Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.19. 17:21:20

mi lehet? Zubiék Ibizán áztatják magukat?! nagy a csend, ennyire fű alatt dolgoznának? indulni kellene a csapatoknak, összerázódni, jönnek a felkészülési meccsek, de nálunk még megy a sumák....
boomer
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.07.05. 15:17:27

2013.07.19. 17:20:56

visca el barca írta:jah értem :D akkor ez van :D

amugy kiváncsi lennék mi történne ha tényleg betolná a 250 milliot, messinek meg bekínálna egy évre 20 millios fizetést :roll:
Az adócsalásból kiindulva van az a pénz... :D Amúgy én is kíváncsi lennék, elvileg az Old Boys-on kívül más klubba nem lépne, legalább is ezt mondta. :wink:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 17:06:40

Vág ez eszed, Mátyás, mint a beretva. :D
Igen, ő az. :P
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 17:06:37

jah értem :D akkor ez van :D

amugy kiváncsi lennék mi történne ha tényleg betolná a 250 milliot, messinek meg bekínálna egy évre 20 millios fizetést :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.07.19. 16:59:28

visca el barca írta:amugy a csávót kerestem h mennyire kulák, nincs rajta a forbes 1 milliárdos listáján, ergo nekem lövésem sincs honnan tolja bele a sok száz milliót...

abramovicshoz képest egy csóringer... :lol:
Ő csak a PSG elnöke, nem a tulajdonosa, csak egy "bábu".
A tulajdonos a Qatar Investment Authority, aminek cirka 60-80 milliárd dolláros vagyona van (vagy több, szerintem ők se tudják pontosan). Úgyhogy mondhatjuk, hogy a PSG beírta a játékba a "végtelen pénz" cheatet.
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.19. 16:56:10

visca el barca írta:amugy a csávót kerestem h mennyire kulák, nincs rajta a forbes 1 milliárdos listáján, ergo nekem lövésem sincs honnan tolja bele a sok száz milliót...

abramovicshoz képest egy csóringer... :lol:
Ohhh nem kell félteni...A hivatalos forbes listán nincs rajta...De a Quatari királyi család sincs...Aztán meg kb top10ek...Ez mindíg kavarásos...Mert az ő nevén mi van meg a családja illetve az országa nevém mi van...Ennek a fazonnak a nevén nincs sok,csak a családi vállalkozása aminek ő az elnöke megér több mint 10milliárd eurót...Szal van honnan lóvét leakasztania... :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.19. 16:54:37

(Egy bizonyos dán kp-t én is favorizálok, szerintem egyre gondolhatunk.)
Ő lenne az?
http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Eriksen
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.07.19. 16:51:05

Gareth Tello írta:b]Vertonghen[/b] (így írja a nevét).
Top5 középhátvéd szerintem.
Eszméletlen, amit tavaly művelt nálunk, földön és levegőben is szinte hibátlan, bátran megy előre a támadásokkal, kedvenc példám erre a Swansea elleni 2-1, ahol középhátvédként gólt lőtt és gólpasszt adott: http://www.youtube.com/watch?v=XEui5xY3L8k
Ha jól emlékszem, 3 góllal és 4 gólpasszal zárta a PL-idényt, úgy, hogy többnyire a védelem tengelyében szerepelt, bár párszor balhátvédként is játszatta AVB, ahol egyébként szintén világklasszis teljesítményt nyújtott).
Ami még fontos, hogy a védelem vezére tudott lenni (Dawson mellett), szóval talán ebből a szempontból tudná pótolni a mi Carlesünket.

Viszont nem lenne olcsó, az biztos (szerintem 25-30 körül kellene perkálnunk érte), illetve nem hiszem, hogy távozni szeretne, kulcsember a White Hart Lane-en, tisztelik, szeretik, megbecsülik, jól érzi magát itt, AVB-vel is jól kijön, szóval semmi sem szól amellett, hogy elmenjen tőlünk.

Örülnék neki, az biztos, de akkor sem kötöm fel magam, ha marad a Spursnél. :)
Viszonylag sok PL meccset nézek én is, és teljes mértékben egyetértek veled, szerintem az előző szezonban Vertonghen nyújtotta a legjobb teljesítmény a PL-ben belsővédő poszton.
Magas, gyors, erős és technikailag is képzett. Thiago Silva után talán ő volna a legjobb választás.
(Ráadásul én nem vagyok Spurs-fan, így még csak elfogultsággal sem vádolhattok. Esetleg vaksággal. :D )
Szerintem azért ha a Spurssel megegyeznének a vételárról, akkor már Vertonghent se lenne nehéz meggyőzni arról, hogy szerződjön Barcelonába.
Gareth Tello írta:szerk.: Ja, és nem akarom megint elkezdeni az FM-ezést, de ha Cescet elviszi a United (ne tegyék!), akkor van egy dán középpályás, aki nem lenne rossz opció.
Gravesen visszatért a pályára? :D
(Egy bizonyos dán kp-t én is favorizálok, szerintem egyre gondolhatunk.)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 16:50:09

amugy a csávót kerestem h mennyire kulák, nincs rajta a forbes 1 milliárdos listáján, ergo nekem lövésem sincs honnan tolja bele a sok száz milliót...

abramovicshoz képest egy csóringer... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.19. 16:36:52

davi10 írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... it-2263571

Vicces gyerek :D
Hánynom kell tőle...
Megpróbálhatná.
Milyen nyilatkozatok ezek egy üzletembertől? Mint egy sértődött kisgyerek. Egyébként nem kéne neki Messi csak akkor ha elhozzuk Silvat? Miért a helyén akarja játszatni vagy mi??
Ha kell neki Messi akkor miért nem próbálkozik megvenni miért csak akkor ha Silva elegy? Bosszút áll vagy mi? Jézusom... Nagyon komoly pénzember lehet... =D> :lol:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6663
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 16:22:00

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... it-2263571

Vicces gyerek :D
Hánynom kell tőle...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 14:44:53

S.Agüero írta:Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen.

Igazából nem nagyon nézek PL-t, szóval valaki írhatna róluk, melyik tűnik a legjobb választásnak? :)
Elfogultság nélkül mondhatom, hogy Vertonghen (így írja a nevét).
Top5 középhátvéd szerintem.
Eszméletlen, amit tavaly művelt nálunk, földön és levegőben is szinte hibátlan, bátran megy előre a támadásokkal, kedvenc példám erre a Swansea elleni 2-1, ahol középhátvédként gólt lőtt és gólpasszt adott: http://www.youtube.com/watch?v=XEui5xY3L8k
Ha jól emlékszem, 3 góllal és 4 gólpasszal zárta a PL-idényt, úgy, hogy többnyire a védelem tengelyében szerepelt, bár párszor balhátvédként is játszatta AVB, ahol egyébként szintén világklasszis teljesítményt nyújtott).
Ami még fontos, hogy a védelem vezére tudott lenni (Dawson mellett), szóval talán ebből a szempontból tudná pótolni a mi Carlesünket.

Viszont nem lenne olcsó, az biztos (szerintem 25-30 körül kellene perkálnunk érte), illetve nem hiszem, hogy távozni szeretne, kulcsember a White Hart Lane-en, tisztelik, szeretik, megbecsülik, jól érzi magát itt, AVB-vel is jól kijön, szóval semmi sem szól amellett, hogy elmenjen tőlünk.

Örülnék neki, az biztos, de akkor sem kötöm fel magam, ha marad a Spursnél. :)

szerk.: Ja, és nem akarom megint elkezdeni az FM-ezést, de ha Cescet elviszi a United (ne tegyék!), akkor van egy dán középpályás, aki nem lenne rossz opció.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.19. 14:36:28

visca el barca írta:jaj ne sírjál már itt, hát a nagy zubiék nem megmondták h jönni fog egy védő? megmondták vagy megmondták? :lol: aztán lehet az uj védő annyit sem fog érni mint mascherano... :? :lol:
Visca!!! Ennyire ne legyél pesszimista, egyszer csak leesik náluk is a tantusz, vagyis hogy ennek a toldozgatásnak és foltozgatásnak nincs értelme. :lol: Ahogy te is említetted "megmondták" és ez az alap. :oops:
Viccet félretéve, azért remélhetőleg csak érkezni fog valaki aki persze be is válik majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.07.19. 14:47:48-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.19. 14:34:17

A jelöltek...Álítólag...
Vermaelen - alapvetően jól indult az Arsenalos pályafutása,de idén rengeteget hibázott vmiért...Nem jó ő ide,elég ha Pique nézi el néha...

Koscielny - max közepes tucatembernek jó,Barthra sztem már most jobb...

Verthongen - Hát xes...Nem mondom hogy nem állná meg a helyét,de vhogy nem érzem igazán megoldásnak...

Mangala - tudja a fene...Fizikálisan erős,magas,amennyit láttam belőle nem is lassú...Dehát igazából lutri...Kérdés hogy érezné e a Barca stílusát...

Evans - Sir Alex nem véletlen játszatta azért...De nem tudom,egy ír a Barcában,ebben a stílusban sztem nem állná meg a helyét...Nem éppen pengés lábbal a gyerek...

Rami - Nem lenne hülyeség...Én látok fantáziát a gyerekben...Olcsó is lenne...Inkább mint Mangala,vagy Evans,nagyobb eséllyel állná meg a helyét...

Inigo Martinez - hát tuti sokba kerülne...Plusz 181el nem a legmagasabb a világon...Hamarabb elnéznék egy colos gyereket...Bár a magasság nem minden de sosem baj plusz 10 centi...

TS meg hagyjuk ha igazán jönni akarna, már itt lenne...De igazából nem akarja ő beáldozni a párizsi milláit sztem...

No és akkor a végére hagytam Aggert és Luizt...

Agger nekem már régen is szimpatikus volt a Poolban...Sztem a pool egyik megmaradt értéke...Ugyan akkor nem vagyok benne teljesen biztos hogy megfelelne nálnuk...Kicsit statikus sztem...De fene tudja,nem sírnék azért ha jönne...

A Konfederációs kupa óta nálam Luiz nagy favorit...És nem a gólvonalos mentése miatt...Hanem végig ahogy játszott...Bőven felülmúlta a mellette álló TS-t...Szívvel lélekkel focizott,hiba nélkül...Megkedveltem a játékát mint védő...Magas is gyors is teknikás is...Én őt hoznám,ha lehet...Mou elmondta egyszer hogy nem adják el,de sztem nem kapaszkodna bele 2kézzel,nem elég hentes az ő védekező stílusához... :D Olyan 30ért elhozható,sztem ő még majdhogynem meg is ér annyit...Én azt mondom fizessük ki és megvan a csapatunk...Állítólag ő is szívesen jönne...Azért fix kezdőbe a Barcába ki nem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.07.19. 16:14:11-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 14:10:58

S.Agüero írta: Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen.

Igazából nem nagyon nézek PL-t, szóval valaki írhatna róluk, melyik tűnik a legjobb választásnak? :)
Vermaelennek nem vt vmi jó idénye, így őt most nem támiogatnám.
Ellenben Verthongen elég jól csapatta, őt szívesen látnám.

De Aggeren kívúl a többiról GT és Game90 tud majd véleményt mondani, ők követik ezt a 2 csapatot jobban.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.19. 14:07:49

Luiz? Akkor nekem elég Bartra...

Aggernek viszont örülnék.
Vertongen marad az álom, nemhinném hogy elengedné a spurs. Vermalen meg "Kocselnyí" nekem szintén nem, de eléggé PL védőre dolgozunk ezekszerint.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.19. 14:03:50

ZBarca írta:
JOseppe írta:Zubiék megpróbálják elhozni David Luizt a sport szerint, csak egy baj hogy a drága Mourinhó nem kivánja elengedni. :cry: Ez az ügy is hosszú lesz. :?
Szerintem ennek 5% az esélye, hogy tényleg elhozzuk, akkor inkább Agger jöjjön! De ha jön David Luiz, az se olyan rossz dolog, még talán Azpilicueta-t elhozhatnánk, de nálam első Agger! :)
Ászpilicsuétát minek hoznánk ugyan, jobbszélső hátvéd, tudomásom szerint. :roll:

A SPORT szerint most ők az új jelöltek:
Kép
Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen.

Igazából nem nagyon nézek PL-t, szóval valaki írhatna róluk, melyik tűnik a legjobb választásnak? :)

Szerintem hozzuk el Vermaelen-t, úgyis rég vettünk Arsenal-csapatkapitányt. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2013.07.19. 14:10:42-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.19. 13:52:38

zola8787 írta:Róla hallottál már? Biztos, hogy a klubja nem engedi el, nem jönne el biszem-b.szomba...
Ez a csávó Kahn-nak lövögeti a gólokat, gyors, ERŐSZAKOS, nem fél semmitől. Róla is lecsúsztunk...
lui1698 írta:Ezt most nem neked személy szerint írom, csak pont nálad láttam most.
Szerintetek olyan csapatok, mint a Barca jutyúb videók alapján néz ki magának játékosokat?
ugyan srácok, tudom alacsonyan van a szint, de azért ennél még komolyabbnak gondolom ezt a fórumot. torghellével poénkodni körülbelül 2008ban volt utoljára vicces :( én láttam talán az összes meccsét a gyereknek, mivel majdnem minden roma mérkőzést megnéztem, nem nekem és a barca megfigyelőinek kell megnézni ezt a videót, hanem azoknak, akik még "nem is hallatok" erről a gyerekről és érdekli őket miért pont őt kergettük. ja, és még az elején hagyjuk ezt a fórumos berögződést miszerint "bárkiről összelehet vágni egy ilyen videót".
visca el barca írta:Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának elnöke közölte: ha a Barcelona semmibe veszi korábbi döntésüket, amelyben jelezték, hogy Thiago Silva nem eladó, akkor bosszúból kifizeti a katalánok legjobbja, Lionel Messi 250 millió eurós kivásárlási árát.
gondolom azért nem foglalkozott vele senki, mivel már tegnap cáfolták ezt az egészet :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.19. 13:46:37

JOseppe írta:Zubiék megpróbálják elhozni David Luizt a sport szerint, csak egy baj hogy a drága Mourinhó nem kivánja elengedni. :cry: Ez az ügy is hosszú lesz. :?
Szerintem ennek 5% az esélye, hogy tényleg elhozzuk, akkor inkább Agger jöjjön! De ha jön David Luiz, az se olyan rossz dolog, még talán Azpilicueta-t elhozhatnánk, de nálam első Agger! :)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 13:44:09

jaj ne sírjál már itt, hát a nagy zubiék nem megmondták h jönni fog egy védő? megmondták vagy megmondták? :lol: aztán lehet az uj védő annyit sem fog érni mint mascherano... :? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.19. 13:35:54

Zubiék megpróbálják elhozni David Luizt a sport szerint, csak egy baj hogy a drága Mourinhó nem kivánja elengedni. :cry: Ez az ügy is hosszú lesz. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.07.19. 13:23:03

visca el barca írta:csodálkozom h még senki sem linkelte, óriási figura lehet a pali :lol:

Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának elnöke közölte: ha a Barcelona semmibe veszi korábbi döntésüket, amelyben jelezték, hogy Thiago Silva nem eladó, akkor bosszúból kifizeti a katalánok legjobbja, Lionel Messi 250 millió eurós kivásárlási árát.

simán kinézem belőle h megcsinálja :? :D

amugy érdekes, a cikk azt írja, hogy silvának van egy 40 milliós kivásrlási ára... ez azért elméletileg megkönnyítené a helyzetet...

Nem is régen volt téma de régebben is volt szó róla hogy csak a játékos tudja kivásárolni magát a szerződésből , nyilván az xy-t leigazoló klub állná a cehhet de a forma az ez.
Nem igazán gyakori ez sőt nem is nagyon emlékszem ilyenre mivel elég szr irányt adna a transzfereknek.
Többek közt ezért ment Thiago 25-ért nem 18-ért
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 12:53:26

azért írtam h ELMÉLETILEG megkönnyítené a helyzetünket, ha valóban van kivásrlási ára. nem azt h akkor innentől a mienk. csak azért sokkal könnyebb lehet egy emberrel alkudozni, mint ugy, hogy győzködnöd kell mellette egy olyat is akinek nem számít a pénz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.19. 12:36:37

visca el barca írta:amugy érdekes, a cikk azt írja, hogy silvának van egy 40 milliós kivásrlási ára... ez azért elméletileg megkönnyítené a helyzetet...
Ha az a 40 milliós kivásárlási ár valóban létezne, Thiago Silva már nálunk játszana.. De nincs kivásárlási ár ("A PSG egyszerűen nem akar tárgyalni róla, nem határoz meg egy árat, és egy átigazolás esetében a vevő fél számára ez a legnagyobb probléma, ami felütheti a fejét.") szóval a nyilatkozat valódiságában vannak kétségeim. :)
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.19. 12:33:16

visca el barca írta:csodálkozom h még senki sem linkelte, óriási figura lehet a pali :lol:

Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának elnöke közölte: ha a Barcelona semmibe veszi korábbi döntésüket, amelyben jelezték, hogy Thiago Silva nem eladó, akkor bosszúból kifizeti a katalánok legjobbja, Lionel Messi 250 millió eurós kivásárlási árát.

simán kinézem belőle h megcsinálja :? :D

amugy érdekes, a cikk azt írja, hogy silvának van egy 40 milliós kivásrlási ára... ez azért elméletileg megkönnyítené a helyzetet...
Ezen én is röhögtem. :D Vagy a média találta ki vagy tényleg lenyilatkozta, de akkor is egy állat. :D:D Meg se kérdezi Messit, hogy akar-e odamenni, csak azt felejti el, hogy nem mindenki olyan pénzéhes, hogy a pézsébe menjen. :) De azért komoly fenyegetés, legalább okozott néhány vidám percet nekem. :)

Kb. ez a színvonal:

Kép
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése