Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.07. 13:08:16

Szezonális Bernardo SIlva saga úgy néz ki a végéhez közelít, innentől tényleg jó lenne Neymart megcsípni.


Matteo Moretto

Confirmed.

Everything points to Bernardo Silva staying in Manchester and renewing for City.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.08.07. 13:05:03

csababarca írta:
2023.08.07. 12:24:02
De lehet pont azért volt sérült sokat, mert nem volt megfelelő edzésmunka nem?
Simán. Viszont akkor 21-25 éves volt,most 31. 6 év után ráállni arra a melómennyiségre,ami majd' sosem volt meg... De csinálja,én örülnék neki. Egy Neymar kellene a fociba.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.08.07. 12:44:37

Ugyanúgy ahogy Messinél, Neymarnál sem tudom azt mondani, hogy nem örülnék neki.

Azért két dolgot ne felejtsünk el:

- Neymar az ősszel és a válogatottban is inkább a baloldali félterületben játszott, ergo támadó középpályásként és zseniális volt. A bajnokságban 20 meccsen 13 gól, 11 gólpassz. Támadó és középpályás statisztikákban abszolút extraklasszis volt.
- Akkora marketing-értéke van még mindig, hogy az valami brutális.

Én amúgy el tudnám képzelni egy 4-4-2-ben is úgy, hogy ő a két támadó kp egyike vagy befele mozgó szélsőként és a szélességet tarthatná Baldé. A Messi-Mbappé-Neymar hármasból egyértelműen ő volt az, aki a legtöbbet kivette a részét a védekezésből is.

32 éves lesz februárban, úgyhogy úgy igazán 2 extra top év lehet még benne.

Ez rajtunk fog múlni. A PSG viszi Goncalo Ramos-t, Dembélét és Kolo Muani-t is. Ott van még Kang-In Lee és Asensio. Meg Ekitike. Nem fog kelleni nekik Neymar.
més que un club
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.08.07. 12:24:35

Nem telik el nyár Neymar -> Barca pletyó nélkül :D speciel egy szót nem hiszek el ezekből, amíg nem látom ugyanezeket a híreket angol-francia forrásokból
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.08.07. 12:24:02

daffy írta:
2023.08.07. 12:00:44

De fura lenne 31 évesen egy olyan közegbe kerülni,ahol hirtelen meló van,rendszer van,védekezés van. Eleve nem a korosodó brazilok sajátja ez. Neymar meg fiatalon se volt az a fegyelmezett,felszántom a pályát fickó. Szerintem a nagy terhelés miatt többet lenne sérült,mint nem. 139 napot volt sérült előző szezonban és a PSG-ben biztosan nem halt bele a melóba.
Őszintén tudnék örülni amúgy egy Neymarnak a ligában. Az a bugi másban nincs meg,amit szerettem régen.
De lehet pont azért volt sérült sokat, mert nem volt megfelelő edzésmunka nem?
Ahogy emlékszem, nálunk ilyennel nem volt gondja, és nem is volt ennyiszer sérült.

De mindegy, valószínűleg kacsa, nem is vagyok benne biztos, hogy nekünk a mostani Neymar kellene.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.08.07. 12:00:44

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.07. 11:41:52
Neymar nekem óriási kedvenc, de a psg nem az ő helye, itt egy teljesen másik ember volt, és nem egyszer lehetett hallani hogy vissza szeretne valahogy térni, ebben a mostani Barca rendszerben ami páratlan, szerintem tökéletesen szerepelne, hisz ismeri, tudja, ő is ebben lett naggyá.
De fura lenne 31 évesen egy olyan közegbe kerülni,ahol hirtelen meló van,rendszer van,védekezés van. Eleve nem a korosodó brazilok sajátja ez. Neymar meg fiatalon se volt az a fegyelmezett,felszántom a pályát fickó. Szerintem a nagy terhelés miatt többet lenne sérült,mint nem. 139 napot volt sérült előző szezonban és a PSG-ben biztosan nem halt bele a melóba.
Őszintén tudnék örülni amúgy egy Neymarnak a ligában. Az a bugi másban nincs meg,amit szerettem régen.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.07. 11:41:52

MessiNeymarSuarez írta:
2023.08.07. 11:27:02
Ha ez nem kacsa akkor ez az amit sosem fogok tudni megérteni Xavinál.
A Neymar akinek vannak problémái de régen bizonyított az nem kell" a viselkedése miatt", de a csapatból kitett, hónapokig nem játszott 33 éves Aubameyang meg "kiváló lehetőségnek" számított és áldását adta rá :roll:

A csapatot zsaroló, korábban is problémás Dembele+ügynökéről meg nem is beszélve, őt kitessékelés helyett a karja alá vette(és teljesítményt nézve milyen jól tette), de Neymar aki talán az utolsó épkézláb balszélsőnk volt ő nem kell jó anyagi feltételekkel, szigorúan megkötve?
Ráadásul a hozzáállása nem csak pletyka, mert számtalanszor lenyilatkozta hogy Neymarnak nincsen keresnivalója itt(mintha dúskálnánk az aranylabdás balszélsőkben), miközben Dembele külön bánásmódott kapott és személyesen felelt érte .

Ebből érdekes helyzet lehet a vezetőség vs Xavi között, különösen ha ő vétózza meg és aztán a BL-ben megint gólképtelenek maradunk nagy meccseken mert Torresék elesnek a labdába [-X

Szerintem ha tényleg vissza akarna jönni és rendbeszedné magát(különben ne is jöjjön!) akkor lehetne egy utolsó pár éves dobása, de ez úgysem fog megtörténni.
Furcsa számomra is ez a történet és hasonló gondolatok kavarognak a fejemben. Dembelet mindenki köpködte, valahol joggal, de Xavi kezei alatt azon a szinten teljesített amit úgy az ő esetében az alapnak tekintenénk. A fekete esetében azért Sissoko szerepe óriási és a megítélésének negatív vonulata miatta van. Ő(k) az utóbbi években az utolsó pillanatig folyamatosan kicsesztek velünk, ahogy most is hogy a záradék utolsó napján aktiválták a kivásárlást, remélem Alemany a gatyát is lehúzza róluk, e tekintetben nem félek, legnagyobb fegyverünk az asztal mögött teljesít.


Neymar nekem óriási kedvenc, de a psg nem az ő helye, itt egy teljesen másik ember volt, és nem egyszer lehetett hallani hogy vissza szeretne valahogy térni, ebben a mostani Barca rendszerben ami páratlan, szerintem tökéletesen szerepelne, hisz ismeri, tudja, ő is ebben lett naggyá. A psg féle kiskirályosdi jó a bankszámlának, de teljesen kinyírta a karrierjét. Én úgy gondolom nem vagyunk abban a helyzetben, hogy a nagy halakra vadásszunk, Gündögan sincs nevezve de Silváért tennénk 70 misit.. szóval Neymar egy fizu csökkentett normális szerződéssel szerintem nekünk a max lenne idén nyáron, és vele erősödne a játékunk, mert jelenleg Lewa-Fati-FT-Raphinha, ami valljuk be egy egész szezonra nemzetközivel borzasztó kevés és akkor diplomatikus voltam.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.07. 11:27:02

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.07. 10:33:52
Neymar remek lehetőség lenne, de szigorúan alacsony fizetéssel, kb. egy utolsó lehetősége lenne hogy vissza hozza a karrierjét egy értelmes mederbe, Xavi kezei alatt pedig szerintem remekül muzsikálna, itt van egy rendszer ami a focin alapszik, szabályok, csapategység, neki ez hiányzik, ő egy olyan játékos akinek kell a keménykezű edző. Azért azt ne feledjük el, ő nem egy Dembele, rengeteget tett a Barcáért, címeket nyertünk vele, örülnék ha haza térne.

