és a többiek meg Sc-Fi árakat kérnek ilyen tucatjátékosokért.
Ha irreális az ár,akkor nem kell kifizetni. Ha kifizeted,akkor bizony annyit is ér,amennyit adtál érte. A játékosok értékét nem te,én,a Barca dönti el,hanem a piac. Lehet itt jószívűen elengedni Xavit ingyen,Villát egy fél doboz kóláért,de a fociban is a pénz az úr és ha ehhez a Barca nem alkalmazkodik,akkor vagy lecsúszik vagy jöhet az újabb szponzor és a Telekom Camp Nou.
Évek óta tudni,hogy a hátsó alakzat inog,hogy a saját nevelés hangzatos dolog,de nem is volt és nem is lesz mindig elég. Erre igazol a klub egy cserekapust 12ért és elengedi Fabregast. Alba támadni tud,de akkor nem védekezik. Alves már-már egyiket sem tudja. Pique irányításra,seggberúgásra szorul. A minimum lenne a 2 magas minőségű,kiforrott védő. Nem tehetség,mert nálatok most van baj,nincs idő beérni.
Xavi játékperceit elég lett volna felezni,eladni hovatovább elengedni nem kell,mert szerintem a pótlására nincs elegendő pénzmag. Így vehettek középre is embert. Ő Vidal lenne - akit a Realban néznék szívesen - és cserélhetne helyet Busquets pajtival a pályán,aki kicsit kaphatna támadóbb feladatokat. Rakitic az én szememben nem elég,nem a legmagasabb minőség,de nem fogtok benne csalódni az is biztos.Kell egy fizikálisan erős játékos,mert ma már 50 kilóval és technikával nem lehet nyerni.
Elöl rendben vagytok,bár Messi szerződését egy ilyen szezon után nem toldottam volna meg egy euróval sem(és nem a gólok száma miatt). Hiába a sok gól,ma már kevés,ha egy játékos csak áll védekezésben. És ő támadásban is sokszor ezt teszi. Ha nem jön rendbe akár egészségileg,akár fizikálisan,akkor nálam a Barca nagy gondban van,mert nem hiszem,hogy képes lenne a klub ésszerűen dönteni és adott esetben eladni.
Szumma: Annyira kell a zsebbe nyúlni,mint nagyon ritkán. Szemléletváltás mellé kell 2 minőségi védő = 60 milla. Mivel a nagy sebességű ellenfelek és a szélső védőitek támadó felfogása(+a belső védők lassúsága) nem fér össze,így 1 védekezni tudó kp nem elég. Vidal = 50-60 milla. Ez összesen 120. Az elnökség leváltása = felbecsülhetetlen. Ha jövőre nem igazolhattok,akkor vagy most lépitek meg vagy...
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.06.20. 10:34:09

Neymar7 írta:Egyet nem értek a vezetőségben: ha ELSŐRE ajánlanak higuért 55-öt akkor ezt mér nem teszik le egy védőnek. ...

És akkor egy ilyen kezdőhöz mit szólnátok?

MAtS/Bravo
Piszček-TS-Piqué-Jordi Alba
Rakitič-Busi/Kroos/Koke-Iniesta
Alexis-Messi-Neymar
Én nem igazán hiszek ezekben a sajtóértesülésekben, amíg nincs meg a szerződés, vagy hivatalos ajánlat, addig csak kacsa az egész. Aligha hiszem, hogy összesen 120-150 milliónál többet költene a vezetőség, ebből ugye már kb 25 a két kapusra, 20 Rakiticre elment és szerintem még Marquinhos és Cuadrado lesz a befutó, ketten együtt kb 70-ért. Meg talán még Reus, ha ellehet hozni 35-40-ért.

A kezdőd kifejezetten jó lenne, annyi hibával, hogy a középpályán luxus lenne 3 irányítóval, és nulla vkp-val játszani.
Avatar
Neymar7
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.05.29. 17:23:24
Tartózkodási hely: Pécs

2014.06.20. 10:22:55

Egyet nem értek a vezetőségben: ha ELSŐRE ajánlanak higuért 55-öt akkor ezt mér nem teszik le egy védőnek. Személy szerint számomra teljesen mindegy, hogy az most TS lenne vagy Hummels vagy akárki(bárkinek örülök), de klasszis kh legyen. És akkor pl. Hummelsért nem kéne 55-ről indulni csak mondjuk 40-ről és lehet 45-ért el tudnánk hozni és akkor belefér még Piszček is. Én ezzel már ki is egyeznék mert ugye ismerjük a vezetőséget...és ilyen Mátyiőket akarnak...cserének se férne be mert akkor már ott van Adriano.
Max. jöhetne busi helyére egy Kroos/Koke páros valamelyike (persze ez szerintem csak álom...).

És akkor egy ilyen kezdőhöz mit szólnátok?

MAtS/Bravo
Piszček-TS-Piqué-Jordi Alba
Rakitič-Busi/Kroos/Koke-Iniesta
Alexis-Messi-Neymar

Esetleg még valaki más előre (bár sajnálnám Alexist kihagyni) mondjuk Suárez(vagy valaki hasonló) és akkor Messi kicsit hátrébb jönne, Neymar meg Suárez két csatáros rendszerbe játszhatna. Vagy Suárez helyett akár Reus.. Csak gondoljunk bele Higu pénzéből KETTŐ Reus is kijönne :D

Az a problémám hogy erre nem sok az esély és kh helyett inkább kidobunk 70 millát Higuért.
„Gratulálok a játékosnak, amiért arra a projektre szavazott, ami szakmailag számára a leginkább előnyös lehet, és nem a pénz motiválta."


Tito Vilanova Neymar leigazolásánál
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.06.20. 10:09:39

Olyan összegek röpködnek olyan játékosokért, hogy igazából nem hiszem el.Valahol ott kezdődött ez amikor az idióta Real Madrid megvette CR-t addig is horribilis összegeket mondtak játékosokra,de azután elszabadult minden.Most komolyan a VB-n két jobb meccs mindjárt 50-60 milliós árat jelent?Hol élnek ezek...Hol élünk mi...Az a baj, hogy szerintem a Barcelona adja reális áron a játékosait legalábbis szerintem egy egy világklasszis játékos ára nagyjából ennyi lenne és a többiek meg Sc-Fi árakat kérnek ilyen tucatjátékosokért.
Kép
Válasz küldése