Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.02. 13:33:04

Elméletben Keirrison és Hleb kölcsönszerződése is lejárt, tudni lehet róluk valamit, mi lesz velük?
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.12.31. 11:17:19

A legjobb csapat is világklasszisokból és jó kiegészítő emberekből áll össze. A Reál próbálkozott csupa galaktusokból állóval - nem sikerült. Persze ha elérhető áron horogra akad és beilleszthető - miért ne?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.12.30. 16:37:33

Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.12.29. 13:03:09

lluisllach89 írta:
Barcaman1993 írta:A baseli Shaqiriről mi a véleményetek? 20 éves a srác, ha jól emlékszem ballábas szélső és elég durva szinten tolja. Mindamellett nem hiszem, hogy nagyon sokba kerülne.
B csapathoz drága, felnőtt kerethez kevés.

Röviden ennyi.
Nem vagyok benne egyáltalán biztos, hogy Neymar bármivel is jobb lenne. Egyszerűen a srác nincs annyira felfújva ennyi. Másrészt Neymar árának a töredékébe kerülne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.29. 12:50:09

Barcaman1993 írta:A baseli Shaqiriről mi a véleményetek? 20 éves a srác, ha jól emlékszem ballábas szélső és elég durva szinten tolja. Mindamellett nem hiszem, hogy nagyon sokba kerülne.
B csapathoz drága, felnőtt kerethez kevés.

Röviden ennyi.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.12.29. 12:46:22

Barcaman1993 írta:A baseli Shaqiriről mi a véleményetek? 20 éves a srác, ha jól emlékszem ballábas szélső és elég durva szinten tolja. Mindamellett nem hiszem, hogy nagyon sokba kerülne.
Néztem róla pár vidit, elég brutál bal lába van :D meg nem fél távolról megküldeni a labdát, se egyedül nekimenni a védelemnek. Sztem nagy játékos lehet belőle, bár egy videó alapján sokmindenki lehetne nagy játékos:D
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.12.29. 11:39:28

Én egyáltalán nem örülnék ha Neymar idejönne. MOST nem illik be a Barcába, egyrészt a Barca játékfelfogása miatt másrészt Neymar stílusa miatt.

Egyébként pedig. Kétségtelen, hogy nagy bűvész a srác, de szerintem még nem igazán tett le semmit az asztalra.
Néhányan Ronaldinho-hoz hasonlítják, de Neymar olyan "messzi" van Ronaldinhotól, mint én Messitől...


Én inkább egy csúcsformában lévő Ronaldinho-t kérnék szépen, mint egy Neymart :)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.29. 11:33:57

daffy írta:szerintem neymar nem lesz a barca tagja,amíg pep az edző. egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy aki egy ilyen precíz játékot játszat,annak neymar a csapatában legyen. ott van alexis és messi,nem hiszem,hogy a másik oldalra is egy hasonló típusú játékost szeretne pep. akkor már inkább hazardot tudom elképzelni vagy hulk-ot. szóval nálam pep<->neymar
azt elhiszem,hogy esetleg van egy megállapodás a santos és a barca között,amit ki is használna a csapat,ha pep esetleg a nyáron lelép
persze ez csak az én magán véleményem
Nagyjából én is így látom sajnos. Neymar akkor jön ide, amikor Pep lelép...2014?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.29. 11:23:12

szerintem neymar nem lesz a barca tagja,amíg pep az edző. egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy aki egy ilyen precíz játékot játszat,annak neymar a csapatában legyen. ott van alexis és messi,nem hiszem,hogy a másik oldalra is egy hasonló típusú játékost szeretne pep. akkor már inkább hazardot tudom elképzelni vagy hulk-ot. szóval nálam pep<->neymar
azt elhiszem,hogy esetleg van egy megállapodás a santos és a barca között,amit ki is használna a csapat,ha pep esetleg a nyáron lelép
persze ez csak az én magán véleményem
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.12.29. 11:12:20

Barcaman1993 írta:A baseli Shaqiriről mi a véleményetek? 20 éves a srác, ha jól emlékszem ballábas szélső és elég durva szinten tolja. Mindamellett nem hiszem, hogy nagyon sokba kerülne.
Lehet sokan hülyének néznek, de én szívesebben látnám itt mint Neymart... :lol: Ha Neymar bizonyít majd egy európai középcsapatban, mint anno Ronaldinho a PSG-ben, akkor ki lehet érte adni mondjuk 30-40 milliókat... :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.12.29. 10:34:41

A baseli Shaqiriről mi a véleményetek? 20 éves a srác, ha jól emlékszem ballábas szélső és elég durva szinten tolja. Mindamellett nem hiszem, hogy nagyon sokba kerülne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.29. 10:12:11

Zozzy 5 írta:mindenki ezt a "ronnie fílinget" hiányolja és erre fogja, hogy jó lenne ide neymar. de azért gondoljunk már bele abba is, mielőtt a yoga bonita után epedezünk, hogy az akkori (dinho korszak) taktikánk összeegyeztethetetlen a mostanival. akkor mi volt? dinho azt csinált amit akart, ha neki meg etoonak mondjuk jó napja volt akkor nyertünk, egyébként szenvedés sokszor..
Elég sokszor volt, akkor jó napjuk.:P
a mostani rendszer egy tökéletesen összecsiszolt, rendkívül bonyolult és profi stratégia, amibe nem nagyon fér bele, hogy neymar a bal oldalon a jutubos videóihoz készít anyagot. be lehetne illeszteni neymart, nem azt mondom, hogy nem, de egyáltalán nem úgy, ahogy itt sokan elképzelik. amíg itt pep az edző, addig itt nem lesz könnyelműsködés, ami ha bejön akkor orgazmus és jee itt a yoga bonito, ha meg nem, akkor [auto_cenzúra]óálarc.


Igazából szerintem az a helyzet, h Neymárral többet veszíthetünk, mint amennyit nyerhetünk. Pont, azért amit Te is mondasz. Megvan, h Guardiola mit akar, mit vár el a játékosaitól és én valahogy nem tudom elképzelni, h ezt tudná teljesíteni a brazil.
Én úgy vagyok vele, h azért ekkora sztár a braziloknál, mert nincs nála jelenleg jobb, ha nincs ló jó a szamár is effektus. Itt Európában sok vizet nem zavarna, a technikája megvan, de fizikálisan nagyon kevés és ránézésre nincs 70 kg a srác. Lehet akármilyen virtuóz, de ha jön egy Pepe, egy Ferdinand úgy felrúgja, h a Copacabanáig repül.
Emlékszem 5-6 éve Robinhoval is ez volt a szitu, youtube-os videókban ő is verhetetlen volt, láttuk, h mire ment itt.
Én szeretném, ha a brazilos joga visszatérne a játékunkba, de nem gondolom, h pont Neymar hozná vissza.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.29. 09:58:03

mindenki ezt a "ronnie fílinget" hiányolja és erre fogja, hogy jó lenne ide neymar. de azért gondoljunk már bele abba is, mielőtt a yoga bonita után epedezünk, hogy az akkori (dinho korszak) taktikánk összeegyeztethetetlen a mostanival. akkor mi volt? dinho azt csinált amit akart, ha neki meg etoonak mondjuk jó napja volt akkor nyertünk, egyébként szenvedés sokszor. a mostani rendszer egy tökéletesen összecsiszolt, rendkívül bonyolult és profi stratégia, amibe nem nagyon fér bele, hogy neymar a bal oldalon a jutubos videóihoz készít anyagot. be lehetne illeszteni neymart, nem azt mondom, hogy nem, de egyáltalán nem úgy, ahogy itt sokan elképzelik. amíg itt pep az edző, addig itt nem lesz könnyelműsködés, ami ha bejön akkor orgazmus és jee itt a yoga bonito, ha meg nem, akkor [auto_cenzúra].
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.12.29. 09:07:09

A Neymar ügyről leheetlen véleményt alkotni. Tény h nagy tehetség a srác, de kicsit sok a "de". Fizikálisan gyenge, túlsztárolt, brazil, stb.
Ugyebár Keirrissont amikor elhoztuk szinte rablásnak tűnt minden idők legfiatalabb brazil gólkirályáért az a 12 millió euró. Azót kiderült h kb 12t ér Nemcsak h megbukott Európában több csapatban is, de még brazíliába visszakerülve is csak csere a csapatában. :roll:
25 millió környékén elfogadható lenne egy Neymar-üzlet. Többért semmiképp sem, mert nagy a kockázat.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.29. 08:44:38

Hát Ronaldinhonak se volt a végén már köze a legjobb éveihez és a cselsorozatokhoz, azóta meg még jobban felgyorsult a játék, plusz Neymart még a legkisebb védő is elnyomja. Meg hát sokszor úgy esernyőzte be a védőt Neymar, hogy azzal semmivel sem jutott előrébb, sőt, visszazárt a védelem.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.29. 01:58:56

Szerintem ha értelmes üzlet útján jön Neymar akkor azért nem kell elásni mindjárt senkit se. Ha jön akkor pontosan azért jön mert szükség van rá. A keretben 2 játékos van aki a világon bárkit megver 1 az 1ben. Az Messi és Sanchez. Na most Messi középen nem fog neki állni cselezni, főleg nem így. A másik Sanchez. De láthattuk, hogy amikor idejött Villa azt hittük meg van oldva hosszú idő után a bal oldal de most itt a példa hogy miért nincs. Mert Villa nem a cseleiről híres, ami kicsi saját kreativitás volt benne azt kiöli a védekezéssel belőle Pep. De sztem ha Neymart betennénk egy meccsre oda a bal oldalra simán visszahozná a Ronnie feelinget. Én nem bánnám ha jönne de akkor se roskadok össze ha nem. Ártani nem árthatna mert tuti beállna a sorba.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.12.29. 00:40:04

csabimo írta:
Tocy írta:
csabimo írta:Tudom h nem sokan szeretitek az ilyen youtubos videokat, de azt az utolsó kötényt érdemes megnézni :DDD http://www.youtube.com/watch?v=lmDc5v-gtZw
Azt mondd meg nekem, hogy ezekre mikor van idő akár Spanyolországban is, de főleg a BL-ben mjuk egy angol csapat ellen...pl az első jelenet. Neymar egy nagyon ügyes, technikás gyerek, aki szeret bohóckodni, erre való Brazília, maradjon is ott.
Mikor van rá ideje? Kérdezze meg ronaldinhot :)...persze brazilia teljesen más, ott hagyják egymást játszani a csapatok! Ez látszik az első jelenetnél is, de a börök meg az ernyők európában is játszanak:) maradjunk annyiban hogy a Braziloknak mindig ment a barcában, legalább is akitől várták vártuk h jó legyen, az bizonyított is lsd: R betüsek...
azért ne hasonlítsuk már Ronaldo - Romario - Rivaldo - Ronaldinho féle játékosokhoz. Amúgy tényleg nagyon ügyes. Bár a Barca ellen ilyen trükköket nem láthattunk :)
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2011.12.28. 23:51:28

Tocy írta:
csabimo írta:Tudom h nem sokan szeretitek az ilyen youtubos videokat, de azt az utolsó kötényt érdemes megnézni :DDD http://www.youtube.com/watch?v=lmDc5v-gtZw
Azt mondd meg nekem, hogy ezekre mikor van idő akár Spanyolországban is, de főleg a BL-ben mjuk egy angol csapat ellen...pl az első jelenet. Neymar egy nagyon ügyes, technikás gyerek, aki szeret bohóckodni, erre való Brazília, maradjon is ott.
Mikor van rá ideje? Kérdezze meg ronaldinhot :)...persze brazilia teljesen más, ott hagyják egymást játszani a csapatok! Ez látszik az első jelenetnél is, de a börök meg az ernyők európában is játszanak:) maradjunk annyiban hogy a Braziloknak mindig ment a barcában, legalább is akitől várták vártuk h jó legyen, az bizonyított is lsd: R betüsek...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.28. 20:23:58

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... en-2110640

Bízom benne hogy itt véget is ért a "Neymar ügy"!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.12.28. 17:44:52

Torres :lol: [-X =;
Épp egy leszálló ágban lévő játékos kellene ide. Mielőtt Angliába igazolt még el tudtam volna képzelni nálunk, de azóta szanaszét rúgták és már nem is az igazi.

Keita iránt pedig ha ténylegesen érdeklődik a Milan, akkor azt el kell fogadnia. Nálunk már nem számít 12. játékosnak ellentétben a tavalyi évvel.
A Milannál pedig ha igazak a van Bommel és Gattuso távozásáról szóló hírek akkor bérelt helye lenne pár évig a kp-n. Szerintem nem lehet kérdés melyik lenne neki a legjobb megoldás.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.12.28. 11:16:38

Nem is Ártatlanok, hanem Aprószentek, de lehet hogy ott így használják :)

ON: Tudnak játszani az ember idegeivel, ez biztos. De Neymar a tegnap jelent meg a Sporton, úgyhogy nem tudom. De számomra kétesek ezek a pontos anyagok :D
"And my heart will leave you never."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.28. 10:51:48

Robcsyy írta:december 28. Spanyolországban az ártatlanok napja (Día de los inocentes), és ilyenkor a lapokban néha kevéssé hihető hírek is napvilágot látnak.
Akárcsak mifelénk április elsején…
Igen, ilyenkor jelent meg múltkor az, hogy fehér mezünk lesz :D

A mundon ez most a fél La Masía Torresért cserébe :mrgreen:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.12.28. 10:36:04

Elnézve ezt a Neymaros videót.: látszik hogy nagyon érdekli a gyereket hogy mindig szép és technikás játékot mutasson be, ha megfigyelitek mindig ilyen furán tartja a kezét, mindig a technika a lényeg, ami nem baj. vannak benne a régi Ronnie-s vonások. VIszont: egy kis kondi ráférne, európában elnyomnák. Talán nem tenne rosszat ha a Barcába jönne. itt megtanulná az alázatot, megbecsülést. persze kellenek néha ezek a látványos dolgok, de itt meg kellene tanulnia hogy igenis fontos hogy a jó megoldást válassza. vagy passz vagy csel, és fontosak a csapattársak! itt nem ő lenne a legnagyobb isten.. ha ezt megértené, és mi meg tudnánk értetni vele, akkor sztem sokat fejlődhetne. DE: szerintem ennyi pénzért felesleges lenne, ennyi fizuval meg főleg. igazából nincs is rá szükségünk, csak sztem ha európa akkor leginkább a barca futballjából tudna tanulni. sztem ha realba menne, elsztárosodna. kicsit olyan cr feelinges is a srác. kiváncsi vagyok mit hoz a jövő.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.12.28. 10:31:24

december 28. Spanyolországban az ártatlanok napja (Día de los inocentes), és ilyenkor a lapokban néha kevéssé hihető hírek is napvilágot látnak.
Akárcsak mifelénk április elsején…
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.12.28. 09:37:35

Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha Torrest meg Neymart megvennénk 50-50 milkóért, a Sergi Roberto, Montoya, Cuenca triót meg odaajándékoznánk a Chelsea-nek ... :lol: :lol:

Nem kell ezeket komolyan venni, valamivel fel kell ébreszteni az emberekben a kíváncsiságot ... Egyébként én inkább Torrest preferálnám, mintsem Neymart, a spanyol nálunk újjászülethetne.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Válasz küldése