Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.08. 18:47:53

Mikaos írta:Üdv a való világban!
5.1 millió - 31,5 éves csatár!, utóbbi években kevés jó teljesítmény, továbbá súlyos sérülésen van túl.

Ez a reális ártartománynak az alsó határa (a felső valahol 10-12 lenne, de azt is csak egy dúsgazdag, "olajos" klubtól várnám el).
Szóval nehogy már őrjöngés legyen amiatt a 2-3 millió euró miatt, amit esetleg pluszban kaphattunk volna érte...(ha valaki egyáltalán tényleg kifizette volna, mert nem volt konkrét ajánlat tudtommal)

Továbbá a drága fizetését sem kell így állni egy padon ülő játékosnak.
remélem ezt Te sem gondolod komolyan. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.08. 18:45:58

gondoltam, hogy keveset ér villa, de hogy ennyire azt azért nem. egy tíz milliót azért azthittem van valaki, aki fizetne érte, de úgy látszik nincs :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2013.07.08. 18:54:35-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2013.07.08. 18:42:49

Én csípem Rosellt, és az idei Villát sem sajnálom. De ez az 5.1M ez egyenesen nevetséges. Egy Callejon 10M-ért fog elmenni, Cavaniért 60+okat kínálnak, Falcao 60ért ment el, J. Dos Santost 4 körül engedhetjük el az Anderlechtnek (!!!), a sokkal inkább a béka segge alatt lévő Torresért 3-4x ennyit kérnek...

Ha már ennyiért adjuk el, akkor ráadásul miért Spanyolországba? Nem úgy volt, hogy a T'hammel 9 vs 14 között ment a vita? Mi a tökömnek kell a következő átigazolás 50%-a? Ha jól teljesít az ATMA hülye lesz eladni, ha rosszul, akkor mennyiért fog elmenni 3-ért és kapunk még 1,5M-t?

Ha igaz és vitte volna a Pool, miért nem vettük be egy esetleges Agger bizniszbe, a T'Hammel Verthongenért.

Aki meg azt írja, hogy miért nem mindegy nekünk, hogy mennyi a pénz, ha úgyse a mi pénzünk, de értelmes menedzseléssel Villa és Thiago eladásából ki kellene jönnie akár T.Silva vagy hasonló kaliberű védő árának. Így meg lesz 5+18, mondjuk 10+30 helyett. Ez mondjuk lehet pont a különbség, hogy Thiago Silvat hozzuk, vagy Aggert/Mathieut...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.08. 18:39:16

Gratulálok a vezetőségnek! Sz'tem Bartrat is oda kellett volna adni bónuszba!
Rajtunk nevet Európa!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.08. 18:37:31

Ejj ejj presidente! Nem lesz ez így jó! Magyar Nb1-es értéken adják el a 10 kupás bajnikunkat!
Igazából ezt a katalán nép maguknak köszönhetik ők voltak oda meg vissza a Rossel féle bandától!
Szégyen és gyalázat amit csinálnak és mostmár TÉNYLEG elhiszem , hogy rajtunk nevet mindenki!
Lassan kezd összeállni a kép a csapat körül , hogy ki? miért? merre? hogyan? távozott!


Szép volt! Ez is...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.08. 18:26:28

Mikaos írta:De ha szeretnél, persze, akkor nyugodtan lehet keseregni a klub 2-3 millió eurós kiesésén.
Ha csak a Pep és Tito korszakot nézzük, akkor több száz milliós kiesésekről beszélünk, az ilyen kiválóan megkötött üzletek miatt. Csak az Eto-> Neymar folyamat számszakilag így néz ki: 116 millió euró+Eto eligazolási értéke (és ugye még Alexis is jött). És akkor ott van az említett Marquez-Henry eset. Keitat is megemlíthetném, vagy akár Hlebet. Bojanon is vagy 20 milliót buktunk (meggyőződésem ingyen fog elmenni). Aztán a Keirrison-Henrique üzlet. De mondhatnám most Thiagot, aki messze ár alatt megy el (már ha elmegy, de én már elkönyveltem). De Cacerest is sikerült mélyen ár alatt eladni. Had ne írjak ki mindenhol számokat, az összegeket ti is tudjátok nagyjából. Sztem ez felháborító.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.08. 18:17:54

Barcaman1993 írta:
Mikaos írta:Továbbá a drága fizetését sem kell így állni egy padon ülő játékosnak.
Itt van helyette Neymar, akinek ha jól emlékszem 1 millióval magasabb a fizuja, mint Villanak.
...Az agyam eldobom mentem.Hulladék egy banda az egész.
Nem mindegy, hogy kinek fizetsz sokat: egy kezdőbe szánt játékosnak, vagy a szezon nagy részét a padon töltő játékosnak, ugyebár. Padon elférnek fiatalok, harmad/negyed fizetésért, és hasonló (vagy jobb) teljesítménnyel.

De mint kiemeltem a "továbbá" szót, nem ezen volt a hangsúly.
Inkább higgadt fejjel gondold végig, amit a hozzászólásom első felében írtam. De ha szeretnél, persze, akkor nyugodtan lehet keseregni a klub 2-3 millió eurós kiesésén.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.08. 18:08:18

Mikaos írta:Üdv a való világban!
5.1 millió - 31,5 éves csatár!, utóbbi években kevés jó teljesítmény, továbbá súlyos sérülésen van túl.

Ez a reális ártartománynak az alsó határa (a felső valahol 10-12 lenne, de azt is csak egy dúsgazdag, "olajos" klubtól várnám el).
Szóval nehogy már őrjöngés legyen amiatt a 2-3 millió euró miatt, amit esetleg pluszban kaphattunk volna érte...(ha valaki egyáltalán tényleg kifizette volna, mert nem volt konkrét ajánlat tudtommal)

Továbbá a drága fizetését sem kell így állni egy padon ülő játékosnak.
Itt van helyette Neymar, akinek ha jól emlékszem 1 millióval magasabb a fizuja, mint Villanak. Ezt meg ne dumálja már meg senki, hogy a magas fizetése miatt jobb, ha megy. Henryt és Marquezt elengedtük ingyen, holott Henryért ugyanennyi pénzt nyugodtan kaphattunk volna, Marquez meg rögtön utána a VB egyik legjobb játékosa volt. Akkor is ugyanolyan balek vezetőségünk volt, mint most. És mi volt az indok? Magas volt Henry fizetése... Az agyam eldobom mentem.Hulladék egy banda az egész.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.08. 17:58:22

Üdv a való világban!
5.1 millió - 31,5 éves csatár!, utóbbi években kevés jó teljesítmény, továbbá súlyos sérülésen van túl.

Ez a reális ártartománynak az alsó határa (a felső valahol 10-12 lenne, de azt is csak egy dúsgazdag, "olajos" klubtól várnám el).
Szóval nehogy már őrjöngés legyen amiatt a 2-3 millió euró miatt, amit esetleg pluszban kaphattunk volna érte...(ha valaki egyáltalán tényleg kifizette volna, mert nem volt konkrét ajánlat tudtommal)

Továbbá a drága fizetését sem kell így állni egy padon ülő játékosnak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.08. 17:47:35

Még jó, hogy a télen nem adtuk 15-ért az Arsenalnak... Üzletérzéke van a csapatnak az biztos. Kíváncsi lennék az elmúlt pár évből, hogy hány ehhez hasonló üzletünk volt, de van egy tippem: rengeteg. Megveszünk mindenkit csillagászati áron, majd a rendes áruk alatt eladjuk őket, hogy azt a keveset is részletekben feltételekkel kapjuk meg. 40-ért jött, az első szezonjában lőtt 23 gólt, most m,egy jó esetben 5-ért. Pep miért üldözted el Etot? :evil:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.07.08. 17:46:25

Szóval a vezetőség mostmár nyíltan vállalja,hogy a klub tönkretételén és lejáratásán fáradozik,gratulálol nekik,ügyesen csinálják.
Ilyen eladásokat csinálnak,aztán sírnak,hogy nincs pénz.

ThiagoSilva már ne is jöjjön,reaktiváljuk Oleguert 30 millióért inkább,úgyis saját nevelés,szóval jobb mindenkinél emiatt. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.08. 17:41:28

salas9 írta:Gyorsan hozzáteszem az átigazoláshoz, hogy 3 évre ír alá Villa és amennyiben a következő szezon végén is marad Madridban, úgy 2.1 milliót kapunk még, újabb egy év után 2 milliót, míg a harmadik év után 1 milliót kapunk még. Ergó, ha kitölti a szerződését akkor kapunk összesen 10.2 milliót érte.
A nagy lószerszámot. Az 5.1 milliót kapjuk meg úgy, h 2.1 most, 2 jövőre, és 1, ha hosszabbít velük 2016-ig, le van írva a honlapot tisztán és világosan.
Kenny írta:
kamcore írta:=D> =D> =D> Átigazolási politka =D> =D> =D>

Azon csodálkozom, hogy nem mi fizettünk nekik, ez nevetséges. 5,1 millió euró, te jó ég...
Ez egy jó üzlet LEHET,ha 1-2 év múlva kimegy az Emírségekbe 3-4x pénzért.
Szép is lenne, csak idáig a játékosok 90%-a ingyen, a szerződése lejártával ment el pénzt keresni Katarba meg Kínába Raúltól Cannavaron át Drogbáig. Ne fűzzön senki nagy reményeket ahhoz, hogy majd egy 33-34 éves játékos átigazolási díjának feléből fog a Barca meggazdagodni. (Főleg nem tudom mit várhatunk annak fényében, h most is csak 5 millába került)
fcjoc írta:Nevetségesek vagytok :D Nem is értelek titeket. Azon idegeskedtek hogy mennyiért adunk es veszünk játékosokat. Addig ameddig nem a mi pénzünket költik, miert is izgat titeket a klub költségvetése :D Még jo hogy csődbe nem megy a csapat, nemde ?! :lol: :roll:
Ebből már lassan posztot lehetne írni a modorosra...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.08. 17:37:09

Ilyen balpék vezetőség a világon nincs, mint nálunk. Mindig abban reménykedek, hogy sikerül tanulnunk a saját a hibáinkból, erre évről évre alulmúljuk magunkat... A világon nincs még egy ilyen amatőr klub az eladások terén. Szégyen, szégyen. Nem tudom, hogy ilyen emberek hogy ülhetnek ilyen magas. pozíciókban.
fcjoc írta: Nevetségesek vagytok Nem is értelek titeket. Azon idegeskedtek hogy mennyiért adunk es veszünk játékosokat. Addig ameddig nem a mi pénzünket költik, miert is izgat titeket a klub költségvetése Még jo hogy csődbe nem megy a csapat, nemde ?!



Majd amikor elmennél egy meccsre, akkor ez jusson eszedbe. Aztán, amikor bemennél a csapat hivatalos boltjaiba, majd akkor is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.08. 17:32:50

Gyorsan hozzáteszem az átigazoláshoz, hogy 3 évre ír alá Villa és amennyiben a következő szezon végén is marad Madridban, úgy 2.1 milliót kapunk még, újabb egy év után 2 milliót, míg a harmadik év után 1 milliót kapunk még. Ergó, ha kitölti a szerződését akkor kapunk összesen 10.2 milliót érte.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.07.08. 17:32:37

Kíváncsi vagyok, hogy a skótchieftain Ro$€££ bácsit mi motiválta ebben az üzletben is. Hülyékkel van körülvéve a csapat... Villa 5 millió, hagyják, hogy 18 milliós legyen Thiago vételára. Bohócok.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2013.07.08. 17:32:28

Nevetségesek vagytok :D Nem is értelek titeket. Azon idegeskedtek hogy mennyiért adunk es veszünk játékosokat. Addig ameddig nem a mi pénzünket költik, miert is izgat titeket a klub költségvetése :D Még jo hogy csődbe nem megy a csapat, nemde ?! :lol: :roll:
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2013.07.08. 17:27:58

kamcore írta:=D> =D> =D> Átigazolási politka =D> =D> =D>

Azon csodálkozom, hogy nem mi fizettünk nekik, ez nevetséges. 5,1 millió euró, te jó ég...
Ez egy jó üzlet LEHET,ha 1-2 év múlva kimegy az Emírségekbe 3-4x pénzért.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.08. 17:26:02

=D> =D> =D> Átigazolási politka =D> =D> =D>

Azon csodálkozom, hogy nem mi fizettünk nekik, ez nevetséges. 5,1 millió euró, te jó ég...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.08. 17:21:43

Gareth Tello írta:Persze amikor a Spurs 9 milliót ajánlott érte, az nem volt elég... Komolyan mondom, nem értem ezt.
Nem vagy vele egyedül... Összegezném a nyarat:

Jött:
Neymar 57 millió
Bojan 13 millió

Ment:
Abidal ingyen
Bojan kölcsönbe
Fontas 1 millió
Villa 5 millió

És akkor Afellay és Cuenca is ingyen, vagy kölcsönbe megy majd, ergó nagy semmit kapunk értük is... Ezen kívül, szerintem eladjuk Thiagot legjobb esetben 18-ért (de ezek után kétlem), és akkor veszünk majd ilyen Marquinhosokat 32-ért (ha nem jön Silva). Zseniális :D

Tudom, nem az én illetve mi pénzünkről van szó, de ne mondjátok, hogy nem nevetséges az egész :roll:
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2013.07.08. 17:21:38

Gareth Tello írta:
salas9 írta:David Villa az Atletico Madridba igazol. A csatárért 5.1 millió eurót fizet a fővárosi csapat és a következő eladásból 50%-ot a Barcelona fog megkapni. Nevetséges mit művelünk...

http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... -de-madrid

:evil:
Persze amikor a Spurs 9 milliót ajánlott érte, az nem volt elég...
Komolyan mondom, nem értem ezt. Arra számítunk, hogy jövő nyáron megveszi Villát a Monaco 40 millióért, aztán abból 20 a miénk lesz?
ingyen is adhattuk volna....akkor kérdem én Affelayt mennyiért fogjuk elengedni ?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.08. 17:18:47

salas9 írta:David Villa az Atletico Madridba igazol. A csatárért 5.1 millió eurót fizet a fővárosi csapat és a következő eladásból 50%-ot a Barcelona fog megkapni. Nevetséges mit művelünk...

http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... -de-madrid

:evil:
Persze amikor a Spurs 9 milliót ajánlott érte, az nem volt elég...
Komolyan mondom, nem értem ezt. Arra számítunk, hogy jövő nyáron megveszi Villát a Monaco 40 millióért, aztán abból 20 a miénk lesz?
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.08. 17:15:52

David Villa az Atletico Madridba igazol. A csatárért 5.1 millió eurót fizet a fővárosi csapat és a következő eladásból 50%-ot a Barcelona fog megkapni. Nevetséges mit művelünk...

http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... -de-madrid

:evil:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.07.08. 15:48:22

visca el barca írta:
tehetségesebbnek van kb 30 alternativa, ideillőbnek meg azt mondom, ha van egy edző aki 15-20 éve a szakmában van, tud annyira alkalmazkodni, hogy ne kelljen a 4-3-3-on változtatni.

meglátjátok a mes que un clubba fogunk belehalni.
Nagyon egyet értek,tavaly óta mondom ezt,mikor kiderült,hogy nem akarunk edzőt ültetni a padra. Mert mi vagyunk a barca,majd házon belül megoldunk mindent. Fárasztó már ez a képmutatás a klubtól.
Egyszer borulni fog a bugi,mint 2008ban,csak azt nem ertem miert kell megvárni ezt,miért nem lehet lépni,mikor nyilvánvaló jelei vannak?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.07.08. 14:16:51

"Figyelemre méltó, de leginkább óvakodásra int az a statisztika, hogy Ronald Koeman óta csak Rafael Márquez és Abelardo váltak be a védelemben hosszabb távon úgy, hogy nem saját nevelésű játékosok."
-
És Mascherano? Ő szerintem egy kiváló igazolás volt. 3 éve itt van, az már hosszú táv szerintem és nem mellesleg a legjobb védőnk jelenleg Alibi Pique és sajnos a kedvenc játékosom, teliszív Puyol mellett aki mostanába inkább sérült mint játszik.
94:39 6 - 1
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.07.08. 13:49:23

http://p.twimg.com/AzH6s1QCUAAEXu8.png:large :arrow: Snoop Dogg .. ennyit róla :roll: :lol: :lol:

ON: Nem tudom őszintén, hogy miért lenne szükség Rooney-ra a csapatban. Engem nagyon nem nyűgözött le a mostanában nyújtott teljesítménye. Ha mindenképpen venni akarunk egy csatárt, akkor ne 25-30 millióban gondolkodjunk. Valaki kis kiegészítőemberre lenne szükség, de szerintem ezt igazán meg lehetne oldani ifikkel. Neymar, Messi, Alexis, Pedro, Tello mellé oda lehetne számolni Deulofeut és szerintem máris vígan megvagyunk. Nameg ott van még Iniesta, Fábregás is szükség esetén.. Rafinha. Úgyhogy nem Rooney transzferbe kéne a pénzt lökni.

A középső védő ügyét egy héten belül le kéne zárni. Ha nem jön Thiago Silva, gyorsan le kell csapni David Luizra, kipengetni a 25 milliót és adjö. :)

S ha mindenképpen kéne Thiago helyére valaki, nem Gündogan vagy Borja Valero, Wilshere, Mata (hasonló neveket említget mostanság a mundo), hanem egy Herrera .. vagy Sergi Roberto (habár én benne annyira nem bízom).. Hiába veszünk egy félig befutott tehetséges játékost kiegészítő-embernek.. Ugyanolyan minőségű játékost meg lehetne oldani 10 millión alul.

Kapussal mi a helyzet? Idén nem lesz semmi?.. Már látom előre, hogy Ter Stegent jövőre elhappolja valamelyik nagyágyú s mi megint hoppon maradunk s Valdés mégis hosszabbít, mert rájön, hogy senkinek sem kell.. :roll:
més que un club
Válasz küldése