Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.05. 23:47:18

sjd írta:
Amúgy ter Stegen most honnan került elő hirtelen újra? Volt valami hír, amiről lemaradtam?
Szerintem csak szimplán valaki felhozta most.
De pár hete cikkeztek róla is. De ugye minden értelmes kapusról cikkeznek mostanában, szóval realitás alapja... hát...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.05. 23:29:06

MichaaBee írta: Ter Stegenhez: nem hiszem, hogy a nyelv gondot jelentene. Azért nem olyan bő az a szókincs, amit fociban használni kell, ha nem IQ-zéró az emberfia, akkor néhány hét alatt meg lehet tanulni.
Tipikus példa :D :
http://www.youtube.com/watch?v=RvPZBRXWu7k

Amúgy ter Stegen most honnan került elő hirtelen újra? Volt valami hír, amiről lemaradtam?
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2013.03.05. 23:19:18

bence-barca írta:Amúgy Ter Stegennel kapcsolatban, aki látta játszani:
Mennyire van benne a hiba? Lábbal milyen? Vagy a lábmunkája a Gladbach taktikájában nem tűnik ki annyira? :)
Messzemenő következtetést nem tudok levonni,ugyan is csak néhány alkalommal láttam,bár olyankor mindig kielemeztem a mozzanatait (kapusbetegség :D ).Azokon a meccseken nem tudtam meg sokat mennyire van otthon a gyors,rövid passzos játékban,viszont a hosszú labdái nagyon jók,kézből-földről egyaránt.Ezen felül kiváló reflexekkel rendelkezik és nem mellesleg "van töke" a beadásoknál.Lábon közepesen gyors..Több dolgot momentán nem tudok róla mondani,véleményem szerint jó fogás lenne,én őt és Courtois-t favorizálom,bár gyermeteg lelkem még mindig bízik abban,hogy heves vérmérsékletű,kopasz barátunk marad.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.05. 21:07:23

Ter Stegenről nem tudok sokat,de a tavalyi 'Gldabachot a "német barcelonának" nevezték.Sok passzos tiki taka szerű játékok volt,és ebben szerintem elengedhetetlen az, hogy a kapus tudjon bánni a labdával.Keressetek rá a jútúbon:Borussia Barcelona.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.03.05. 21:01:01

barca0417 írta:Stegen: nem ismerem, mármint nem láttam még, elhiszem hogy jó kapus, pláne fiatal is. DE, lehet hogy az, hogy német nyelvi nehézségeket okozna, ami a védőkkel való kommunikációt megnehezítené, és ez azért veszélyes lehet. Valami hasonlóért törhetett meg Hildebrand karrierje is, pedig nagy reményekkel érkezett a Valenciához anno.
Neymar: eleinte ellene voltam, de mostanra kíváncsian várom mit tudna itt. Amúgy aki a gyenge brazil bajnokság gyenge védőivel példálózik, az elfelejti, hogy Neymar stabil válogatott, és azokon a meccseken válogatott védőkkel találkozik. Úgyhogy azért látott ő már közelről jó védőt. Meg különben sem azt várnánk tőle amit a Santosban művel. Illetve nem teljesen. Én legalábbis nem arra számítok tőle hogy majd ő lesz itt az új Ronaldinho, nekem elég lesz ha visz egy kis színt a támadójátékba. És segíti Messit érdemben, nemcsak "alá" játszik.
Neymarhoz: azért azokon a válogatott meccseken eddig nem is villantott sokat a gyerek. :) Én továbbra is úgy gondolom, hogy inkább befürdünk vele, de már megbarátkoztam a gondolattal, hogy úgyis leigazoljuk és inkább bízom benne, hogy jól fogunk járni a sráccal. A bizalmat minden új érkező megérdemli.

