Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.08.16. 17:12:46

palesz77 írta:Egy kapusert meg sose fognak annyit adni, mint egy +15 golt lovo es ugynanennyi golpasszt ado jatekosert..
Fognak. Csak nem nekünk. De lesz még ilyen.
nzxtpo írta:kummára túlfizetjük a képességeikhez képest a játékosokat (pl. az általad említett Douglast), ők pedig nem hajlandóak engedni ebből, így inkább a lelátón szotyiznak.
Ezzel viszont egyetértek.

Guardiola kapcsán meg amit írtam, azt azért írtam, mert neki a személyes becsvágya sokkal nagyobb, mint élete csapata felé a tisztelet. Én nem környékezgetném meg Busquets-et és nem ajánlgatnék Bravónak semmit a helyében, s nem beszéltem volna anno tele mindennel T. Alcantara fejét. Mindent megnyert, amit meg lehetett, van még hal bőven a tengerben, ne minket züllesszen (még ha csak 1-2 emberről is van szó). Nagyra becsülöm azért, amit annak idején a klubért tett, élveztem majdnem minden pillanatát. De most húzódjon arrébb. Nálam az elvi kérdés ez alapján megy. Tisztesség.
Tromort77 írta:Guardiola-s rész meg parádés. Nem ő tehet róla, hogy a kapusunk BL-ben akar védeni.
Köszönöm, te magad is parádés vagy. Talán Bravo hívta fel Guardiolát vagy két limonádé között előbbi beugrott Angliába? Bravót egyébiránt teljesen megértem. Azt is, hogy BL-ben akar védeni, abszolút. De nem róla írtam, hanem Pepről.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.16. 17:06:59

Itt lassan mar mindenki hibás lesz, a klub, LE, a city, Pep, csak épp a játékost nem veszi elő senki aki ultimátumot adott a klubnak, bezzeg matsnel mindenki vérben forgó szemmel mondta, hogy akkor húzzon el es társai.
Tromort77

2016.08.16. 16:32:55

33 éves kapusért soha nem fogsz 40-t kapni. A kivásárlási ár semmit nem jelent, az csak támpont.
Egyeseknek soha semmi nem jó. 25-30 az teljesen korrekt ár. Meg azt is elfelejtitek, hogy, ha egy játékos menni akar akkor az is elvesz az árából.

Guardiola-s rész meg parádés. Nem ő tehet róla, hogy a kapusunk BL-ben akar védeni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.16. 16:31:18

Rinku írta:Nem kell senkitől sem, mert alig bírjuk eladni is a felesleget. Mindenki itt marad a nyakunkon, vagy kényszerűen üveggolyókért rakosgatjuk ki. Douglas mennyi ideje szotyizik itt?
Attol meg hogy itt van, egy percet se jatszik.. Folyamatos benazassal nincs ember, aki itt a kezdoben marad, a nemet meg nem a lelatorol szeretne figyelni az esemenyeket..

Egy kapusert meg sose fognak annyit adni, mint egy +15 golt lovo es ugynanennyi golpasszt ado jatekosert..

Kozben a Granada bejelentkezett Munirert es Samperert is, tobb jateklehetoseggel csabitanak oda oket.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.08.16. 16:29:55

Rinku írta: Nem kell senkitől sem, mert alig bírjuk eladni is a felesleget. Mindenki itt marad a nyakunkon, vagy kényszerűen üveggolyókért rakosgatjuk ki. Douglas mennyi ideje szotyizik itt? Hány takarító, pályamunkás bérét szotyizta már el, tökét vakargatva a padon vagy a lelátón? Azért az valami beszrás, hogy a Barca neve kevés ajánlólevélnek a legtöbb helyre. + Bár tényleg nem szorulunk rá anyagilag, de 2016 top3-s kapusa 20 millió euróért vált klubot. Hokinudli de Bruyne meg ezek 70 milliókért mennek Manchesterbe. De Bravoért nem lehet kivergődni 40-et. Még ennyi nyomorék tárgyalót, mint amennyi a Barcánál van, kb. sehol nem látsz. Talán egyedül az Arsenálnál. Borzalmasan kezdő és béna egy társaság.