Silva is remek lenne de ilyen állapotban ahogy most van a klub 70 misit kipengetni… inkább Neymar normális szerződéssel.
Ha ez nem kacsa akkor ez az amit sosem fogok tudni megérteni Xavinál.
A Neymar akinek vannak problémái de régen bizonyított az nem kell" a viselkedése miatt", de a csapatból kitett, hónapokig nem játszott 33 éves Aubameyang meg "kiváló lehetőségnek" számított és áldását adta rá :roll:

A csapatot zsaroló, korábban is problémás Dembele+ügynökéről meg nem is beszélve, őt kitessékelés helyett a karja alá vette(és teljesítményt nézve milyen jól tette), de Neymar aki talán az utolsó épkézláb balszélsőnk volt ő nem kell jó anyagi feltételekkel, szigorúan megkötve?
Ráadásul a hozzáállása nem csak pletyka, mert számtalanszor lenyilatkozta hogy Neymarnak nincsen keresnivalója itt(mintha dúskálnánk az aranylabdás balszélsőkben), miközben Dembele külön bánásmódott kapott és személyesen felelt érte .

Ebből érdekes helyzet lehet a vezetőség vs Xavi között, különösen ha ő vétózza meg és aztán a BL-ben megint gólképtelenek maradunk nagy meccseken mert Torresék elesnek a labdába [-X

Szerintem ha tényleg vissza akarna jönni és rendbeszedné magát(különben ne is jöjjön!) akkor lehetne egy utolsó pár éves dobása, de ez úgysem fog megtörténni.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.08.07. 11:23:58

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.07. 10:33:52
Neymar remek lehetőség lenne, de szigorúan alacsony fizetéssel, kb. egy utolsó lehetősége lenne hogy vissza hozza a karrierjét egy értelmes mederbe, Xavi kezei alatt pedig szerintem remekül muzsikálna, itt van egy rendszer ami a focin alapszik, szabályok, csapategység, neki ez hiányzik, ő egy olyan játékos akinek kell a keménykezű edző. Azért azt ne feledjük el, ő nem egy Dembele, rengeteget tett a Barcáért, címeket nyertünk vele, örülnék ha haza térne.

Silva is remek lenne de ilyen állapotban ahogy most van a klub 70 misit kipengetni… inkább Neymar normális szerződéssel.
Szerintem ez kb. lehetetlen.
Egy ilyen kaliberű egó nem fog beállni melózni 5-6 év kisirálykodás és bulikázás után az eddigi fizetése ötödéért kis taknyos kölykök mellé, Xavi alá.
Neymar nem ez a típus. Arról meg nem is beszélve, hogy fél szezonokat sérült.

Hiába zseni a csávó, az életmódja és a habitusa végleg betett neki szerintem.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.07. 10:33:52

Neymar remek lehetőség lenne, de szigorúan alacsony fizetéssel, kb. egy utolsó lehetősége lenne hogy vissza hozza a karrierjét egy értelmes mederbe, Xavi kezei alatt pedig szerintem remekül muzsikálna, itt van egy rendszer ami a focin alapszik, szabályok, csapategység, neki ez hiányzik, ő egy olyan játékos akinek kell a keménykezű edző. Azért azt ne feledjük el, ő nem egy Dembele, rengeteget tett a Barcáért, címeket nyertünk vele, örülnék ha haza térne.

Silva is remek lenne de ilyen állapotban ahogy most van a klub 70 misit kipengetni… inkább Neymar normális szerződéssel.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2023.08.07. 09:59:07

peton02 írta:
2023.08.07. 09:43:12
Gerard Romero: Neymar kész fizetést csökkenteni, csak, hogy a Barcelonába jöjjön. A PSG olyan feltéttel adná kölcsön a játékost, hogy a Barcelona pénzügyi helyzetét is figyelembe vette és ez nagyon előnyös lenne a Barca számára. A vezetőség közül többen támogatják az ötletet, mivel így szerintük a Montjuicot könnyeben meg tudnák tölte és marketig szempontból is előnyös lenne. Xavi nincs meggyőződve, hogy ez így lenne és ezeket az érveket nem is veszi figyelembe, számára az öltő hangulat sokkal fontosabb és fél, hogy Neymar érkezne akkor megbontaná az öltözői családias hangulatot.

Közben ma reggel a Roger Torelló (Mundo Deporívo) azt írta, hogy Bernardo Silva beszált Pep Guardiolával, hogy a BL győzelem után számára a Cityben lázárult egy szakasz és szeretne egy új fejezetet nyitni és ezt a Barcelonában szeretné.
Neymar menjen az arabokhoz és ne hozzánk. Bernardo Silva csodálatos lenne, de kétlem hogy bármilyen értelmes ajánlatot tudunk nekik tenni úgy hogy még az ingyen érkező játékosokat se tudtuk beregisztrálni. Persze el lehet adni a fél stadiont meg a játékosok veséjét is, de hosszú távon az nem fentartható.
94:39 6 - 1
peton02
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.07.09. 10:50:19

2023.08.07. 09:43:12

Gerard Romero: Neymar kész fizetést csökkenteni, csak, hogy a Barcelonába jöjjön. A PSG olyan feltéttel adná kölcsön a játékost, hogy a Barcelona pénzügyi helyzetét is figyelembe vette és ez nagyon előnyös lenne a Barca számára. A vezetőség közül többen támogatják az ötletet, mivel így szerintük a Montjuicot könnyeben meg tudnák tölte és marketig szempontból is előnyös lenne. Xavi nincs meggyőződve, hogy ez így lenne és ezeket az érveket nem is veszi figyelembe, számára az öltő hangulat sokkal fontosabb és fél, hogy Neymar érkezne akkor megbontaná az öltözői családias hangulatot.

Közben ma reggel a Roger Torelló (Mundo Deporívo) azt írta, hogy Bernardo Silva beszált Pep Guardiolával, hogy a BL győzelem után számára a Cityben lázárult egy szakasz és szeretne egy új fejezetet nyitni és ezt a Barcelonában szeretné.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2023.08.07. 05:46:42

A forrás nélküli pletykák továbbra is törölve lesznek, kicsit el lett engedve a gyeplő a nyár folyamán, azt gondolom ebben a tekintetben itt a vége. Főként az újonnan regisztrált, buzgó információ hozóra vonatkozik.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.06. 22:15:38

Úgy néz ki Lenglet sorsa a napokban eldőlhet.

On Tuesday there will be a meeting between Barcelona and Spurs before the Joan Gamper Trophy game to negotiate the transfer of Lenglet.

Spurs considering offering €5m + €10m in variables for the French center-back.#FCB 🇫🇷

Via (🟡): @scapde_45 [sport]

Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.08.06. 16:32:13

Sinya22 írta:
2023.08.06. 12:55:25
baas11 írta:
2023.08.06. 12:47:18


Ha tudunk utána egy Cancelo + Silva/Neymar/Joao Félix/ Sane pakkot valahogy teto alá hozni ... bőven jok lennénk !
Hogyne tudnánk, azért nincsenek regisztrálva a meglévő játékosok sem. Fölösleges azt remélni, hogy itt bármilyen valós erősítés jön még. Top csapatból mi csak töltelékeket, meg lejárt szerződésű embereket fogunk elhozni maximum, de sokszor még azt sem. Fiatalok meg kérdés mennyire szeretnének idejönni, az Araujo srác is biztos ilyen karrierről álmodott.
Ahhoz képest, hogy milyen rossz az anyagi helyzet, még egész jól állunk. Koemannal tizedik hely környékén voltunk és három kör után már kint is voltunk a bl-ből. Azóta elindultak a dolgok jó irányba. A Dembelé dolog persze nem hiányzott. De ez van.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.06. 16:01:17

Troym írta:
2023.08.05. 22:23:15
Következetesség kéne.
Van amiben létezik következetesség és folytonosság is.
Hogyan kell leépítened saját magad a csúcsról - kéz a kézben szakmailag és anyagilag -.....na, ebben precíz következetesség volt és még mindíg nem tudni, van-e lejjebb.....amikor egyszerre tűnik túl mélynek és túl magasnak is az a bizonyos kút amiben lebegünk....
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.08.06. 12:55:25

baas11 írta:
2023.08.06. 12:47:18


Ha tudunk utána egy Cancelo + Silva/Neymar/Joao Félix/ Sane pakkot valahogy teto alá hozni ... bőven jok lennénk !
Hogyne tudnánk, azért nincsenek regisztrálva a meglévő játékosok sem. Fölösleges azt remélni, hogy itt bármilyen valós erősítés jön még. Top csapatból mi csak töltelékeket, meg lejárt szerződésű embereket fogunk elhozni maximum, de sokszor még azt sem. Fiatalok meg kérdés mennyire szeretnének idejönni, az Araujo srác is biztos ilyen karrierről álmodott.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.08.06. 12:47:18

Valoban van hasonlóság Neymar es Dembele tavasza kozott ( mindkettő el akar menni, minddketto varatlan, mindkettő pont egy nyári USA győztes Classico utan stb...)

A különbség csak annyi h a brazilt busásan megfizettek - utólag bar ne tettek volna - egy mar legandas trió tagjaként távozott aki varázsolt a pályán es aki nélkül valszeg nincs Triplazas se!
Ehhez képest a francia 5 ev alatt mit is hagy maga utan itt ...?!

Remelem mielőbb lezárul a es elhúz Párizsba a sleppel egyutt annyiért amennyiért !

Ha tudunk utána egy Cancelo + Silva/Neymar/Joao Félix/ Sane pakkot valahogy teto alá hozni ... bőven jok lennénk !

Nem egyszerű ? Naná , De hat nem pont ezért maradt itt Alemany nagymester az ilyen neki valo feladat miatt :-)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.08.06. 12:15:57

davi10 írta:
2023.08.06. 10:44:33

Fabrizio szerint Januárban jönne legkorábban Roque.

Fresneda-val meg nem tudom mire várunk, úgyse lesz itt többtízmilliós Cancelo meg Silva. Addig tökölünk, amíg a végén őt is elviszi a Real.
Őt adom én is. Fresneda meg valamilyen oknál fogva már nyáron jönne Roque, és tudnánk mindenkit regisztrálni, én elégedett lennék. Még talán azt az uruguayi gyereket elhozhatnánk, Fabricio Diaz-t.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.06. 10:44:33

Troym írta:
2023.08.06. 09:36:31
Jöjjön Roque most, Fresneda és Veiga szerintem.
Fabrizio szerint Januárban jönne legkorábban Roque.

Fresneda-val meg nem tudom mire várunk, úgyse lesz itt többtízmilliós Cancelo meg Silva. Addig tökölünk, amíg a végén őt is elviszi a Real.

Dembele-nek meg nem tudom mi a franc kell még, hogy ügynököt váltson.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.06. 10:38:40

There is no agreement between Barcelona and Ousmane Dembélé's clan on the distribution of the €50m. Barça maintain that certain conditions were not met and thus Dembélé's clan can't get €25m.

If an agreement is not reached, Barça can legally keep him until 21st. After that he can go to PSG if the fee is paid and this dispute will remain pending.

Barça will return to training today and if there is still no agreement then Barça can call Dembélé to train. This would be a measure of pressure as PSG's Ligue 1 season starts on 12th.

Dembélé's agent Moussa Sissoko argues that they complied with everything in the contract and are entitled to get €25m.#FCB 🇫🇷

Via (🟢): @ffpolo [md]



Annyira adnám ha Sissoko hiéna becumizná egy picit… Innentől kezdve ahol lehet szivatnám őket, hogy utolsó nap kitalálták az egészet.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.06. 09:36:31

Nagybarcelona írta:
2023.08.06. 07:42:40

Bezzeg Dembele mekkora ... csávó. Depay felszabaduló bruttó 10 milliós (2 nettóról lemondott mikor ide èrkezett) bèrère rá is ment, ès kèrt 40 bruttót.

