Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.16. 18:12:42

Azt hogy kit kell leginkább bántani az igazolások miatt az mi nem tudhatjuk de 1 biztos hogy nem csak Zubit mert pl:ha Mathieut LE akarta akkor ott nem nagyon Zubi a hibás (ha egyáltalán hiba Matyi igazolása) hanem LE!Szerintem ha idén is 6kupát nyerünk senki nem fog senkit szidni még ha olyan kulcs játékosaink lesznek mint Douglas (ha jön) meg Mathieu.És ha Cuadrado , Mangala meg Benatia jöttek volna akiket sokan szeretnének itt látni mindenki dicsérné a vezetőséget de velük se lenne biztosabb a 6 kupa mint az eddig igazolt játékosokkal még ha papíron jobbak is :!:
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.16. 18:10:22

http://www.sport.es/es/noticias/barca/d ... es-3452865" target="_blank Róla tudunk valamit?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.16. 17:41:39

Gali írta:[Lehet, hogy én vagyok a 20., de ha Te nem kóstolgatsz engem, én sem kóstolgatlak Téged.
Elhiszem, hogy a "mocskos Zubi!" már unalmas a számodra, de ez az ember az elmúlt 4 év alatt megdolgozott érte, úgyhogy nem meglepő, ha minden ésszerűtlen igazolás vagy arra utaló hírek után ő van elővéve.
De miért lepődsz meg? Gyakorlatilag most csak alátámasztottad amit mondtunk, hogy fogalmad nincs arról kit miért kell okolni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.16. 17:10:44

visca el barca írta: a lekezelő stílus az inkább a Te hozzászólásodat jellemzi.
Egy kicsit más a véleményem, de ezen nem fogok veled összeveszni. Az eredmény:1-1.
visca el barca írta: mellesleg Te vagy a 20. ember aki leírja h "örülök, h te elégedett vagy" című nótát, holott én ilyen soha nem állítottam. csak marha unlamas, hogy bedobják douglast egyből jön a mocskos zubi! megvettük matyiőt, mocskos zubi! kroos a realba ment mocskos zubi! minek vettünk két kapust, mocskos zubi!...
Lehet, hogy én vagyok a 20., de ha Te nem kóstolgatsz engem, én sem kóstolgatlak Téged.
Elhiszem, hogy a "mocskos Zubi!" már unalmas a számodra, de ez az ember az elmúlt 4 év alatt megdolgozott érte, úgyhogy nem meglepő, ha minden ésszerűtlen igazolás vagy arra utaló hírek után ő van elővéve.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.16. 15:49:07

Gali írta:"Szeretem" ezt a lekezelő stílust. Örülök, hogy te az elégedettek táborába tartozol, majd legközelebb engedélyt kérek tőled, ha habzó szájjal szeretnék kritikát megfogalmazni Zubi munkájával kapcsolatban.
a lekezelő stílus az inkább a Te hozzászólásodat jellemzi. varatrix meg palesz megértette, hogy mire gondoltam.

mellesleg Te vagy a 20. ember aki leírja h "örülök, h te elégedett vagy" című nótát, holott én ilyen soha nem állítottam. csak marha unlamas, hogy bedobják douglast egyből jön a mocskos zubi! megvettük matyiőt, mocskos zubi! kroos a realba ment mocskos zubi! minek vettünk két kapust, mocskos zubi!...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.16. 15:33:35

Nem értem, minek nekünk egy 24 éves ismeretlen, a sajtóban lesajnált jhv... Ennyire nincs ember a piacon, vagy csak ő a Barca-profil...?
El kéne küldeni Zubit a többiekkel együtt olyan gyorsan, ahogy csak lehet! #-o
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.16. 15:13:04

Gali írta:"Szeretem" ezt a lekezelő stílust. Örülök, hogy te az elégedettek táborába tartozol, majd legközelebb engedélyt kérek tőled, ha habzó szájjal szeretnék kritikát megfogalmazni Zubi munkájával kapcsolatban.
Nem erről van szó, csak mérlegelni kéne hogy mikor és miért szidják. Most vonatkoztassunk el Douglastől vagy kitől, és akkor az idehozott nevekért az edző tehető felelőssé, de nem így történik. Zubi maximum ezekben a kérdésekben abban vonható felelőssé, hogy ki mennyiért érkezik, bár ebben az esetbe is úgy gondolom hogy sokan csak papíron vannak tisztában a "kereslet-kínálat" fogalmával. Mondjuk Mathieu és Vermaelen esetében indokolt hogy a francia drágább.

