Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.07.31. 14:19:43

Troym írta:
2023.07.31. 13:54:27
Én a PSG helyében 50 fölé tuti nem mennék, szerintem már az az összeg is kérdőjeles, hogy ér-e annyit. 100 irreálisan magas, azért már majdnem bármelyik szélső megvehető.
Egyébként egyik oldali drámát se értem, a meccsek 40%át kihagyta, tehát nem rá épül a csapat, másrészt tényleg voltak jobb meccsei, időszakai. Ha elmegy kapunk érte pénzt, véget ér a szappanopera, Yamal meg kaphat több lehetőséget. Ki kell bulizni esetleg, hogy Roque jöhessen most.
Hát igen, ha állandóan bevethető lenne, tényleg nagy érvágás lenne a távozása, de így azért kevésbé az.
Ha nagyon akarják, akkor még egy köztes összegben is meg lehet velük állapodni, mondjuk 75 milla.
Meg aztán ki tudja, mi zajlik a színfalak mögött. El tudom képzelni, hogy se Laporta se Xavi nem sírná teli a párnát, ha normális összegért távozna, amennyiben így tudjuk erősíteni is a keretet.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.31. 13:54:27

Én a PSG helyében 50 fölé tuti nem mennék, szerintem már az az összeg is kérdőjeles, hogy ér-e annyit. 100 irreálisan magas, azért már majdnem bármelyik szélső megvehető.
Egyébként egyik oldali drámát se értem, a meccsek 40%át kihagyta, tehát nem rá épül a csapat, másrészt tényleg voltak jobb meccsei, időszakai. Ha elmegy kapunk érte pénzt, véget ér a szappanopera, Yamal meg kaphat több lehetőséget. Ki kell bulizni esetleg, hogy Roque jöhessen most.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.31. 13:47:01

drobika írta:
2023.07.31. 11:51:01
Dembelével kapcsolatosan: Mennyiért is vettük őt? Mit kapunk érte? Nincs itt egy kis hiány, deficit, probléma, hívjuk akárhogy is?
50 M kivásárlási ár? Holnap 100 ? Ki határozta ezt meg? Nem kellene elbeszélgetni kicsit vele?
Ami pedig a jobbszélsőket illeti, kinek a pap, kinek a papné. Raphinha és Dembele két teljesen különböző karakter, és a csapatnak is másképp tudnak ,, adni ,,.
Nálam Dembi sokkal többet nyom a latban játékban, de ez szubjektív.
Ha elmenne 100-ért még akár jó üzletnek is fel lehetne fogni. Ez most Alemanyékon múlik, hogy milyen ügyesen tudják ezt összehozni. Ha a mai napot sikerül "átvészelni", az már egy jó alap lehet az erősítésekhez. Elmenne a harmadik legmagasabb bérű játékos, beleesnénk az 1:1 szabályba és nem kellene lemondani ilyen Fresnedákról sem és télen is hozhatnánk pl. Roquét.. Persze sokat gyengülne a csapat, ha távozna, egy az egyben nem tudnánk pótolni, ha nem tudunk senkit hozni a helyére (legalábbis akivel nem esik komolyan vissza a támadójátékunk) én valamilyen szinten bízok még Raphinhában és Fatiban. A brazilnak ahhoz képest, hogy első éve volt elég korrekt teljesítményt hozott le, ha tud fejlődni bizonyos aspektusokban talán többet is tud adni a csapatnak. És lehet, hogy a legkomolyabb konkurenciája nélkül a görcsössége is elmúlik. Fati sem felejtett el focizni, a sérülése óta ez lesz az első igazi éve, ha igaz már az alapozásnál is naagyon odatette magát. Legelsőnek érkezett edzésre, Xavi szerint nagyon alázatosan dolgozik, szóval talán van remény vele kapcsolatban is.
Persze ez mind, ha, de ugyanúgy nem lehetünk biztosak abban sem, hogy nem lesz előre lépés.

Arra viszont kíváncsi leszek, hogy abban az esetben ha komoly összeg folyik be, hol és milyen erősítések lesznek.
Forca Barca!!!!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.07.31. 13:29:24

FC Barcelona's official offer for Ivan Fresneda: €8M fixed+ variables. There's a possibility that Estanis Pedrola may be included in the deal as well. @gerardromero
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.31. 13:21:29

bence0330 írta:
2023.07.31. 13:12:48
drobika írta:
2023.07.31. 13:07:04
Ami pedig az eladásából befolyó összeget illeti a kiadási összeggel összevetve valakinek 5 év szigorított lenne egy normális helyen.
Mármint? Eleve két különböző vezetőségről beszélünk, kinek járna akkor az az 5 év szigorított? Én ezt tényleg úgy nézném, hogy volt megint még Bartóéknál egy eszetlen nagy összegű vásárlás, egy brutál kontraktussal, ami miatt teljesen eladhatatlanná vált. Tényleg tavaly egész konkrétan még pletyka sem merült fel vele kapcsolatban, hogy ingyen elvigyék, sérülékeny, magas fizuigénnyel, stb. De ha mégis elvitték volna akkor ingyen, akkor ahhoz képest mos nyerünk minimum 25 misit meg plusz fél év játékát a dolgon. Abban a helyzetben gondolom az ügynök diktálta a feltételeket, rövidtávú szerződést voltak hajlandóak íratni. A semminél meg az is jobb volt.
Igen... tudjuk, hogy kinek, minek sosincs gazdája...Az a szép ezekben a pénzügyi dolgokban, hogy lehet mutogatni előre meg hátra, és felelős sosincs, csak a hiány marad...Amit meg ugye a családi ezüst, meg a jövő felélésével lehet ideiglenesen, meg egy ideig befoltozni. Ismerős dolgok ezek, más területeken is ez megy. Ha most lenne is a piacon még csak hasonló képességű játékos is, kíváncsi lennék annak mennyi volna 50 M felett az ára... ( és erősen szubjektív, hogy ki a hasonló képességű játékos )
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.31. 13:13:43

Melcior Mauri írta:
2023.07.31. 11:22:48
Marad tehát a másik opció, hogy célfocival, védekezéssel eljutunk valameddig, mint tette anno a Tico és még jó pár csapat,
Ezt a gondolatot a magam módján folytatnám....
A célfoci megfelelő értelmezése - szerintem - az lenne, ha azt értenénk alatta, ami az aktuális ellenfél ellen leginkább hatékony játék. Természetesen nem úgy, hogy minden ellenfél ellen másképpen kellene pályára lépni, de az alkalmazkodást az adott ellenfél stílusához egy ügyes csapat a maga javára képes fordítani.
Ez nem más, mint taktika. Rugalmasan lehet alkalmazni akár egy-egy teljes meccsen, akár egy félidőn át, akár időszakosan a játék "szüksége" alapján.
Nagyon kevés olyan csapat létezik, aki mindíg mindenki felett képes felülkerekedni a kőbe vésett saját játékával.
Alkalmazkodni a siker érdekében egyáltalán nem a saját identitás feladását jelenti.
A focit nem véletlenül hívják játéknak.

Egyáltalán nem véletlen, hogy Pep munkáját időnként úgy jellemzik, hogy túlgondol dolgokat. Ilyen vagy olyan mértékben folyamatosan keresi a csapata számára legmegfelelőbb taktikát.
Ezek nem földrengető változtatások, hanem finomhangolások, azaz játék.
Ismerni kell jól ehhez a saját és a rendelkezésre álló játékosok képességeit....melós dolog, ez tény, de nem működésképtelen. Nem mellesleg teszem hozzá, hogy ezt össze-vissza változó kerettel nehezebb megoldani, de nem véletlen a tudatos csapatépítés fogalma a fociban.
A sikert pedig sosem adják ajándékba, azért kőkeményen tenni kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.07.31. 13:24:17-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.31. 13:12:48

drobika írta:
2023.07.31. 13:07:04
Ami pedig az eladásából befolyó összeget illeti a kiadási összeggel összevetve valakinek 5 év szigorított lenne egy normális helyen.
Mármint? Eleve két különböző vezetőségről beszélünk, kinek járna akkor az az 5 év szigorított? Én ezt tényleg úgy nézném, hogy volt megint még Bartóéknál egy eszetlen nagy összegű vásárlás, egy brutál kontraktussal, ami miatt teljesen eladhatatlanná vált. Tényleg tavaly egész konkrétan még pletyka sem merült fel vele kapcsolatban, hogy ingyen elvigyék, sérülékeny, magas fizuigénnyel, stb. De ha mégis elvitték volna akkor ingyen, akkor ahhoz képest mos nyerünk minimum 25 misit meg plusz fél év játékát a dolgon. Abban a helyzetben gondolom az ügynök diktálta a feltételeket, rövidtávú szerződést voltak hajlandóak íratni. A semminél meg az is jobb volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.07.31. 13:00:43

Dembele távozásával nagyon azt érzem, hogy laporta fű alatt már előkészíti felixet. Hírt nem láttam róla, de tudjuk, hogy szereti a játékát, meg a srác is benyalt nekünk, így minden adva van hozzá, hogy jöjjön.
Abban nem reménykedem, hogy a befolyó pénz ésszerűen lesz elköltve.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.31. 12:59:34

Dembelé néha elhúzza az ember orra előtt a mézes madzagot, mint a Madrid elleni meccsen. Aztán lehet, hogy a szezon első tétmeccsén lesérül. 100 millióért simán túladnék rajta. Sajnos néhány ember már elkelt az átigazolási szezonban, Nicolas Jackson 30 millió fontért kelt el, Mac Allister 40 millió fontért. Ivan Toney, Niclas Füllkrug, Marcos Leonardo (ő a másik ifjú titán Roque mellett a brazil bajnokságban), valamelyik beleférne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.07.31. 13:00:46-kor.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.31. 12:29:03

A Dembele dráma mellett Romano szerint JAraujo kölcsön megy a Las Palmasba. Ennél tökelütöttebb üzlet nem tudom lehetséges -e. 4 millió euró, kicsúszott határidő, fel év lelátón, egyetlen meccs a Vissel Kobe ellen, most meg mehet egy Dest-SR duó miatt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Melcior Mauri
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.03.23. 11:41:57

2023.07.31. 12:21:59

vinszentvega írta:
2023.07.31. 11:52:53
Nagyon szépen leírtad. Nekem is az kérdésem amikor szükség volt rá, merre volt????( nem a 2021-es király kupára gondolok ugye)
Ne kergessünk már hiú ábrándokat az ő képével kapcsolatban. Tény hogy ügyes volt és volt benne poti, azon a '10' meccsen amin egészséges volt
LaLiga elmúlt két év, pontok hány százalékát szereztük meg:
Dembélével a pályán: 79% (2022/23), 68% (2021/22)
Dembélé nélkül: 74% (2022/23), 61% (2021/22)

Hirtelen amik így eszembe jutnak: Atlécio Madrid elleni győztes gólja, 2021/22-ben az El Clásico, tavaly a BL-ben az Inter elleni gólja, Sevilla elleni 4 pont, amit neki köszönhetünk, nem sok, meg még a kisebb csapatokkal szembeni teljesítménye. Mint mondtam, nem Mbappé-szint, de azokra nincsen pénzünk, mint ahogyan Dembélé pótlására sincs. Majd Ferran megoldja, szerencsére ő egészséges és itt van nekünk.

Ha pedig szimplán számszerűsíteni akarjuk, akkor Dembélé az elmúlt két évben bajnokságban megszerezhető pontok hány százalékánál működött közre góllal vagy gólpasszal: 29% (46 pont két év alatt). Ezek közül 40 pont volt olyan, ahol egyenlő állásnál az első gólt ő szerezte vagy a gólpasszt adta, illetve a második (mindent eldöntő találatnál) a gólt vagy gólpasszt jegyezte. Ha pedig ránézünk szimplán csak a bajnoki teljesítményére, akkor láthatjuk, amikor pályán volt, akkor jöttek a győzelmek, ennyi.

Mint mondtam, nem felsőpolcos, ráadásul sok-sok hibával, de ahhoz, hogy minimum Dembéléhez hasonlót vagy jobban találjunk, az nem 50 millió, de még csak nem is 80 millió, hanem 150-200 millió környéke. Sok sikert!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.07.31. 11:52:53

Melcior Mauri írta:
2023.07.31. 11:22:48
Dembélé messze nem a legjobb megoldás, hogy a Barcelona szintet lépjen, de a lehetőségeink erősen korlátozottak. A szintlépés (játékban és eredményekben) jelenleg nem megoldható, ezért jó, ha visszább veszünk az igényeinkből. Megkockáztatom, inkább visszafelé fogunk lépni, mert tavaly sok volt a coinflip meccsünk, nem lesz velünk mindig a szerencse.
Nagyon szépen leírtad. Nekem is az kérdésem amikor szükség volt rá, merre volt????( nem a 2021-es király kupára gondolok ugye)
Ne kergessünk már hiú ábrándokat az ő képével kapcsolatban. Tény hogy ügyes volt és volt benne poti, azon a '10' meccsen amin egészséges volt
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.31. 11:51:01

Dembelével kapcsolatosan: Mennyiért is vettük őt? Mit kapunk érte? Nincs itt egy kis hiány, deficit, probléma, hívjuk akárhogy is?
50 M kivásárlási ár? Holnap 100 ? Ki határozta ezt meg? Nem kellene elbeszélgetni kicsit vele?
Ami pedig a jobbszélsőket illeti, kinek a pap, kinek a papné. Raphinha és Dembele két teljesen különböző karakter, és a csapatnak is másképp tudnak ,, adni ,,.
Nálam Dembi sokkal többet nyom a latban játékban, de ez szubjektív.
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.07.31. 11:24:05

Konkretan benne van sztem csak a “plussz”,meg esetleg Lewaban.Itt vagyunk 2 csufos bl kieses utan es nem melyul a keret,hanem inkabb gyengulunk..
Emberileg pedig azert 0 mert igy almai klubja,sok terve van meg blabla,vegig megkapta a bizalmat a sok serules ellenere,gyonyoru lepes ez tole,bar a dortmund utan nem olyan meglepo.Mikor elhinnem,hogy vegre van agya,bebizonyitja,hogy nincs.
Melcior Mauri
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.03.23. 11:41:57

2023.07.31. 11:22:48

Valószínűleg Laporta és a stáb tisztában van vele, hogy ez így nem lesz egyszerű szezon. Az olyan játékosok, mint Dembélé, nem túl gyakoriak, általában ők jelentik a különbséget két csapat között. Dembélé nem a legmagasabb polcon volt, ahol Mbappé van, hanem eggyel alatta. Ezeknek a játékosoknak általában egy vagy több betlijük van (sérülékenység, drámázás, sebesség, helyzetek kihasználása stb., valamelyik a sok közül). A Barcelona problémája, hogy szintet akarunk lépni. Ehhez előbb a játékot kéne meghatározni, amit játszani akarunk. Úgy akarunk eljutni a BL-döntőbe, mint anno az Atlético Madrid vagy a Chelsea, esetleg úgy, ahogy mondjuk a 2015-ös csapatunk?

Ha utóbbi, akkor minimum egy, de inkább kettő vagy három Dembélé-polcos játékos kell (vagy inkább Mbappé-szint). Ebből az egyiket eladtuk, ha akarunk venni helyére majd valakit, illetve még mellé egyet, akkor az minimum 100-150 millió euró. Nincsen ennyink. A másik módja a szintlépésnek, ha rögtön magasabb polcra tekintünk, ahol Mbappék futkosnak. Belőlük még annyi sincs, mint a Dembélé szinten lévő játékosokból, szóval 200-300 millió euró környéke az ár. Ennyi pénzünk meg tuti nincsen. Marad tehát a másik opció, hogy célfocival, védekezéssel eljutunk valameddig, mint tette anno a Tico és még jó pár csapat, fórum jelentős része elégedetlen lesz.

Van talán egy harmadik opció, ami viszont idő, az pedig a befektetőknek nem szimpatikus: utánpótlásból próbálunk építeni, reménykedve, megint jön egy Messi - Iniesta - Xavi trió. Van rá sansz, de kevés. Dembélé messze nem a legjobb megoldás, hogy a Barcelona szintet lépjen, de a lehetőségeink erősen korlátozottak. A szintlépés (játékban és eredményekben) jelenleg nem megoldható, ezért jó, ha visszább veszünk az igényeinkből. Megkockáztatom, inkább visszafelé fogunk lépni, mert tavaly sok volt a coinflip meccsünk, nem lesz velünk mindig a szerencse.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.31. 11:09:54

Rdinho10 írta:
2023.07.31. 11:01:48
Igazi halatlan kis sz..hazi, amiota itt van toretlenul kapta a bizalmat meg a ps elott is.Emberileg egy nulla a pali,mar a dortmundban is bizonyitotta,nem banom,hogy megy csak nincs aki potolja.
Ezt mondjuk nem értem. A végére reagálok először, van még két jobbszélsőnk, szerintem mindkettő lehozza ugyanazokat a számokt, mint ő, csak kevesebb flikkflakkal, és közben még melóznak is és elérhetőek. De hogy ebből hogy jön le, hogy emberileg 0? Minden játékos emberileg 0, aki klubot váltana? Akármi mitoválja, edző, csapat, pénz. Ráadásul ha minden igaz, ő akarja csúsztatni a dolgot, hogy több pénzt kapjunk érte, nem tudom, ez igaz-e, ha igen, akkor becsülendő, mert az tuti, hogy kevesebb pénzzel jár a saját részére.

Szerintem nem ezt a posztot kellene pótolni ha tényleg megy, hanem egy ideiglenes centert kell hozni, ha Roque jöhet télen, akkor akár csak fél éves kölcsönnel. És akkor végre egyszer az életben mindenki a helyén játszhatna, nem jobbszélsőket rakunk centerbe meg balra. Ha Abde nem marad, akkor oda is kéne valaki. Persze formációtól függ.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.07.31. 11:01:48

Igazi halatlan kis sz..hazi, amiota itt van toretlenul kapta a bizalmat meg a ps elott is.Emberileg egy nulla a pali,mar a dortmundban is bizonyitotta,nem banom,hogy megy csak nincs aki potolja.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2023.07.31. 10:04:19

Rdinho10 írta:
2023.07.31. 02:06:35
Elvileg lep,igent mondott Romano szerint

BREAKING: Ousmane Dembélé says yes to Paris Saint-Germain! Initial green light to the proposal has arrived 🚨🔴🔵

PSG verbally agreed five year deal with Dembélé’s agent.

PSG have sent formal letter to inform Barcelona, now trying best way to close the deal — depends on timing.

Csodas,meg gyengebbek leszunk elol…
nyilván nem akarom hogy gyengüljünk, de amúgy meg mióta itt van Dembi, pont a létfontosságú időszakban, szinte sose lehettt rá szmámítani. sok meccsen ő volt a különbség, és házon belül nincs hozzá hasonló ez tény, de én annyira nagyon nem vagyok szomorú ha megy. Ha meg mondjuk egy Cancelo tudna jönni így, annak meg kifejezetten örülnék.
Aztán ki tudja, lehet Abde is felnő a feladathoz.
Kép
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.07.31. 09:48:48

Pedig azt irjak,Cancelo vagy Fresneda a terv.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.07.31. 09:30:43

Rdinho10 írta:
2023.07.31. 02:06:35
Elvileg lep,igent mondott Romano szerint

BREAKING: Ousmane Dembélé says yes to Paris Saint-Germain! Initial green light to the proposal has arrived 🚨🔴🔵

PSG verbally agreed five year deal with Dembélé’s agent.

PSG have sent formal letter to inform Barcelona, now trying best way to close the deal — depends on timing.

Csodas,meg gyengebbek leszunk elol…

Menni fog tuti…
Ebbe van valami jó nekünk ?
Remelem nem az h lesz helyette egy jhv !!?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.07.31. 02:06:35

Elvileg lep,igent mondott Romano szerint

BREAKING: Ousmane Dembélé says yes to Paris Saint-Germain! Initial green light to the proposal has arrived 🚨🔴🔵

PSG verbally agreed five year deal with Dembélé’s agent.

PSG have sent formal letter to inform Barcelona, now trying best way to close the deal — depends on timing.

Csodas,meg gyengebbek leszunk elol…
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.30. 22:59:58

Most akkor mi van Dembelével épp a héten?
Ha hétfőn lelép 50 milló, amiből 25 a mienk, amúgy meg 100-ért mehet?
A srác mondott bármit, vagy csak az ügynöke keveri a ....?

Kéne egy olyan év, amikor nincs valami drámázás vele.

Mondjuk a helyében én mennék. 25 millió a vételárból, gondolom 10 milliós aláírási bónusz, 20 millió körüli fizetés és azért LE szakmailag sem rossz.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.30. 14:59:56

recrea írta:
2023.07.30. 08:08:32

:D Én sem, csak arra, h valami baromság…csaba viszont értelmes dolgokat ír mindig.

Nekem nincsenek nagy igényeim…legyenek nézhető, szórakoztató meccseink és jussunk tovább végre a csoportkörből. Mondjuk ez nem kevés kívánság :roll:
Poén szintű volt, igen, de valahova nagyon betalált.
csaba mindíg kimért és higgadt, biztosan nincs ami elgurulhat nála, de nekem a daily pack felbontáskor előfordul, hogy szanaszét gurul....ráadásul ezt naponta bontani kell, szóval elég nagy a kitettsége a gurulásnak.... :wink:
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.30. 12:03:47

Nagybarcelona írta:
2023.07.30. 10:33:19
Nem hinném, hogy ekkora átalakítás várható. Nekem egy fejlődőképes jhv és egy támadó középpályás elég. Mondjuk Fresneda és Veiga. A fizetésük nem lenne magas és padra jók lennének. Ha még az ő áruk is magas, akkor meg Kamada, ő szerintem még ebben a rendszerben is összehozna 15 g+a szezont.

Minden más poszton kb jók vagyunk, csak a gyenge játékosokat kéne elküldeni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.30. 10:33:19

Troym írta:
2023.07.30. 10:12:47
A meccsen az eredménynek nagyon örülök, játékban nyilván van még lehetőség javulni, de ez a Dest, EG, Alonso, SR sor akkor is túl kevés ide. Sajnos gondolom Roberto és Alonso kirobbanthatatlan, de a másik kettő játékost akkor is el kéne küldeni.
Plusz nem játszott Kessie, gondolom nem véletlenül.
Nemrèg írtam:
Szerintem távozik
Nico (meg is törtènt)Lenglet, Dest, Kessie ès lehet Abde. Nem bánnám Garciat ès Ferrant bizonyos okok miatt, ha el is ismerem, hogy cserènek nem rosszak, de más típusú játèkosokat szeretnèk. Alonso ès Robertoval sincs bajom sokadik cserekènt, ők bizonyosan maradnak. Roberto inkább 5-6. kp-nak, Alonsot 5-6. kh, csere cserèje bhv-nek kèpzelnèm el.
Kellene bhv (Mirandat írtam 5 körülre), jhv aki támadni tud (Arnau Martinezt írtam 10 körülre), mert Koundera szüksèg lehet kh-kènt, ha Araujo vagy Christensen kidől, ès inkább egy Arnau jhv, mint Roberto, vagy Garcia ès Alonso közèphátvèdkènt egy lètfontosságú meccsen. Mirandaval ugyanerre gondolok a másik oldalon. Jó lenne mèg egy kp-s, ha Pedri kidől, erre Lo Celso is tökèletes lehetne. Bár ha 2 szűrőben gondolkodik Xavi, Romeu ès De Jong ketten kevesek lesznek, ha Gündogan nèha be is segít ott. Fermint írtam, sok lehetőséget kellene kapnia, nem úgy, mint tavaly Torrenak. A 4 kp-s rendszerbe szerintem nagyon illene bal szèlre is ki lehet tenni, olyan 10-es irányító, ráadásul elèggè kètlábasnak tűnik. Jó lenne valaki Fermin elè, aki bal szèlen ès a támadó mögött, vagy cserecsatárkènt is tud játszani, erre Felix jó lenne kölcsönbe. Persze ha lesz pènz, jöhet Pavard, Kimmich, Leao :)
Továbbra is úgy gondolom, hogy nem a kerettel van problèma, vagy akár az FFP-vel/anyagiakkal. Idèn Xavinak is szintet kell lèpnie.
Ha belegondolok ezekre a problèmákra tavaly is megvolt a lehetőség
Alba, Kessie, Torre, Aubameyang, Depay, Bellerin szemèlyèben teljesen ingyen, de hát az sem volt jó.
Válasz küldése