Xavi ezt (is) benèzte, nem butaságokat kellene nyilatkozni: magas fű, hasfájás stb
vagy hogy igazságtalan volt Depayyal szemben, ès nem pofira választani, hanem a klub èrdekeit szem előtt tartva felelős döntèseket hozni.
Úgy kezdtem hogy "ha". Nem tudom miért ment el végül Depay, már nem is érdekes. Dembele sem érdekel. Azt írtam, hogy ha valami elvárás, hogy kifogástalan magatartása legyen valakinek és emiatt elküldenek akárkit, legyen az Depay, vagy bárki, akkor ne hozzunk Cancelot méregdrágán, akinek a hírneve alapján is vannak gondok a magatartásával. Ha hisztis primadonna kell, inkább hozzuk Neymart, ő még sörhassal 32 évesen is tuti beverne 15-20 gólt. (Ezzel nem azt mondom, hogy hozzuk, szerintem ő se kell)

Jöjjön Roque most, Fresneda és Veiga szerintem.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.08.06. 08:33:07

Troym írta:
2023.08.05. 22:23:15
Ha Depay távozásának egyik oka valami magatartásbeli probléma, rendben elfogadja mindenki, de akkor ne akarjunk hozni aranyáron hisztis portugál jobbhátvédet, akit a City és a Bayern sem szeretne a közelében tudni.
Következetesség kéne.
Én nem is hoznám speciel. Méregdrága lenne, és nem tud védekezni. Plusz kerül ki minden nagycsapatból, valszeg okkal.
Nagybarcelona írta:
2023.08.06. 07:42:40
Bezzeg Dembele mekkora ... csávó. Depay felszabaduló bruttó 10 milliós (2 nettóról lemondott mikor ide èrkezett) bèrère rá is ment, ès kèrt 40 bruttót.
https://barcauniversal.com/24-year-old- ... barcelona/
Azèrt ezt linkelem, márciusi hír, ès úgy nèz ki igaz lehetett, mert a hèten a sport is lehozta ès elvileg a PSG-ben ennyit fog keresni.
Távol álljon tőlem, hogy védjem, de ha egy másik klubnál megadják neki ezt a lóvét, akkor ennyit fog tőlünk is kérni, ez ilyen. A klubhűség a játékosok 99%-ánál nem létezik, ez egy múltbéli fogalom. Azért még nincs a PSG-ben Dembi. Durva lenne egyébként, ha leigazolnának mást, és koppanna. Csak mert bőven nem akkora ász, hogy csakis ő jöjjön szóba Mbappé helyére.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.06. 07:55:03

Ennyire uborka szezon van,hogy még Depay távozása a téma? A trikóba is peremeber. A bajnokság meglett nélküle is,a nemzetközi meccseken meg kb. annyira volt hasznos,mint bárki más.Ha maradt volna az lett volna a baj,hogy miért veszi el a játékperceket Fatitól.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.06. 07:42:40

Troym írta:
2023.08.05. 22:23:15

Ha Depay távozásának egyik oka valami magatartásbeli probléma, rendben elfogadja mindenki, de akkor ne akarjunk hozni aranyáron hisztis portugál jobbhátvédet, akit a City és a Bayern sem szeretne a közelében tudni.
Következetesség kéne.
Bezzeg Dembele mekkora ... csávó. Depay felszabaduló bruttó 10 milliós (2 nettóról lemondott mikor ide èrkezett) bèrère rá is ment, ès kèrt 40 bruttót.
https://barcauniversal.com/24-year-old- ... barcelona/
Azèrt ezt linkelem, márciusi hír, ès úgy nèz ki igaz lehetett, mert a hèten a sport is lehozta ès elvileg a PSG-ben ennyit fog keresni.

Xavi ezt (is) benèzte, nem butaságokat kellene nyilatkozni: magas fű, hasfájás stb
vagy
https://www.google.com/amp/s/tribuna.co ... -not-puig/
hogy igazságtalan volt Depayyal szemben, ès nem pofira választani, hanem a klub èrdekeit szem előtt tartva felelős döntèseket hozni.
Válasz küldése