Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.18. 19:51:52

sörvirsli írta:Szóval Neymar:

60 millió eurót is hajlandó akár kifizetni a Barca Neymárért a Marca szerint!
Számomra ennél a hírnél csak az hihetetlenebb,hogy még mindig van olyan aki ezt benyeli :lol: 40 millió a kivásárlási ára!! Fogjátok már fel végre,ha ezt leteszük akkor a Real ajánlhat 100 csitriliárd eurót is akkor sem ér semmit mivel a játékos dönt,ezért sem értem,hogy miért pörögnek ezen ilyen sokan,miért fizetnénk grátiszba,ajándéknak még pluszba 20at nekik?? :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.18. 19:37:44

én azt nem értem ha silva tavaly nem akart jönni, akkor most miért tenné? egyértelmuen a pénzt választotta, sztem a psg többet fizet neki mint amennyit mi fizetnénk...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.18. 19:32:13

Szóval Neymar:

60 millió eurót is hajlandó akár kifizetni a Barca Neymárért a Marca szerint!

Szóval Thiago Silva és Hummels:

Tito azért választaná inkább első sorban Silvat mert ő úgy látja,hogy Hummels nem nyeri biztosan az egy az egy elleni párharcokat,már pedig ez a gyorsan kontrázó csapatoknál nagy gáz lehet,Silva viszont ebben is penge.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.18. 12:58:34

középpályára ő kell :D végre lenne egy ember aki 20-ról eltalálná a kaput :D

http://www.youtube.com/watch?v=XEjwm29B ... r_embedded

(milannak elég nokedli cserekapusa van... :? )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.05.18. 12:56:17

A katalán ’El Mundo Deportivo’ értesülései szerint a Paris-Saint Germain brazil középhátvédje, Thiago Silva a nyáron szívesen igazolni Barcelonába.
Szóval tavaly amikor több pénzt ajánlottak neki szívesen elment Franciaországba, most pedig, mikor felemelik ott az adózást, örülne a Barcelona ajánlatának :D

Természetesen örülnék ha jönne és tartaná jó formáját, de kedvencem nem lesz ez a pénzéhes görény.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.18. 12:54:54

sörvirsli írta:A katalán ’El Mundo Deportivo’ értesülései szerint a Paris-Saint Germain brazil középhátvédje, Thiago Silva a nyáron szívesen igazolni Barcelonába.
Nem tudom megérteni hogy mit akar a vezetőség T.Silvától, amikor már tavaly is látszott hogy nem tudnak vele megegyezni. :? Én mindenféleképpen Hummelst preferálom, de pl.egy Piqúé,Ranocchia belsővédő párosért sem lennék szomorú.Nagyon remélem hogy Neymar érkezni fog, és nem fogja átverni Zubiékat. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.18. 12:49:05

Mi az,hogy!
Én például Ronaldinho érkezése óta nem vártam senkit ennyire!
Jó az is,hogy Silva meg Ter Stegen ügye is halad valamennyire.
Úgy gondolom ha ez a 3 játékos a Barcáé lesz akkor minden Barca drukker maradéktalanul elégedett lehet.
(Na persze ha még Hummels is jönne... :roll: ... áh megint bilibe lóg a kezem)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
19Messi19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:02:13
Tartózkodási hely: Barcelona

2013.05.18. 12:38:41

Előrehaladtak Neymar tárgyalásai.A két klub már szinte mindenben megállapodott.Hétfőn bejelenthetik az idei első igazolást.

Ti örültök Neymar érkezésének?
„Magyarnak lenni: Büszke gyönyörűség! Magyarnak lenni nagy szent akarat, Mely itt reszket a Kárpátok alatt.”
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.05.18. 12:16:16

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/18 ... desligatol


Jó lenne, én nagyon örülnék neki.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.18. 11:46:00

A katalán ’El Mundo Deportivo’ értesülései szerint a Paris-Saint Germain brazil középhátvédje, Thiago Silva a nyáron szívesen igazolni Barcelonába.

Thiago Silva tavaly nyáron nagy reményekkel érkezett Párizsba az AC Milanól. A PSG-vel nemrégiben bajnoki címet ünnepelhetett, ennek ellenére úgy tűnik, egy év után a brazil hátvéd távozna a párizsiaktól.
Thiago Silva kontraktusa 2017-ig szól a PSG-vel, a játékos saját elmondása szerint azonban könnyen elhagyná a francia fővárost a Barcelona kedvéért. A katalánokkal már korábban számos médium összehozta a brazil középhátvédet, most pedig Silva is „beajánlotta” magát friss spanyol bajnokcsapatnak.

Kérdéses, hogy a Barca vajon mit szól a Thiago Silva-ügylethez, hiszen nyilván a párizsiak keményen megkérnék – jogosan – Silva árát a nyáron. Mindezt addig nem tudjuk meg, míg nem történik hivatalos megerősítés az ügyben Barca részről.
Utóbbira pedig még várni kell.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.18. 10:41:01

StickyFingaz írta:27 millió?Szerintem Rosell is tudta,hogy ezt kapásból visszadobják...Legalább 40-et kell fizetnünk ha azt akarjuk,hogy még idén itt játsszon.
Mert? Ha a játékos ide akar jönni, akármennyit kérhetnek érte... mi vagyunk jobb pozícióban, lévén hogy lejár a szerződése jövőre, és ahogy maga a spíler is mondotta: "biztos hogy nem távozom ingyen Brazíliából" ergó az idén nyáron költözik... vagy most adják annyiért amennyit még hajlandóak vagyunk kínálni, vagy jövőre ingyen jön.. Persze ha a "páva" meg nem gondolja magát. A gixer inkább a több tulajdonos miatt lehet.
StickyFingaz írta:A másik meg hogy az mekkora szívás lenne ha Neymar félúton meggondolná magát és a Madridba szeretne szerződni.Pérez szerintem lazán kifizetné érte a 45 millát.
ez biztosan így van, de miért akarna egy önmagához képest "süllyedő hajóra" szállni??? :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.18. 10:03:12

Daniel Barca írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/18 ... azolasahoz

na már csak a két résztulajjal kell megegyezni és hétfő hajnalban be is jelentik elvileg. :wink:
elvileg.... de ez a baj, hogy csak elvileg! Mert egyébként úgyse fogják, pedig jó lenne nagyon. :lol:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.18. 09:51:46

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/18 ... azolasahoz

na már csak a két résztulajjal kell megegyezni és hétfő hajnalban be is jelentik elvileg. :wink:
Kép

Visca el Barca!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.05.17. 21:06:48

sörvirsli írta: "Vannak más megkeresések is, de a Barca a célja. Nincsen hivatalos ajánlat a Madridtól, de tudjuk, hogy lesz."
- a madrid már csak azért is ránk licitál, hogy feljebb verje a srác árát., meg nehogy jól érezzük magunkat, hogy simán elhozzuk a gyereket....
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.17. 20:58:07

27 millió?Szerintem Rosell is tudta,hogy ezt kapásból visszadobják...Legalább 40-et kell fizetnünk ha azt akarjuk,hogy még idén itt játsszon.

A másik meg hogy az mekkora szívás lenne ha Neymar félúton meggondolná magát és a Madridba szeretne szerződni.Pérez szerintem lazán kifizetné érte a 45 millát.
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.17. 19:38:24

blaugrana99 írta:http://www.marca.com/2013/05/17/futbol/ ... 09795.html Fizessük ki francba aztán zárjuk le ezt az egész komédiát.
mi van benne? valami nagy spanyolos leírhatná, mert a guglinak nem nagyom hiszek.
Kép

Visca el Barca!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.17. 19:29:31

http://www.marca.com/2013/05/17/futbol/ ... 09795.html Fizessük ki francba aztán zárjuk le ezt az egész komédiát.
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.17. 18:06:56

zola8787 írta:Kapus meg passz.
Szűcs Lajosról sajnos lemaradtunk, örök szerződést kötött a Pápával :(
Kép

Visca el Barca!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.05.17. 18:00:25

Amúgy meg tényleg vicces, hogy a szezonnak sincs vége még, itt meg megy a pánik hogy minek húzzuk el ennyi ideig ezt az igazolást. Nem tudom hogy fogtok az idegeitekkel bírni, ha július elejéig megy majd a huza-vona.
Ez jogos, de azért remélem úgy időzítik az igazolásokat, hogy a szabadságok után már együtt eddzen a komplett keret.
Jajj hát én még nem írtam le, hogy kiket szeretnék itt :D
Neymar: csatár kell, nincs mit tenni, ki kell próbálni, max eladjuk 1 kiló barackért.
T. Silva: Hummels-ben nem tetszik, hogy akkor sem szabálytalankodik, amikor tényleg muszáj lenne.
Kapus meg passz. Bogdán vagy Iker C :D
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.17. 17:56:34

Mivel Neymar nagyon hanyagolva van és bő egy órája egy komment sem érkezett róla ezért itt a legújabb hír:


A Santos alelnöke, Odilio Rodrigues a SER Esports-nak elmondta, hogy a csapat sztárcsatára az FC Barcelonához szerződne.

"Neymar közölte velünk, hogy a Barcához akar aláírni" - így Rodrigues.

"Vannak más megkeresések is, de a Barca a célja. Nincsen hivatalos ajánlat a Madridtól, de tudjuk, hogy lesz."
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.17. 16:44:24

blaugrana99 írta:A Santosnak tök mindegy hogy hova megy annak fogja odaadni aki kifizeti érte az általuk kért összeget.Azért azt ne felejtsük el hogy ha Messi nem játszik nincs aki gólt lőjön.Ezért kellene ő a csapatba.
1 év van hátra a szerződéséből, ha pénzt akarnak látni belőle idén eladják. Azt meg Neymar dönti el hova akar menni. Innentől kezdve nem értem miért a Santoson múlik csak szerintetek az üzlet.. Rajtuk annyi múlik, hogy mennyibe fog kerülni. A Real felajánlhatja az egész Bernabeut meg a Spanyol koronát is mellé, ha nem akar Neymar odamenni, akkor nem fog. A lehető legjobb alkupozícióban vagyunk - már ha tényleg ide akar jönni a Brazil -, innentől meg majd pár hétig még megy a vita a milliókon meg hogy mikor mennyi bónuszt kapjon a Santos. Én kifejezetten örülök, hogy nem akarunk 100milliót kiadni érte.

Amúgy meg tényleg vicces, hogy a szezonnak sincs vége még, itt meg megy a pánik hogy minek húzzuk el ennyi ideig ezt az igazolást. Nem tudom hogy fogtok az idegeitekkel bírni, ha július elejéig megy majd a huza-vona.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.17. 16:17:40

A Santosnak tök mindegy hogy hova megy annak fogja odaadni aki kifizeti érte az általuk kért összeget.Azért azt ne felejtsük el hogy ha Messi nem játszik nincs aki gólt lőjön.Ezért kellene ő a csapatba.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.17. 16:15:59

Chino írta:http://www.intereconomia.com/noticias-/ ... o-20130517

nem biztos, hogy jól értelmezem, de úgy vettem ki, hpogy most 20 millát ajánlottunk, de ott akarják még egy évig tartani és apuci kavar. De valami spanyoltudor le tudná fordíítani nagyjából.
Bár csak a spanyol-angol google translate-et olvastam, de az alapján konkrétan az a szitu, h Neymar apuka azon köcsögösködik, h ha jövőre menne Neymar, akkor csak ő látna pénzt a deal-ből, és addig is még szeretné egy kicsit srófolni az árat a konföderációs kupával. Szóval szépen ki akarja fúrni a Santost ebből az üzletből, és még jól le is akarja húzni a Barcát 2014-ben, amikor elvileg ingyen jönne. (Mert feltételezem apuval nem jár le a szerződés 2014-ben, mint a klubbal.) Azt a 20 milliót meg a Santosnak ajánlottuk, magyarul az a tulajdonjog 45%-áért megy.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.17. 16:11:38

palesz77 írta:
blaugrana99 írta:Addig szarakszunk amíg elviszik előlünk a palit. :( :( A Santos megunja az alkudozásunkat aztán odaadja a reálnak.
Ez most nem kifejezetten neked szól, de én ezt komolyan nem értem, ilyenkor a pánikolást. Minden egyes komolyabb igazolásnál ez van évek óta.. Fabregasnál is, Ibránál is, Sancheznél is, Villánál is folyamatosan ez volt, hogy ajánlunk egy összeget, ők meg mondják hogy "jaaaj mégse elég ennyi, több kell, ennyiért nem engedjük", itt meg ment a pánik, hogy akkor megunják majd biztos, és eladják másnak. Aztán láthatjuk mi lett.. Ez szimplán arra jó, hogy felstrófolják az árát Neymarnak. Ha ő ide akar jönni, akkor ide fog. Nem a klubja dönti el hova fog ő aláírni. A Santos csak próbál minél többet kicsikarni az üzletből - szerintem.. Várható volt, hogy sokáig megy majd a huza-vona, de attól még hogy alkudoznak az árán attól még mindig felénk áll a szénája - persze még akárhol kiköthet, de őszintén csodálkoznék ha nem nálunk folytatná a következő idénytől a kis Brazil.
Persze, de ez mindig így van. Most naponta bedobnak egy csapatot amelyik "szintén vinné", szerintem nem sok maradt már ki azokból akik képesek egy ilyen árú játékost leigazolni, volt a Real, aztán a Bayern aki "majd 80 milliót adna érte" :-) Tegnap meg pont a PSG, jövő héten még biztos bedobják a City-t meg a Chelsea-t is. Semmi másra nem való az egész csak az ár feljebb srófolására meg hogy még jobban sztárolják a már amúgy is túlsztárolt játékost.
A legjobb hogy a jövő évi szereplés marhára nem attól függ elsősorban, hogy Neymar itt van vagy nincs itt, sokkal inkább attól hogy a védelemmel mi lesz, meg hogy a középpályán hogy akarjuk visszaszerezni azt a fölényt ami megvolt évekig, de idén elveszett a sérülések, Xavi visszaesése, a csapat általános rossz formája stb. miatt.
Válasz küldése