Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.06. 23:13:28

Ez nagy valószínűséggel csak spekuláció. Tudjuk hogy elég dilettáns a vezetőség, de nem hiszem, hogy ennyire idióták lennének. Egy klub sem rendelheti alá magát egy játékosnak. Annyi talán történhetett (bár ez sem valószínű), hogy esetleg javasolta vagy őt is megkérdezték az igazolással kapcsolatban -a pályán azért még mindig ő az első- de ennél több nem gondolom, hogy történt. Csak mostanában elég divat lett folyamatosan arról cikkezni hogy Messi mekkora diktátor. Amúgy meg nem hiszem, hogy ilyen információkat kiszolgáltattak volna. (annak ellenére, hogy egyik igazolást sem tartom elvetendőnek, bár Aguerot kizártnak tartom, hogy eladja a City, hacsak ő nem csap az asztalra)
Forca Barca!!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.06. 22:55:06

Pont ez a baj, hogy Messi valamiféle kis diktátornak képzeli magát ott a klubnál, aki még veszi is a bátorságot, hogy odaszóljon a vezetőségnek, hogy kiket igazoljon. Javaslat = parancs, kb...

Ha nem kapja meg amit akar, akkor kb megint kedvtelenül fog labdázgatni. Figyeljétek meg.

Iniesta egyáltalán javasolt valakit? Nem. Piqué? Xavi? Puyi? Busi? Pedro? Fabre? és még sorolnám tovább... Egyedül Messi aki odaszólt nekik javaslatával. Itt érződik a szitu, hogy nem kis befolyással van a vezetősége felé.
KépKép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.06. 22:49:44

[quote="bojankrkic27" Ezért nem értem a vezetőségünket, hiszen tudjuk/láttuk mire képes Leo ha kedvvel és kellő motívációval rendelkezik. (megállíthatatlan)

Röviden: én a vezetőség helyében mindenféleképpen azon lennék, hogy Messi igényeit (amennyiben a klub érdekeivel egyeznek, véleményem szerint Agüeró simán Barca szint, Pinto megtartása már kérdéses de szerintem bevállalható Messi miatt) kielégítsem. És itt most nem egy játékosról beszélünk, hanem a 4x aranylabdás Messiről aki igazából bármire képes ha ott van fejben.



Én meg azt nem értem, hogy hogyan válhat egy patinás klub egyetlen zseniális játékosa túszává. Láttuk: elég egy tartós izomsérülés és akkor kiderül, milyen esztelen dolog az egyvalakire építés. Nem beszélve a sérülést követő formaingadozásról.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.06. 22:45:41

bojankrkic27 írta:A legújabb cikket olvasva jutott eszembe, hogy mennyien kétségekkel kezelik az ilyen információkat és nem tudni, hogy mennyi a valóságalapja. Illetve sokszor van még megemlítve, hogy profik és nehogy már Pintók megtartására kötelezze a klubot Messi.
Az én véleményem a témával kapcsolatban, hogy igenis elképzelhetőek ezek a dolgok és higyjétek el hogy az ilyen személyes dolgok és elvárások igen is fontos szerepet játszanak egy adott játékos hangulatában (ami közvetlen hatással van a játékára). Messi barátsága Pintoval és Agüéróval köztudott... Ezért nem értem a vezetőségünket, hiszen tudjuk/láttuk mire képes Leo ha kedvvel és kellő motívációval rendelkezik. (megállíthatatlan)

Röviden: én a vezetőség helyében mindenféleképpen azon lennék, hogy Messi igényeit (amennyiben a klub érdekeivel egyeznek, véleményem szerint Agüeró simán Barca szint, Pinto megtartása már kérdéses de szerintem bevállalható Messi miatt) kielégítsem. És itt most nem egy játékosról beszélünk, hanem a 4x aranylabdás Messiről aki igazából bármire képes ha ott van fejben.

+a védelem, az még nagyon fontos. Kár hogy T.Silva nem jó barátja Leonak...
Azért ezt az én gyomrom nem igazán veszi be. Ha igaz, akkor felháborító. Messi mikor lett igazolásokért felelős igazgató? Ez valahogy qvára nem az ő dolga lenne. Ez nem barátok közt, ez nem egy sporttábor, ahova hívjuk a haverokat is. Ez egy profi futballklub, ahol nem az az első szempont, hogy ki kivel van puszipajtási viszonyban és ki kinek a kije. Leginkább pedig ez nem FC Messi és barátai, hanem FC BARCELONA. Itt sportszakmai alapon kellene kiválasztani az igazolásokat. Ez lenne a normális. Persze azon sem lepődnék meg, ha az a bohóc Martino is Messi "kérésére" érkezett volna... Szánalmasak az ilyen hírek, ha pedig igazak akkor nem tudom mit mondjak.

Ettől függetlenül szerintem Pinto maradása nem ártana senkinek, cserének még elég jó, ismeri is a közeget, segíthet az új kapusnak a beilleszkedésben.
Agüero pedig klasszis csatár. Ha pedig Messike szíveskedne lemondani a hamis 9-es posztjáról és kifáradni a jobbszélső posztra (és futni, visszazárni is), akkor egy Neymar-Agüero-Messi trio ugyancsak elég ütős lenne. Más kérdés, hogy magasságban abszolút veszélytelenek lennénk, mondjuk ezen a téren az Henry-Ibra kettős távozása óta gyengék voltunk elöl, mégis voltak sikerek.
Tehát azt tudom mondani, hogy végülis én örülnék Messi haverjainak, csak az a hátbavágó, ha tényleg csak Messi miatt lesz ez a két játékos jövőre a keretben.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.06. 22:45:41

Chino írta:
Feast4 írta:Igazából azt nem tudom LE meg a szabadulunk a tiki-takától, hogy illik össze? kiket akar most hozni?
sajnos ezt a kérdést úgy kellene feltenni, hogy Zubiék kiket akarnak hozni.
Bár annyi reményem van, hogy talán nem véletlenül rendezték el ilyen korán az edzőkérdést és LE-nek lehet beleszólása az igazolásokba.
Bárcsak igazad lenne. De félek, hogy nem így lesz. De elég hamar meg fogjuk látni.
bojankrkic27 írta:Avéleményem szerint Agüeró simán Barca szint, Pinto megtartása már kérdéses de szerintem bevállalható Messi miatt
Agüero elhozhatatlan. A City nem kereskedik csak vesz. Ha valakit elad akkor az valamilyen oknál fogva nem kell. Ő pedig fog. A másik pedig még Messinek sem megengedhető, hogy döntsön arról ki van a csapatban. Minden tiszteletem az övé, de ez az FC Barcelona nem az FC Messi.
Kép
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2014.05.06. 22:32:30

A legújabb cikket olvasva jutott eszembe, hogy mennyien kétségekkel kezelik az ilyen információkat és nem tudni, hogy mennyi a valóságalapja. Illetve sokszor van még megemlítve, hogy profik és nehogy már Pintók megtartására kötelezze a klubot Messi.
Az én véleményem a témával kapcsolatban, hogy igenis elképzelhetőek ezek a dolgok és higyjétek el hogy az ilyen személyes dolgok és elvárások igen is fontos szerepet játszanak egy adott játékos hangulatában (ami közvetlen hatással van a játékára). Messi barátsága Pintoval és Agüéróval köztudott... Ezért nem értem a vezetőségünket, hiszen tudjuk/láttuk mire képes Leo ha kedvvel és kellő motívációval rendelkezik. (megállíthatatlan)

Röviden: én a vezetőség helyében mindenféleképpen azon lennék, hogy Messi igényeit (amennyiben a klub érdekeivel egyeznek, véleményem szerint Agüeró simán Barca szint, Pinto megtartása már kérdéses de szerintem bevállalható Messi miatt) kielégítsem. És itt most nem egy játékosról beszélünk, hanem a 4x aranylabdás Messiről aki igazából bármire képes ha ott van fejben.

+a védelem, az még nagyon fontos. Kár hogy T.Silva nem jó barátja Leonak...
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.06. 22:05:22

Martin12 írta:Erkezok: TS, Willy, Cuadrado, Luiz, Reus (+Pellé?), Rafinfa es talan Deu???
Tavozok: VV, Pinto, Alves, Puyol, Song, JDS, Affelay, Cuenca, Roberto (kolcson), Pedro

Fiatal vedo opcionak szerintem Bagnackot meglehetne probalni, de ha nem, akkor Inigo nagy fogas lenne
Na elfogadnátok?:D
Erkezokkel es a tavozokkal is majdnem egyetertek. En megprobalnam meg elhozni Laporte-t.
Kép
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.06. 21:58:20

Erkezok: TS, Willy, Cuadrado, Luiz, Reus (+Pellé?), Rafinfa es talan Deu???
Tavozok: VV, Pinto, Alves, Puyol, Song, JDS, Affelay, Cuenca, Roberto (kolcson), Pedro

Fiatal vedo opcionak szerintem Bagnackot meglehetne probalni, de ha nem, akkor Inigo nagy fogas lenne
Na elfogadnátok?:D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.06. 21:12:01

Feast4 írta:Igazából azt nem tudom LE meg a szabadulunk a tiki-takától, hogy illik össze? kiket akar most hozni?
sajnos ezt a kérdést úgy kellene feltenni, hogy Zubiék kiket akarnak hozni.
Bár annyi reményem van, hogy talán nem véletlenül rendezték el ilyen korán az edzőkérdést és LE-nek lehet beleszólása az igazolásokba.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.06. 20:58:07

Igazából azt nem tudom LE meg a szabadulunk a tiki-takától, hogy illik össze? kiket akar most hozni?
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.06. 20:30:32

ha már a tiki taka taktikánktól meg akarunk szabadulni akkor nem ártana egy Guarin féle izomembert hozni aki ütközik is ha kell meg lő távolról is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.06. 17:19:08

kiskoko írta:Hozzuk ezt- adjuk el azt...úgyis a csapat vezetőség dönt,semmi értelme ezen rágódni :) Olyan játékosoktól nemfognak megválni akik húzóemberek. Csak ha el akar menni. Márpedig akik padosok azokról van szó (meg D.Alves esetleg). Cesc-t is mindenki elzavarná csak azt is azért figyelni kéne,hogy a legtöbb gólpassza neki volt a csapatban idén(23),meg nem egy meccset neki köszönhettünk. Biztos majd elküldik :D Ha igen,akkor no comment.
Védelmet kell erősíteni,de nem Javi Martinez-zel mert akkor kb ott vagyunk mint Masch-al..
Húzóembereket nem is adunk el,csak hogy ebből jelenleg kevés van.
Piqué,Alba,Adriano,Busquets,Iniesta,Messi,Neymar akiket ennek lehet nevezni egy ilyen idény után. Aztán van Cesc.Xavi,Pedro,Alexis,Masch,Alves akiket talán annak lehet nevezni,de én egyiket sem erőltetném, ha nem muszáj. Az első névsorból senki nem fog távozni, a másodikból 1-2 ember lehet.
A lényeg,hogy az első sort,amit írtam kell feltölteni jó játékosokkal, éhes játékosokkal. 3-4 ilyen ember kell most idén nyáron, alsóhangon. Kapus ugye alap, 2 védő, lehetőleg egy középső védő ebből mindenképp. Ez 3 ember eddig, plusz opcionálisan egy támadó,ha Alexisért vagy Pedroért bejelentkeznek komolyabb összeggel.
Mondjuk nálam 2 középhátvéd jönne, egy Luiz+Laporte/Inigo Martinez párossal ki is egyeznék,ha már Verthongen és Mangala nem kerül szóba.
Javi Martinezt nem igazán akarom, max ha Song és Masch is elmegy,akkor jöhetne a kp-ra, de védőként ne gondolkozzunk benne. Persze így is jobb opció mint az argentín,de felesleges lenne.

Védelem: Piqué, 2 új, Bartra. Nálam ez lenne, így alakítanám ki a középhátvéd sort. Vagy 1 új középhátvéd,és egy Javi Martinez, aki ott is bevethető. (de ezeket annyira nem támogatom)
Kp-hoz nem nyúlnék,csak erőltetném Cesc-et és Rafinhát, egy év alatt ki derülne,lehet e rájuk tényleg komolyan számítani.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.06. 17:15:50

kadarzsolt85 írta:A spanyol "Agencia" hírügynökség szerint a Barca megszerezte David Luiz-t a Chelsea-től 25 millióért ( 6 milliós éves fizetés )...és Aymeric Laporte-ot a Bilbao-tól ( 36 millió a kivásárlási ára.
Ez lenne a legjobb pár. De akkor mit akarnak Aggerrel, Martinezzel? Persze, a hírportálok élni akarnak. Ráadásul arról szó nincs, hogy Piquét és Bartrat bárki el akarná adni, vagy meg akarná venni...
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.06. 17:06:24

kadarzsolt85 írta:A spanyol "Agencia" hírügynökség szerint a Barca megszerezte David Luiz-t a Chelsea-től 25 millióért ( 6 milliós éves fizetés )...és Aymeric Laporte-ot a Bilbao-tól ( 36 millió a kivásárlási ára.
Ez elegge kacsa szagu, de osszetennem a ket kezemet, ha igaz lenne! [-o<
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.06. 17:05:20

kiskoko írta:Javi Martinez-zel mert akkor kb ott vagyunk mint Masch-al..
16 centivel magasabban :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kiskoko
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.05.30. 18:35:05
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2014.05.06. 16:54:55

Hozzuk ezt- adjuk el azt...úgyis a csapat vezetőség dönt,semmi értelme ezen rágódni :) Olyan játékosoktól nemfognak megválni akik húzóemberek. Csak ha el akar menni. Márpedig akik padosok azokról van szó (meg D.Alves esetleg). Cesc-t is mindenki elzavarná csak azt is azért figyelni kéne,hogy a legtöbb gólpassza neki volt a csapatban idén(23),meg nem egy meccset neki köszönhettünk. Biztos majd elküldik :D Ha igen,akkor no comment.
Védelmet kell erősíteni,de nem Javi Martinez-zel mert akkor kb ott vagyunk mint Masch-al..
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.06. 16:40:13

Sagna se lenne rossz alternativa. ingyen is lenne. Legalább más posztokra tudnánk jobban erősiteni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.06. 16:36:57

Léfe írta:"shutterisland" -nak csak annyit, hogy ez sem frissités sem pedig erősités. Ez maga a nagy semmi.
Egyedül a hsz-e jobbhátvédes részével nem értek egyet, mert oda én Montoyát látnám szívesen, derüljön már végre ki, hogy mit is tud igazán, ha sokáig komolyan számítanak rá egyhuzamban.. De amúgy igazat adok neki teljes mértékben - na jó, én még egy vészmegoldás középcsatárt is látnék itt szívesen, de sanszos hogy tényleg fölösleges lenne (Pellé :cry: :lol: ). Gondolj bele, új lenne a kapus, a jobekk, egy középső védő, Xavi helyett Cesc lenne az elsőszámú irányító - Ini mellett -, ami szintén újítás, talán a legnagyobb is, mert a játékunk teljes képe változna valamelyest, és egy csatár is új lenne az alapkezdőben. Ennél sokkal nagyobb megújulást egy évben fölösleges szerintem várni..

Rinkunak meg 2 dologra reagálnék:

Először is arra, hogy nem tudsz mondani, mert nem látsz bele annyira a fociba. Szerintem ezt nem kell annyira túlmisztifikálni. Az utóbbi években egyedül Touré az akit úgy igazoltunk, hogy pl én nem ismertem előtte, és be is vált. Őszintén kétlem, hogy Európa szerte - vagy akár világszerte - futkosnak a fiatal, hajtós, rendkívüli látással és passzpontossággal megáldott, jó kombinatív készségű irányító tehetségek, csak egyikünk se hallott róluk soha - stílus alapján egyedül talán Gündogant tudnám a "küldősök" közül elképzelni jelenleg Xavi utódjaként. Főleg akikre rá lehetne bízni már a következő évben az öreg Maestro pótlását. Nekünk meg itt van a csapatban a játékstílusa alapján talán a leginkább elképzelhető utódja, de középcsatárként játszatjuk a meccsek felében. És még így sem lehet rámondani, hogy katasztrófa az utóbbi 3 éve. Vagy akkor a csapatból kb 3-4 játékos kivételével mindenki katasztrófálisat nyújt már évek óta.. De mindegy is, van aki utálja Cescet, és minden jó megmozdulása felett elsiklik, meg vagyunk akik szerint ő lehetne a jövő irányítója. Én abban reménykedek egyedül, hogy a vezetőség nem lesz olyan ökör, hogy ha már hazahozták jó pénzért, akkor úgy eladják, hogy igazán meg se próbálta egy edző sem átadni neki a stafétabotot, és megnézni, hogy mit nyújtana akkor.. Ha ilyen körülmények után sem tudna konstans jó teljesítménnyel előrukkolni, akkor nem kardoskodnék én se ennyire mellette, de így, hogy igazán nem kapta még meg a lehetőséget a bizonyításra - idei év is pl, végig jobb volt ősszel mint Ini és Xavi, de rendre ő maradt ki a fontos meccseken, vagy ha nem, akkor csatár volt -, így szerintem hülyeség lenne eladni. Azt már halkan említem meg, hogy az utóbbi meccseken is bizonyítja, hogy mennyivel direktebb a támadójátékunk, ha ő játszik, pontokat ment nekünk már 2 meccs óta a padról.
Rinku írta:
szerk.: Ezzel a linkek automatikus rövidítésével kellene kezdeni valamit, mert ha egyszer is beleszerkesztesz a kommentbe, a rendszer elrontja az egészet és nem lehet megnyitni. Nem egy helyen láttam már az oldalon és nem lehet megnyitni őket.
Ez meg a másik. Ezt úgy lehet orvosolni, hogy a linket úgy illeszted be, hogy [ url ] link [ /url ] (szóközök nélkül), és akkor idézés után is használható lesz majd. :)
kadarzsolt85 írta:A spanyol "Agencia" hírügynökség szerint a Barca megszerezte David Luiz-t a Chelsea-től 25 millióért ( 6 milliós éves fizetés )...és Aymeric Laporte-ot a Bilbao-tól ( 36 millió a kivásárlási ára.
Ó bárcsak igaz lenne! David Luizt úgy elnézegetném itt - mindazok ellenére amiket mondtak itt róla sokan, én igen bírom a palit.. :oops: :mrgreen:
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.06. 16:44:38-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.06. 16:35:35

kadarzsolt85 írta:A spanyol "Agencia" hírügynökség szerint a Barca megszerezte David Luiz-t a Chelsea-től 25 millióért ( 6 milliós éves fizetés )...és Aymeric Laporte-ot a Bilbao-tól ( 36 millió a kivásárlási ára.
ennek azért nagyobb visszhangja lenne...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.06. 16:34:33

kadarzsolt85 írta:A spanyol "Agencia" hírügynökség szerint a Barca megszerezte David Luiz-t a Chelsea-től 25 millióért ( 6 milliós éves fizetés )...és Aymeric Laporte-ot a Bilbao-tól ( 36 millió a kivásárlási ára.

Ha ez igaz lenne most örömömben ugrálnék, de ez valószínűleg úgy hápog ahogy van.
Luizt kizárt, hogy 25-ért ideadják, ráadásul mindkettőért minimum 2-3 hetes huza-vona menne. Örülhetünk, ha az egyik meglesz, bár most elsősorban nem Laporte-ra lenne szükség, bármennyire is tehetséges és a jövő embere.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.06. 16:27:41

kadarzsolt85 írta:A spanyol "Agencia" hírügynökség szerint a Barca megszerezte David Luiz-t a Chelsea-től 25 millióért ( 6 milliós éves fizetés )...és Aymeric Laporte-ot a Bilbao-tól ( 36 millió a kivásárlási ára.

Ez kacsa szagú nem? http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2333837" target="_blank szép kis lista.
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.06. 16:25:23

A spanyol "Agencia" hírügynökség szerint a Barca megszerezte David Luiz-t a Chelsea-től 25 millióért ( 6 milliós éves fizetés )...és Aymeric Laporte-ot a Bilbao-tól ( 36 millió a kivásárlási ára.
Barca Barca Baaarca
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.06. 16:18:15

Rinku írta:
visca el barca írta:talán fabregast meghagynám, de ennyi.
Sem. Teljesen alibi játékos, azt sem tudja, hogy hol van, a morálja nulla, ténfereg mindenütt, nekem ne mondja már senki, hogy a kifogás az, hogy nem a posztján játszik. Egy ilyen játékos tükrében ez akkora bullshit, hogy kiviszi az ablakot tokostul. Arra semmi mentség, hogy egyszerűen nem csinál semmit, van 3-4 jó hónapja szezon elején és aztán, mint akit meglőttek. Semmi szükségünk rá, inkább hoznék egy teljesen új játékost a helyére. (Rafinhát is és valaki mást is, mert Xavit is ki kell tolni a padra.)
Nem akarok vitát generálni, és nem akarom azt mondani, hogy nem értesz a focihoz, de ha azt mondod hogy "ne mondja már senki, hogy a kifogás az, hogy nem a posztján játszik. Egy ilyen játékos tükrében ez akkora bullshit, hogy kiviszi az ablakot tokostul.", ez inkább ellenszenvet tükröz, mint valóságot.
Nézd már meg például Cr-t. Amikor berakták középre vagy jobb oldalra momentuma sem volt. De lehetne mondani Iniestat is. amikor kirakták bal szélsőnek, sokszorosan maga alatt teljesített. Ez most csak két példa olyan játékosokkal akiknek a tudása megkérdőjelezhetetlen.
És igen, ha figyelted a meccseket Iniesta mellett szinte mindig olyan teljesítményt hozott, amilyet a Barca karmesterének le kell tennie. Nem véletlenek a mutatói sem. Egyedül ő volt az aki beállva dinamikát tudott hozni a játékba. Hatalmas kontraszt volt játék képében amikor Xavit váltotta. Amúgy meg ki lehetne alkalmasabb a jelenlegi piacról nála. Nem a kedvencem, így nem vádolhatsz elfogultsággal sem, de vak aki nem látja milyen meglátásai vannak a pályán csak ott kell játsszon ahol igazán tud. Próbálták Xavi helyén Busquets-et is és hatalmas besülés lett belőle.
Azt meg pláne nehéz lehet neki is feldolgozni, hogy folyamatosan a padra szorul egy olyan Xavi mögé, akiről még Stevie Wonder is látja mennyivel visszafogottabb teljesítményt és mennyire lassítja a játékunkat.

veb:

Alvesnél jobb alternatívák vannak, csak éppen a vezetőség nem azokban gondolkozik. Van der Wiel sem egy top 3-as jh, de védekezni és támadni elég jól tud, a PSG meg nem hiszem, hogy annyira ragaszkodna hozzá (de ő is elvágyódna szerintem), ha odaviszik Alvest. De ott van Danilo, akinél jobb alternatíva nem hiszem, hogy létezik. Ez csak két név, de ha az illetékesek időt és enrgiat fektetnének bele, biztos vagyok még hogy találnának. Még ha nem is egy top 3-as jh-t, de legalább olyat aki azt a problémát orvosolná ami Alvessel jár.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.05.06. 16:26:22-kor.
Forca Barca!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.05.06. 16:02:48

"shutterisland" -nak csak annyit, hogy ez sem frissités sem pedig erősités. Ez maga a nagy semmi.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.06. 15:24:05

Ha csak a képességeket nézzük, akkor nálam még Ever Banega is szóba jöhetne, csak hát fejnehéz a gyerek kissé...
Mivel Gündogan hosszabbított, egyértelmű, hogy meg kell tartanunk Fabregast. Nem veszíthetünk el két nyár alatt egy Thiagot és egy Cescet, ennyire nem állunk jól. Pláne ha körbenézünk, kikt lehetne idehozni. Jövőre egyértelműen meg kell kapnia a csapatot, eredeti posztján nem okozott csalódást eddig.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése