Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.18. 19:00:38

https://tribuna.com/en/news/fcbarcelona ... to-koeman/

Könyörgöm, valaki küldje már el erővel kölcsönbe. Ennek semmi értelme semelyik fél részéről. Elvileg pontosan ugyanaz történik, ami tavaly volt. Koeman el akarja küldeni, ő meg nem megy. Akkor még heroikus Barca-szívű volt, de egy év tapasztalattal most már szimplán idióta... így, hogy Cou marad, szerintem végleg elszálltak még a negyed órái is...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.18. 17:37:34

[quote=Kassandra post_id=1186146 time=1629272736 user_id=23955
Az utolsó mondatra reagálva; Hányszorosát kapja Barcelonában a dortmundi fizetésének, 3-4? Ugyan, ne legyünk már naivak! :D Amikor Messiről, Ramosról, kb mindenkiről kiderül, hogy igenis a pénz a szempont a döntéseinél, akkor pont az IQ betyár Dembele-re ne lenne igaz? Alig van már focista, akinek ne a pénz lenne a fő szempont. Tottin kívül nem is jut eszembe más. Ne legyetek naivak!
[/quote]

Dembélé nem a pénz miatt hisztizett, a Dortmund nem akarta elengedni, emiatt voltak ezek a "balhék". Rengeteg focista csinálja ezt, ha jól emlékszem még Modricnál is volt ilyen "edzésmegtagadás".
A pénz miatt nem is kellett vergődnie, Bartoék egyből akkora összeget tettek a zsebébe amin nem kellett vitatkozni.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.18. 16:37:37

culinho írta:
2021.08.18. 14:47:23


4-3-1-2

A hétvégi csapat annyiból alakulna át, hogy a középálya elé bemenne Cou, előtte mondjuk a 16-os két sarkánál Depay és Grizmann. Azzal, hogy ők beljebb játszanának a szélen nagyobb hely van Albáéknak feljönni. Valahol Messivel is hasonló volt a helyzet.
Szóval Coutinhóból Messi-light lenne. Felejtős.

Világos, hogy Braihtwaite nem fog mindig úgy parádézni, mint a legutóbbi meccsen, de ha vele gördülékeny lesz a támadójáték, és a védelmi munkáját továbbra is becsületesen elvégzi, akkor nem raknám ki a brazil miatt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.18. 16:04:27

LG írta:
2021.08.18. 11:39:41
Persze, a 10-es mez mellett erőltessük Coutinhora még Messi szerepkörét is a pályán. :lol:
Akkora tökönlövés lenne megint valakinek akkora szabadságot adni, mint amekkorával Messi eddigi szerepköre járt, hogy kétlem, hogy ez így bárkiben is felmerült volna.

A 10-es mezt én is erősnek érzem, alapból nem értem hogy kaphattam meg Coutinho mezszámát egy B-s srác, aki 2 hete "órákon belül hivatalos"-an már kb. a Sassuolo és/vagy annak a portugál csapatnak a játékosa volt.
Kassandra írta:
2021.08.18. 09:45:36
Az utolsó mondatra reagálva; Hányszorosát kapja Barcelonában a dortmundi fizetésének, 3-4? Ugyan, ne legyünk már naivak! :D Amikor Messiről, Ramosról, kb mindenkiről kiderül, hogy igenis a pénz a szempont a döntéseinél, akkor pont az IQ betyár Dembele-re ne lenne igaz? Alig van már focista, akinek ne a pénz lenne a fő szempont. Tottin kívül nem is jut eszembe más. Ne legyetek naivak!
Depay?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.18. 14:56:23

Guille írta:
2021.08.18. 14:01:45
Én nem vagyok pro licenses edző, de a támadósorunk perpill így néz ki: Depay, Agüero, Griezmann, Dembélé, Coutinho, Braithwaite, Fati.

Ha Couthino hátra megy akkor se egészen értem, hogy a 4-3-3, 4-2-3-1, 3-5-2 (azt hiszem ezeket próbálta eddig) hogy fog működni a gyakorlatban ennyi emberrel.

Valakitől nagyon szabadulni kéne.
Én Pedri helyén tudnám elképzelni, de elég rizikós dolog ez az egész, mert ha idén sem válik be vagy rásérül, már tényleg 0 lesz az értéke. Ha meg nem megy neki, végigpadozza az évet? Én örültem anno az érkezésének (persze nem ilyen áron), de sajnos ez a házasság nem lett sikeres. Gondolom azon fog múlni, hogy jön-e be érte egy legalább 30 millás ajánlat, csak ezt így nyilván nem kommunikálják kifelé.
A csatársorról meg annyit, hogy "szerencsére" ebből a brigádból mindig legalább 2 ember sérült lesz egyszerre, azért nem fog akkora fejtörést okozni.
Ez a Cou-Aubameyang csere még azért nem zárult le. Ha Ödegaard marad Madridban és nem tudják továbbra is kölcsön venni vagy véglegesen leigazolni (ami 40 millió lenne), akkor kell nekik egy olyan profilú játékos mint a norvég és erre már egy ideje Coutinhot szemelték ki. 40 milliót viszont nem hiszem hogy kiadnának a mostani körülmények között, főleg, hogy nem igazán váltotta meg a világot ott sem Ödegaard. Egy felfújt hisztis gyerek, aki elhitte magáról, hogy ő az új Messi.
Braithwaitel karöltve akár mehetne is a brazil. Ők egyértelműen jobb üzletet csinálnának, viszont ennyi játékos már nem fér el itt, hacsak tényleg nem találja meg Koeman a brazil helyét, mert az nem kis turbo lenne.

Pjanicról a spanyol és olasz lapok szerint még nem mondott le a Juve. Ha sikerül még Ramseyt elboltolni vagy ne adj Isten a CR-es hírek igazak, akkor lesz fizu Pjanicra.


Moribaval kapcsolatban van esély, hogy távozik. Laporta elvileg ráragasztott egy 15 milliós árcimkét. A Sport szerint volt már egy 5 milliós ajánlat a Bundesligából de azt visszadobták. El kellene gondolkodni Moribanak is, mert könnyen lehet, hogy megfeneklik a karrierje. Egy olyan játékosnak, aki pár meccset játszott az élvonalban és egy évig a lelátót melegítette, sőt edzeni is csak az utánpótlásban tudott nem fognak egy zsíros szerződést adni.

Arra mindenesetre kíváncsi lennék, hogy ha anno Xavi Simons nem a pénzt választja, hanem marad most hol állna. 18 évesen eddig van vagy 10 perce a felnőtteknél, ráadásul most jön még jó eséllyel Pogba/Camavinga. Itt lehet, hogy már Nico vagy akár Moriba helyzetében lenne. 14 éves korától kezdve a Barca legnagyobb reménysége volt.
Forca Barca!!!!
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2021.08.18. 14:47:23

Feast4 írta:
2021.08.18. 13:39:34
vg99 írta:
2021.08.18. 12:50:16
Mondja már el valaki, hogyan állunk fel, ha Coutinho a 10es.
Hol játszik Griezmann?
Dembele? (oké még sokáig sérült, de elméletben)
Fati?
Én nem vagyok pro licenses edző, de a támadósorunk perpill így néz ki: Depay, Agüero, Griezmann, Dembélé, Coutinho, Braithwaite, Fati.

Ha Couthino hátra megy akkor se egészen értem, hogy a 4-3-3, 4-2-3-1, 3-5-2 (azt hiszem ezeket próbálta eddig) hogy fog működni a gyakorlatban ennyi emberrel.

Valakitől nagyon szabadulni kéne.
4-3-1-2

A hétvégi csapat annyiból alakulna át, hogy a középálya elé bemenne Cou, előtte mondjuk a 16-os két sarkánál Depay és Grizmann. Azzal, hogy ők beljebb játszanának a szélen nagyobb hely van Albáéknak feljönni. Valahol Messivel is hasonló volt a helyzet.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.08.18. 14:01:45

Én nem vagyok pro licenses edző, de a támadósorunk perpill így néz ki: Depay, Agüero, Griezmann, Dembélé, Coutinho, Braithwaite, Fati.

Ha Couthino hátra megy akkor se egészen értem, hogy a 4-3-3, 4-2-3-1, 3-5-2 (azt hiszem ezeket próbálta eddig) hogy fog működni a gyakorlatban ennyi emberrel.

Valakitől nagyon szabadulni kéne.
Én Pedri helyén tudnám elképzelni, de elég rizikós dolog ez az egész, mert ha idén sem válik be vagy rásérül, már tényleg 0 lesz az értéke. Ha meg nem megy neki, végigpadozza az évet? Én örültem anno az érkezésének (persze nem ilyen áron), de sajnos ez a házasság nem lett sikeres. Gondolom azon fog múlni, hogy jön-e be érte egy legalább 30 millás ajánlat, csak ezt így nyilván nem kommunikálják kifelé.
A csatársorról meg annyit, hogy "szerencsére" ebből a brigádból mindig legalább 2 ember sérült lesz egyszerre, azért nem fog akkora fejtörést okozni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.08.18. 13:39:34

vg99 írta:
2021.08.18. 12:50:16
Mondja már el valaki, hogyan állunk fel, ha Coutinho a 10es.
Hol játszik Griezmann?
Dembele? (oké még sokáig sérült, de elméletben)
Fati?
Én nem vagyok pro licenses edző, de a támadósorunk perpill így néz ki: Depay, Agüero, Griezmann, Dembélé, Coutinho, Braithwaite, Fati.

Ha Couthino hátra megy akkor se egészen értem, hogy a 4-3-3, 4-2-3-1, 3-5-2 (azt hiszem ezeket próbálta eddig) hogy fog működni a gyakorlatban ennyi emberrel.

Valakitől nagyon szabadulni kéne.
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.08.18. 12:50:16

Mondja már el valaki, hogyan állunk fel, ha Coutinho a 10es.
Hol játszik Griezmann?
Dembele? (oké még sokáig sérült, de elméletben)
Fati?
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.08.18. 11:51:22

Coutinho eddig se bírta a nyomást, ha megkapja a 10-es mezt össze is fogja csinálni magát a pályán szerencsétlen. Én az első érdeklődőnek odaadtam volna, fizessen bármennyit is érte. Nem ide való, fel volt hypeolva aztán jól besült. Idén se lesz jobb csak még több pénzünkbe fog kerülni. Ezek ellenére remélem rám tud cáfolni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.18. 11:39:41

Persze, a 10-es mez mellett erőltessük Coutinhora még Messi szerepkörét is a pályán. :lol:

Szerintem van esély, hogy lesz egy jó csapatunk a szezonban, de ez elbukhat azon, ha nem tanulva az előző évek hibáiból, most is egy emberre akarjuk majd felépíteni a csapatot, legyen az Coutinho vagy Griezmann. Mondjuk a franciánál erre már kisebb esélyt látok, ő is és Koeman is belátta, hogy erre a szerepre alkalmatlan. Cserébe mezőnyben tényleg korrekt munkát hoz. A brazilnál ez utóbbi sem hiszem, hogy meglenne. Szerintem őt erőssen benéztük. Az akkori Liverpool semmit nem gyengült a távozásával, sőt. Ellenben sem nálunk, sem a Bayernban nem tudott stanilan jó teljesítményt nyújtani. Néhány jó meccse volt, de azokat is inkább a góljai, gólpasszai húzták fel. Csapatként viszont a bajorok és mi jobbak voltunk nélküle. Szerintem ő is azok közé tartozik, akiknek a 2020-as évek focija nem jön be.

Az RS edzője jól beszélt, jól műkösött vasránap a letámadás. Attól tartok, hogy a Coutinho, Agüero, Dembelé hármasból egyet beteszünk valaki helyett, már borul is a dolgo.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.08.18. 11:12:47

Titinho írta:
2021.08.18. 10:51:11
Egyre több forrás hozzá le, hogy Coutinho tényleg maradni fog még egy idényt a Barcánál. A Mundo is a mai címlapján "Egy utolsó esély" címmel hozott le cikket arról, hogy Koeman azért is tartaná meg mert Messi távozásával sokkal több szabadsága lenne a pályán, ezáltal még többet ki tudna hozni belőle. Sőt egyes hírek szerint, fel is ajánlották neki a 10-es mezszámot, amin még gondolkozik a brazil. Jelenleg ugye nincsen mezszáma sem, az eddigi 14-est Rey Manaj kapta.
Oda lehetne neki adni a 25-öst is (ez a másik szabad mez), úgysem kell már mást nevezni (ugye csak akkor lehet 10-es nélkül nekivágni, ha 1-gyel kevesebb játékost nevezünk). Visszavonultatásra nincs lehetőség a liga számai szerint. Meg ha Pjanic lelép, szabad lesz a 8-as. Umtitivel a 23-as.

Ha meg már muszáj kiosztani a 10-est, inkább adnám De Jong-nak, Pedri-nek (bár őt 8-assá tenném inkább) vagy Fati-nak.
més que un club
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.08.18. 10:51:11

Egyre több forrás hozzá le, hogy Coutinho tényleg maradni fog még egy idényt a Barcánál. A Mundo is a mai címlapján "Egy utolsó esély" címmel hozott le cikket arról, hogy Koeman azért is tartaná meg mert Messi távozásával sokkal több szabadsága lenne a pályán, ezáltal még többet ki tudna hozni belőle. Sőt egyes hírek szerint, fel is ajánlották neki a 10-es mezszámot, amin még gondolkozik a brazil. Jelenleg ugye nincsen mezszáma sem, az eddigi 14-est Rey Manaj kapta.

Umtiti pedig hajlandó elhagyni a csapatot, de csak olyan klub kedvéért amelyik legalább a Bajnokok Ligájában szerepel. Most újra szóba jött a Lyon egyébként mint lehetséges állomás (valami balhé van ott állítólag Marceloval)

A Moriba sztorit még látom sokan nem értik, davi10 jól írta le, nem azzal van a gond, hogy 1 évvel a lejárta előtt nem akar hosszabbítani, hanem az irreális pénz amit akar. Egy 18 éves, B csapatos játékosról beszélünk 10 meccsel a felnőtt keretben aki így is jelenleg bruttó 2 milliót keres, magasan a legtöbbet. Rohadtul nem releváns bruttó 6 millát fizetni neki, a semmire konkrétan, 0 válogatottsággal. Araujo, Pedri, Puig a felét keresi a mostani fizetésének (vagy annyit se), ne hasonlítsuk a gyereket hozzájuk. Annó Pogba amikor elhagyta a MU-t 18 évesen és a Juvéhoz igazolt akkor sem keresett ennyit. Az angol klubok meg vihetik, adjanak neki egy rakás pénzt, biztos jó szemmel nézik majd az ottani akademisták is. Jelenleg potenciál van csak a gyerekben, ne kezeljük úgy mint egy felnőtt keretes spílert. Laportának is igaza volt vele kapcsolatban, ezt a mizériát egy La Masia játékos nem engedheti meg magának. Egy sem!

Jól is néznénk ki itt minden La Masia KÖLYÖKNEK milliós fizetéseket adni. Már az is vérlázító hogy Barto és bandája a mostanit is megadta neki. [-X

Úgyhogy felőlem takarodhat a nagy lóvét keresni, ilyen hozzáállással semmi nem lesz ebből a gyerekből. Ez a gyerek 23-24 éves korára ilyen kieső csapatokban lesz padmelegítő. És valahol ezt is kívánom neki. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2021.08.18. 09:45:36

davi10 írta:
2021.08.17. 20:49:25
LG írta:
2021.08.17. 20:30:45
Akik most Moribát köpködik:
Amikor Dembelé lázadt, cirkuszolt és fenyegetőzött Dortmundban, hogy elengedjék, azt ennek a fórumnak a nagy része helyeselte, sőt, még a Dortmundot köpködték az emberek, hogy mégis mit képzelnek, nem hagyják szerencsétlen játékos álmát megvalósulni. :roll:

Most Moriba helyzetét is csak a klub szempontjából nézik. De nézzük meg az övét is: egy csődközelben lévő klub akarja rákényszeríteni, hogy apópénzért hosszabbítson, miközben vannak a PL-ből jó ajánlatai. Én sem akarnék maradni a helyébe.
Na na na...

A hírek szerint jelenleg, 18 évesen közel 2x annyit keres, mint a 22 éves Puig (676k vs. 340k).
A klub 2 milliót ajánl, ő 3-at követel. 18 évesen. 1 szezonnal és kb. 10 meccsel a háta mögött.

Mellesleg szerintem többen voltunk, akik nem nézték jó szemmel Dembele magánakcióját, de azért ne hasonlítsuk össze a 2 sztorit. Dembele nem az anyagiak miatt hisztizett.
Az utolsó mondatra reagálva; Hányszorosát kapja Barcelonában a dortmundi fizetésének, 3-4? Ugyan, ne legyünk már naivak! :D Amikor Messiről, Ramosról, kb mindenkiről kiderül, hogy igenis a pénz a szempont a döntéseinél, akkor pont az IQ betyár Dembele-re ne lenne igaz? Alig van már focista, akinek ne a pénz lenne a fő szempont. Tottin kívül nem is jut eszembe más. Ne legyetek naivak!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.08.18. 08:18:49

fanbarca írta:
2021.08.18. 07:44:29


Azért ha Laporta nagyokat hazudna, Moriba vagy az ügynöke is felszólalna.
..Ha Moriba és az ügynöke együtt lenne olyan okos,mint egy nagycsoportos ovis.
Egyébként meg,ha Laporta piszkosan játszana,ilyenkor kell a leginkább kussolni és nem beleállni egy médiában folyó sárdobálásba, mert a végén tényleg csak az lesz a célja a sértett elnöknek,hogy ártson. Most is efelé mentünk. Most komolyan, tényleg olyan rendkívüli,hogy szerződés lejárta előtt egy évvel nem hosszabbít valaki? Biztos vannak sértődések ilyenkor, de általában csak a színfalak mögött. Szerintem elég ritka a nyílt fenyegetőzés.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.08.18. 07:44:29

Peter írta:
2021.08.18. 00:41:48
davi10 írta:
2021.08.17. 20:49:25

Na na na...
Azért a Messi sztori, Piké, Alba nyilatkozatok ellentmondásai után nem biztos itt már az sem, ami megtörtént
Azért ha Laporta nagyokat hazudna, Moriba vagy az ügynöke is felszólalna. Én nem lepődök meg azon, ha tényleg igaz minden vele kapcsolatban. Mindenben van egy kevés ellentmondás, nincs több, mint 2 éve kb. minden más területén a médiának (legyen a téma COVID vagy bármi).
més que un club
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.18. 00:41:48

davi10 írta:
2021.08.17. 20:49:25

Na na na...
Azért a Messi sztori, Piké, Alba nyilatkozatok ellentmondásai után nem biztos itt már az sem, ami megtörtént
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.08.17. 23:09:01

Továbbra sem értem, miért olyan nagyok ezek az indulatok Moriba ellen. Vagyis ezekszerint Laportának megéri hülyíteni a népet. Szerintem a Barca továbbra sem számolt komolyan Moribával(nagyon helyesen, én se tettem volna) és eljátszák a nagy hisztit és példastatuálást.
A szerződéséről kb semmit nem tudunk, csak pletykákat, azt se tudjuk,hogy Moriba mit fogadna el.
De azért biztosan kijelenthető, hogy Moriba egy lelketlen kapzsi rohadék,mert ugyebár Laporta nem egy szélhámos sz.rkavaró alak és mindig tök őszintén kommunikál. Vagy várjunk csak..

Normális helyzetben, hiszti és már a tárgyalások alatt elnöki sárdobálás nélkül is megbeszélhették volna és eladhatták volna hergelés nélkül. Fiatal és egy év múlva lejár a szerződése, szóval sokat nem remélhetünk érte. De azon ez a dráma sem segít.
Aztán,ha nincs igazam és tényleg jó játékos lesz,akkor jöjjön vissza, ebből aztán tényleg kár elvi kérdést csinálni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.17. 22:20:22

Nektek a Salzburgbol kene Camara. :mrgreen:

Nagyon jo vedekezo kozeppalyas. =D>
Leszedne a melo egy reszet De Jongrol.

Nekunk meg Adeyemi. :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.08.17. 21:17:46

LG írta:
2021.08.17. 21:00:37
És Moriba biztos, hogy csak az anagyiakért hisztizik? Nem hallottuk még nyilatkozni, az ajánlatait sem láttuk. De ha 12 klub, köztük a Liverpool is érdeklődik iránta, akkor azért kapós.
Ha annyira akarnák, főleg egy angol klub, 1 perc múlva letenne 20 millát, és 5 éves szerződést. Nem kockaztatna, hogy jövőre ingyen, játék nélkül, ki viszi.

Remelem ezek nem ugyazok, akik Pjanicot, Umtitit, Grízest és a többieket is már leigazolták.

Én adnám Grízest, akit lehet, mert kb 200 millióval csökken a bér, szóval szerintem nem teljesen reménytelen jövőre egy 75 milliós Haaland.. és kell sztár mert attól lesz szponzor, néző, mezeladás..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.17. 21:15:03

LG írta:
2021.08.17. 21:00:37
És Moriba biztos, hogy csak az anagyiakért hisztizik? Nem hallottuk még nyilatkozni, az ajánlatait sem láttuk. De ha 12 klub, köztük a Liverpool is érdeklődik iránta, akkor azért kapós.
Annyit hallottunk, hogy az 5 év nem tetszett neki, de utána a klub egy 3 éves szerződést kínált. A 12 klub meg kb. vicc kategória ajánlatok szempontjából. A Cityről és a Chelsea-ről lehetett pletykákat hallani, de ajánlat nem érkezett. Ha tényleg komolyan érdeklődött volna valaki Laportáék szerinted nem adták volna el mikor még játékost nevezni sem tudtak? És inkább a lelátóra teszik, hogy még egy fillért se lehessen látni belőle.
Ráadásul, ha tényleg befut két év múlva úgyis felajánlanának egy szerződéshosszabbítást.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.17. 21:00:37

És Moriba biztos, hogy csak az anagyiakért hisztizik? Nem hallottuk még nyilatkozni, az ajánlatait sem láttuk. De ha 12 klub, köztük a Liverpool is érdeklődik iránta, akkor azért kapós.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.17. 20:49:25

LG írta:
2021.08.17. 20:30:45
Akik most Moribát köpködik:
Amikor Dembelé lázadt, cirkuszolt és fenyegetőzött Dortmundban, hogy elengedjék, azt ennek a fórumnak a nagy része helyeselte, sőt, még a Dortmundot köpködték az emberek, hogy mégis mit képzelnek, nem hagyják szerencsétlen játékos álmát megvalósulni. :roll:

Most Moriba helyzetét is csak a klub szempontjából nézik. De nézzük meg az övét is: egy csődközelben lévő klub akarja rákényszeríteni, hogy apópénzért hosszabbítson, miközben vannak a PL-ből jó ajánlatai. Én sem akarnék maradni a helyébe.
Na na na...

A hírek szerint jelenleg, 18 évesen közel 2x annyit keres, mint a 22 éves Puig (676k vs. 340k).
A klub 2 milliót ajánl, ő 3-at követel. 18 évesen. 1 szezonnal és kb. 10 meccsel a háta mögött.

Mellesleg szerintem többen voltunk, akik nem nézték jó szemmel Dembele magánakcióját, de azért ne hasonlítsuk össze a 2 sztorit. Dembele nem az anyagiak miatt hisztizett.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.17. 20:30:45

Akik most Moribát köpködik:
Amikor Dembelé lázadt, cirkuszolt és fenyegetőzött Dortmundban, hogy elengedjék, azt ennek a fórumnak a nagy része helyeselte, sőt, még a Dortmundot köpködték az emberek, hogy mégis mit képzelnek, nem hagyják szerencsétlen játékos álmát megvalósulni. :roll:

Most Moriba helyzetét is csak a klub szempontjából nézik. De nézzük meg az övét is: egy csődközelben lévő klub akarja rákényszeríteni, hogy apópénzért hosszabbítson, miközben vannak a PL-ből jó ajánlatai. Én sem akarnék maradni a helyébe.

Páran szerintem nagyon naivak, akik azt hiszik, hogy ez csak egy nehéz év lesz, jövő nyárra Laporta varászol egy csomó pénzt, és minden szép és jó lesz. #-o
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.17. 20:29:07

Látok némi esélyt, hogy talán a Moriba gyerekért valaki lesz olyan hülye, és fizet valamennyit, ne is lássuk. Azt pedig nagyon remélem, hogy sikerül villámgyorsan megszabadulni Coutinhotol. Komolyan, nem is értem azokat, akik még remélnek tőle bármit is. Tavaly év elején volt kB 3 jó meccse, aztán a sérüléséig ugyanolyan hasznavehetetlen kolonc lett, mint volt előtte.
Felőlem jó ajánlat ( 50m) esetén D'Artagnan barátunk is elhúzhat, legyen máshol hasznos védekezésben, ez itt baromira kevés. A vérszívó Umtitit pedig ha kell erőszakkal is, de el kell tavítani a klubtól, egy métely, akitől meg kell szabadulni. Persze, top klubba. Na még mit nem, nem is tudom mit képzel. Ha ez a 3 emberke + Lenglet elhúzna, na akkor lehet igazán megújulni. Engem ebben Piqué, és SR nem igazán zavar, feltéve ha nem jutnak kulcsszerephez-Piqué párja nem Lenglet lesz. Marad egy TS, Dest, Emerson, EG, Araujo, Alba, FDJ, Pedri, Busi, Depay, Fati mag, melléjük egyre nagyobb szereppel a fiatalokat, Baldét, Nicot, esetenként Gavit bedobni. Nem említettem Dembelét, még benne látom a legtöbb lehetőséget, képességei alapján nálam menne a kezdőbe, de utolsó sansza, mert ez nem az elfekvő.
Ui: A nagyon régi Barca szurkolók emlékezhetnek 95'őszére. Akkor nyáron elment Romario, Sztojcskov, Koeman többek között, Johann meg bedobta a mélyvízbe a De la Pena, Oscar, Roger, Toni, Celades féle generációt, akik szenzációs focit toltak, és alaposan letették a névjegyüket. Most hasonló szitu van, igaz nagyrészt a kényszer adja, de bátran hozzá kell nyúlni a saját nevelésekhez. Erre egyébként Koeman épp megfelelő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2021.08.17. 20:34:59-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése