Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.05.08. 00:22:22

Bob_Marley írta:
shutterisland írta: jólvanakkor. :lol:
mondjuk van pár ígéretes arc köztük, de mbia-n azért egyenesen felsírtam.
Felsírhatsz rajta,de az egyik legjobb védekező középpályás szerintem a Ligában. És roppant fiatal.
nem egy nagy spíler, tipikus labdaszerző néger kp, fizikailag jó, de technikailag ide kevés lenne, sokszor még song is az, pedig a kettő közül a mi fiunk bánik jobban a bogyóval.
ráadásul tényleg "roppant fiatal", 28 éves lesz két hét múlva. :lol:

szerintem kevered kondogbiával.
ő is néger, ő is vkp, ő is a sevillában játszott még tavaly, csak megvette a monaco.
21 éves, és ő tényleg ügyes.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.07. 23:58:08

shutterisland írta: jólvanakkor. :lol:
mondjuk van pár ígéretes arc köztük, de mbia-n azért egyenesen felsírtam.
Felsírhatsz rajta,de az egyik legjobb védekező középpályás szerintem a Ligában. És roppant fiatal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.05.07. 23:41:39

Spanyol ligában bőven lehet találni olyan embereket, akikkel lehet sikert elérni. Laporte-Martinez-Muniain-Griezmann bármelyiket azonnal eltudnám képzelni. De írhatnám Koket, Mbiat, Mussachiot, Banegát, Mattionit.
jólvanakkor. :lol:
mondjuk van pár ígéretes arc köztük, de mbia-n azért egyenesen felsírtam.

más : szia ter stegen
űzzed-hajtsad :mrgreen:
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.07. 22:35:27

visca el barca írta:az lesz majd az epic ha lucho közli h nem kell neki senki sztár, majd megoldja a b-ből, meg igazolgat ilyen celta, getafe félékből :lol:
Már mért közölne ilyen öngyilkos hülyeséget? Nem tesz ilyet!
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2014.05.07. 22:11:30

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:az lesz majd az epic ha lucho közli h nem kell neki senki sztár, majd megoldja a b-ből, meg igazolgat ilyen celta, getafe félékből :lol:
Hozzáteszem nem is sztárokból lesz jó csapat. Spanyol ligában bőven lehet találni olyan embereket, akikkel lehet sikert elérni. Laporte-Martinez-Muniain-Griezmann bármelyiket azonnal eltudnám képzelni.

Adriano eladása meg hatalmas baklövés lenne, univerzális játékos, akire mindig lehet számítani, ilyenekre mindig nagy szükség van. Keitát is simán elengedtük nem is találunk helyére senkit.

Én tartom, hogy 2 kölcsönből vissza 1-2 kapus (Pintotól függően), 1 hátvéd és kész. Maximum bónuszban még egy hátvéd.
kivéve amikor sérült..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.07. 22:06:44

visca el barca írta:az lesz majd az epic ha lucho közli h nem kell neki senki sztár, majd megoldja a b-ből, meg igazolgat ilyen celta, getafe félékből :lol:
Hozzáteszem nem is sztárokból lesz jó csapat. Spanyol ligában bőven lehet találni olyan embereket, akikkel lehet sikert elérni. Laporte-Martinez-Muniain-Griezmann bármelyiket azonnal eltudnám képzelni. De írhatnám Koket, Mbiat, Mussachiot, Banegát, Mattionit.

Adriano eladása meg hatalmas baklövés lenne, univerzális játékos, akire mindig lehet számítani, ilyenekre mindig nagy szükség van. Keitát is simán elengedtük nem is találunk helyére senkit.

Én tartom, hogy 2 kölcsönből vissza 1-2 kapus (Pintotól függően), 1 hátvéd és kész. Maximum bónuszban még egy hátvéd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.07. 22:13:23-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.07. 21:48:37

visca el barca írta:az lesz majd az epic ha lucho közli h nem kell neki senki sztár, majd megoldja a b-ből, meg igazolgat ilyen celta, getafe félékből :lol:
Vagy az, ha bejelentik, hogy Deulofeu és Rafinha visszatért kölcsönből, Denis Suárez feljön a B-ből, és leigazoltuk David Luizt, ja meg Ter Stegent. Ezzel változna még sok minden... Ne legyen így [-o<
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.07. 21:13:50

az lesz majd az epic ha lucho közli h nem kell neki senki sztár, majd megoldja a b-ből, meg igazolgat ilyen celta, getafe félékből :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.07. 20:56:30

Barcaman1993 írta: Tökéletes a memóriád, Pjanics támadó középpályás, nem védekező. Azért jó lenne, ha tájékozódnánk 1-2 játékos posztjáról, mielőtt megosztjuk, hogy jó lenne a csapatba... #-o

A védőknél egyelőre nincs eldöntve, hogy 1 vagy 2 ember érkezzen. Nálam simán 2, de gondolom Bartra miatt még fognak várni. Én a 2-őnek jobban örülnék, a Piqué-Laporte-David Luiz 3-ast jól lehetne forgatni, főleg, ha vannak sérülések.
Sry.
Akkor én tévedtem. Bennem teljesen az volt, hogy kkp-t-vkp-t szokott játszani.

Én inkább úgy mondanám, hogy inkább azt a négyest (Bartraval kiegészülve) lehetne forgatni, mert 1-2 védő biztos, hogy mindig sérült lesz.
Luiz-zal kapcsolatban az a 25 millió nekem erősen hápog. Főleg a Chealsea-től.
Laporte-al az a gond hogy valószínűleg csak kivásárlási áron lehet megszerezni, az meg nem 2 ft. Arra azért kíváncsi leszek kit akarnak idehozni, ha Alexis tényleg ennyire közel van Torinohoz.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.07. 20:20:51

palesz77 írta:Pjanic védekező középpályás? :shock: Én nem tudok róla sokat, annyit, hogy a Lyonból ment a Romába - lehet erre is rosszul emlékszem :lol: -, de bennem valamiért az volt, hogy ő inkább támadó középpályás. :-k Vagy ilyen mindenes?

A védőknél meg én is örülnék akár ennek a triónak, a lényeg nálam az lenne, hogy David Luiz jöjjön , meg hogy ne Cuadrado. Laporte csak akkor, ha Masch is megy, bár szegény Bartra semmit nem játszana úgy szinte.. :? Mindegy, hál istennek ennek a kiötlése nem az én dolgom, kíváncsi vagyok ezt a "problémát" hogy fogja megoldani majd a vezetőség és az edző jövőre.
Tökéletes a memóriád, Pjanics támadó középpályás, nem védekező. Azért jó lenne, ha tájékozódnánk 1-2 játékos posztjáról, mielőtt megosztjuk, hogy jó lenne a csapatba... #-o

A védőknél egyelőre nincs eldöntve, hogy 1 vagy 2 ember érkezzen. Nálam simán 2, de gondolom Bartra miatt még fognak várni. Én a 2-őnek jobban örülnék, a Piqué-Laporte-David Luiz 3-ast jól lehetne forgatni, főleg, ha vannak sérülések.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.07. 19:20:04

Barcaman1993 írta:Na, akkor elkezdem a Fifa-igazolások listáját. Elvileg ebből a 80 emberből lehet érkező, akiket a Sport lehozott: http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ta-3267419

Courtois nagyon jó lenne, de ebből Ter Stegen lesz. Nem fogunk vele rosszul járni, remélem. A 2. számú kapus kérdése érdekes lehet. Én ezek közül Caballeronak örülnék a legjobban, aki a hozható kategória, meglátjuk majd mi lesz.
A védelembe szinte mindenkit felsoroltak. A David Luiz-Laporte-Danilo pakk nagyon jól hangzana, bár kétlem, hogy el tudnánk őket hozni, főleg ennyiért. Javi Martinezzel se lennénk gyengébbek, de őt elvileg Pep nem engedi. Cuadradot jó lenne elfelejteni. Elképesztően magas az ára, ráadásul nem is védő, sokkal inkább szélső. Ezzel azt hiszem egyszer-kétszer már megjártuk.
A középpályára is felsoroltak boldog,boldogtalant. Ide aligha fog érkezni ember, de Koke nagyon tetszene. A csatársor megváltoztatása ugyanúgy felejtős. Alexis távozása esetén Reus érkezése napirendre kerülhet, de ez az álom kategória. Pedro távozása sajnos szintén.
Van benne egy pár név akit el tudnék képzelni egy két emberünk helyet.