Különben meg egy játékos annyit ér amennyit hajlandóak kifizetni érte. (kb)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.16. 15:00:25

Gali írta:...
Nem kötözködésből, de szerintem veb elsősorban arra célzott, hogy akkor is Zubi volt szidva idén, amikor a Higuainos cikkek megjelentek, pedig igazából szó sem volt a dologról, csak az újságok találták ki.. És nem egy ilyen eset volt idén, hogy a semmiért lett szapulva. Ha nem akkor sorry hogy belepofáztam.. :D
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.16. 14:55:17

visca el barca írta:
az a baj, hogy nem igazán értetted amit írtam. sőt, lényegében semennyire. :D

olvasd el varatrix hsz-ét, majd az enyémet, hátha sikerül...
"Szeretem" ezt a lekezelő stílust. Örülök, hogy te az elégedettek táborába tartozol, majd legközelebb engedélyt kérek tőled, ha habzó szájjal szeretnék kritikát megfogalmazni Zubi munkájával kapcsolatban.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.16. 14:20:05

Gali írta:
visca el barca írta: ó az már régóta megvan. vki olvas egy hírt a kispistafoci.hu-n és már is habzó szájjal jön zubit szidni. most ez az uj divat itt. sokan azt sem tudják h a klubnál kihez milyen jogkör tartozik, csak fröcsögnek mert király #-o
Ráhibáztál. Zubizarreta a technikai igazgató, gondolom a takarítószemélyzet munkájáért felel, nem pedig az átigazolási politikáért.
az a baj, hogy nem igazán értetted amit írtam. sőt, lényegében semennyire. :D

olvasd el varatrix hsz-ét, majd az enyémet, hátha sikerül...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.16. 14:03:36

visca el barca írta: ó az már régóta megvan. vki olvas egy hírt a kispistafoci.hu-n és már is habzó szájjal jön zubit szidni. most ez az uj divat itt. sokan azt sem tudják h a klubnál kihez milyen jogkör tartozik, csak fröcsögnek mert király #-o
Ráhibáztál. Zubizarreta a technikai igazgató, gondolom a takarítószemélyzet munkájáért felel, nem pedig az átigazolási politikáért.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.16. 13:52:31

Varatrix írta:Csak én érzem, hogy ez/ek Enrique sara?

Mathieu is neki kellett Zubi csak elhozta.

Ettől nem lesz ő a legalkalmasabb, de már kicsit kezd át menni ez "összesküvésbe".
Mondjuk a mostani szituban pont arról lehet olvasni, hogy LE ragaszkodna Cuadradohoz, de a klub lemondott róla az ára miatt.. De valóban, nem tudjuk, hogy mik mennek a háttérben, lehet Zubit is csak bábként mozgatja valaki feljebbről.

Mindenesetre ez a brazil srác a 'Mundo' jellemzése alapján nem túl megnyugtató..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.16. 13:38:29

Varatrix írta:Csak én érzem, hogy ez/ek Enrique sara?

Mathieu is neki kellett Zubi csak elhozta.

Ettől nem lesz ő a legalkalmasabb, de már kicsit kezd át menni ez "összesküvésbe".
ó az már régóta megvan. vki olvas egy hírt a kispistafoci.hu-n és már is habzó szájjal jön zubit szidni. most ez az uj divat itt. sokan azt sem tudják h a klubnál kihez milyen jogkör tartozik, csak fröcsögnek mert király #-o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.16. 13:33:05

Gali írta:Most komolyan a jhv posztra hozunk egy ismeretlen, a helyi média által is lesajnált brazilt.
Ez a transzfer még a Mathieu bizniszen is túl tesz.
Majd Zubi megmagyarázza, hogy nem kell idegeskedni, mert a srác ízig-vérig Barca profile.
Kép

Csak én érzem, hogy ez/ek Enrique sara?

Mathieu is neki kellett Zubi csak elhozta.

Ettől nem lesz ő a legalkalmasabb, de már kicsit kezd át menni ez "összesküvésbe".
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.16. 13:26:26

palesz77 írta:
barcafacan írta:Van egy olyan érzésem, hogy a Fiorentina és Cuadrado a Real elleni barátságos meccsre vár. Az vagy tovább is felveri az árát, vagy beérik utána már kevesebbel is.
Cuadrado nem fog játszani a Madrid ellen, nincs a keretben.
Ez viszont azt jelenti, hogy lényegében meg van az üzlet. De hogy ki a vevő?
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.16. 13:16:34

baas11 írta:Hát én nagyon remélem, hogy Cuadradot még valahogy megtudjuk csipni....
Although Barcelona ruled out signing Juan Cuadrado because Fiorentina ask almost 50M, Luis Enrique still wants the club to sign him. [md]

Remélem Lucho akarata érvényesül.