Guardiolának meg külön köszönet, hogy ismét lerabolja a csapatot. Hihetetlen egy ember. Mindig eléri, amit akar, legyen bárhol... Egy mocskos nápolyi mafiafőnök veszett el benne. Óriási a kiábrándulásom felé, amit nem is most kezdett és nem is most fogja abbahagyni.
Alig bírjuk eladni a felesleget, de nem azért mert a Barca rossz ajánlólevél, hanem azért, mert kummára túlfizetjük a képességeikhez képest a játékosokat (pl. az általad említett Douglast), ők pedig nem hajlandóak engedni ebből, így inkább a lelátón szotyiznak. Illetve elég rosszul adunk el, így minden csapat pofátlanul alacsony árakkal próbálkozik be első körben.

Guardiola pedig csapatot épít, nem értem miért akkora probléma az, hogy valamelyik volt csapatától igazol. Ha nem ő használta volna ki ezt a rossz kapushelyzetet, akkor más tette volna meg, neki pedig pont szüksége is van egy lábbal is jó minőségi kapusra. Nekünk jogunkban állt volna nemet mondani neki, de saját magunkat hoztuk ebbe a helyzetbe, azok után, hogy mindkét játékos nyomást gyakorolt örüljünk neki, hogy ennyit kapunk érte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nzxtpo 2016.08.16. 16:33:14-kor.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.08.16. 16:19:13

palesz77 írta:Es egy Barcaban manapsag nem kell extra teljesitmeny egy kulsos kapustol ahhoz, hogy hosszutavon itt maradjon? Ha meg akarja tartani a posztjat, nem szotyizhat.. Meg a srac tipikus nemetnek tunik, nem hiszem, hogy pont a profizmusaval lenne problema.
Nem kell senkitől sem, mert alig bírjuk eladni is a felesleget. Mindenki itt marad a nyakunkon, vagy kényszerűen üveggolyókért rakosgatjuk ki. Douglas mennyi ideje szotyizik itt? Hány takarító, pályamunkás bérét szotyizta már el, tökét vakargatva a padon vagy a lelátón? Azért az valami beszrás, hogy a Barca neve kevés ajánlólevélnek a legtöbb helyre. + Bár tényleg nem szorulunk rá anyagilag, de 2016 top3-s kapusa 20 millió euróért vált klubot. Hokinudli de Bruyne meg ezek 70 milliókért mennek Manchesterbe. De Bravoért nem lehet kivergődni 40-et. Még ennyi nyomorék tárgyalót, mint amennyi a Barcánál van, kb. sehol nem látsz. Talán egyedül az Arsenálnál. Borzalmasan kezdő és béna egy társaság.

Guardiolának meg külön köszönet, hogy ismét lerabolja a csapatot. Hihetetlen egy ember. Mindig eléri, amit akar, legyen bárhol... Egy mocskos nápolyi mafiafőnök veszett el benne. Óriási a kiábrándulásom felé, amit nem is most kezdett és nem is most fogja abbahagyni.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.16. 15:43:04

Messias2 írta:
visca el barca írta: ezek után minek teperjen meg sipákoljon? végérvényesen megkapta az első mezt
Ha tényleg jön Alves, akkor pl. azért kell tepernie, hogy 1. számú kapus maradjon. Luchoból simán kinézem, hogy kiteszi a kezdőből, ha rosszul teljesít.
Ráadásul egy ambiciózus gyereknek tűnik, aki mindig a maximumra törekszik.
Tipikus német, ahogy Palesz is írta.
Így van, ráadásul szerintem ez az egész magabiztosabbá teszi majd, és jobban fog teljesíteni. Hogyha megkapod a bizalmat, minden könnyebb, könnyen lehet, hogy Bravo is ezért homályosította el egy kicsit ter Stegent a több meccsével. Hamarosan kiderül, addig is mi dőljünk hátra, mert a német nagyon jó kapus...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.16. 15:25:20

Messias2 írta:
visca el barca írta: most viszont majd úgy érzi, hogy nyert és hátradőlhet. ami be is fog következni.
Látod a jövőt? Miért állítod ilyen biztosra, hogy hátradől?
Hát a német válogatottság, az túró?
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.08.16. 14:31:46

visca el barca írta: ezek után minek teperjen meg sipákoljon? végérvényesen megkapta az első mezt
Ha tényleg jön Alves, akkor pl. azért kell tepernie, hogy 1. számú kapus maradjon. Luchoból simán kinézem, hogy kiteszi a kezdőből, ha rosszul teljesít.
Ráadásul egy ambiciózus gyereknek tűnik, aki mindig a maximumra törekszik.
Tipikus német, ahogy Palesz is írta.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.16. 14:22:41

Es egy Barcaban manapsag nem kell extra teljesitmeny egy kulsos kapustol ahhoz, hogy hosszutavon itt maradjon? Ha meg akarja tartani a posztjat, nem szotyizhat.. Meg a srac tipikus nemetnek tunik, nem hiszem, hogy pont a profizmusaval lenne problema.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.16. 14:15:35

Messias2 írta:
visca el barca írta: most viszont majd úgy érzi, hogy nyert és hátradőlhet. ami be is fog következni.
Látod a jövőt? Miért állítod ilyen biztosra, hogy hátradől?
ezek után minek teperjen meg sipákoljon? végérvényesen megkapta az első mezt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.16. 13:57:33

visca el barca írta:
most viszont majd úgy érzi, hogy nyert és hátradőlhet. ami be is fog következni. aztán h ez milyen hatással lesz a teljesítményére majd kiderül

Aztán Lucho troll lenne, és hozná Diego Alvest, Stegent meg a padra tenné :mrgreen:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.08.16. 13:54:10

visca el barca írta: most viszont majd úgy érzi, hogy nyert és hátradőlhet. ami be is fog következni.
Látod a jövőt? Miért állítod ilyen biztosra, hogy hátradől?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.16. 12:46:49

Tromort77 írta:Ter Stegennek a fejlődésében is sokat segíthetett, hogy igenis attól mert megvették sok pénzért még keményebben kell hajtania mint valaha. Emelett eleget játszott, szóval csak előnyére vált.
most viszont majd úgy érzi, hogy nyert és hátradőlhet. ami be is fog következni. aztán h ez milyen hatással lesz a teljesítményére majd kiderül

Tromort77 írta:Szerk: Samper, nem lenne kedved írni egy bemutatkozást magadról a Portrék topicban? Szerintem sokunk szeretne többet tudni Rólad.
nem fog, mert troll. én sejtem ki ő valójában (egy régi fórumozó), de megtartom magamnak :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.16. 12:02:20

Vigóban nem volt cserélgetés, itt meg igen és valóban bevált.

Én csak azt a részét nem értem, hogy miért LE döntött volna, ő pont hogy eléggé semleges volt a hírek alapján a szituban. Ez Bravo döntése volt, BL-ben szeretett volna védeni, de vélhetően maradt volna ez a felállás és nem kapott volna BL meccset.
Kép
Kép
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.16. 11:50:24

Kár rágni a gittet kapus - ügyben: befejezett tény, hogy Bravo megy és pótolni akarják. Ami nem érthető, az a Valencia tárgyalási taktikája. Hangoztatják, hogy Alcacer távozásáról szó se lehet. De egy idő után nem az árat verik föl ezzel, hanem kifutnak az időből. Ha végetér az olimpia és még nincs megállapodás, akkor újra jön a Luan szál.
Tromort77