Ter Stegen, Danilo, Luis, Hummels,Gundogan, Pogba, Reus, Pjanic, Vidal, Martines,Agüero. Ezekből kéne szemezgetni.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.07. 17:49:59

Capon írta:Ha hagyják hogy a fejükre nőjön egy játékos, az az ő alkalmatlanságukat bizonyítja.
tipikusan olyan eset h bármit csinálnak nem jó. ha engednek neki akkor csak még követelőzőbb lesz, meg lejáratják magukat, ha meg azt mondják neki hogy nem, lekoccool, bomlaszt, stb.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.05.07. 17:33:30

Örülök hogy előjött ez a "titkos" lista. Megnyugodtam hogy nem láttam teljesen rosszul a dolgot, és egy Klose bőven ráfért volna erre a Barcelonára.

Szerk: amit már három éve magyarázok..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára trey88 2014.05.07. 18:03:10-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.07. 17:28:47

Chino írta: Ha Pjanic neve komolyabban felmerült, Song helyére szerintem megfelelő, de ha tényleg érkezik Luiz és marad Masch akkor feleslegesnek tartom. A brazilnak annyira nem kényszerposzt a védelem előtt játszani és máshova jobban kell az a pénz.
Ennek a Laporte-Luiz-Danilo triónak nagyon örülnék. Nem lenne olcsó, de beszámítva egy-két távozó árát, még kibírható.
Pjanic védekező középpályás? :shock: Én nem tudok róla sokat, annyit, hogy a Lyonból ment a Romába - lehet erre is rosszul emlékszem :lol: -, de bennem valamiért az volt, hogy ő inkább támadó középpályás. :-k Vagy ilyen mindenes?

A védőknél meg én is örülnék akár ennek a triónak, a lényeg nálam az lenne, hogy David Luiz jöjjön , meg hogy ne Cuadrado. Laporte csak akkor, ha Masch is megy, bár szegény Bartra semmit nem játszana úgy szinte.. :? Mindegy, hál istennek ennek a kiötlése nem az én dolgom, kíváncsi vagyok ezt a "problémát" hogy fogja megoldani majd a vezetőség és az edző jövőre.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.07. 16:40:58

Capon írta:
visca el barca írta:
Capon írta:De nagyon tetszik, hogy olvastok valamit és már Messikéztek.
gondolom nekem szólt :D tavaly is írtak róla elég sokat és hát valljuk be simán kitelik tőle, hogy követelőzik. igazából olyan pozícióban van h mindent megtehet (sajnos)
Nem neked, már tegnap kezdőzött ez, csak most jutottam el oda hogy reagálok rá.

Nagyon remélem nem így van, de ha mégis, akkor az talán még jobban a vezetőség hibája lenne mint Messié, szerintem. Ha hagyják hogy a fejükre nőjön egy játékos, az az ő alkalmatlanságukat bizonyítja.
A Messikézést ne gondold sértésnek, részemről legalábbis egyáltalán nem az. Én arra gondoltam, hogy ha amiatt sértődik meg, hogy valakit nem igazolnak le, vagy nem tartanak a csapatnál, és ezért képes nem beleadni mindent, akkor menjen el.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.07. 16:38:25