Ter Stegenhez: nem hiszem, hogy a nyelv gondot jelentene. Azért nem olyan bő az a szókincs, amit fociban használni kell, ha nem IQ-zéró az emberfia, akkor néhány hét alatt meg lehet tanulni. Fociztam annak idején mexikói srácokkal, (akkor még) nulla spanyoltudással egy meccs alatt nagyjából rájöttem, hogy melyik vezényszóra hova kell helyezkedni. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.05. 20:43:49

Amúgy Ter Stegennel kapcsolatban, aki látta játszani:
Mennyire van benne a hiba? Lábbal milyen? Vagy a lábmunkája a Gladbach taktikájában nem tűnik ki annyira? :)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.03.05. 20:08:04

Stegen: nem ismerem, mármint nem láttam még, elhiszem hogy jó kapus, pláne fiatal is. DE, lehet hogy az, hogy német nyelvi nehézségeket okozna, ami a védőkkel való kommunikációt megnehezítené, és ez azért veszélyes lehet. Valami hasonlóért törhetett meg Hildebrand karrierje is, pedig nagy reményekkel érkezett a Valenciához anno.
Neymar: eleinte ellene voltam, de mostanra kíváncsian várom mit tudna itt. Amúgy aki a gyenge brazil bajnokság gyenge védőivel példálózik, az elfelejti, hogy Neymar stabil válogatott, és azokon a meccseken válogatott védőkkel találkozik. Úgyhogy azért látott ő már közelről jó védőt. Meg különben sem azt várnánk tőle amit a Santosban művel. Illetve nem teljesen. Én legalábbis nem arra számítok tőle hogy majd ő lesz itt az új Ronaldinho, nekem elég lesz ha visz egy kis színt a támadójátékba. És segíti Messit érdemben, nemcsak "alá" játszik.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.05. 19:53:33

Deus írta:Istenem... Fohaszkodok, hogy Ter Stegen jojjon a Valdes helyere, senki mas!

Ot akarom a csapatunkba, de nagyon. Ha megse igazoljak le, akkor depresszios leszek.
Én is így vagyok vele,már ősszel,sőt tavasszal is beírtam a nevét, persze,jött egyből a támadás,hogy ez egy senki, potyakapus,noname,stb..

Kérdés az,hogy a klubnál felmerül e a neve? szerintem sajnos nem, pedig nagy húzás lehetne, hosszú távon is megérné,bőven.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.03.05. 19:49:07

Istenem... Fohaszkodok, hogy Ter Stegen jojjon a Valdes helyere, senki mas!

Ot akarom a csapatunkba, de nagyon. Ha megse igazoljak le, akkor depresszios leszek.
KépKép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.05. 18:59:02

Ter Stegen meg egyszerűen zseniális. :D Láttam mostanában védegetni, és meg kell hagyni, tud a gyerek. Én speciel De Gea-t nagyon nem szeretném.





Végre van itt valaki, aki nézi is ezt a gyereket rajtam kívül, nem mellesleg el is ismeri, hogy jó kapus. NAGYON JÓ! Én csak őt favorizálnám az igazolás terén.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.05. 15:37:17

"és ha Bartomeu azt mondta, amit mondott, akkor jól mondta.”

(Neymar)

Ezekszerint Rosell is megerősíti. Miszerint az egész ügyből már csak az aláírás hiányzik. Nem kell levágni a szokásos közhelyparádét, nyilván az a legfontosabb. Meg csak akkor lesz biztos ha Barca mezben lesz. Ezektől függetlenül árulkodó kis fél mondat. Egyre biztosabnnak érzem ezt a dolgot.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.03. 20:58:19

Chino írta:
Subinho írta: nem Neymar kell ide, hanem Agüero és/vagy Falcao Villa és Pedro, vagy Alexis helyett. elől Falcao, mögötte Messi Iniékkel és lenne elől kit megjátszani, Messi meg tudna - mint ahogy most is - második vonalból indulni!
Az frankó lenne idehozni Falcaot és őt is kirakni szélre hadd szenvedjen, ráadásul még Neymar-nál is többe fájna. A brazil legalább tényleg szélső és tudja amit mindenki annyira szeret Telloban, csak klasszisokkal jobban.
lehet fantáziálgatni, hogy ha idejön összevesznek messivel, meg egy cselt sem fog tudni megcsinálni, mert itt keményebbek a védők vagy ő is folyamatosan vissza fogja passzolni a labdákat, de mig mondjuk Falcao esetében szinte bizonyosan Villa2-őt látnánk addig a brazilban több a lehetőség. Persze lehet, hogy befürdünk vele, de inkább ő, minthogy egy klasszis csatárt elhozzunk piszok drágán és kidobjuk a vonal mellé szenvedni, mert nagyon úgy látszik Messit az istennek se húzzák ki a jobbosra.

...
ha olvastad, nem szélső játékost kell venni, hanem csatárt, aki elől harcolna a védőkkel, leköti őket és Messi a jelenlegi pozíciójából indulhatna. így játszott pl. a Real ellen tavaly Pep, amikor Alexis volt elől csatárban, mögötte árny-ékként Messi és mellette Iniék. Messi semmivel nem játszott hátrébb, vagy jobbon, csak épp volt még előtte vki! most a Real ellen pont az történt, hogy Messi szinte a kp-n kapta a lasztit, elindult, de nem volt kinek adnia, mert előtte a nagy üres tér... ahol pl. Falcao érkezhetne! azzal semmivel nem lennénk előrébb, ha pl. Alexis helyett Neymar játszana... azt Alexis is tudná, ő is tud biciklizni és villám gyorsan elfutni, csak épp a mi játékunkban és az ellenünk felálló csapatok ellen ez nem lehetséges!!! épp ezért Alexisnem jobban feküdne elől őrlődni a védőkkel és szükség esetén egy kiugratással kamatoztatni villámgyorsaságát, mint ahogy tette is tavaly a Real ellen, ahol 2 gólt vert be és nagyon jól játszott!!!
a jelenlegi felállás nem 4-3-3, hanem 4-6-0, mert Messi nem ék, a két szélső meg inkább vonalszélső, aki többet védekezik, letámad, mint kapura lő... lásd: milyen mezőnymunkát végez Alexis, vagy Pedro szélen!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7403
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.03. 19:39:08

Subinho írta: nem Neymar kell ide, hanem Agüero és/vagy Falcao Villa és Pedro, vagy Alexis helyett. elől Falcao, mögötte Messi Iniékkel és lenne elől kit megjátszani, Messi meg tudna - mint ahogy most is - második vonalból indulni!
Az frankó lenne idehozni Falcaot és őt is kirakni szélre hadd szenvedjen, ráadásul még Neymar-nál is többe fájna. A brazil legalább tényleg szélső és tudja amit mindenki annyira szeret Telloban, csak klasszisokkal jobban.
lehet fantáziálgatni, hogy ha idejön összevesznek messivel, meg egy cselt sem fog tudni megcsinálni, mert itt keményebbek a védők vagy ő is folyamatosan vissza fogja passzolni a labdákat, de mig mondjuk Falcao esetében szinte bizonyosan Villa2-őt látnánk addig a brazilban több a lehetőség. Persze lehet, hogy befürdünk vele, de inkább ő, minthogy egy klasszis csatárt elhozzunk piszok drágán és kidobjuk a vonal mellé szenvedni, mert nagyon úgy látszik Messit az istennek se húzzák ki a jobbosra.

Hátvédnek én is Hummelst választanám, David Luizt nem nagyon láttam mostanában játszani, úgyhogy róla nem nyilatkoznék. Ez a kis brazil srác lehet, hogy ügyes és hosszútávon megoldás lenne, de sajna nem vagyunk abban a helyzetben, hogy azon a poszton beépítgessünk embereket. Ezt már Bartrával kellett volna elkezdeni.

Kp-n megvagyunk, sőt talán túl sokan is, ha Rafinha tényleg feljön. Nagyon ügyes a srác és pont emiatt hagynám még egy-két évig a másodosztályban, kellenek neki a játékpercek. Nehogy úgy járjon mint JDS.

Szerintem három igazolással meg is lennénk. Kell egy kapus (Ter Stegen) egy középső védő és egy támadó, aki több mint valószínű Neymar lesz.
Cuenca-val én már nem számolok a mi kölcsönadási politikánkat figyelembe véve, reméljük 6-8 milliót ki tudunk csikarni az Ajaxból.
Forca Barca!!!!
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.03.03. 19:23:59

Valahogy az az érzésem, hogy a legnagyobb igazolásunk egy edző lenne. :)[/quote]

Na ebben teljesen egyetértünk..de ki lehetne az? Talán Bielsa...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.03.03. 18:24:29

pep71 írta:Olyan játékos kéne a szélre, aki meg mer húzni egy-két cselt egy meccsen és be is jön neki, mert akkor utána már a védőknek muszáj lesz rá figyelni és több tér marad Messiéknek, elvileg ezért jött Sanchez, de besült, Pedro meg, ha megkapja a labdát egyből visszapasszolja. Szerintem a Barca Götzével tudna nagyot húzni.
Akkor már inkább Reus. Götzét én nem nagyon szimpatizálom. Ritkán láttam játszani, de nem fogott meg. Önzősködik sokszor. És nem arra gondolok, hogy sokat cselez, hanem ahelyett, hogy passzolna, lehetetlen szögekből lő. Mostmár nem érdemes tárgyalni, ki jöhetne előre: Neymar fog, ezt mindenki tudja.

Ter Stegen meg egyszerűen zseniális. :D Láttam mostanában védegetni, és meg kell hagyni, tud a gyerek. Én speciel De Gea-t nagyon nem szeretném.

Valahogy az az érzésem, hogy a legnagyobb igazolásunk egy edző lenne. :)
més que un club
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.03. 18:02:46

Oké, és minimum 16-20 golt szerez évente.
Fecó
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.03.03. 17:52:39

Olyan játékos kéne a szélre, aki meg mer húzni egy-két cselt egy meccsen és be is jön neki, mert akkor utána már a védőknek muszáj lesz rá figyelni és több tér marad Messiéknek, elvileg ezért jött Sanchez, de besült, Pedro meg, ha megkapja a labdát egyből visszapasszolja. Szerintem a Barca Götzével tudna nagyot húzni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.03. 16:57:06

nem Neymar kell ide! szerintetek tegnap hülyét csinált volna bárkiből is? ő egy kontracsapatban biztos jól megállná a helyét, mert nagyon gyors, de ide... álló helyben bicikli, meg toporgás és visszapassz lenne. olyan kell, aki leköti elől a védőket és több területe marad Messinek! tegnap is sokszor a kp-n közdött és elől senki nem volt. sokszor volt az a kép, hogy a Real 10 emberrel védekezett és még Piqué és Masch is a Real térfelén volt, de ugyanakkor a Barca meg a felezővonal és a 16-os közé szorult. ha lehetett is volna indítani, nem volt kit, mert Messi kb. Iniestában volt egy vonalban!
nem Neymar kell ide, hanem Agüero és/vagy Falcao Villa és Pedro, vagy Alexis helyett. elől Falcao, mögötte Messi Iniékkel és lenne elől kit megjátszani, Messi meg tudna - mint ahogy most is - második vonalból indulni!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.03.03. 16:01:46

Xavi001 írta: Masi-t MEGVENNI , Középső védőnek megfelelő lenne, fiatal még, de tehetséges és remek védő, jól fejel.
Ő az olasz harmad- vagy az olasz negyedosztályban emelkedett ki annyira, hogy itt is megállná a helyét? Az a baj, hogy nekem egyiket sincs időm követni, pedig biztos egy aranybánya mindkettő... :roll:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.03.03. 15:33:23

"Barcelona have invited Toulouse centre back Aymen Abdennour (23) to be their guest for the CL game against AC Milan on 12 March.(sky)"
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.03.03. 15:09:25

Lehet én vagyok a hülye vagy nem tudom, de én még mindig nem tartom jó ötletnek Neymart, nem hiszem, hogy ő azért jönne a Barcelonába, hogy Messi mögé beálljon a sorba, gondolom ha jön azért is jön, hogy aranylabdát nyerjen, szóval tegyük fel ha jövőre idejön a Barcába és esetleg jobb lesz mint Messi, nem fog minden labdát Messinek le passzolni,hogy Messi belője, hanem elkezdi lővögetni a gólokat, az Messi barátunknak se fog tetszeni, meg hát két ekkora sztár egy csapatba, szerintem nem jó, ugyanez igaz lenne ha a Realba menne. Mindenféleképp a védelmet kell erősíteni.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.03.03. 14:46:28

S.Agüero írta:
Xavi001 írta:Pedrot ELADNI
Alexist ELADNI

Masi-t MEGVENNI , Középső védőnek megfelelő lenne, fiatal még, de tehetséges és remek védő, jól fejel.

Neymart MEGVENNI Villa-Neymar-Messi , halálos trió lenne.
És a PSVből Depayt is szívesen látnám itt.
Adjuk el az egész csapatot, mert senki sincs formában!
Oszlassák fel a klubot, mert ami most folyik, az már valami fantasztikus .. :lol:


Viccet félretéve:
Tényleg kell ide Neymar, mégha egy ideig elleneztem is, de most mutatkozik meg, hogy ha nincs aki hülyét csináljon a védőkből (ha Messinek nem megy), akkor vége a dalnak. Én nem fogadom el azt az állítást, hogy az angol meg a tökömtudja milyen védők alárúgnak és fekszik. Persze van benne valami, de azért könnyen bele lehet jönni ebbe a játékba, és ő is okosabban fogja végrehajtani a cseleit, stb. Na, ha jön Neymar, akkor szinte biztosra veszem, hogy Villa olaj ...Ha a Juve bejelentkezik egy 20 m fölötti ajánlattal Alexisért, én már adnám is, elég volt a "FELSZÁNTOM A PÁLYÁT" játékból egy csatárnak gólt kell lőni, nem a gyepet szántogatni. Fontos a mezőnymunka, de nem azért hoztuk szvsz. Pedro ő hatalmas kérdőjel. Amikor formában van, akkor szinte mindig gólt/gólokat lő (évi 2 meccs :lol: ), én csereként számítanék rá. Ha elfogadja akkor jó, ha nem akkor tipli. Maradt akkor Neymar, Messi, Tello támadótrió (Cuencát szerintem megveszi az Ajax), őket tenném kezdőbe, padra meg Pedro, Alexis(ha marad), Cuenca( ha visszajön).
Hátvédsor már bonyolultabb. Hummelst vagy Suboticot mindenképpen hoznám Puyol helyére. Montoyát fokozatosan építeném be Alves helyére, akár már a hátralévő meccseken is, és Alvestől pedig fájó búcsút vennék. Az utóbbi meccsei nem voltak rosszak, de ő már rég nem az az Alves. Fontást meg Bartrát sokkal többet játszatnám, ha meg nem számol velük az edző, akkor mehetnek kölcsönbe.
Középpálya adott. DosSantosért talán kaphatnánk némi pénzt ...
Kapus: Valdés ugye lelép a nyáron, én benne lennék egy Csesznyi- Valdés cserében is,bár erre minimális az esély. Egy szó, mint száz, TerStegent vagy Courtoist kell megpróbálni, 2ből az egyik csak összejön.

Tehát akkor a jövő évi kezdő 11 szerintem így nézne ki:

Ter Stegen/Courtois
Montoya---Piqué---Hummels/Subotic---Alba
Busquets
Fabregas Iniesta
Neymar Messi Tello

Nem hangzik olyan rosszul, meglátjuk mi sül ki belőle.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.03. 14:17:52

Xavi001 írta:Pedrot ELADNI
Alexist ELADNI

Masi-t MEGVENNI , Középső védőnek megfelelő lenne, fiatal még, de tehetséges és remek védő, jól fejel.

Neymart MEGVENNI Villa-Neymar-Messi , halálos trió lenne.
És a PSVből Depayt is szívesen látnám itt.
Adjuk el az egész csapatot, mert senki sincs formában!
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.03. 13:40:14

BritishKnight írta:HOLA!


Ez a szezon abszolút bukta, de szerintem pár jó igazolással még lehet nagyon sikeres a következő idény.
Ugye elvileg jön Neymar. Én úgy gondolom, ha jön akkor mindenképp megy Villa is, és remélem Alexist is elviszi a Juve. Jövőre így nézne ki a csatárfelhozatal: Messi, Neymar, Pedro, Tello, Deu. (szerintem Cucut is eladjuk.)
Ez szerintem nem rossz. Az alapkezdő az ugye egyértelmű(Pedor-Messi-Neymar), Villa és Alexis játékpercein megosztozik Tello és Deu. (Amennyit fejlődött tavalyhoz képes Tello, remélem annyit fog fejlődni jövőre is).
(Ha nem jön fel Deu akkor jó lenne megtartani Alexist)

A középpályássor talán a legegyértelműbb, oda nem is kell igazolás, mert lesz két B-csapatból feljövő emberke.
Íme: Busi, Song, Xavi, Ini, Cesc, Sergi Roberto, Rafinha
Remélem távozik Dos Santos

És most jön a védelem ami elég ingatag.
Ha jön Marquinhos, vagy Hummels akkor szerintem egyértelmű, hogy végleg távozik Fontás és Bartrának se lenne semmi értelme(így se sokat játszik). Remélem ha leigazoljuk Marquinhost akkor ő lesz a mi Varane-unk :D
A másik opció: Hummels. Brilliáns, kiforrott védő. Magas, gyors.
Én Alvest is kipenderíteném és Alves játékperceit megkapná Montoya és Adriano pedig a jobb és baloldal cseréje lenne. (Abidal középső védő). Alves távozásával szerintem sokkal kevesebb gólt kapnánk, hiszen Montoya nem menne fel annyira a támadásokkal, s így a bal szélünk lenne a dominánsabb Albával és Neymarral.

Tehát szerintem jövőre a védők:
Piqué, Puyol, Masch, Alba, Adriano, Abidal, Hummels/Marq/Bartra, Montoya.

A kapusposzt egyértelmű. Valdi távozik, én a helyére De Geát, vagy Ter Stegent látnám legszívesebben.


Visca el Barca.
nagyrészt egyetértek veled,de valamiben nem.
Védőkben egyértünk,az szerintem is oké lenne úgy.
Középpályán se kell változtatni szerintem se,csak Dos Santos-t elküldeni.(Bár Thiago nem tudom,hogy hol van a listádon,de gondolom csak kihagytad véletlen)
Csatársorban már annyira nem értek egyet.Villa az menjen tényleg,hacsak nem elfogadná tényleg azt a Larsson-i szerepkört (amit ugyse fog szerintem).Alexist én nem adnám el,csak akkor ha tényleg egy visszautasíthatatlan ajánlat jönne érte.(ami nem fog,mert szerintem 20nál többet senki nem fog ajánlani érte,és az nekem nem visszautasíthatatlan)Én adnék még neki egy évet,és ha jövőre se javulna akkor mehetne tényleg!Viszont az,hogy szerinted Pedro legyen jövőre alapkezdő azon már lehetne vitatkozni.Ha jövőre is ő lesz az nálunk,akkor sokat nem fog változni a helyzet elől!!Mert ő nemhogy helyzetbe kerüljön (meg gólt lőjjön) de még labdába se ér nagyon egész meccsen!(Hiába futkos szélen fel-le).Hamarabb elnézném már a kezdőbe akkor jövőre Tello-t vagy Deulofeu-t a helyén.(Ha Sánchez elmenne) Pedro-t meg kiraknám valamelyik sarki kukába! :D (Ugyanugy elkell küldeni őt is mint Bojant! Bár ilyen ugyse lesz.)Neymar-ra meg már én is azt mondom,hogy nagyon remélem,hogy a nyáron jön tényleg!
Kapusnál amit irtál nekem annyival másabb lenne,hogy Valdes megy,és helyette jöjjön ter Stegen vagy Courtois.
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.03.03. 12:15:06

Alvest én is eladnám nyáron. Bár közel sem olyan jó, mint amikor idejött, de még így is top védő, viszont Alba érkezésével megbomlott az egyensúly, és túl sok a kapott gól. Valaki olyan kéne, aki kevésbe támad, stabilabb védekezésben. Ráadásul Alvesért kapnánk jó pénzt is...Szerintem akár Montoya is meg tudná oldani ezt a posztot, néha Adriano kisegítené. Kell egy középső védő, de olyan aki született védő, nem mi tesszük oda kényszerből. Hummels lenne az igazi. Középen meg van a csapat, bár egyre inkább fiatalítanék a kezdőt illetően. Elől meg mehet Villa, akinek sajnos nincs itt posztja, és akár Sanchez is mehet jó pénzért, mert túl sok veszély nem jelent kapura. Jöhetne Neymar vagy Isco...Kapusnak meg olyan kell, aki jó lábbal, bevonható a passzjátékba. Mindegy ki az csak nehogy Reinát idehozák
Válasz küldése