Douglasról a következő mondat - az MD-ben jelent meg - mindent elmond:

Local media can not believe that one of the best clubs in the world is set at a low-profile player like Douglas, criticized by his own fans for their constant defensive mistakes.

Most komolyan a jhv posztra hozunk egy ismeretlen, a helyi média által is lesajnált brazilt.
Ez a transzfer még a Mathieu bizniszen is túl tesz.
Majd Zubi megmagyarázza, hogy nem kell idegeskedni, mert a srác ízig-vérig Barca profile.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.16. 13:15:40

Tuti le van már zsírozva Cuadrado ideigazolása. Majd meglátjátok :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.16. 13:06:51

Varatrix írta:A brazil sajtó így jellemzi Douglast, a kolumbiai Cuadrado állítólagos alternatíváját: "Egy Alves a B keret számára."

Most akkor nem a B-be szánják? (mondjuk fura lenne az ő korában, plusz ennyiért)

Ezek szerint itt ez képletesen kell érteni?
Én nem tudom hova akarják, de az már régen rossz, ha a hazai játékosokat magasztaló brazil sajtó így jellemzi.. :roll: Már ha jól értem, hogy arra céloznak, hogy a B csapatba lenne elég..
Lehet úgy jön mint Halilovic, hogy egy év a B-ben tolja, aztán jön fel a felnőtt keretbe - Alves úgyis távozik. Csak mert 3 jobbhátvédet kicsit soknak érzek, és értelmét se látnám..

Mindenesetre én még bízok a csodában, és reménykedek benne, hogy bejelentjük Cuadradot hamarosan.. [-o< Egyre kisebb esélyt látok rá. :?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.16. 12:51:02

Nervo írta:Barcelona sources confirm they are for now following Sao Paulo right back Douglas (24) and don't deny a possible transfer. [md]
Van egy olyan érzésem hogy ma bejelentik a brazilt, Cuadradóról pedig lecsúszúnk. :oops:

A brazil sajtó így jellemzi Douglast, a kolumbiai Cuadrado állítólagos alternatíváját: "Egy Alves a B keret számára."

Most akkor nem a B-be szánják? (mondjuk fura lenne az ő korában, plusz ennyiért)

Ezek szerint itt ez képletesen kell érteni?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.08.16. 12:44:16

Hát én nagyon remélem, hogy Cuadradot még valahogy megtudjuk csipni....ő azért elméletileg az egész jobb oldalt betudná játszani de Messi és Neymar mellett is bevethető (Pedro helyett)....hátul meg Montoya és Alves megoldaná a Classicoig !
-
--------------------Bravo ------------------
Alves-------Pique ----- Mathieu-----Alba
----------------Busquets------------------
-------Rakitic-------------Iniesta---------
Cuadrado-------Messi----------Neymar
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.16. 12:36:06

Barcelona sources confirm they are for now following Sao Paulo right back Douglas (24) and don't deny a possible transfer. [md]
Van egy olyan érzésem hogy ma bejelentik a brazilt, Cuadradóról pedig lecsúszúnk. :oops:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.16. 12:23:52

Felőlem amúgy kb jöhet innentől akárki feltölteni a keretet, túl sok veszíteni valónk nincs. Szerintem hajlamosak vagytok elfelejteni hogy két átigazolás alól el vagyunk tiltva.

Az anyagiakat, meg hol nem....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.08.16. 11:41:18

Van egy olyan érzésem, h egy Roberto Douglas cserének páran örülnének.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.16. 11:20:08

Vagy Cuadrado vagy Douglas, dehogy ki lehet a befutó ez a nagy kérdés. :?: :lol: Mondjuk azon még csodálkozom hogy a főoldalon nem szerepelt semmilyen hír erről a douglasről. :lol: Habár a fórum többsége köztük én is, azt sem tudjuk hogy ki ez az ember. :wink:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Old_Bobberto
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.08.09. 15:29:00

2014.08.16. 11:10:43

Nagyon bízom benne, hogy csak tényleg nyomást akarnak gyakorolni a Fio-ra, evvel a Douglas gyerekkel.

Több okból is vérzik miért pont ő kellene a jobb oldal megújulására. Ez a tipikusan, látjátok tudunk mi venni olcsón is játékost, ha nem akarjátok ennyiért elpasszolni nekünk a kolumbiait...
Válasz küldése