Ahhoz képest, hogy mindenki tényként kezeli, hogy Messi követelőzött még pletykaszinten sem merült fel a Kun iránti érdeklődés. Márpedig a lapok a legkisebb információ foszlányra ugranak.
Abban amúgy én nem találok semmi kivetnivalót, hogy kikérik a játékos véleményét. Ha jól tudom Xavival kapcsolatban is volt ilyen. Csak ezt most jó felfújni, Messivel kapcsolatban most mindenre ugrik a média.
Mondjuk speciel Agueronak jobban örülnék, mint Reusnak. Utóbbival kapcsolatban azért vannak kételyeim, mert ismét nem posztra igazolnánk. Lehet, hogy tényleg olyan kétlábas játékos mint azt mondják, de jobb oldalon, nem tudom mennyire lenne megoldás.
Azzal szerintem nem lenne gond, hogy nem magasak a csatáraink. Csak nem ívelgetni kell, mint a hülye. Alvesnek is a lapos/félmagas beadásaiból rendre veszélyes szituációk alakultak ki. Ha ezeket erőltette volna jobban, nem támadnák annyit.

Ez a Schär amúgy ki? Életemben nem hallottam róla.

Adrianot eladni a legnagyobb baromság lenne amit a vezetőség tehet. A védelem tengelyében bárhol (de a két szélen mindenképp) bevethető, és nem is rosszul, bírja a padot. Nálam ő az érinthetetlen kategóriába tartozna.

Ha Pjanic neve komolyabban felmerült, Song helyére szerintem megfelelő, de ha tényleg érkezik Luiz és marad Masch akkor feleslegesnek tartom. A brazilnak annyira nem kényszerposzt a védelem előtt játszani és máshova jobban kell az a pénz.
Ennek a Laporte-Luiz-Danilo triónak nagyon örülnék. Nem lenne olcsó, de beszámítva egy-két távozó árát, még kibírható. Arra leszek igazán kíváncsi, hogy a támadósorban mit akarnak variálni. Reus-ról nagyon elhallgattak, most a hírek, kérdés ez vihar előtti csend, vagy ténylegesen megszakadtak az állítólagos tárgyalások.
Forca Barca!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.07. 16:35:48

visca el barca írta:
Capon írta:De nagyon tetszik, hogy olvastok valamit és már Messikéztek.
gondolom nekem szólt :D tavaly is írtak róla elég sokat és hát valljuk be simán kitelik tőle, hogy követelőzik. igazából olyan pozícióban van h mindent megtehet (sajnos)
Nem neked, már tegnap kezdőzött ez, csak most jutottam el oda hogy reagálok rá.

Nagyon remélem nem így van, de ha mégis, akkor az talán még jobban a vezetőség hibája lenne mint Messié, szerintem. Ha hagyják hogy a fejükre nőjön egy játékos, az az ő alkalmatlanságukat bizonyítja.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.07. 16:31:10

Barcaman1993 írta:Na, akkor elkezdem a Fifa-igazolások listáját. Elvileg ebből a 80 emberből lehet érkező, akiket a Sport lehozott: http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ta-3267419
Némelyik névtől rendesen sírva fakadnék, ha meglátnám Barca-mezben :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.07. 16:13:49

Nem voltam tisztában vele, hát rákerestem:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Manchester ... C3.A9kosok" target="_blank

Sajnos van pont hat angol játékosuk, plusz nem tudom, ki számít még ott nevelkedettnek, úgyhogy ez ne mlesz gond.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.07. 16:02:49

MQuC írta:NA már most: Ha 25 helyett 21 játékost lehet nevezni, s ebből X angliai nevelésűnek kell legyen, lehet pont Kun esik ki, így jöhet szóba. Ára is nyilván esik ebben az esetben. Ha MEssi vele akar játszani, akkor nyilván meg tudják oldani, nem az lesz a kérdés, hogy ki játszik középen.
Igaz ez mind találgatás, de ennek van az ideje sajnos :mrgreen:

ui.: Pitta19!