2016.08.16. 11:48:54

Nem követtem LE munkáját Rómában, de ott is mintha rotálgatta volna a kapusokat. Úgy tudom, hogy ott 7 meccsenként cserélgette őket. De javítsatok ki. A Celta-nál ez, hogy nézett ki?
Sokan itt elítélik LE-t amiért nem tette le a voksát egyik kapus mellett sem miközben ez a rendszer által kaptunk két extra motivált kapust akik mindig frissek voltak. Meg kell versenyeztetni a csapatot és ez tökéletesen működött. Nálam ez inkább plussz pont. Plussz Ter Stegennek a fejlődésében is sokat segíthetett, hogy igenis attól mert megvették sok pénzért még keményebben kell hajtania mint valaha. Emelett eleget játszott, szóval csak előnyére vált.

Ha megy Bravo akkor olyan kapus jöjjön aki nyugodt szívvel vihet 20 meccset egy szezonban. Rengeteg meccs van, szerintem okosabb dolog szétosztani mint egy emberre ráosztani az egészet. Persze régen ez volt a divat, de pont Bravo és Ter Stegen a bizonyíték, hogy lehet ezt másképp is.

Szerk: Samper, nem lenne kedved írni egy bemutatkozást magadról a Portrék topicban? Szerintem sokunk szeretne többet tudni Rólad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tromort77 2016.08.16. 11:56:04-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.16. 11:36:20

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Eddig teljesen bevált a két kapus felállás, más indok hirtelen nem jut eszembe, hogy ilyen szintű kapust hozzunk. Eddig se a vezetésnek volt gondja a felállással. :D És Alves azért rendesen bizonyított már és korábban is szó volt róla ha jól emlékszem.
Azert megy a chilei, mert nem felel meg a jatekosoknak a felallas, ami teljesen ertheto, LE meg az egyikuk mellett dontott. Most ha erre hoznank meg egy olyan kapust, aki kovetelozni fog, 1-2 ev mulva kezdodne az egesz elorol.. Nem sok ertelmet latnam, foleg hogy az alapfelallas sokkal jobban mukodik mar idotlen idok ota a fociban.
Bravonak nem felel meg oké. De ezt honnan, hogy LE döntött? Ez sokkal inkább Bravo döntése volt és ő kérte a cserét. LE két évig tolta kettővel, miért elképzelhetetlen, hogy ezt szereti? :D És miért ne működött volna? Durciztak két év után vagy alatt és? Nyertünk hat kupát, durcizzanak mindig és nyerjünk mindig csak annyit egy kapus árán meg teljesítményén mint Bravoén és tőlem fel is "akaszthatják" magukat a kapusaink. :D

Alap felállás meg tényleg jobban működik, csak speciel nekünk továbbra is van egy kapusunk, aki fiatal még és a kérdés, hogy rámerik-e bízni a dolgokat. Ha nem akkor megoldás kell rá és a dupla felállás tökéletes is volt. Ez LE döntése, mert hogy ő nem döntött a két kapus között az szerintem biztos, hülye is lett volna, élvezte, ami van, a csapat nyert belőle.

De akkor mondjunk logikus magyarázatot arra, hogy miért hoznánk ide egy brazil válogatott kezdő és egyébként a Liga utóbbi idejének jobb kapusai közé tartozó figurát? Szerintem sokkal inkább azért, mert a; LE-nek ez bejön ez a felállás b; Stegen nincs erre még kész, hogy elvigye és ezt meg is érteném ezt a döntést, mert Bravotól is messze volt még egészet tekintve. Várom a c-t :D

Tavaly azért voltak fele-felében mert Alves sérülésből jött.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.16. 11:15:16

ahogy látom alves is felesbe védte a tavalyi évet... felét ő, felét domenech. kérdés h ott milyen szerep vár rá. ha kezdő les, nem hinném h feladná azért h itt padozzon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.16. 10:37:01

Bob_Marley írta:Eddig teljesen bevált a két kapus felállás, más indok hirtelen nem jut eszembe, hogy ilyen szintű kapust hozzunk. Eddig se a vezetésnek volt gondja a felállással. :D És Alves azért rendesen bizonyított már és korábban is szó volt róla ha jól emlékszem.
Azert megy a chilei, mert nem felel meg a jatekosoknak a felallas, ami teljesen ertheto, LE meg az egyikuk mellett dontott. Most ha erre hoznank meg egy olyan kapust, aki kovetelozni fog, 1-2 ev mulva kezdodne az egesz elorol.. Nem sok ertelmet latnam, foleg hogy az alapfelallas sokkal jobban mukodik mar idotlen idok ota a fociban.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.16. 10:31:36

Én bírtam Bravot nagyon, de egy keretben a két kapus hosszútávon inkább feszkót szül. Stegent sokan jobbnak tartják mint a Chileit, viszont
- nem tudom, hogy ha a Copás mozdulatait akár csak 2 évre elszórva a Barcában mutatta volna be, akkor már az összes szurkoló egy lepke kapusnak tartaná (lásd Valdes).
- Stegennek eléggé hátrány volt az, hogy a kupa és BL volt az övé. Ezek a meccsek teljesen összevissza időpontban voltak, viszonylag sok kihagyással. Én őt nagyon jó kapusnak tartom, és aki ilyen meccsszünetek után tud egy BL-t nyerni, majd sokáig eljutni (nem miatta estünk ki a BL-ből), és spanyol kupát is mind a kétszer megnyerni, az simán elboldogul a spanyol bajnoksággal is. A németnek volt nehezebb a helyzete.
- Azt a Roma elleni gólt sokan a fejéhez vágják, de én nem igazán az alapján ítélném meg. Nem is volt olyan nagyon nagy tétje a meccsnek, még egyszer biztos nem kapná be onnan, a Salah sem rúgná be mégegyszer onnan, és egy ilyen mindenkinek belefér. Viszont bravúrja nem 1 volt, és a kifutásai is tetszenek.

- Én Munirt tartanám meg inkább. Alcacer és egyéb nevek lehet, hogy jók, de szerintem a világon nincs olyan csatár, aki majd ha kiesik szépen a meccsrutinból, akkor gólveszélyes lesz, ha majd néha néha beáll. Az új csatár Suarez cseréje lenne csak, mert a másik két szélső támadónak megoldható a cseréje. Nem értem miért megy a ragaszkodás egy tartalék kilencesért...

- Valaki pedig nyugtasson már meg, hogy ezt a Douglast valahová elsózzuk. Nem hiszem el, hogy még kerettag...

(Én még Matheaut adtam volna el Bartra helyett, dehát az edző bá fejébe nem tudok belelátni, Matyi viszont durván nagy veszélyforrás hátul. Bár nem tudom min csodálkozom, mert mióta drukker vagyok, mindig volt egy "fék" a csapatban.)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.08.16. 10:21:58

KépKép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.16. 10:08:41

noname írta:A fiatalítási hullám része az is, hogy TS legyen az elsőszámú kapus. Így lenne értelem annak h eladjuk Bravot.
Egyrészt másrészt Alves egy olyan kapus aki ha Tas számára nagy lenne mégis a kesztyű akkor be tudná vállalni azt hogy akár több ponton is tehermentesítse.
Kép
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2016.08.16. 09:33:18

Alvest jó kapusnak tartom, régebben is merült már fel a neve. Ha el tudjuk hozni, legyetek megnyugodva, nem fogunk gyengülni a kapusposzton, és lehet, hogy eleve tudatták vele, hogy padra jön, akkor nem jövünk ki rosszul Bravo eladásával. Mondom úgy, hogy kedvelem nagyon a Chileit.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.08.16. 09:22:37

A fiatalítási hullám része az is, hogy TS legyen az elsőszámú kapus. Így lenne értelem annak h eladjuk Bravot.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése
cron