"Két érdekességről ír az Nso" E helyett azt olvastam, hogy Kit érdekel, mit ír az NSO. Az a fránya tudatalatti... :twisted:
Jól kiszúrtak velük.
8 angliában nevelkedett játékost kell nevezniük, 60 milliót költhetnek, de csak 1 játékost vehetnek!! Fizetési sapkát is kapnak, nem léphetik így át a mostani kifizetésüket, tehát ha vesznek valakit akkor el is kell adniuk valakit.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.07. 15:58:54

Capon írta:De nagyon tetszik, hogy olvastok valamit és már Messikéztek.
gondolom nekem szólt :D tavaly is írtak róla elég sokat és hát valljuk be simán kitelik tőle, hogy követelőzik. igazából olyan pozícióban van h mindent megtehet (sajnos)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.07. 15:49:54

NA már most: Ha 25 helyett 21 játékost lehet nevezni, s ebből X angliai nevelésűnek kell legyen, lehet pont Kun esik ki, így jöhet szóba. Ára is nyilván esik ebben az esetben. Ha MEssi vele akar játszani, akkor nyilván meg tudják oldani, nem az lesz a kérdés, hogy ki játszik középen.
Igaz ez mind találgatás, de ennek van az ideje sajnos :mrgreen:

ui.: Pitta19!

"Két érdekességről ír az Nso" E helyett azt olvastam, hogy Kit érdekel, mit ír az NSO. Az a fránya tudatalatti... :twisted:
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.07. 15:48:59

Na, akkor elkezdem a Fifa-igazolások listáját. Elvileg ebből a 80 emberből lehet érkező, akiket a Sport lehozott: http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ta-3267419

Courtois nagyon jó lenne, de ebből Ter Stegen lesz. Nem fogunk vele rosszul járni, remélem. A 2. számú kapus kérdése érdekes lehet. Én ezek közül Caballeronak örülnék a legjobban, aki a hozható kategória, meglátjuk majd mi lesz.
A védelembe szinte mindenkit felsoroltak. A David Luiz-Laporte-Danilo pakk nagyon jól hangzana, bár kétlem, hogy el tudnánk őket hozni, főleg ennyiért. Javi Martinezzel se lennénk gyengébbek, de őt elvileg Pep nem engedi. Cuadradot jó lenne elfelejteni. Elképesztően magas az ára, ráadásul nem is védő, sokkal inkább szélső. Ezzel azt hiszem egyszer-kétszer már megjártuk.
A középpályára is felsoroltak boldog,boldogtalant. Ide aligha fog érkezni ember, de Koke nagyon tetszene. A csatársor megváltoztatása ugyanúgy felejtős. Alexis távozása esetén Reus érkezése napirendre kerülhet, de ez az álom kategória. Pedro távozása sajnos szintén.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.07. 15:42:47

Azzal nincsen semmi probléma ha egy játékos ajánlgat egy másikat a klubjának, vagy mint ötlet felveti, persze az már más ha ő akarja összeállítani a csapatot :)
De nagyon tetszik, hogy olvastok valamit és már Messikéztek.
Ami eddig tetszik a velünk szóba hozott játékosokkal kapcsolatban az az, hogy nem 50 milliókról repkednek a hírek!
Persze ez sem jelent semmit mert csak kitaláció az összes, de azért biztató, hogy nem úgy kezdődnek a cikkek, hogy XY-ért 60 millióról indul a licit.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2014.05.07. 15:39:01

pitta19 írta:Két érdekességről ír az Nso.

Az egyik, hogy tárgyalunk a Chelsea-vel David Luizról, 25 millka körüli árról. Én örülnék neki, pláne ennyiért.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... et-2334023

A másik, Alexist vinni a Juve.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar" target="_blank ... ol-2334123
Én csípem Alexist is,de Adriano távozása szerintem csapat szinten nagyobb érvágást jelentene. Gyakorlatilag bárhol bevethető, általában nem is okoz csalódást,adott esetben a padozással sincs gondja,bátran és jól lő távolról is,ami kis túlzással kuriózumnak számít a csapatban. Ami talán "hibaként" "felróható" neki az a sérülékenysége.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése